For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 4:50:47 PM
Matchday 12 Buitenpost VV Buitenpost 0:1 VV Berkum Berkum
Matchday 12 NSC Nijkerk NSC Nijkerk 0:3 HZVV Hoogeveen HZVV Hoogeveen
Matchday 12 Swift AVV Swift 4:4 ACV Assen ACV Assen
Matchday 12 RKAV Volendam RKAV Volendam 0:0 VV Eemdijk VV Eemdijk
Matchday 12 DETO VV DETO Twenterand 3:2 SDC Putten SDC Putten
Matchday 12 De Dijk ASV De Dijk 1:5 Flevo Boys Emmeloord Flevo Boys
Matchday 12 SV Urk SV Urk 4:0 VPV Purmersteijn Purmersteijn
Matchday 12 sv ARC ARC Alphen aan den Rijn 0:0 FC 's-Gravenzande Gravenzande
Matchday 12 Spijkenisse VV Spijkenisse 1:1 VV Duno Doorwerth VV Duno
Matchday 12 VV Capelle VV Capelle 1:2 VV Rijsoord VV Rijsoord
Matchday 12 Rijnvogels FC Rijnvogels 1:2 CVV de Jodan Boys Jodan Boys
Matchday 12 Smitshoek VV Smitshoek 2:2 AZSV Aalten AZSV Aalten
Matchday 12 DHSC Utrecht DHSC Utrecht 2:1 Sportlust '46 Sportlust '46
Matchday 12 Achilles Veen Achilles Veen 4:0 VV Zwaluwen Vlaardingen Zwaluwen
Matchday 13
TSG Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim 1:1 Fortuna Düsseldorf F. Düsseldorf
Matchday 13
Hertha BSC Hertha BSC 1:2 Borussia Dortmund Bor. Dortmund
Matchday 13
1. FC Köln 1. FC Köln 1:1 FC Augsburg FC Augsburg
Matchday 13
SC Paderborn SC Paderborn 07 2:3 RB Leipzig RB Leipzig
Matchday 13
Bayern Munich Bayern Munich 1:2 Bayer 04 Leverkusen Bay. Leverkusen
Matchday 15
1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg 0:2 SV Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden
Matchday 15
FC St. Pauli FC St. Pauli 0:1 Hannover 96 Hannover 96
Matchday 15
VfL Bochum VfL Bochum 2:0 FC Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
Matchday 15
Dynamo Dresden SG Dynamo Dresden 1:2 Holstein Kiel Holstein Kiel
Matchday 17
Chemnitzer FC Chemnitzer FC 1:1 KFC Uerdingen 05 KFC Uerdingen
Matchday 17
Preußen Münster Preußen Münster 1:3 SV Waldhof Mannheim Waldh. Mannheim
Matchday 17
Sonnenhof-Gr. SG Sonnenhof Großaspach 1:2 1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg
Matchday 17
Hallescher FC Hallescher FC 1:0 MSV Duisburg MSV Duisburg
Matchday 17
Viktoria Köln FC Viktoria Köln 2:4 1.FC Kaiserslautern 1.FC K'lautern
Matchday 17
Hansa Rostock FC Hansa Rostock 1:0 Würzburger Kickers Würzb. Kickers
Matchday 14 Newcastle Newcastle United 2:2 Manchester City Man City
Matchday 14
Spurs Tottenham Hotspur 3:2 AFC Bournemouth Bournemouth
Matchday 14
Liverpool Liverpool FC 2:1 Brighton & Hove Albion Brighton
Matchday 14
Burnley Burnley FC 0:2 Crystal Palace Crystal Palace
Matchday 14
Chelsea Chelsea FC 0:1 West Ham United West Ham
Matchday 14
Southampton Southampton FC 2:1 Watford FC Watford
Matchday 15 Alavés Deportivo Alavés 1:2 Real Madrid Real Madrid
Matchday 15 Real Sociedad Real Sociedad 4:1 SD Eibar SD Eibar
Matchday 15 RCD Mallorca RCD Mallorca 1:2 Real Betis Balompié Real Betis
Matchday 15
Valencia Valencia CF 2:1 Villarreal CF Villarreal
Matchday 14 Brescia Brescia Calcio 0:3 Atalanta BC Atalanta
Matchday 14 Genoa Genoa CFC 0:1 Torino FC Torino
Matchday 14 Fiorentina ACF Fiorentina 0:1 US Lecce Lecce
Matchday 15 R. Strasbourg RC Strasbourg Alsace 1:2 Olympique Lyon Olympique Lyon
Matchday 15 Reims Stade Reims 1:1 FC Girondins Bordeaux G. Bordeaux
Matchday 15 Nîmes Olympique Nîmes Olympique 1:1 FC Metz FC Metz
Matchday 15 FC Nantes FC Nantes 2:1 FC Toulouse Toulouse
Matchday 15 Stade Rennais Stade Rennais FC 2:1 AS Saint-Étienne Saint-Étienne
Matchday 15 Marseille Olympique Marseille 2:1 Stade Brest 29 Stade Brest 29
Matchday 15 Montpellier Montpellier HSC 4:2 Amiens SC Amiens SC
Matchday 15 LOSC Lille LOSC Lille 1:0 Dijon FCO Dijon
Matchday 15 OGC Nice OGC Nice 3:1 SCO Angers SCO Angers
