For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 8:48:55 PM
Matchday 3 AGF Reserves Aarhus GF Reserves 0:1 Randers FC Reserves RFC Reserves
Group Stage Shakhtar D. Shakhtar Donetsk 2:2 GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Group Stage
Atlético Madrid Atlético Madrid 1:0 Bayer 04 Leverkusen Bay. Leverkusen
Group Stage Club Brugge Club Brugge KV 0:5 Paris Saint-Germain Paris SG
Group Stage Galatasaray Galatasaray SK 0:1 Real Madrid Real Madrid
Group Stage Olympiacos Olympiacos Piraeus 2:3 Bayern Munich Bayern Munich
Group Stage
Spurs Tottenham Hotspur 5:0 Red Star Belgrade Red Star
Group Stage
Man City Manchester City 5:1 Atalanta BC Atalanta
Group Stage
Juventus Juventus FC 2:1 Lokomotiv Moscow Loko Moscow
Group Stage Shakhtar D. Shakhtar Donetsk UEFA U19 1:1 GNK Dinamo Zagreb UEFA U19 Dinamo Zagreb
Group Stage Atlético Madrid Atlético Madrid UEFA U19 2:0 Bayer 04 Leverkusen UEFA U19 Bay. Leverkusen
Group Stage Galatasaray Galatasaray SK UEFA U19 0:1 Real Madrid UEFA U19 Madrid UEFA U19
Group Stage Juventus FC Juventus FC UEFA U19 1:2 Lokomotiv Moscow UEFA U19 Loko Moscow
Group Stage Man City Manchester City UEFA U19 1:3 Atalanta Bergamo UEFA U19 Bergamo UYL
Group Stage Tottenham Tottenham Hotspur UEFA U19 9:2 Red Star Belgrade UEFA U19 Red Star
Group Stage Olympiacos U19 Olympiacos Piraeus UEFA U19 0:4 Bayern Munich UEFA U19 FC Bayern
Group Stage Club Brugge Club Brugge UEFA U19 2:0 Paris Saint-Germain UEFA U19 Paris
First Round NK Domzale NK Domzale UEFA U19 2:0 FC Viitorul UEFA U19 FC Viitorul
First Round Derby County Derby County UEFA U19 7:2 FK Minsk UEFA U19 FK Minsk
Matchday 7 De Graafs. U21 De Graafschap Doetinchem U21 1:3 SC Heerenveen U21 Heerenveen U21
Matchday 7 FC Eindh. U21 FC Eindhoven U21 1:7 NEC Nijmegen U21 NEC U21
Matchday 7 Sittard U21 Fortuna Sittard U21 0:4 NAC Breda U21 NAC Breda U21
Quarter-Finals NK Celje NK Celje 1:1 NK Radomlje NK Radomlje
First Round Wegberg-Beeck FC Wegberg-Beeck 2:0 Bonner SC Bonner SC
Matchday 10 Gau-Odernheim TSV Gau-Odernheim 1:4 SC Idar-Oberstein Idar-Oberstein
Matchday 27 EC Bahia Esporte Clube Bahia 1:2 Ceará Sporting Club Ceará SC
Matchday 27 Botafogo Botafogo Rio de Janeiro 2:1 Centro Sportivo Alagoano (AL) Alagoano
Matchday 5 Aswan FC Aswan FC 1:0 Enppi Club Enppi
Matchday 5 Wadi Degla Wadi Degla FC 2:2 Masr El Makasa El Makasa
Round of 16 JK Trans Narva JK Trans Narva 21:0 FC Eston Villa II Eston Villa II
Matchday 13 Birmingham Birmingham City 1:0 Blackburn Rovers Blackburn
Matchday 13 Preston NE Preston North End 1:1 Leeds United Leeds
Matchday 13 Millwall Millwall FC 2:2 Cardiff City Cardiff
Matchday 13
Swansea Swansea City 0:3 Brentford FC Brentford
Matchday 13 Sheff Wed Sheffield Wednesday 1:0 Stoke City Stoke City
Matchday 13
QPR Queens Park Rangers 2:2 Reading FC Reading
Matchday 13
West Brom West Bromwich Albion 2:2 Barnsley FC Barnsley FC
Semi-Finals Hilal Al-Hilal Riyadh 2:4 Al Sadd Sports Club Al Sadd
Matchday 10 Chacarita Jrs Club Atlético Chacarita Juniors 1:0 Gimnasia y Esgrima de Mendoza GyE Mendoza
Matchday 10 Deportivo Santamarina Deportivo Santamarina 0:0 Club Atlético Gimnasia y Esgrima (Jujuy) Gimnasia (J)
Matchday 10 Ferro Club Ferro Carril Oeste 1:0 CA Estudiantes (Buenos Aires) CA Estudiantes
Matchday 34 Derry City Derry City 1:3 St. Patricks Athletic St. Patricks
Matchday 15 Rochdale Rochdale AFC 2:0 Milton Keynes Dons MK Dons
Matchday 15 Southend United Southend United 1:7 Doncaster Rovers Doncaster
Matchday 15 Sunderland Sunderland AFC 5:0 Tranmere Rovers Tranmere Rovers
Matchday 15 Portsmouth Portsmouth FC 1:0 Lincoln City Lincoln City
Matchday 15 Shrewsbury Shrewsbury Town 1:1 Gillingham FC Gillingham FC
Matchday 15 Blackpool Blackpool FC 1:1 Wycombe Wanderers Wycombe
Matchday 15 Burton Albion Burton Albion 1:0 AFC Wimbledon AFC Wimbledon
Matchday 15 Bristol Rovers Bristol Rovers 0:2 Bolton Wanderers Bolton
Matchday 15 Bradford Bradford City 1:2 Port Vale FC Port Vale
Matchday 15 Cambridge Utd. Cambridge United 0:0 Grimsby Town Grimsby Town
Matchday 15 Carlisle United Carlisle United 0:2 Northampton Town Northampt. Town
Matchday 15 Cheltenham Town Cheltenham Town 3:0 Macclesfield Town Macclesfield
Matchday 15 Crewe Alexandra Crewe Alexandra 0:0 Colchester United Colchester Utd.
