For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 7:09:03 AM
Matchday 12 Staphorst VV Staphorst 2:1 SC Genemuiden Genemuiden
Matchday 7 MSC Meppel MSC Meppel 0:0 HVV Hollandia Hollandia
Matchday 17 TuS Dassendorf TuS Dassendorf 1:0 SV Rugenbergen SV Rugenbergen
Matchday 17 SV Curslack-N. SV Curslack-Neuengamme 1:3 HSV Barmbek-Uhlenhorst Barmbek-U.
group stage Cyprus Cyprus 1:2 Scotland Scotland
Group Stage Azerbaijan Azerbaijan 0:2 Wales Wales
Group Stage Slovenia Slovenia 1:0 Latvia Latvia
group stage Russia Russia 1:4 Belgium Belgium
group stage San Marino San Marino 1:3 Kazakhstan Kazakhstan
Group Stage Germany Germany 4:0 Belarus Belarus
Group Stage N. Ireland Northern Ireland 0:0 Netherlands Netherlands
Group Stage Croatia Croatia 3:1 Slovakia Slovakia
Group Stage Austria Austria 2:1 North Macedonia North Macedonia
Group Stage Israel Israel 1:2 Poland Poland
Matchday 12 Thes Sport KVV Thes Sport 2:0 AFC Tubize AFC Tubize
Matchday 12 KSK Heist KSK Heist 4:0 Olympic Club Charleroi Farciennes Olym. Charleroi
Matchday 12 SK Deinze KMSK Deinze 0:0 KFC Dessel Sport Dessel Sport
Matchday 12 KSK Lierse Kem. KSK Lierse Kempenzonen 0:1 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden
Matchday 12 RC Hades RC Hades 4:0 Spouwen Mopertingen Mopertingen
Matchday 12 Zwevezele SKV Zwevezele 1:0 KFC Merelbeke Merelbeke
Matchday 12 Sint-Niklaas SK Sint-Niklaas 0:0 KSCT Menen KSCT Menen
Matchday 12 KSK Ronse KSK Ronse 0:1 FC Knokke FC Knokke
Matchday 12 KRC Gent KRC Gent 2:3 KSV Oudenaarde KSV Oudenaarde
Matchday 12 VW Hamme KFC VW Hamme 0:2 KSV Temse KSV Temse
Matchday 13 CS Onhaye CS Onhaye 2:1 Solières Sport Solières
Matchday 13 La Louvière RAAL La Louvière 1:0 RS Waremmien FC Waremme
Matchday 13 UR Namur FLV Union Namur Fosses-la-Ville 0:3 RES Couvin-Mariembourg-Fraire Couvin-Mariemb.
Matchday 15 KSC Lokeren KSC Lokeren 0:1 Lommel SK Lommel SK
Matchday 13 Schott Jena SV Schott Jena 2:4 1.FC Sonneberg 1.FC Sonneberg
Matchday 13 SpVgg Geratal SpVgg Geratal 4:1 SV 09 Arnstadt SV 09 Arnstadt
Matchday 13 BSG Wismut Gera BSG Wismut Gera 6:2 SV Blau-Weiß Bad Frankenhausen Frankenhausen
Matchday 13 Teistungen FC Wacker Teistungen 0:3 SV Eintracht Eisenberg E. Eisenberg
Matchday 13 Heiligenstadt 1.SC 1911 Heiligenstadt 3:2 SC 1903 Weimar SC 1903 Weimar
Matchday 13 G. Westvororte TSV Gera Westvororte 4:0 Eintracht Sondershausen Sondershausen
Round of 16 FCO Neugersdorf FC Oberlausitz Neugersdorf 1:4 FSV Zwickau FSV Zwickau
Round of 16 FC Eilenburg FC Eilenburg 1:0 BSG Chemie Leipzig Chemie Leipzig
Round of 16 VfB Weißwasser VfB Weißwasser 1909 0:2 SSV Markranstädt Markranstädt
Matchday 17 Phoenix Kisdorf SSC Phoenix Kisdorf 1:1 TuS Hartenholm TuS Hartenholm
Matchday 17 SVE Comet Kiel SVE Comet Kiel 1:0 Heikendorfer SV Heikendorfer SV
Matchday 17 TSV Travemünde TSV Travemünde 2:5 TSV Klausdorf TSV Klausdorf
Matchday 17 FC Dornbreite FC Dornbreite Lübeck 6:0 Lübecker SC 99 Lübecker SC
Matchday 17 TSV Pansdorf TSV Pansdorf 9:0 SG Neustrand SG Neustrand
Matchday 20 E. Karlsfeld Eintracht Karlsfeld 2:2 FC Töging FC Töging
Matchday 20 SB Traunstein SB Chiemgau Traunstein 1:0 SpVgg Landshut SpVgg Landshut
Matchday 20 St. Hauzenberg FC Sturm Hauzenberg 2:1 VfB Hallbergmoos VfB Hallbergmoos
Matchday 20 SB Rosenheim Sportbund DJK Rosenheim 4:8 Kirchheimer SC Kirchheimer SC
Matchday 20 TSV Waldkirchen TSV Waldkirchen 1:2 FC Unterföhring FC Unterföhring
Matchday 20 TSV Grünwald TSV Grünwald 2:1 1.FC Passau 1.FC Passau
Matchday 15 TuS Harsefeld TuS Harsefeld 0:3 MTV Treubund Lüneburg MTV TB Lbg.