Matchday 18 FK Sochi II FK Sochi II 3:1 FK Orenburg II Orenburg II
Matchday 18 Zenit II Zenit St. Petersburg II 2:0 Spartak Moskow II Spartak II
Matchday 18 Loko Moscow II Lokomotiv Moscow II 0:1 Dynamo Moscow II Dynamo M II
Matchday 18 KS Samara Krylya Sovetov Samara 0:1 FK Ufa Ufa
Matchday 18 Rostov FK Rostov 0:0 Ural Yekaterinburg Ural
Matchday 18 Akhmat Grozny Akhmat Grozny 1:1 Rubin Kazan Rubin Kazan
Matchday 16
WSG Tirol WSG Tirol 1:5 SK Sturm Graz Sturm Graz
Matchday 16
SKN St. Pölten SKN St. Pölten 0:0 SV Mattersburg SV Mattersburg
Matchday 16
Austria Vienna Austria Vienna 5:0 TSV Hartberg TSV Hartberg
Matchday 18 Sepsi OSK Sepsi OSK Sf. Gheorghe 1:0 CS U Craiova CS U Craiova
Matchday 13 Basaksehir U19 Istanbul Basaksehir FK U19 1:1 Antalyaspor U19 Antalyaspor U19
Matchday 13 Sivasspor U19 Sivasspor U19 1:1 Kasimpasa U19 Kasimpasa U19
Matchday 13 Bursaspor U19 Bursaspor U19 0:0 Osmanlispor FK U19 Osmanlispor U19
Matchday 13 Boluspor U19 Boluspor U19 2:3 Konyaspor U19 Konyaspor U19
Matchday 13 Altinordu U19 Altinordu FK U19 2:1 Yeni Malatyaspor U19 Y. Malatya U19
Matchday 13 Alanyaspor U19 Alanyaspor U19 0:1 MKE Ankaragücü U19 Ankaragücü U19
Matchday 13 Göztepe U19 Göztepe U19 0:2 Fenerbahce SK U19 Fenerbahce U19
Matchday 13
Sivasspor Sivasspor 2:0 Kasimpasa Kasimpasa
Matchday 13 C. Rizespor Caykur Rizespor 3:1 Konyaspor Konyaspor
Matchday 13 Alanyaspor Alanyaspor 5:0 MKE Ankaragücü Ankaragücü
Matchday 13 Göztepe Göztepe 2:2 Fenerbahce SK Fenerbahce
Matchday 15 Willem II Willem II Tilburg 4:0 Sparta Rotterdam Sparta R.
Matchday 15 Fortuna Sittard Fortuna Sittard 1:0 FC Groningen FC Groningen
Matchday 15 Heracles Almelo Heracles Almelo 4:0 ADO Den Haag ADO Den Haag
Matchday 16
NE Xamax Neuchâtel Xamax FCS 0:1 FC Zürich FC Zürich
Matchday 16
FC Sion FC Sion 2:1 FC Thun FC Thun
Matchday 15 Aberdeen FC Aberdeen FC 2:1 St. Mirren FC St. Mirren
Matchday 15 Hibernian FC Hibernian FC 2:2 Kilmarnock FC Kilmarnock FC
Matchday 15 Livingston FC Livingston FC 0:0 Hamilton Academical FC Hamilton Acad.
Matchday 15 Motherwell FC Motherwell FC 4:0 St. Johnstone FC St. Johnstone
Matchday 16 Zorya Lugansk Zorya Lugansk 2:0 Karpaty Lviv Karpaty
Matchday 16 Vorskla Vorskla Poltava 1:0 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
Matchday 16 PFK Lviv PFK Lviv 0:2 SK Dnipro-1 SK Dnipro-1
Matchday 12 AE Larisa U19 AE Larisa U19 1:3 Volos NPS U19 Volos NPS U19
Matchday 12 OFI Crete U19 OFI Crete U19 1:3 AEK Athens U19 AEK Athens U19
Matchday 12 Panionios U19 Panionios Athen U19 4:1 Panetolikos GFS U19 Panetolikos U19
Matchday 7 PAE Chania PAE Chania 1:2 Apollon Larisas Ap. Larisas
Matchday 10 AO Trikala AO Trikala 3:0 OF Ierapetras OF Ierapetras
Matchday 10 Veria NPS Veria NPS 2:0 PS Kalamata PS Kalamata
Matchday 10 Niki Volou Niki Volou 2:0 AO Kavala AO Kavala
Matchday 10 Aspropyrgos Enosi Aspropyrgou 1:0 GAS Ialysos 1948 GAS Ialysos
Matchday 12 AE Larisa AE Larisa 2:1 Volos NPS Volos NPS
Matchday 12 Panionios Panionios Athens 3:0 Panetolikos GFS Panetolikos
Matchday 12 OFI Crete OFI Crete 1:0 AEK Athens AEK Athens
Matchday 17 RE Virton Royal Excelsior Virton 1:1 KVC Westerlo KVC Westerlo
Matchday 17 KSV Roeselare KSV Roeselare 3:1 Lommel SK Lommel SK
Matchday 17 Club Brugge Club Brugge KV 1:0 Royal Excel Mouscron Mouscron
Matchday 17 Zulte Waregem SV Zulte Waregem 1:0 KAS Eupen KAS Eupen
Matchday 17 RSC Charleroi RSC Charleroi 2:0 Waasland-Beveren Waasl.-Beveren
Matchday 17 KRC Genk KRC Genk 1:2 Sint-Truidense VV Sint-Truiden
Matchday 14 Dessel Sport KFC Dessel Sport 1:1 RFC Seraing RFC Seraing
Matchday 14 KSK Heist KSK Heist 1:0 KVC Winkel Sport KVC Winkel Sp.
