For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 8:51:06 PM
Matchday 9 ACV Assen ACV Assen 1:1 SDC Putten SDC Putten
Matchday 9 Buitenpost VV Buitenpost 2:5 RKAV Volendam RKAV Volendam
Matchday 9 VV Eemdijk VV Eemdijk 0:0 NSC Nijkerk NSC Nijkerk
Matchday 9 Flevo Boys Flevo Boys Emmeloord 2:3 VV Berkum Berkum
Matchday 9 Genemuiden SC Genemuiden 1:1 VV DETO Twenterand DETO
Matchday 9 Staphorst VV Staphorst 0:0 SV Urk SV Urk
Matchday 9 Swift AVV Swift 1:0 ASV De Dijk De Dijk
Matchday 9 Purmersteijn VPV Purmersteijn 2:1 HZVV Hoogeveen HZVV Hoogeveen
Matchday 9 AZSV Aalten AZSV Aalten 3:1 FC 's-Gravenzande Gravenzande
Matchday 9 VV Rijsoord VV Rijsoord 1:0 VV Duno Doorwerth VV Duno
Matchday 9 Rijnvogels FC Rijnvogels 1:2 DHSC Utrecht DHSC Utrecht
Matchday 9 SC Feyenoord SC Feyenoord Rotterdam 6:0 ARC Alphen aan den Rijn sv ARC
Matchday 9 Zwaluwen VV Zwaluwen Vlaardingen 4:0 CVV de Jodan Boys Jodan Boys
Matchday 9 Smitshoek VV Smitshoek 1:0 Achilles Veen Achilles Veen
Matchday 9 Sportlust '46 Sportlust '46 4:0 VV Spijkenisse Spijkenisse
Matchday 9 Achilles '29 Achilles '29 1:4 VV Capelle VV Capelle
Matchday 15 SV Curslack-N. SV Curslack-Neuengamme 3:0 Meiendorfer SV Meiendorfer SV
Matchday 10
Bor. Dortmund Borussia Dortmund 3:0 VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
Matchday 10
RB Leipzig RB Leipzig 8:0 1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05
Matchday 10
Bay. Leverkusen Bayer 04 Leverkusen 1:2 Borussia Mönchengladbach Bor. M'gladbach
Matchday 10
E. Frankfurt Eintracht Frankfurt 5:1 Bayern Munich Bayern Munich
Matchday 10
Werder Bremen SV Werder Bremen 2:2 SC Freiburg SC Freiburg
Matchday 10
Union Berlin 1.FC Union Berlin 1:0 Hertha BSC Hertha BSC
Matchday 12
FC St. Pauli FC St. Pauli 2:2 Karlsruher SC Karlsruher SC
Matchday 12
Greuther Fürth SpVgg Greuther Fürth 3:1 SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98
Matchday 12
Erzgebirge Aue FC Erzgebirge Aue 1:1 1.FC Heidenheim 1846 1.FC Heidenheim
Matchday 14
E. Braunschweig Eintracht Braunschweig 0:3 FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt
Matchday 14
Preußen Münster Preußen Münster 3:3 Chemnitzer FC Chemnitzer FC
Matchday 14
1.FC K'lautern 1.FC Kaiserslautern 2:3 Würzburger Kickers Würzb. Kickers
Matchday 14
1860 Munich TSV 1860 Munich 4:2 FC Viktoria Köln Viktoria Köln
Matchday 14
1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg 1:0 Hallescher FC Hallescher FC
Matchday 14
Waldh. Mannheim SV Waldhof Mannheim 0:3 SpVgg Unterhaching Unterhaching
Matchday 11 Bournemouth AFC Bournemouth 1:0 Manchester United Man Utd
Matchday 11
Man City Manchester City 2:1 Southampton FC Southampton
Matchday 11 Sheffield Utd. Sheffield United 3:0 Burnley FC Burnley
Matchday 11 West Ham West Ham United 2:3 Newcastle United Newcastle
Matchday 11 Brighton Brighton & Hove Albion 2:0 Norwich City Norwich
Matchday 11
Arsenal Arsenal FC 1:1 Wolverhampton Wanderers Wolves
Matchday 11 Aston Villa Aston Villa 1:2 Liverpool FC Liverpool
Matchday 11 Watford Watford FC 1:2 Chelsea FC Chelsea
Matchday 12 Espanyol RCD Espanyol Barcelona 1:2 Valencia CF Valencia
Matchday 12 Levante Levante UD 3:1 FC Barcelona FC Barcelona
Matchday 12
Sevilla FC Sevilla FC 1:1 Atlético Madrid Atlético Madrid
Matchday 12
Real Madrid Real Madrid 0:0 Real Betis Balompié Real Betis
Matchday 11
AS Roma AS Roma 2:1 SSC Napoli SSC Napoli
Matchday 11 Bologna Bologna FC 1909 1:2 Inter Milan Inter
Matchday 11 Torino Torino FC 0:1 Juventus FC Juventus
Matchday 12 Marseille Olympique Marseille 2:1 LOSC Lille LOSC Lille
Matchday 12 FC Metz FC Metz 2:2 HSC Montpellier Montpellier
Matchday 12 Toulouse FC Toulouse 2:3 Olympique Lyon Olympique Lyon
Matchday 12 SCO Angers SCO Angers 1:0 RC Strasbourg Alsace R. Strasbourg
Matchday 12 SC Amiens SC Amiens 1:0 Stade Brest 29 Stade Brest 29
Matchday 15 Spartak II Spartak Moskow II 5:2 Arsenal Tula II Arsenal Tula II
Matchday 15 Krasnodar II FK Krasnodar II 1:0 FK Rostov II Rostov II
Matchday 15 Ufa FK Ufa 1:1 Lokomotiv Moscow Loko Moscow
Matchday 15 Dinamo Moscow Dinamo Moscow 1:1 Akhmat Grozny Akhmat Grozny
Matchday 15 Sochi FC Sochi 1:2 FK Tambov Tambov