Matchday 15 VSV Hedendorf VSV Hedendorf/Neukloster 3:3 VfL Lüneburg VfL Lüneburg
Matchday 20 FSV Erlangen-B. FSV Erlangen-Bruck 0:0 SC 04 Schwabach SC 04 Schwabach
Matchday 20 Jahn Forchheim SpVgg Jahn Forchheim 4:3 TSV Neudrossenfeld TSV Neudrossenfeld
Matchday 20 FSV Stadeln FSV Stadeln 1:1 TuS Feuchtwangen Feuchtwangen
Matchday 12 Radebeuler BC Radebeuler BC 08 3:1 Budissa Bautzen Budissa Bautzen
Matchday 12 K. Markkleeberg Kickers 94 Markkleeberg 1:3 FV Eintracht Niesky Eintr. Niesky
Matchday 12 VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz 2:2 BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa
Matchday 12 Motor Wilsdruff SG Motor Wilsdruff 0:2 SG Handwerk Rabenstein SG Rabenstein
Matchday 12 Neustadt/Spree LSV Neustadt/Spree 4:1 FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz
Matchday 12 SG Taucha 99 SG Taucha 99 3:0 FSV Neusalza-Spremberg FSV Neusalza-S.
Matchday 12 Einheit Kamenz SV Einheit Kamenz 4:0 Großenhainer FV 1990 Großenhainer FV
Matchday 18 TuS Sulingen TuS Sulingen 4:3 TSV Pattensen TSV Pattensen
Matchday 16 TSV Essingen TSV Essingen 4:0 Calcio Leinfelden-Echterdingen L-Echterdingen
Matchday 16 FC Wangen 05 FC Wangen 05 1:1 SSV Ehingen-Süd 1974 Ehingen-Süd
Matchday 16 VfL Pfullingen VfL Pfullingen 1:1 TSG Backnang TSG Backnang
Matchday 16 Normannia Gmünd 1.FC Normannia Gmünd 1:1 SKV Rutesheim SKV Rutesheim
Matchday 16 TSV Berg TSV Berg 2:0 TSV Heimerdingen Heimerdingen
Matchday 16 VfB Neckarrems VfB Neckarrems 2:6 FSV Hollenbach FSV Hollenbach
Matchday 16 TSG Tübingen TSG Tübingen 4:2 VfL Sindelfingen Sindelfingen
Matchday 14 Eintr. Elster SV Eintracht Elster 1:0 SV Blau-Weiß Zorbau SV BW Zorbau
Matchday 14 Edelw. Arnstedt SV Edelweiß Arnstedt 1:3 SSC Weißenfels SSC Weißenfels
Matchday 14 SV Kelbra SV Kelbra 2:1 Fortuna Magdeburg Fort. Magdeburg
Matchday 14 Blau-Weiß Dölau SV Blau-Weiß Dölau 3:0 SV 1890 Westerhausen SV Westerhausen
Matchday 16 SG Rieschweiler SG Rieschweiler 3:1 SC Idar-Oberstein Idar-Oberstein
Matchday 16 Waldalgesheim SV Alemannia Waldalgesheim 4:0 Eintracht Bad Kreuznach Bad Kreuznach
Matchday 16 SV Morlautern SV Morlautern 2:2 TSV Gau-Odernheim Gau-Odernheim
Matchday 16 TuS Rüssingen TuS Rüssingen 2:0 TuS Marienborn TuS Marienborn
Matchday 18 SF Köllerbach SF Köllerbach 2:1 SV Saar 05 Saarbrücken SV Saar 05
Matchday 18 Halberg Brebach SC Halberg Brebach 4:1 FV Schwalbach FV Schwalbach
Matchday 18 FV Eppelborn FV Eppelborn 2:0 FV Bischmisheim FV Bischmisheim
Matchday 18 VfL Primstal VfL Primstal 5:0 FSG Ottweiler/Steinbach FSG Steinbach
Matchday 18 1.FC Reimsbach 1.FC Reimsbach 0:2 SpVgg Quierschied Quierschied
Matchday 18 FSV Jägersburg FSV Jägersburg 4:3 SV Mettlach SV Mettlach
Matchday 17 TSV Emmelshsn. TSV Emmelshausen 3:1 Ahrweiler BC Ahrweiler BC
Matchday 17 TuS Mayen TuS Mayen 2:1 SG Hochwald/Zerf SG Hochwald
Matchday 17 SG Schneifel SG Schneifel/Stadtkyll 0:3 SG Eintracht Mendig-Bell SG Mendig
Quarter-Finals Halle-Ammendorf BSV Halle-Ammendorf 0:5 1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg
Round of 16 Rostocker FC Rostocker FC 1895 0:1 AET Torgelower FC Greif Torgelower FC
Round of 16 SV Pastow SV Pastow 3:0 Greifswalder FC Greifswalder FC
Round of 16 SFV Nossentin SFV Nossentiner Hütte 1:2 FC Schönberg 95 FC Schönberg 95
Round of 16 E. Ueckermünde FSV Einheit Ueckermünde 1:3 1.FC Neubrandenburg 04 Neubrandenburg
Round of 16 SV Waren 09 SV Waren 09 5:2 FC Anker Wismar Anker Wismar
Round of 16 TSV Bützow TSV Bützow 0:5 FC Hansa Rostock Hansa Rostock
Quarter-Finals Mot. Zeulenroda FC Motor Zeulenroda 0:7 FSV Wacker Nordhausen W. Nordhausen
Quarter-Finals FSV 06 Ohratal FSV 06 Ohratal 0:1 FSV Martinroda FSV Martinroda
Quarter-Finals GW Lübben SV Grün-Weiß Lübben 4:1 Preussen Eberswalde Pr. Eberswalde
Quarter-Finals FSV Brieske/Se. FSV Glückauf Brieske/Senftenberg 1:6 SV Babelsberg 03 Babelsberg 03
Quarter-Finals Miersdorf/Zeut. Eintracht Miersdorf/Zeuthen 1:4 FSV Union Fürstenwalde U. Fürstenwalde
Quarter-Finals FSV Luckenwalde FSV 63 Luckenwalde 2:1 FC Energie Cottbus Energie Cottbus
Matchday 33 Santos FC Santos FC 1:1 São Paulo Futebol Clube São Paulo
Matchday 33 Fluminense Fluminense Football Club 1:1 Clube Atlético Mineiro Atlético-MG
Matchday 41 Reno. Yamaguchi Renofa Yamaguchi 2:3 Montedio Yamagata Monte. Yamagata
Matchday 41 Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka 0:2 Zweigen Kanazawa Zweig. Kanazawa
Matchday 41 Omiya Ardija Omiya Ardija 1:1 Albirex Niigata Albirex Niigata
Matchday 41 Machida Zelvia Machida Zelvia 0:3 Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
Matchday 41 FC Gifu FC Gifu 1:3 Ventforet Kofu Ventforet Kofu
Matchday 41 Kyoto Sanga Kyoto Sanga 1:0 JEF United Chiba JEF Utd. Chiba
Matchday 41 Fagiano Okayama Fagiano Okayama 0:1 Yokohama FC Yokohama FC
Matchday 41 Ehime FC Ehime FC 1:2 FC Ryukyu FC Ryukyu
Matchday 41 V-V. Nagasaki V-Varen Nagasaki 0:1 Tochigi SC Tochigi SC
Matchday 41 Tokyo Verdy Tokyo Verdy 1:2 Tokushima Vortis Tokushima Vort.
