For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 2:59:02 PM
Matchday 12 Bramfelder SV Bramfelder SV 2:3 Hamm United FC Hamm Utd.
Matchday 12 SC Victoria SC Victoria Hamburg 5:3 TuS Osdorf TuS Osdorf
Matchday 12 FC Süderelbe FC Süderelbe 2:4 Niendorfer TSV Niendorfer TSV
Group Stage Portugal Portugal 3:0 Luxembourg Luxembourg
Group Stage Ukraine Ukraine 2:0 Lithuania Lithuania
Group Stage Czech Republic Czech Republic 2:1 England England
Group Stage Montenegro Montenegro 0:0 Bulgaria Bulgaria
Group Stage Andorra Andorra 1:0 Moldova Moldova
Group Stage Iceland Iceland 0:1 France France
Group Stage Turkey Turkey 1:0 Albania Albania
Matchday 10 Beerschot V.A. K. Beerschot V.A. 1:2 KVC Westerlo KVC Westerlo
Matchday 8 VfL 07 Bremen VfL 07 Bremen 4:2 SG Findorff SG Findorff
Matchday 13 VfL Primstal VfL Primstal 2:0 SV Rot-Weiß Hasborn RW Hasborn
Matchday 11 SV Fellbach SV Fellbach 3:0 TSG Hofherrnweiler Hofherrnweiler
Matchday 12 FSV Tarforst FSV Trier-Tarforst 5:0 SV Mehring (Rhld.) SV Mehring
Matchday 12 Mülheim-Kärlich SG 2000 Mülheim-Kärlich 3:0 SG Alfbachtal SG Alfbachtal
Matchday 15 TSV Grünwald TSV Grünwald 2:0 Sportbund DJK Rosenheim SB Rosenheim
Matchday 15 SE Freising SC Eintracht Freising 2:0 Eintracht Karlsfeld E. Karlsfeld
Matchday 15 SB Traunstein SB Chiemgau Traunstein 2:1 TuS Holzkirchen TuS Holzkirchen
Matchday 11 GW Firrel GW Firrel 2:1 SV Bevern SV Bevern
Matchday 10 Drocht./A. II SV Drochtersen/Assel II 5:2 VSV Hedendorf/Neukloster VSV Hedendorf
Matchday 12 1.FC Wunstorf 1.FC Wunstorf 2:1 STK Eilvese STK Eilvese
Third Round FSV Malchin FSV Malchin 3:4 AET TSV Bützow TSV Bützow
Matchday 24 Corinthians Sport Club Corinthians Paulista 2:2 Club Athletico Paranaense Athletico-PR
Matchday 24 Avaí FC Avaí Futebol Clube (SC) 0:0 Club de Regatas Vasco da Gama Vasco da Gama
Matchday 24 Flamengo Clube de Regatas do Flamengo 3:1 Clube Atlético Mineiro Atlético-MG
Matchday 16 Patriotas Boyacá Patriotas FC 1:2 Atlético Nacional Atl. Nacional
Matchday 16 Indep. Medellín Independiente Medellín 3:0 Cúcuta Deportivo Cúcuta Dep.
