For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 2:08:06 PM
Matchday 5 Alphense Boys Alphense Boys 2:0 RKAVV Leidschendam RKAVV
Matchday 5 Alcides MVV Alcides 0:3 HVV Hollandia Hollandia
Matchday 5 VV Emmen VV Emmen 2:2 RKSV Leonidas Leonidas
Matchday 5 VOC VOC Rotterdam 0:4 VV Hoogeveen VV Hoogeveen
Matchday 5 HBS HBS Craeyenhout 0:1 JOS Watergraafsmeer Watergraafsmeer
Matchday 5 Quick '20 KVV Quick '20 2:2 MSC Meppel MSC Meppel
Matchday 5 OJC Rosmalen OJC Rosmalen 3:0 VV Moerse Boys VV Moerse Boys
Matchday 5 AWC AWC Wijchen 2:2 LONGA '30 LONGA '30
Matchday 5 UDI '19 UDI'19/Beter Bed 0:2 GVV Unitas Unitas
Matchday 5 IFC Ambacht IFC Ambacht 4:1 RKSV Minor RKSV Minor
Matchday 5 RKZVC RKZVC Zieuwent 4:4 Juliana '31 Juliana '31
Matchday 5 Baronie VV Baronie 4:2 Sportclub Silvolde SP Silvolde
Matchday 5 SV Meerssen SV Meerssen 1:0 RKSV Nuenen RKSV Nuenen
Matchday 5 RKSV Halsteren RKSV Halsteren 5:2 EHC Hoensbroek EHC Hoensbroek
Matchday 10 USC Paloma USC Paloma Hamburg 0:2 FC Union Tornesch Union Tornesch
Matchday 10 SV Rugenbergen SV Rugenbergen 2:0 Meiendorfer SV Meiendorfer SV
Matchday 10 TSV Sasel TSV Sasel 3:2 Hamburger SV III HSV III
Matchday 10 Concordia Concordia Hamburg 2:3 HSV Barmbek-Uhlenhorst Barmbek-U.
Matchday 6
F. Düsseldorf Fortuna Düsseldorf 1:2 SC Freiburg SC Freiburg
Matchday 6
1. FC Köln 1. FC Köln 0:4 Hertha BSC Hertha BSC
Matchday 8
FC St. Pauli FC St. Pauli 2:0 SV Sandhausen SV Sandhausen
Matchday 8
Greuther Fürth SpVgg Greuther Fürth 0:3 Holstein Kiel Holstein Kiel
Matchday 8
Erzgebirge Aue FC Erzgebirge Aue 4:1 SG Dynamo Dresden Dynamo Dresden
Matchday 10
Waldh. Mannheim SV Waldhof Mannheim 1:1 FC Hansa Rostock Hansa Rostock
Matchday 10
SV Meppen SV Meppen 1:2 KFC Uerdingen 05 KFC Uerdingen
First Round Gor Mahia FC Gor Mahia Nairobi 0:2 USM Alger USM Alger
First Round TP Mazembe TP Mazembe 3:1 Fosa Juniors FC Fosa Juniors
First Round AS Vita Club AS Vita Club Kinshasa 1:0 ASC Kara ASC Kara
First Round 1º de Agosto CD 1º de Agosto 0:1 Green Eagles FC Green Eagles FC
First Round Horoya AC Horoya AC 3:5 on pens JS Kabylie JS Kabylie
First Round ES Sahel Etoile Sportive du Sahel 3:0 Asante Kotoko SC Asante Kotoko
First Round Al-Hilal Al-Hilal Omdurman 1:0 Enyimba Aba Enyimba Aba
First Round Wydad AC Wydad Casablanca 4:1 FC Nouadhibou FC Nouadhibou
First Round El Masry El Masry SC 3:1 Malindi SC Malindi
First Round US Ben Guerdane Union Sportive de Ben Guerdane 2:1 Bandari FC Bandari FC
First Round Enugu Rangers Enugu Rangers IFC 3:1 AS Pélican AS Pélican
First Round Djoliba AC Djoliba AC Bamako 1:1 Maranatha FC Maranatha FC
First Round FC San Pedro FC San Pedro 3:0 Santoba FC Santoba FC
First Round CR Belouizdad CR Belouizdad 0:1 Pyramids FC Pyramids FC
First Round CS Sfaxien Club Sportif Sfaxien 0:0 Paradou AC Paradou AC
Matchday 7
Leicester Leicester City 5:0 Newcastle United Newcastle
Matchday 7 Espanyol RCD Espanyol Barcelona 0:2 Real Valladolid CF Real Valladolid
Matchday 7 SD Eibar SD Eibar 2:0 Celta de Vigo Celta de Vigo
Matchday 7 Alavés Deportivo Alavés 2:0 RCD Mallorca RCD Mallorca
Matchday 7 Levante Levante UD 1:1 CA Osasuna CA Osasuna
Matchday 7
Sevilla FC Sevilla FC 3:2 Real Sociedad Real Sociedad
Matchday 3 IC d'Escaldes Inter Club d'Escaldes 1:0 FC Ordino FC Ordino
Matchday 3 UE Engordany UE Engordany 1:1 UE Escale Santa Coloma Santa Coloma
Matchday 3 FC Santa Coloma FC Santa Coloma 1:0 Club Esportiu Carroi CE Carroi
Matchday 3 Sant Julia UE Sant Julia 1:0 Atlètic Club d'Escaldes AC Escaldes
Matchday 6
SSC Napoli SSC Napoli 2:1 Brescia Calcio Brescia
Matchday 6
Lazio SS Lazio 4:0 Genoa CFC Genoa
Matchday 6 Lecce US Lecce 0:1 AS Roma AS Roma
Matchday 6 Udinese Calcio Udinese Calcio 1:0 Bologna FC 1909 Bologna
Matchday 6 Cagliari Calcio Cagliari Calcio 1:1 Hellas Verona Hellas Verona
Matchday 6
AC Milan AC Milan 1:3 ACF Fiorentina Fiorentina
Matchday 8 R. Strasbourg RC Strasbourg Alsace 1:0 HSC Montpellier Montpellier
Matchday 8 Nîmes Olympique Nîmes Olympique 0:1 AS Saint-Étienne Saint-Étienne
Matchday 8 Marseille Olympique Marseille 1:1 Stade Rennais FC Stade Rennais
