For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 3:42:13 PM
First Round Real UEFA U19 Real Zaragoza UEFA U19 1:0 Korona Kielce UEFA U19 Korona UEFA U19
Matchday 9 Akademia Rubin Akademia Rubin Kazan 1:0 Akademia Lokomotiv Moskau Akademia Loko
Matchday 9 Akademia Dinamo Akademia Dinamo Moscow 3:0 Akademia FK Krasnodar Akad. Krasnodar
Matchday 9 DYuSSh CSKA DYuSSh CSKA Moskau 0:1 Akademia Spartak Moscow Akademia FCSM
Matchday 9 SShOR Zenit SShOR Zenit St. Petersburg 4:5 DYuSSh Strogino Moskau DYuSSh Strogino
Matchday 9 Saturn-Master Saturn-Master Egorjevsk 1:0 Akademia Zenit St. Petersburg Akademia Zenit
Round of 16 FSV Bissingen FSV 08 Bissingen 8:9 on pens SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846
Matchday 9 TuS Herrensohr TuS Herrensohr 6:0 FV Schwalbach FV Schwalbach
Matchday 10 SV Sonsbeck SV Sonsbeck 2:2 SV Blau-Weiß Dingden BW Dingden
Round of 16 RSV Meinerzhagen RSV Meinerzhagen 4:1 Sportfreunde Lotte SF Lotte
Round of 16 BSV Menden BSV Menden 5:6 on pens SV Schermbeck SV Schermbeck
Round of 16 SpVg Hagen 11 SpVg Hagen 11 5:3 on pens SC Neheim SC Neheim
Round of 16 RW Maaslingen SC Rot-Weiß Maaslingen 5:0 TuS Ennepetal TuS Ennepetal
Round of 16 Rather SV Rather SV 0:2 TVD Velbert TVD Velbert
Round of 16 1.FC Bocholt 1.FC Bocholt 5:4 on pens Wuppertaler SV Wuppertaler SV
Round of 16 FSV Duisburg FSV Duisburg 2:4 TSV Meerbusch TSV Meerbusch
Matchday 10 Detroit City Detroit City FC 2:0 Michigan Stars FC Michigan Stars
Matchday 16 Envigado Envigado FC 2:0 Jaguares de Córdoba Jaguares FC
Matchday 16 Alianza Petrol. Alianza Petrolera 2:2 Asociación Deportivo Pasto Deportivo Pasto
Matchday 11 Sarajevo U17 FK Sarajevo Academy U17 3:1 FK Mladost Doboj-Kakanj U17 Doboj U17
Matchday 11 Zeljeznicar U17  FK Zeljeznicar Sarajevo U17 2:0 FK Tuzla City U17 Tuzla City U17
Matchday 32 Nashville SC Nashville SC 2:1 Louisville City FC Louisville City
Matchday 32 Kansas City II Sporting Kansas City II 1:2 Ottawa Fury FC Ottawa Fury
Matchday 11 Drava Ptuj NK Drava Dakinda Ptuj 3:1 NK Roltek Dob NK Dob
Third Round Eston Villa II FC Eston Villa II 3:0 FC Otepää FC Otepää
Matchday 27 Botafogo FC Botafogo Futebol Clube (SP) 0:0 Figueirense Futebol Clube Figueirense FC
Matchday 27 Coritiba FC Coritiba Foot Ball Club 1:0 Guarani Futebol Clube (SP) Guarani
Matchday 27 Operário-PR Operário Ferroviário Esporte Clube (PR) 0:1 Paraná Clube Paraná
Matchday 27 Atlético-GO AC Goianiense (GO) 1:1 Cuiabá Esporte Clube (MT) Cuiabá-MT
Matchday 27 Criciúma EC Criciúma Esporte Clube 2:2 Grêmio Esportivo Brasil (RS) Brasil-RS
Matchday 27 EC Vitória Esporte Clube Vitória 3:1 Oeste Futebol Clube (SP) Oeste
Matchday 27 Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta 3:1 Londrina Esporte Clube (PR) Londrina-PR
Matchday 27 América-MG América Futebol Clube (MG) 2:0 Clube Atlético Bragantino (SP) Bragantino
Third Round Vendsyssel FF Vendsyssel FF 0:2 FC Nordsjaelland Nordsjaelland
