For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 7:09:14 AM
Matchday 17 TSV Sasel TSV Sasel 1:2 SC Victoria Hamburg SC Victoria
Matchday 17 Union Tornesch FC Union Tornesch 1:1 Niendorfer TSV Niendorfer TSV
Group Stage Serbia Serbia 2:2 Ukraine Ukraine
Group Stage Luxembourg Luxembourg 0:2 Portugal Portugal
Group Stage Bulgaria Bulgaria 1:0 Czech Republic Czech Republic
Group Stage Kosovo Kosovo 0:4 England England
Group Stage Albania Albania 0:2 France France
Group Stage Andorra Andorra 0:2 Turkey Turkey
Group Stage Moldova Moldova 1:2 Iceland Iceland
Matchday 5 Platanias AO Platanias 0:1 Apollon Smyrnis Apollon Smyrnis
Matchday 5 APO Levadiakos APO Levadiakos 2:0 Apollon Larisas Ap. Larisas
Matchday 5 Ergotelis GS Ergotelis 4:2 AE Karaiskakis Artas AE Karaiskakis
Matchday 5 AOK Kerkyra AOK Kerkyra 0:2 PAE Chania PAE Chania
Matchday 12 KVV Vosselaar KVV Vosselaar 0:2 Hoogstraten VV Hoogstraten VV
Matchday 12 SK Londerzeel SK Londerzeel 2:2 KFC Duffel KFC Duffel
Matchday 12 Bocholt VV Bocholt VV 2:0 Royal Cappellen FC Royal Cappellen FC
Matchday 12 Ol. Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal 0:0 SK Pepingen-Halle Pepingen-Halle
Matchday 12 Tienen KVK Tienen 0:1 AS Verbroedering Geel ASV Geel
Matchday 12 Diegem Sport Diegem Sport 2:1 KSK Hasselt KSK Hasselt
Matchday 12 Berchem Sport Berchem Sport 0:1 SC Eendracht Aalst Eendracht Aalst
Matchday 12 Sparta Petegem KFC Sparta Petegem 2:2 FC Gullegem FC Gullegem
Matchday 12 KRC Harelbeke Racing Harelbeke 0:2 KFC Mandel United KFC Mandel Utd.
Matchday 12 KVK Westhoek KVK Westhoek 1:3 SC Dikkelvenne Dikkelvenne
Matchday 13 RUS Givry RUS Givry 0:2 RUS Rebecq RUS Rebecq
Matchday 13 RFC Tilleur RFC Tilleur 0:2 Royal Francs Borains Francs Borains
Matchday 13 RRC Hamoir RRC Hamoir 1:0 RRC Stockay-Warfusée Stockay
Matchday 13 RCS Verlaine RCS Verlaine 2:1 Royale Entente Durbuy RE Durbuy
Matchday 13 RE Acren RE Acren-Lessines 1:2 RFC Meux RFC Meux
Matchday 12 URSL Visé URSL Visé 4:1 UR La Louvière Centre UR La Louvière
Matchday 12 KVC Winkel Sp. KVC Winkel Sport 4:1 FCV Dender EH FCV Dender EH
Matchday 12 Rupel Boom FC Rupel Boom 0:0 RWD Molenbeek (2015) RWDM
Matchday 12 RFC Lüttich RFC Lüttich 1:1 RFC Seraing RFC Seraing
Matchday 15 Saint Gilloise Royale Union Saint Gilloise 2:0 Royal Excelsior Virton RE Virton
Matchday 15 KSV Roeselare KSV Roeselare 3:5 KVC Westerlo KVC Westerlo
Matchday 17 Spand. Kickers FSV Spandauer Kickers 4:1 SV Empor Berlin SV Empor Berlin
Quarter-Finals VFC Plauen VFC Plauen 0:1 1.FC Lokomotive Leipzig Lok Leipzig
Round of 16 FSV Krostitz FSV Krostitz 0:4 Chemnitzer FC Chemnitzer FC
Matchday 17 TV Dinklage TV Dinklage 0:3 SV Holthausen/Biene Holthausen/B.
Matchday 17 BV Cloppenburg BV Cloppenburg 0:2 GW Mühlen GW Mühlen
Matchday 17 VfL Oythe VfL Oythe 2:2 SV Bevern SV Bevern
Matchday 17 BV Essen BV Essen 0:3 Blau-Weiß Lohne BW Lohne
Matchday 17 SC Melle 03 SC Melle 03 0:3 GW Firrel GW Firrel
Matchday 16 TSV Lamme TSV Germania Lamme 1:6 Vahdet Braunschweig TSC Vahdet
Matchday 16 Reislingen/N. SV Reislingen/Neuhaus 2:2 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde
Matchday 16 SC Gitter SC Gitter 3:0 TuSpo Petershütte Petershütte
Matchday 16 Göttingen 05 1.SC Göttingen 05 1:4 Braunschweiger SC Acosta BSC Acosta
Matchday 16 Braunschweig II Eintracht Braunschweig II 0:4 SC Hainberg SC Hainberg
Matchday 15 Ottersberg TSV Ottersberg 2:2 SV Drochtersen/Assel II Drocht./A. II
Matchday 15 SV Emmendorf SV Emmendorf 1:3 VfL Westercelle VfL Westercelle
Matchday 15 Rotenburger SV Rotenburger SV 4:1 SV Eintracht Lüneburg E. Lüneburg
Matchday 15 TSV Gellersen TSV Gellersen 2:1 SV Ahlerstedt/Ottendorf Ahlerstedt/Ott.