Matchday 11 Krasnodar II FK Krasnodar II 0:4 Arsenal Tula II Arsenal Tula II
Matchday 11 FK Sochi II FK Sochi II 2:0 Akhmat Grozny II Akhmat II
Matchday 11 Ural Ural Yekaterinburg 0:3 CSKA Moscow CSKA Moscow
Matchday 11 Rubin Kazan Rubin Kazan 0:0 FK Ufa Ufa
Matchday 11 Spartak Moscow Spartak Moscow 1:2 FK Orenburg Orenburg
Matchday 11 Krasnodar FK Krasnodar 2:0 Arsenal Tula Arsenal Tula
Matchday 9
SCR Altach SC Rheindorf Altach 0:2 SV Mattersburg SV Mattersburg
Matchday 9
Sturm Graz SK Sturm Graz 4:1 FC Admira Wacker Mödling Admira Wacker
Matchday 9
Rapid Vienna Rapid Vienna 3:3 TSV Hartberg TSV Hartberg
Matchday 11 Ac. Clinceni Academica Clinceni 0:3 FCSB FCSB
Matchday 11 CFR Cluj CFR Cluj 3:0 Gaz Metan Medias Gaz Metan
Matchday 6 Antalyaspor U19 Antalyaspor U19 0:0 Yeni Malatyaspor U19 Y. Malatya U19
Matchday 6 Trabzonspor U19 Trabzonspor U19 1:3 Besiktas JK U19 Besiktas U19
Matchday 8
RKC Waalwijk RKC Waalwijk 1:2 Vitesse Arnhem Vitesse
Matchday 8 PEC Zwolle PEC Zwolle 0:4 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
Matchday 8 FC Utrecht FC Utrecht 2:0 Willem II Tilburg Willem II
Matchday 8 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 2:0 Heracles Almelo Heracles Almelo
Matchday 8
Feyenoord Feyenoord Rotterdam 5:1 FC Twente Enschede FC Twente
Matchday 6 Konyaspor Konyaspor 2:1 Kayserispor Kayserispor
Matchday 6 Antalyaspor Antalyaspor 3:0 Yeni Malatyaspor Y. Malatyaspor
Matchday 6 Ankaragücü MKE Ankaragücü 2:1 Genclerbirligi Ankara Genclerbirligi
Matchday 6 Trabzonspor Trabzonspor 4:1 Besiktas JK Besiktas
Matchday 9
FC Basel FC Basel 1893 3:0 FC Luzern FC Luzern
Matchday 9
FC Lugano FC Lugano 0:1 Neuchâtel Xamax FCS NE Xamax
Matchday 9
Servette FC Servette FC 0:1 FC Zürich FC Zürich
Matchday 7 Santa Clara CD Santa Clara 1:0 Gil Vicente FC Gil Vicente
Matchday 7 Vit. Guimarães Vitória Guimarães SC 1:0 FC Paços de Ferreira Paços Ferreira
Matchday 7 Portimonense Portimonense SC 0:1 SC Braga Braga
Matchday 7 Rio Ave FC Rio Ave FC 0:1 FC Porto FC Porto
Matchday 9 FK Mariupol FK Mariupol 0:4 Desna Chernihiv Desna
Matchday 9 Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv 2:0 SK Dnipro-1 SK Dnipro-1
Matchday 9 Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk 0:5 Zorya Luhansk Zorya Luhansk
Matchday 5 OFI Crete OFI Crete 3:1 Asteras Tripolis Asteras Tripoli
Matchday 5 AO Xanthi AO Xanthi 3:1 Volos NPS Volos NPS
Matchday 5 Panionios Panionios Athens 0:1 Panathinaikos Athens Panathinaikos
Matchday 5 AEK Athens AEK Athens 2:2 PAOK Thessaloniki PAOK Salonika
Matchday 1 Doxa Dramas Doxa Dramas 2:3 AE Karaiskakis Artas AE Karaiskakis
Matchday 1 Apollon Pontou Apollon Pontou 0:4 PAE Chania PAE Chania
Matchday 1 Apollon Smyrnis Apollon Smyrnis 3:0 GS Ergotelis Ergotelis
Matchday 1 Panachaiki Panachaiki GE 1:1 PAS Giannina PAS Giannina
Matchday 1 Platanias AO Platanias 3:2 APO Levadiakos APO Levadiakos
Matchday 9 RSC Anderlecht RSC Anderlecht 0:0 Waasland-Beveren Waasl.-Beveren
Matchday 9 Standard Liège Standard Liège 1:1 RSC Charleroi RSC Charleroi
Matchday 9 KV Oostende KV Oostende 1:1 Royal Antwerp FC Royal Antwerp
Matchday 5 Rupel Boom FC Rupel Boom 5:0 AFC Tubize AFC Tubize
Matchday 5 SK Londerzeel SK Londerzeel 3:4 Berchem Sport Berchem Sport
Matchday 5 Royal Cappellen FC Royal Cappellen FC 3:0 Spouwen Mopertingen Mopertingen
Matchday 5 Pepingen-Halle SK Pepingen-Halle 2:1 Diegem Sport Diegem Sport
Matchday 5 KFC Duffel KFC Duffel 0:0 Hoogstraten VV Hoogstraten VV
Matchday 5 Ol. Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal 1:4 RC Hades RC Hades
Matchday 5 Bocholt VV Bocholt VV 3:0 KVV Vosselaar KVV Vosselaar
Matchday 5 KVK Westhoek KVK Westhoek 0:4 Racing Harelbeke KRC Harelbeke
Matchday 5 Merelbeke KFC Merelbeke 0:2 KRC Gent KRC Gent
Matchday 6 RUS Givry RUS Givry 2:0 Royale Entente Durbuy RE Durbuy
Matchday 6 Solières Solières Sport 1:5 RAAL La Louvière La Louvière
Matchday 6 Francs Borains Royal Francs Borains 7:0 RS Waremmien FC Waremme
Matchday 6 RFC Tilleur RFC Tilleur 1:2 Union Namur Fosses-la-Ville UR Namur FLV
Matchday 6 RRC Hamoir RRC Hamoir 2:1 RES Couvin-Mariembourg-Fraire Couvin-Mariemb.
