For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 7:28:45 PM
Matchday 16 SC Victoria SC Victoria Hamburg 5:0 Bramfelder SV Bramfelder SV
Matchday 11
1. FC Köln 1. FC Köln 1:2 TSG 1899 Hoffenheim TSG Hoffenheim
Matchday 13
FC St. Pauli FC St. Pauli 1:1 VfL Bochum VfL Bochum
Matchday 13
Dynamo Dresden SG Dynamo Dresden 1:0 SV Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden
Matchday 15
Viktoria Köln FC Viktoria Köln 2:2 FC Carl Zeiss Jena Carl Zeiss Jena
Matchday 12
Norwich Norwich City 0:2 Watford FC Watford
Matchday 13 Real Sociedad Real Sociedad 1:1 CD Leganés CD Leganés
Matchday 12 Sassuolo US Sassuolo 3:1 Bologna FC 1909 Bologna
Matchday 13 OGC Nice OGC Nice 1:1 FC Girondins Bordeaux G. Bordeaux
Matchday 16 Akhmat II Akhmat Grozny II 3:0 Ural Ekaterinburg II Ural II
Matchday 16 Rubin Kazan II Rubin Kazan II 1:0 Dinamo Moscow II Dinamo M II
Matchday 16 Rostov II FK Rostov II 1:0 FK Tambov II FK Tambov II
Matchday 16 Spartak II Spartak Moskow II 4:2 Krylya Sovetov Samara II KS Samara II
Matchday 16 Akhmat Grozny Akhmat Grozny 0:0 Ural Yekaterinburg Ural
Matchday 16 Astra Giurgiu Astra Giurgiu 1:0 FC Voluntari FC Voluntari
Matchday 16 FC Hermannstadt FC Hermannstadt 1:1 FC Viitorul FC Viitorul
Matchday 11 Fenerbahce Fenerbahce SK 3:2 Kasimpasa Kasimpasa
Matchday 13 Vitesse Vitesse Arnhem 1:2 FC Groningen FC Groningen
Matchday 11 Desportivo Aves Desportivo Aves 1:2 Gil Vicente FC Gil Vicente
Matchday 4 PAE Chania PAE Chania 0:1 PAS Giannina PAS Giannina
Matchday 14 KSV Roeselare KSV Roeselare 2:1 KSC Lokeren KSC Lokeren
Matchday 14 Saint Gilloise Royale Union Saint Gilloise 0:2 KVC Westerlo KVC Westerlo
Matchday 14 Lommel SK Lommel SK 1:0 K. Beerschot V.A. Beerschot V.A.
Matchday 14 RE Virton Royal Excelsior Virton 0:1 Oud-Heverlee Leuven OH Leuven
Matchday 15 Zulte Waregem SV Zulte Waregem 1:2 RSC Anderlecht RSC Anderlecht
Matchday 12 RFC Meux RFC Meux 4:2 RCS Verlaine RCS Verlaine
Matchday 16 Banik Ostrava FC Banik Ostrava 3:0 MFK Karvina MFK Karvina
Matchday 16 Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav 2:1 FC Bohemians Prag 1905 Bohemians 1905
Matchday 16 Randers FC Randers FC 3:3 Aalborg BK Aalborg BK
Matchday 28 SK Brann SK Brann 1:0 Odds BK Odds BK
Matchday 15 NK Istra NK Istra 1961 2:2 HNK Gorica HNK Gorica
Matchday 15 LKS Lodz LKS Lodz 0:1 Slask Wroclaw Slask Wroclaw
Matchday 15 Piast Gliwice Piast Gliwice 3:1 Jagiellonia Bialystok Jagiellonia
Matchday 16 Lok. Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 2:0 POFK Botev Vratsa Botev Vratsa
Matchday 12 Schott Jena SV Schott Jena 1:1 FC An der Fahner Höhe FC Fahner Höhe
Matchday 17 Auersmacher SV Auersmacher 3:4 FV Bischmisheim FV Bischmisheim
Matchday 13 RW Thalheim SG Rot-Weiß Thalheim 3:0 1.FC Bitterfeld-Wolfen Bitterfeld-W.
