For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 9:06:23 AM
Matchday 6 Leonidas RKSV Leonidas 1:1 HBS Craeyenhout HBS
Matchday 6 VV Emmen VV Emmen 6:6 SDO Bussum SDO Bussum
Matchday 6 RKVV Velsen RKVV Velsen 3:1 MVV Alcides Alcides
Matchday 6 SJC Noordwijk SJC Noordwijk 3:1 VOC Rotterdam VOC
Matchday 6 IFC Ambacht IFC Ambacht 0:1 RKZVC Zieuwent RKZVC
Matchday 6 Juliana '31 Juliana '31 7:1 AWC Wijchen AWC
Matchday 6 LONGA '30 LONGA '30 3:2 VV Moerse Boys VV Moerse Boys
Matchday 6 SP Silvolde Sportclub Silvolde 1:1 SV Meerssen SV Meerssen
Matchday 6 Baronie VV Baronie 1:1 RKSV Halsteren RKSV Halsteren
Matchday 6 EHC Hoensbroek EHC Hoensbroek 4:1 OJC Rosmalen OJC Rosmalen
Matchday 6 RKSV Nuenen RKSV Nuenen 0:1 GVV Unitas Unitas
Matchday 6 RKSV Minor RKSV Minor 1:0 UDI'19/Beter Bed UDI '19
Matchday 11 Niendorfer TSV Niendorfer TSV 4:3 Meiendorfer SV Meiendorfer SV
Matchday 11 Barmbek-U. HSV Barmbek-Uhlenhorst 3:0 TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08
Matchday 11 Teutonia 05 FC Teutonia 05 Ottensen 2:0 SV Rugenbergen SV Rugenbergen
Matchday 7
Bor. M'gladbach Borussia Mönchengladbach 5:1 FC Augsburg FC Augsburg
Matchday 7
VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg 1:0 1.FC Union Berlin Union Berlin
Matchday 7
E. Frankfurt Eintracht Frankfurt 2:2 SV Werder Bremen Werder Bremen
Matchday 9
1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg 1:1 FC St. Pauli FC St. Pauli
Matchday 9
1.FC Heidenheim 1.FC Heidenheim 1846 2:3 VfL Bochum VfL Bochum
Matchday 9
Holstein Kiel Holstein Kiel 1:2 SSV Jahn Regensburg Jahn Regensburg
Matchday 11
FC Bayern II FC Bayern Munich II 2:0 Eintracht Braunschweig E. Braunschweig
Matchday 11
Chemnitzer FC Chemnitzer FC 3:1 MSV Duisburg MSV Duisburg
Matchday 8
Southampton Southampton FC 1:4 Chelsea FC Chelsea
Matchday 8
Arsenal Arsenal FC 1:0 AFC Bournemouth Bournemouth
Matchday 8
Man City Manchester City 0:2 Wolverhampton Wanderers Wolves
Matchday 8 Newcastle Newcastle United 1:0 Manchester United Man Utd
Matchday 8 RCD Mallorca RCD Mallorca 2:0 RCD Espanyol Barcelona Espanyol
Matchday 8 Celta de Vigo Celta de Vigo 1:0 Athletic Bilbao Athletic
Matchday 8 Real Valladolid Real Valladolid CF 0:0 Atlético Madrid Atlético Madrid
Matchday 8 Real Sociedad Real Sociedad 1:2 Getafe CF Getafe
Matchday 8
FC Barcelona FC Barcelona 4:0 Sevilla FC Sevilla FC
Matchday 4 AC Escaldes Atlètic Club d'Escaldes 1:3 Inter Club d'Escaldes IC d'Escaldes
Matchday 4 CE Carroi Club Esportiu Carroi 0:3 UE Engordany UE Engordany
Matchday 4 Santa Coloma UE Escale Santa Coloma 1:0 UE Sant Julia Sant Julia
Matchday 4 FC Ordino FC Ordino 0:5 FC Santa Coloma FC Santa Coloma
Matchday 7 Fiorentina ACF Fiorentina 1:0 Udinese Calcio Udinese Calcio
Matchday 7 Atalanta Atalanta BC 3:1 US Lecce Lecce
Matchday 7 Bologna Bologna FC 1909 2:2 SS Lazio Lazio
Matchday 7
AS Roma AS Roma 1:1 Cagliari Calcio Cagliari Calcio
Matchday 7 Torino Torino FC 0:0 SSC Napoli SSC Napoli
Matchday 7
Inter Inter Milan 1:2 Juventus FC Juventus
Matchday 9 LOSC Lille LOSC Lille 2:2 Nîmes Olympique Nîmes Olympique
Matchday 9 Stade Rennais Stade Rennais FC 0:1 Stade Reims Reims
Matchday 9 Saint-Étienne AS Saint-Étienne 1:0 Olympique Lyon Olympique Lyon
Matchday 12 CSKA Moscow II CSKA Moscow II 3:1 FK Rostov II Rostov II
Matchday 12 Ural Ural Yekaterinburg 1:3 Zenit St. Petersburg Zenit S-Pb
Matchday 12 Loko Moscow Lokomotiv Moscow 2:1 Arsenal Tula Arsenal Tula
Matchday 12 CSKA Moscow CSKA Moscow 1:3 FK Rostov Rostov
Matchday 12 Krasnodar FK Krasnodar 2:1 Spartak Moscow Spartak Moscow
Matchday 9 Akad Chertanovo Akademia Chertanovo Moscow 3:1 Y. Konoplev Football Akademia Ak. Y. Konoplev
Matchday 10
TSV Hartberg TSV Hartberg 1:2 LASK LASK
Matchday 10
Wolfsberger AC Wolfsberger AC 4:0 SKN St. Pölten SKN St. Pölten
Matchday 10
Austria Vienna Austria Vienna 1:0 SK Sturm Graz Sturm Graz
Matchday 12 FC Viitorul FC Viitorul 3:1 CFR Cluj CFR Cluj
Matchday 9 ADO Den Haag ADO Den Haag 0:2 Ajax Amsterdam Ajax
Matchday 9 Fortuna Sittard Fortuna Sittard 4:2 Feyenoord Rotterdam Feyenoord
Matchday 9
PSV Eindhoven PSV Eindhoven 4:1 VVV-Venlo VVV-Venlo
Matchday 9 Willem II Willem II Tilburg 1:1 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
Matchday 7 Sivasspor Sivasspor 3:1 MKE Ankaragücü Ankaragücü
Matchday 7 Besiktas Besiktas JK 2:0 Alanyaspor Alanyaspor
Matchday 7 Gaziantep FK Gaziantep FK 1:2 Istanbul Basaksehir FK Basaksehir
Matchday 7 C. Rizespor Caykur Rizespor 1:2 Trabzonspor Trabzonspor
Matchday 10
FC Sion FC Sion 1:2 FC Lugano FC Lugano
Matchday 10
FC St. Gallen FC St. Gallen 1879 0:0 FC Basel 1893 FC Basel
Matchday 10
FC Zürich FC Zürich 0:4 BSC Young Boys BSC Young Boys
Matchday 8 Livingston FC Livingston FC 2:0 Celtic FC Celtic
Matchday 8 Rangers Rangers FC 5:0 Hamilton Academical FC Hamilton Acad.