Matchday 6 Stockay RRC Stockay-Warfusée 2:2 RFC Meux RFC Meux
Matchday 6 RUS Rebecq RUS Rebecq 0:0 RCS Verlaine RCS Verlaine
Matchday 8 Lommel SK Lommel SK 1:1 KSC Lokeren KSC Lokeren
Matchday 11 MFK Karvina MFK Karvina 1:1 Slezsky FC Opava SFC Opava
Matchday 11 Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen 1:0 AC Sparta Praha Sparta Praha
Matchday 11 Aarhus GF Aarhus GF 3:1 FC Nordsjaelland Nordsjaelland
Matchday 11 Aalborg BK Aalborg BK 0:3 Randers FC Randers FC
Matchday 11 FC Midtjylland FC Midtjylland 0:1 Odense Boldklub Odense BK
Matchday 11 SönderjyskE SönderjyskE 2:1 Bröndby IF Bröndby IF
Matchday 10 FK TSC FK TSC Backa Topola 2:0 FK Rad Rad
Matchday 10 Proleter FK Proleter Novi Sad 2:0 FK Napredak Krusevac Napredak
Matchday 10 Mladost FK Mladost Lucani 1:2 FK Vojvodina Novi Sad Vojvodina
Matchday 10 Vozdovac FK Vozdovac 4:1 FK Indjija Indjija
Matchday 10 Spartak FK Spartak Subotica 0:1 FK Cukaricki Cukaricki
Matchday 10 Inter Zapresic NK Inter Zapresic 0:2 HNK Gorica HNK Gorica
Matchday 10 NK Istra NK Istra 1961 1:1 HNK Hajduk Split Hajduk Split
Matchday 21 AC Barca AC Barca 2:5 Toivalan Urheilijat Toivalan
Matchday 21 Kurkimäen Kurkimäen Kisa 2:2 Warkaus JK Warkaus JK
Matchday 10 Arka Gdynia Arka Gdynia 0:0 Piast Gliwice Piast Gliwice
Matchday 10 Jagiellonia Jagiellonia Bialystok 2:3 Pogon Szczecin Pogon Szczecin
Matchday 10 Wisla Kraków Wisla Kraków 0:1 Cracovia Cracovia
Matchday 11 Botev Plovdiv Botev Plovdiv 0:1 Slavia Sofia Slavia Sofia
Matchday 11 FK Dunav FK Dunav Ruse 0:1 PFK Ludogorets Razgrad Ludogorets
Matchday 11 PFC Beroe Stara Zagora PFC Beroe Stara Zagora 2:1 CSKA Sofia CSKA Sofia
Matchday 12 Tabor Sezana NK Tabor Sezana 3:1 NK Bravo NK Bravo
Matchday 12 Rudar Velenje NK Rudar Velenje 1:1 NK Triglav Kranj NK Triglav
Matchday 7 E. Ettelbrück FC Etzella Ettelbruck 0:1 US Hostert US Hostert
Matchday 7 FC UNA Strassen FC UNA Strassen 2:0 FC Blue Boys Muhlenbach Muhlenbach
Matchday 7 Differdange 03 FC Differdange 03 2:3 Union Titus Petange Titus Petange
Matchday 7 US Mondorf US Mondorf-Les-Bains 2:3 Jeunesse Esch Jeunesse Esch
Matchday 7 FC Rodange 91 FC Rodange 91 1:1 Racing FC Union Luxembourg RFCU Luxembourg
Matchday 7 Vict. Rosport FC Victoria Rosport 0:7 F91 Dudelange F91 Dudelange
Matchday 7 CS Fola Esch CS Fola Esch 2:0 FC Progrès Niederkorn Pr. Niederkorn
Matchday 7 Ferencváros Ferencvárosi TC 1:0 Kisvárda FC Kisvárda
Matchday 10 Zlate Moravce FC ViOn Zlate Moravce-Vrable 1:3 Spartak Trnava Spartak Trnava
Matchday 10 Dunajska Streda DAC Dunajska Streda 1:0 MSK Zilina MSK Zilina
Matchday 10 Collegia Jübek TuS Collegia Jübek 2:6 IF Stjernen Flensborg IF Stjernen
Matchday 10 TuS Jevenstedt TuS Jevenstedt 0:3 BSC Brunsbüttel BSC Brunsbüttel
Matchday 14 Burglengenfeld ASV Burglengenfeld 1:2 TSV Bad Abbach TSV Bad Abbach
Matchday 14 SV Neukirchen SV Neukirchen b. Hl. Blut 0:1 TV Aiglsbach TV Aiglsbach
Matchday 7 TuS Makkabi TuS Makkabi Berlin 3:2 Reinickendorfer Füchse Füchse Berlin
Matchday 7 SFC Stern 1900 SFC Stern 1900 0:0 VfB Fortuna Biesdorf Fort. Biesdorf
Matchday 7 Frohnauer SC Frohnauer SC 1:1 Hilalspor Berlin Hilalspor
Matchday 7 E. Mahlsdorf Eintracht Mahlsdorf 2:0 FSV Spandauer Kickers Spand. Kickers
Matchday 7 Türkiyemspor Türkiyemspor Berlin 0:5 Berlin Türkspor 04 Berlin Türkspor
Matchday 7 Croatia Berlin SD Croatia Berlin 3:0 SV Empor Berlin SV Empor Berlin
Matchday 10 Büchen-Sieben. Büchen-Siebeneichener SV 4:1 Lübecker SC 99 Lübecker SC
Matchday 10 TuS Hartenholm TuS Hartenholm 12:1 SG Neustrand SG Neustrand
Matchday 7 SV Dessau 05 SV Dessau 05 0:1 SV Eintracht Elster Eintr. Elster
Matchday 7 SC Vahr-Blockd. SC Vahr-Blockdiek 0:1 VfL 07 Bremen VfL 07 Bremen
Matchday 7 DJK Blumenthal DJK Germania Blumenthal 1:3 OSC Bremerhaven OSC Bremerhaven