Matchday 41 Kagoshima Utd. Kagoshima United 1:0 Mito HollyHock Mito HollyHock
Matchday 28 Honda FC Honda FC 1:1 ReinMeer Aomori ReinMeer Aomori
Matchday 28 FC Osaka FC Osaka 1:1 Ryutsu Keizai Dragons Ryugasaki RKD Ryugasaki
Matchday 28 Sony Sendai Sony Sendai 3:0 Honda Lock Honda Lock
Matchday 28 MIO Biwako MIO Biwako Shiga 2:1 Tokyo Musashino City Musashino City
Matchday 6 Western United Western United FC 0:1 Newcastle United Jets Newcastle
Matchday 6 Central Coast Central Coast Mariners 1:3 Adelaide United Adelaide United
Matchday 19 Bijeljina U17 FK Radnik Bijeljina U17 0:1 HSK Zrinjski Mostar U17 Zrinjski U17
Matchday 19 Sloboda T U17 FK Sloboda Tuzla U17 2:0 FK Borac Banja Luka U17 Banja Luka U17
Matchday 19 Siroki B. U17 NK Siroki Brijeg U17 1:0 FK Tuzla City U17 Tuzla City U17
Matchday 19 Velez U17 FK Velez Mostar U17 1:1  FK Zeljeznicar Sarajevo U17 Zeljeznicar U17
Matchday 10 Zr. Mostar U19 HSK Zrinjski Mostar U19 4:0 FK Velez Mostar U19 V. Mostar U19
Matchday 15 J. Bihac NK Jedinstvo Bihac 3:2 FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj
Matchday 15 Zvijezda G. NK Zvijezda Gradacac 1:1 FK Gorazde FK Gorazde
Matchday 15 NK Metalleghe NK Metalleghe BSI 2:2 HNK Capljina HNK Capljina
Matchday 15 FK Buducnost FK Buducnost Banovici 2:0 FK Igman Konjic FK Igman
Matchday 15 Br. Gracanica NK Bratstvo Gracanica 3:2 NK Slaven Zivinice Slaven Zivinice
Matchday 15 Olimp. Sarajevo FK Olimpik Sarajevo 2:1 FK Radnik Hadzici Radnik Hadzici
Matchday 6 CR Belouizdad CR Belouizdad 1:0 ASO Chlef ASO Chlef
Matchday 6 JS Saoura JS Saoura 1:1 MC Oran MC Oran
Matchday 18 NK Radomlje NK Radomlje 5:0 NK Rogaska NK Rogaska
Matchday 18 NK Bilje Vitanest Bilje 1:2 NK Dekani NK Dekani
Matchday 18 NK Dob NK Roltek Dob 0:1 NK Krka NK Krka
Matchday 18 NK Dravograd NK Dravograd 1:3 NK Nafta 1903 NK Nafta 1903
Matchday 18 FC Koper FC Koper 0:2 ND Gorica ND Gorica
Matchday 14 Dumbarton FC Dumbarton FC 1:1 Falkirk FC Falkirk FC
Matchday 14 Peterhead FC Peterhead FC 0:0 Montrose FC Montrose
Matchday 14 Stranraer Stranraer FC 0:2 Airdrieonians FC Airdrieonians
Matchday 14 Raith Rovers Raith Rovers FC 4:00 PM Forfar Athletic FC Forfar Athletic
Matchday 36 Atlético-GO AC Goianiense (GO) 1:0 Paraná Clube Paraná
Matchday 36 Coritiba FC Coritiba Foot Ball Club 1:0 Oeste Futebol Clube (SP) Oeste
Matchday 36 CRB Clube de Regatas Brasil (AL) 2:0 Associação Atlética Ponte Preta Ponte Preta
Matchday 36 Guarani Guarani Futebol Clube (SP) 1:0 Operário Ferroviário Esporte Clube (PR) Operário-PR
Matchday 36 Londrina-PR Londrina Esporte Clube (PR) 1:1 Botafogo Futebol Clube (SP) Botafogo FC
Matchday 12 Hoek HSV Hoek 2:4 Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk
Matchday 12 DOVO VV DOVO Veenendaal 2:6 Excelsior '31 Rijssen Excelsior '31
Matchday 12 DVS '33 DVS '33 Ermelo 0:2 BVV Barendrecht Barendrecht
Matchday 12 Ajax Amateurs Ajax Amateurs 2:1 VVOG Harderwijk VVOG
Matchday 12 FC Lisse FC Lisse 4:2 VV SteDoCo SteDoCo
Matchday 12 Almere City U21 Almere City FC U21 0:3 Harkemase Boys Harkemase Boys
Matchday 12 ONS Sneek ONS Sneek 1:2 Odin '59 Heemskerk Odin '59
Matchday 12 VVSB VVSB Noordwijkerhout 0:2 VV Goes VV Goes
Matchday 13 Cove Rangers Cove Rangers FC 3:0 Brechin City FC Brechin City
Matchday 13 Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC 1:0 Queen's Park FC Queen's Park
Matchday 13 Edinburgh City Edinburgh City FC 3:2 Albion Rovers FC Albion Rovers
Matchday 13 Stirling Stirling Albion FC 2:0 Annan Athletic FC Annan Athletic
Quarter-Finals Inverness Cal. Inverness Caledonian Thistle FC 4:2 on pens Clyde FC Clyde FC
Quarter-Finals Raith Rovers Raith Rovers FC 3:2 Elgin City FC Elgin City
Quarter-Finals Rangers II Rangers FC Reserves 2:0 Wrexham AFC Wrexham