Matchday 14 Ahlerstedt/Ott. SV Ahlerstedt/Ottendorf 4:2 TuS Harsefeld TuS Harsefeld
Matchday 11 SV Falkensee/F. SV Falkensee/Finkenkrug 3:2 FC Eisenhüttenstadt E'hüttenstadt
Matchday 19 VfB Hallbergmoos VfB Hallbergmoos 2:1 SC Eintracht Freising SE Freising
Matchday 19 TSV Kastl TSV Kastl 2:2 SB Chiemgau Traunstein SB Traunstein
Matchday 12 Güstrower SC Güstrower SC 09 2:1 FC Förderkader René Schneider FC Förderkader
Matchday 16 FC Schüttorf 09 FC Schüttorf 09 0:3 VfL Oythe VfL Oythe
Matchday 17 1.FC Wunstorf 1.FC Wunstorf 4:5 OSV Hannover OSV Hannover
Matchday 16 Mülheim-Kärlich SG 2000 Mülheim-Kärlich 3:0 VfB Wissen VfB Wissen
Group Stage FC Kariya FC Kariya 0:0 Fukui United Fukui Utd.
Group Stage Vonds Ichihara Vonds Ichihara 0:1 TIAMO Hirakata TIAMO Hirakata
Group Stage SRC Hiroshima SRC Hiroshima 0:1 Ococias Kyoto Ococias Kyoto
Group Stage FC Tokushima FC Tokushima 1:2 Okinawa SV Okinawa SV
Group Stage Iwaki FC Iwaki FC 3:1 Hokkaido Tokachi Sky Earth H. Tokachi SE
Group Stage Kochi Utd. Kochi United 2:1 Blancdieu Hirosaki Blanc. Hirosaki
Matchday 13 Min. Zacatecas Mineros de Zacatecas 0:0 Dorados de Sinaloa Dorados de Sin.
Matchday 5 Melbourne City Melbourne City FC 3:1 Central Coast Mariners Central Coast
Matchday 7 Fujairah SC Al-Fujairah SC 0:1 Hatta Club Hatta Club
Matchday 7 Ajman Club Ajman Club 1:1 Khor Fakkan Khor Fakkan
Matchday 7 Al-Wahda FC Al-Wahda FC Abu Dhabi 2:2 Al-Wasl Sports Club Al-Wasl
Matchday 12 KF Tirana KF Tirana 0:0 KF Vllaznia KF Vllaznia
Matchday 28 Dinamo Minsk Dinamo Minsk 3:0 Dnyapro Mogilev Dnyapro Mogilev
Matchday 28 Gomel FK Gomel 1:0 FK Minsk FK Minsk
Matchday 28 Neman Grodno Neman Grodno 3:0 Torpedo Minsk Torpedo Minsk
Matchday 3 Atlantas Atlantas Klaipeda 1:4 FK Panevezys FK Panevezys
Matchday 3 Zalgiris Zalgiris Vilnius 1:3 FK Riteriai Riteriai
Matchday 34 Dinamo Batumi Dinamo Batumi 2:0 Sioni Bolnisi Sioni Bolnisi
Matchday 34 Paraná Paraná Clube 0:0 Esporte Clube Vitória EC Vitória
Matchday 34 Botafogo FC Botafogo Futebol Clube (SP) 2:3 Clube Atlético Bragantino (SP) Bragantino
Matchday 34 Vila Nova FC Vila Nova Futebol Clube (GO) 0:0 Operário Ferroviário Esporte Clube (PR) Operário-PR
Matchday 14 Young Violets Young Violets Austria Wien 4:1 SV Kapfenberg SV Kapfenberg
Matchday 14 FAC Floridsdorfer AC 1:2 SV Ried SV Ried