Matchday 7 Komet Arsten TuS Komet Arsten 0:2 KSV Vatan Sport KSV Vatan Sport
Matchday 7 SG Findorff SG Findorff 2:2 SV Lemwerder SV Lemwerder
Matchday 9 SV Mehring SV Mehring (Rhld.) 1:4 TSV Emmelshausen TSV Emmelshsn.
Matchday 9 SG Mendig SG Eintracht Mendig-Bell 2:3 SV Morbach SV Morbach
Matchday 9 SV Windhagen SV Eintracht Windhagen 1:1 TuS Kirchberg TuS Kirchberg
Matchday 9 VfR Voxtrup VfR Voxtrup 3:0 SV Union Lohne SV Union Lohne
Matchday 9 Falke Steinfeld SV Falke Steinfeld 0:0 Germania Leer Germania Leer
Matchday 9 FC Schüttorf 09 FC Schüttorf 09 1:4 Blau-Weiß Lohne BW Lohne
Matchday 9 GW Mühlen GW Mühlen 1:2 GW Firrel GW Firrel
Matchday 9 BSC Acosta Braunschweiger SC Acosta 1:7 Vahdet Salzgitter KSV Vahdet
Matchday 9 SC Gitter SC Gitter 2:1 MTV Isenbüttel MTV Isenbüttel
Matchday 9 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde 1:2 Eintracht Braunschweig II Braunschweig II
Matchday 9 SVG Göttingen SVG Göttingen 5:0 TSV Germania Lamme TSV Lamme
Matchday 9 SSV Kästorf SSV Kästorf 1922 4:1 SV Reislingen/Neuhaus Reislingen/N.
Matchday 9 SV Lengede SV Lengede 4:2 SC Hainberg SC Hainberg
Matchday 8 SV Emmendorf SV Emmendorf 4:5 VSV Hedendorf/Neukloster VSV Hedendorf
Matchday 8 TSV Gellersen TSV Gellersen 2:1 SV Blau-Weiß Bornreihe BW Bornreihe
Matchday 8 Ahlerstedt/Ott. SV Ahlerstedt/Ottendorf 3:1 MTV Treubund Lüneburg MTV TB Lbg.
Matchday 8 VfL Westercelle VfL Westercelle 1:2 Teutonia Uelzen Teutonia Uelzen
Matchday 8 Drocht./A. II SV Drochtersen/Assel II 0:0 VfL Güldenstern Stade VfL Güldens.
Matchday 13 SC Groß'lohe SC Großschwarzenlohe 1:3 SG Quelle Fürth Quelle Fürth
Matchday 13 Vorw. Röslau FC Vorwärts Röslau 3:2 1.FC Herzogenaurach 1.FC H'aurach
Matchday 13 ASV Vach ASV Vach 4:2 TuS Feuchtwangen Feuchtwangen
Matchday 13 TSV Buch TSV Buch (Bay.) 0:1 TSV Neudrossenfeld TSV Neudrossenfeld
Matchday 6 Germ. Mittweida SV Germania Mittweida 3:3 FV Eintracht Niesky Eintr. Niesky
Matchday 8 Bor. Emsdetten Borussia Emsdetten 2:1 Victoria Clarholz Vict. Clarholz
Matchday 8 1.FC Gievenbeck 1.FC Gievenbeck 1:0 TuS Hiltrup TuS Hiltrup
Matchday 8 VfL Theesen VfL Theesen 0:6 SV Rödinghausen II Rödinghausen II
Matchday 8 Delbrücker SC Delbrücker SC 0:1 SuS Neuenkirchen Neuenkirchen
Matchday 8 GW Nottuln Grün-Weiß Nottuln 5:2 SV Spexard SV Spexard
Matchday 8 TuS Tengern TuS Tengern 0:1 SpVgg Vreden SpVgg Vreden
Matchday 8 SC Herford SC Herford 2:3 VfB Fichte Bielefeld VfB Fichte
Matchday 10 VfL Bückeburg VfL Bückeburg 1:3 SV Bavenstedt SV Bavenstedt
Matchday 10 Bad Pyrmont SpVgg Bad Pyrmont 5:1 TSV Burgdorf TSV Burgdorf
Matchday 10 OSV Hannover OSV Hannover 5:2 TSV Pattensen TSV Pattensen
Matchday 10 TSV Godshorn TSV Godshorn 4:0 Heeßeler SV Heeßeler SV
Matchday 10 SC Hemmingen/W. SC Hemmingen/Westerfeld 3:2 STK Eilvese STK Eilvese
Matchday 10 FC Eldagsen FC Eldagsen 2:1 TSV Barsinghausen Barsinghausen
Matchday 9 L-Echterdingen Calcio Leinfelden-Echterdingen 3:0 FSV Hollenbach FSV Hollenbach
Matchday 9 Heimerdingen TSV Heimerdingen 2:1 VfL Sindelfingen Sindelfingen
Matchday 11 FC Homburg II FC 08 Homburg II 2:1 SV Rot-Weiß Hasborn RW Hasborn
Matchday 11 Quierschied SpVgg Quierschied 3:2 FV Schwalbach FV Schwalbach
Matchday 11 FSG Steinbach FSG Ottweiler/Steinbach 5:1 FV Bischmisheim FV Bischmisheim
Matchday 10 Sportfreunde 04 FFV Sportfreunde 1904 1:0 SG Rot-Weiß Frankfurt RW Frankfurt
Matchday 10 Vikt. Urberach FC Viktoria 09 Urberach 1:2 SG Unter-Abtsteinach Unterabsteinach
Matchday 10 SG Bornheim/GW SG Bornheim/GW 2:0 Rot-Weiß Darmstadt RW Darmstadt
Matchday 10 JSK Rodgau JSK Rodgau 3:1 Germania Großkrotzenburg Großkrotzenburg
Matchday 10 VfB Ginsheim II VfB Ginsheim II 3:1 SV Unter-Flockenbach Unter-Flockenb.
