For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 7:58:50 AM
Second Round
MSV Duisburg MSV Duisburg 0:2 TSG 1899 Hoffenheim TSG Hoffenheim
Second Round Saarbrücken 1.FC Saarbrücken 3:2 1. FC Köln 1. FC Köln
Second Round
SC Freiburg SC Freiburg 1:3 1.FC Union Berlin Union Berlin
Second Round
Hamburger SV Hamburger SV 1:2 AET VfB Stuttgart VfB Stuttgart
Second Round
VfL Bochum VfL Bochum 1:2 Bayern Munich Bayern Munich
Second Round
SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98 0:1 Karlsruher SC Karlsruher SC
Second Round
Bay. Leverkusen Bayer 04 Leverkusen 1:0 SC Paderborn 07 SC Paderborn
Second Round
Arm. Bielefeld Arminia Bielefeld 2:3 FC Schalke 04 FC Schalke 04
Fourth Round Altinordu Altinordu FK 3:1 Amed SK Amed SK
Fourth Round Hekimoglu Hekimoglu Trabzon 3:0 Menemen Spor Menemen Spor
Fourth Round 1074 Cankiri 1074 Cankiri Spor 1:3 Caykur Rizespor C. Rizespor
Fourth Round Nigde Anadolu Nigde Anadolu FK 2:3 on pens Antalyaspor Antalyaspor
Fourth Round Eyüpspor Eyüpspor 1:0 AET Konyaspor Konyaspor
Fourth Round Altay SK Altay SK 1:0 Görelespor Görelespor
Fourth Round Adanaspor Adanaspor 3:0 Diyarbekir Spor Diyarbekir Spor
Fourth Round Alanyaspor Alanyaspor 3:0 Inegölspor Inegölspor
Matchday 11 Alavés Deportivo Alavés 1:1 Atlético Madrid Atlético Madrid
Matchday 11
FC Barcelona FC Barcelona 5:1 Real Valladolid CF Real Valladolid
Matchday 10 Parma Parma Calcio 1913 0:1 Hellas Verona Hellas Verona
Matchday 10 Brescia Brescia Calcio 1:2 Inter Milan Inter
Matchday 13 KV Kortrijk KV Kortrijk 1:2 KAS Eupen KAS Eupen
Matchday 13 KV Oostende KV Oostende 0:1 RSC Charleroi RSC Charleroi
Matchday 13 Cercle Brugge Cercle Brugge 2:2 Royal Excel Mouscron Mouscron
Matchday 14 PFC Beroe Stara Zagora PFC Beroe Stara Zagora 4:0 POFK Botev Vratsa Botev Vratsa
Matchday 14 Lok. Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 1:0 Cherno More Varna Cherno More
Matchday 14 FC Tsarsko Selo FC Tsarsko Selo Sofia 0:2 PFK Ludogorets Razgrad Ludogorets
Quarter-Finals NK Radomlje NK Radomlje 0:0 NK Celje NK Celje
Quarter-Finals FC Koper FC Koper 3:2 NK Aluminij Kidricevo NK Aluminij
Matchday 20 A. Bucaramanga Atlético Bucaramanga 2:2 CD La Equidad Seguros SA CD La Equidad
Matchday 20 Rionegro Águila Rionegro Águilas 0:0 Millonarios FC Millonarios
Matchday 20 Once Caldas Once Caldas 3:1 AD Union Magdalena Union Magdalena
Matchday 20 Jaguares FC Jaguares de Córdoba 1:0 CD Atlético Huila Atlético Huila
Matchday 31 Sanf. Hiroshima Sanfrecce Hiroshima 1:1 Urawa Red Diamonds Urawa Reds
Matchday 16 Zeljeznicar U17  FK Zeljeznicar Sarajevo U17 2:0 FK Sloboda Tuzla U17 Sloboda T U17
Matchday 16 Banja Luka U17 FK Borac Banja Luka U17 2:0 FK Mladost Doboj-Kakanj U17 Doboj U17
Second Round Stilon Stilon Gorzow Wielkopolski 1:5 Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin
Second Round Bielsko-Biala Rekord Bielsko-Biala 0:2 Gornik Leczna Gornik Leczna
Second Round Blekitni Blekitni Stargard 3:0 Sandecja Nowy Sacz Sandecja
Second Round Radomiak Radomiak Radom 1:2 GKS Tychy GKS Tychy