Matchday 15 Zenit S-Pb Zenit St. Petersburg 1:1 CSKA Moscow CSKA Moscow
Matchday 12 Akad Chertanovo Akademia Chertanovo Moscow 3:1 Akademia FK Krasnodar Akad. Krasnodar
Matchday 13
Rapid Vienna Rapid Vienna 0:1 SKN St. Pölten SKN St. Pölten
Matchday 13
SV Mattersburg SV Mattersburg 0:3 Red Bull Salzburg RB Salzburg
Matchday 13
Sturm Graz SK Sturm Graz 0:4 Wolfsberger AC Wolfsberger AC
Matchday 15 Gaz Metan Gaz Metan Medias 1:1 FC Hermannstadt FC Hermannstadt
Matchday 15 CFR Cluj CFR Cluj 3:0 Academica Clinceni Ac. Clinceni
Matchday 10 Konyaspor U19 Konyaspor U19 3:1 Altinordu FK U19 Altinordu U19
Matchday 10 Antalyaspor U19 Antalyaspor U19 1:1 Besiktas JK U19 Besiktas U19
Matchday 10 Ankaragücü U19 MKE Ankaragücü U19 1:1 Bursaspor U19 Bursaspor U19
Matchday 10 Alanyaspor U19 Alanyaspor U19 4:1 Istanbul Basaksehir FK U19 Basaksehir U19
Matchday 10 Trabzonspor U19 Trabzonspor U19 0:1 Göztepe U19 Göztepe U19
Matchday 10 Kasimpasa U19 Kasimpasa U19 3:2 Yeni Malatyaspor U19 Y. Malatya U19
Matchday 10 Osmanlispor U19 Osmanlispor FK U19 1:4 Sivasspor U19 Sivasspor U19
Matchday 10 Konyaspor Konyaspor 1:1 Genclerbirligi Ankara Genclerbirligi
Matchday 10 Alanyaspor Alanyaspor 0:0 Istanbul Basaksehir FK Basaksehir
Matchday 10 Trabzonspor Trabzonspor 0:1 Göztepe Göztepe
Matchday 10 Antalyaspor Antalyaspor 1:2 Besiktas JK Besiktas
Matchday 12
RKC Waalwijk RKC Waalwijk 2:0 Heracles Almelo Heracles Almelo
Matchday 12 Sparta R. Sparta Rotterdam 2:2 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
Matchday 12 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 3:0 FC Twente Enschede FC Twente
Matchday 13
FC St. Gallen FC St. Gallen 1879 3:0 FC Sion FC Sion
Matchday 13
FC Thun FC Thun 0:1 FC Zürich FC Zürich
Matchday 10 Benfica SL Benfica 2:0 Rio Ave FC Rio Ave FC
Matchday 10 Moreirense Moreirense FC 1:1 Vitória Guimarães SC Vit. Guimarães
Matchday 12 Aberdeen FC Aberdeen FC 3:0 Kilmarnock FC Kilmarnock FC
Matchday 12 Hamilton Acad. Hamilton Academical FC 2:2 Ross County FC Ross County
Matchday 12 Motherwell FC Motherwell FC 2:1 Livingston FC Livingston FC
Matchday 12 Rangers Rangers FC 4:00 PM St. Johnstone FC St. Johnstone
Matchday 13 Vorskla Vorskla Poltava 0:1 Desna Chernihiv Desna
Matchday 13 Karpaty Karpaty Lviv 0:3 Shakhtar Donetsk Shakhtar D.
Matchday 9 Panionios Panionios Athens 1:1 Aris Thessaloniki Aris Saloniki
Matchday 9 AO Xanthi AO Xanthi 0:0 Olympiacos Piraeus Olympiacos
Matchday 13 KVC Westerlo KVC Westerlo 1:1 Lommel SK Lommel SK
Matchday 13 Beerschot V.A. K. Beerschot V.A. 2:1 KSV Roeselare KSV Roeselare
Matchday 14 KAS Eupen KAS Eupen 2:0 KRC Genk KRC Genk
Matchday 14 Mouscron Royal Excel Mouscron 3:1 Royal Antwerp FC Royal Antwerp
Matchday 14 Waasl.-Beveren Waasland-Beveren 1:2 SV Zulte Waregem Zulte Waregem
Matchday 14 Sint-Truiden Sint-Truidense VV 1:0 KV Oostende KV Oostende
Matchday 14 Club Brugge Club Brugge KV 3:0 KV Kortrijk KV Kortrijk
Matchday 10 Dessel Sport KFC Dessel Sport 0:1 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden
Matchday 10 Thes Sport KVV Thes Sport 2:1 RWD Molenbeek (2015) RWDM
Matchday 10 AFC Tubize AFC Tubize 1:0 RFC Lüttich RFC Lüttich
Matchday 10 KSK Heist KSK Heist 0:2 FCV Dender EH FCV Dender EH
Matchday 10 Olym. Charleroi Olympic Club Charleroi Farciennes 1:1 UR La Louvière Centre UR La Louvière
Matchday 11 CS Onhaye CS Onhaye 3:3 RUS Rebecq RUS Rebecq
Matchday 11 Couvin-Mariemb. RES Couvin-Mariembourg-Fraire 2:2 RFC Meux RFC Meux
Matchday 11 La Louvière RAAL La Louvière 3:2 Royale Entente Durbuy RE Durbuy
Matchday 11 UR Namur FLV Union Namur Fosses-la-Ville 4:1 RS Waremmien FC Waremme
Matchday 15 Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc 2:2 FK Mladá Boleslav Mladá Boleslav
Matchday 15 Slavia Prague SK Slavia Prague 4:0 FC Banik Ostrava Banik Ostrava
Matchday 27 Molde FK Molde FK 2:0 Kristiansund BK Kristiansund BK
Matchday 30 Helsingborg Helsingborgs IF 1:2 IF Elfsborg Elfsborg
Matchday 30 Örebro SK Örebro SK 0:5 Malmö FF Malmö FF
Matchday 30 Falkenberg Falkenbergs FF 1:0 Athletic Eskilstuna AFC Eskilstuna
Matchday 30 Norrköping IFK Norrköping 2:2 Djurgardens IF Djurgarden
Matchday 30 Hammarby Hammarby IF 4:1 BK Häcken Häcken