Matchday 14 SK Deinze KMSK Deinze 3:0 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden
Matchday 14 FCV Dender EH FCV Dender EH 2:1 Olympic Club Charleroi Farciennes Olym. Charleroi
Matchday 14 KSK Lierse Kem. KSK Lierse Kempenzonen 1:1 RFC Lüttich RFC Lüttich
Matchday 14 RWDM RWD Molenbeek (2015) 0:1 UR La Louvière Centre UR La Louvière
Matchday 14 Bocholt VV Bocholt VV 1:0 AS Verbroedering Geel ASV Geel
Matchday 14 Sparta Petegem KFC Sparta Petegem 3:3 KRC Gent KRC Gent
Matchday 14 Zwevezele SKV Zwevezele 5:2 SC Dikkelvenne Dikkelvenne
Matchday 14 KSV Oudenaarde KSV Oudenaarde 2:3 KSK Ronse KSK Ronse
Matchday 14 Sint-Niklaas SK Sint-Niklaas 1:4 KSC Lokeren-Temse Lokeren-Temse
Matchday 15 CS Onhaye CS Onhaye 0:3 RRC Stockay-Warfusée Stockay
Matchday 15 La Louvière RAAL La Louvière 3:1 RES Couvin-Mariembourg-Fraire Couvin-Mariemb.
Matchday 15 RUS Rebecq RUS Rebecq 2:0 Solières Sport Solières
Matchday 18 Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc 1:0 FC Slovan Liberec Slovan Liberec
Matchday 18 FC Zlin FC FASTAV Zlin 2:1 1.FC Slovácko Slovácko
Matchday 18 1.FK Pribram 1.FK Pribram 0:1 AC Sparta Praha Sparta Praha
Matchday 18 Javor-Matis FK Javor-Matis Ivanjica 0:7 FK Radnicki Nis Radnicki Nis
Matchday 18 Radnik FK Radnik Surdulica 3:3 FK Cukaricki Cukaricki
Matchday 18 Rad FK Rad 1:2 FK Vojvodina Novi Sad Vojvodina
Matchday 18 Napredak FK Napredak Krusevac 1:3 FK Indjija FK Indjija
Matchday 18 Red Star Red Star Belgrade 2:0 FK Vozdovac Vozdovac
Matchday 17 NK Varazdin NK Varazdin 1:1 NK Osijek NK Osijek
Matchday 17 NK Istra NK Istra 1961 1:2 GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Matchday 17 Arka Gdynia Arka Gdynia 1:1 Pogon Szczecin Pogon Szczecin
Matchday 17 Piast Gliwice Piast Gliwice 0:3 Slask Wroclaw Slask Wroclaw
Matchday 17 Legia Warszawa Legia Warszawa 4:0 Korona Kielce Korona Kielce
Matchday 18 Cherno More Cherno More Varna 4:1 POFK Botev Vratsa Botev Vratsa
Matchday 18 FC Tsarsko Selo FC Tsarsko Selo Sofia 0:3 Botev Plovdiv Botev Plovdiv
Matchday 18 PFC Beroe Stara Zagora PFC Beroe Stara Zagora 1:1 Levski Sofia Levski Sofia
Matchday 17 B. Galabovo FK Botev Galabovo 4:5 CSKA 1948 CSKA 1948
Matchday 17 Lok. Sofia Lokomotiv Sofia 3:3 Hebar Pazardzhik Hebar P.
Matchday 17 Spartak Pleven PFK Spartak Pleven 1:2 Neftochimik Burgas Neftochimik
Matchday 17 Spartak Varna Spartak Varna 1:2 Kariana Erden Kariana Erden
Matchday 17 Pomorie OFK Pomorie 2:3 FC Litex Lovetch Litex Lovetch
Matchday 17 PFC Montana PFC Montana 6:1 Chernomorets Balchik C. Balchik
Matchday 19 Tabor Sezana NK Tabor Sezana 1:1 NK Aluminij Kidricevo NK Aluminij
Matchday 19 NK Celje NK Celje 1:0 NS Mura NS Mura
Matchday 19 NK Maribor NK Maribor 0:2 NK Triglav Kranj NK Triglav
Matchday 13 Jeunesse Esch Jeunesse Esch 1:2 US Hostert US Hostert
Matchday 14 Puskás AFC Puskás Akadémia FC 1:1 Mezőkövesd Zsóry FC Mezőkövesd
Matchday 14 Paksi FC Paksi FC 2:4 Újpest FC Újpest FC
Matchday 14 Kisvárda Kisvárda FC 2:0 Budapest Honvéd FC Honvéd
Matchday 14 Zalaegerszeg Zalaegerszegi TE FC 0:2 Debreceni VSC Debrecen
Matchday 14 Diósgyőr Diósgyőri VTK 1:3 MOL Fehérvár FC Fehérvár
Matchday 17 Zlate Moravce FC ViOn Zlate Moravce-Vrable 0:0 FK Senica FK Senica
Matchday 17 SKF Sered SKF Sered 0:2 MFK Zemplin Michalovce Michalovce
Matchday 17 Dunajska Streda DAC Dunajska Streda 1:0 FC Nitra FC Nitra
Matchday 17 AS Trencin AS Trencin 0:1 FK Pohronie Pohronie
Matchday 15 Schott Jena SV Schott Jena 5:0 SV Blau-Weiß Bad Frankenhausen Frankenhausen
Matchday 15 Bad Langensalza FSV Preußen Bad Langensalza 3:3 SV 09 Arnstadt SV 09 Arnstadt
Matchday 15 SpVgg Geratal SpVgg Geratal 1:2 SV Eintracht Eisenberg E. Eisenberg
Matchday 15 BSG Wismut Gera BSG Wismut Gera 3:3 SC 1903 Weimar SC 1903 Weimar
Matchday 15 Heiligenstadt 1.SC 1911 Heiligenstadt 0:3 SV Ehrenhain SV Ehrenhain
Matchday 15 G. Westvororte TSV Gera Westvororte 1:4 FC Thüringen Weida Thüringen Weida
Matchday 16 SSC Weißenfels SSC Weißenfels 0:0 SV Eintracht Elster Eintr. Elster
Matchday 16 SV Kelbra SV Kelbra 1:1 SG Rot-Weiß Thalheim RW Thalheim
Matchday 16 Bitterfeld-W. 1.FC Bitterfeld-Wolfen 1:2 SV Blau-Weiß Zorbau SV BW Zorbau
Matchday 13 1.FC Frankfurt 1.FC Frankfurt (Oder) 2:0 FSV Bernau FSV Bernau
Matchday 13 Einheit Bernau TSG Einheit Bernau 4:0 FC Eisenhüttenstadt E'hüttenstadt
Matchday 13 Petershagen-E. Blau-Weiß Petershagen-Eggersdorf 0:0 Oranienburger FC Eintracht Oranienburg
Matchday 13 MSV Neuruppin MSV 1919 Neuruppin 2:2 RSV Eintracht 1949 Eintr. Teltow
Matchday 13 Werderaner FC Werderaner FC Viktoria 1920 2:4 SV Grün-Weiß Lübben GW Lübben
Matchday 13 Sachsenhausen TuS Sachsenhausen 5:2 Eintracht Miersdorf/Zeuthen Miersdorf/Zeut.