First Round Carpi Carpi FC 1909 2:0 Carrarese Calcio 1908 Carrarese
First Round Monza AC Monza 4:1 AC Renate Renate
First Round Südtirol FC Südtirol 0:1 Feralpisalò Feralpisalò
First Round Sambenedettese US Sambenedettese 0:2 Fermana FC Fermana
First Round Monopoli SS Monopoli 1966 3:2 Virtus Francavilla Calcio V. Francavilla
First Round Novara Novara Calcio 1908 0:1 US Alessandria Calcio 1912 Alessandria
First Round Siena Robur Siena 2:0 US Città di Pontedera Pontedera
First Round Potenza Potenza Calcio 4:1 Rende Calcio 1968 Rende
Fourth Round Olymp. Volou Olympiakos Volou 1:0 Apollon Pontou Apollon Pontou
Matchday 5 River Plate Atletico River Plate Montevideo 0:0 Club Plaza Colonia Plaza Colonia
Matchday 5 CA Fénix CA Fénix 1:2 Club Atlético Boston River Boston River
Matchday 5 Progreso Club Atlético Progreso 2:1 Racing Club de Montevideo Racing Club
Semi-Finals Kawasaki Front. Kawasaki Frontale 3:1 Kashima Antlers Kashima Antlers
Semi-Finals Gamba Osaka Gamba Osaka 2:1 Hokkaido Consadole Sapporo H. C. Sapporo
Matchday 16 Stockport Stockport County 2:1 Hartlepool United Hartlepool Utd.
Matchday 2 Teramo Teramo Calcio 1913 2:0 Sicula Leonzio Sicula Leonzio
Matchday 7 Bayburt Idare Bayburt Özel Idare Spor 0:0 Bodrum Belediyesi Bodrumspor BB Bodrumspor
Matchday 7 Van Spor FK Van Spor FK 1:2 Usak Spor AS Usak Spor AS
Matchday 7
Elazigspor Elazigspor 2:3 Kardemir Karabükspor Karabükspor
Matchday 7 Kirsehir Bld Kirsehir Belediye Spor 2:2 Bandirmaspor Bandirmaspor
Matchday 7 GMG Kastamonu GMG Kastamonuspor 1:0 Kahramanmarasspor Kahramanmaras
Matchday 7 Etimesgut Bld Etimesgut Belediyespor 1:2 Ankara Demirspor Ankara Demir
Matchday 7 Eyüpspor Eyüpspor 0:0 Ergene Velimese Spor Ergene Velimese
Matchday 7 Tuzlaspor Tuzlaspor 2:0 Nigde Anadolu FK Nigde Anadolu
Matchday 7 Sakaryaspor Sakaryaspor 1:0 Sivas Belediye Spor Sivas Belediye
Matchday 7 Z. Kömürspor Zonguldak Kömürspor 0:0 Hacettepe Spor Hacettepe
Matchday 7 Kirklarelispor Kirklarelispor 0:0 Sariyer Sariyer
Matchday 7 Manisa FK Manisa Futbol Kulübü 6:2 1922 Konyaspor 1922 Konya
Matchday 7 Sancaktepe FK Sancaktepe Futbol Kulübü 4:1 Hekimoglu Trabzon Hekimoglu
Matchday 7 Inegölspor Inegölspor 4:0 Sanliurfaspor Sanliurfaspor
Matchday 7 Y. Corumspor Yeni Corumspor 3:2 Baskent Akademi FK BAK FK
Matchday 7 Amed SK Amed SK 0:0 Samsunspor Samsunspor
Matchday 7 Tarsus IY Tarsus Idman Yurdu 1:0 Pendikspor Pendikspor
Matchday 7 Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor 3:2 Gümüshanespor Gümüshanespor
Matchday 13 Dobanovci FK Buducnost Dobanovci 0:1 FK Metalac Gornji Milanovac Metalac
Matchday 13 Zemun FK Zemun 0:0 FK Dinamo Vranje Dinamo Vranje
Matchday 13 Radnicki Pirot FK Radnicki Pirot 0:1 FK Kabel Novi Sad Kabel Novi Sad
Matchday 13 Zarkovo OFK Zarkovo 1:2 FK Smederevo Smederevo
Matchday 13 Novi Pazar FK Novi Pazar 0:1 OFK Backa Backa
