For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 9:00:04 AM
Matchday 11 Hamm Utd. Hamm United FC 3:2 FC Süderelbe FC Süderelbe
Matchday 11 TuS Osdorf TuS Osdorf 4:1 TSV Sasel TSV Sasel
Matchday 11 HSV III Hamburger SV III 2:5 SC Victoria Hamburg SC Victoria
Matchday 11 Union Tornesch FC Union Tornesch 1:0 Concordia Hamburg Concordia
Matchday 7
Hertha BSC Hertha BSC 3:1 Fortuna Düsseldorf F. Düsseldorf
Matchday 9
VfB Stuttgart VfB Stuttgart 1:2 SV Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden
Matchday 9
SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98 1:1 Karlsruher SC Karlsruher SC
Matchday 11
KFC Uerdingen KFC Uerdingen 05 0:0 1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg
Quarter-Finals AD San Carlos AD San Carlos 1:0 Alianza Fútbol Club Alianza FC
Quarter-Finals Comunicaciones Comunicaciones FC 0:0 CD Olimpia Olimpia
Matchday 8 Real Betis Real Betis Balompié 1:1 SD Eibar SD Eibar
Matchday 9 SC Amiens SC Amiens 3:1 Olympique Marseille Marseille
Matchday 12 FK Sochi II FK Sochi II 2:3 Krylya Sovetov Samara II KS Samara II
Matchday 12 Rubin Kazan II Rubin Kazan II 2:3 FK Tambov II FK Tambov II
Matchday 12 Orenburg II FK Orenburg II 1:3 Dinamo Moscow II Dinamo M II
Matchday 12 Ufa II FK Ufa II 1:5 Akhmat Grozny II Akhmat II
Matchday 12 FC Botosani FC Botosani 1:1 Sepsi Sf. Gheorghe Sepsi Sf. Gh.
Matchday 12 CS U Craiova CS Universitatea Craiova 1:1 FC Politehnica Iasi FC Poli Iasi
Matchday 7 Y. Malatyaspor Yeni Malatyaspor 5:1 Denizlispor Denizlispor
Matchday 7 Fenerbahce Fenerbahce SK 0:1 Antalyaspor Antalyaspor
Matchday 9 FC Groningen FC Groningen 3:0 RKC Waalwijk RKC Waalwijk
Matchday 1 Brugge Res. Club Brugge Reserve 3:1 Standard Liège Reserves Standard Res.
Matchday 10 RSC Charleroi RSC Charleroi 1:2 RSC Anderlecht RSC Anderlecht
Matchday 9 Lommel SK Lommel SK 2:1 KSV Roeselare KSV Roeselare
Matchday 12 Slovácko 1.FC Slovácko 3:1 FC Slovan Liberec Slovan Liberec
Matchday 12 Nordsjaelland FC Nordsjaelland 1:1 Lyngby BK Lyngby BK
Matchday 24 Mjøndalen Mjøndalen IF 1:1 Strømsgodset IF Strømsgodset
Matchday 11 Vojvodina FK Vojvodina Novi Sad 2:0 FK Spartak Subotica Spartak
Matchday 11 NK Istra NK Istra 1961 2:2 NK Inter Zapresic Inter Zapresic
Matchday 22 JJK Jyväskylä JJK Jyväskylä 3:0 PAVE Iisalmi PAVE Iisalmi
Matchday 22 Toivalan Toivalan Urheilijat 1:1 SC Riverball SC Riverball
Matchday 11 Wisla Plock Wisla Plock 4:1 Arka Gdynia Arka Gdynia
Matchday 11 Slask Wroclaw Slask Wroclaw 1:1 Jagiellonia Bialystok Jagiellonia
Matchday 12 Slavia Sofia Slavia Sofia 1:0 FC Tsarsko Selo Sofia FC Tsarsko Selo
Matchday 12 Cherno More Cherno More Varna 2:0 PFC Beroe Stara Zagora PFC Beroe Stara Zagora
Matchday 14 SC 04 Schwabach SC 04 Schwabach 2:1 TSV Buch (Bay.) TSV Buch
Matchday 14 1.SC Feucht 1.SC Feucht 3:0 Baiersdorfer SV Baiersdorfer SV
Matchday 14 TSV Ampfing TSV Ampfing 1:0 SC Eintracht Freising SE Freising
Matchday 14 TSV Grünwald TSV Grünwald 0:0 FC Töging FC Töging
Matchday 14 VfB Hallbergmoos VfB Hallbergmoos 0:2 FC Unterföhring FC Unterföhring
Matchday 14 Kirchheimer SC Kirchheimer SC 2:0 SV Erlbach SV Erlbach
Matchday 7 Altlüdersdorf SV Altlüdersdorf 5:0 SV Falkensee/Finkenkrug SV Falkensee/F.