Matchday 22 E. Karlsfeld Eintracht Karlsfeld 3:0 Kirchheimer SC Kirchheimer SC
Matchday 22 St. Hauzenberg FC Sturm Hauzenberg 1:3 SpVgg Landshut SpVgg Landshut
Matchday 22 SE Freising SC Eintracht Freising 0:0 FC Unterföhring FC Unterföhring
Matchday 22 TSV Grünwald TSV Grünwald 4:1 TSV Kastl TSV Kastl
Matchday 14 Penzliner SV Penzliner SV 4:3 FC Mecklenburg Schwerin FCM Schwerin
Matchday 14 FC Förderkader FC Förderkader René Schneider 3:3 Grimmener SV Grimmener SV
Matchday 14 SGA Boizenburg SG Aufbau Boizenburg 0:2 Rostocker FC 1895 Rostocker FC
Matchday 14 Kühlungsborn FSV Kühlungsborn 2:2 FC Anker Wismar Anker Wismar
Matchday 14 SV 90 Görmin SV 90 Görmin 0:3 1.FC Neubrandenburg 04 Neubrandenburg
Matchday 14 Malchower SV Malchower SV 90 7:3 FSV Einheit Ueckermünde E. Ueckermünde
Matchday 14 Eintr. Niesky FV Eintracht Niesky 3:0 Radebeuler BC 08 Radebeuler BC
Matchday 14 BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa 1:1 SG Handwerk Rabenstein SG Rabenstein
Matchday 14 VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz 0:0 FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz
Matchday 14 Motor Wilsdruff SG Motor Wilsdruff 2:2 FSV Neusalza-Spremberg FSV Neusalza-S.
Matchday 14 Neustadt/Spree LSV Neustadt/Spree 4:0 SV Germania Mittweida Germ. Mittweida
Matchday 14 SG Taucha 99 SG Taucha 99 1:1 Großenhainer FV 1990 Großenhainer FV
Matchday 14 BW Leipzig FC Blau-Weiß Leipzig 1:1 Budissa Bautzen Budissa Bautzen
Matchday 14 Einheit Kamenz SV Einheit Kamenz 3:2 Kickers 94 Markkleeberg K. Markkleeberg
Matchday 15 Melchiorshausen TSV Melchiorshausen 1:1 VfL 07 Bremen VfL 07 Bremen
Matchday 15 TSV Hasenbüren TSV Hasenbüren 1:4 SG Findorff SG Findorff
Matchday 15 SC Vahr-Blockd. SC Vahr-Blockdiek 2:2 TS Woltmershausen Woltmershausen
Matchday 15 Fort. Biesdorf VfB Fortuna Biesdorf 0:1 Berlin Türkspor 04 Berlin Türkspor
Matchday 15 Berlin United Berlin United 0:4 SV Sparta Lichtenberg SV Sparta
Matchday 19 Osterrönfeld Osterrönfelder TSV 1:5 TSV Nordmark Satrup Nordmark Satrup
Matchday 19 TSV Altenholz TSV Altenholz 8:0 TuS Jevenstedt TuS Jevenstedt
Matchday 19 TSV Lägerdorf TSV Lägerdorf 2:1 BSC Brunsbüttel BSC Brunsbüttel
Matchday 19 SpVg Eidertal SpVg Eidertal Molfsee 0:3 TSV Friedrichsberg-Busdorf Friedrichsberg
Matchday 19 IF Stjernen IF Stjernen Flensborg 3:6 TSV Kronshagen TSV Kronshagen
Matchday 18 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde 2:2 1.SC Göttingen 05 Göttingen 05
Matchday 17 Rotenburger SV Rotenburger SV 3:1 TSV Ottersberg Ottersberg
Matchday 17 MTV TB Lbg. MTV Treubund Lüneburg 2:1 SV Eintracht Lüneburg E. Lüneburg
Matchday 17 VfL Güldens. VfL Güldenstern Stade 2:0 VSV Hedendorf/Neukloster VSV Hedendorf
Matchday 22 Jahn Forchheim SpVgg Jahn Forchheim 0:2 SV Mitterteich SV Mitterteich
Matchday 22 TSV Kornburg TSV Kornburg 2:1 ASV Vach ASV Vach
Matchday 22 Schwebenried DJK Schwebenried 5:0 TG Höchberg TG Höchberg
Matchday 22 VfL Frohnlach VfL Frohnlach 4:2 FC Coburg FC Coburg
Matchday 22 FT Schweinfurt FT Schweinfurt 1:1 1.FC Fuchsstadt 1.FC Fuchsstadt
Matchday 20 Barockstadt II SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II 2:6 OSC Vellmar OSC Vellmar
Matchday 20 Türkgücü KS Türkgücü Kassel 1:0 SG Bad Soden SG Bad Soden
Matchday 20 SC Willingen SC Willingen 4:0 Melsunger FV Melsunger FV
Matchday 19 TSV Travemünde TSV Travemünde 2:2 TuS Hartenholm TuS Hartenholm
Matchday 19 FC Dornbreite FC Dornbreite Lübeck 3:3 Büchen-Siebeneichener SV Büchen-Sieben.