Second Round Resovia Resovia Rzeszów 0:4 Lech Poznan Lech Poznan
Second Round Bytovia Bytow Bytovia Bytow 2:3 AET Cracovia Cracovia
Second Round Miedz Legnica Miedz Legnica 1:0 AET GKS 1962 Jastrzebie GKS Jastrzebie
Second Round LKS Lodz LKS Lodz 2:0 Górnik Zabrze Górnik Zabrze
Round of 16 SFC Opava Slezsky FC Opava 0:2 AET FK Jablonec FK Jablonec
Round of 16 Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc 4:0 FK Dukla Prag FK Dukla Prague
Round of 16 CS Mioveni CS Mioveni 0:2 FC Hermannstadt FC Hermannstadt
Round of 16 U Cluj Universitatea Cluj 0:1 FCSB FCSB
Third Round JK Tabasalu JK Tabasalu 2:1 FC Flora Tallinn U21 FC Flora U21
Matchday 32 Paraná Paraná Clube 1:0 Londrina Esporte Clube (PR) Londrina-PR
Matchday 32 Vila Nova FC Vila Nova Futebol Clube (GO) 0:2 Grêmio Esportivo Brasil (RS) Brasil-RS
Round of 16
SKN St. Pölten SKN St. Pölten 1:0 SV Ried SV Ried
Round of 16 Gurten Union Gurten 2:3 SC Austria Lustenau A. Lustenau
Round of 16 St. Anna/Aigen USV St. Anna/Aigen 0:3 SKU Amstetten SKU Amstetten
Round of 16 FC Gleisdorf 09 FC Gleisdorf 09 1:4 AET WSG Tirol WSG Tirol
Round of 16 SV Kapfenberg SV Kapfenberg 0:2 SK Sturm Graz Sturm Graz
Matchday 10 Cove Rangers Cove Rangers FC 3:0 Albion Rovers FC Albion Rovers
Matchday 10 Edinburgh City Edinburgh City FC 4:0 Stenhousemuir FC Stenhousemuir
Matchday 10 Stirling Stirling Albion FC 0:0 Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC
Round of 16 Solihull Moors Solihull Moors 6:7 on pens Rangers FC Reserves Rangers II
Round of 16 Béroche-Gorgier FC Béroche-Gorgier 1:7 FC Bavois FC Bavois
First Round Vitesse Vitesse Arnhem 2:0 De Graafschap Doetinchem De Graafschap
First Round FC Dordrecht FC Dordrecht 3:1 MVV Maastricht MVV Maastricht
First Round IJsselm.vogels VV IJsselmeervogels 3:0 FC Den Bosch FC Den Bosch
First Round Koninklijke HFC Koninklijke HFC Haarlem 1:2 SC Telstar Telstar
First Round Hoek HSV Hoek 0:3 PEC Zwolle PEC Zwolle
First Round Almere City Almere City FC 1:3 Go Ahead Eagles Deventer Go Ahead Eagles
First Round Excelsior SBV Excelsior Rotterdam 4:2 AET NEC Nijmegen NEC Nijmegen
First Round GVVV GVVV Veenendaal 2:1 Helmond Sport Helmond Sport
First Round Achilles Veen Achilles Veen 0:2 Roda JC Kerkrade Roda JC
First Round Rijnsburgse B. Rijnsburgse Boys 0:4 FC Eindhoven FC Eindhoven
First Round VV Goes VV Goes 0:5 SC Cambuur-Leeuwarden SC Cambuur
First Round SV Oss '20 SV Oss '20 1:2 TOP Oss TOP Oss
First Round Flevo Boys Flevo Boys Emmeloord 0:3 VV Katwijk Katwijk
First Round NAC Breda NAC Breda 3:2 FC Emmen FC Emmen
Third Round Nîmes Olympique Nîmes Olympique 3:0 RC Lens Lens
Third Round G. Bordeaux FC Girondins Bordeaux 2:0 FCO Dijon Dijon
5th round Ap. Larisas Apollon Larisas 2:1 AO Xanthi AO Xanthi
5th round Panserraikos Panserraikos 1:1 Volos NPS Volos NPS
5th round PAS Giannina PAS Giannina 1:0 Veria NPS Veria NPS
Matchday 9 CA Estudiantes CA Estudiantes (Buenos Aires) 1:2 Club Atlético Atlanta Atlanta
Matchday 10 Platense Club Atlético Platense 1:0 Club Atlético Barracas Central Barracas C.