Matchday 13 Kolubara FK Kolubara Lazarevac 2:1 FK Sindjelic Belgrad Sindjelic Bg
Matchday 6 Bron Radom Bron Radom 2:2 Olimpia Zambrow O. Zambrow
Second Round Lip. Stiavnica Druzstevnik Liptovska Stiavnica 0:4 Slovan Bratislava Slo. Bratislava
Fourth Round Slavia Kosice Slavia TU Kosice 0:3 FK Pohronie FK Pohronie
Matchday 7 Karaköprü Bld Karaköprü Belediye Spor 3:0 Kizilcabölükspor Kizilcabölük
Matchday 7 Yeni Orduspor Yeni Orduspor 0:0 Tokatspor Tokatspor
Matchday 7 Serik Belediye Serik Belediyespor 2:2 Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor
Matchday 7 Erzin Spor Erzin Spor 0:0 68 Aksaray Belediye Spor 68 Aksaray Bld
Matchday 7 Cankaya FK Cankaya FK 2:1 Manisaspor Manisaspor
Matchday 7 Düzce Spor Düzce Spor 1:0 Sultanbeyli Belediye Spor Sultanbeyli Bld
Matchday 7 Sile Yildizspor Sile Yildizspor 0:0 24 Erzincanspor 24 Erzincanspor
Matchday 7 Silivrispor Silivrispor 3:1 Yomra Spor Yomra Spor
Matchday 7 Ci Group Buca Ci Group Buca 1:2 Catalcaspor Catalcaspor
Matchday 7 Cizre Spor Cizre Spor 0:0 Fethiyespor Fethiyespor
Matchday 7 Ofspor Ofspor 1:0 Agri 1970 Spor Agri 1970 Spor
Matchday 7 Kozan Spor FK Kozan Spor FK 1:4 Esenler Erokspor Erokspor
Matchday 7 Erbaaspor Erbaaspor 2:1 Fatsa Belediyespor Fatsa Belediye
Matchday 7 Turgutluspor Turgutluspor 1:0 Payasspor Payasspor
Matchday 7 Bld Derince Belediye Derince Spor 0:0 Elazig Belediye Spor FK Elazig Bld FK
Matchday 7 Tepecik Spor Büyükcekmece Tepecik Spor 2:1 Kocaelispor Kocaelispor
Matchday 7 Karsiyaka Karsiyaka 2:0 Kemerspor 2003 Kemerspor 2003
Matchday 7 Batman Petrol Batman Petrolspor 0:1 Diyarbekir Spor Diyarbekir Spor
Matchday 7 Yesilyurt Bld Malatya Yesilyurt Belediyespor 3:1 Karacabey Belediye Spor Karacabey Bld
Matchday 7 1954 Kelkit Bld 1954 Kelkit Belediyespor 2:3 Darica Genclerbirligi Darica GB
Matchday 7 Altindag Bld Altindag Belediye Spor 0:2 Bayrampasa Bayrampasa
Matchday 7 Yozgatspor 1959 Yozgatspor 1959 FK 1:1 Modafen Spor Modafen Spor
Matchday 7 Muglaspor Muglaspor 2:3 Pazarspor Pazarspor
Matchday 7 Gölcükspor Gölcükspor 1:1 Osmaniyespor Futbol Kulübü Osmaniyespor FK
Matchday 7 Adivar SK Halide Edip Adivarspor 0:1 Nevsehir Belediye Spor Nevsehir Bld
Matchday 7 Nazilli Bld. Nazilli Belediyespor 1:1 Somaspor Somaspor
Matchday 4 Orihuela CF Orihuela CF 1:1 Atlético Levante UD Atl. Levante
Round of 16 SG Barockstadt SG Barockstadt Fulda-Lehnerz 1:3 FSV Frankfurt FSV Frankfurt
Quarter-Finals TuS Rüssingen TuS Rüssingen 1:0 TuS Marienborn TuS Marienborn
Matchday 3 AKA OÖ U18 AKA LASK Juniors OÖ U18 3:4 AKA SV Ried U18 AKA SV Ried U18
Matchday 8 AKA Austria U18 AKA Austria Wien U18 3:5 AKA Admira Wacker Mödling U18 AKA Admira U18
Matchday 3 AKA OÖ U16 AKA LASK Juniors OÖ U16 6:1 AKA SV Ried U16 AKA SV Ried U16
Matchday 34 Kaya FC-Iloilo Kaya FC-Iloilo 5:1 Mendiola FC 1991 Mendiola FC
Matchday 34 Stallion FC Stallion Laguna FC 0:1 Green Archers United FC G. Archers Utd.
