For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 3:28:59 PM
Matchday 7 SDO Bussum SDO Bussum 0:2 RKVV Velsen RKVV Velsen
Matchday 7 VOC VOC Rotterdam 0:0 Be Quick 1887 Be Quick 1887
Matchday 7 HBS HBS Craeyenhout 0:1 MVV Alcides Alcides
Matchday 7 VV Hoogeveen VV Hoogeveen 3:0 JOS Watergraafsmeer Watergraafsmeer
Matchday 7 SJC Noordwijk SJC Noordwijk 3:0 RKSV Leonidas Leonidas
Matchday 7 RKAVV RKAVV Leidschendam 8:5 VV Emmen VV Emmen
Matchday 7 OJC Rosmalen OJC Rosmalen 4:2 RKSV Minor RKSV Minor
Matchday 7 AWC AWC Wijchen 0:2 UDI'19/Beter Bed UDI '19
Matchday 7 LONGA '30 LONGA '30 0:2 Juliana '31 Juliana '31
Matchday 7 SV Meerssen SV Meerssen 2:1 RKZVC Zieuwent RKZVC
Matchday 7 RKSV Halsteren RKSV Halsteren 4:1 IFC Ambacht IFC Ambacht
Matchday 7 EHC Hoensbroek EHC Hoensbroek 0:2 Sportclub Silvolde SP Silvolde
Matchday 7 Unitas GVV Unitas 1:0 VV Baronie Baronie
Matchday 7 VV Moerse Boys VV Moerse Boys 4:0 RKSV Nuenen RKSV Nuenen
Matchday 12 USC Paloma USC Paloma Hamburg 2:2 Hamburger SV III HSV III
Matchday 12 SV Rugenbergen SV Rugenbergen 2:3 HSV Barmbek-Uhlenhorst Barmbek-U.
Matchday 12 TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08 5:3 FC Union Tornesch Union Tornesch
Matchday 12 TSV Sasel TSV Sasel 0:1 TuS Dassendorf TuS Dassendorf
Matchday 12 Concordia Concordia Hamburg 2:0 SV Curslack-Neuengamme SV Curslack-N.
group stage Kazakhstan Kazakhstan 0:2 Belgium Belgium
Group Stage Belarus Belarus 1:2 Netherlands Netherlands
Group Stage Hungary Hungary 1:0 Azerbaijan Azerbaijan
group stage Cyprus Cyprus 0:5 Russia Russia
group stage Scotland Scotland 6:0 San Marino San Marino
Group Stage Estonia Estonia 0:3 Germany Germany
Group Stage Wales Wales 1:1 Croatia Croatia
Group Stage Poland Poland 2:0 North Macedonia North Macedonia
Group Stage Slovenia Slovenia 0:1 Austria Austria
Matchday 7 Eendracht Aalst SC Eendracht Aalst 1:0 Hoogstraten VV Hoogstraten VV
Matchday 7 Ol. Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal 2:1 Berchem Sport Berchem Sport
Matchday 7 Bocholt VV Bocholt VV 3:0 KVK Tienen Tienen
Matchday 7 Pepingen-Halle SK Pepingen-Halle 0:1 KVV Vosselaar KVV Vosselaar
Matchday 7 KFC Duffel KFC Duffel 1:3 Diegem Sport Diegem Sport
Matchday 7 Royal Cappellen FC Royal Cappellen FC 0:1 RC Hades RC Hades
Matchday 7 RFC Lüttich RFC Lüttich 2:1 KVC Winkel Sport KVC Winkel Sp.
Matchday 8 RUS Rebecq RUS Rebecq 3:3 RS Waremmien FC Waremme
Matchday 8 RRC Hamoir RRC Hamoir 1:2 RFC Tilleur RFC Tilleur
Matchday 8 Francs Borains Royal Francs Borains 3:1 RCS Verlaine RCS Verlaine
Matchday 8 Solières Solières Sport 4:0 RES Couvin-Mariembourg-Fraire Couvin-Mariemb.
Matchday 8 RUS Givry RUS Givry 1:4 RE Acren-Lessines RE Acren
Matchday 8 Stockay RRC Stockay-Warfusée 3:0 Union Namur Fosses-la-Ville UR Namur FLV
Matchday 7 KSCT Menen KSCT Menen 1:3 KSK Ronse KSK Ronse
Matchday 7 Merelbeke KFC Merelbeke 1:4 KFC Sparta Petegem Sparta Petegem
Matchday 10 KSC Lokeren KSC Lokeren 1:1 Royale Union Saint Gilloise Saint Gilloise
Matchday 12 Collegia Jübek TuS Collegia Jübek 2:1 Osterrönfelder TSV Osterrönfeld
Matchday 17 SV Fortuna Regensburg SV Fortuna Regensburg 4:0 FC Tegernheim FC Tegernheim
Matchday 17 SV Neukirchen SV Neukirchen b. Hl. Blut 0:3 SpVgg SV Weiden SpVgg Weiden
Matchday 11 Göttingen 05 1.SC Göttingen 05 3:1 TuSpo Petershütte Petershütte
Matchday 11 BSC Acosta Braunschweiger SC Acosta 1:0 Eintracht Braunschweig II Braunschweig II
Matchday 11 SC Gitter SC Gitter 1:1 SC Hainberg SC Hainberg
Matchday 11 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde 3:4 SVG Göttingen SVG Göttingen
Matchday 11 Landolfsh./Seu. TSV Landolfshausen/Seulingen 3:0 SV Reislingen/Neuhaus Reislingen/N.