Matchday 10 SK Dnipro-1 SK Dnipro-1 0:2 Shakhtar Donetsk Shakhtar D.
Matchday 10 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 0:4 Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
Matchday 10 FK Oleksandria FK Oleksandria 2:1 Karpaty Lviv Karpaty
Matchday 6 Volos NPS Volos NPS 2:3 Atromitos Athen Atromitos Athen
Matchday 6 Asteras Tripoli Asteras Tripolis 1:2 PAOK Thessaloniki PAOK Salonika
Matchday 6 OFI Crete OFI Crete 4:1 Panionios Athens Panionios
Matchday 6 Aris Saloniki Aris Thessaloniki 1:2 Olympiacos Piraeus Olympiacos
Matchday 10 Club Brugge Club Brugge KV 4:0 KAA Gent KAA Gent
Matchday 10 Royal Antwerp Royal Antwerp FC 2:2 Standard Liège Standard Liège
Matchday 10 KRC Genk KRC Genk 2:1 Royal Excel Mouscron Mouscron
Matchday 6 URSL Visé URSL Visé 1:2 FC Rupel Boom Rupel Boom
Matchday 6 KVC Winkel Sp. KVC Winkel Sport 2:1 KFC Dessel Sport Dessel Sport
Matchday 6 RFC Lüttich RFC Lüttich 1:0 RWD Molenbeek (2015) RWDM
Matchday 6 Sparta Petegem KFC Sparta Petegem 0:3 SKV Zwevezele Zwevezele
Matchday 6 VW Hamme KFC VW Hamme 4:1 KVK Westhoek KVK Westhoek
Matchday 6 FC Gullegem FC Gullegem 5:1 KSV Temse KSV Temse
Matchday 6 KRC Harelbeke Racing Harelbeke 2:1 SK Sint-Niklaas Sint-Niklaas
Matchday 6 FC Knokke FC Knokke 3:1 SC Dikkelvenne Dikkelvenne
Matchday 7 RFC Tilleur RFC Tilleur 1:2 RUS Rebecq RUS Rebecq
Matchday 7 RCS Verlaine RCS Verlaine 3:3 CS Onhaye CS Onhaye
Matchday 7 Waremme RS Waremmien FC 3:1 RRC Stockay-Warfusée Stockay
Matchday 7 RE Acren RE Acren-Lessines 3:4 RRC Hamoir RRC Hamoir
Matchday 9 Saint Gilloise Royale Union Saint Gilloise 1:1 K. Beerschot V.A. Beerschot V.A.
Matchday 6 KVV Vosselaar KVV Vosselaar 4:2 Olympia SC Wijgmaal Ol. Wijgmaal
Matchday 6 Berchem Sport Berchem Sport 2:2 Bocholt VV Bocholt VV
Matchday 6 Diegem Sport Diegem Sport 0:4 Royal Cappellen FC Royal Cappellen FC
Matchday 6 Tienen KVK Tienen 1:0 SK Londerzeel SK Londerzeel
Matchday 6 Eendracht Aalst SC Eendracht Aalst 4:0 KSK Hasselt KSK Hasselt
Matchday 6 Mopertingen Spouwen Mopertingen 2:4 KFC Duffel KFC Duffel
Matchday 12 Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav 2:1 FC Viktoria Plzen Viktoria Plzen
Matchday 12 C. Budejovice SK Dynamo Ceske Budejovice 3:2 FC Bohemians Prag 1905 Bohemians 1905
Matchday 12 FK Jablonec FK Jablonec 0:2 SK Slavia Prague Slavia Prague
Matchday 12 Esbjerg fB Esbjerg fB 1:2 SönderjyskE SönderjyskE
Matchday 12 Bröndby IF Bröndby IF 3:1 FC Copenhagen FC Copenhagen
Matchday 12 Odense BK Odense Boldklub 3:0 AC Horsens AC Horsens
Matchday 12 Randers FC Randers FC 2:0 Aarhus GF Aarhus GF
Matchday 12 Silkeborg IF Silkeborg IF 1:2 FC Midtjylland FC Midtjylland
Matchday 24 Tromsø Tromsø IL 5:0 Kristiansund BK Kristiansund BK
Matchday 24 Stabæk Stabæk Fotball 0:0 Viking Stavanger Viking FK
Matchday 24 Ranheim IL Ranheim IL 0:2 Sarpsborg 08 FF Sarpsborg 08
Matchday 24 Lillestrøm SK Lillestrøm SK 0:0 FK Bodø/Glimt Bodø/Glimt
Matchday 24 Haugesund FK Haugesund 2:1 Rosenborg BK Rosenborg BK
Matchday 24 SK Brann SK Brann 0:0 Molde FK Molde FK
Matchday 27 Kalmar FF Kalmar FF 0:0 Athletic Eskilstuna AFC Eskilstuna
Matchday 27 Djurgarden Djurgardens IF 1:2 Hammarby IF Hammarby