Matchday 15 FC Verden 04 FC Verden 04 1:1 Teutonia Uelzen Teutonia Uelzen
Matchday 15 VfL Güldens. VfL Güldenstern Stade 2:2 SV Blau-Weiß Bornreihe BW Bornreihe
Matchday 20 1.FC H'aurach 1.FC Herzogenaurach 3:1 SV Schwaig SV Schwaig
Matchday 20 Vorw. Röslau FC Vorwärts Röslau 2:5 TSV Buch (Bay.) TSV Buch
Matchday 18 TSV Burgdorf TSV Burgdorf 4:5 Heeßeler SV Heeßeler SV
Matchday 18 OSV Hannover OSV Hannover 0:2 TSV Krähenwinkel/Kaltenweide Krähenwinkel
Matchday 18 VfL Bückeburg VfL Bückeburg 4:2 TSV Godshorn TSV Godshorn
Matchday 18 FC Eldagsen FC Eldagsen 3:1 SC Hemmingen/Westerfeld SC Hemmingen/W.
Matchday 18 Barsinghausen TSV Barsinghausen 0:1 SV Ramlingen-Ehlershausen Ramlingen-E.
Matchday 20 SV Erlbach SV Erlbach 3:1 ASV Dachau ASV Dachau
Matchday 15 Bor. Emsdetten Borussia Emsdetten 0:0 SC Herford SC Herford
Matchday 15 1.FC Gievenbeck 1.FC Gievenbeck 3:1 TuS Tengern TuS Tengern
Matchday 15 VfL Theesen VfL Theesen 3:3 Grün-Weiß Nottuln GW Nottuln
Matchday 15 SC Roland SC Roland Beckum 0:2 Delbrücker SC Delbrücker SC
Matchday 15 Rödinghausen II SV Rödinghausen II 3:0 SuS Neuenkirchen Neuenkirchen
Matchday 15 TuS Hiltrup TuS Hiltrup 2:0 SV Spexard SV Spexard
Matchday 15 Vict. Clarholz Victoria Clarholz 1:1 SpVgg Vreden SpVgg Vreden
Matchday 17 SV Mehring SV Mehring (Rhld.) 1:4 SG 2000 Mülheim-Kärlich Mülheim-Kärlich
Matchday 17 SG Alfbachtal SG Alfbachtal 4:1 SG 99 Andernach SG 99 Andernach
Matchday 17 SG Neitersen/A. SG Neitersen/Altenkirchen 1:3 FSV Salmrohr FSV Salmrohr
Matchday 17 TuS Kirchberg TuS Kirchberg 3:1 SG Malberg/Rosenheim SG Malberg/R.
Matchday 17 VfB Wissen VfB Wissen 1:1 SV Morbach SV Morbach
Matchday 17 SV Windhagen SV Eintracht Windhagen 1:1 FSV Trier-Tarforst FSV Tarforst
Matchday 16 Basara Mainz FC Basara Mainz 1:0 SG Meisenheim/Desloch/Jeckenbach SG Meisenheim
Matchday 16 SV Steinwenden SV Steinwenden 0:2 TB Jahn Zeiskam TB Jahn Zeiskam
Matchday 16 FK Pirmasens II FK Pirmasens II 4:3 ASV Fußgönheim ASV Fußgönheim
Matchday 16 FC Speyer 09 FC Speyer 09 3:0 SV Rülzheim SV Rülzheim
Matchday 18 Großkrotzenburg Germania Großkrotzenburg 2:0 VfB Ginsheim II VfB Ginsheim II
Matchday 18 Neu-Isenburg SpVgg Neu-Isenburg 1:1 FFV Sportfreunde 1904 Sportfreunde 04
Matchday 18 RW Darmstadt Rot-Weiß Darmstadt 2:1 SV Unter-Flockenbach Unter-Flockenb.
Matchday 18 TS Ober-Roden TS Ober-Roden 2:0 SG Unter-Abtsteinach Unterabsteinach
Matchday 18 Ober-Roden Germania Ober-Roden 0:0 SG Rot-Weiß Frankfurt RW Frankfurt
Matchday 18 JSK Rodgau JSK Rodgau 1:1 Hanauer SC 1960 Hanauer SC 1960
Matchday 18 SG Bornheim/GW SG Bornheim/GW 5:1 FC Viktoria 09 Urberach Vikt. Urberach
Matchday 18 Wald-Michelbach Eintracht Wald-Michelbach 6:1 SV der Bosnier Frankfurt SV der Bosnier
Matchday 18 Auersmacher SV Auersmacher 1:2 TuS Herrensohr TuS Herrensohr
Round of 16 Mulsower SV Mulsower SV 0:5 Penzliner SV Penzliner SV
Quarter-Finals FC Fahner Höhe FC An der Fahner Höhe 1:2 FC Carl Zeiss Jena Carl Zeiss Jena
Quarter-Finals SV Ehrenhain SV Ehrenhain 1:4 Rot-Weiß Erfurt Rot-Weiß Erfurt
Matchday 33 Fortaleza Fortaleza Esporte Clube 3:0 Centro Sportivo Alagoano (AL) Alagoano
Matchday 33 Athletico-PR Club Athletico Paranaense 1:0 Botafogo Rio de Janeiro Botafogo
Matchday 33 EC Bahia Esporte Clube Bahia 1:1 Sociedade Esportiva Palmeiras Palmeiras
Matchday 33 Grêmio Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense 0:1 Clube de Regatas do Flamengo Flamengo
Matchday 33 Corinthians Sport Club Corinthians Paulista 0:0 Sport Club Internacional Internacional
Matchday 33 Chapecoense Associação Chapecoense de Futebol 1:0 Ceará Sporting Club Ceará SC
Matchday 31 Vanr. Hachinohe Vanraure Hachinohe 2:0 Kataller Toyama Kataller Toyama
Matchday 31 Blaublitz Akita Blaublitz Akita 3:0 Gamba Osaka U23 G. Osaka U23
Matchday 31 Nagano Parceiro Nagano Parceiro 1:0 azul claro Numazu a. cl. Numazu
Matchday 31 Fujieda MYFC Fujieda MYFC 0:1 Cerezo Osaka U23 C. Osaka U23
Matchday 31 Gainare Tottori Gainare Tottori 1:2 Fukushima United Fukushima Utd.