Matchday 10 Hanauer SC 1960 Hanauer SC 1960 1:0 1.FC Erlensee 1.FC Erlensee
Matchday 9 ASV Fußgönheim ASV Fußgönheim 1:4 TuS Marienborn TuS Marienborn
Matchday 9 Gau-Odernheim TSV Gau-Odernheim 2:2 TB Jahn Zeiskam TB Jahn Zeiskam
Matchday 9 Basara Mainz FC Basara Mainz 1:0 SV Steinwenden SV Steinwenden
Matchday 9 Waldalgesheim SV Alemannia Waldalgesheim 6:2 FK Pirmasens II FK Pirmasens II
Matchday 9 Bad Kreuznach Eintracht Bad Kreuznach 5:3 SV Rülzheim SV Rülzheim
Matchday 9 TuS Rüssingen TuS Rüssingen 4:1 SG Rieschweiler SG Rieschweiler
Matchday 11 Adler Weidenh. SV Adler Weidenhausen 2:4 CSC 03 Kassel CSC 03 Kassel
Matchday 11 Eichenzell FC Britannia Eichenzell 2:0 TSG Sandershausen Sandershausen
Matchday 11 FC Körle FC Körle 0:2 SG Johannesberg SG Johannesberg
Matchday 11 SSV Sand SSV Sand 6:1 Türkgücü Kassel Türkgücü KS
Matchday 13 SV Erlbach SV Erlbach 3:4 TuS Holzkirchen TuS Holzkirchen
Matchday 6 SF Düren Sportfreunde Düren 2:1 SV Grün-Weiß Brauweiler GW Brauweiler
Matchday 6 Arm. Eilendorf DJK Arminia Eilendorf 2:1 SV Rott SV Rott
Matchday 6 Hertha Walheim TSV Hertha Walheim 3:2 Kohlscheider BC Kohlscheider BC
Matchday 6 U. Schafhausen Union Schafhausen 4:0 TSC Euskirchen 1848/1913 TSC Euskirchen
Matchday 6 GKSC Hürth GKSC Hürth 1:0 SC Brühl SC Brühl
Matchday 6 Erftst.-Lechen. SC Germania Erftstadt-Lechenich 1:1 Germania Teveren Germ. Teveren
Matchday 6 SW Düren Schwarz-Weiß Düren 3:6 1.FC Düren II FC Düren II
Matchday 9 SV Hö/Nie SV Hönnepel-Niedermörmter 4:2 Holzheimer SG Holzheimer SG
Matchday 9 VSF Amern VSF Amern 0:3 SGE Bedburg-Hau SGE Bedburg-Hau
Matchday 9 PSV Wesel PSV Wesel-Lackhausen 3:4 VfL Rhede VfL Rhede
Matchday 9 DJK St. Tönis DJK Teutonia St. Tönis 3:1 TuS Fichte Lintfort Fichte Lintfort
Matchday 9 Sterkrade-Nord SpVgg Sterkrade-Nord 1:2 ASV Süchteln ASV Süchteln
Matchday 9 BW Dingden SV Blau-Weiß Dingden 1:1 1.FC Mönchengladbach 1.FC M'gladbach
Matchday 9 VfR Fischeln VfR Fischeln 0:1 TSV Meerbusch II Meerbusch II
Matchday 9 Giesenkirchen DJK/VfL Giesenkirchen 4:3 SV Sonsbeck SV Sonsbeck
Matchday 13 SVV Aschaffenb. SV Vatanspor Aschaffenburg 1:1 ASV Rimpar ASV Rimpar
Matchday 22 Flamengo Clube de Regatas do Flamengo 0:0 São Paulo Futebol Clube São Paulo
Matchday 22 Corinthians Sport Club Corinthians Paulista 1:0 Club de Regatas Vasco da Gama Vasco da Gama
Matchday 22 Internacional Sport Club Internacional 1:1 Sociedade Esportiva Palmeiras Palmeiras
Matchday 22 Fluminense Fluminense Football Club 2:1 Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio
Matchday 22 Santos FC Santos FC 2:0 Centro Sportivo Alagoano (AL) Alagoano
Matchday 12 CF Pachuca CF Pachuca 2:0 CD Cruz Azul CD Cruz Azul
Matchday 12 Necaxa Club Necaxa 0:0 FC Juárez FC Juárez
Matchday 12 Monterrey CF Monterrey 0:2 Tigres UANL Tigres UANL
Matchday 12 América CF América 4:1 Deportivo Guadalajara Chivas
Matchday 12 UNAM Pumas UNAM Pumas 2:0 Santos Laguna Santos Laguna
Matchday 30 Columbus Crew Columbus Crew SC 2:0 Philadelphia Union Philadelphia
Matchday 30 Chicago Fire Chicago Fire FC 2:2 Toronto FC Toronto FC
Matchday 30 Revolution New England Revolution 2:0 New York City FC NYCFC
Matchday 30 NY Red Bulls New York Red Bulls 0:0 D.C. United D.C. United