Matchday 15 Mansfield Town Mansfield Town 1:2 Salford City Salford
Matchday 15 Morecambe FC Morecambe FC 0:2 Forest Green Rovers Forest Green
Matchday 15 Newport County Newport County 1:1 Crawley Town Crawley Town
Matchday 15 Oldham Athletic Oldham Athletic 2:0 Walsall FC Walsall
Matchday 15 Plymouth Plymouth Argyle 4:0 Leyton Orient Leyton Orient
Matchday 15 Scunthorpe Utd. Scunthorpe United 3:1 Exeter City Exeter City
Matchday 15 Swindon Town Swindon Town 1:0 Stevenage FC Stevenage
Matchday 4 Linfield Linfield FC 7:0 Warrenpoint Town FC Warrenpoint
Matchday 5 Olomouc U19 SK Sigma Olomouc U19 4:0 1.FC Slovacko U19 1.FC Slovacko U19
Matchday 7 Budejovice U19 SK Dynamo Ceske Budejovice U19 0:3 FC Zbrojovka Brno U19 Z. Brno U19
Matchday 28 Örgryte Örgryte IS 1:1 Degerfors IF Degerfors
Matchday 13 GKS Tychy GKS Tychy 4:1 Miedz Legnica Miedz Legnica
Matchday 13 GKS Jastrzebie GKS 1962 Jastrzebie 1:0 Wigry Suwalki Wigry Suwalki
Matchday 13 P. Niepolomice Puszcza Niepolomice 0:2 Warta Poznan Warta Poznan
Matchday 11 Viktoria Berlin FC Viktoria 1889 Berlin 0:0 ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz
Matchday 14
W. Bremen II SV Werder Bremen II 2:1 Hannover 96 II Hannover 96 II
Matchday 12 SC Weiz SC Weiz 1:1 Wolfsberger AC II Wolfsberg II
Matchday 12 Hertha Wels WSC Hertha Wels 5:2 SK Sturm Graz II Sturm Graz II
Matchday 6 Rapid Wien II SK Rapid Wien II 2:3 FC Marchfeld Donauauen Marchfeld
Matchday 13 FC Bavois FC Bavois 1:3 FC Köniz FC Köniz
Matchday 13 BK Frem BK Frem 0:1 Boldklubben af 1893 B93
Matchday 11 Hessen Dreieich SC Hessen Dreieich 3:2 SC Waldgirmes SC Waldgirmes
Matchday 10 Central Córdoba Club Atlético Central Córdoba (SdE) 0:1 Club Estudiantes de La Plata Estudiantes
Matchday 10 CA Colón Club Atlético Colón 2:1 Club Deportivo Godoy Cruz Antonio Tomba Godoy Cruz
Second Round RoPS II Rovaniemen Palloseura II 1:5 SC Kufu-98 SC Kufu-98
Matchday 28 Técnico U. Técnico Universitario 3:0 Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC
Matchday 11 KF Vushtrria KF Vushtrria 0:1 KF Feronikeli Drenas KF Feronikeli
Matchday 6 Glacis Utd Res Glacis United Reserve 9:1 FC Bruno's Magpies Reserve FCB Magpies Res
Matchday 7 SönderjyskE U19 SönderjyskE U19 1:1 Aalborg BK U19 Aalborg BK U19
Second Round Schaffhausen SSC Schaffhausen 0:2 1.FC Saarbrücken Saarbrücken
Second Round Perl-Besch SG Perl-Besch 1:4 SV Auersmacher Auersmacher
Matchday 24 Bali United Bali United FC 3:0 Perseru Badak Lampung FC Badak Lampung
Matchday 24 Borneo FC Borneo FC 2:0 Kalteng Putra FC Kalteng Putra
Matchday 24 Barito Putera PS Barito Putera 2:0 PSIS Semarang PSIS
Round of 16 Chippa United Chippa United 1:0 Bloemfontein Celtic Bloemfontein
group stage Iceland U17 Iceland U17 2:3 Croatia U17 Croatia U17
group stage France U17 France U17 8:0 Gibraltar U17 Gibraltar U17
group stage Cyprus U17 Cyprus U17 0:3 Slovakia U17 Slovakia U17
group stage Scotland U17 Scotland U17 2:0 Armenia U17 Armenia U17
Austria U16 Austria U16 0:0 Switzerland U16 Switzerland U16
Matchday 1 Jamshedpur FC Jamshedpur FC 2:1 Odisha FC Odisha