Matchday 27 Häcken BK Häcken 1:1 Östersunds FK Östersund
Matchday 27 Elfsborg IF Elfsborg 4:0 Falkenbergs FF Falkenberg
Matchday 27 Malmö FF Malmö FF 1:0 IFK Göteborg IFK Göteborg
Matchday 11 Indjija FK Indjija 0:2 FK Mladost Lucani Mladost
Matchday 11 Napredak FK Napredak Krusevac 0:1 Red Star Belgrade Red Star
Matchday 11 Partizan FK Partizan Belgrade 1:2 FK Vozdovac Vozdovac
Matchday 11 HNK Rijeka HNK Rijeka 1:1 NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva
Fourth Round RoPS Rovaniemen Palloseura 1:0 SJK Seinäjoki SJK Seinäjoki
Fourth Round FC Lahti FC Lahti 1:4 Kokkolan Pallo-Veikot Kokkolan PV
Fourth Round VPS Vaasan Palloseura 2:3 Helsinki IFK Helsinki IFK
Fourth Round HJK Helsinki HJK Helsinki 0:1 FC Inter Turku FC Inter
Fourth Round KuPS Kuopion Palloseura 1:1 FC Honka FC Honka
Fourth Round IFK Mariehamn IFK Mariehamn 2:2 Ilves Tampere Ilves
Matchday 11 LKS Lodz LKS Lodz 4:1 Korona Kielce Korona Kielce
Matchday 11 Cracovia Kraków Cracovia Kraków 1:1 Górnik Zabrze Górnik Zabrze
Matchday 11 Piast Gliwice Piast Gliwice 2:0 Legia Warszawa Legia Warszawa
Matchday 12 Arda Kardzhali FK Arda Kardzhali 0:2 FK Dunav Ruse FK Dunav
Matchday 12 Ludogorets PFK Ludogorets Razgrad 2:0 Levski Sofia Levski Sofia
Matchday 13 NK Triglav NK Triglav Kranj 2:3 NK Olimpija Ljubljana NK Olimpija
Matchday 13 Rudar Velenje NK Rudar Velenje 1:2 NK Aluminij Kidricevo NK Aluminij
Matchday 8 US Hostert US Hostert 2:0 FC Victoria Rosport Vict. Rosport
Matchday 8 F91 Dudelange F91 Dudelange 4:0 FC Rodange 91 FC Rodange 91
Matchday 8 RFCU Luxembourg Racing FC Union Luxembourg 2:2 CS Fola Esch CS Fola Esch
Matchday 8 Pr. Niederkorn FC Progrès Niederkorn 2:2 US Mondorf-Les-Bains US Mondorf
Matchday 8 Titus Petange Union Titus Petange 2:2 FC UNA Strassen FC UNA Strassen
Matchday 8 Muhlenbach FC Blue Boys Muhlenbach 1:1 FC Etzella Ettelbruck E. Ettelbrück
Matchday 8 Honvéd Budapest Honvéd FC 0:0 Ferencvárosi TC Ferencváros
Matchday 11 AS Trencin AS Trencin 2:2 FC ViOn Zlate Moravce-Vrable Zlate Moravce
Matchday 11 Ruzomberok MFK Ruzomberok 1:1 Slovan Bratislava Slo. Bratislava
Matchday 11 TSV Lägerdorf TSV Lägerdorf 1:1 IF Stjernen Flensborg IF Stjernen
Matchday 11 TSV Rantrum TSV Rantrum 0:5 TSV Kronshagen TSV Kronshagen
Matchday 11 FC Reher/Puls FC Reher/Puls 1:4 TuS Jevenstedt TuS Jevenstedt
Matchday 9 Spand. Kickers FSV Spandauer Kickers 1:2 Frohnauer SC Frohnauer SC
Matchday 9 Hilalspor Hilalspor Berlin 1:3 Berlin United Berlin United
Matchday 9 SV Sparta SV Sparta Lichtenberg 4:0 Türkiyemspor Berlin Türkiyemspor
Matchday 9 Croatia Berlin SD Croatia Berlin 1:1 TuS Makkabi Berlin TuS Makkabi
Matchday 9 Berlin Türkspor Berlin Türkspor 04 0:0 Berliner SC Berliner SC
Matchday 9 FC Brandenburg FC Brandenburg 03 2:7 Eintracht Mahlsdorf E. Mahlsdorf
Matchday 10 Reislingen/N. SV Reislingen/Neuhaus 3:0 Vahdet Braunschweig TSC Vahdet
Matchday 10 TSV Lamme TSV Germania Lamme 1:3 1.SC Göttingen 05 Göttingen 05
Matchday 10 KSV Vahdet Vahdet Salzgitter 0:0 SSV Kästorf 1922 SSV Kästorf
Matchday 10 Petershütte TuSpo Petershütte 1:3 TSV Landolfshausen/Seulingen Landolfsh./Seu.