Quarter-Finals Stenhousemuir Stenhousemuir FC 1:4 Partick Thistle FC Partick Thistle
Second Round Frosinone U19 Frosinone Primavera 5:0 Ascoli Picchio Primavera Ascoli U19
Group Stage Casa Pia Casa Pia AC 0:1 GD Chaves Chaves
Matchday 13 Belgrano Club Atlético Belgrano 2:2 CA Alvarado CA Alvarado
Matchday 13 Gimnasia (J) Club Atlético Gimnasia y Esgrima (Jujuy) 0:0 Club Almagro Almagro
Matchday 13 San Martín Club Atlético San Martín (SJ) 1:0 Nueva Chicago Nueva Chicago
Matchday 13 All Boys CA All Boys Buenos Aires 0:1 Club Villa Dálmine Villa Dálmine
Matchday 13 Quilmes Quilmes Atlético Club 1:1 Club Deportivo Riestra CD Riestra
Matchday 13 Defensores Defensores de Belgrano 2:1 Club Atlético Chacarita Juniors Chacarita Jrs
Matchday 13 Agropecuario Argentino Agropecuario 1:2 AA Estudiantes de Río Cuarto AA Estudiantes
Matchday 13 Rafaela Atlético de Rafaela 1:1 Club Atlético Sarmiento (Junin) CA Sarmiento
Matchday 11 FC Wiltz 71 FC Wiltz 71 5:0 Union Mertert-Wasserbillig Mertert-Wass.
Matchday 11 FC Mamer 32 FC Mamer 32 1:2 FC Jeunesse Junglinster Junglinster
Matchday 11 US Esch Union Sportive Esch-Alzette 3:1 FC Yellow Boys Weiler-La-Tour Weiler
Matchday 11 Steinsel  FC Alisontia Steinsel 0:2 FC Mondercange Mondercange
Matchday 3 Hamilton W. Hamilton Wanderers 0:5 Auckland City FC Auckland City
Matchday 3 Waitakere Utd. Waitakere United 1:1 Canterbury United Canterbury Utd
Matchday 3 Southern United Southern United 2:4 Eastern Suburbs AFC Eastern Sub.
Matchday 3 Hawke’s Bay Hawke’s Bay United 2:0 Tasman United Tasman United
Matchday 18 Coventry Coventry City 2:1 Rochdale AFC Rochdale
Matchday 18 Rotherham Rotherham United 1:0 Accrington Stanley Accrington
Matchday 18 Gillingham FC Gillingham FC 1:0 Lincoln City Lincoln City
Matchday 18 Blackpool Blackpool FC 2:0 AFC Wimbledon AFC Wimbledon
Matchday 18 Bolton Bolton Wanderers 1:0 Milton Keynes Dons MK Dons
Matchday 18 Oxford United Oxford United 4:00 PM Ipswich Town Ipswich
Matchday 18 Portsmouth Portsmouth FC 4:00 PM Fleetwood Town Fleetwood
Matchday 18 Doncaster Doncaster Rovers 4:00 PM Shrewsbury Town Shrewsbury
Matchday 18 Bristol Rovers Bristol Rovers 4:00 PM Sunderland AFC Sunderland
Matchday 18 Burton Albion Burton Albion 4:00 PM Southend United Southend United
Matchday 18 Crawley Town Crawley Town 1:1 Morecambe FC Morecambe FC
Matchday 18 Exeter City Exeter City 0:0 Cheltenham Town Cheltenham Town
Matchday 18 Forest Green Forest Green Rovers 0:1 Plymouth Argyle Plymouth
Matchday 18 Leyton Orient Leyton Orient 0:2 Scunthorpe United Scunthorpe Utd.
Matchday 18 Macclesfield Macclesfield Town 0:0 Mansfield Town Mansfield Town
Matchday 18 Northampt. Town Northampton Town 4:1 Crewe Alexandra Crewe Alexandra
Matchday 18 Port Vale Port Vale FC 2:1 Carlisle United Carlisle United
Matchday 18 Salford Salford City 2:3 Swindon Town Swindon Town
Matchday 18 Walsall Walsall FC 2:1 Cambridge United Cambridge Utd.
Matchday 18 Colchester Utd. Colchester United 4:00 PM Bradford City Bradford
Matchday 18 Grimsby Town Grimsby Town 4:00 PM Newport County Newport County
Matchday 18 Stevenage Stevenage FC 4:00 PM Oldham Athletic Oldham Athletic
Matchday 21 Ebbsfleet Utd Ebbsfleet United 2:2 Hartlepool United Hartlepool Utd.
Matchday 21 Woking FC Woking FC 0:0 FC Halifax Town Halifax Town
Matchday 21 Barnet Barnet FC 1:2 Stockport County Stockport
Matchday 21 Notts County Notts County 0:3 Barrow AFC Barrow
Matchday 21 Bromley Bromley FC 3:3 Harrogate Town Harrogate Town
Matchday 21 Dag & Red FC Dagenham & Redbridge FC 6:1 Aldershot Town Aldershot Town
Matchday 21 Torquay United Torquay United FC 1:2 Sutton United Sutton Utd
Matchday 21 Chesterfield FC Chesterfield FC 2:3 Chorley FC Chorley FC
Matchday 21 Boreham Wood Boreham Wood FC 2:1 Maidenhead United Maidenhead Utd.