Matchday 19 TSV Pansdorf TSV Pansdorf 2:1 TSV Klausdorf TSV Klausdorf
Matchday 18 Hofherrnweiler TSG Hofherrnweiler 3:0 FC Wangen 05 FC Wangen 05
Matchday 18 FSV Hollenbach FSV Hollenbach 4:2 1.FC Heiningen 1.FC Heiningen
Matchday 18 Normannia Gmünd 1.FC Normannia Gmünd 3:0 SV Fellbach SV Fellbach
Matchday 18 Ehingen-Süd SSV Ehingen-Süd 1974 2:1 TSV Essingen TSV Essingen
Matchday 18 Sindelfingen VfL Sindelfingen 2:0 VfB Neckarrems VfB Neckarrems
Matchday 24 SV Grafenwöhr SV Grafenwöhr 0:5 TSV Seebach TSV Seebach
Matchday 24 VfB Straubing VfB Straubing 3:1 BSC Woffenbach BSC Woffenbach
Matchday 24 SC Ettmannsdorf SC Ettmannsdorf 5:0 TSV Bad Abbach TSV Bad Abbach
Matchday 19 FC Kirrlach FC Olympia 1919 Kirrlach 0:5 FC-Astoria Walldorf II FCA Walldorf II
Matchday 19 FC Zuzenhausen FC Zuzenhausen 2:3 SpVgg Neckarelz SpVgg Neckarelz
Matchday 20 SV Saar 05 SV Saar 05 Saarbrücken 1:2 SV Auersmacher Auersmacher
Matchday 20 FSG Steinbach FSG Ottweiler/Steinbach 2:1 1.FC Reimsbach 1.FC Reimsbach
Matchday 20 TuS Herrensohr TuS Herrensohr 1:5 FSV Jägersburg FSV Jägersburg
Matchday 20 VfB Dillingen VfB Dillingen 0:2 Borussia Neunkirchen B. Neunkirchen
Matchday 20 SV Mettlach SV Mettlach 3:0 SC Halberg Brebach Halberg Brebach
Matchday 20 Quierschied SpVgg Quierschied 2:2 SF Köllerbach SF Köllerbach
Matchday 19 Ahrweiler BC Ahrweiler BC 2:1 TuS Kirchberg TuS Kirchberg
Matchday 19 FSV Salmrohr FSV Salmrohr 4:2 VfB Wissen VfB Wissen
Matchday 19 SG Malberg/R. SG Malberg/Rosenheim 3:1 SG 2000 Mülheim-Kärlich Mülheim-Kärlich
Matchday 19 SG Hochwald SG Hochwald/Zerf 4:0 SG Alfbachtal SG Alfbachtal
Matchday 19 SG Schneifel SG Schneifel/Stadtkyll 2:0 TuS Mayen TuS Mayen
Matchday 19 FSV Tarforst FSV Trier-Tarforst 1:1 TSV Emmelshausen TSV Emmelshsn.
Matchday 16 FC Denzlingen FC Denzlingen 1:4 FV Lörrach-Brombach FV Lörrach-Br.
Matchday 16 Kehler FV Kehler FV 07 0:2 SC Lahr SC Lahr
Matchday 16 FC Radolfzell FC Radolfzell 3:5 FC Waldkirch FC Waldkirch
Matchday 16 SV Bühlertal SV Bühlertal 1:4 Offenburger FV Offenburger FV
Matchday 16 SV Kuppenheim SV 08 Kuppenheim 1:0 FC Teningen FC Teningen
Matchday 16 FC Auggen FC Auggen 0:1 SV Endingen SV Endingen
Matchday 16 Offenburger FV Offenburger FV 2:4 DJK Donaueschingen DJK Donauesch.