Matchday 31 Kamatam. Sanuki Kamatamare Sanuki 1:0 SC Sagamihara SC Sagamihara
Matchday 31 FC Tokyo U23 FC Tokyo U23 2:0 Yokohama Sports & Culture Club Yokohama SCC
Matchday 31 Thespaku. Gunma Thespakusatsu Gunma 0:1 Giravanz Kitakyushu Gir. Kitakyushu
Matchday 31 Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto 2:0 Iwate Grulla Morioka Iwate Grulla M.
Matchday 28 Verspah Oita Verspah Oita 1:2 Nara Club Nara Club
Matchday 28 Teg. Miyazaki Tegevajaro Miyazaki 2:0 Veertien Mie Veertien Mie
Matchday 28 Maru. Okazaki Maruyasu Okazaki 2:1 Matsue City Matsue City
Matchday 28 Suzuka Unltd. Suzuka Unlimited 2:0 FC Imabari FC Imabari
Matchday 6 Brisbane Roar Brisbane Roar 4:3 Melbourne City FC Melbourne City
Matchday 6 Sydney FC Sydney FC 2:1 Melbourne Victory Melbourne
Matchday 19 Celik U17 NK Celik Zenica U17 1:0 FK Mladost Doboj-Kakanj U17 Doboj U17
Matchday 19 Sarajevo U17 FK Sarajevo Academy U17 4:0 FK Zvijezda 09 U17 Zvijezda 09 U17
Matchday 15 TOSK Tesanj NK TOSK Tesanj 2:0 NK Travnik Travnik
Matchday 15 GOSK Gabela NK GOSK Gabela 3:3 HNK Orasje HNK Orasje
Matchday 6 MC Algiers MC Algiers 1:0 CA Bordj Bou Arreridj CABB Arreridj
Matchday 18 Beltinci ND Beltinci 1:1 NK Brezice 1919 NK Brezice 1919
Matchday 36 São Bento (SP) Esporte Clube São Bento (SP) 3:1 Grêmio Esportivo Brasil (RS) Brasil-RS
Matchday 36 Sport Recife Sport Club do Recife 0:0 Vila Nova Futebol Clube (GO) Vila Nova FC
Matchday 36 Figueirense FC Figueirense Futebol Clube 0:0 Cuiabá Esporte Clube (MT) Cuiabá-MT
Matchday 12 Quick DH HV & CV Quick 1:2 SV Oss '20 SV Oss '20
Matchday 12 Westlandia RKVV Westlandia 2:0 USV Hercules USV Hercules
Matchday 12 RKVV DEM RKVV DEM 1:1 EVV Echt EVV Echt
Matchday 12 Hoogland VV Hoogland 3:3 VV Gemert VV Gemert
Matchday 12 Dongen VV Dongen 3:2 ADO '20 Heemskerk ADO '20
Matchday 12 Groene Ster RKSV Groene Ster 3:2 ADO Den Haag U21 ADO U21
Matchday 12 HSC '21 HSC '21 Haaksbergen 1:1 FC Lienden Lienden
Matchday 12 OFC Oostzaan OFC Oostzaan 2:1 VV UNA Veldhoven VV UNA
Matchday 13 GyE Mendoza Gimnasia y Esgrima de Mendoza 2:1 Instituto AC Córdoba Instituto AC
Matchday 13 Tigre Club Atlético Tigre 1:2 Brown de Adrogue Brown Adrogue
Matchday 3 Team Wellington Team Wellington 2:2 Wellington Phoenix Reserves W. Phoenix Res.
Matchday 18 Tranmere Rovers Tranmere Rovers 0:2 Wycombe Wanderers Wycombe
Matchday 15 Como Como 1907 1:3 FC Pro Vercelli 1892 Pro Vercelli
Matchday 15 Olbia Olbia Calcio 1905 1:2 Novara Calcio 1908 Novara
Matchday 15 Pistoiese US Pistoiese 1921 0:1 AC Monza Monza
Matchday 15 Renate AC Renate 1:1 US Pianese Pianese
Matchday 15 Carrarese Carrarese Calcio 1908 2:2 SS Arezzo Arezzo
Matchday 15 Giana Erminio AS Giana Erminio 1:2 Robur Siena Siena
Matchday 15 Gozzano AC Gozzano 2:2 Aurora Pro Patria Pro Patria
Matchday 15 AJ Fano Alma Juventus Fano 1906 2:4 Piacenza Calcio 1919 Piacenza
Matchday 15 LR Vicenza LR Vicenza Virtus 1:0 Ravenna FC Ravenna
Matchday 15 Südtirol FC Südtirol 3:0 US Sambenedettese Sambenedettese
Matchday 15 Imolese Imolese Calcio 1919 3:00 PM US Triestina Triestina
Matchday 15 Carpi Carpi FC 1909 4:0 Fermana FC Fermana
Matchday 15 AS Gubbio AS Gubbio 1910 0:2 Cesena FC Cesena
Matchday 15 Modena Modena FC 2018 1:0 Virtusvecomp Verona Virtus Verona
Matchday 15 Reggio Audace Reggio Audace FC 2:1 Vis Pesaro dal 1898 Vis Pesaro
Matchday 15 Rimini Rimini FC 0:2 FC Arzignano Valchiampo Arzignano
Matchday 15 Casertana Casertana FC 2:0 US Avellino 1912 Avellino
Matchday 15 Paganese Paganese Calcio 1926 0:1 SSC Bari Bari
Matchday 15 Rende Rende Calcio 1968 1:0 AZ Picerno Picerno
Matchday 15 Rieti FC Rieti 0:3 Reggina 1914 Reggina
Matchday 15 Sicula Leonzio Sicula Leonzio 1:1 Virtus Francavilla Calcio V. Francavilla
Matchday 15 Potenza Potenza Calcio 1:0 US Vibonese Vibonese
Matchday 15 Teramo Teramo Calcio 1913 1:1 Ternana Calcio Ternana
Matchday 15 Viterbese AS Viterbese Castrense 0:1 Cavese 1919 Cavese
Matchday 13 Bayburt Idare Bayburt Özel Idare Spor 1:1 Etimesgut Belediyespor Etimesgut Bld
Matchday 13 Kirsehir Bld Kirsehir Belediye Spor 1:0 Usak Spor AS Usak Spor AS
Matchday 13 GMG Kastamonu GMG Kastamonuspor 0:3 Van Spor FK Van Spor FK
