For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 8:45:52 PM
Matchday 6 BIF Reserves Bröndby IF Reserves 4:2 Lyngby BK Reserves LBK Reserves
Matchday 8 ACH Reserves AC Horsens Reserves 1:1 Odense Boldklub Reserves OB Reserves
Matchday 6 EFB Reserves Esbjerg fB Reserves 5:0 Viborg FF Reserves Viborg FF Res.
Matchday 10
Arm. Bielefeld Arminia Bielefeld 1:1 Hamburger SV Hamburger SV
Matchday 12
SV Meppen SV Meppen 1:1 FC Viktoria Köln Viktoria Köln
Matchday 9 Sheffield Utd. Sheffield United 1:0 Arsenal FC Arsenal
Matchday 8 Brescia Brescia Calcio 0:0 ACF Fiorentina Fiorentina
Matchday 13 FC Poli Iasi FC Politehnica Iasi 0:3 FC Botosani FC Botosani
Matchday 8 Konyaspor U19 Konyaspor U19 2:0 Yeni Malatyaspor U19 Y. Malatya U19
Matchday 8 Konyaspor Konyaspor 0:2 Yeni Malatyaspor Y. Malatyaspor
Matchday 7 Feyenoord U21 Feyenoord U21 3:2 FC Twente Enschede U21 FC Twente U21
Matchday 7 SC Cambuur U21 SC Cambuur-Leeuwarden U21 1:0 Vitesse Arnhem U21 Vitesse U21
Matchday 7 Heracles U21 Heracles Almelo U21 2:3 FC Groningen U21 Groningen U21
Matchday 7 PEC Zwolle U21 PEC Zwolle U21 3:3 FC Emmen U21 Emmen U21
Matchday 7 RKC U21 RKC Waalwijk U21 2:0 FC Den Bosch U21 Den Bosch U21
Matchday 7 Excelsior U21 Excelsior Rotterdam U21 3:1 Roda JC Kerkrade U21 Roda JC U21
Matchday 7 VVV-Venlo U21 VVV-Venlo U21 4:0 FC Dordrecht U21 Dordrecht U21
Matchday 6 Anderlecht Res. RSC Anderlecht Reserve 4:1 VV St. Truiden Reserve St.Truiden Res.
Matchday 6 OH Leuven Res. Oud-Heverlee Leuven Reserve 4:3 KV Mechelen II KV Mechelen II
Matchday 13 FC Midtjylland FC Midtjylland 2:1 Randers FC Randers FC
Matchday 25 Bodø/Glimt FK Bodø/Glimt 0:0 Mjøndalen IF Mjøndalen
Matchday 28 Örebro SK Örebro SK 2:2 IF Elfsborg Elfsborg
Matchday 28 IFK Göteborg IFK Göteborg 0:1 Djurgardens IF Djurgarden
Matchday 12 Rakow Rakow Czestochowa 1:0 Slask Wroclaw Slask Wroclaw
Matchday 13 FC Tsarsko Selo FC Tsarsko Selo Sofia 3:0 POFK Botev Vratsa Botev Vratsa
Matchday 13 PFC Beroe Stara Zagora PFC Beroe Stara Zagora 1:2 Slavia Sofia Slavia Sofia
Matchday 27 Chapecoense Associação Chapecoense de Futebol 2:2 Goiás Esporte Clube Goiás EC
Matchday 27 Athletico-PR Club Athletico Paranaense 1:1 Sociedade Esportiva Palmeiras Palmeiras
Matchday 14 San Luis Atlético de San Luis 0:2 Querétaro FC Querétaro FC
Matchday 14 Monterrey CF Monterrey 1:1 Deportivo Guadalajara Chivas
Matchday 18 Indep. Santa Fe Independiente Santa Fe 2:0 AD Union Magdalena Union Magdalena
Matchday 18 Indep. Medellín Independiente Medellín 2:0 Alianza Petrolera Alianza Petrol.