Matchday 30 IFK Göteborg IFK Göteborg 7:1 Östersunds FK Östersund
Matchday 30 AIK AIK 2:1 GIF Sundsvall GIF Sundsvall
Matchday 30 Sirius IK Sirius 3:0 Kalmar FF Kalmar FF
Matchday 15 Partizan FK Partizan Belgrade 4:0 FK Vojvodina Novi Sad Vojvodina
Matchday 15 Proleter FK Proleter Novi Sad 0:2 Red Star Belgrade Red Star
Matchday 14 Dinamo Zagreb GNK Dinamo Zagreb 1:0 NK Inter Zapresic Inter Zapresic
Matchday 14 HNK Gorica HNK Gorica 2:1 HNK Hajduk Split Hajduk Split
Matchday 14 Korona Kielce Korona Kielce 1:0 Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin
Matchday 14 Cracovia Kraków Cracovia Kraków 1:0 Lechia Gdansk Lechia Gdansk
Matchday 14 Pogon Szczecin Pogon Szczecin 1:1 Lech Poznan Lech Poznan
Matchday 15 Ludogorets PFK Ludogorets Razgrad 3:1 PFC Beroe Stara Zagora PFC Beroe Stara Zagora
Matchday 16 NK Bravo NK Bravo 0:1 NK Maribor NK Maribor
Matchday 16 NK Celje NK Celje 4:0 NK Triglav Kranj NK Triglav
Matchday 11 Puskás AFC Puskás Akadémia FC 1:2 Budapest Honvéd FC Honvéd
Matchday 11 Ferencváros Ferencvárosi TC 1:1 Mezőkövesd Zsóry FC Mezőkövesd
Matchday 11 Diósgyőr Diósgyőri VTK 3:1 Kisvárda FC Kisvárda
Matchday 11 Kaposvár Kaposvári Rákóczi FC 2:3 Újpest FC Újpest FC
Matchday 11 Zalaegerszeg Zalaegerszegi TE FC 3:3 MOL Fehérvár FC Fehérvár
Matchday 11 Debrecen Debreceni VSC 3:1 Paksi FC Paksi FC
Matchday 14 FC Nitra FC Nitra 1:0 Spartak Trnava Spartak Trnava
Matchday 14 Slo. Bratislava Slovan Bratislava 2:0 FK Senica FK Senica
Matchday 14 FK Pohronie FK Pohronie 1:2 MFK Ruzomberok Ruzomberok
Matchday 14 Dunajska Streda DAC Dunajska Streda 0:0 SKF Sered SKF Sered
Matchday 14 Michalovce MFK Zemplin Michalovce 2:2 FC ViOn Zlate Moravce-Vrable Zlate Moravce
Matchday 11 Schott Jena SV Schott Jena 1:2 FSV Preußen Bad Langensalza Bad Langensalza
Matchday 11 Thüringen Weida FC Thüringen Weida 2:1 Eintracht Sondershausen Sondershausen
Matchday 11 SV Ehrenhain SV Ehrenhain 1:0 SC 1903 Weimar SC 1903 Weimar
Matchday 11 SpVgg Geratal SpVgg Geratal 1:2 FC An der Fahner Höhe FC Fahner Höhe
Matchday 11 BSG Wismut Gera BSG Wismut Gera 1:3 1.FC Sonneberg 1.FC Sonneberg
Matchday 11 Heiligenstadt 1.SC 1911 Heiligenstadt 5:0 SV Blau-Weiß Bad Frankenhausen Frankenhausen
Matchday 11 G. Westvororte TSV Gera Westvororte 2:1 SV Eintracht Eisenberg E. Eisenberg
Matchday 18 ASV Dachau ASV Dachau 2:2 FC Unterföhring FC Unterföhring
Matchday 18 SB Traunstein SB Chiemgau Traunstein 1:2 VfB Hallbergmoos VfB Hallbergmoos
Matchday 18 St. Hauzenberg FC Sturm Hauzenberg 3:1 Kirchheimer SC Kirchheimer SC
Matchday 18 SB Rosenheim Sportbund DJK Rosenheim 2:1 Eintracht Karlsfeld E. Karlsfeld
Matchday 18 TSV Waldkirchen TSV Waldkirchen 1:1 TSV Kastl TSV Kastl
Matchday 18 SE Freising SC Eintracht Freising 0:0 1.FC Passau 1.FC Passau
Matchday 18 TSV Grünwald TSV Grünwald 1:0 TuS Holzkirchen TuS Holzkirchen
Matchday 14 TSG Tübingen TSG Tübingen 3:2 FSV Hollenbach FSV Hollenbach
Matchday 14 TSV Essingen TSV Essingen 1:2 TSV Heimerdingen Heimerdingen
Matchday 14 FC Wangen 05 FC Wangen 05 0:1 Calcio Leinfelden-Echterdingen L-Echterdingen
Matchday 14 Hofherrnweiler TSG Hofherrnweiler 3:0 SSV Ehingen-Süd 1974 Ehingen-Süd
Matchday 14 Normannia Gmünd 1.FC Normannia Gmünd 2:0 VfL Pfullingen VfL Pfullingen
Matchday 14 TSV Berg TSV Berg 0:0 TSG Backnang TSG Backnang
Matchday 14 VfB Neckarrems VfB Neckarrems 1:2 SV Fellbach SV Fellbach
Matchday 18 1.SC Feucht 1.SC Feucht 6:1 SV Schwaig SV Schwaig
Matchday 18 SC Groß'lohe SC Großschwarzenlohe 0:2 Kickers Selb Kickers Selb
Matchday 18 TSV Kornburg TSV Kornburg 0:4 SC 04 Schwabach SC 04 Schwabach
Matchday 18 Jahn Forchheim SpVgg Jahn Forchheim 0:1 SG Quelle Fürth Quelle Fürth
Matchday 18 FSV Stadeln FSV Stadeln 4:1 1.FC Herzogenaurach 1.FC H'aurach
Matchday 10 K. Markkleeberg Kickers 94 Markkleeberg 3:3 Großenhainer FV 1990 Großenhainer FV
Matchday 10 Motor Wilsdruff SG Motor Wilsdruff 0:1 VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz
Matchday 10 BW Leipzig FC Blau-Weiß Leipzig 0:2 FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz
Matchday 10 Einheit Kamenz SV Einheit Kamenz 0:0 FSV Neusalza-Spremberg FSV Neusalza-S.
