For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 7:28:37 PM
Matchday 6 SIF Reserves Silkeborg IF Reserves 1:3 FC Midtjylland Reserves FCM Reserves
Matchday 11
SV Sandhausen SV Sandhausen 0:0 SV Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden
Matchday 13
FC Bayern II FC Bayern Munich II 2:2 SV Waldhof Mannheim Waldh. Mannheim
Matchday 14 FC Poli Iasi FC Politehnica Iasi 2:1 CFR Cluj CFR Cluj
Matchday 9 Basaksehir Istanbul Basaksehir FK 2:2 Trabzonspor Trabzonspor
Matchday 8 Braga SC Braga 2:0 CD Santa Clara Santa Clara
Matchday 2 Ergotelis GS Ergotelis 1:2 AO Platanias Platanias
Matchday 8 Asteras Tripoli Asteras Tripolis 4:1 PAS Lamia 1964 PAS Lamia
Matchday 7 Standard Res. Standard Liège Reserves 1:3 RSC Anderlecht Reserve Anderlecht Res.
Matchday 7 KAA Gent II KAA Gent II 2:0 KRC Genk II KRC Genk II
Matchday 7 St.Truiden Res. VV St. Truiden Reserve 1:6 Oud-Heverlee Leuven Reserve OH Leuven Res.
Matchday 7 KV Mechelen II KV Mechelen II 2:2 Club Brugge Reserve Brugge Res.
Matchday 14 Aarhus GF Aarhus GF 1:2 FC Copenhagen FC Copenhagen
Matchday 26 SK Brann SK Brann 1:1 FK Bodø/Glimt Bodø/Glimt
Matchday 29 Elfsborg IF Elfsborg 2:0 IFK Göteborg IFK Göteborg
Matchday 29 Malmö FF Malmö FF 2:0 AIK AIK
Matchday 29 Djurgarden Djurgardens IF 3:0 Örebro SK Örebro SK
Matchday 15 FC Juárez FC Juárez 1:2 Deportivo Guadalajara Chivas
Matchday 10 Flamurtari FC Flamurtari FC 1:1 KF Skënderbeu KF Skënderbeu
Matchday 10 FK Partizani FK Partizani 0:0 FK Kukësi FK Kukësi
Matchday 6 Tanta FC Tanta FC 1:30 PM Smouha SC Smouha
Matchday 6 El Makasa Masr El Makasa 4:00 PM Harras El Hodoud Harras Hodoud
Matchday 6 Ittehad Ittehad Alexandria 6:30 PM Ismaily SC Ismaily
Matchday 5 Difaâ El Jadida Difaâ El Jadida 1:0 Olympique Khouribga O. Khouribga
Matchday 14
QPR Queens Park Rangers 1:3 Brentford FC Brentford
Matchday 10 CA Temperley Club Atlético Temperley 3:0 CD Morón CD Morón
Matchday 34 Kuressaare FC Kuressaare 0:3 Nomme Kalju FC Kalju Nömme
Matchday 2 Drogheda United Drogheda United FC 1:0 Finn Harps Finn Harps
Matchday 12 Imolese Imolese Calcio 1919 2:1 Carpi FC 1909 Carpi
Matchday 12 Triestina US Triestina 1:0 Alma Juventus Fano 1906 AJ Fano
Matchday 12 Valenciennes FC Valenciennes FC 0:0 AC Le Havre AC Le Havre
Matchday 14 SCM FC Arges SCM FC Arges 3:1 Gloria Buzau Gloria Buzau
Matchday 9 Osmanlispor Osmanlispor FK 2:1 Akhisarspor Akhisarspor
Matchday 12 Admira Praha FK Admira Praha 0:1 FC MAS Taborsko FC MAS Taborsko
Matchday 29 Örgryte Örgryte IS 0:0 Dalkurd FF Dalkurd
Matchday 29 Mjällby Mjällby AIF 2:0 Syrianska FC Syrianska FC
Matchday 16 Graficar Graficar Belgrad 0:2 FK Zlatibor Cajetina Zlatibor
Matchday 9 Newcastle U23 Newcastle United U23 2:2 Middlesbrough FC U23 Boro U23
Matchday 9 Reading U23 Reading FC U23 3:3 Aston Villa U23 Aston Villa U23
Matchday 9 West Brom U23 West Bromwich Albion U23 2:0 Swansea City U23 Swansea U23
Matchday 8 M. Tel Aviv Maccabi Tel Aviv 2:0 Hapoel Beer Sheva H. Beer Sheva
Matchday 15 FV Dudenhofen FV Dudenhofen 6:0 Arminia Ludwigshafen A. Ludwigshafen
Matchday 7 Heerenveen U19 SC Heerenveen U19 4:2 NAC Breda U19 NAC Breda U19
Matchday 7 Nea Salamis Nea Salamina Famagusta 0:3 APOEL Nicosia APOEL Nicosia
Matchday 20 Santos FC Santos de Guápiles FC 1:1 ADR Jicaral ADR Jicaral
Matchday 9 Qarabag Agdam Qarabağ Ağdam 1:0 FK Sabail FK Sabail
Matchday 12 FC Prishtina FC Prishtina 2:0 KF Flamurtari Prishtinë KF Flamurtari
Matchday 6 Lions Gib Res Lions Gibraltar FC Reserve 3:0 FC College 1975 Reserve College Reserve
Matchday 29 Sylvia IF Sylvia 2:1 FC Linköping City Linköping City
Matchday 29 Kristianstad Kristianstad FC 0:6 Landskrona BoIS Landskrona
Matchday 6 Sampdoria U19 Sampdoria Primavera 3:0 Torino Primavera Torino U19
Final Atalanta U19 Atalanta Primavera 2:1 Fiorentina Primavera Fiorentina U19
Matchday 25 Badak Lampung Perseru Badak Lampung FC 0:1 Persipura Jayapura Persipura
Matchday 25 Persib Bandung Persib Bandung 2:0 Persija Jakarta Persija Jakarta
Matchday 25 Arema FC Arema FC 1:0 Semen Padang FC Semen Padang
Matchday 8 Santa Lucia FC Santa Lucia FC 0:2 Hibernians FC Hibernians FC
Second Round Dingli Swallows Dingli Swallows FC 1:3 Mqabba FC Mqabba FC
Second Round Pembroke Pembroke Athleta FC 3:0 Xghajra Tornadoes FC Xghajra T.
group stage Slovakia U17 Slovakia U17 0:2 France U17 France U17
group stage Gibraltar U17 Gibraltar U17 0:3 Cyprus U17 Cyprus U17
group stage Croatia U17 Croatia U17 2:1 Scotland U17 Scotland U17
group stage Armenia U17 Armenia U17 1:0 Iceland U17 Iceland U17
Group Stage South Korea U17 South Korea U17 2:1 Haiti U17 Haiti U17
Group Stage Japan U17 Japan U17 3:0 Netherlands U17 Netherlands U17
Group Stage Spain U17 Spain U17 0:0 Argentina U17 Argentina U17
Group Stage Solomon U17 Solomon Islands U17 0:5 Italy U17 Italy U17
Matchday 2 FC Goa FC Goa 1:1 Bengaluru FC Bengaluru FC