Second Round FC Ajka FC Ajka 2:5 Újpest FC Újpest FC
group stage Bolton Bolton Wanderers 3:1 Manchester City U23 Man City U23
group stage Accrington Accrington Stanley 5:2 Liverpool FC U23 Liverpool U23
group stage Doncaster Doncaster Rovers 1:2 Manchester United U23 Man Utd U23
group stage Plymouth Plymouth Argyle 0:1 Chelsea FC U23 Chelsea U23
group stage Stevenage Stevenage FC 5:3 on pens Fulham FC U23 Fulham U23
Matchday 19 Boreham Wood Boreham Wood FC 0:0 Aldershot Town Aldershot Town
Matchday 19 Sutton Utd Sutton United 0:1 FC Halifax Town Halifax Town
Matchday 19 Dag & Red FC Dagenham & Redbridge FC 0:2 Barrow AFC Barrow
Matchday 19 Chesterfield FC Chesterfield FC 8:45 PM Yeovil Town Yeovil Town
Matchday 19 Harrogate Town Harrogate Town 2:1 Barnet FC Barnet
Matchday 19 Dover Athletic Dover Athletic 3:1 Eastleigh FC Eastleigh FC
Matchday 19 Chorley FC Chorley FC 0:4 Ebbsfleet United Ebbsfleet Utd
Matchday 19 Woking FC Woking FC 0:4 Notts County Notts County
Matchday 19 Maidenhead Utd. Maidenhead United 1:1 AFC Fylde Fylde
Matchday 19 Bromley Bromley FC 2:2 Stockport County Stockport
Matchday 19 Torquay United Torquay United FC 1:0 Wrexham AFC Wrexham
Matchday 10 Chievo Verona Chievo Verona 2:1 FC Crotone Crotone
Matchday 10 Cittadella AS Cittadella 1:0 AS Livorno AS Livorno
Matchday 10 FC Empoli FC Empoli 1:1 Spezia Calcio Spezia Calcio
Matchday 10 Juve Stabia SS Juve Stabia 2:1 Delfino Pescara 1936 Pescara
Matchday 10 Perugia AC Perugia Calcio 1:1 Ascoli Calcio Ascoli
Matchday 10 AC Pisa AC Pisa 1909 2:1 US Salernitana 1919 Salernitana
Matchday 10 Venezia Venezia FC 1:2 Pordenone Calcio Pordenone
Matchday 10 Virtus Entella Virtus Entella 1:0 Cosenza Calcio Cosenza
Fourth Round Burton Albion Burton Albion 1:3 Leicester City Leicester
Fourth Round Crawley Town Crawley Town 1:3 Colchester United Colchester Utd.
Fourth Round
Everton Everton FC 2:0 Watford FC Watford
Fourth Round
Man City Manchester City 3:1 Southampton FC Southampton
Fourth Round Oxford United Oxford United 5:3 on pens Sunderland AFC Sunderland
Matchday 13 Estoril U23 Estoril Praia U23 2:2 CS Marítimo U23 Marítimo U23
Matchday 13 Cova Piedade 23 CD Cova da Piedade U23 0:0 Sporting CP U23 Sporting CP U23
Matchday 13 Feirense Sub-23 CD Feirense Sub-23 2:2 Portimonense SC U23 Portimonense 23
Matchday 13 Académica S23 Académica de Coimbra OAF Sub-23 1:1 CD Aves U23 Aves U23
Matchday 13 Benfica U23 SL Benfica U23 2:0 FC Famalicão U23 Famalicão U23
Matchday 13 Vitória SC U23 Vitória de Guimarães SC U23 0:1 Rio Ave FC U23 Rio Ave U23
Matchday 11 Alloa Athletic Alloa Athletic FC 0:3 Dundee FC Dundee FC
Matchday 11 Dundee United Dundee United FC 1:0 Partick Thistle FC Partick Thistle
Matchday 11 Dunfermline A. Dunfermline Athletic FC 2:0 Arbroath FC Arbroath
Matchday 11 Morton Greenock Morton FC 2:3 Ayr United FC Ayr United
Matchday 11 Queen o. t. S. Queen of the South FC 0:2 Inverness Caledonian Thistle FC Inverness Cal.
Matchday 5 Ostrava U19 FC Banik Ostrava U19 1:3 SK Slavia Prag U19 SK Slavia Prag U19
Matchday 23 Qizilqum Qizilqum Zarafshan 1:1 Metallurg Bekabad Metallurg Bk.