Matchday 11 TSC Vahdet Vahdet Braunschweig 3:3 Vahdet Salzgitter KSV Vahdet
Matchday 11 SSV Kästorf SSV Kästorf 1922 6:1 MTV Isenbüttel MTV Isenbüttel
Matchday 11 SV Lengede SV Lengede 5:2 TSV Germania Lamme TSV Lamme
Matchday 12 Büchen-Sieben. Büchen-Siebeneichener SV 4:0 Breitenfelder SV Breitenfelde
Matchday 12 Heikendorfer SV Heikendorfer SV 1:0 Lübecker SC 99 Lübecker SC
Matchday 12 GW Siebenbäumen SV Grün-Weiß Siebenbäumen 4:2 SV Eichede II SV Eichede II
Third Round Budissa Bautzen Budissa Bautzen 0:3 BSG Chemie Leipzig Chemie Leipzig
Third Round SG Rabenstein SG Handwerk Rabenstein 1:2 SG Taucha 99 SG Taucha 99
Third Round Rapid Chemnitz Rapid Chemnitz 0:2 SSV Markranstädt Markranstädt
Third Round SV Neudorf SV Neudorf 0:6 FSV Krostitz FSV Krostitz
Third Round FSV Neusalza-S. FSV Neusalza-Spremberg 0:5 VFC Plauen VFC Plauen
Third Round Mo. Marienberg FSV Motor Marienberg 0:2 FC Oberlausitz Neugersdorf FCO Neugersdorf
Third Round TSV Germania TSV Germania Chemnitz 08 0:1 AET Bischofswerdaer FV 08 Bischofswerda
Third Round SV Tapfer 06 L. SV Tapfer 06 Leipzig 0:13 FSV Zwickau FSV Zwickau
Matchday 14 FCE Wernigerode Einheit Wernigerode 1:3 1.FC Romonta Amsdorf Romonta Amsdorf
Matchday 12 Ahrweiler BC Ahrweiler BC 1:0 SG Eintracht Mendig-Bell SG Mendig
Matchday 12 SV Morbach SV Morbach 6:0 SV Eintracht Windhagen SV Windhagen
Matchday 11 VfR Voxtrup VfR Voxtrup 1:3 BV Cloppenburg BV Cloppenburg
Matchday 11 TV Dinklage TV Dinklage 1:0 VfL Oythe VfL Oythe
Matchday 11 Falke Steinfeld SV Falke Steinfeld 3:1 SV Union Lohne SV Union Lohne
Matchday 11 FC Schüttorf 09 FC Schüttorf 09 2:1 VfL Wildeshausen Wildeshausen
Matchday 11 GW Mühlen GW Mühlen 0:3 SC Melle 03 SC Melle 03
Matchday 10 Ottersberg TSV Ottersberg 1:1 TuS Harsefeld TuS Harsefeld
Matchday 10 SV Emmendorf SV Emmendorf 1:5 TSV Gellersen TSV Gellersen
Matchday 10 E. Lüneburg SV Eintracht Lüneburg 3:2 SV Blau-Weiß Bornreihe BW Bornreihe
Matchday 10 VfL Westercelle VfL Westercelle 0:0 FC Verden 04 FC Verden 04
Matchday 10 Ahlerstedt/Ott. SV Ahlerstedt/Ottendorf 4:2 Teutonia Uelzen Teutonia Uelzen
Matchday 15 ASV Vach ASV Vach 1:3 SC 04 Schwabach SC 04 Schwabach
Matchday 15 TSV Buch TSV Buch (Bay.) 5:0 SV Mitterteich SV Mitterteich
Matchday 15 TSV Lengfeld TSV Lengfeld (Bay.) 3:0 TSV Unterpleichfeld Unterpleichfeld
Matchday 15 1.FC Fuchsstadt 1.FC Fuchsstadt 0:1 SV Euerbach-Kützberg SV Euerbach-K.
Matchday 15 SV Friesen SV Friesen 0:3 SV Vatanspor Aschaffenburg SVV Aschaffenb.
Matchday 10 Bor. Emsdetten Borussia Emsdetten 1:0 SV Rödinghausen II Rödinghausen II
Matchday 10 1.FC Gievenbeck 1.FC Gievenbeck 3:2 SC Roland Beckum SC Roland
Matchday 10 Neuenkirchen SuS Neuenkirchen 4:1 SV Spexard SV Spexard
Matchday 10 Delbrücker SC Delbrücker SC 1:2 SpVgg Vreden SpVgg Vreden
Matchday 10 GW Nottuln Grün-Weiß Nottuln 0:0 VfB Fichte Bielefeld VfB Fichte
Matchday 10 TuS Tengern TuS Tengern 1:1 Victoria Clarholz Vict. Clarholz
Matchday 10 SC Herford SC Herford 1:3 TuS Hiltrup TuS Hiltrup
Matchday 12 VfL Bückeburg VfL Bückeburg 3:1 OSV Hannover OSV Hannover
Matchday 12 Bad Pyrmont SpVgg Bad Pyrmont 2:3 TSV Pattensen TSV Pattensen
Matchday 12 Krähenwinkel TSV Krähenwinkel/Kaltenweide 6:0 Heeßeler SV Heeßeler SV
Matchday 12 TSV Godshorn TSV Godshorn 0:2 SV Ramlingen-Ehlershausen Ramlingen-E.
Matchday 12 SC Hemmingen/W. SC Hemmingen/Westerfeld 0:2 TSV Barsinghausen Barsinghausen
Matchday 11 L-Echterdingen Calcio Leinfelden-Echterdingen 3:3 VfL Sindelfingen Sindelfingen
Matchday 11 Heimerdingen TSV Heimerdingen 1:3 TSG Tübingen TSG Tübingen
Matchday 11 Basara Mainz FC Basara Mainz 1:2 FK Pirmasens II FK Pirmasens II
Matchday 11 Gau-Odernheim TSV Gau-Odernheim 2:4 TuS Marienborn TuS Marienborn
Matchday 11 TuS Rüssingen TuS Rüssingen 0:2 FC Speyer 09 FC Speyer 09
Matchday 13 Sandershausen TSG Sandershausen 0:3 SG Johannesberg SG Johannesberg
Matchday 13 Eichenzell FC Britannia Eichenzell 2:2 SG Hombressen/​Udenhausen SG Hombressen
Matchday 13 OSC Vellmar OSC Vellmar 2:1 Türkgücü Kassel Türkgücü KS
Matchday 13 SG Ehrenberg SG Ehrenberg 4:1 Melsunger FV Melsunger FV
Matchday 8 SV Lemwerder SV Lemwerder 0:3 TuRa Bremen TuRa Bremen
Matchday 8 KSV Vatan Sport KSV Vatan Sport 4:1 SV Grohn SV Grohn
Matchday 8 SV Türkspor SV Türkspor Bremen-Nord 5:2 SC Vahr-Blockdiek SC Vahr-Blockd.