Matchday 21 Solihull Moors Solihull Moors 3:1 AFC Fylde Fylde
Matchday 21 Eastleigh FC Eastleigh FC 4:00 PM Wrexham AFC Wrexham
Matchday 21 Yeovil Town Yeovil Town 0:1 Dover Athletic Dover Athletic
Matchday 17 PSNI FC PSNI FC 5:3 Queen's University Queen's Uni
Matchday 17 Ballyclare Ballyclare Comrades FC 0:1 Portadown FC Portadown
Matchday 17 Dundela FC Dundela FC 0:4 Ballinamallard United Ballinamallard
Matchday 17 Loughgall Loughgall FC 0:3 Knockbreda FC Knockbreda FC
Matchday 17 Newry City Newry City AFC 1:2 Harland & Wolff Welders HW Welders
Matchday 16 Carrick Rangers Carrick Rangers 1:3 Crusaders FC Crusaders
Matchday 16 Cliftonville Cliftonville FC 1:0 Ballymena United Ballymena
Matchday 16 Dungannon Dungannon Swifts 0:1 Larne FC Larne FC
Matchday 16 Institute FC Institute FC 0:3 Linfield FC Linfield
Matchday 16 Warrenpoint Warrenpoint Town FC 3:1 Coleraine FC Coleraine
Matchday 16 Glentoran Glentoran FC 4:00 PM Glenavon FC Glenavon
Matchday 15 Pergolettese US Pergolettese 1932 2:1 UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe
Matchday 15 Feralpisalò Feralpisalò 1:0 Calcio Padova Padova
Matchday 15 Monopoli SS Monopoli 1966 2:1 AS Bisceglie 1913 Bisceglie
Matchday 13 Sancaktepe FK Sancaktepe Futbol Kulübü 2:2 Pendikspor Pendikspor
Matchday 13 Hacettepe Hacettepe Spor 4:0 1922 Konyaspor 1922 Konya
Matchday 13 Tuzlaspor Tuzlaspor 0:1 Ankara Demirspor Ankara Demir
Matchday 16 CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada 3:2 SD Huesca SD Huesca
Matchday 16 Extremadura Extremadura UD 2:0 Deportivo de La Coruña Dep. La Coruña
Matchday 16 Elche CF Elche CF 1:1 UD Almería UD Almería
Matchday 16 CD Numancia CD Numancia 2:2 Rayo Vallecano Rayo Vallecano
Matchday 16 Real Zaragoza Real Zaragoza 0:1 Albacete Balompié Albacete
Matchday 18 Resita CSM Resita 1:2 Ripensia Timisoara Ripensia
Matchday 18 Viitorul Tg.Jiu ACS Viitorul Tg. Jiu 1:1 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc Miercurea Ciuc
Matchday 18 Gloria Buzau Gloria Buzau 3:1 Dunarea Calarasi D. Calarasi
Matchday 18 Rapid Bucharest Rapid Bucharest 4:0 Pandurii Targu Jiu Pandurii T.-Jiu
Matchday 18 ASU Poli ASU Poli 2:0 CS Sportul Snagov Sportul Snagov
Matchday 18 Chernomorets N. Chernomorets Novorossijsk 0:1 Alania Vladikavkaz Alania Vl.
Matchday 14 Varzim Varzim SC 1:3 SC Farense Farense
Matchday 8 Penafiel FC Penafiel 0:0 CD Feirense Feirense
Matchday 14 Dundee United Dundee United FC 3:0 Queen of the South FC Queen o. t. S.
Matchday 14 Morton Greenock Morton FC 1:0 Arbroath FC Arbroath
Matchday 14 Inverness Cal. Inverness Caledonian Thistle FC 4:00 PM Dundee FC Dundee FC
Matchday 14 Partick Thistle Partick Thistle FC 4:00 PM Alloa Athletic FC Alloa Athletic
Matchday 18 Kremin Kremin Kremenchuk 2:0 Cherkashchyna Cherkashchyna
Matchday 18 Balkany Zoria Balkany Zoria 0:1 Ahrobiznes Volochysk Ahrobiznes V.
Matchday 18 MFK Mykolaiv MFK Mykolaiv 0:1 Avanhard Kramatorsk Avanhard K.
Matchday 18 Prykarpattia PFK Prykarpattia Ivano-Frankivsk 1:2 Volyn Lutsk Volyn Lutsk
Matchday 18 FK Inhulets FK Inhulets Petrove 3:2 MFK Metalurh Zaporizhyaa MFK Metalurh
Matchday 18 Obolon-Brovar Obolon-Brovar Kyiv 0:2 Hirnyk-Sport Horishni Plavni Hirnyk-Sport
Matchday 18 Chornomorets Chornomorets Odessa 1:1 FK Minaj FK Minaj
Matchday 8 Niki Volou Niki Volou 2:0 Olympiakos Volou Olymp. Volou
Matchday 15 Budejovice U19 SK Dynamo Ceske Budejovice U19 3:4 on pens Slezsky FC Opava U19 SFC Opava U19
Matchday 15 Z. Brno U19 FC Zbrojovka Brno U19 2:3 FK Meteor Praha U19 FK Meteor U19
Matchday 15 M. Boleslav U19 FK Mlada Boleslav U19 4:5 on pens FC Zlin U19 FC Zlin U19
Matchday 17 B. Koszalin Baltyk Koszalin 3:1 Chemik Police Chemik Police
Matchday 17 KP Starogard KP Starogard Gdanski 0:3 Pogon Szczecin II Pogon II
Matchday 17 Gwardia Koszalin Gwardia Koszalin 1:3 Polonia Sroda Wielkopolska Polonia Sroda
Matchday 17 Górnik Konin Górnik Konin 1:3 Sokol Kleczew Sokol Kleczew
Matchday 17 Swit Szczecin Swit Szczecin 1:0 Unia Janikowo Unia Janikowo
Matchday 17 Kotwica Kotwica Kolobrzeg 1:0 Baltyk Gdynia Baltyk Gdynia
Matchday 17 KKS Kalisz KKS 1925 Kalisz 5:0 Nielba Wagrowiec Nielba
Matchday 17 Jutrzenka Jutrzenka Giebultow 0:1 Sokol Sieniawa Sokol Sieniawa
Matchday 17 Orleta R.P. Orleta Radzyn Podlaski 0:1 KSZO Ostrowiec Swietokrzyski KSZO Ostrowiec
Matchday 17 Avia Swidnik Avia Swidnik 1:0 Wisloka Debica Wisloka Debica
Matchday 17 NKP Podhale Podhale Nowy Targ 1:2 Hutnik Krakow Hutnik Krakow
Matchday 17 Wólczanka Wólczanka Wólka Pelkinska 2:0 Korona Kielce II Korona Kielce II
Matchday 17 Podlasie B.P. Podlasie Biala Podlaska 0:1 Siarka Tarnobrzeg Siarka T.