Matchday 14 SV Horn SV Horn 1:3 FC Juniors OÖ Juniors OÖ
Matchday 14 SKU Amstetten SKU Amstetten 2:0 SC Austria Lustenau A. Lustenau
Matchday 14
FC Wacker FC Wacker Innsbruck 2:4 SK Austria Klagenfurt A. Klagenfurt
First Round Khaleej Al-Khaleej 2:0 Al-Diriyah Al-Diriyah
First Round Al-Ain Al-Ain 2:0 Al-Sadd Al-Sadd
First Round Al-Arabi Al-Arabi 2:1 Al-Batin Al-Batin
First Round Ittihad Al-Ittihad Jeddah 4:0 Al-Riad Al-Riad
Matchday 12 Crotone FC Crotone 3:1 Ascoli Calcio Ascoli
First Round Dulwich Hamlet FC Dulwich Hamlet FC 1:4 Carlisle United Carlisle United
Matchday 15 Girona Girona FC 1:0 CD Tenerife CD Tenerife
Matchday 13 US Avranches US Avranches 2:0 USL Dunkerque Dunkerque
Matchday 13 US Créteil US Créteil-Lusitanos 2:2 FC Villefranche-Beaujolais FC Villefranche
Matchday 13 Bastia-Borgo FC Bastia-Borgo 1:2 Bourg-en-Bresse Péronnas 01 Bourg-en-Bresse
Matchday 13 Concarneau US Concarneau 0:1 Pau FC Pau FC
Matchday 13 Stade Lavallois Stade Lavallois 2:0 GFC Ajaccio G. Ajaccio
Matchday 13 SO Cholet SO Cholet 2:1 AS Béziers AS Béziers
Matchday 13 Sport-Club Lyon Sporting-Club de Lyon 1:2 US Quevilly-Rouen Métropole Quevilly-Rouen
Matchday 13 Le Puy Foot Le Puy Foot 43 Auvergne 0:0 Sporting Club de Toulon SC Toulon
Matchday 13 US Boulogne US Boulogne 0:1 Red Star FC Red Star FC
Matchday 14 AJ Auxerre AJ Auxerre 1:1 SM Caen SM Caen
Matchday 14 FC Chambly FC Chambly 0:1 Clermont Foot Auvergne 63 Clermont Foot
Matchday 14 FC Le Mans FC Le Mans 0:0 Grenoble Foot 38 Grenoble
Matchday 14 FC Lorient FC Lorient 4:1 FC Chamois Niort FC Niort
Matchday 14 AS Nancy AS Nancy-Lorraine 0:0 ES Troyes AC Troyes
Matchday 14 US Orléans US Orléans 0:1 Paris FC Paris FC
Matchday 14 FC Sochaux FC Sochaux-Montbéliard 2:0 AC Le Havre AC Le Havre
Matchday 14 Valenciennes FC Valenciennes FC 0:1 LB Châteauroux LB Châteauroux
Matchday 16 Turnu Magurele Turris Turnu Măgurele 3:3 Ripensia Timisoara Ripensia
Matchday 14 FC Volendam FC Volendam 1:0 FC Utrecht U21 Utrecht U21
Matchday 14 PSV U21 PSV Eindhoven U21 1:1 SC Telstar Telstar
Matchday 14
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles Deventer 3:1 FC Dordrecht FC Dordrecht
Matchday 14 Excelsior SBV Excelsior Rotterdam 5:4 FC Eindhoven FC Eindhoven
Matchday 14
NEC Nijmegen NEC Nijmegen 3:0 TOP Oss TOP Oss
Matchday 14