Matchday 1 Adelaide United Adelaide United 2:3 Sydney FC Sydney FC
Matchday 32 El Paso El Paso Locomotive FC 1:1 Austin Bold FC Bold FC
Matchday 10 Cefn Druids Cefn Druids AFC 1:2 Newtown AFC Newtown
Round of 16 Stenhousemuir Stenhousemuir FC 3:2 Waterford FC Waterford FC
Round of 16 FC Fredericia FC Fredericia 3:4 AET Silkeborg IF Silkeborg IF
Matchday 5 Peñarol CA Peñarol 1:0 Montevideo Wanderers Wanderers
Matchday 5 Defensor Defensor Sporting Club 0:0 Liverpool FC Montevideo Liverpool FC
Matchday 34 Bohemians Bohemian Football Club Dublin 2:1 Dundalk FC Dundalk FC
Matchday 34 Cork City Cork City FC 3:2 University College Dublin UCD
Matchday 34 Shamrock Rovers Shamrock Rovers 1:0 Finn Harps Finn Harps
Matchday 11 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 2:1 CD Tenerife CD Tenerife
Matchday 10 MVV Maastricht MVV Maastricht 0:0 SC Cambuur-Leeuwarden SC Cambuur
Matchday 13 Kremin Kremin Kremenchuk 0:3 FK Inhulets Petrove FK Inhulets
Matchday 13 Prykarpattia PFK Prykarpattia Ivano-Frankivsk 2:1 MFK Metalurh Zaporizhyaa MFK Metalurh
Matchday 10 FC Pisek FC Pisek 1:0 FK Stechovice Stechovice
Matchday 13 Kolding IF Kolding IF 3:1 Nyköbing FC Nyköbing FC
Matchday 13 Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn 1:1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Termalica
Matchday 13 Sandecja Sandecja Nowy Sacz 4:4 Chojniczanka Chojnice Chojniczanka
Matchday 8 M. Ahi Nazareth Maccabi Ahi Nazareth 1:2 Ihud Bnei Sakhnin Bnei Sakhnin
Matchday 8 H. Ramat Gan Hapoel Ramat Gan 0:1 Hapoel Rishon leZion H Rishon leZion
Matchday 8 H. Petah Tikva Hapoel Petah Tikva 3:1 Hapoel Acre Hapoel Acre
Matchday 8 Ramat haSharon Hapoel Ramat haSharon 0:2 Hapoel Katamon Jerusalem Hapoel Katamon
Matchday 8 H. Ashkelon Hapoel Ashkelon 0:1 Hapoel Umm al-Fahm H. Umm al-Fahm
Matchday 13 Hoffenheim II TSG 1899 Hoffenheim II 2:2 TSV Steinbach Haiger TSV Steinbach
Matchday 13 FCA Walldorf FC-Astoria Walldorf 2:2 Kickers Offenbach K. Offenbach
Matchday 15 1860 Rosenheim TSV 1860 Rosenheim 1:1 FC Memmingen FC Memmingen
Matchday 15 TSV Buchbach TSV Buchbach 1:1 VfR Garching VfR Garching
Matchday 12 ATSV Wolfsberg ATSV Wolfsberg 1:1 Union Gurten Gurten
Matchday 12 SC Kalsdorf SC Kalsdorf 1:1 USV St. Anna/Aigen St. Anna/Aigen
Matchday 12 Deutschlandsbg. Deutschlandsberger SC 3:4 SV Allerheiligen Allerheiligen
Matchday 12 FC Gleisdorf 09 FC Gleisdorf 09 1:2 TuS Bad Gleichenberg Bad Gleichenb.
Matchday 13 RW Essen Rot-Weiss Essen 0:1 SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln
Matchday 11 Mattersburg II SV Mattersburg II 2:1 FC Admira Wacker Mödling II FC Admira II
Matchday 11 Bruck/L. ASK-BSC Bruck/Leitha 1:2 SK Rapid Wien II Rapid Wien II
Matchday 11 Wiener Neustadt SC Wiener Neustadt 2:6 ASV Draßburg Draßburg
Matchday 11 Mauerwerk FC Mauerwerk 2:0 SV Leobendorf Leobendorf
Matchday 11 Wiener SC Wiener Sport-Club 2:1 SC Neusiedl/See SC Neusiedl/See
Matchday 11 Ebreichsdorf ASK Ebreichsdorf 0:0 FC Marchfeld Donauauen Marchfeld