Matchday 18 SV Morlautern SV Morlautern 2:1 SV Alemannia Waldalgesheim Waldalgesheim
Matchday 18 SV Rülzheim SV Rülzheim 7:1 ASV Fußgönheim ASV Fußgönheim
Matchday 18 TuS Rüssingen TuS Rüssingen 4:2 TSV Gau-Odernheim Gau-Odernheim
Matchday 17 Jahn Hiesfeld TV Jahn Hiesfeld 3:0 SV Genc Osman Duisburg SV Genc Osman
Matchday 17 1.FC M'gladbach 1.FC Mönchengladbach 1:2 TSV Meerbusch II Meerbusch II
Matchday 38 Paraná Paraná Clube 3:3 Botafogo Futebol Clube (SP) Botafogo FC
Matchday 38 RB Bragantino Red Bull Bragantino 2:0 Clube de Regatas Brasil (AL) CRB
Matchday 38 Oeste Oeste Futebol Clube (SP) 1:2 Criciúma Esporte Clube Criciúma EC
Matchday 38 Atlético-GO AC Goianiense (GO) 0:0 Sport Club do Recife Sport Recife
Matchday 38 Londrina-PR Londrina Esporte Clube (PR) 2:0 Guarani Futebol Clube (SP) Guarani
Matchday 38 Figueirense FC Figueirense Futebol Clube 1:1 Operário Ferroviário Esporte Clube (PR) Operário-PR
Matchday 38 América-MG América Futebol Clube (MG) 1:2 Esporte Clube São Bento (SP) São Bento (SP)
Matchday 38 EC Vitória Esporte Clube Vitória 1:2 Coritiba Foot Ball Club Coritiba FC
Matchday 38 Cuiabá-MT Cuiabá Esporte Clube (MT) 1:2 Vila Nova Futebol Clube (GO) Vila Nova FC
Matchday 36 Botafogo Botafogo Rio de Janeiro 0:1 Sport Club Internacional Internacional
Matchday 36 Ceará SC Ceará Sporting Club 1:1 Club Athletico Paranaense Athletico-PR
Matchday 15 CA Banfield Club Atlético Banfield 1:1 Club de Gimnasia y Esgrima La Plata Gimnasia
Matchday 15 Racing Club Racing Club 1:1 Defensa y Justicia Defensa
Matchday 15 Estudiantes Club Estudiantes de La Plata 1:1 Club Atlético Tucumán CA Tucumán
Matchday 15 Gimnasia (J) Club Atlético Gimnasia y Esgrima (Jujuy) 1:3 Club Atlético Sarmiento (Junin) CA Sarmiento
Matchday 15 All Boys CA All Boys Buenos Aires 2:0 Club Deportivo Riestra CD Riestra
Matchday 15 CA Estudiantes CA Estudiantes (Buenos Aires) 0:0 Club Atlético Belgrano Belgrano
Matchday 33 Vegalta Sendai Vegalta Sendai 2:0 Oita Trinita Oita Trinita
Matchday 33 Kashima Antlers Kashima Antlers 1:3 Vissel Kobe Vissel Kobe
Matchday 33 FC Tokyo FC Tokyo 1:1 Urawa Red Diamonds Urawa Reds
Matchday 33 Kawasaki Front. Kawasaki Frontale 1:4 Yokohama F. Marinos Yokohama F. M.
Matchday 33 Shonan Bellmare Shonan Bellmare 1:0 Sanfrecce Hiroshima Sanf. Hiroshima
Matchday 33 Júbilo Iwata Júbilo Iwata 2:1 Nagoya Grampus Nagoya Grampus
Matchday 33 Gamba Osaka Gamba Osaka 4:1 Matsumoto Yamaga Matsumoto Yama.
Matchday 33 Cerezo Osaka Cerezo Osaka 2:1 Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
Matchday 33 Sagan Tosu Sagan Tosu 0:2 Hokkaido Consadole Sapporo H. C. Sapporo
Matchday 33 Kataller Toyama Kataller Toyama 2:0 FC Tokyo U23 FC Tokyo U23
Matchday 8 Brisbane Roar Brisbane Roar 2:0 Central Coast Mariners Central Coast
Matchday 8 Newcastle Newcastle United Jets 2:0 Western Sydney Wanderers Western Sydney
Matchday 18 Sloboda Tuzla FK Sloboda Tuzla 1:1 FK Tuzla City FK Tuzla City
Matchday 18 FK Sarajevo FK Sarajevo 1:3 FK Zeljeznicar Sarajevo Zeljeznicar
Matchday 18 Zrinjski Mostar HSK Zrinjski Mostar 1:1 FK Mladost Doboj-Kakanj Mladost Kakanj
Matchday 30 Energetik-BGU Energetik-BGU Minsk 5:3 Dnyapro Mogilev Dnyapro Mogilev
Matchday 30 Torpedo Zhodino Torpedo-BelAZ Zhodino 1:2 BATE Borisov BATE Borisov
Matchday 30 Dinamo Minsk Dinamo Minsk 1:3 Dynamo Brest Dynamo Brest
Matchday 30 Vitebsk FK Vitebsk 0:2 Slavia Mozyr Slavia
Matchday 30 Isloch Isloch Minskiy Rayon 1:1 FK Minsk FK Minsk
Matchday 30 Soligorsk Shakhtjor Soligorsk 1:0 FK Gorodeya Gorodeya
Matchday 30 FK Slutsk FK Slutsk 2:1 Neman Grodno Neman Grodno
Matchday 10 Club Africain Club Africain Tunis 2:0 AS Soliman AS Soliman
Matchday 10 ES Metlaoui Etoile Sportive Metlaoui 1:0 US Tataouine US Tataouine
Matchday 12 CABB Arreridj CA Bordj Bou Arreridj 1:0 NA Hussein Dey NA Hussein Dey
Matchday 12 MC Oran MC Oran 0:0 US Biskra US Biskra
Matchday 12 MC Algiers MC Algiers 2:2 CR Belouizdad CR Belouizdad
Matchday 12 JS Saoura JS Saoura 0:0 ASO Chlef ASO Chlef
Matchday 12 AS Aïn M'lila AS Aïn M'lila 3:0 USM Bel Abbès USM Bel Abbès
Matchday 12 CS Constantine CS Constantine 3:1 ES Sétif ES Sétif
Matchday 6 El Ittihad Ittihad Alexandria 3:0 Ismaily SC Ismaily
Second Round Busan IPark Busan IPark 1:0 FC Anyang FC Anyang
Matchday 36 Rustavi FC Rustavi 2:2 FC Dila Gori FC Dila
Matchday 36 Saburtalo FC Saburtalo 5:1 Sioni Bolnisi Sioni Bolnisi
Matchday 7 NK Brezice 1919 NK Brezice 1919 1:2 NK Roltek Dob NK Dob
Matchday 5 Sangju Sangmu Sangju Sangmu 4:1 Suwon Samsung Bluewings Suwon Bluewings
Matchday 5 Seongnam FC Seongnam FC 3:1 Jeju United Jeju Utd.
Matchday 5 Gyeongnam FC Gyeongnam FC 0:0 Incheon United Incheon Utd.