Matchday 13 B. Neunkirchen Borussia Neunkirchen 1:0 FV Bischmisheim FV Bischmisheim
Matchday 13 FC Homburg II FC 08 Homburg II 1:1 FV Schwalbach FV Schwalbach
Matchday 13 Quierschied SpVgg Quierschied 1:3 TuS Herrensohr TuS Herrensohr
Matchday 13 Sportfreunde 04 FFV Sportfreunde 1904 1:6 SV Unter-Flockenbach Unter-Flockenb.
Matchday 13 RW Darmstadt Rot-Weiß Darmstadt 1:0 TS Ober-Roden TS Ober-Roden
Matchday 13 SG Bornheim/GW SG Bornheim/GW 3:2 Germania Ober-Roden Ober-Roden
Matchday 13 Neu-Isenburg SpVgg Neu-Isenburg 0:5 1.FC Erlensee 1.FC Erlensee
Matchday 13 JSK Rodgau JSK Rodgau 0:1 SG Rot-Weiß Frankfurt RW Frankfurt
Matchday 13 SV der Bosnier SV der Bosnier Frankfurt 3:0 SG Unter-Abtsteinach Unterabsteinach
Matchday 13 Wald-Michelbach Eintracht Wald-Michelbach 1:0 Germania Großkrotzenburg Großkrotzenburg
Matchday 15 SV Erlbach SV Erlbach 2:1 1.FC Passau 1.FC Passau
Matchday 11 BW Dingden SV Blau-Weiß Dingden 1:6 Holzheimer SG Holzheimer SG
Matchday 11 SV Hö/Nie SV Hönnepel-Niedermörmter 2:1 VfL Rhede VfL Rhede
Matchday 11 VSF Amern VSF Amern 6:0 TSV Meerbusch II Meerbusch II
Matchday 11 PSV Wesel PSV Wesel-Lackhausen 3:0 TuS Fichte Lintfort Fichte Lintfort
Matchday 11 ASV Süchteln ASV Süchteln 3:2 1.FC Mönchengladbach 1.FC M'gladbach
Matchday 11 Sterkrade-Nord SpVgg Sterkrade-Nord 2:0 SV Sonsbeck SV Sonsbeck
Matchday 11 Scherpenberg SV Scherpenberg 0:1 DJK Teutonia St. Tönis DJK St. Tönis
Matchday 11 Giesenkirchen DJK/VfL Giesenkirchen 1:1 SGE Bedburg-Hau SGE Bedburg-Hau
Matchday 11 VfR Fischeln VfR Fischeln 5:3 SC Kapellen-Erft Kapellen-Erft
Matchday 8 SF Düren Sportfreunde Düren 3:4 TSC Euskirchen 1848/1913 TSC Euskirchen
Matchday 8 Arm. Eilendorf DJK Arminia Eilendorf 3:0 SC Brühl SC Brühl
Matchday 8 Glesch-Paffend. BCV Glesch-Paffendorf 2:2 1.FC Düren II FC Düren II
Matchday 8 Verlautenheide SV Eintracht Verlautenheide 3:4 Germania Teveren Germ. Teveren
Matchday 8 U. Schafhausen Union Schafhausen 2:0 TSV Hertha Walheim Hertha Walheim
Matchday 8 GKSC Hürth GKSC Hürth 4:1 Kohlscheider BC Kohlscheider BC
Matchday 8 Erftst.-Lechen. SC Germania Erftstadt-Lechenich 2:0 SV Rott SV Rott
Matchday 8 SW Düren Schwarz-Weiß Düren 1:1 SV Grün-Weiß Brauweiler GW Brauweiler
Round of 16 GW Siemerode SV Grün-Weiß Siemerode 1:3 FC Carl Zeiss Jena Carl Zeiss Jena
Round of 16 BW Büßleben SV Blau-Weiß Büßleben 0:6 Rot-Weiß Erfurt Rot-Weiß Erfurt
Round of 16 FSV 06 Ohratal FSV 06 Ohratal 3:2 BSG Chemie Kahla Chemie Kahla
Third Round Grevesmühlen Einheit Grevesmühlen 0:5 Penzliner SV Penzliner SV
Third Round FC Schönberg 95 FC Schönberg 95 1:0 SV Warnemünde SV Warnemünde
Third Round Mulsower SV Mulsower SV 3:0 SC Parchim SC Parchim
Third Round Richtenberg SG Empor Richtenberg 0:5 Rostocker FC 1895 Rostocker FC
Matchday 25 Fluminense Fluminense Football Club 2:0 Esporte Clube Bahia EC Bahia
Matchday 25 Palmeiras Sociedade Esportiva Palmeiras 1:0 Botafogo Rio de Janeiro Botafogo
Matchday 25 Internacional Sport Club Internacional 0:0 Santos FC Santos FC
Matchday 25 Vasco da Gama Club de Regatas Vasco da Gama 1:0 Fortaleza Esporte Clube Fortaleza
Matchday 25 Athletico-PR Club Athletico Paranaense 0:2 Clube de Regatas do Flamengo Flamengo
Matchday 25 Ceará SC Ceará Sporting Club 1:0 Avaí Futebol Clube (SC) Avaí FC
Matchday 25 São Paulo São Paulo Futebol Clube 1:0 Sport Club Corinthians Paulista Corinthians
Matchday 10 NY Cosmos New York Cosmos 1:2 Detroit City FC Detroit City
Matchday 10 Milwaukee Milwaukee Torrent 2:1 Michigan Stars FC Michigan Stars
group stage Tiburones Rojos Tiburones Rojos de Veracruz 0:1 Deportivo Toluca Toluca
group stage Potros UAEM Potros UAEM 0:0 UNAM Pumas UNAM Pumas
Matchday 17 Deportivo Cali Deportivo Cali 0:0 Independiente Santa Fe Indep. Santa Fe
Matchday 17 Alianza Petrol. Alianza Petrolera 0:1 Deportes Tolima Deportes Tolima
Matchday 17 Millonarios Millonarios FC 1:2 CD América de Cali CD América
Matchday 17 CD La Equidad CD La Equidad Seguros SA 1:1 Once Caldas Once Caldas
Matchday 17 Union Magdalena AD Union Magdalena 1:0 Envigado FC Envigado
Matchday 26 Fujieda MYFC Fujieda MYFC 1:0 Kamatamare Sanuki Kamatam. Sanuki
Matchday 26 Gainare Tottori Gainare Tottori 2:2 Gamba Osaka U23 G. Osaka U23
Matchday 26 Gir. Kitakyushu Giravanz Kitakyushu 2:1 Iwate Grulla Morioka Iwate Grulla M.