Matchday 14 Bischofshofen SK Bischofshofen 0:2 TSV St. Johann St. Johann
Matchday 14 Kuchl SV Kuchl 1:5 USK Anif USK Anif
Matchday 14 Saalfelden FC Pinzgau Saalfelden 1:1 SV Seekirchen Seekirchen
Matchday 14 FC Kufstein FC Kufstein 2:0 SC Schwaz Schwaz
Matchday 12 FC Helsingör FC Helsingör 7:0 Skovshoved IF Skovshoved
Matchday 10 FC Biel-Bienne FC Biel-Bienne 3:0 FC Wohlen FC Wohlen
Matchday 15 TSV Wasserburg TSV 1880 Wasserburg 5:1 FC Ingolstadt 04 II Ingolstadt II
Matchday 10 FC Oberneuland FC Oberneuland 7:0 BTS Neustadt BTS Neustadt
Matchday 9 Mannswörth SC Mannswörth 2:3 ASV 13 ASV 13
Matchday 11 St. Pölten Jun. SKN St. Pölten Juniors 3:0 ASV Spratzern Spratzern
Matchday 11 Schrems ASV Schrems 5:3 SC Ortmann SC Ortmann
Matchday 11 Kremser SC Kremser SC 2:1 SC Zwettl Zwettl
Matchday 11 Rohrbach/G. USC Rohrbach/Gölsen 0:1 ASK Kottingbrunn Kottingbrunn
Matchday 11 Langenrohr SV Langenrohr 1:1 SC Union Ardagger Ardagger
Matchday 11 Kilb SCU Kilb 3:3 ASK Mannersdorf Mannersdorf
Matchday 11 Siegendorf ASV Siegendorf 3:2 SV St. Margarethen St. Margarethen
Matchday 11 Deutschkreutz FC Deutschkreutz 4:0 SC Bad Sauerbrunn Bad Sauerbrunn
Matchday 11 Leithaprodersd. SV Leithaprodersdorf 2:3 SC Ritzing SC Ritzing
Matchday 11 Markt Allhau UFC Markt Allhau 1:0 SV Eltendorf Eltendorf
Matchday 11 SPG Pregarten SPG Pregarten 0:0 SV Wallern SV Wallern
Matchday 11 Edelweiß Union Edelweiß Linz 2:2 SV Bad Ischl SV Bad Ischl
Matchday 11 Micheldorf SV Grün-Weiß Micheldorf 0:2 Sportunion St. Martin im Mühlkreis St. Martin/M.
Matchday 11 Schallerbach SV Bad Schallerbach 1:0 Union Perg Union Perg
Matchday 11 Lafnitz II SV Lafnitz II 0:0 ASK Voitsberg Voitsberg
Matchday 11 FC Gamlitz FC GamlitzFC Weinland Gamlitz 2:4 SV Wildon Wildon
Matchday 11 Liezen SC Liezen 1:4 SK Fürstenfeld Fürstenfeld
Matchday 11 Bruck/Mur SC Bruck/Mur 2:2 TUS Heiligenkreuz am Waasen Heiligenkreuz
Matchday 11 Gnas USV Gnas 1:2 SV Frauental Frauental
Matchday 11 Ilz Ilzer SV 1:1 Donawitzer SV Leoben DSV Leoben
Matchday 12 Spittal SV Spittal 1:1 ASKÖ Köttmannsdorf Köttmannsdorf
Matchday 11 Tirol II WSG Tirol II 1:2 FC Volders FC Volders
Matchday 11 SV Innsbruck SV Innsbruck 3:1 SK St. Johann SK St. Johann
Matchday 11 Kundl SC Kundl 0:1 Völser SV Völs
Matchday 11 FC Söll FC Söll 0:3 SPG Silz/Mötz Silz/Mötz
Matchday 11 Eugendorf USC Eugendorf 3:0 ÖTSU Hallein ÖTSU Hallein
Matchday 10 FC Collex-Bossy FC Collex-Bossy 1:0 Urania Genève Sport Urania Genève
Quarter-Finals
1860 Munich TSV 1860 Munich 4:3 on pens SpVgg Unterhaching Unterhaching
Third Round Viktoria Berlin FC Viktoria 1889 Berlin 3:0 SV Lichtenberg 47 Lichtenberg 47
First Round IF Gnistan IF Gnistan 5:3 Ilves Tampere II Ilves II
Group Stage B. Virgin British Virgin Islands 0:4 Bahamas Bahamas
Group Stage Sint Maarten Sint Maarten 2:5 Turks and Caicos Islands Turks-Caicos
Group Stage Trinidad Trinidad and Tobago 0:2 Honduras Honduras
Group Stage Haiti Haiti 1:1 Costa Rica Costa Rica
Group Stage French Guiana French Guiana 0:0 Grenada Grenada