Matchday 14 Deportes Tolima Deportes Tolima 5:2 Deportivo Cali Deportivo Cali
Matchday 14 Indep. Santa Fe Independiente Santa Fe 2:0 Atlético Bucaramanga A. Bucaramanga
Matchday 28 Gamba Osaka Gamba Osaka 5:0 Hokkaido Consadole Sapporo H. C. Sapporo
Matchday 6 Al-Fateh Al-Fateh 2:2 Al-Raed Al-Raed
Matchday 6 Ittihad Al-Ittihad Jeddah 1:2 Al-Hazm Al-Hazm
Matchday 14 Táchira Deportivo Táchira 4:1 Llaneros de Guanare EF Llaneros EF
Matchday 3 Fujairah SC Al-Fujairah SC 2:1 Khor Fakkan Khor Fakkan
Matchday 3 Ajman Club Ajman Club 1:0 Al-Wasl Sports Club Al-Wasl
Matchday 3 FC Baniyas FC Baniyas 4:3 Al-Wahda FC Abu Dhabi Al-Wahda FC
Matchday 24 Torpedo Minsk Torpedo Minsk 0:3 Slavia Mozyr Slavia
Matchday 24 Gorodeya FK Gorodeya 1:2 FK Minsk FK Minsk
Matchday 3 Smouha Smouha SC 2:1 Enppi Club Enppi
Matchday 26 América-MG América Futebol Clube (MG) 1:0 Clube de Regatas Brasil (AL) CRB
Matchday 26 EC Vitória Esporte Clube Vitória 2:2 Sport Club do Recife Sport Recife
Matchday 9 Caernarfon Town Caernarfon Town 1:0 The New Saints FC The New Saints
Matchday 9 Penybont FC Penybont FC 1:1 Aberystwyth Town FC Aberystwyth
Matchday 9 Cefn Druids Cefn Druids AFC 0:3 Bala Town FC Bala Town
Matchday 10 Juniors OÖ FC Juniors OÖ 0:2 SK Austria Klagenfurt A. Klagenfurt
Matchday 10
SV Ried SV Ried 1:0 SK Vorwärts Steyr Vorwärts Steyr
Matchday 10 SV Horn SV Horn 2:4 FC Blau Weiss Linz Blau Weiss Linz
Matchday 10 FAC Floridsdorfer AC 0:2 SKU Amstetten SKU Amstetten
Matchday 10
FC Wacker FC Wacker Innsbruck 1:2 SV Kapfenberg SV Kapfenberg
Matchday 11 Birmingham Birmingham City 2:1 Middlesbrough FC Middlesbrough
Group Stage Chaves GD Chaves 1:0 CD Santa Clara Santa Clara
Matchday 8 Instituto AC Instituto AC Córdoba 1:1 Quilmes Atlético Club Quilmes
Matchday 33 Bohemians Bohemian Football Club Dublin 1:0 Cork City FC Cork City
Matchday 33 St. Patricks St. Patricks Athletic 0:2 Waterford FC Waterford FC
Matchday 33 Dundalk FC Dundalk FC 1:0 Derry City Derry City
Matchday 33 Finn Harps Finn Harps 0:0 University College Dublin UCD
Matchday 10 Crusaders Crusaders FC 1:0 Linfield FC Linfield
Matchday 10 Glentoran Glentoran FC 0:1 Cliftonville FC Cliftonville
Matchday 10 Larne FC Larne FC 6:0 Glenavon FC Glenavon
Matchday 11 Portadown Portadown FC 0:0 Newry City AFC Newry City
Matchday 7 Perugia AC Perugia Calcio 1:0 AC Pisa 1909 AC Pisa