Matchday 26 C. Osaka U23 Cerezo Osaka U23 1:1 Fukushima United Fukushima Utd.
Matchday 26 a. cl. Numazu azul claro Numazu 2:2 FC Tokyo U23 FC Tokyo U23
Matchday 26 Kataller Toyama Kataller Toyama 1:1 Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
Matchday 23 Honda FC Honda FC 2:3 Tokyo Musashino City Musashino City
Matchday 23 MIO Biwako MIO Biwako Shiga 2:1 FC Imabari FC Imabari
Matchday 23 Veertien Mie Veertien Mie 2:3 Sony Sendai Sony Sendai
Matchday 23 Teg. Miyazaki Tegevajaro Miyazaki 0:1 Matsue City Matsue City
Matchday 36 Tokushima Vort. Tokushima Vortis 2:1 Fagiano Okayama Fagiano Okayama
Matchday 36 Machida Zelvia Machida Zelvia 0:0 Kagoshima United Kagoshima Utd.
Matchday 36 Ehime FC Ehime FC 0:1 Albirex Niigata Albirex Niigata
Matchday 36 Ventforet Kofu Ventforet Kofu 1:1 Tochigi SC Tochigi SC
Matchday 1 Wellington P. Wellington Phoenix 0:1 Western United FC Western United
Matchday 1 Perth Glory Perth Glory 1:1 Brisbane Roar Brisbane Roar
Matchday 15 Dep. La Guaira Deportivo La Guaira 2:2 Academia Puerto Cabello Puerto Cabello
Matchday 15 Llaneros EF Llaneros de Guanare EF 1:0 Aragua FC Aragua FC
Matchday 15 Deportivo Lara Deportivo Lara 1:0 Deportivo Táchira Táchira
Matchday 15 Atl. Venezuela Atlético Venezuela 2:1 Monagas SC Monagas SC
Matchday 11 FK Krupa U19 FK Krupa na Vrbasu U19 2:0 FK Mladost Doboj-Kakanj U19 FK Mladost U19
Matchday 11 Zvijezda 09 U19 FK Zvijezda 09 U19 3:0 HSK Zrinjski Mostar U19 Zr. Mostar U19
Matchday 11 Slavija S. U19 FK Slavija Sarajevo U19 0:1 FK Borac Banja Luka U19 Banja Luka U19
Matchday 14 Velez U17 FK Velez Mostar U17 2:1 NK Celik Zenica U17 Celik U17
Matchday 10 FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj 5:2 NK Bratstvo Gracanica Br. Gracanica
Matchday 10 Olimp. Sarajevo FK Olimpik Sarajevo 2:0 NK TOSK Tesanj TOSK Tesanj
Matchday 10 GOSK Gabela NK GOSK Gabela 3:2 FK Buducnost Banovici FK Buducnost
Matchday 10 HNK Orasje HNK Orasje 5:0 NK Metalleghe BSI NK Metalleghe
Matchday 10 Radnik Hadzici FK Radnik Hadzici 1:1 NK Zvijezda Gradacac Zvijezda G.
Matchday 10 Slaven Zivinice NK Slaven Zivinice 1:2 NK Jedinstvo Bihac J. Bihac
Matchday 10 Travnik NK Travnik 1:0 FK Gorazde FK Gorazde
Matchday 10 FK Igman FK Igman Konjic 2:0 HNK Capljina HNK Capljina
Matchday 32 Louisville City Louisville City FC 8:3 Sporting Kansas City II Kansas City II
Matchday 32 TB Rowdies Tampa Bay Rowdies 1:1 Indy Eleven Indy Eleven
Matchday 32 Memphis 901 FC Memphis 901 FC 1:2 Charlotte Independence Charlotte Ind.
Matchday 32 Nashville SC Nashville SC 2:0 North Carolina FC North Carolina
Matchday 32 Tulsa FC Tulsa 2:1 New Mexico United New Mexico Utd.