Matchday 17 Motor Lublin Motor Lublin 4:1 Hetman Zamosc Hetman Zamosc
Matchday 18 Podbeskidzie Podbeskidzie Bielsko-Biala 4:1 Zaglebie Sosnowiec Z. Sosnowiec
Matchday 18 Chojniczanka Chojniczanka Chojnice 1:3 Wigry Suwalki Wigry Suwalki
Matchday 18 GKS Tychy GKS Tychy 2:2 Radomiak Radom Radomiak
Matchday 18 Sandecja Sandecja Nowy Sacz 2:2 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Termalica
Matchday 16 Sl. Wroclaw II Slask Wroclaw II 4:0 Piast Zmigrod Piast Zmigrod
Matchday 16 Zielona Gora Lechia Zielona Góra 0:0 Pniowek Pawlowice Slaskie Pniowek P.S.
Matchday 16 M. Legnica II Miedz Legnica II 1:2 MKS Kluczbork MKS Kluczbork
Matchday 16 Ruch Zd. Ruch Zdzieszowice 0:0 Foto-Higiena Gac Foto-Higiena
Matchday 16 Stal Brzeg Stal Brzeg 2:1 Sleza Wroclaw Sleza Wroclaw
Matchday 16 Gwarek T.G. Gwarek Tarnowskie Góry 0:0 Gornik Zabrze II Gornik II
Matchday 16 ROW Rybnik ROW 1964 Rybnik 1:2 Rekord Bielsko-Biala Bielsko-Biala
Matchday 16 Polonia Bytom Polonia Bytom 0:0 Zaglebie Lubin II Lubin II
Matchday 16 Ruch Chorzow Ruch Chorzow 7:2 LZS Starowice Dolne LZS Starowice
Matchday 17 Znicz Biala P. Znicz Biala Piska 0:2 Unia Skierniewice Unia Skierniewice
Matchday 17 Aleksandrow L. Sokol Aleksandrow Lodzki 1:3 Olimpia Zambrow O. Zambrow
Matchday 17 C. Elblag Concordia Elblag 3:1 Huragan Morag Huragan Morag
Matchday 17 Ruch W.M. Ruch Wysokie Mazowieckie 1:3 Pogon Grodzisk Mazowiecki Pogon Grodzisk
Fourth Round Bardejov NFL Partizan Bardejov 2:5 Slovan Bratislava Slo. Bratislava
Matchday 18 Lech Poznan II Lech Poznan II 1:1 Olimpia Elblag Olimpia Elblag
Matchday 18 Blekitni Blekitni Stargard 3:2 Gornik Polkowice Gornik Polk.
Matchday 18 Resovia Resovia Rzeszów 3:2 Stal Stalowa Wola Stalowa Wola
Matchday 18 Bytovia Bytow Bytovia Bytow 1:1 Elana Torun Elana Torun
Matchday 18 Gornik Leczna Gornik Leczna 1:0 Garbarnia Krakow Garbarnia
Matchday 13 Cankaya FK Cankaya FK 0:2 Sultanbeyli Belediye Spor Sultanbeyli Bld
Matchday 13 Silivrispor Silivrispor 1:1 Serik Belediyespor Serik Belediye
Matchday 13 Sporting B Sporting de Gijón B 1:1 Celta Vigo B Celta Vigo B
Matchday 13 Coruxo FC Coruxo FC 0:0 Las Rozas CF Las Rozas CF
Matchday 13 Ofspor Ofspor 0:1 Belediye Derince Spor Bld Derince
Matchday 13 Tepecik Spor Büyükcekmece Tepecik Spor 1:0 Turgutluspor Turgutluspor
Matchday 13 Arenas Club Arenas Club 0:3 SD Leioa SD Leioa
Matchday 13 SD Amorebieta SD Amorebieta 0:0 CD Izarra CD Izarra
Matchday 13 CA Osasuna Prom CA Osasuna Promesas 1:0 Barakaldo CF Barakaldo CF
Matchday 13 Bilbao Athletic Bilbao Athletic 4:1 Unionistas CF Unionistas CF
Matchday 13 Bayrampasa Bayrampasa 1:1 Osmaniyespor Futbol Kulübü Osmaniyespor FK
Matchday 13 Villarreal CF B Villarreal CF B 1:1 UE Olot UE Olot
Matchday 13 SD Ejea SD Ejea 2:0 CF Badalona CF Badalona
Matchday 19 Hannover 96 II Hannover 96 II 2:1 SSV Jeddeloh SSV Jeddeloh
Matchday 19 SC Weiche 08 SC Weiche Flensburg 08 4:1 Hannoverscher SC HSC Hannover
Matchday 19 BSV Rehden BSV Schwarz-Weiß Rehden 0:1 VfL Wolfsburg II Wolfsburg II
Matchday 17 TSG Balingen TSG Balingen 1:0 TuS Rot-Weiß Koblenz RW Koblenz
Matchday 18 SF Lotte Sportfreunde Lotte 2:2 Wuppertaler SV Wuppertaler SV
Matchday 18 RW Essen Rot-Weiss Essen 3:0 Alemannia Aachen Alem. Aachen
Matchday 18 B. Gladbach 09 SV Bergisch Gladbach 09 3:1 TuS Haltern TuS Haltern