Qualifying Round Mauritius Mauritius 1:3 São Tomé and Príncipe São Tomé and P.
Qualifying Round South Sudan South Sudan 2:1 Seychelles Seychelles
Qualifying Round Liberia Liberia 1:0 Chad Chad
Qualifying Round Djibouti Djibouti 1:1 The Gambia The Gambia
Matchday 17 Limón FC Limón FC 1:0 CS Herediano Herediano
Matchday 10 Holbaek B&I U19 Holbaek B&I U19 3:2 Boldklubben af 1893 U19 B.93 U19
First Round TuS Bisten TuS Bisten 0:2 SSC Schaffhausen Schaffhausen
Matchday 15 Maardu U17 Maardu Linnameeskond U17 5:4 Harju JK Laagri U17 Harju JK U17
Matchday 15 Ida-Virumaa U17 Ida-Virumaa U17 0:2 Levadia Tallinn U17 Levadia U17
First Round Vodojaza FK Vodojaza Grosnica 0:6 FK Partizan Belgrade Partizan
First Round Proleter FK Proleter Novi Sad 2:1 FK Javor-Matis Ivanjica Javor-Matis
First Round Vozdovac FK Vozdovac 9:10 on pens FK Teleoptik Zemun Teleoptik
Matchday 4 Ligorna SC Ligorna 1922 4:3 USD Lavagnese 1919 Lavagnese
Second Round Taranto Taranto FC 1927 2:0 Audace Cerignola Cerignola
Second Round Marsala Marsala 1912 FC 0:2 Città di Acireale 1946 Acireale
Third Round Campodarsego ACD Campodarsego 2:1 US Adriese 1906 Adriese 1906
Third Round Ciliverghe Ciliverghe Mazzano 1:2 US Folgore Caratese Caratese
Third Round Crema AC Crema 1908 1:2 USD 1913 Seregno Calcio Seregno
Third Round Grassina ASD Grassina 1:3 San Donato - Tavarnelle San Donato
Third Round Inveruno US Inveruno 3:2 A.S.D. Brusaporto Brusaporto
Third Round Mezzolara Mezzolara Calcio 2:1 ASD Savignanese Savignanese
Third Round Montegiorgio Montegiorgio Calcio 0:2 Tolentino Calcio Tolentino
Third Round Ponsacco FC Ponsacco 1920 0:2 Seravezza Pozzi Calcio Seravezza Pozzi
Third Round Chieri ASD Chieri Calcio 0:3 Sanremese Calcio Sanremese
Third Round Pineto Pineto Calcio 1:0 AS Ostiamare Lido Calcio Ostiamare
Second Round Savoia US Savoia 1908 3:0 Fidelis Andria Fidelis Andria
Third Round Union Feltre Union Feltre 2:0 ASD Villafranca Veronese ASD Villafranca
Group Stage Germany U19 Germany U19 3:0 Andorra U19 Andorra U19
Group Stage Croatia U19 Croatia U19 3:0 Kazakhstan U19 Kazakhstan U19
group stage Azerbaijan U19 Azerbaijan U19 0:1 Norway U19 Norway U19
Group Stage Hungary U19 Hungary U19 2:4 Georgia U19 Georgia U19
group stage Czech Rep U19 Czech Republic U19 6:0 San Marino U19 San Marino U19
Group Stage Belarus U19 Belarus U19 2:2 Scotland U19 Scotland U19
Group Stage Belgium U17 Belgium U17 12:0 Liechtenstein U17 Liechtenst. U17
Group Stage Macedonia U17 North Macedonia U17 2:3 Poland U17 Poland U17
Group Stage Wales U17 Wales U17 1:0 Slovenia U17 Slovenia U17
Group Stage Netherlands U17 Netherlands U17 1:1 Kosovo U17 Kosovo U17
Group Stage Liechtenst. U21 Liechtenstein U21 2:4 Slovakia U21 Slovakia U21
Singapore U22 Singapore U22 0:3 United Arab Emirates U23 U. A. E. U23
Finland U16 Finland U16 1:2 Germany U16 Germany U16
France U19 France U19 3:1 England U19 England U19
Finland U19 Finland U19 0:1 Iceland U19 Iceland U19
Bahrain Bahrain 2:3 Azerbaijan Azerbaijan
Germany Germany 2:2 Argentina Argentina