Matchday 32 St. Louis FC Saint Louis FC 0:1 Pittsburgh Riverhounds SC Pittsburgh
Matchday 32 Tacoma Defiance Tacoma Defiance 2:0 Colorado Springs Switchbacks FC Switchbacks FC
Matchday 32 Fresno Fresno FC 2:2 Los Angeles Galaxy II LA Galaxy II
Matchday 32 Las Vegas Las Vegas Lights FC 0:2 Reno 1868 FC Reno FC
Matchday 32 Phoenix Rising Phoenix Rising FC 1:2 Real Monarchs SLC Real Monarchs
Matchday 32 Sacramento FC Sacramento Republic FC 2:3 Orange County SC Orange County
Matchday 32 Charleston Charleston Battery 1:2 Loudoun United FC Loudoun United
Matchday 13 Beltinci ND Beltinci 1:2 NK Dekani NK Dekani
Matchday 13 Drava Ptuj NK Drava Dakinda Ptuj 0:0 NK Krsko NK Krsko
Round of 16 Rasmus Värki Rasmus Värki Jalgpallikool 0:1 FC Helios Voru FC Helios Voru
Semi-Finals Lansing Ignite Lansing Ignite FC 0:1 Greenville Triumph SC Greenville
Semi-Finals North Texas SC North Texas Soccer Club 2:0 Forward Madison FC Forward Madison
Matchday 28 Figueirense FC Figueirense Futebol Clube 2:1 América Futebol Clube (MG) América-MG
Matchday 8 VV Gemert VV Gemert 2:1 USV Hercules USV Hercules
Matchday 8 Hoogland VV Hoogland 3:3 VV UNA Veldhoven VV UNA
Matchday 8 RKVV DEM RKVV DEM 1:3 SV Oss '20 SV Oss '20
Matchday 8 Dongen VV Dongen 4:1 FC Lienden Lienden
Matchday 8 Blauw Geel '38 Blauw Geel '38 3:2 HSC '21 Haaksbergen HSC '21
Matchday 8 EVV Echt EVV Echt 1:0 ADO '20 Heemskerk ADO '20
Matchday 8 OFC Oostzaan OFC Oostzaan 3:1 RKVV Westlandia Westlandia
Group Stage Braga SC Braga 2:1 CS Marítimo Marítimo
Group Stage Penafiel FC Penafiel 1:2 FC Paços de Ferreira Paços Ferreira
Matchday 9 All Boys CA All Boys Buenos Aires 1:1 Deportivo Santamarina Dep. Santamarin
Matchday 9 Brown Adrogue Brown de Adrogue 1:1 Club Atlético Sarmiento (Junin) CA Sarmiento
Matchday 9 Guillermo Brown Club Social y Atlético Guillermo Brown 2:0 Nueva Chicago Nueva Chicago
Matchday 9 GyE Mendoza Gimnasia y Esgrima de Mendoza 2:0 Club Atlético Gimnasia y Esgrima (Jujuy) Gimnasia (J)
Matchday 9 CA Alvarado CA Alvarado 3:2 AA Estudiantes de Río Cuarto AA Estudiantes
Matchday 9 San Martín Club Atlético San Martín (SJ) 3:1 Independiente Rivadavia Ind. Rivadavia
Semi-Finals H. C. Sapporo Hokkaido Consadole Sapporo 1:0 Gamba Osaka Gamba Osaka
Semi-Finals Kashima Antlers Kashima Antlers 0:0 Kawasaki Frontale Kawasaki Front.
Matchday 13 Coventry Coventry City 0:1 Tranmere Rovers Tranmere Rovers
Matchday 23 Super Nova SK Super Nova 5:0 FK Auda Kekava FK Auda
Matchday 9 Carrarese Carrarese Calcio 1908 3:0 US Pergolettese 1932 Pergolettese
Matchday 9 Lecco Calcio Lecco 1912 1:3 US Pianese Pianese
Matchday 9 Olbia Olbia Calcio 1905 0:1 Aurora Pro Patria Pro Patria
Matchday 9 Alessandria US Alessandria Calcio 1912 1:1 Como 1907 Como
Matchday 9 Giana Erminio AS Giana Erminio 2:1 Novara Calcio 1908 Novara
Matchday 9 Monza AC Monza 1:0 UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe
Matchday 9 Renate AC Renate 3:0 AC Gozzano Gozzano
Matchday 9 Siena Robur Siena 1:1 SS Arezzo Arezzo
Matchday 9 AJ Fano Alma Juventus Fano 1906 0:0 Rimini FC Rimini
Matchday 9 Cesena Cesena FC 1:3 US Sambenedettese Sambenedettese
Matchday 9 Feralpisalò Feralpisalò 1:0 FC Südtirol Südtirol
Matchday 9 AS Gubbio AS Gubbio 1910 1:2 Carpi FC 1909 Carpi
Matchday 9 Reggio Audace Reggio Audace FC 3:1 US Triestina Triestina
Matchday 9 Virtus Verona Virtusvecomp Verona 3:1 Vis Pesaro dal 1898 Vis Pesaro
Matchday 9 Arzignano FC Arzignano Valchiampo 1:1 Modena FC 2018 Modena
Matchday 9 Fermana Fermana FC 0:1 Imolese Calcio 1919 Imolese
Matchday 9 Piacenza Piacenza Calcio 1919 2:1 LR Vicenza Virtus LR Vicenza
Matchday 9 Catania Calcio Catania 1:0 AZ Picerno Picerno
Matchday 9 Potenza Potenza Calcio 1:0 Teramo Calcio 1913 Teramo
Matchday 9 Rende Rende Calcio 1968 0:1 Cavese 1919 Cavese
Matchday 9 V. Francavilla Virtus Francavilla Calcio 6:2 US Vibonese Vibonese
Matchday 9 Bari SSC Bari 2:0 Ternana Calcio Ternana
Matchday 9 Casertana Casertana FC 1:1 Sicula Leonzio Sicula Leonzio
Matchday 9 Paganese Paganese Calcio 1926 3:1 US Avellino 1912 Avellino
Matchday 9 Rieti FC Rieti 0:1 SS Monopoli 1966 Monopoli