Matchday 16 VfL Bückeburg VfL Bückeburg 2:0 TuS Sulingen TuS Sulingen
Matchday 15 SG Neustrand SG Neustrand 0:10 TSV Travemünde TSV Travemünde
Matchday 15 TSV Klausdorf TSV Klausdorf 3:1 SSC Phoenix Kisdorf Phoenix Kisdorf
Matchday 12 Edelw. Arnstedt SV Edelweiß Arnstedt 0:3 1.FC Romonta Amsdorf Romonta Amsdorf
Matchday 12 Sangerhausen VfB 1906 Sangerhausen 0:2 FSV Barleben 1911 FSV Barleben
Matchday 12 SV Kelbra SV Kelbra 2:1 SV Dessau 05 SV Dessau 05
Matchday 12 Halle-Ammendorf BSV Halle-Ammendorf 0:0 Fortuna Magdeburg Fort. Magdeburg
Matchday 12 Bitterfeld-W. 1.FC Bitterfeld-Wolfen 2:2 SV 1890 Westerhausen SV Westerhausen
Matchday 12 FCE Wernigerode Einheit Wernigerode 1:1 SG Rot-Weiß Thalheim RW Thalheim
Matchday 10 E'hüttenstadt FC Eisenhüttenstadt 1:2 SV Altlüdersdorf Altlüdersdorf
Matchday 10 Einheit Bernau TSG Einheit Bernau 0:1 SV Falkensee/Finkenkrug SV Falkensee/F.
Matchday 10 Petershagen-E. Blau-Weiß Petershagen-Eggersdorf 2:1 1.FC Frankfurt (Oder) 1.FC Frankfurt
Matchday 10 GW Lübben SV Grün-Weiß Lübben 4:3 Eintracht Miersdorf/Zeuthen Miersdorf/Zeut.
Matchday 10 Eintr. Teltow RSV Eintracht 1949 3:1 FSV Bernau FSV Bernau
Matchday 10 U. Klosterfelde Union Klosterfelde 1:1 TuS Sachsenhausen Sachsenhausen
Matchday 10 Pr. Eberswalde Preussen Eberswalde 5:1 Werderaner FC Viktoria 1920 Werderaner FC
Matchday 10 Oranienburg Oranienburger FC Eintracht 1:3 MSV 1919 Neuruppin MSV Neuruppin
Matchday 11 TSV Bützow TSV Bützow 1:1 FC Förderkader René Schneider FC Förderkader
Matchday 11 SV Pastow SV Pastow 0:5 FC Anker Wismar Anker Wismar
Matchday 11 Rostocker FC Rostocker FC 1895 4:1 FSV Einheit Ueckermünde E. Ueckermünde
Matchday 11 Neubrandenburg 1.FC Neubrandenburg 04 2:0 FSV Kühlungsborn Kühlungsborn
Matchday 11 Grimmener SV Grimmener SV 1:1 SV Warnemünde SV Warnemünde
Matchday 11 Güstrower SC Güstrower SC 09 5:0 SV 90 Görmin SV 90 Görmin
Matchday 12 Fort. Biesdorf VfB Fortuna Biesdorf 3:3 Eintracht Mahlsdorf E. Mahlsdorf
Matchday 12 Berlin United Berlin United 4:0 Frohnauer SC Frohnauer SC
Matchday 13 VfL Theesen VfL Theesen 3:2 SC Herford SC Herford
Matchday 16 SV Saar 05 SV Saar 05 Saarbrücken 1:2 FC 08 Homburg II FC Homburg II
Matchday 16 VfB Dillingen VfB Dillingen 1:2 SC Halberg Brebach Halberg Brebach
Matchday 16 SV Mettlach SV Mettlach 1:2 VfL Primstal VfL Primstal
Matchday 16 RW Hasborn SV Rot-Weiß Hasborn 3:1 SV Auersmacher Auersmacher
Matchday 16 FV Eppelborn FV Eppelborn 5:0 FSV Jägersburg FSV Jägersburg
Matchday 14 Idar-Oberstein SC Idar-Oberstein 1:0 FC Basara Mainz Basara Mainz
Matchday 14 SG Meisenheim SG Meisenheim/Desloch/Jeckenbach 5:1 SV Alemannia Waldalgesheim Waldalgesheim
Matchday 11 TSV Hasenbüren TSV Hasenbüren 3:7 TSV Melchiorshausen Melchiorshausen
Matchday 11 SG Findorff SG Findorff 3:1 FC Huchting FC Huchting
Matchday 15 SC Melle 03 SC Melle 03 4:1 Blau-Weiß Papenburg BW Papenburg
Matchday 16 Unterabsteinach SG Unter-Abtsteinach 0:0 Eintracht Wald-Michelbach Wald-Michelbach
Matchday 15 TuS Kirchberg TuS Kirchberg 5:1 SG 2000 Mülheim-Kärlich Mülheim-Kärlich
Matchday 15 TuS Mayen TuS Mayen 5:0 SG 99 Andernach SG 99 Andernach
Matchday 15 TSV Emmelshsn. TSV Emmelshausen 3:0 SG Malberg/Rosenheim SG Malberg/R.