Matchday 23 Sogdiana Sogdiana Jizzakh 3:0 Dinamo Samarqand Dinamo
First Round M. Kiryat Ata Maccabi Kiryat Ata 0:1 Hapoel Ramat haSharon Ramat haSharon
First Round H. Umm al-Fahm Hapoel Umm al-Fahm 6:0 Beitar Ramat Gan B. Ramat Gan
First Round AS Ashdod Agudat Sport Ashdod 2:0 Hapoel Acre Hapoel Acre
First Round Betar Kfar Saba Beitar Kfar Saba 0:4 Hapoel Nof HaGalil H. Nof HaGalil
First Round M. Ahi Nazareth Maccabi Ahi Nazareth 1:2 AET SC Kfar Qasem SC Kfar Qasem
First Round H. Ashkelon Hapoel Ashkelon 5:4 on pens Maccabi Yavne Maccabi Yavne
First Round H Rishon leZion Hapoel Rishon leZion 3:0 Beitar Tel Aviv Bat Yam B TLV Bat Yam
First Round H. Ramat Gan Hapoel Ramat Gan 0:2 Maccabi Petah Tikva M. Petah Tikva
Matchday 13 Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow 0:1 Garbarnia Krakow Garbarnia
Matchday 1 Schalke 04 II FC Schalke 04 II 1:1 Rot-Weiß Oberhausen RW Oberhausen
Matchday 2 FC St. Pauli II FC St. Pauli II 1:1 Hamburger SV II Hamburger SV II
Matchday 11 FC Langenthal FC Langenthal 0:2 Grasshopper Club Zürich U21 GC Zürich U21
Matchday 11 Godoy Cruz Club Deportivo Godoy Cruz Antonio Tomba 3:2 Club Atlético Aldosivi Aldosivi
Matchday 11 Estudiantes Club Estudiantes de La Plata 3:0 Club Atlético Rosario Central CA Rosario
Matchday 11 Newell's Club Atlético Newell's Old Boys 0:4 Club de Gimnasia y Esgrima La Plata Gimnasia
Matchday 11 CA Tucumán Club Atlético Tucumán 2:0 Club Atlético Patronato CA Patronato
First Round SC Goldau SC Goldau 5:6 on pens Zug 94 Zug 94
First Round FC Genolier FC Genolier-Begnins 0:2 FC Forward-Morges FC Forward
Matchday 13 Bezau VfB Bezau 1:2 SV Ludesch Ludesch
Matchday 6 Manch. 62 Res FC Manchester 62 Reserve 3:0 Mons Calpe SC Reserve Mons Calpe Res
Matchday 1 Alashkert Alashkert Yerevan 2:1 FC Ararat-Armenia Yerevan Ararat-Armenia
Matchday 13 Ararat-Arm. II FC Ararat-Armenia II 7:1 FC Dilijan FC Dilijan
Matchday 13 Ararat II FC Ararat Yerevan II 1:0 FC Pyunik Yerevan II Pyunik II
Matchday 13 Aragats FC Aragats Ashtarak 6:1 FC Shirak Gyumri II Shirak II
Matchday 13 FC Van FC Van 2:0 FC Urartu Erewan II Urartu II
Matchday 25 Bhayangkara FC Bhayangkara FC 3:2 PSM Makassar PSM Makassar
Matchday 25 Persebaya Persebaya Surabaya 2:3 PSS Sleman PSS Sleman
Matchday 8 Highlands Park Highlands Park FC 0:1 Orlando Pirates Orlando Pirates
Group Stage Tajikistan U17 Tajikistan U17 1:0 Cameroon U17 Cameroon U17
Group Stage Paraguay U17 Paraguay U17 0:0 Mexico U17 Mexico U17
Group Stage Angola U17 Angola U17 2:1 Canada U17 Canada U17
Group Stage Nigeria U17 Nigeria U17 3:2 Ecuador U17 Ecuador U17
Matchday 2 Jamshedpur FC Jamshedpur FC 3:1 Hyderabad FC Hyderabad
Russia U16 Russia U16 1:2 Italy U16 Italy U16
France U16 France U16 0:4 Belgium U16 Belgium U16
Quarter-Finals FC Schaan II FC Schaan II 0:7 FC Balzers FC Balzers
Quarter-Finals FC Triesen FC Triesen 1:3 FC Vaduz FC Vaduz