Matchday 10 SVG Göttingen SVG Göttingen 4:2 SV Lengede SV Lengede
Matchday 10 Braunschweig II Eintracht Braunschweig II 4:3 SC Gitter SC Gitter
Matchday 11 VfR Neumünster VfR Neumünster 5:0 SV Grün-Weiß Siebenbäumen GW Siebenbäumen
Matchday 11 SV Eichede II SV Eichede II 0:0 SSC Phoenix Kisdorf Phoenix Kisdorf
Matchday 11 Breitenfelde Breitenfelder SV 2:3 FC Dornbreite Lübeck FC Dornbreite
Matchday 9 SSC Weißenfels SSC Weißenfels 2:0 SV Kelbra SV Kelbra
Matchday 9 RW Thalheim SG Rot-Weiß Thalheim 1:2 SV Blau-Weiß Zorbau SV BW Zorbau
Matchday 9 SV Westerhausen SV 1890 Westerhausen 0:0 SV Edelweiß Arnstedt Edelw. Arnstedt
Matchday 9 Fort. Magdeburg Fortuna Magdeburg 1:1 SV Eintracht Elster Eintr. Elster
Matchday 9 Haldensleber SC Haldensleber SC 3:0 Einheit Wernigerode FCE Wernigerode
Matchday 8 Kühlungsborn FSV Kühlungsborn 3:2 Güstrower SC 09 Güstrower SC
Matchday 11 SV Mehring SV Mehring (Rhld.) 0:2 SG Neitersen/Altenkirchen SG Neitersen/A.
Matchday 11 SG Alfbachtal SG Alfbachtal 1:2 VfB Wissen VfB Wissen
Matchday 11 SG Mendig SG Eintracht Mendig-Bell 3:4 FSV Salmrohr FSV Salmrohr
Matchday 10 Wildeshausen VfL Wildeshausen 4:1 GW Mühlen GW Mühlen
Matchday 10 BW Lohne Blau-Weiß Lohne 3:0 SV Bevern SV Bevern
Matchday 10 GW Firrel GW Firrel 3:1 FC Schüttorf 09 FC Schüttorf 09
Matchday 10 Germania Leer Germania Leer 5:2 TV Dinklage TV Dinklage
Matchday 9 BW Bornreihe SV Blau-Weiß Bornreihe 1:3 MTV Treubund Lüneburg MTV TB Lbg.
Matchday 9 Teutonia Uelzen Teutonia Uelzen 2:0 Rotenburger SV Rotenburger SV
Matchday 9 VfL Lüneburg VfL Lüneburg 2:0 SV Ahlerstedt/Ottendorf Ahlerstedt/Ott.
Matchday 9 TSV Gellersen TSV Gellersen 3:0 SV Eintracht Lüneburg E. Lüneburg
Matchday 9 VSV Hedendorf VSV Hedendorf/Neukloster 4:2 TSV Ottersberg Ottersberg
Matchday 9 FC Verden 04 FC Verden 04 4:0 SV Drochtersen/Assel II Drocht./A. II
Matchday 9 VfL Güldens. VfL Güldenstern Stade 5:3 VfL Westercelle VfL Westercelle
Matchday 14 Feuchtwangen TuS Feuchtwangen 2:1 SC Großschwarzenlohe SC Groß'lohe
Matchday 14 1.FC H'aurach 1.FC Herzogenaurach 1:2 TSV Kornburg TSV Kornburg
Matchday 14 TSV Lengfeld TSV Lengfeld (Bay.) 0:0 TG Höchberg TG Höchberg
Matchday 14 ASV Rimpar ASV Rimpar 3:1 1.FC Fuchsstadt 1.FC Fuchsstadt
Matchday 14 Kleinrinderfeld TSV Kleinrinderfeld 1:0 1.FC Lichtenfels FC Lichtenfels
Matchday 7 Germ. Mittweida SV Germania Mittweida 1:2 Großenhainer FV 1990 Großenhainer FV
Matchday 7 FSV Neusalza-S. FSV Neusalza-Spremberg 1:4 Budissa Bautzen Budissa Bautzen
Matchday 7 SG Rabenstein SG Handwerk Rabenstein 3:0 Radebeuler BC 08 Radebeuler BC
Matchday 9 SpVgg Vreden SpVgg Vreden 0:0 Grün-Weiß Nottuln GW Nottuln
Matchday 9 SV Spexard SV Spexard 2:1 Delbrücker SC Delbrücker SC
Matchday 9 SC Roland SC Roland Beckum 2:1 VfL Theesen VfL Theesen
Matchday 9 Rödinghausen II SV Rödinghausen II 1:3 1.FC Gievenbeck 1.FC Gievenbeck
Matchday 9 TuS Hiltrup TuS Hiltrup 1:1 Borussia Emsdetten Bor. Emsdetten
Matchday 9 VfB Fichte VfB Fichte Bielefeld 0:0 TuS Tengern TuS Tengern
Matchday 11 OSV Hannover OSV Hannover 1:8 SpVgg Bad Pyrmont Bad Pyrmont
Matchday 11 Barsinghausen TSV Barsinghausen 4:1 TuS Sulingen TuS Sulingen
Matchday 11 STK Eilvese STK Eilvese 1:1 TSV Godshorn TSV Godshorn
Matchday 8 FC Fahner Höhe FC An der Fahner Höhe 4:1 1.SC 1911 Heiligenstadt Heiligenstadt
Matchday 10 Sindelfingen VfL Sindelfingen 3:0 SV Fellbach SV Fellbach
Matchday 10 Hofherrnweiler TSG Hofherrnweiler 3:2 TSV Heimerdingen Heimerdingen
Matchday 10 Ehingen-Süd SSV Ehingen-Süd 1974 3:3 Calcio Leinfelden-Echterdingen L-Echterdingen
Matchday 10 SV Rülzheim SV Rülzheim 1:2 SV Alemannia Waldalgesheim Waldalgesheim