Matchday 30 Fortaleza Fortaleza Esporte Clube 2:2 Clube Atlético Mineiro Atlético-MG
Matchday 30 Palmeiras Sociedade Esportiva Palmeiras 1:0 Ceará Sporting Club Ceará SC
Matchday 30 Fluminense Fluminense Football Club 0:0 Club de Regatas Vasco da Gama Vasco da Gama
Matchday 17 Puebla FC Puebla FC 1:1 UNAM Pumas UNAM Pumas
Matchday 17 Atlas Atlas Guadalajara 1:2 Atlético de San Luis San Luis
Matchday 30 Vissel Kobe Vissel Kobe 2:0 Vegalta Sendai Vegalta Sendai
Matchday 30 H. C. Sapporo Hokkaido Consadole Sapporo 3:0 Nagoya Grampus Nagoya Grampus
Matchday 30 Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse 1:2 Júbilo Iwata Júbilo Iwata
Matchday 30 Sagan Tosu Sagan Tosu 1:2 Yokohama F. Marinos Yokohama F. M.
Matchday 30 Cerezo Osaka Cerezo Osaka 1:1 Matsumoto Yamaga Matsumoto Yama.
Matchday 30 Kawasaki Front. Kawasaki Frontale 2:1 Sanfrecce Hiroshima Sanf. Hiroshima
Matchday 30 Oita Trinita Oita Trinita 0:2 FC Tokyo FC Tokyo
Matchday 39 Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka 2:0 Tokyo Verdy Tokyo Verdy
Matchday 39 Omiya Ardija Omiya Ardija 2:1 Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
Matchday 39 FC Gifu FC Gifu 0:7 Tokushima Vortis Tokushima Vort.
Matchday 39 Mito HollyHock Mito HollyHock 3:1 Montedio Yamagata Monte. Yamagata
Matchday 39 Kagoshima Utd. Kagoshima United 0:0 Fagiano Okayama Fagiano Okayama
Matchday 26 Musashino City Tokyo Musashino City 1:1 Honda Lock Honda Lock
Matchday 9 Al-Adalh FC Al-Adalh FC 2:2 Al-Hazm Al-Hazm
Matchday 9 Taawon Al-Taawon 3:1 Al-Shabab Riyadh Shabab
Matchday 9 Al-Nassr Al-Nassr FC 4:0 Abha Club Abha
Matchday 12 Loros Loros de la Universidad de Colima 1:0 Tampico Madero Tampico Madero
Matchday 12 Correcaminos Correcaminos de la UAT 1:3 Mineros de Zacatecas Min. Zacatecas
Matchday 12 Venados FC Venados FC Yucatán 0:0 CF Atlante Atlante
Matchday 4 Western Sydney Western Sydney Wanderers 0:0 Brisbane Roar Brisbane Roar
Matchday 4 Melbourne Melbourne Victory 2:3 Western United FC Western United
Matchday 18 Aragua FC Aragua FC 1:2 Deportivo Táchira Táchira
Matchday 15 FK Tuzla City FK Tuzla City 1:0 FK Mladost Doboj-Kakanj Mladost Kakanj
Matchday 15 Zvijezda 09 FK Zvijezda 09 2:0 HSK Zrinjski Mostar Zrinjski Mostar
Matchday 15 Velez Mostar FK Velez Mostar 2:2 FK Sloboda Tuzla Sloboda Tuzla
Matchday 15 FK Sarajevo FK Sarajevo 3:0 NK Siroki Brijeg Siroki Brijeg
Matchday 14 Slavija S. U19 FK Slavija Sarajevo U19 3:1 NK Travnik U19 Travnik U19
Matchday 17 Bijeljina U17 FK Radnik Bijeljina U17 2:4 FK Mladost Doboj-Kakanj U17 Doboj U17
Matchday 17 Zrinjski U17 HSK Zrinjski Mostar U17 2:1 FK Borac Banja Luka U17 Banja Luka U17
Matchday 11 KF Teuta KF Teuta 1:1 KF Tirana KF Tirana
Matchday 11 KF Skënderbeu KF Skënderbeu 1:4 KF Laçi KF Laçi
Matchday 13 FK Gorazde FK Gorazde 2:1 FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj
Matchday 13 J. Bihac NK Jedinstvo Bihac 0:2 HNK Capljina HNK Capljina
Matchday 13 Zvijezda G. NK Zvijezda Gradacac 1:4 FK Igman Konjic FK Igman
Matchday 13 NK Metalleghe NK Metalleghe BSI 4:1 NK Travnik Travnik
Matchday 13 FK Buducnost FK Buducnost Banovici 2:1 NK Slaven Zivinice Slaven Zivinice
Matchday 13 Br. Gracanica NK Bratstvo Gracanica 2:3 HNK Orasje HNK Orasje
Matchday 13 Olimp. Sarajevo FK Olimpik Sarajevo 1:0 NK GOSK Gabela GOSK Gabela
Matchday 27 Gorodeya FK Gorodeya 1:0 Neman Grodno Neman Grodno
Matchday 13 Zeljeznicar BL FK Zeljeznicar Banja Luka 2:0 FK Kozara Gradiska Kozara Gradiska
Matchday 13 Tekstilac FK Tekstilac Derventa 4:1 FK Jedinstvo Brcko Jedinstvo Brcko
Matchday 13 FK Krupa FK Krupa na Vrbasu 2:0 FK Alfa Modriča FK Alfa Modriča