Matchday 18 M'gladbach II Borussia Mönchengladbach II 1:0 VfB Homberg VfB Homberg
Matchday 18 Schalke 04 II FC Schalke 04 II 1:2 SV Rödinghausen SV Rödinghausen
Matchday 20 TSV Rain/Lech TSV Rain/Lech 3:2 TSV 1860 Rosenheim 1860 Rosenheim
Matchday 20 SpVgg Bayreuth SpVgg Bayreuth 4:0 FC Memmingen FC Memmingen
Matchday 20 Türkgücü Münch. Türkgücü München 3:1 VfR Garching VfR Garching
Matchday 20 VfB Eichstätt VfB Eichstätt 1:2 SV Viktoria Aschaffenburg Aschaffenburg
Matchday 20 Aubstadt TSV Aubstadt 2:3 SV Schalding-Heining SV Schalding
Matchday 20 Gr. Fürth II SpVgg Greuther Fürth II 2:0 SV Heimstetten SV Heimstetten
Matchday 20 W. Burghausen SV Wacker Burghausen 0:3 1.FC Schweinfurt 05 Schweinfurt 05
Matchday 20 FV Illertissen FV Illertissen 1:3 FC Augsburg II FC Augsburg II
Matchday 20 Nuremberg II 1.FC Nuremberg II 2:1 TSV Buchbach TSV Buchbach
Matchday 13 CP Villarrobledo CP Villarrobledo 0:4 San Fernando CD San Fernando CD
Matchday 16 Stripfing SV Stripfing 1:0 ASV Draßburg Draßburg
Matchday 16 Wiener Viktoria SC Wiener Viktoria 3:3 FCM Traiskirchen Traiskirchen
Matchday 16 Leobendorf SV Leobendorf 0:0 SC Neusiedl/See SC Neusiedl/See
Matchday 16 Wiener Linien Team Wiener Linien 2:1 SC Wiener Neustadt Wiener Neustadt
Matchday 17 FC Black Stars FC Black Stars Basel 3:1 SC Cham SC Cham
Matchday 17 FC Breitenrain FC Breitenrain 4:0 FC Bavois FC Bavois
Matchday 17 Rapperswil-Jona FC Rapperswil-Jona 4:0 FC Münsingen FC Münsingen
Matchday 17 Etoile Carouge Etoile Carouge FC 2:1 FC Sion U21 FC Sion U21
Matchday 17 Yverdon-Sport Yverdon-Sport FC 1:1 FC Stade Nyonnais Stade Nyonnais
Matchday 16 1.Göppinger SV 1.Göppinger Sportverein 4:1 TSV Ilshofen TSV Ilshofen
Matchday 16 FV Ravensburg FV Ravensburg 1:4 SV Sandhausen II Sandhausen II
Matchday 16 Stuttgart II VfB Stuttgart II 5:0 Sportfreunde Dorfmerkingen Dorfmerkingen
Matchday 16 SSV Reutlingen SSV Reutlingen 05 7:0 SGV Freiberg SGV Freiberg
Matchday 16 Freiburger FC Freiburger FC 3:1 FSV 08 Bissingen FSV Bissingen
Matchday 16 SV Linx SV Linx 1:4 Stuttgarter Kickers Stuttg. Kickers
Matchday 16 Neckarsulmer SU Neckarsulmer Sport-Union 1:1 1.CfR Pforzheim 1.CfR Pforzheim
Matchday 16 FC 08 Villingen FC 08 Villingen 0:1 SV Oberachern SV Oberachern
Matchday 18 Stadtallendorf Eintracht Stadtallendorf 3:2 TuS Dietkirchen TuS Dietkirchen
Matchday 18 RW Hadamar SV Rot-Weiß Hadamar 4:2 FSV Fernwald FSV Fernwald
Matchday 18 Türk. Friedbg. Türkgücü Friedberg 0:5 KSV Hessen Kassel Hessen Kassel
Matchday 18 SC Waldgirmes SC Waldgirmes 1:0 KSV Baunatal KSV Baunatal
Matchday 18 SG Barockstadt SG Barockstadt Fulda-Lehnerz 3:0 SC Viktoria 06 Griesheim Vikt. Griesheim
Matchday 8 TuS Koblenz TuS Koblenz 1:0 VfR Wormatia Worms Wormatia Worms
Matchday 11 A. Ludwigshafen Arminia Ludwigshafen 0:0 FV 07 Diefflen FV 07 Diefflen
Matchday 21 Eintr. Bamberg FC Eintracht Bamberg 1:5 SC Eltersdorf Eltersdorf
Matchday 21 Würzburger FV Würzburger FV 2:1 SpVgg Bayern Hof Bayern Hof
Matchday 21 Seligenporten SV Seligenporten 1:1 DJK Don Bosco Bamberg DJK Don Bosco
Matchday 21 Viktoria Kahl Viktoria Kahl 3:0 TSV Karlburg TSV Karlburg
Matchday 21 SpVgg Ansbach SpVgg Ansbach 2:1 1.FC Sand 1.FC Sand
Matchday 21 DJK Gebenbach DJK Gebenbach 0:2 TSV Abtswind TSV Abtswind
Matchday 21 ASV Cham ASV Cham 2:6 TSV Großbardorf TSV Großbardorf
Matchday 20 1865 Dachau TSV 1865 Dachau 1:2 Schwaben Augsburg Schwaben Augsb.