Roda JC Roda JC Kerkrade 1:2 SC Cambuur-Leeuwarden SC Cambuur
Matchday 14 Ajax U21 Ajax Amsterdam U21 5:1 FC Den Bosch FC Den Bosch
Matchday 14 Almere City Almere City FC 1:0 NAC Breda NAC Breda
Matchday 14 Helmond Sport Helmond Sport 1:2 De Graafschap Doetinchem De Graafschap
Matchday 14 AZ Alkmaar U21 AZ Alkmaar U21 3:2 MVV Maastricht MVV Maastricht
Matchday 13 Dundee FC Dundee FC 0:2 Dundee United FC Dundee United
Matchday 11 Adana Demirspor Adana Demirspor 2:3 Eskisehirspor Eskisehirspor
Matchday 17 Metalist 1925 Metalist 1925 Kharkiv 1:0 Balkany Zoria Balkany Zoria
Matchday 17 MFK Metalurh MFK Metalurh Zaporizhyaa 2:1 Kremin Kremenchuk Kremin
Matchday 14 FC Winterthur FC Winterthur 1:1 Grasshopper Club Zurich Grasshoppers
Matchday 14 SFC Opava U19 Slezsky FC Opava U19 6:5 on pens MFK Karvina U19 Karvina U19
Matchday 14 Pribram U19 1.FK Pribram U19 8:7 on pens FK Mlada Boleslav U19 M. Boleslav U19
Matchday 15 FC Vysocina FC Vysocina Jihlava 4:1 FC Sellier & Bellot Vlašim Vlašim
Matchday 15 Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno 5:0 1.SK Prostejov 1.SK Prostejov
Matchday 17 Viborg FF Viborg FF 2:1 Naestved Boldklub Naestved BK
Matchday 18 Radnicki Pirot FK Radnicki Pirot 1:0 FK Sindjelic Belgrad Sindjelic Bg
Matchday 13 NK Dubrava ZG NK Dubrava Tim kabel 0:0 NK BSK Bijelo Brdo NK BSK Bijelo Brdo
Matchday 16 Pol. Warsaw Polonia Warsaw 1:1 RKS Radomsko RKS Radomsko
Matchday 17 Sandecja Sandecja Nowy Sacz 3:1 Olimpia Grudziadz Olimpia Grudz.
Matchday 12 Ramat haSharon Hapoel Ramat haSharon 1:0 Hapoel Nof HaGalil H. Nof HaGalil
Matchday 12 H. Petah Tikva Hapoel Petah Tikva 1:0 Hapoel Ramat Gan H. Ramat Gan
Matchday 12 Hapoel Afula Hapoel Afula 0:0 Hapoel Rishon leZion H Rishon leZion
Matchday 12 Hapoel Bnei Lod Hapoel Bnei Lod 2:1 Ihud Bnei Sakhnin Bnei Sakhnin
Matchday 12 H. Ashkelon Hapoel Ashkelon 1:0 Hapoel Acre Hapoel Acre
Group Stage Egypt U23 Egypt U23 1:0 Mali U23 Mali U23
Group Stage Cameroon U23 Cameroon U23 1:1 Ghana U23 Ghana U23
Matchday 16 Gurten Union Gurten 2:1 SV Ried II SV Ried II
Matchday 16 Allerheiligen SV Allerheiligen 2:0 SC Weiz SC Weiz
Matchday 16 Deutschlandsbg. Deutschlandsberger SC 2:0 WSC Hertha Wels Hertha Wels
Matchday 16 Sturm Graz II SK Sturm Graz II 2:1 FC Gleisdorf 09 FC Gleisdorf 09
Matchday 18 FC St. Pauli II FC St. Pauli II 3:0 VfB Oldenburg VfB Oldenburg