Matchday 13 Rudar Prijedor FK Rudar Prijedor 2:0 FK Po­dri­nje Janja Po­dri­nje
Matchday 7 CA Bizertin Club Athlétique Bizertin 1:4 Stade Tunisien Stade Tunisien
Matchday 7 JS Kairouan JS Kairouanaise 1:3 CS Chebba CS Chebba
Matchday 6 Beni Mellal Raja de Beni Mellal 2:2 FUS Rabat FUS Rabat
Matchday 16 Beltinci ND Beltinci 2:1 ND Gorica ND Gorica
Matchday 16 NK Dob NK Roltek Dob 1:0 NK Fuzinar NK Fuzinar
Matchday 16 Drava Ptuj NK Drava Dakinda Ptuj 0:1 NK Dekani NK Dekani
Matchday 16 NK Dravograd NK Dravograd 2:2 NK Brda NK Brda
Matchday 16 NK Brezice 1919 NK Brezice 1919 0:0 NK Nafta 1903 NK Nafta 1903
Matchday 33 Sioni Bolnisi Sioni Bolnisi 2:1 FC Rustavi Rustavi
Matchday 33 WIT Georgia WIT Georgia Tbilisi 0:2 FC Locomotive Tbilisi FC Locomotive
Matchday 35 Bucheon FC Bucheon FC 1995 3:2 Seoul E-Land FC Seoul E-Land
Matchday 35 Daejeon Citizen Daejeon Citizen FC 1:1 FC Anyang FC Anyang
Matchday 3 Suwon Bluewings Suwon Samsung Bluewings FC 0:0 Seongnam FC Seongnam FC
Matchday 3 Jeju Utd. Jeju United FC 2:0 Incheon United FC Incheon Utd.
Matchday 3 Gyeongnam FC Gyeongnam FC 0:1 Sangju Sangmu FC Sangju Sangmu
Quarter-Finals Phoenix Rising Phoenix Rising FC 1:2 Real Monarchs SLC Real Monarchs
Matchday 12 Airdrieonians Airdrieonians FC 3:1 Dumbarton FC Dumbarton FC
Matchday 12 East Fife East Fife FC 0:1 Montrose FC Montrose
Matchday 12 Forfar Athletic Forfar Athletic FC 0:2 Falkirk FC Falkirk FC
Matchday 12 Peterhead FC Peterhead FC 2:0 Raith Rovers FC Raith Rovers
Matchday 12 Stranraer Stranraer FC 3:0 Clyde FC Clyde FC
Matchday 32 Operário-PR Operário Ferroviário Esporte Clube (PR) 1:1 AC Goianiense (GO) Atlético-GO
Matchday 32 Cuiabá-MT Cuiabá Esporte Clube (MT) 2:0 Clube Atlético Bragantino (SP) Bragantino
Matchday 32 EC Vitória Esporte Clube Vitória 2:2 Figueirense Futebol Clube Figueirense FC
Matchday 32 Oeste Oeste Futebol Clube (SP) 3:3 Clube de Regatas Brasil (AL) CRB
Matchday 32 Criciúma EC Criciúma Esporte Clube 1:1 Esporte Clube São Bento (SP) São Bento (SP)
Matchday 32 América-MG América Futebol Clube (MG) 0:0 Associação Atlética Ponte Preta Ponte Preta
Matchday 10 DOVO VV DOVO Veenendaal 1:2 BVV Barendrecht Barendrecht
Matchday 10 DVS '33 DVS '33 Ermelo 1:0 VVOG Harderwijk VVOG
Matchday 10 FC Lisse FC Lisse 0:2 VV Ter Leede Ter Leede
Matchday 10 Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk 3:0 Harkemase Boys Harkemase Boys
Matchday 10 Almere City U21 Almere City FC U21 1:3 Ajax Amateurs Ajax Amateurs
Matchday 10 ONS Sneek ONS Sneek 1:7 VVSB Noordwijkerhout VVSB
Matchday 10 VV Goes VV Goes 0:1 VV SteDoCo SteDoCo
Matchday 10 Blauw Geel '38 Blauw Geel '38 0:1 SV Oss '20 SV Oss '20
Matchday 10 EVV Echt EVV Echt 0:0 VV UNA Veldhoven VV UNA
Matchday 15 Wigan Wigan Athletic 1:2 Swansea City Swansea
Matchday 15 Fulham Fulham FC 0:3 Hull City Hull City
Matchday 15 Cardiff Cardiff City 4:2 Birmingham City Birmingham
Matchday 15 Brentford Brentford FC 0:1 Huddersfield Town Huddersfield
Matchday 15 Leeds Leeds United 2:0 Queens Park Rangers QPR
Matchday 15 Reading Reading FC 2:1 Millwall FC Millwall
Matchday 15 Luton Luton Town 1:2 Nottingham Forest Nottm Forest
Matchday 15 Derby Derby County 2:0 Middlesbrough FC Middlesbrough
Matchday 15 Blackburn Blackburn Rovers 2:1 Sheffield Wednesday Sheff Wed
Matchday 13 Young Violets Young Violets Austria Wien 0:1 FC Dornbirn FC Dornbirn
Matchday 11 Brechin City Brechin City FC 2:3 Edinburgh City FC Edinburgh City
Matchday 11 Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC 1:3 Cove Rangers FC Cove Rangers
Matchday 11 Elgin City Elgin City FC 4:0 Annan Athletic FC Annan Athletic
Matchday 11 Stenhousemuir Stenhousemuir FC 0:3 Queen's Park FC Queen's Park