Matchday 10 Alcorcón AD Alcorcón 0:1 Albacete Balompié Albacete
Matchday 10 Dunkerque USL Dunkerque 1:2 Stade Lavallois Stade Lavallois
Matchday 10 Bourg-en-Bresse Bourg-en-Bresse Péronnas 01 0:0 US Créteil-Lusitanos US Créteil
Matchday 10 AS Béziers AS Béziers 1:1 FC Bastia-Borgo Bastia-Borgo
Matchday 10 SC Toulon Sporting Club de Toulon 0:1 US Concarneau Concarneau
Matchday 10 Red Star FC Red Star FC 2:0 US Avranches US Avranches
Matchday 10 Sport-Club Lyon Sporting-Club de Lyon 2:0 US Boulogne US Boulogne
Matchday 10 G. Ajaccio GFC Ajaccio 1:1 SO Cholet SO Cholet
Matchday 10 Quevilly-Rouen US Quevilly-Rouen Métropole 3:0 Le Puy Foot 43 Auvergne Le Puy Foot
Matchday 10 Pau FC Pau FC 1:1 FC Villefranche-Beaujolais FC Villefranche
Matchday 10 SM Caen SM Caen 1:1 LB Châteauroux LB Châteauroux
Matchday 10 Guingamp EA Guingamp 4:1 Rodez AF Rodez AF
Matchday 10 FC Le Mans FC Le Mans 1:0 FC Chambly FC Chambly
Matchday 10 FC Lorient FC Lorient 0:0 AC Ajaccio AC Ajaccio
Matchday 10 AS Nancy AS Nancy-Lorraine 2:1 FC Chamois Niort FC Niort
Matchday 10 Paris FC Paris FC 1:0 ES Troyes AC Troyes
Matchday 10 FC Sochaux FC Sochaux-Montbéliard 4:0 Clermont Foot Auvergne 63 Clermont Foot
Matchday 10 Valenciennes FC Valenciennes FC 0:2 Grenoble Foot 38 Grenoble
Matchday 12 Krasnodar 3 FK Krasnodar 3 3:2 Inter Cherkessk I. Cherkessk
Matchday 9 SC Cambuur SC Cambuur-Leeuwarden 4:0 SBV Excelsior Rotterdam Excelsior
Matchday 9 FC Dordrecht FC Dordrecht 2:5 FC Utrecht U21 Utrecht U21
Matchday 9 NAC Breda NAC Breda 1:0 NEC Nijmegen NEC Nijmegen
Matchday 9 PSV U21 PSV Eindhoven U21 3:1 FC Volendam FC Volendam
Matchday 9
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles Deventer 1:1 AZ Alkmaar U21 AZ Alkmaar U21
Matchday 9 FC Den Bosch FC Den Bosch 4:0 TOP Oss TOP Oss
Matchday 9 De Graafschap De Graafschap Doetinchem 0:0 Almere City FC Almere City
Matchday 9 Ajax U21 Ajax Amsterdam U21 6:0 FC Eindhoven FC Eindhoven
Matchday 9 Telstar SC Telstar 1:2 Roda JC Kerkrade Roda JC
Matchday 9 Helmond Sport Helmond Sport 3:1 MVV Maastricht MVV Maastricht
Matchday 8 Alloa Athletic Alloa Athletic FC 1:0 Dundee United FC Dundee United
Matchday 7 Altay SK Altay SK 2:1 Bursaspor Bursaspor
Matchday 10
Lausanne-Sport FC Lausanne-Sport 0:0 FC Winterthur FC Winterthur
Matchday 9 SFC Opava U19 Slezsky FC Opava U19 0:2 1.FK Pribram U19 Pribram U19