Matchday 30 Cincinnati FC Cincinnati 1:1 Orlando City SC Orlando City SC
Matchday 30 Montreal Impact Montreal Impact 1:1 Atlanta United FC Atlanta United
Matchday 8 Michigan Stars Michigan Stars FC 1:0 Milwaukee Torrent Milwaukee
Matchday 8 Detroit City Detroit City FC 3:0 Napa Valley 1839 FC Napa Valley
Matchday 13 Once Caldas Once Caldas 1:1 Independiente Medellín Indep. Medellín
Matchday 13 A. Bucaramanga Atlético Bucaramanga 2:3 Envigado FC Envigado
Matchday 13 Deportivo Cali Deportivo Cali 3:1 Boyacá Patriotas FC Patriotas
Matchday 27 Matsumoto Yama. Matsumoto Yamaga 0:0 FC Tokyo FC Tokyo
Matchday 27 Shonan Bellmare Shonan Bellmare 0:6 Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
Matchday 24 Vanr. Hachinohe Vanraure Hachinohe 1:0 FC Tokyo U23 FC Tokyo U23
Matchday 24 Fukushima Utd. Fukushima United 2:1 Iwate Grulla Morioka Iwate Grulla M.
Matchday 24 Kamatam. Sanuki Kamatamare Sanuki 2:2 Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
Matchday 24 Kataller Toyama Kataller Toyama 5:0 Gainare Tottori Gainare Tottori
Matchday 24 Blaublitz Akita Blaublitz Akita 2:0 Yokohama Sports & Culture Club Yokohama SCC
Matchday 24 SC Sagamihara SC Sagamihara 1:3 Giravanz Kitakyushu Gir. Kitakyushu
Matchday 24 C. Osaka U23 Cerezo Osaka U23 0:1 Nagano Parceiro Nagano Parceiro
Matchday 34 Monte. Yamagata Montedio Yamagata 0:1 Ventforet Kofu Ventforet Kofu
Matchday 34 Machida Zelvia Machida Zelvia 0:0 FC Ryukyu FC Ryukyu
Matchday 34 FC Gifu FC Gifu 1:1 Yokohama FC Yokohama FC
Matchday 34 Fagiano Okayama Fagiano Okayama 0:0 JEF United Chiba JEF Utd. Chiba
Matchday 8 Oaxaca Alebrijes de Oaxaca 2:2 Tampico Madero Tampico Madero
Matchday 8 Dorados de Sin. Dorados de Sinaloa 2:2 Club Atlético Zacatepec Zacatepec
Matchday 8 Celaya Celaya FC 0:1 Venados FC Yucatán Venados FC
Matchday 12 Zvijezda 09 U17 FK Zvijezda 09 U17 1:1 FK Tuzla City U17 Tuzla City U17
Matchday 13 Dep. La Guaira Deportivo La Guaira 0:1 Deportivo Táchira Táchira
Matchday 13 Atl. Venezuela Atlético Venezuela 0:2 Caracas FC Caracas FC
Matchday 13 Llaneros EF Llaneros de Guanare EF 1:0 Zamora FC Zamora
Matchday 13 Deportivo Lara Deportivo Lara 1:0 Metropolitanos FC Metropolitanos
Matchday 9 Slavija S. U19 FK Slavija Sarajevo U19 1:0 FK Krupa na Vrbasu U19 FK Krupa U19
Matchday 9 Prijedor U19 FK Rudar Prijedor U19 2:1 FK Olimpik Sarajevo U19 FK Olimpik U19
Matchday 9 Tuzla U19 FK Sloboda Tuzla U19 2:0 HSK Zrinjski Mostar U19 Zr. Mostar U19
Matchday 9 V. Mostar U19 FK Velez Mostar U19 1:2 FK Borac Banja Luka U19 Banja Luka U19
Matchday 9 Zvijezda 09 U19 FK Zvijezda 09 U19 3:1 FK Mladost Doboj-Kakanj U19 FK Mladost U19
Matchday 11 Mladost Kakanj FK Mladost Doboj-Kakanj 0:3 FK Sarajevo FK Sarajevo
Matchday 11 Zrinjski Mostar HSK Zrinjski Mostar 1:3 NK Siroki Brijeg Siroki Brijeg
Matchday 11 B. Banja Luka FK Borac Banja Luka 3:1 FK Velez Mostar Velez Mostar
Matchday 6 KF Tirana KF Tirana 1:2 FK Partizani FK Partizani
Matchday 23 Slavia Slavia Mozyr 0:1 FK Gorodeya Gorodeya
Matchday 23 Vitebsk FK Vitebsk 2:0 Isloch Minskiy Rayon Isloch
Matchday 23 Dinamo Minsk Dinamo Minsk 1:1 Shakhtjor Soligorsk Soligorsk
Matchday 8 GOSK Gabela NK GOSK Gabela 1:1 NK Zvijezda Gradacac Zvijezda G.