Matchday 13 Karabükspor Kardemir Karabükspor 2:3 Bodrum Belediyesi Bodrumspor BB Bodrumspor
Matchday 13 Nigde Anadolu Nigde Anadolu FK 0:1 Kahramanmarasspor Kahramanmaras
Matchday 13 Bandirmaspor Bandirmaspor 2:1 Ergene Velimese Spor Ergene Velimese
Matchday 13
Elazigspor Elazigspor 2:1 Sivas Belediye Spor Sivas Belediye
Matchday 13 Sakaryaspor Sakaryaspor 1:0 Eyüpspor Eyüpspor
Matchday 13 Amed SK Amed SK 1:0 Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor
Matchday 13 Sanliurfaspor Sanliurfaspor 0:4 Sariyer Sariyer
Matchday 13 Hekimoglu Hekimoglu Trabzon 0:5 Samsunspor Samsunspor
Matchday 13 Kirklarelispor Kirklarelispor 1:0 Tarsus Idman Yurdu Tarsus IY
Matchday 13 Z. Kömürspor Zonguldak Kömürspor 0:1 Gümüshanespor Gümüshanespor
Matchday 13 Inegölspor Inegölspor 1:1 Baskent Akademi FK BAK FK
Matchday 13 Y. Corumspor Yeni Corumspor 0:2 Manisa Futbol Kulübü Manisa FK
Matchday 16 Ponferradina SD Ponferradina 1:1 Girona FC Girona
Matchday 16 Alcorcón AD Alcorcón 1:0 Málaga CF Málaga CF
Matchday 16 Real Oviedo Real Oviedo 0:0 Sporting Gijón Sporting Gijón
Matchday 16 CD Lugo CD Lugo 1:1 Racing Santander Racing
Matchday 16 CD Mirandés CD Mirandés 2:1 UD Las Palmas UD Las Palmas
Matchday 16 CD Tenerife CD Tenerife 1:1 Cádiz CF Cádiz CF
Matchday 24 Enisey Enisey Krasnoyarsk 3:0 Tom Tomsk Tom Tomsk
Matchday 24 Tekstilshchik Tekstilshchik Ivanovo 1:2 Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik
Matchday 24 Spartak 2 Spartak 2 Moscow 0:2 Luch Vladivostok Luch
Matchday 24 Avangard Kursk Avangard Kursk 2:2 Shinnik Yaroslavl Shinnik
Matchday 24 Mordovia Mordovia Saransk 1:1 Fakel Voronezh Fakel Voronezh
Matchday 24 Nizhny Novgorod FK Nizhny Novgorod 1:2 Chaika Peschanokopskoe Chaika Pes.
Matchday 24 Rotor Volgograd Rotor Volgograd 0:0 FK Krasnodar 2 Krasnodar 2
Matchday 24 Armavir FK Armavir 2:1 Torpedo Moscow Torpedo Moscow
Matchday 24 Baltika Baltika Kaliningrad 1:0 SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk
Matchday 24 Khimki FK Khimki 3:1 Chertanovo Moscow Chertanovo
Matchday 18 Chiajna Concordia Chiajna 1:1 CS Mioveni CS Mioveni
Matchday 18 SCM FC Arges SCM FC Arges 1:1 Petrolul Ploiesti Petr. Ploiesti
Matchday 18 Metaloglobus FC Metaloglobus Bukarest 1:1 UTA Arad UTA Arad
Matchday 18 Turnu Magurele Turris Turnu Măgurele 1:1 Universitatea Cluj U Cluj
Matchday 18 Krasnodar 3 FK Krasnodar 3 0:1 Spartak Nalchik Spartak Nalchik
Matchday 18 I. Cherkessk Inter Cherkessk 0:1 Druzhba Maikop Druzhba Maikop
Matchday 18 Stavropol Dinamo Stavropol 1:2 Urozhay Krasnodar Urozhay
Matchday 18 Makhachkala FK Makhachkala 2:1 Biolog Novokubansk Biolog
Matchday 18 Spartak V. Spartak Vladikavkaz 1:0 Anzhi Makhachkala Anzhi
Matchday 18 Volgar Volgar Astrakhan 1:1 Legion-Dinamo Makhachkala Legion-Dinamo
Matchday 15 Telstar SC Telstar 0:2 Go Ahead Eagles Deventer Go Ahead Eagles
Matchday 15 FC Den Bosch FC Den Bosch 3:3 SBV Excelsior Rotterdam Excelsior
Matchday 15 SC Cambuur SC Cambuur-Leeuwarden 3:1 Almere City FC Almere City
Matchday 8 Mafra CD Mafra 2:2 SC Covilhã Covilhã
Matchday 8 AO Trikala AO Trikala 2:1 AO Egaleo AO Egaleo
Matchday 8 Ionikos Nikeas Ionikos Nikeas 3:2 Diagoras Rodou Diagoras
Matchday 8 Veria NPS Veria NPS 1:1 Thesprotos Igoumenitsas Thesprotos
Matchday 8 Aspropyrgos Enosi Aspropyrgou 3:0 OF Ierapetras OF Ierapetras
Matchday 8 GAS Ialysos GAS Ialysos 1948 1:2 PO Triglias PO Triglias
Matchday 8 AO Kavala AO Kavala 2:1 PS Kalamata PS Kalamata
Matchday 18 Naestved BK Naestved Boldklub 0:1 BK Fremad Amager Fremad Amager
Matchday 18 Skive IK Skive IK 0:2 Kolding IF Kolding IF
Matchday 17 Pelikan Lowicz Pelikan Lowicz 1:0 Lechia Tomaszow Mazowiecki Lechia Tomaszow
Matchday 17 Swit N.D.M. Swit Nowy Dwor Mazowiecki 7:1 KS Wasilków KS Wasilków
Matchday 17 RKS Radomsko RKS Radomsko 0:1 Ursus Warszawa Ursus Warszawa
Matchday 18 Warta Poznan Warta Poznan 0:2 Stal Mielec Stal Mielec
Matchday 17 Stal Krasnik Stal Krasnik 0:0 Chelmianka Chelm Chelmianka
Matchday 17 Wisla Sand. Wisla Sandomierz 0:1 Wisla Pulawy Wisla Pulawy
Matchday 17 Jarota Jarocin Jarota Jarocin 1:1 Grom Nowy Staw Grom N.S.