Matchday 11 FC Vysocina FC Vysocina Jihlava 3:1 FK Baník Sokolov Baník Sokolov
Matchday 11 HS Kromeriz SK Hanacka Slavia Kromeriz 3:2 FC MSA Dolni Benesov Dolni Benesov
Matchday 12 Dinamo Vranje FK Dinamo Vranje 0:0 FK Novi Pazar Novi Pazar
Matchday 12 Radnicki K. FK Radnicki 1923 Kragujevac 1:0 FK Buducnost Dobanovci Dobanovci
Matchday 12 Backa OFK Backa 2:2 Graficar Belgrad Graficar
Matchday 26 MYPA Myllykosken Pallo -47 3:2 Tampereen Pallo-Veikot TPV
Matchday 12 Miedz Legnica Miedz Legnica 1:0 Puszcza Niepolomice P. Niepolomice
Matchday 12 Stal Mielec Stal Mielec 3:1 GKS 1962 Jastrzebie GKS Jastrzebie
Matchday 11 Swit N.D.M. Swit Nowy Dwor Mazowiecki 2:0 Bron Radom Bron Radom
Matchday 7 West Brom U18 West Bromwich Albion U18 2:1 Sunderland AFC U18 Sunderland U18
Matchday 7 Hapoel Katamon Hapoel Katamon Jerusalem 2:1 Hapoel Afula Hapoel Afula
Matchday 7 M. Petah Tikva Maccabi Petah Tikva 3:1 Hapoel Bnei Lod Hapoel Bnei Lod
Matchday 7 SC Kfar Qasem SC Kfar Qasem 2:2 Hapoel Petah Tikva H. Petah Tikva
Matchday 7 Hapoel Acre Hapoel Acre 1:1 Beitar Tel Aviv Bat Yam B TLV Bat Yam
Matchday 7 H. Nof HaGalil Hapoel Nof HaGalil 2:1 Hapoel Ramat Gan H. Ramat Gan
Matchday 12 SC Verl SC Verl 1:1 Sportfreunde Lotte SF Lotte
Matchday 11 G. Halberstadt Germania Halberstadt 1:1 SV Lichtenberg 47 Lichtenberg 47
Matchday 11 Bad Gleichenb. TuS Bad Gleichenberg 1:4 SV Ried II SV Ried II
Matchday 11 Allerheiligen SV Allerheiligen 1:2 USV St. Anna/Aigen St. Anna/Aigen
Matchday 11 FC Gleisdorf 09 FC Gleisdorf 09 4:0 SC Kalsdorf SC Kalsdorf
Matchday 11 Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt 4:1 SC Weiz SC Weiz
Matchday 11 FC Wels FC Wels 1:6 WSC Hertha Wels Hertha Wels
Matchday 10 Traiskirchen FCM Traiskirchen 1:3 Wiener Sport-Club Wiener SC
Matchday 10 Rapid Wien II SK Rapid Wien II 0:0 ASK Ebreichsdorf Ebreichsdorf
Matchday 10 SC Neusiedl/See SC Neusiedl/See 0:4 Team Wiener Linien Wiener Linien
Matchday 10 Draßburg ASV Draßburg 5:2 FC Mauerwerk Mauerwerk
Matchday 10 Marchfeld FC Marchfeld Donauauen 3:2 SC Wiener Neustadt Wiener Neustadt
Matchday 13 St. Johann TSV St. Johann 1:1 SV Kuchl Kuchl
Matchday 13 SAK 1914 Salzburger AK 1914 4:2 SV Wals-Grünau Wals-Grünau
Matchday 13 Seekirchen SV Seekirchen 2:2 SV Grödig Grödig
Matchday 13 SV Wörgl SV Wörgl 4:0 SVG Reichenau Reichenau
Matchday 10 GC Zürich U21 Grasshopper Club Zürich U21 0:1 FC Baden FC Baden