Matchday 8 Radnik Hadzici FK Radnik Hadzici 1:4 FK Gorazde FK Gorazde
Matchday 4 CS Hammam-Lif CS Hammam-Lif 1:2 CS Chebba CS Chebba
Matchday 4 Stade Tunisien Stade Tunisien 1:0 Etoile Sportive Metlaoui ES Metlaoui
Matchday 4 Club Africain Club Africain Tunis 0:1 US Monastir US Monastir
Matchday 3 Rapide Oued Zem Rapide Oued Zem 0:1 Olympique Khouribga O. Khouribga
Matchday 3 Moghreb Tétouan Moghreb Tétouan 1:0 Renaissance Zemamra Khemis Zemamra
Matchday 30 Charlotte Ind. Charlotte Independence 4:0 Hartford Athletic Hartford
Matchday 30 Louisville City Louisville City FC 2:2 Tampa Bay Rowdies TB Rowdies
Matchday 30 North Carolina North Carolina FC 3:1 Ottawa Fury FC Ottawa Fury
Matchday 30 Pittsburgh Pittsburgh Riverhounds SC 3:0 Indy Eleven Indy Eleven
Matchday 30 Loudoun United Loudoun United FC 0:2 Nashville SC Nashville SC
Matchday 30 Switchbacks FC Colorado Springs Switchbacks FC 1:3 Las Vegas Lights FC Las Vegas
Matchday 30 Memphis 901 FC Memphis 901 FC 5:0 Bethlehem Steel FC Bethlehem Steel
Matchday 30 RGV FC Toros Rio Grande Valley FC Toros 2:0 Orange County SC Orange County
Matchday 30 St. Louis FC Saint Louis FC 1:1 Atlanta United 2 ATL UTD 2
Matchday 30 San Antonio FC San Antonio FC 2:1 Fresno FC Fresno
Matchday 30 Reno FC Reno 1868 FC 1:2 Real Monarchs SLC Real Monarchs
Matchday 30 New Mexico Utd. New Mexico United 2:2 Phoenix Rising FC Phoenix Rising
Matchday 30 LA Galaxy II Los Angeles Galaxy II 5:1 Oklahoma City Energy FC Oklahoma City
Matchday 30 Tacoma Defiance Tacoma Defiance 1:1 FC Tulsa Tulsa
Matchday 30 Sacramento FC Sacramento Republic FC 1:2 El Paso Locomotive FC El Paso
Matchday 30 Timbers 2 Portland Timbers 2 1:2 Austin Bold FC Bold FC
Matchday 32 Gangwon FC Gangwon FC 2:2 Incheon United FC Incheon Utd.
Matchday 32 FC Seoul FC Seoul 1:2 Sangju Sangmu FC Sangju Sangmu
Matchday 32 Gyeongnam FC Gyeongnam FC 0:1 FC Pohang Steelers Pohang Steelers
Matchday 29 Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi 1:2 Dinamo Batumi Dinamo Batumi
Matchday 29 WIT Georgia WIT Georgia Tbilisi 0:0 FC Rustavi Rustavi
Matchday 29 FC Dila FC Dila Gori 2:1 Chikhura Sachkhere Chikhura
Matchday 11 NK Brda NK Brda 0:3 NK Radomlje NK Radomlje
Matchday 11 NK Nafta 1903 NK Nafta 1903 5:0 NK Dekani NK Dekani
Matchday 11 ND Gorica ND Gorica 3:0 NK Krka NK Krka
Matchday 11 FC Koper FC Koper 1:0 Vitanest Bilje NK Bilje
Matchday 27 Red Wolves Chattanooga Red Wolves SC 2:1 Richmond Kickers Richmond Kicker
Matchday 30 Bucheon FC Bucheon FC 1995 0:2 Busan IPark FC Busan IPark
Matchday 30 Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons FC 2:0 FC Anyang FC Anyang
Matchday 25 Sport Recife Sport Club do Recife 3:1 Operário Ferroviário Esporte Clube (PR) Operário-PR
Matchday 25 Oeste Oeste Futebol Clube (SP) 1:1 Paraná Clube Paraná
Matchday 25 CRB Clube de Regatas Brasil (AL) 1:1 Esporte Clube São Bento (SP) São Bento (SP)
Matchday 25 Bragantino Clube Atlético Bragantino (SP) 2:0 Esporte Clube Vitória EC Vitória
Matchday 8 Connah's Quay Connah's Quay Nomads FC 3:1 Penybont FC Penybont FC
Matchday 6 VV Gemert VV Gemert 3:2 HV & CV Quick Quick DH
Matchday 6 Hoogland VV Hoogland 1:2 ADO '20 Heemskerk ADO '20
Matchday 6 RKVV DEM RKVV DEM 0:2 RKSV Groene Ster Groene Ster
Matchday 6 ADO U21 ADO Den Haag U21 5:1 Blauw Geel '38 Blauw Geel '38
Matchday 6 Lienden FC Lienden 1:1 USV Hercules USV Hercules
Matchday 6 Dongen VV Dongen 0:1 HSC '21 Haaksbergen HSC '21
Matchday 6 SV Oss '20 SV Oss '20 2:2 OFC Oostzaan OFC Oostzaan
Matchday 9 A. Klagenfurt SK Austria Klagenfurt 1:1 SK Vorwärts Steyr Vorwärts Steyr
Matchday 9 Blau Weiss Linz FC Blau Weiss Linz 2:3 SV Ried SV Ried
Matchday 9 Barnsley FC Barnsley FC 1:3 Brentford FC Brentford
Matchday 31 FC Elva FC Elva 2:2 Kalev Tallinn U21 Kalev U21
Second Round Condeixa Clube Condeixa 5:4 on pens SC Lusitânia Lusitânia