Matchday 18 SV Drochtersen SV Drochtersen/Assel 2:1 Hannover 96 II Hannover 96 II
Matchday 17 FCA Walldorf FC-Astoria Walldorf 2:4 TSV Steinbach Haiger TSV Steinbach
Matchday 17 FSV Frankfurt FSV Frankfurt 0:0 TSG 1899 Hoffenheim II Hoffenheim II
Matchday 17 FSV Mainz 05 II 1.FSV Mainz 05 II 4:4 FK Pirmasens FK Pirmasens
Matchday 15 Viktoria Berlin FC Viktoria 1889 Berlin 0:0 BFC Dynamo BFC Dynamo
Matchday 15 G. Halberstadt Germania Halberstadt 0:2 1.FC Lokomotive Leipzig Lok Leipzig
Matchday 15 Babelsberg 03 SV Babelsberg 03 3:2 FSV Optik Rathenow Optik Rathenow
Matchday 19 TSV Buchbach TSV Buchbach 2:0 FV Illertissen FV Illertissen
Matchday 15 Traiskirchen FCM Traiskirchen 5:1 SC Neusiedl/See SC Neusiedl/See
Matchday 15 Bruck/L. ASK-BSC Bruck/Leitha 2:5 SC Wiener Neustadt Wiener Neustadt
Matchday 15 Mattersburg II SV Mattersburg II 0:1 SK Rapid Wien II Rapid Wien II
Matchday 15 Wiener SC Wiener Sport-Club 0:0 ASV Draßburg Draßburg
Matchday 15 Ebreichsdorf ASK Ebreichsdorf 1:0 SV Leobendorf Leobendorf
Matchday 18 Seekirchen SV Seekirchen 1:2 USK Anif USK Anif
Matchday 15 Sandhausen II SV Sandhausen II 3:0 Neckarsulmer Sport-Union Neckarsulmer SU
Matchday 17 Wormatia Worms VfR Wormatia Worms 3:2 Arminia Ludwigshafen A. Ludwigshafen
Matchday 20 Eltersdorf SC Eltersdorf 3:2 DJK Ammerthal Ammerthal
Matchday 14 SC Wiedenbrück SC Wiedenbrück 3:2 SV Westfalia Rhynern Westf. Rhynern
Matchday 12 TeBe Berlin Tennis Borussia Berlin 2:1 Torgelower FC Greif Torgelower FC
Matchday 12 MSV Pampow MSV Pampow 2:2 TSG Neustrelitz TSG Neustrelitz
Matchday 12 FC Eilenburg FC Eilenburg 1:1 FC Carl Zeiss Jena II CZ Jena II
Matchday 12 Sandersdorf Union Sandersdorf 6:0 FSV Wacker Nordhausen II Nordhausen II
Matchday 14 FC Oberneuland FC Oberneuland 2:1 SFL Bremerhaven SFL Bremerhaven
Matchday 17 Komarno KFC Komarno 4:0 MFK Ruzomberok B Ruzomberok B
Matchday 9 Sparta U19 Sparta Rotterdam U19 0:0 ADO Den Haag U19 ADO U19
Matchday 13 Mannswörth SC Mannswörth 4:0 Post SV Wien Post SV Wien
Matchday 13
Vienna First Vienna FC 7:1 WAF Brigittenau WAF Brigittenau
Matchday 15 St. Pölten Jun. SKN St. Pölten Juniors 1:0 ASK Kottingbrunn Kottingbrunn
Matchday 15 Scheiblingkir. USV Scheiblingkirchen-Warth 4:0 ASV Spratzern Spratzern
Matchday 15 Langenrohr SV Langenrohr 1:5 USC Rohrbach/Gölsen Rohrbach/G.