Matchday 12 SV Gonsenheim SV Gonsenheim 1:1 TSV Schott Mainz Schott Mainz
Matchday 12 FC Hertha Wiesbach FC Hertha Wiesbach 2:1 VfR Wormatia Worms Wormatia Worms
Matchday 15 Eltersdorf SC Eltersdorf 2:0 1.FC Sand 1.FC Sand
Matchday 15 Seligenporten SV Seligenporten 2:3 ATSV Erlangen ATSV Erlangen
Matchday 8 TeBe Berlin Tennis Borussia Berlin 9:0 Ludwigsfelder FC Ludwigsfelde
Matchday 12 Podbrezova FK Zeleziarne Podbrezova 1:0 FC STK 1914 Samorin STK Samorin
Matchday 8 SV Schwechat SV Schwechat 0:0 Union Mauer Union Mauer
Matchday 8 Gerasdorf SV Gerasdorf/Stammersdorf 2:2 SC Mannswörth Mannswörth
Matchday 8
Vienna First Vienna FC 0:0 FV Austria XIII Austria XIII
Matchday 10 Waidhofen/T. SV Waidhofen/Thaya 0:5 SC Retz SC Retz
Matchday 10 Mannersdorf ASK Mannersdorf 1:2 SKN St. Pölten Juniors St. Pölten Jun.
Matchday 10 Zwettl SC Zwettl 2:0 USV Scheiblingkirchen-Warth Scheiblingkir.
Matchday 10 Ardagger SC Union Ardagger 1:2 SCU Kilb Kilb
Matchday 10 Kottingbrunn ASK Kottingbrunn 1:1 Kremser SC Kremser SC
Matchday 10
SC/ESV Parndorf SC/ESV Parndorf 2:0 SV Leithaprodersdorf Leithaprodersd.
Matchday 10 Eltendorf SV Eltendorf 3:1 ASK Kohfidisch Kohfidisch
Matchday 10 Oberwart SV Oberwart 0:0 UFC Markt Allhau Markt Allhau
Matchday 10 SV Wallern SV Wallern 2:2 ASKÖ Oedt ASKÖ Oedt
Matchday 10 Donau Linz ASKÖ Donau Linz 0:0 SV Grieskirchen Grieskirchen
Matchday 10 St. Florian Union St. Florian 2:2 SV Bad Schallerbach Schallerbach
Matchday 10 Mondsee Union Mondsee 2:0 SV Grün-Weiß Micheldorf Micheldorf
Matchday 10 Union Perg Union Perg 3:3 SV Friedburg Friedburg
Matchday 10 SV Rottenmann SV Rottenmann 2:3 SC Bruck/Mur Bruck/Mur
Matchday 10 Mettersdorf USV Mettersdorf 3:2 SC Liezen Liezen
Matchday 10 Fürstenfeld SK Fürstenfeld 0:1 USV Gnas Gnas
Matchday 10 Voitsberg ASK Voitsberg 4:0 Ilzer SV Ilz
Matchday 10 DSV Leoben Donawitzer SV Leoben 3:1 SV Lebring Lebring
Matchday 11 SAK Klagenfurt SAK Klagenfurt 1:2 ATUS Ferlach ATUS Ferlach
Matchday 11 Lendorf FC Lendorf 1:1 SV Spittal Spittal
Matchday 11 Völkermarkt VST Völkermarkt 0:3 SV St. Jakob im Rosental St. Jakob
Matchday 11 SV Feldkirchen SV Feldkirchen 1:3 SVG Bleiburg Bleiburg
Matchday 11 KAC 1909 Klagenfurter AC 1909 0:4 SK Treibach Treibach
Matchday 12 Bezau VfB Bezau 4:1 SC Göfis SC Göfis
Matchday 5 AEK Larnaca AEK Larnaca 5:1 Ethnikos Achnas Ethnikos