Matchday 11 Stirling Stirling Albion FC 3:0 Albion Rovers FC Albion Rovers
Third Place Play-Off Geylang Geylang International FC 14:13 on pens Brunei DPMM FC DPMM FC
Final Tampines Rovers Tampines Rovers FC 4:3 Warriors FC Warriors FC
Semi-Finals Hibernian FC Hibernian FC 2:5 Celtic FC Celtic
Matchday 35 TJK Legion Tallinn JK Legion 5:2 Pärnu JK Vaprus Pärnu Vaprus
Matchday 35 Rakvere Tarvas Rakvere JK Tarvas 0:2 FC Flora Tallinn U21 FC Flora U21
Matchday 11 Rafaela Atlético de Rafaela 3:1 Club Almagro Almagro
Matchday 11 San Martín Club Atlético San Martín (SJ) 1:0 Club Ferro Carril Oeste Ferro
Matchday 11 All Boys CA All Boys Buenos Aires 1:1 Club Atlético San Martín (Tucumán) San Martín (T)
Matchday 11 CA Estudiantes CA Estudiantes (Buenos Aires) 0:1 AA Estudiantes de Río Cuarto AA Estudiantes
Matchday 11 Quilmes Quilmes Atlético Club 1:2 Club Villa Dálmine Villa Dálmine
Matchday 11 Brown Adrogue Brown de Adrogue 0:1 Club Atlético Chacarita Juniors Chacarita Jrs
Matchday 11 Agropecuario Argentino Agropecuario 2:2 Club Atlético Atlanta Atlanta
Matchday 11 GyE Mendoza Gimnasia y Esgrima de Mendoza 1:0 Deportivo Santamarina Deportivo Santamarina
Matchday 11 Belgrano Club Atlético Belgrano 1:1 Nueva Chicago Nueva Chicago
Matchday 9 Rampla Jrs Rampla Juniors FC 0:1 Club Atlético Boston River Boston River
Matchday 9 Juventud Juventud de Las Piedras 0:0 Racing Club de Montevideo Racing Club
Matchday 9 Defensor Defensor Sporting Club 1:2 Danubio FC Danubio FC
Matchday 9 Peñarol CA Peñarol 2:1 Club Plaza Colonia Plaza Colonia
Matchday 35 JK Trans Narva JK Trans Narva 2:0 Kalev Tallinn Kalev
Matchday 35 FCI Levadia FCI Levadia 1:1 Nomme Kalju FC Kalju Nömme
Matchday 1 Hawke’s Bay Hawke’s Bay United 0:0 Auckland City FC Auckland City
Matchday 17 Rochdale Rochdale AFC 1:2 Bristol Rovers Bristol Rovers
Matchday 17 Portsmouth Portsmouth FC 1:1 Oxford United Oxford United
Matchday 17 Coventry Coventry City 0:0 Accrington Stanley Accrington
Matchday 17 Sunderland Sunderland AFC 1:0 Southend United Southend United
Matchday 17 Wycombe Wycombe Wanderers 1:0 Shrewsbury Town Shrewsbury
Matchday 17 Bolton Bolton Wanderers 2:1 Fleetwood Town Fleetwood
Matchday 17 Doncaster Doncaster Rovers 2:2 Burton Albion Burton Albion
Matchday 17 Gillingham FC Gillingham FC 0:3 Rotherham United Rotherham
Matchday 17 MK Dons Milton Keynes Dons 1:3 Tranmere Rovers Tranmere Rovers
Matchday 17 Blackpool Blackpool FC 4:3 Peterborough United Peterborough
Matchday 17 AFC Wimbledon AFC Wimbledon 1:1 Lincoln City Lincoln City
Matchday 17 Bradford Bradford City 2:0 Exeter City Exeter City
Matchday 17 Cambridge Utd. Cambridge United 2:1 Crawley Town Crawley Town
Matchday 17 Carlisle United Carlisle United 2:1 Macclesfield Town Macclesfield
Matchday 17 Cheltenham Town Cheltenham Town 1:2 Forest Green Rovers Forest Green
Matchday 17 Crewe Alexandra Crewe Alexandra 0:1 Port Vale FC Port Vale
Matchday 17 Mansfield Town Mansfield Town 2:3 Colchester United Colchester Utd.
Matchday 17 Morecambe FC Morecambe FC 1:0 Leyton Orient Leyton Orient
Matchday 17 Newport County Newport County 1:2 Salford City Salford
Matchday 17 Oldham Athletic Oldham Athletic 2:2 Northampton Town Northampt. Town
Matchday 17 Scunthorpe Utd. Scunthorpe United 0:0 Stevenage FC Stevenage
Matchday 17 Swindon Town Swindon Town 2:1 Walsall FC Walsall
Matchday 17 Plymouth Plymouth Argyle 4:00 PM Grimsby Town Grimsby Town
Matchday 20 Halifax Town FC Halifax Town 2:4 Torquay United FC Torquay United
Matchday 20 Fylde AFC Fylde 0:0 Dover Athletic Dover Athletic
Matchday 20 Notts County Notts County 2:2 Hartlepool United Hartlepool Utd.