Matchday 9 Viterbese AS Viterbese Castrense 1:0 AS Bisceglie 1913 Bisceglie
Matchday 8 Gümüshanespor Gümüshanespor 0:1 Manisa Futbol Kulübü Manisa FK
Matchday 8 Hekimoglu Hekimoglu Trabzon 1:4 Zonguldak Kömürspor Z. Kömürspor
Matchday 8 1922 Konya 1922 Konyaspor 0:1 Amed SK Amed SK
Matchday 8 Hacettepe Hacettepe Spor 1:3 Yeni Corumspor Y. Corumspor
Matchday 8 BAK FK Baskent Akademi FK 1:0 Tarsus Idman Yurdu Tarsus IY
Matchday 8 Sariyer Sariyer 3:2 Inegölspor Inegölspor
Matchday 8 Pendikspor Pendikspor 0:0 Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor
Matchday 8 Samsunspor Samsunspor 4:0 Kirklarelispor Kirklarelispor
Matchday 8 Sanliurfaspor Sanliurfaspor 0:5 Sancaktepe Futbol Kulübü Sancaktepe FK
Matchday 8 BB Bodrumspor Bodrum Belediyesi Bodrumspor 5:1 Elazigspor Elazigspor
Matchday 8 Sivas Belediye Sivas Belediye Spor 0:0 Etimesgut Belediyespor Etimesgut Bld
Matchday 8 Karabükspor Kardemir Karabükspor 0:2 Tuzlaspor Tuzlaspor
Matchday 8 Nigde Anadolu Nigde Anadolu FK 1:3 Kirsehir Belediye Spor Kirsehir Bld
Matchday 8 Ankara Demir Ankara Demirspor 2:0 Van Spor FK Van Spor FK
Matchday 8 Ergene Velimese Ergene Velimese Spor 2:3 GMG Kastamonuspor GMG Kastamonu
Matchday 8 Usak Spor AS Usak Spor AS 2:0 Eyüpspor Eyüpspor
Matchday 8 Bandirmaspor Bandirmaspor 3:0 Sakaryaspor Sakaryaspor
Matchday 8 Kahramanmaras Kahramanmarasspor 1:1 Bayburt Özel Idare Spor Bayburt Idare
Matchday 24 O'Higgins CD O'Higgins 1:2 Universidad Concepción UdeConce
Matchday 11 CD Mirandés CD Mirandés 2:1 CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada
Matchday 11 CD Numancia CD Numancia 0:1 Real Zaragoza Real Zaragoza
Matchday 11 Albacete Albacete Balompié 1:2 Real Oviedo Real Oviedo
Matchday 11 SD Huesca SD Huesca 1:1 Racing Santander Racing
Matchday 11 UD Las Palmas UD Las Palmas 3:0 Deportivo de La Coruña Dep. La Coruña
Matchday 11 Sportul Snagov CS Sportul Snagov 1:1 Universitatea Cluj U Cluj
Matchday 11 Miercurea Ciuc AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 2:2 Pandurii Targu Jiu Pandurii T.-Jiu
Matchday 14 Chita FK Chita 3:3 Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk Sakhalin
Matchday 14 Zenit Irkutsk Zenit Irkutsk 2:0 FK Novosibirsk Novosibirsk
Matchday 13 Khimki 2 FK Khimki 2 2:1 Strogino Moscow Strogino Moscow
Matchday 14 FK Ufa 2 FK Ufa 2 1:2 Ural 2 Ekaterinburg Ural 2
Matchday 14 Tyumen FK Tyumen 0:0 FK Chelyabinsk Chelyabinsk
Matchday 14 Volga Uljanovsk Volga Uljanovsk 2:2 Nosta Novotroitsk Nosta
Matchday 14 Zvezda Perm Zvezda Perm 1:3 Lada Dimitrovgrad Lada Dimitrovgrad
Matchday 14 KamAZ KamAZ Naberezhnye Chelny 0:0 Zenit Izhevsk Zenit Izhevsk
Matchday 14 Lada Togliatti Lada Togliatti 1:3 Akron Togliatti Akron Togliatti
Matchday 10 FC Volendam FC Volendam 1:1 FC Den Bosch FC Den Bosch
Matchday 10 Almere City Almere City FC 1:1 Go Ahead Eagles Deventer Go Ahead Eagles
Matchday 10 Excelsior SBV Excelsior Rotterdam 3:2 FC Dordrecht FC Dordrecht
Matchday 8 Cova Piedade CD Cova Piedade 0:2 SC Farense Farense
Matchday 8 Vilafranquense UD Vilafranquense 3:2 UD Oliveirense Oliveirense
Matchday 13 Obolon-Brovar Obolon-Brovar Kyiv 3:0 Balkany Zoria Balkany Zoria
Matchday 3 AO Trikala AO Trikala 1:1 Olympiakos Volou Olymp. Volou
Matchday 3 AO Egaleo AO Egaleo 1:0 GAS Ialysos 1948 GAS Ialysos
Matchday 3 Niki Volou Niki Volou 1:1 PS Kalamata PS Kalamata
Matchday 3 Veria NPS Veria NPS 2:1 PO Triglias PO Triglias
Matchday 3 Ionikos Nikeas Ionikos Nikeas 0:1 OF Ierapetras OF Ierapetras
Matchday 3 Diagoras Diagoras Rodou 4:1 Thesprotos Igoumenitsas Thesprotos
Matchday 12 SK Unicov SK Unicov 3:1 1.SC Znojmo 1.SC Znojmo
Matchday 12 Velke Mezirici FC Velke Mezirici 3:1 SK Hanacka Slavia Kromeriz HS Kromeriz
Matchday 12 FCB Ostrava B FC Banik Ostrava B 0:1 FC Hlucin FC Hlucin
Matchday 12 FC Zlin B FC Zlin B 0:2 FC Slovan Rosice Rosice
Matchday 10 Admira Praha FK Admira Praha 2:1 1.FK Pribram B 1.FK Pribram B
Matchday 10 Slavia Prague B SK Slavia Prague B 2:1 FC MAS Taborsko FC MAS Taborsko
Matchday 10 Dukla B FK Dukla Prague B 0:1 FK Jablonec B FK Jablonec B
Matchday 10 Hr. Kralove B FC Hradec Kralove B 2:1 on pens FK Chlumec nad Cidlinou Chlumec n/Cidl.