Matchday 32 Stallion FC Stallion Laguna FC 4:1 Philippine Air Force FC Phil. Air Force
Matchday 19 CA Atenas Club Atlético Atenas de San Carlos 1:2 Club Atlético Villa Teresa Villa Teresa
Matchday 3 AC Libertas AC Libertas 3:2 SS Cosmos Cosmos
Matchday 3 San Giovanni SS San Giovanni 2:7 SP Tre Penne Tre Penne
Matchday 4 Southern Southern District 2:00 PM Kitchee SC Kitchee
Matchday 10 FC Yerevan FC Yerevan 1:3 FC Ararat Yerevan Ararat Yerevan
Matchday 8 Purgstall SVg Purgstall 2:0 SK Eggenburg Eggenburg
Matchday 8 FC Mistelbach FC Mistelbach 1:4 ASK Bad Vöslau Bad Vöslau
Matchday 8 Brunn/Geb. SC Brunn/Gebirge 0:1 SV Stockerau Stockerau
Matchday 8 Wolkersdorf SC Wolkersdorf 5:1 ASK Eggendorf Eggendorf
Matchday 8 Bisamberg 1. FC Bisamberg 1:1 SV Sierndorf Sierndorf
Matchday 8 Bröndby IF U19 Bröndby IF U19 0:0 FC Copenhagen U19 Copenhagen U19
Matchday 14 VfB Durach VfB Durach 1:2 1.FC Sonthofen 1.FC Sonthofen
Matchday 4 Sampdoria U19 Sampdoria Primavera 2:1 Lazio Primavera Lazio U19
Matchday 22 Bhayangkara FC Bhayangkara FC 0:2 PSS Sleman PSS Sleman
Matchday 9 Rabotnicki Rabotnicki Skopje 1:0 Renova Dzepciste Renova
Matchday 4 St. Andrews FC St. Andrews FC 1:2 Naxxar Lions FC Naxxar Lions FC
Matchday 4 QFC Qormi FC 1:4 Swieqi United FC FC Swieqi Utd.
Matchday 6 Al Shahania Al Shahania Sports Club 1:1 Umm Salal Sport Club Umm Salal
Matchday 6 Al Khor Al Khor Sports Club 1:3 Al Arabi Sports Club Al Arabi
Matchday 6 Esteghlal FC Esteghlal FC 2:1 Gol Gohar Sirjan FC Gol Gohar
Matchday 6 Paykan Paykan FC 2:3 Naft Masjed Soleyman FC Naft M.I.S F.C.
Matchday 6 FC Nassaji M. FC Nassaji Mazandaran 0:0 Machine Sazi Tabriz Machine Sazi
Matchday 6 Sepahan Sepahan FC 2:0 Zob Ahan Esfahan Zob Ahan
Matchday 6 Sanat Naft Sanat Naft FC 1:0 Saipa FC Saipa FC
Matchday 6 Shahin Bushehr Shahin Bushehr FC 0:1 Foolad FC Foolad
Matchday 6 Sh Khodrou Shahr Khodrou FC 1:0 Persepolis FC Persepolis
Matchday 6 Tractor Tractor FC 1:0 Pars Jonoubi Jam Pars Jam
Matchday 11 Nettelnburg/A. SV Nettelnburg/Allermöhe 4:2 Düneberger SV Düneberger SV
Matchday 11 FC Voran Ohe FC Voran Ohe 3:1 TuS Berne TuS Berne
Matchday 11 Oststeinbek Oststeinbeker SV 4:1 Klub Kosova Klub Kosova
Matchday 11 Rahlstedt Rahlstedter SC 4:0 FC Türkiye Wilhelmsburg FC Türkiye
Matchday 11 TuRa Harksheide TuRa Harksheide 3:1 SC Nienstedten SC Nienstedten
Matchday 11 Harburger TB Harburger TB 1:3 SSV Rantzau SSV Rantzau