Matchday 15 Airdrieonians Airdrieonians FC 4:0 East Fife FC East Fife
Matchday 15 Clyde FC Clyde FC 1:2 Dumbarton FC Dumbarton FC
Matchday 15 Falkirk FC Falkirk FC 3:0 Stranraer FC Stranraer
Matchday 15 Forfar Athletic Forfar Athletic FC 2:1 Peterhead FC Peterhead FC
Matchday 15 Montrose Montrose FC 0:1 Raith Rovers FC Raith Rovers
Matchday 14 DVS '33 DVS '33 Ermelo 0:0 HSV Hoek Hoek
Matchday 14 Ajax Amateurs Ajax Amateurs 2:1 VV Ter Leede Ter Leede
Matchday 14 FC Lisse FC Lisse 3:1 VV DOVO Veenendaal DOVO
Matchday 14 SteDoCo VV SteDoCo 1:2 Harkemase Boys Harkemase Boys
Matchday 14 Almere City U21 Almere City FC U21 2:3 Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk
Matchday 14 ONS Sneek ONS Sneek 3:2 BVV Barendrecht Barendrecht
Matchday 14 VV Goes VV Goes 3:0 VVOG Harderwijk VVOG
Matchday 14 VVSB VVSB Noordwijkerhout 1:5 ODIN '59 Heemskerk ODIN '59
Matchday 16 Airbus UK BFC Airbus UK Broughton FC 0:12 The New Saints FC The New Saints
Matchday 16 Barry Town Barry Town United FC 0:1 Newtown AFC Newtown
Matchday 16 Carmarthen Carmarthen Town AFC 0:3 Bala Town FC Bala Town
Matchday 16 Penybont FC Penybont FC 0:0 Connah's Quay Nomads FC Connah's Quay
Matchday 19 Charlton Charlton Athletic 1:3 Sheffield Wednesday Sheff Wed
Matchday 19 Leeds Leeds United 4:0 Middlesbrough FC Middlesbrough
Matchday 19 Birmingham Birmingham City 1:1 Millwall FC Millwall
Matchday 19 Barnsley FC Barnsley FC 3:1 Hull City Hull City
Matchday 19 Derby Derby County 1:1 Queens Park Rangers QPR
Matchday 19 Stoke City Stoke City 1:2 Blackburn Rovers Blackburn
Matchday 19 Wigan Wigan Athletic 1:3 Reading FC Reading
Matchday 19 Bristol City Bristol City 5:2 Huddersfield Town Huddersfield
Matchday 19 Nottm Forest Nottingham Forest 0:1 Cardiff City Cardiff
Matchday 19 Brentford Brentford FC 7:0 Luton Town Luton
Matchday 16 Vorwärts Steyr SK Vorwärts Steyr 2:0 SV Kapfenberg SV Kapfenberg
Matchday 16 FC Dornbirn FC Dornbirn 0:5 SV Ried SV Ried
Matchday 14 Annan Athletic Annan Athletic FC 6:1 Cove Rangers FC Cove Rangers
Matchday 14 Brechin City Brechin City FC 1:2 Stenhousemuir FC Stenhousemuir
Matchday 14 Elgin City Elgin City FC 1:2 Stirling Albion FC Stirling
Matchday 14 Queen's Park Queen's Park FC 2:1 Edinburgh City FC Edinburgh City
Matchday 5 Waitakere Utd. Waitakere United 2:5 Southern United Southern United
Matchday 16 Macclesfield Macclesfield Town 1:1 Bradford City Bradford
Matchday 24 Torquay United Torquay United FC 1:5 Stockport County Stockport
Matchday 24 Sutton Utd Sutton United 3:1 Harrogate Town Harrogate Town
Matchday 24 Aldershot Town Aldershot Town 2:2 Chesterfield FC Chesterfield FC
Matchday 24 Boreham Wood Boreham Wood FC 1:0 Woking FC Woking FC
Matchday 24 Ebbsfleet Utd Ebbsfleet United 2:1 Wrexham AFC Wrexham
Matchday 24 Bromley Bromley FC 1:1 Yeovil Town Yeovil Town
Matchday 24 Chorley FC Chorley FC 1:0 Dagenham & Redbridge FC Dag & Red FC
Matchday 24 Maidenhead Utd. Maidenhead United 0:4 Barrow AFC Barrow
Matchday 19 Ballyclare Ballyclare Comrades FC 1:1 Dergview FC Dergview
Matchday 19 PSNI FC PSNI FC 1:4 Harland & Wolff Welders HW Welders
Matchday 19 Ards FC Ards FC 2:3 Knockbreda FC Knockbreda FC
Matchday 19 Ballinamallard Ballinamallard United 2:3 Loughgall FC Loughgall
Matchday 19 Dundela FC Dundela FC 1:1 Portadown FC Portadown
Matchday 19 Newry City Newry City AFC 1:0 Queen's University Queen's Uni
Matchday 22 Lisburn FC Lisburn Distillery FC 0:0 Newington YC Newington YC
Matchday 18 Carrick Rangers Carrick Rangers 6:2 Glenavon FC Glenavon
Matchday 18 Cliftonville Cliftonville FC 0:2 Glentoran FC Glentoran
Matchday 18 Dungannon Dungannon Swifts 1:6 Crusaders FC Crusaders
Matchday 18 Institute FC Institute FC 2:0 Coleraine FC Coleraine
Matchday 18 Linfield Linfield FC 1:0 Larne FC Larne FC
Matchday 18 Warrenpoint Warrenpoint Town FC 2:1 Ballymena United Ballymena
Matchday 14 Cremonese US Cremonese 0:0 AS Livorno AS Livorno