Group Stage St. Vincent Saint Vincent and the Grenadines 2:2 Suriname Suriname
Group Stage Antigua and B. Antigua and Barbuda 2:1 Guyana Guyana
Matchday 17 Guadalupe FC Guadalupe FC 1:0 La U Universitarios La U
Matchday 9 Ostbahn XI SC Ostbahn XI 1:0 Floridsdorfer AC II FAC II
Matchday 9 Wieselburg SC Wieselburg 0:2 SV Haitzendorf Haitzendorf
Matchday 9 Seitenstetten USC Seitenstetten 3:0 ASK Ybbs Ybbs
Matchday 9 Melk SC Melk 2:2 SVg Purgstall Purgstall
Matchday 9 Stockerau SV Stockerau 2:3 FC Mistelbach FC Mistelbach
Matchday 9 Korneuburg SC Korneuburg 0:1 SC Wolkersdorf Wolkersdorf
Matchday 9 Eggendorf ASK Eggendorf 0:1 1. FC Bisamberg Bisamberg
Matchday 9 Vösendorf ASV Vösendorf 1:0 SV Gloggnitz Gloggnitz
Matchday 9 SVg Breitenau/Schwarzau SVg Breitenau/Schwarzau 1:1 SC Leopoldsdorf/Mfd. Leopoldsdorf
Matchday 15 SpV Kaufbeuren SpVgg Kaufbeuren 0:1 1.FC Garmisch-Partenkirchen Garmisch
First Round WH Three Towns Wuhan Three Towns 3:1 Dalian Chanjoy DL Chanjoy
Matchday 5 Naxxar Lions FC Naxxar Lions FC 3:0 Qormi FC QFC
Matchday 5 FC Swieqi Utd. Swieqi United FC 1:3 Qrendi FC Qrendi FC
Group Stage Armenia U21 Armenia U21 2:0 Luxembourg U21 Luxembourg U21
group stage Russia U21 Russia U21 2:2 Poland U21 Poland U21
group stage Moldova U21 Moldova U21 2:1 Wales U21 Wales U21
group stage Belarus U21 Belarus U21 1:1 Norway U21 Norway U21
group stage Bulgaria U21 Bulgaria U21 0:1 Serbia U21 Serbia U21
group stage Estonia U21 Estonia U21 2:1 Latvia U21 Latvia U21
group stage Netherlands U21 Netherlands U21 4:2 Portugal U21 Portugal U21
Group Stage Switzerland U21 Switzerland U21 2:1 Georgia U21 Georgia U21
Group Stage Austria U21 Austria U21 3:0 Turkey U21 Turkey U21
Group Stage Israel U19 Israel U19 2:0 Moldova U19 Moldova U19
Group Stage Serbia U19 Serbia U19 8:0 Lithuania U19 Lithuania U19
Group Stage Spain U19 Spain U19 1:0 Romania U19 Romania U19
Group Stage Netherlands U19 Netherlands U19 8:2 Latvia U19 Latvia U19
Matchday 12 Klub Kosova Klub Kosova 3:0 SV Nettelnburg/Allermöhe Nettelnburg/A.
Venezuela Venezuela 4:1 Bolivia Bolivia
Slovakia U19 Slovakia U19 2:1 Bosnia and Herzegovina U19 Bosnia U19
South Korea U22 South Korea U22 0:0 Uzbekistan U22 Uzbekistan U22
South Korea U22 South Korea U22 3:1 Uzbekistan U23 Uzbekistan U23
Wales U19 Wales U19 1:3 Austria U19 Austria U19
Belgium U19 Belgium U19 2:2 France U19 France U19
Portugal U19 Portugal U19 4:1 Italy U19 Italy U19
Spain U17 Spain U17 2:1 Chile U17 Chile U17
Slovenia U21 Slovenia U21 2:2 England U21 England U21
Netherlands U18 Netherlands U18 3:2 Belgium U18 Belgium U18
Poland U19 Poland U19 2:5 England U18 England U18
Hungary U21 Hungary U21 1:4 Croatia U21 Croatia U21
Egypt U23 Egypt U23 1:1 South Africa U23 S. Africa U23
Morocco Morocco 1:1 Libya Libya
Ireland U19 Republic of Ireland U19 0:1 Denmark U19 Denmark U19
Matchday 12 SC Hansa 11 SC Hansa 11 Hamburg 0:3 HEBC Hamburg HEBC Hamburg
Matchday 12 Eimsbütteler TV Eimsbütteler TV 2:2 HSV Barmbek-Uhlenhorst II HSV Barmbek II