Matchday 10 FK Pirmasens II FK Pirmasens II 3:4 SV Morlautern SV Morlautern
Matchday 10 SV Steinwenden SV Steinwenden 1:3 TuS Rüssingen TuS Rüssingen
Matchday 10 SG Rieschweiler SG Rieschweiler 4:1 ASV Fußgönheim ASV Fußgönheim
Matchday 10 TuS Marienborn TuS Marienborn 0:5 SG Meisenheim/Desloch/Jeckenbach SG Meisenheim
Matchday 12 SG Johannesberg SG Johannesberg 5:3 FC Britannia Eichenzell Eichenzell
Matchday 12 Sandershausen TSG Sandershausen 1:0 SG Bad Soden SG Bad Soden
Matchday 12 CSC 03 Kassel CSC 03 Kassel 1:2 SV Buchonia Flieden Buch. Flieden
Matchday 12 Melsunger FV Melsunger FV 0:2 SSV Sand SSV Sand
Matchday 12 SG Ehrenberg SG Ehrenberg 3:3 Türkgücü Kassel Türkgücü KS
Matchday 12 SV Mettlach SV Mettlach 3:1 SpVgg Quierschied Quierschied
Matchday 12 FV Eppelborn FV Eppelborn 1:0 VfL Primstal VfL Primstal
Matchday 12 FV Bischmisheim FV Bischmisheim 1:6 FC 08 Homburg II FC Homburg II
Matchday 12 Ober-Roden Germania Ober-Roden 1:1 SpVgg Neu-Isenburg Neu-Isenburg
Matchday 12 TS Ober-Roden TS Ober-Roden 2:1 SG Bornheim/GW SG Bornheim/GW
Matchday 12 RW Darmstadt Rot-Weiß Darmstadt 1:2 VfB Ginsheim II VfB Ginsheim II
Matchday 12 RW Frankfurt SG Rot-Weiß Frankfurt 2:4 SV der Bosnier Frankfurt SV der Bosnier
Matchday 12 Großkrotzenburg Germania Großkrotzenburg 3:5 Hanauer SC 1960 Hanauer SC 1960
Matchday 12 Unter-Flockenb. SV Unter-Flockenbach 2:2 FC Viktoria 09 Urberach Vikt. Urberach
Matchday 12 Unterabsteinach SG Unter-Abtsteinach 8:1 FFV Sportfreunde 1904 Sportfreunde 04
Matchday 12 1.FC Erlensee 1.FC Erlensee 3:2 Eintracht Wald-Michelbach Wald-Michelbach
Round of 16 ESC Geestemünde ESC 02 Geestemünde 4:2 BSC Hastedt BSC Hastedt
Round of 16 Schwachhausen TuS Schwachhausen 5:4 on pens SG Aumund-Vegesack SG Aumund-Veg.
Round of 16 FC Huchting FC Huchting 4:1 DJK Germania Blumenthal DJK Blumenthal
Round of 16 SFL Bremerhaven SFL Bremerhaven 4:5 on pens SV Hemelingen SV Hemelingen
Round of 16 TuSpo Surheide TuSpo Surheide 1:6 SC Borgfeld SC Borgfeld
Round of 16 SVGO Bremen SVGO Bremen 0:3 FC Oberneuland FC Oberneuland
Matchday 23 Grêmio Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense 0:0 Sport Club Corinthians Paulista Corinthians
Matchday 23 EC Bahia Esporte Clube Bahia 1:2 Club Athletico Paranaense Athletico-PR
Matchday 23 Cruzeiro Cruzeiro Esporte Clube 1:1 Sport Club Internacional Internacional
Matchday 23 Chapecoense Associação Chapecoense de Futebol 0:1 Clube de Regatas do Flamengo Flamengo
Matchday 23 Palmeiras Sociedade Esportiva Palmeiras 1:1 Clube Atlético Mineiro Atlético-MG
Matchday 23 Botafogo Botafogo Rio de Janeiro 0:1 Fluminense Football Club Fluminense
Matchday 23 Ceará SC Ceará Sporting Club 0:1 Goiás Esporte Clube Goiás EC
Matchday 13 León Club León FC 1:1 Tiburones Rojos de Veracruz Tiburones Rojos
Matchday 13 CD Cruz Azul CD Cruz Azul 5:2 CF América América
Matchday 13 Tigres UANL Tigres UANL 4:0 Santos Laguna Santos Laguna
Matchday 13 Club Tijuana Club Tijuana 2:2 Atlas Guadalajara Atlas
Matchday 13 Chivas Deportivo Guadalajara 1:1 UNAM Pumas UNAM Pumas
Matchday 13 Toluca Deportivo Toluca 1:1 Puebla FC Puebla FC
Matchday 31 Atlanta United Atlanta United FC 3:1 New England Revolution Revolution
Matchday 31 Houston Houston Dynamo 4:2 Los Angeles Galaxy LA Galaxy
Matchday 31 Toronto FC Toronto FC 1:0 Columbus Crew SC Columbus Crew
Matchday 31 Philadelphia Philadelphia Union 1:2 New York City FC NYCFC
Matchday 31 Orlando City SC Orlando City SC 2:5 Chicago Fire Chicago Fire
Matchday 31 FC Dallas FC Dallas 6:0 Sporting Kansas City Kansas
Matchday 31 Vancouver Vancouver Whitecaps FC 0:1 Real Salt Lake City Salt Lake
Matchday 31 Sounders FC Seattle Sounders FC 1:0 Minnesota United FC Minnesota Utd.