Matchday 17 Mieszko Gniezno Mieszko Gniezno 1:1 Radunia Stezyca Radunia Stezyca
Matchday 18 Pogon Siedlce Pogon Siedlce 2:1 Stal Rzeszow Stal Rzeszow
Matchday 18 Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow 2:1 GKS Katowice GKS Katowice
Matchday 13 24 Erzincanspor 24 Erzincanspor 2:1 Kizilcabölükspor Kizilcabölük
Matchday 13 Ci Group Buca Ci Group Buca 1:1 Yeni Orduspor Yeni Orduspor
Matchday 13 Sile Yildizspor Sile Yildizspor 0:0 Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor
Matchday 13 Erzin Spor Erzin Spor 3:0 Tokatspor Tokatspor
Matchday 13 Manisaspor Manisaspor 1:7 Catalcaspor Catalcaspor
Matchday 13 68 Aksaray Bld 68 Aksaray Belediye Spor 3:2 Yomra Spor Yomra Spor
Matchday 13 Düzce Spor Düzce Spor 1:0 Karaköprü Belediye Spor Karaköprü Bld
Matchday 13 Atl. Baleares Atlético Baleares 1:1 Real Madrid Castilla RM Castilla
Matchday 13 UD Ibiza UD Ibiza 1:0 Getafe CF B Getafe CF B
Matchday 13 Racing Ferrol Racing Ferrol 3:3 UD Melilla UD Melilla
Matchday 13 UD Sanse UD San Sebastián de los Reyes 1:2 Penya Deportiva Santa Eulalia Penya Deportiva
Matchday 13 R. Majadahonda CF Rayo Majadahonda 0:2 UP Langreo UP Langreo
Matchday 13 Inter de Madrid Internacional de Madrid 6:0 Las Palmas Atlético Las Palmas Atl.
Matchday 13 Pontevedra Pontevedra CF 3:0 Marino Luanco Marino Luanco
Matchday 13 1877 Alemdag 1877 Alemdag Spor 1:0 Elazig Belediye Spor FK Elazig Bld FK
Matchday 13 Fatsa Belediye Fatsa Belediyespor 2:2 Agri 1970 Spor Agri 1970 Spor
Matchday 13 Kozan Spor FK Kozan Spor FK 1:1 Cizre Spor Cizre Spor
Matchday 13 Karsiyaka Karsiyaka 2:0 Fethiyespor Fethiyespor
Matchday 13 Erbaaspor Erbaaspor 1:0 Payasspor Payasspor
Matchday 13 Kemerspor 2003 Kemerspor 2003 1:2 Kocaelispor Kocaelispor
Matchday 13 CD Tudelano CD Tudelano 0:0 Real Sociedad B Real Sociedad B
Matchday 13 Valladolid B Real Valladolid B 1:1 CD Calahorra Calahorra
Matchday 13 CyD Leonesa Cultural Leonesa 2:0 Haro Deportivo Haro Deportivo
Matchday 13 UD Logroñés UD Logroñés 3:0 Burgos CF Burgos CF
Matchday 13 Salamanca CF Salamanca CF UDS 1:0 Deportivo Alavés B Depor. Alavés B
Matchday 13 Real Unión Real Unión Club 2:1 CD Guijuelo CD Guijuelo
Matchday 13 Batman Petrol Batman Petrolspor 2:2 Halide Edip Adivarspor Adivar SK
Matchday 13 1954 Kelkit Bld 1954 Kelkit Belediyespor 1:2 Modafen Spor Modafen Spor
Matchday 13 Altindag Bld Altindag Belediye Spor 1:0 Karacabey Belediye Spor Karacabey Bld
Matchday 13 Nazilli Bld. Nazilli Belediyespor 4:0 Nevsehir Belediye Spor Nevsehir Bld
Matchday 13 Muglaspor Muglaspor 1:0 Malatya Yesilyurt Belediyespor Yesilyurt Bld
Matchday 13 Darica GB Darica Genclerbirligi 1:0 Diyarbekir Spor Diyarbekir Spor
Matchday 13 Somaspor Somaspor 2:3 Pazarspor Pazarspor
Matchday 13 Yozgatspor 1959 Yozgatspor 1959 FK 4:2 Gölcükspor Gölcükspor
Matchday 13 FC Andorra FC Andorra 2:1 CD Ebro CD Ebro
Matchday 13 UE Llagostera UE Llagostera 1:0 Lleida Esportiu Lleida Esportiu
Matchday 13 Atl. Levante Atlético Levante UD 3:1 CF La Nucía CF La Nucía
Matchday 13 AE Prat AE Prat 0:2 RCD Espanyol B RCD Espanyol B
Matchday 13 Orihuela CF Orihuela CF 2:2 CD Castellón CD Castellón
Matchday 13 CE Sabadell CE Sabadell 2:0 Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic
Matchday 13 FC Barcelona B FC Barcelona B 3:3 UE Cornellà UE Cornellà
Matchday 13 Hércules CF Hércules CF 1:1 Valencia Mestalla Valencia B
Matchday 13 Recre Granada Recreativo Granada 0:0 Villarrubia CF Villarrubia CF
Matchday 13 Recr. Huelva Recreativo Huelva 0:0 Real Murcia CF Real Murcia
Matchday 13 Marbella FC Marbella FC 2:1 Yeclano Deportivo Yeclano
Matchday 13 Sanluqueño Atlético Sanluqueño 1:2 Sevilla Atlético Sevilla Atl.