Matchday 15 Kilb SCU Kilb 1:1 ASV Schrems Schrems
Matchday 15 Waidhofen/T. SV Waidhofen/Thaya 1:2 SV Gaflenz Gaflenz
Matchday 15 Kremser SC Kremser SC 6:1 ASK Mannersdorf Mannersdorf
Matchday 15 Zwettl SC Zwettl 2:0 SC Union Ardagger Ardagger
Matchday 15 Kohfidisch ASK Kohfidisch 1:0 SV St. Margarethen St. Margarethen
Matchday 15 Deutschkreutz FC Deutschkreutz 3:0 SV Eltendorf Eltendorf
Matchday 15 FC Gamlitz FC GamlitzFC Weinland Gamlitz 5:3 Donawitzer SV Leoben DSV Leoben
Matchday 15 Gnas USV Gnas 1:1 ASK Voitsberg Voitsberg
Matchday 15 Lafnitz II SV Lafnitz II 2:2 SV Lebring Lebring
Matchday 15 Bruck/Mur SC Bruck/Mur 1:0 SC Liezen Liezen
Matchday 15 Kirchbichl SV Kirchbichl 3:3 FC Volders FC Volders
Matchday 17 Bizau FC Bizau 5:0 FC Hard FC Hard
Matchday 15 Eugendorf USC Eugendorf 2:1 UFV Thalgau Thalgau
Matchday 9 AEK Larnaca AEK Larnaca 2:1 Doxa Katokopias Doxa Katokopias
Matchday 13 Gandzasar Gandzasar Kapan 2:4 FC Urartu Yerevan FC Urartu
Matchday 13 Pyunik Erevan FC Pyunik Erewan 1:0 FC Shirak Gyumri Shirak Gyumri
Matchday 13 LAC-Inter Landstraßer AC-Inter 1:1 Floridsdorfer AC II FAC II
Matchday 13 Ostbahn XI SC Ostbahn XI 2:2 SC Columbia Floridsdorf Columbia
Matchday 13 Eggenburg SK Eggenburg 6:1 SC Herzogenburg Herzogenburg
Matchday 13 Purgstall SVg Purgstall 1:0 USC Schweiggers Schweiggers
Matchday 13 Brunn/Geb. SC Brunn/Gebirge 1:3 FC Mistelbach FC Mistelbach
Matchday 13 Eggendorf ASK Eggendorf 1:0 SC Leopoldsdorf/Mfd. Leopoldsdorf
Matchday 13 Bisamberg 1. FC Bisamberg 3:1 TSU Obergänserndorf Obergänsernd.
Matchday 1 Midtjylland U19 FC Midtjylland U19 1:0 Odense Boldklub U19 Odense BK U19
Matchday 8 Perugia U19 Perugia Primavera 3:2 Cosenza Primavera Cosenza U19
Matchday 27 Arema FC Arema FC 2:0 Madura United FC Madura United
Matchday 10 Balzan FC Balzan FC 5:0 Mosta FC Mosta FC
Matchday 10 Valletta Valletta FC 1:0 Senglea Athletic FC Senglea Ath.
Matchday 10 Sliema Wander. Sliema Wanderers 2:0 Hamrun Spartans Hamrun Spart.
Matchday 8 Qrendi FC Qrendi FC 1:2 St. Andrews FC St. Andrews FC
Matchday 8 QFC Qormi FC 3:3 Pietà Hotspurs FC Pietà Hotspurs FC
Matchday 10 Al-Wakrah Al-Wakrah Sports Club 2:1 Al Ahli Sports Club Al Ahli
Matchday 10 Al Khor Al Khor Sports Club 2:3 Al Duhail Sports Club Al Duhail
Matchday 16 Nettelnburg/A. SV Nettelnburg/Allermöhe 1:1 Oststeinbeker SV Oststeinbek
Matchday 16 Rahlstedt Rahlstedter SC 5:2 Klub Kosova Klub Kosova
Matchday 11 Bidvest Wits FC Bidvest Wits FC 0:1 SuperSport United SuperSport Utd.
Matchday 11 Maritzburg Utd. Maritzburg United FC 2:2 Bloemfontein Celtic Bloemfontein
Round of 16 Paraguay U17 Paraguay U17 3:2 Argentina U17 Argentina U17
Nicaragua Nicaragua 0:0 Cuba Cuba
Matchday 4 Kerala Blasters Kerala Blasters FC 0:0 Odisha FC Odisha
Matchday 16 Harburger TB Harburger TB 0:5 SC Hansa 11 Hamburg SC Hansa 11
Matchday 16 Eimsbütteler TV Eimsbütteler TV 6:0 SC Sternschanze SC Sternschanze