Matchday 31 D.C. United D.C. United 0:0 FC Cincinnati Cincinnati
Matchday 31 Los Angeles FC Los Angeles FC 3:1 Colorado Rapids Colorado
Matchday 31 Montreal Impact Montreal Impact 3:0 New York Red Bulls NY Red Bulls
Matchday 31 Timbers Portland Timbers 3:1 San Jose Earthquakes Quakes
Matchday 9 Chattanooga FC Chattanooga FC 0:1 Detroit City FC Detroit City
Matchday 9 Milwaukee Milwaukee Torrent 1:2 New York Cosmos NY Cosmos
Matchday 15 Jaguares FC Jaguares de Córdoba 2:1 Once Caldas Once Caldas
Matchday 15 Atlético Huila CD Atlético Huila 0:0 Envigado FC Envigado
Matchday 15 Cúcuta Dep. Cúcuta Deportivo 1:1 Alianza Petrolera Alianza Petrol.
Matchday 15 Deportivo Pasto Asociación Deportivo Pasto 0:0 Deportes Tolima Deportes Tolima
Matchday 15 Millonarios Millonarios FC 0:0 Boyacá Patriotas FC Patriotas
Matchday 15 Union Magdalena AD Union Magdalena 1:1 Rionegro Águilas Rionegro Águila
Matchday 15 Atl. Nacional Atlético Nacional 0:1 Junior FC Junior FC
Matchday 28 Cerezo Osaka Cerezo Osaka 0:1 Kashima Antlers Kashima Antlers
Matchday 28 Urawa Reds Urawa Red Diamonds 2:1 Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
Matchday 28 Shonan Bellmare Shonan Bellmare 0:5 Kawasaki Frontale Kawasaki Front.
Matchday 25 SC Sagamihara SC Sagamihara 3:0 azul claro Numazu a. cl. Numazu
Matchday 25 Nagano Parceiro Nagano Parceiro 1:1 Blaublitz Akita Blaublitz Akita
Matchday 25 Kamatam. Sanuki Kamatamare Sanuki 0:1 Gainare Tottori Gainare Tottori
Matchday 25 Gir. Kitakyushu Giravanz Kitakyushu 0:2 Cerezo Osaka U23 C. Osaka U23
Matchday 25 G. Osaka U23 Gamba Osaka U23 2:3 Kataller Toyama Kataller Toyama
Matchday 25 FC Tokyo U23 FC Tokyo U23 2:0 Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
Matchday 35 Mito HollyHock Mito HollyHock 2:3 Omiya Ardija Omiya Ardija
Matchday 35 Tochigi SC Tochigi SC 1:1 Tokushima Vortis Tokushima Vort.
Matchday 35 Yokohama FC Yokohama FC 1:0 Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
Matchday 35 Zweig. Kanazawa Zweigen Kanazawa 2:3 Ventforet Kofu Ventforet Kofu
Matchday 35 Kyoto Sanga Kyoto Sanga 2:2 Ehime FC Ehime FC
Matchday 35 JEF Utd. Chiba JEF United Chiba 1:4 Montedio Yamagata Monte. Yamagata
Matchday 35 FC Gifu FC Gifu 1:1 Renofa Yamaguchi Reno. Yamaguchi
Matchday 9 Loros Loros de la Universidad de Colima 1:1 Mineros de Zacatecas Min. Zacatecas
Matchday 9 Leones Negros CD Leones Negros de la UdeG 3:2 Potros UAEM Potros UAEM
Matchday 14 Aragua FC Aragua FC 0:0 Deportivo La Guaira Dep. La Guaira
Matchday 14 Puerto Cabello Academia Puerto Cabello 0:1 AC LALA FC LALA FC
Matchday 14 Estudiantes Estudiantes de Mérida 1:0 Atlético Venezuela Atl. Venezuela
Matchday 14 Zulia FC Zulia FC 1:2 Carabobo FC Carabobo FC
Matchday 14 Zamora Zamora FC 1:1 Deportivo Lara Deportivo Lara
Matchday 14 Trujillanos Trujillanos FC 1:1 Portuguesa FC Portuguesa FC
Matchday 13 Celik U17 NK Celik Zenica U17 0:4 FK Sarajevo Academy U17 Sarajevo U17
Matchday 13 Bijeljina U17 FK Radnik Bijeljina U17 2:0 FK Tuzla City U17 Tuzla City U17
Matchday 10 Travnik U19 NK Travnik U19 0:3 FK Rudar Prijedor U19 Prijedor U19
Matchday 10 S. Brijeg U19 NK Siroki Brijeg U19 0:2 FK Krupa na Vrbasu U19 FK Krupa U19
Matchday 10 FK Olimpik U19 FK Olimpik Sarajevo U19 0:0 FK Sloboda Tuzla U19 Tuzla U19
Matchday 7 KF Laçi KF Laçi 0:0 FK Bylis Ballsh FK Bylis Ballsh
Matchday 7 FK Kukësi FK Kukësi 1:2 KF Vllaznia KF Vllaznia
Matchday 12 Mladost Kakanj FK Mladost Doboj-Kakanj 2:2 FK Velez Mostar Velez Mostar
Matchday 12 B. Banja Luka FK Borac Banja Luka 3:0 FK Zeljeznicar Sarajevo Zeljeznicar
Matchday 24 Isloch Isloch Minskiy Rayon 1:1 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
Matchday 24 Energetik-BGU Energetik-BGU Minsk 2:0 FK Vitebsk Vitebsk
Matchday 9 TOSK Tesanj NK TOSK Tesanj 3:2 NK Bratstvo Gracanica Br. Gracanica
Matchday 3 El Gouna El Gouna FC 1:0 Masr El Makasa El Makasa