Matchday 13 CD Don Benito CD Don Benito 1:1 Cádiz CF B Cádiz B
Matchday 13 FC Cartagena FC Cartagena 2:2 CF Talavera de la Reina CF Talavera
Matchday 13 R. B. Linense Real Balompédica Linense 1:0 CD Badajoz CD Badajoz
Matchday 13 Mérida AD Mérida AD 4:2 Algeciras CF Algeciras CF
Matchday 13 UCAM Murcia UCAM Murcia CF 1:1 Córdoba CF Córdoba CF
Matchday 19 VfB Oldenburg VfB Oldenburg 2:1 Holstein Kiel II Holst. Kiel II
Matchday 19 E. Norderstedt Eintracht Norderstedt 1:0 Lüneburger SK Hansa LSK Hansa
Matchday 19 TSV Havelse TSV Havelse 1:2 SV Drochtersen/Assel SV Drochtersen
Matchday 18
SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln 0:2 Borussia Dortmund II B. Dortmund II
Matchday 17 AC Bellinzona AC Bellinzona 6:2 FC Köniz FC Köniz
Matchday 16 Rielasingen 1.FC Rielasingen-Arlen 2:3 FC Nöttingen FC Nöttingen
Matchday 18 SV 1910 Neuhof SV 1910 Neuhof 1:1 FC Eddersheim FC Eddersheim
Matchday 18 RW Walldorf SV Rot-Weiss Walldorf 3:0 SV Steinbach SV Steinbach
Matchday 21 Ammerthal DJK Ammerthal 1:3 DJK Vilzing DJK Vilzing
Matchday 16 Velbert 02 SSVg Velbert 02 3:0 TSV Meerbusch TSV Meerbusch
Matchday 16 1.FC Kleve 1.FC Kleve 1:1 1.FC Bocholt 1.FC Bocholt
Matchday 16 Ratingen 04/19 Ratingen 04/19 2:2 FC Kray FC Kray
Matchday 16 VfB Hilden VfB 03 Hilden 0:3 Schwarz-Weiß Essen SW Essen
Matchday 16 SC Union Nettetal SC Union Nettetal 1:1 SC Velbert SC Velbert
Matchday 16 Niederwenigern SF Niederwenigern 0:1 Cronenberger SC Cronenberger SC
Matchday 13 Wegberg-Beeck FC Wegberg-Beeck 2:0 VfL Vichttal VfL Vichttal
Matchday 13 FC Düren 1.FC Düren 4:1 SV Deutz 05 SV Deutz 05
Matchday 13 FC Hennef 05 FC Hennef 05 1:1 Spvg. Frechen 20 Frechen 20
Matchday 13 SV Breinig SV Breinig 1:1 SC Borussia Freialdenhoven Freialdenhoven
Matchday 13 Spvg Wesseling Spvg Wesseling-Urfeld 1:1 FC Pesch FC Pesch
Matchday 13 BW Friesdorf FC BW Friesdorf 3:2 Siegburger SV 04 Siegburger SV
Matchday 13 SV Eilendorf SV Eilendorf 2:3 Viktoria 08 Arnoldsweiler Arnoldsweiler
Matchday 15 SC Paderborn II SC Paderborn 07 II 1:1 Sportfreunde Siegen Spfr. Siegen
Matchday 15 1.FC Kaan-M. 1.FC Kaan-Marienborn 1:2 SC Wiedenbrück SC Wiedenbrück
Matchday 15 Westf. Rhynern SV Westfalia Rhynern 1:1 ASC 09 Dortmund ASC 09 Dortmund
Matchday 15 TuS Ennepetal TuS Ennepetal 2:2 FC Gütersloh FC Gütersloh
Matchday 15 Eintr. Rheine FC Eintracht Rheine 2:1 TSG Sprockhövel TSG Sprockhövel
Matchday 15 Pr. Münster II Preußen Münster II 1:1 RSV Meinerzhagen RSV Meinerzhagen
Matchday 15 Holzwickeder SC Holzwickeder SC 7:1 TuS Erndtebrück TuS Erndtebrück
Matchday 15 SV Schermbeck SV Schermbeck 2:2 Hammer SpVg Hammer SpVg
Matchday 15 Westfalia Herne SC Westfalia Herne 0:1 Rot Weiss Ahlen Rot Weiss Ahlen
Matchday 20 Regensburg II SSV Jahn Regensburg II 3:3 SpVgg Hankofen-Hailing SpVgg Hankofen
Matchday 15 ESC Geestemünde ESC 02 Geestemünde 0:2 Bremer SV Bremer SV
Matchday 15 Union 60 Bremen FC Union 60 Bremen 1:1 BTS Neustadt BTS Neustadt
Matchday 15 SV Hemelingen SV Hemelingen 5:2 Leher TS Bremerhaven Leher TS