Matchday 14 Crotone FC Crotone 1:1 AS Cittadella Cittadella
Matchday 14 Venezia Venezia FC 0:2 Benevento Calcio Benevento
Matchday 14 Frosinone Frosinone Calcio 4:0 FC Empoli FC Empoli
Matchday 14 Salernitana US Salernitana 1919 1:1 Ascoli Calcio Ascoli
Matchday 17 Como Como 1907 1:1 Juventus U23 Juventus U23
Matchday 17 Arzignano FC Arzignano Valchiampo 1:1 Virtusvecomp Verona Virtus Verona
Matchday 15 Hekimoglu Hekimoglu Trabzon 1:0 Gümüshanespor Gümüshanespor
Second Round Cheltenham Cheltenham Town 1:3 Port Vale FC Port Vale
Second Round Forest Green Forest Green Rovers 2:2 Carlisle United Carlisle United
Second Round Kingstonian FC Kingstonian FC 0:2 AFC Fylde Fylde
Second Round Oldham Athletic Oldham Athletic 0:1 Burton Albion Burton Albion
Second Round Portsmouth Portsmouth FC 2:1 Altrincham FC Altrincham
Second Round Shrewsbury Shrewsbury Town 2:0 Mansfield Town Mansfield Town
Second Round Walsall Walsall FC 0:1 Oxford United Oxford United
Second Round Eastleigh FC Eastleigh FC 1:1 Crewe Alexandra Crewe Alexandra
Matchday 18 Alcorcón AD Alcorcón 0:2 SD Huesca SD Huesca
Matchday 18 CD Mirandés CD Mirandés 0:0 Sporting Gijón Sporting Gijón
Matchday 18 Ponferradina SD Ponferradina 1:1 Albacete Balompié Albacete
Matchday 18 CD Tenerife CD Tenerife 1:3 UD Almería UD Almería
Matchday 18 Real Zaragoza Real Zaragoza 3:3 Girona FC Girona
Matchday 20 Mioveni CS Mioveni 0:1 ASU Politehnica Timisoara ASU Poli
Matchday 20 Sportul Snagov CS Sportul Snagov 2:5 ACS Viitorul Tg. Jiu Viitorul Tg.Jiu
Matchday 20 Ripensia Ripensia Timisoara 1:2 ACS Campionii FC Arges ACS FC Arges
Matchday 20 Csikszereda AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 1:1 SCM Gloria Buzau Gloria Buzau
Matchday 20 Farul 1920 FC Farul Constanta 1920 3:1 FC Rapid 1923 Rapid 1923
Matchday 20 U Cluj FC Universitatea Cluj 1:1 CSM Resita CSM Resita
Matchday 20 Pandurii Pandurii Targu Jiu 0:1 AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele AFC Turris
Matchday 17 Portimonense 23 Portimonense SC U23 2:1 Académica de Coimbra OAF Sub-23 Académica S23
Matchday 17 Sporting CP U23 Sporting CP U23 3:2 CD Aves U23 Aves U23
Matchday 17 Belenenses U23 Belenenses SAD U23 0:0 SL Benfica U23 Benfica U23
Matchday 11 Farense SC Farense 1:0 GD Chaves Chaves
Matchday 11 Vilafranquense UD Vilafranquense 3:2 Académica Coimbra Coimbra
Matchday 11 Estoril Estoril Praia 1:1 Leixões SC Leixões
Matchday 11 Varzim Varzim SC 1:0 FC Penafiel Penafiel
Matchday 12 Moreirense Moreirense FC 3:2 Desportivo Aves Desportivo Aves
Matchday 12 Benfica SL Benfica 4:0 CS Marítimo Marítimo
Matchday 12 Portimonense Portimonense SC 2:1 FC Famalicão Famalicão
Matchday 15 Alloa Athletic Alloa Athletic FC 0:2 Inverness Caledonian Thistle FC Inverness Cal.
Matchday 15 Dundee FC Dundee FC 1:2 Queen of the South FC Queen o. t. S.
Matchday 15 Dunfermline A. Dunfermline Athletic FC 5:1 Partick Thistle FC Partick Thistle
Matchday 13 Keciörengücü Keciörengücü 2:1 Altinordu FK Altinordu
Matchday 13 BB Erzurumspor Büyüksehir Belediye Erzurumspor 2:0 Osmanlispor FK Osmanlispor
Matchday 13 Adanaspor Adanaspor 2:3 Bursaspor Bursaspor
Matchday 16 Stade-Lausanne FC Stade-Lausanne-Ouchy 0:1 Grasshopper Club Zurich Grasshoppers
Matchday 16 SC Kriens SC Kriens 1:2 FC Lausanne-Sport Lausanne-Sport
Matchday 16 FC Wil 1900 FC Wil 1900 1:1 FC Schaffhausen FC Schaffhausen
Matchday 22 Backa OFK Backa 1:0 FK Zlatibor Cajetina Zlatibor
Matchday 22 Smederevo FK Smederevo 0:1 FK Metalac Gornji Milanovac Metalac
Matchday 22 Dinamo Vranje FK Dinamo Vranje 2:2 OFK Zarkovo Zarkovo
Matchday 22 Kabel Novi Sad FK Kabel Novi Sad 2:0 FK Trayal Kruševac Trayal
Matchday 22 Radnicki Pirot FK Radnicki Pirot 1:1 FK Kolubara Lazarevac Kolubara
Matchday 22 FK Zemun FK Zemun 3:1 FK Buducnost Dobanovci Dobanovci
Matchday 22 Novi Pazar FK Novi Pazar 1:0 Graficar Belgrad Graficar
Matchday 15 NK Orijent 1919 HNK Orijent Rijeka 3:2 NK Solin NK Solin
Matchday 15