Matchday 3 Gaish Tala'ea El Gaish 2:2 Pyramids FC Pyramids FC
Matchday 3 Harras Hodoud Harras El Hodoud 1:1 Tanta FC Tanta FC
Matchday 3 Zamalek Zamalek SC 1:1 FC Masr FC Masr
Matchday 2 FAR Rabat FAR Rabat 0:0 Olympique Safi OC Safi
Matchday 1 Hassania Hassania d'Agadir 0:1 Renaissance de Berkane RS Berkane
Matchday 1 Difaâ El Jadida Difaâ El Jadida 0:1 Wydad Casablanca Wydad AC
Matchday 7 NA Hussein Dey NA Hussein Dey 1:1 AS Aïn M'lila AS Aïn M'lila
Matchday 7 CABB Arreridj CA Bordj Bou Arreridj 1:2 JS Saoura JS Saoura
Matchday 7 JS Kabylie JS Kabylie 1:0 ES Sétif ES Sétif
Matchday 7 Paradou AC Paradou AC 0:0 CR Belouizdad CR Belouizdad
Matchday 30 Rustavi FC Rustavi 0:3 FC Saburtalo Saburtalo
Matchday 30 Chikhura Chikhura Sachkhere 2:1 WIT Georgia Tbilisi WIT Georgia
Matchday 30 Dinamo Batumi Dinamo Batumi 1:1 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
Matchday 31 Hartford Hartford Athletic 2:2 Swope Park Rangers Swope Park
Matchday 31 Indy Eleven Indy Eleven 3:0 Memphis 901 FC Memphis 901 FC
Matchday 31 North Carolina North Carolina FC 2:0 New York Red Bulls II NY Red Bulls II
Matchday 31 Pittsburgh Pittsburgh Riverhounds SC 1:1 Atlanta United 2 ATL UTD 2
Matchday 31 Switchbacks FC Colorado Springs Switchbacks FC 2:0 Los Angeles Galaxy II LA Galaxy II
Matchday 31 Legion FC Birmingham Legion FC 0:0 Charleston Battery Charleston
Matchday 31 Roughnecks FC Tulsa Roughnecks FC 2:3 Sacramento Republic FC Sacramento FC
Matchday 31 St. Louis FC Saint Louis FC 0:1 Louisville City FC Louisville City
Matchday 31 Reno FC Reno 1868 FC 0:0 El Paso Locomotive FC El Paso
Matchday 31 New Mexico Utd. New Mexico United 1:1 Rio Grande Valley FC Toros RGV FC Toros
Matchday 31 Orange County Orange County SC 2:0 Oklahoma City Energy FC Oklahoma City
Matchday 31 Timbers 2 Portland Timbers 2 3:5 Phoenix Rising FC Phoenix Rising
Matchday 31 Fresno Fresno FC 1:4 Tacoma Defiance Tacoma Defiance
Matchday 31 Las Vegas Las Vegas Lights FC 4:2 San Antonio FC San Antonio FC
Matchday 33 Incheon Utd. Incheon United FC 0:0 Jeonbuk Hyundai Motors FC Jeonbuk Motors
Matchday 33 Jeju Utd. Jeju United FC 1:2 Gyeongnam FC Gyeongnam FC
Matchday 33 Pohang Steelers FC Pohang Steelers 2:1 Ulsan Hyundai Ulsan
Matchday 33 Sangju Sangmu Sangju Sangmu FC 2:1 Gangwon FC Gangwon FC
Matchday 33 Seongnam FC Seongnam FC 1:2 Daegu FC Daegu FC
Matchday 33 Suwon Bluewings Suwon Samsung Bluewings FC 1:2 FC Seoul FC Seoul
Matchday 12 NK Brda NK Brda 0:1 ND Gorica ND Gorica
Matchday 28 Richmond Kicker Richmond Kickers 2:0 Orlando City B Orlando B
Matchday 28 Red Wolves Chattanooga Red Wolves SC 1:1 Toronto FC II Toronto FC II
Matchday 28 Tormenta FC South Georgia Tormenta FC 3:1 Greenville Triumph SC Greenville
Matchday 32 Asan Mugunghwa Asan Mugunghwa FC 0:1 Gwangju FC Gwangju FC
Matchday 26 Operário-PR Operário Ferroviário Esporte Clube (PR) 1:2 Grêmio Esportivo Brasil (RS) Brasil-RS
Matchday 26 Cuiabá-MT Cuiabá Esporte Clube (MT) 0:1 Londrina Esporte Clube (PR) Londrina-PR
Matchday 7 ADO '20 ADO '20 Heemskerk 1:2 FC Lienden Lienden
Matchday 7 Quick DH HV & CV Quick 1:0 RKVV DEM RKVV DEM
Matchday 7 USV Hercules USV Hercules 1:3 EVV Echt EVV Echt
Matchday 7 Westlandia RKVV Westlandia 2:0 Blauw Geel '38 Blauw Geel '38
Matchday 7 Groene Ster RKSV Groene Ster 1:1 VV Dongen Dongen
Matchday 7 HSC '21 HSC '21 Haaksbergen 3:0 VV Gemert VV Gemert
Matchday 7 OFC Oostzaan OFC Oostzaan 2:1 VV Hoogland Hoogland
Matchday 7 VV UNA VV UNA Veldhoven 3:2 ADO Den Haag U21 ADO U21
Matchday 10 A. Lustenau SC Austria Lustenau 3:2 FC Liefering FC Liefering
Matchday 32 Kalev U21 Kalev Tallinn U21 1:1 Kohtla-Järve JK Järve JK Järve
Matchday 8 CA Sarmiento Club Atlético Sarmiento (Junin) 5:1 Club Atlético Chacarita Juniors Chacarita Jrs
Matchday 8 CD Morón CD Morón 1:0 Club Atlético Barracas Central Barracas C.