Matchday 20 TSV Nördlingen TSV Nördlingen 0:3 TSV Kottern-St. Mang TSV Kottern
Matchday 20 TSV Landsberg TSV Landsberg 1:3 FC Deisenhofen FC Deisenhofen
Matchday 20 SV Donaustauf SV Donaustauf 1:1 FC Ingolstadt 04 II Ingolstadt II
Matchday 20 Türk. Augsburg Türkspor Augsburg 2:3 TSV Schwabmünchen Schwabmünchen
Matchday 20 FC Pipinsried FC Pipinsried 3:1 TSV 1860 München II 1860 München II
Matchday 20 FC Ismaning FC Ismaning 2:3 SV Pullach SV Pullach
Matchday 16 SF Baumberg SF Baumberg 1:1 1.FC Monheim 1.FC Monheim
Matchday 16 TVD Velbert TVD Velbert 0:0 TuRU Düsseldorf TuRU Düsseldorf
Matchday 16 Schonnebeck SpVg Schonnebeck 0:1 SV Straelen SV Straelen
Matchday 16 Ludwigsfelde Ludwigsfelder FC 6:0 Brandenburger SC Süd Brandenburg. SC
Matchday 15 W. Bremen III SV Werder Bremen III 2:7 FC Oberneuland FC Oberneuland
Matchday 15 Habenhauser FV Habenhauser FV 1:1 BSC Hastedt BSC Hastedt
Matchday 15 Brinkumer SV Brinkumer SV 2:1 TuS Schwachhausen Schwachhausen
Matchday 17 PSV Neumünster PSV Union Neumünster 0:0 VfB Lübeck II VfB Lübeck II
Matchday 17 Husumer SV Husumer SV 2:2 TSV Kropp TSV Kropp
Matchday 17 TSB Flensburg TSB Flensburg 3:0 SV Frisia 03 Risum-Lindholm SV Frisia 03
Matchday 17 Oldenburger SV Oldenburger SV 7:4 Inter Türkspor Kiel Türkspor Kiel
Matchday 17 MTVE Celle MTV Eintracht Celle 1:0 HSC/BW Tündern HSC/BW Tündern
Round of 16 Bayern Alzenau FC Bayern Alzenau 0:1 AET Kickers Offenbach K. Offenbach
Quarter-Finals SG Waldsolms SG Waldsolms 0:3 FSV Frankfurt FSV Frankfurt
Matchday 12 Holst. Kiel U19 Holstein Kiel U19 2:3 1.FC Magdeburg U19 Magdeburg U19
Matchday 14 Post SV Wien Post SV Wien 0:0 SK Slovan HAC Slovan HAC
Matchday 14 Wienerberg SV Wienerberg 2:2 FV Austria XIII Austria XIII
Matchday 14 ASK Elektra ASK Elektra 3:0 SR Donaufeld SR Donaufeld
Matchday 14 ASV 13 ASV 13 1:0 FC Stadlau FC Stadlau
Matchday 14 Gerasdorf SV Gerasdorf/Stammersdorf 0:5 First Vienna FC Vienna
Matchday 14 SV Donau SV Donau 1:2 SC Mannswörth Mannswörth
Matchday 16 Eltendorf SV Eltendorf 5:1 SV Güssing Güssing
Matchday 16 Klingenbach ASKÖ Klingenbach 1:0 ASK Horitschon Horitschon
Matchday 16 Siegendorf ASV Siegendorf 2:1 FC Deutschkreutz Deutschkreutz
Matchday 16 Leithaprodersd. SV Leithaprodersdorf 3:0 SV Oberwart Oberwart
Matchday 16 Pinkafeld SC Pinkafeld 3:2 UFC Markt Allhau Markt Allhau
Matchday 16 SC Ritzing SC Ritzing 2:1 FSG Oberpetersdorf/Schwarzenbach Oberp./Schwarz.
Matchday 3 AKA WAC U18 AKA Wolfsberger AC U18 1:2 AKA Admira Wacker Mödling U18 AKA Admira U18
Matchday 11 Team BEJUNE U18 Team BEJUNE U18 2:3 Team Aargau U18 Aargau U18
Matchday 11 Luzern U18 Team FC Luzern-SC Kriens U18 0:0 FC Zürich U18 FC Zürich U18
Matchday 11 FC Basel U18 FC Basel 1893 U18 2:1 Servette FC U18 Servette U18
Matchday 11 Team Vaud U18 Team Vaud U18 1:1 BSC Young Boys U18 BSC YB U18
Matchday 11 FC Thun U18 FC Thun U18 1:4 FCO St. Gallen/Wil U18 St. Gallen U18
Matchday 11 Team Ticino U18 Team Ticino U18 0:1 Team Winterthur/Schaffhausen U18 Winterthur U18
Matchday 11 GC Zürich U18 Grasshopper Club Zürich U18 3:1 FC Sion U18 FC Sion U18
Matchday 8 FC Vaduz U18 FC Vaduz U18 1:3 BSC Young Boys U17 BSC YB U17
Matchday 8 Luzern U17 Team FC Luzern-SC Kriens U17 2:2 Servette FC M-17 Servette M-17
Matchday 8 Südostschweiz Team Südostschweiz U18 1:2 FC Basel 1893 U17 FC Basel U17
Matchday 8 Team Vaud U17 Team Vaud U17 3:1 FC Rapperswil-Jona/GC U17 Rappi/GC U17
Matchday 8 AFF/FFV U17 Team AFF/FFV Fribourg U17 3:1 FCO St. Gallen/Wil U17 St. Gallen/Wil
Matchday 15 Pogon U19 Pogon Szczecin U19 4:0 Hutnik Cracow U19 Hutnik U19
Matchday 15 Korona U19 Korona Kielce U19 2:1 Lech Poznan U19 Lech U19
Matchday 15 Escola U19 FCB Escola Varsovia U19 0:0 Arka Gdynia U19 Arka Gdynia U19
Matchday 15 Legia U19 Legia Warsaw U19 4:2 Lechia Gdansk U19 Lechia U19
Matchday 15 Jagiellonia U19 Jagiellonia Bialystok U19 1:1 Wisla Cracow U19 Wisla U19
Group Stage Antigua and B. Antigua and Barbuda 0:2 Jamaica Jamaica
Group Stage Guyana Guyana 4:2 Aruba Aruba
Group Stage USA United States 4:1 Canada Canada
Group Stage Panama Panama 0:3 Mexico Mexico