Matchday 15 SC Borgfeld SC Borgfeld 1:1 Blumenthaler SV Blumenthaler SV
Matchday 17 SV Eichede SV Eichede 1:1 1.FC Phönix Lübeck Phönix Lübeck
Matchday 17 SV Todesfelde SV Todesfelde 2:1 TSV Bordesholm TSV Bordesholm
Matchday 17 FT Braunschweig FT Braunschweig 0:0 SV Atlas Delmenhorst SV Atlas
Matchday 17 TB Uphusen TB Uphusen 1:1 MTV Wolfenbüttel Wolfenbüttel
Matchday 17 Lupo-Martini USI Lupo-Martini Wolfsburg 2:1 Kickers Emden Kickers Emden
Matchday 17 Arm. Hannover Arminia Hannover 0:1 SC Spelle-Venhaus Spelle-Venhaus
Matchday 17 G. Egestorf/L. 1.FC Germania Egestorf/Langreder 3:2 FC Eintracht Northeim Eintr. Northeim
Matchday 17 FC Hagen/Uthl. FC Hagen/Uthlede 2:5 Heeslinger SC Heeslinger SC
Matchday 17 TuS Bersenbrück TuS Bersenbrück 0:5 VfV Borussia 06 Hildesheim VfV Hildesheim
Matchday 17 VfL Oldenburg VfL Oldenburg 4:1 MTV Gifhorn MTV Gifhorn
Matchday 14 FavAC Favoritner AC 1:1 Union Mauer Union Mauer
Matchday 15 AS Novazzano AS Novazzano 1968 0:1 FC Hergiswil FC Hergiswil
Round of 16 TuS Makkabi TuS Makkabi Berlin 2:1 CFC Hertha 06 CFC Hertha 06
Round of 16 SV Sparta SV Sparta Lichtenberg 2:3 AET SV Tasmania Berlin Tasmania Berlin
Matchday 15 Gornik U19 Gornik Zabrze U19 2:2 Zaglebie Lubin U19 Lubin U19
Matchday 15 Cracovia U19 Cracovia Krakow U19 3:2 UKS SMS Lodz U19 UKS SMS U19
Matchday 15 Slask U19 Slask Wroclaw U19 2:2 Gwarek Zabrze U19 Gwarek U19
Group Stage Saint Lucia Saint Lucia 1:0 Dominican Republic Dominican Rep.
Group Stage El Salvador El Salvador 1:0 Montserrat Montserrat
Group Stage French Guiana French Guiana 3:1 Saint Kitts and Nevis St. Kitts/Nevis
Group Stage Cayman Islands Cayman Islands 1:0 United States Virgin Islands US Virgin
Group Stage Guatemala Guatemala 5:0 Puerto Rico Puerto Rico
Group Stage South Sudan South Sudan 1:2 Burkina Faso Burkina Faso
Group Stage Chad Chad 0:2 Mali Mali
Group Stage Uganda Uganda 2:0 Malawi Malawi
Group Stage South Africa South Africa 1:0 Sudan Sudan
group stage Eswatini Eswatini 1:4 Senegal Senegal
group stage Benin Benin 1:0 Sierra Leone Sierra Leone
Group Stage Guinea Guinea 2:0 Namibia Namibia
Group Stage Rwanda Rwanda 0:1 Cameroon Cameroon
group stage Congo Republic of the Congo 3:0 Guinea-Bissau Guinea-Bissau
group stage Lesotho Lesotho 2:4 Nigeria Nigeria
Group Stage Gabon Gabon 2:1 Angola Angola
Matchday 14 L.A. Riverside L.A. Riverside 0:2 KSV Siemens/Großfeld Siemens/Großfeld
Matchday 14 FAC II Floridsdorfer AC II 6:1 Gersthofer SV Gersthof
Matchday 15 Slagelse U19 Slagelse B&I U19 3:1 HB Köge U19 HB Köge U19
Matchday 3 Plateau United Plateau United FC 2:1 Wikki Tourists Wikki Tourists
Matchday 3 Kano Pillars Kano Pillars 0:1 Lobi Stars FC Lobi Stars
Matchday 3 Ifeanyi Ubah Ifeanyi Ubah FC 1:0 Rivers United FC Rivers United
Matchday 3 Abia Warriors Abia Warriors FC 1:1 Sunshine Stars Sunshine Stars
Matchday 3 Enyimba Aba Enyimba Aba 3:1 Akwa United Akwa United
Matchday 3 Katsina Utd. Katsina United FC 1:0 Nasarawa United Nasarawa United
Matchday 20 SV Mering SV Mering 2:1 TSV Gilching-Argelsried TSV Gilching-A.