Matchday 10 SK Zapy SK Zapy 2:0 FC Slovan Liberec B Sl. Liberec B
Matchday 10 Sokol Brozany SK Sokol Brozany 0:1 Jiskra Usti nad Orlici Usti nad Orlici
Matchday 13 Vendsyssel FF Vendsyssel FF 1:1 Naestved Boldklub Naestved BK
Matchday 24 FK Senja FK Senja 2:0 Fram Larvik Fram Larvik
Matchday 24 Elverum Elverum Fotball 2:2 Alta IF Alta IF
Matchday 24 Mjølner FK Mjölner 3:2 Sotra SK Sotra SK
Matchday 24 Odds BK II Odds BK II 2:1 Baerum SK Baerum SK
Matchday 24 Stjördals B. Stjördals Blink IL 2:3 Fredrikstad FK Fredrikstad
Matchday 24 Vidar FK Vidar 1:3 Levanger FK Levanger FK
Matchday 24 Bryne FK Bryne FK 1:0 Nardo FK Nardo FK
Matchday 24 IL Hödd IL Hödd 0:2 Egersunds IK Egersund
Matchday 24 Brattvag IL Brattvag IL 6:4 Sola FK Sola FK
Matchday 14 Zarkovo OFK Zarkovo 1:1 FK Trayal Kruševac Trayal
Matchday 14 Zlatibor FK Zlatibor Cajetina 1:0 FK Kolubara Lazarevac Kolubara
Matchday 14 Radnicki K. FK Radnicki 1923 Kragujevac 0:1 FK Novi Pazar Novi Pazar
Matchday 14 Dinamo Vranje FK Dinamo Vranje 2:1 FK Radnicki Pirot Radnicki Pirot
Matchday 14 Backa OFK Backa 1:0 FK Zemun Zemun
Matchday 14 Metalac FK Metalac Gornji Milanovac 0:0 Graficar Belgrad Graficar
Matchday 12 Lechia Tomaszow Lechia Tomaszow Mazowiecki 0:5 Pogon Grodzisk Mazowiecki Pogon Grodzisk
Matchday 12 Bron Radom Bron Radom 0:1 Pelikan Lowicz Pelikan Lowicz
Matchday 12 Korona Kielce II Korona Kielce II 0:2 Stal Krasnik Stal Krasnik
Matchday 12 Sokol Sieniawa Sokol Sieniawa 2:2 Avia Swidnik Avia Swidnik
Matchday 11 Zielona Gora Lechia Zielona Góra 2:1 ROW 1964 Rybnik ROW Rybnik
Matchday 11 Polonia Bytom Polonia Bytom 2:0 Slask Wroclaw II Sl. Wroclaw II
Matchday 12 Radunia Stezyca Radunia Stezyca 6:2 Kotwica Kolobrzeg Kotwica
Matchday 13 Olimpia Elblag Olimpia Elblag 1:1 Gornik Leczna Gornik Leczna
Matchday 13 Blekitni Blekitni Stargard 3:0 Skra Czestochowa Skra Czesto.
Matchday 8 Getafe CF B Getafe CF B 0:2 UD San Sebastián de los Reyes UD Sanse
Matchday 8 UD Ibiza UD Ibiza 2:0 Internacional de Madrid Inter de Madrid
Matchday 8 Atl. Baleares Atlético Baleares 2:0 Sporting de Gijón B Sporting B
Matchday 8 Oviedo Vetusta Real Oviedo Vetusta 0:1 Racing Ferrol Racing Ferrol
Matchday 8 Atl. Madrid B Atlético Madrid B 3:0 Coruxo FC Coruxo FC
Matchday 8 Celta Vigo B Celta Vigo B 0:1 CF Rayo Majadahonda R. Majadahonda
Matchday 8 UD Melilla UD Melilla 0:1 Las Palmas Atlético Las Palmas Atl.
Matchday 8 Las Rozas CF Las Rozas CF 0:0 UP Langreo UP Langreo
Matchday 8 Marino Luanco Marino Luanco 1:0 Penya Deportiva Santa Eulalia Penya Deportiva
Matchday 8 Kizilcabölük Kizilcabölükspor 1:1 Silivrispor Silivrispor
Matchday 8 Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor 0:0 Karaköprü Belediye Spor Karaköprü Bld
Matchday 8 24 Erzincanspor 24 Erzincanspor 1:0 Düzce Spor Düzce Spor
Matchday 8 Yomra Spor Yomra Spor 0:1 Ci Group Buca Ci Group Buca
Matchday 8 68 Aksaray Bld 68 Aksaray Belediye Spor 1:0 Sile Yildizspor Sile Yildizspor
Matchday 8 Sultanbeyli Bld Sultanbeyli Belediye Spor 0:0 Yeni Orduspor Yeni Orduspor
Matchday 8 Tokatspor Tokatspor 1:2 Serik Belediyespor Serik Belediye
Matchday 8 Manisaspor Manisaspor 1:4 Erzin Spor Erzin Spor
Matchday 8 Catalcaspor Catalcaspor 1:1 Cankaya FK Cankaya FK
Matchday 8 Agri 1970 Spor Agri 1970 Spor 1:1 Büyükcekmece Tepecik Spor Tepecik Spor
Matchday 8 Payasspor Payasspor 1:1 Belediye Derince Spor Bld Derince
Matchday 8 Elazig Bld FK Elazig Belediye Spor FK 1:0 Ofspor Ofspor
Matchday 8 Fatsa Belediye Fatsa Belediyespor 4:1 1877 Alemdag Spor 1877 Alemdag
Matchday 8 Kemerspor 2003 Kemerspor 2003 2:1 Erbaaspor Erbaaspor
Matchday 8 Erokspor Esenler Erokspor 1:0 Karsiyaka Karsiyaka
Matchday 8 Fethiyespor Fethiyespor 0:0 Turgutluspor Turgutluspor
Matchday 8 Kocaelispor Kocaelispor 4:0 Kozan Spor FK Kozan Spor FK
Matchday 8 Burgos CF Burgos CF 3:2 CA Osasuna Promesas CA Osasuna Prom
Matchday 8 CD Izarra CD Izarra 0:1 Cultural Leonesa CyD Leonesa
Matchday 8 CD Guijuelo CD Guijuelo 1:2 Salamanca CF UDS Salamanca CF
Matchday 8 Barakaldo CF Barakaldo CF 2:1 Haro Deportivo Haro Deportivo
Matchday 8 Real Sociedad B Real Sociedad B 3:0 Deportivo Alavés B Depor. Alavés B
Matchday 8 FC Andorra FC Andorra 2:1 Hércules CF Hércules CF
Matchday 8 CD Ebro CD Ebro 3:1 Atlético Levante UD Atl. Levante
Matchday 8 Lleida Esportiu Lleida Esportiu 2:0 AE Prat AE Prat
Matchday 8 UE Olot UE Olot 1:1 RCD Espanyol B RCD Espanyol B
Matchday 8 UE Cornellà UE Cornellà 1:2 Villarreal CF B Villarreal CF B
Matchday 8 CF La Nucía CF La Nucía 1:1 CF Badalona CF Badalona
Matchday 8 CD Castellón CD Castellón 1:1 SD Ejea SD Ejea
Matchday 8 Pazarspor Pazarspor 1:2 Batman Petrolspor Batman Petrol
Matchday 8 Osmaniyespor FK Osmaniyespor Futbol Kulübü 1:1 Muglaspor Muglaspor
Matchday 8 Nevsehir Bld Nevsehir Belediye Spor 1:0 Malatya Yesilyurt Belediyespor Yesilyurt Bld
Matchday 8 Darica GB Darica Genclerbirligi 1:0 Nazilli Belediyespor Nazilli Bld.