Matchday 20 Eastleigh FC Eastleigh FC 4:2 Harrogate Town Harrogate Town
Matchday 20 Barnet Barnet FC 2:1 Chorley FC Chorley FC
Matchday 20 Ebbsfleet Utd Ebbsfleet United 2:2 Chesterfield FC Chesterfield FC
Matchday 20 Wrexham Wrexham AFC 1:0 Bromley FC Bromley
Matchday 20 Barrow Barrow AFC 1:0 Sutton United Sutton Utd
Matchday 20 Stockport Stockport County 1:3 Woking FC Woking FC
Matchday 20 Yeovil Town Yeovil Town 1:1 Boreham Wood FC Boreham Wood
Matchday 20 Aldershot Town Aldershot Town 2:0 Maidenhead United Maidenhead Utd.
Matchday 20 Solihull Moors Solihull Moors 2:1 Dagenham & Redbridge FC Dag & Red FC
Matchday 14 Ballymena Ballymena United 0:3 Larne FC Larne FC
Matchday 14 Crusaders Crusaders FC 1:1 Institute FC Institute FC
Matchday 14 Dungannon Dungannon Swifts 0:2 Coleraine FC Coleraine
Matchday 14 Glenavon Glenavon FC 1:2 Cliftonville FC Cliftonville
Matchday 14 Linfield Linfield FC 2:0 Carrick Rangers Carrick Rangers
Matchday 14 Warrenpoint Warrenpoint Town FC 0:4 Glentoran FC Glentoran
Matchday 26 FK Auda FK Auda Kekava 5:2 Rezeknes FA Rezeknes FA
Matchday 26 Smiltene FK Smiltene/BJSS 3:0 FC New Project New Project
Matchday 26 Tukums FK Tukums 2000 1:0 JDFS Alberts Riga JDFS Alberts
Matchday 26 Super Nova SK Super Nova 10:0 Grobinas SC Grobinas
Matchday 26 Dinamo Riga Dinamo Riga/Staicele 7:1 Balvu Sporta Centrs Balvu SC
Matchday 11 Ascoli Ascoli Calcio 1:1 Venezia FC Venezia
Matchday 11 Crotone FC Crotone 2:3 AC Perugia Calcio Perugia
Matchday 11 AS Livorno AS Livorno 2:1 SS Juve Stabia Juve Stabia
Matchday 11 Pescara Delfino Pescara 1936 3:0 AC Pisa 1909 AC Pisa
Matchday 11 Salernitana US Salernitana 1919 2:1 Virtus Entella Virtus Entella
Matchday 13 Alessandria US Alessandria Calcio 1912 1:0 Novara Calcio 1908 Novara
Matchday 13 Rimini Rimini FC 1:0 Vis Pesaro dal 1898 Vis Pesaro
Matchday 13 Catanzaro US Catanzaro 3:1 US Avellino 1912 Avellino
Matchday 14 CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada 1:1 Deportivo de La Coruña Dep. La Coruña
Matchday 14 Alcorcón AD Alcorcón 1:0 Racing Santander Racing
Matchday 14 CD Tenerife CD Tenerife 0:0 SD Huesca SD Huesca
Matchday 13 Clermont Foot Clermont Foot Auvergne 63 0:1 FC Le Mans FC Le Mans
Matchday 13 Grenoble Grenoble Foot 38 0:0 Paris FC Paris FC
Matchday 13 Lens RC Lens 1:0 FC Lorient FC Lorient
Matchday 13 FC Niort FC Chamois Niort 0:2 FC Sochaux-Montbéliard FC Sochaux
Matchday 12 Bourg-en-Bresse Bourg-en-Bresse Péronnas 01 1:1 US Avranches US Avranches
Matchday 15 Gloria Buzau Gloria Buzau 2:0 SSC Farul Constanta SSC Farul
Matchday 15 Metaloglobus FC Metaloglobus Bukarest 0:0 SCM FC Arges SCM FC Arges
Matchday 15 D. Calarasi Dunarea Calarasi 2:1 CSM Resita Resita
Matchday 15 Ripensia Ripensia Timisoara 2:1 Concordia Chiajna Chiajna
Matchday 15 CS Mioveni CS Mioveni 4:0 Pandurii Targu Jiu Pandurii T.-Jiu
Matchday 15 Petr. Ploiesti Petrolul Ploiesti 1:0 ASU Poli ASU Poli
Matchday 16 Rotor 2 Rotor 2 Volgograd 4:1 Ararat Moskau Ararat Moskau
Matchday 16 Khimki 2 FK Khimki 2 1:3 Metallurg Lipetsk M. Lipetsk
Matchday 16 Khimik-Arsenal Khimik-Arsenal Tula 0:1 FK Kaluga FK Kaluga
Matchday 16 Kvant Obninsk Kvant Obninsk 0:3 Salyut Belgorod Salyut Belgorod
Matchday 16 Sokol Saratov Sokol Saratov 4:0 Zorkiy Krasnogorsk Zorkiy
Matchday 16 FK Ryazan FK Ryazan 3:1 Saturn Ramenskoe Saturn
Matchday 16 Strogino Moscow Strogino Moscow 0:2 Dinamo Bryansk Dinamo Bryansk
Matchday 16 Znamya Truda Znamya Truda Orekhovo-Zuevo 1:2 Olimp Khimki Olimp Khimki
Matchday 16 Veles Moskau Veles Moskau 1:0 Zenit 2 St. Petersburg Zenit 2 S-Pb
Matchday 16 Zvezda S-Pb Zvezda St. Petersburg 0:1 Pskov-747 Psko