Matchday 20 TSV Jetzendorf TSV Jetzendorf 1:2 1.FC Sonthofen 1.FC Sonthofen
Matchday 12 AFC Amsterdam AFC Amsterdam 2:1 Sparta Rotterdam U21 Sparta U21
Matchday 10 Spezia U17 Spezia Under 17 6:1 Lazio Under 17 Lazio U17
Matchday 10 Fiorentina U17 Fiorentina Under 17 0:2 Sassuolo Under 17 Sassuolo U17
Matchday 10 Sampdoria U17 Sampdoria Under 17 4:3 Livorno Under 17 Livorno U17
Matchday 10 Entella U17 Virtus Entella Under 17 1:1 Genoa Under 17 Genoa U17
Matchday 10 Hellas U17 Hellas Under 17 1:0 SPAL U17 SPAL U17
Matchday 10 Inter U17 Inter Under 17 1:1 Chievo Under 17 Chievo U17
Matchday 10 Brescia U17 Brescia Under 17 1:4 Atalanta Bergamo U17 Atalanta U17
Matchday 10 Cagliari U17 Cagliari Under 17 0:1 Bologna Under 17 Bologna U17
Matchday 10 Cittadella U17 Cittadella Under 17 1:1 Pordenone Under 17 Pordenone U17
Matchday 10 Cremonese U17 Cremonese Under 17 4:1 Milan Under 17 Milan U17
Matchday 10 Roma U17 Roma Under 17 5:0 Trapani Under 17 Trapani U17
Matchday 10 Juve Stabia U17 Juve Stabia Under 17 2:1 Lecce Under 17 Lecce U17
Matchday 10 Ascoli U17 Ascoli Under 17 3:0 Cosenza Under 17 Cosenza U17
Matchday 10 Frosinone U17 Frosinone Under 17 1:1 Pescara Under 17 Pescara U17
Matchday 10 Benevento U17 Benevento Under 17 1:1 Napoli Under 17 Napoli U17
Matchday 12 Caronnese SC Caronnese 4:1 FC Vado Ligure Vado
Matchday 12 Fossano Fossano Calcio 2:1 Borgosesia Calcio Borgosesia
Matchday 12 Ligorna SC Ligorna 1922 1:1 FBC Casale Casale
Matchday 12 Prato AC Prato 1:0 USD Real Forte Querceta Real Forte
Matchday 12 Savona Savona FBC 3:0 Ghivizzano Borgo a Mozzano Ghiviborgo
Matchday 12 Seravezza Pozzi Seravezza Pozzi Calcio 2:2 AS Lucchese Libertas Lucchese
Matchday 12 Chieri ASD Chieri Calcio 2:3 Sanremese Calcio Sanremese
Matchday 12 Fezzanese US Fezzanese 2:0 USD Lavagnese 1919 Lavagnese
Matchday 14 Caravaggio USD Caravaggio 2:3 SSD Pro Sesto Pro Sesto
Matchday 14 Castellanzese USD Castellanzese 1921 1:2 GS Arconatese Arconatese
Matchday 14 Caratese US Folgore Caratese 0:0 Dro Alto Garda Calcio Dro Alto Garda
Matchday 14 Legnano Legnano AC 3:1 Virtus Bolzano Virtus Bolzano
Matchday 14 Levico Terme US Levico Terme 1:1 Villa d'Almè Valbrembana Villa d'Almè
Matchday 14 NibionnOggiono ASD NibionnOggiono 0:2 Virtus Ciserano Bergamo 1909 Virtus Bergamo
Matchday 14 Scanzorosciate USD Scanzorosciate 2:1 AC Ponte San Pietro Ponte S.Pietro
Matchday 14 Tritium Tritium Calcio 1908 1:1 A.S.D. Brusaporto Brusaporto
Matchday 14 Inveruno US Inveruno 0:1 Sondrio Calcio Sondrio
Matchday 14 Ambrosiana GSD Ambrosiana 1:1 Caldiero Terme Caldiero
Matchday 14 Campodarsego ACD Campodarsego 2:1 US Adriese 1906 Adriese 1906
Matchday 14 Cjarlins Muzane Cjarlins Muzane 4:3 ASD Villafranca Veronese ASD Villafranca
Matchday 14 Delta PT AC Delta Porto Tolle 1:1 Union Feltre Union Feltre
Matchday 14 Luparense Luparense FC 2:3 FC Legnago Salus Legnago
Matchday 14 San Luigi San Luigi Calcio 1:2 AC Mestre Mestre
Matchday 14 Tamai Polisportiva Tamai 0:2 Calcio Montebelluna 1909 Montebelluna
Matchday 14 Clodiense Clodiense SSD 3:2 APC Chions Chions
Matchday 14 Vigasio AC Vigasio 1:4 AC Este 1920 Este
Matchday 12 Calvina Sport A.C. Calvina Sport 2:1 Ciliverghe Mazzano Ciliverghe
Matchday 12 Fanfulla ASD Fanfulla 2:1 SCD Progresso Calcio Progresso
Matchday 12 Forlì Forlì FC 1:0 ASD Savignanese Savignanese
Matchday 12 Lentigione Lentigione Calcio 3:0 Alfonsine FC 1921 Alfonsine
Matchday 12 Mantova FC Mantova FC 3:3 US Fiorenzuola 1922 Fiorenzuola
Matchday 12 Mezzolara Mezzolara Calcio 1:1 AC Crema 1908 Crema
Matchday 12 Sasso Marconi Sasso Marconi Zola SSD 2:2 Correggese Calcio 1948 Correggese
Matchday 12 Franciacorta Franciacorta FC 1:1 Sammaurese Calcio Sammaurese
Matchday 12 Vigor Carpaneto Vigor Carpaneto 0:3 USD Breno USD Breno
Matchday 12 Montevarchi Aquila 1902 Montevarchi 2:2 Calcio Flaminia Flaminia
Matchday 12 Bastia Bastia Calcio 1924 1:1 Albalonga Calcio Albalonga
Matchday 12 Foligno Calcio ASD Foligno Calcio 1:1 CS Scandicci 1908 Scandicci
Matchday 12 Pomezia Pomezia Calcio 2:1 ASD Grassina Grassina
Matchday 12 Ponsacco FC Ponsacco 1920 1:4 Monterosi FC Monterosi
Matchday 12 San Donato San Donato - Tavarnelle 0:0 Aglianese Calcio 1923 Aglianese
Matchday 12 Trestina Sporting Club Trestina 2:1 ASD Cannara Cannara
Matchday 12 Tuttocuoio AC Tuttocuoio 1:1 Sangiovannese 1927 Sangiovannese
Matchday 12 Campobasso SSD Città di Campobasso 4:4 Atletico Terme di Fiuggi Atletico Fiuggi
Matchday 12 SN Notaresco San Nicolò Notaresco 2:0 Cattolica Calcio San Marino Cattolica SM
Matchday 12 Tolentino Tolentino Calcio 1:2 Olympia Agnonese Agnonese
Matchday 12 Vastese ASD Vastese Calcio 1902 1:1 Porto Sant'Elpidio MP Porto S'Elpidio
Matchday 12 Avezzano Avezzano Calcio 1:1 Montegiorgio Calcio Montegiorgio
Matchday 12 Jesina SSD Jesina Calcio 1:0 ASD Real Giulianova Giulianova