Matchday 8 San Martín (T) Club Atlético San Martín (Tucumán) 0:0 Defensores de Belgrano Defensores
Matchday 8 Ind. Rivadavia Independiente Rivadavia 0:2 CA Estudiantes (Buenos Aires) CA Estudiantes
Matchday 8 CA Temperley Club Atlético Temperley 0:0 Argentino Agropecuario Agropecuario
Matchday 8 Gimnasia (J) Club Atlético Gimnasia y Esgrima (Jujuy) 0:0 CA All Boys Buenos Aires All Boys
Matchday 7 FC Mamer 32 FC Mamer 32 2:1 UN Käerjéng 97 UN Käerjéng 97
Matchday 7 Jeunesse Canach FC Jeunesse Canach 1:3 Union Sportive Esch-Alzette US Esch
Matchday 7 Steinsel  FC Alisontia Steinsel 3:1 Union Mertert-Wasserbillig Mertert-Wass.
Matchday 7 Mondercange FC Mondercange 2:1 FC Jeunesse Junglinster Junglinster
Matchday 7 Medernach FC Blo-Wäiss Medernach 1:6 US Rumelange US Rumelange
Matchday 7 FC Wiltz 71 FC Wiltz 71 4:1 FC Yellow Boys Weiler-La-Tour Weiler
Matchday 4 Juventud Juventud de Las Piedras 1:3 Defensor Sporting Club Defensor
Matchday 4 Liverpool FC Liverpool FC Montevideo 1:0 CA Peñarol Peñarol
Matchday 4 Plaza Colonia Club Plaza Colonia 1:0 Club Atlético Cerro CA Cerro
Matchday 32 Paide Paide Linnameeskond 0:1 Nomme Kalju FC Kalju Nömme
Matchday 32 FCI Levadia FCI Levadia 1:1 Jalgpallikool Tammeka JK Tammeka
Matchday 7 Cremonese US Cremonese 0:2 AS Cittadella Cittadella
Matchday 7 Salernitana US Salernitana 1919 1:1 Frosinone Calcio Frosinone
Matchday 7 Ascoli Ascoli Calcio 0:2 Delfino Pescara 1936 Pescara
Matchday 8 UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe 0:1 Robur Siena Siena
Matchday 8 Gozzano AC Gozzano 1:1 Carrarese Calcio 1908 Carrarese
Matchday 8 Pianese US Pianese 0:1 Juventus U23 Juventus U23
Matchday 8 Pistoiese US Pistoiese 1921 2:1 Olbia Calcio 1905 Olbia
Matchday 8 Pro Patria Aurora Pro Patria 1:0 Calcio Lecco 1912 Lecco
Matchday 8 Alessandria US Alessandria Calcio 1912 0:2 US Città di Pontedera Pontedera
Matchday 8 Arezzo SS Arezzo 0:4 AC Monza Monza
Matchday 8 Pergolettese US Pergolettese 1932 0:1 AC Renate Renate
Matchday 8 Reggio Audace Reggio Audace FC 1:1 AS Gubbio 1910 AS Gubbio
Matchday 8 Sambenedettese US Sambenedettese 4:2 Piacenza Calcio 1919 Piacenza
Matchday 8 Südtirol FC Südtirol 4:3 Modena FC 2018 Modena
Matchday 8 Triestina US Triestina 0:1 Ravenna FC Ravenna
Matchday 8 Carpi Carpi FC 1909 1:0 Feralpisalò Feralpisalò
Matchday 8 Imolese Imolese Calcio 1919 0:1 Alma Juventus Fano 1906 AJ Fano
Matchday 8 Padova Calcio Padova 2:0 FC Arzignano Valchiampo Arzignano
Matchday 8 Rimini Rimini FC 1:2 Virtusvecomp Verona Virtus Verona
Matchday 8 Avellino US Avellino 1912 0:0 Rende Calcio 1968 Rende
Matchday 8 Bari SSC Bari 4:0 Cavese 1919 Cavese
Matchday 8 Potenza Potenza Calcio 3:0 AS Viterbese Castrense Viterbese
Matchday 8 Ternana Ternana Calcio 3:2 Calcio Catania Catania
Matchday 8 Bisceglie AS Bisceglie 1913 2:2 AZ Picerno Picerno
Matchday 8 Catanzaro US Catanzaro 3:1 Virtus Francavilla Calcio V. Francavilla
Matchday 8 Paganese Paganese Calcio 1926 1:1 Reggina 1914 Reggina
Matchday 8 Sicula Leonzio Sicula Leonzio 1:2 SS Monopoli 1966 Monopoli
Matchday 8 Vibonese US Vibonese 3:1 Casertana FC Casertana
Matchday 23 CD Iquique Club Deportes Iquique 0:0 CD Everton CD Everton
Matchday 23 CD Palestino CD Palestino 4:2 CDP Curicó Unido Curicó
Matchday 23 CDUC CD Universidad Católica 5:0 CD Cobresal Cobresal
Matchday 10 CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada 2:0 Sporting Gijón Sporting Gijón
Matchday 10 Real Oviedo Real Oviedo 1:1 CD Numancia CD Numancia
Matchday 10 Real Zaragoza Real Zaragoza 0:2 Cádiz CF Cádiz CF
Matchday 10 Dep. La Coruña Deportivo de La Coruña 0:0 UD Almería UD Almería
Matchday 10 SD Huesca SD Huesca 2:0 Málaga CF Málaga CF
Matchday 10 Racing Racing Santander 0:3 Girona FC Girona
Matchday 13 Akron Togliatti Akron Togliatti 3:1 FK Ufa 2 FK Ufa 2
Matchday 13 Chelyabinsk FK Chelyabinsk 3:0 Lada Togliatti Lada Togliatti
Matchday 13 Volga Uljanovsk Volga Uljanovsk 0:1 KamAZ Naberezhnye Chelny KamAZ
Matchday 13 Nosta Nosta Novotroitsk 1:0 Lada Dimitrovgrad Lada Dimitrovgrad
Matchday 13 Zenit Izhevsk Zenit Izhevsk 0:1 FK Tyumen Tyumen
Matchday 10 U Cluj Universitatea Cluj 1:1 Ripensia Timisoara Ripensia