Matchday 8 Karacabey Bld Karacabey Belediye Spor 4:0 Gölcükspor Gölcükspor
Matchday 8 Somaspor Somaspor 2:1 Altindag Belediye Spor Altindag Bld
Matchday 8 Bayrampasa Bayrampasa 0:1 Yozgatspor 1959 FK Yozgatspor 1959
Matchday 8 Modafen Spor Modafen Spor 0:1 Halide Edip Adivarspor Adivar SK
Matchday 8 Diyarbekir Spor Diyarbekir Spor 1:0 1954 Kelkit Belediyespor 1954 Kelkit Bld
Matchday 14 VfB Oldenburg VfB Oldenburg 2:0 SSV Jeddeloh SSV Jeddeloh
Matchday 14 Holst. Kiel II Holstein Kiel II 0:0 TSV Havelse TSV Havelse
Matchday 14 E. Norderstedt Eintracht Norderstedt 1:2 VfB Lübeck VfB Lübeck
Matchday 14 HSC Hannover Hannoverscher SC 1:2 Heider SV Heider SV
Matchday 13 FC Gießen FC Gießen 0:3 SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846
Matchday 8 Cádiz B Cádiz CF B 1:0 San Fernando CD San Fernando CD
Matchday 8 Real Murcia Real Murcia CF 1:0 Mérida AD Mérida AD
Matchday 8 CD Badajoz CD Badajoz 3:2 CP Villarrobledo CP Villarrobledo
Matchday 8 Algeciras CF Algeciras CF 2:2 Córdoba CF Córdoba CF
Matchday 8 Recr. Huelva Recreativo Huelva 1:1 Real Balompédica Linense R. B. Linense
Matchday 8 Marbella FC Marbella FC 0:0 FC Cartagena FC Cartagena
Matchday 8 Yeclano Yeclano Deportivo 2:1 UCAM Murcia CF UCAM Murcia
Matchday 8 Villarrubia CF Villarrubia CF 0:1 CD Don Benito CD Don Benito
Matchday 14 Wolfurt FC Wolfurt 0:3 VfB Hohenems Hohenems
Matchday 14 Röthis SC Röthis 2:0 SC Rheindorf Altach Juniors Altach Juniors
Matchday 12 Avarta Avarta 0:3 Vanlöse IF Vanlöse IF
Matchday 12 Ringköbing IF Ringköbing IF 1:3 Aarhus Fremad Aarhus Fremad
Matchday 12 Akademisk BK Akademisk Boldklub 0:1 Jammerbugt FC Jammerbugt FC
Matchday 10 FC Bassecourt FC Bassecourt 1:0 SR Delémont SR Delémont
Matchday 10 Winterthur U21 FC Winterthur U21 3:0 FC Gossau FC Gossau
Matchday 13 VfB Ginsheim VfB Ginsheim 3:1 FSV Fernwald FSV Fernwald
Matchday 13 SV 1910 Neuhof SV 1910 Neuhof 3:2 FV Bad Vilbel FV Bad Vilbel
Matchday 13 RW Walldorf SV Rot-Weiss Walldorf 1:4 SC Hessen Dreieich Hessen Dreieich
Matchday 13 FC Eddersheim FC Eddersheim 0:0 TuS Dietkirchen TuS Dietkirchen
Matchday 11 Schonnebeck SpVg Schonnebeck 3:1 SC Union Nettetal SC Union Nettetal
Matchday 11 Niederwenigern SF Niederwenigern 0:2 TVD Velbert TVD Velbert
Matchday 11 1.FC Bocholt 1.FC Bocholt 1:1 Schwarz-Weiß Essen SW Essen
Matchday 11 SC Velbert SC Velbert 1:2 FC Kray FC Kray
Matchday 11 TuRU Düsseldorf TuRU Düsseldorf 0:2 1.FC Monheim 1.FC Monheim
Matchday 11 TSV Meerbusch TSV Meerbusch 2:4 Ratingen 04/19 Ratingen 04/19
Matchday 11 Cronenberger SC Cronenberger SC 2:2 VfB 03 Hilden VfB Hilden
Matchday 11 SV Straelen SV Straelen 3:1 1.FC Kleve 1.FC Kleve