Matchday 25 Gorodeya FK Gorodeya 1:0 Energetik-BGU Minsk Energetik-BGU
Matchday 5 Entag El Harby Entag El Harby 2:3 Pyramids FC Pyramids FC
Matchday 5 El Masry Masry Port Said 2:0 FC Masr FC Masr
Matchday 10 Villa Dálmine Club Villa Dálmine 0:0 Defensores de Belgrano Defensores
Matchday 10 CA Sarmiento Club Atlético Sarmiento (Junin) 1:1 Club Atlético Tigre Tigre
Matchday 10 CD Riestra Club Deportivo Riestra 1:0 Brown de Adrogue Brown Adrogue
Matchday 8 Frosinone Frosinone Calcio 1:0 AS Livorno AS Livorno
Matchday 10 Modena Modena FC 2018 1:1 Fermana FC Fermana
Matchday 11 Lens RC Lens 0:0 AJ Auxerre AJ Auxerre
Matchday 13 SCM FC Arges SCM FC Arges 2:2 SSC Farul Constanta SSC Farul
Matchday 10 NAC Breda NAC Breda 1:2 De Graafschap Doetinchem De Graafschap
Matchday 10 PSV U21 PSV Eindhoven U21 2:1 FC Eindhoven FC Eindhoven
Matchday 10 Ajax U21 Ajax Amsterdam U21 4:0 FC Utrecht U21 Utrecht U21
Matchday 10 AZ Alkmaar U21 AZ Alkmaar U21 0:2 NEC Nijmegen NEC Nijmegen
Matchday 8 Karagümrük Fatih Karagümrük 2:0 Osmanlispor FK Osmanlispor
Matchday 28 Östers IF Östers IF 4:0 Syrianska FC Syrianska FC
Matchday 15 Kolubara FK Kolubara Lazarevac 0:0 OFK Zarkovo Zarkovo
Matchday 8 Southampton U23 Southampton FC U23 1:3 Blackburn Rovers U23 Blackburn U23
Matchday 8 Aston Villa U23 Aston Villa U23 1:0 Fulham FC U23 Fulham U23
Matchday 8 Stoke U23 Stoke City U23 0:4 West Ham United U23 West Ham U23
Matchday 8 Sunderland U23 Sunderland AFC U23 0:2 Newcastle United U23 Newcastle U23
Matchday 8 Swansea U23 Swansea City U23 1:4 Manchester United U23 Man Utd U23
Matchday 7 Hapoel Raanana Hapoel Raanana 0:0 Hapoel Haifa Hapoel Haifa
Matchday 7 FC Ashdod FC Ashdod 0:1 Maccabi Tel Aviv M. Tel Aviv
Matchday 7 Maccabi Haifa Maccabi Haifa 1:1 Bnei Yehuda Tel Aviv Bnei Yehuda
Matchday 12 Lok Leipzig 1.FC Lokomotive Leipzig 1:0 SV Babelsberg 03 Babelsberg 03
Matchday 16 Schweinfurt 05 1.FC Schweinfurt 05 1:1 Türkgücü München Türkgücü Münch.
Matchday 11 FC Köniz II FC Köniz II 2:4 FC Konolfingen FC Konolfingen
Matchday 6 AEL Limassol AEL Limassol 1:1 AEK Larnaca AEK Larnaca
Matchday 28 Barcelona SC Barcelona SC Guayaquil 0:3 CS Emelec CS Emelec
Matchday 19 Saprissa Deportivo Saprissa 6:0 Limón FC Limón FC
Matchday 6 Lincoln FC Lincoln Red Imps FC 4:0 Lynx FC Lynx FC
Matchday 11 Gandzasar Gandzasar Kapan 2:1 FC Ararat-Armenia Yerevan Ararat-Armenia
Matchday 5 Sassuolo U19 Sassuolo Primavera 3:3 Empoli Primavera Empoli U19
Matchday 7 Hibernians FC Hibernians FC 1:2 Hamrun Spartans Hamrun Spart.
Matchday 7 FC Nassaji M. FC Nassaji Mazandaran 0:4 Tractor FC Tractor
Matchday 7 Gol Gohar Gol Gohar Sirjan FC 0:2 Sepahan FC Sepahan
Matchday 7 Saipa FC Saipa FC 0:4 Esteghlal FC Esteghlal FC
Matchday 7 Zob Ahan Zob Ahan Esfahan 0:1 Shahr Khodrou FC Sh Khodrou
Matchday 7 Naft M.I.S F.C. Naft Masjed Soleyman FC 1:0 Shahin Bushehr FC Shahin Bushehr
Qualifying Round Minnesota Utd. Minnesota United FC 1:2 Los Angeles Galaxy LA Galaxy
Poland U15 Poland U15 1:2 Russia U15 Russia U15
Matchday 1 Bengaluru FC Bengaluru FC 0:0 NorthEast United FC NorthEast Utd.