Second Round Santarém UD Santarém 1:2 SC Farense Farense
Second Round Coruchense GD Coruchense 0:3 Clube Olímpico Montijo CO Montijo
Second Round Portomosense AD Portomosense 0:3 FC Alverca Alverca
Second Round Loures GS Loures 6:4 on pens Lusitano Ginásio Clube SAD Lusitano SAD
Second Round Coimbrões SC Coimbrões 3:1 CD Prado Prado
Second Round Amora FC Amora FC 2:1 SC São João Ver S. João Ver
Second Round Penedo Gordo ACD Penedo Gordo 0:1 GD Fabril Barreiro Fabril Barreiro
Second Round Oliveirense AD Oliveirense 2:1 FC Felgueiras 1932 Felgueiras
Second Round Canelas 2010 CF Canelas 2010 4:0 Ança Futebol Clube Ança FC
Second Round Sintra Football Club Sintra Football 2:0 Amarante FC Amarante
Second Round Sintrense Sport União Sintrense 1:2 Anadia FC Anadia
Second Round Fátima CD Fátima 4:0 ACDR Coutada Coutada
Second Round Gondomar Gondomar SC 0:1 Valadares Gaia FC Valadares Gaia
Second Round ARS Martinho AR São Martinho 2:4 on pens Merelinense FC Merelinense
Second Round Castelo Branco SB Castelo Branco 3:2 SC Olhanense Olhanense
Second Round Maria da Fonte SC Maria da Fonte 1:5 Juventude de Pedras Salgadas Pedras Salgadas
Second Round Esp. Lagos CF Esperança Lagos 1:3 GD Pevidem Pevidem
Second Round Beira-Mar SC Beira-Mar 2:0 SC Bustelo Bustelo
Second Round Mortágua Mortágua FC 2:3 AET FC Penafiel Penafiel
Second Round Condeixa Clube Condeixa 5:4 on pens SC Lusitânia Lusitânia
Second Round Caldas Caldas SC 0:1 Varzim SC Varzim
Second Round Leça Leça FC 4:3 on pens UD Oliveirense Oliveirense
Second Round Alcochentense GD Alcochetense 0:4 Leixões SC Leixões
Second Round Pinhalnovense CD Pinhalnovense 1:2 Estoril Praia Estoril
Second Round Lus. Lourosa Lusitânia FC Lourosa 4:2 AET SC Covilhã Covilhã
Second Round Eléctrico Eléctrico FC 1:6 FC Arouca Arouca
Second Round Vizela FC Vizela 6:1 Grupo Desportivo das Fontinhas Fontinhas
Second Round Lusitano FCV Lusitano FCV 0:1 Académica Coimbra Coimbra
Second Round At. Arcos Atlético dos Arcos 0:2 SC Praiense Praiense
Second Round SC Vila Pouca SC Vila Pouca de Aguiar 0:4 CD Mafra Mafra
Matchday 6 Junglinster FC Jeunesse Junglinster 1:0 FC Blo-Wäiss Medernach Medernach
Matchday 6 Mertert-Wass. Union Mertert-Wasserbillig 1:1 FC Mondercange Mondercange
Matchday 6 Hamm Benfica FC RM Hamm Benfica 4:1  FC Alisontia Steinsel Steinsel
Matchday 6 US Esch Union Sportive Esch-Alzette 2:1 Swift Hesperange Hesperange
Matchday 6 UN Käerjéng 97 UN Käerjéng 97 5:4 FC Jeunesse Canach Jeunesse Canach
Matchday 6 FC Wiltz 71 FC Wiltz 71 1:2 FC Mamer 32 FC Mamer 32
Matchday 7 Guillermo Brown Club Social y Atlético Guillermo Brown 2:0 Club Ferro Carril Oeste Ferro
Matchday 7 CD Riestra Club Deportivo Riestra 2:2 Club Atlético Sarmiento (Junin) CA Sarmiento
Matchday 7 Belgrano Club Atlético Belgrano 2:2 Independiente Rivadavia Ind. Rivadavia
Matchday 31 JK Trans Narva JK Trans Narva 0:1 Paide Linnameeskond Paide
Matchday 31 JK Viljandi JK Viljandi Tulevik 0:3 FC Flora Tallinn FC Flora
Matchday 31 JK Tammeka Jalgpallikool Tammeka 4:0 FC Kuressaare Kuressaare
Matchday 28 Chonburi FC Chonburi FC 3:0 PTT Rayong PTT Rayong
Semi-Finals Sligo Rovers Sligo Rovers 0:1 Dundalk FC Dundalk FC
Matchday 28 Balestier FC Balestier Khalsa FC 3:3 Warriors FC Warriors FC
Matchday 28 DPMM FC Brunei DPMM FC 5:4 Hougang United FC Hougang Utd.
Matchday 28 Albirex Niigata Albirex Niigata (S) 1:0 Home United FC Home Utd.
Matchday 28 Tampines Rovers Tampines Rovers FC 1:1 Garena Young Lions Young Lions
Matchday 21 Super Nova SK Super Nova 0:3 FK Smiltene/BJSS Smiltene
Matchday 21 Tukums FK Tukums 2000 5:0 Rezeknes FA Rezeknes FA
Matchday 6 Benevento Benevento Calcio 1:1 Virtus Entella Virtus Entella
Matchday 6 Chievo Verona Chievo Verona 1:1 Pordenone Calcio Pordenone
Matchday 6 Spezia Calcio Spezia Calcio 2:4 Trapani Calcio Trapani
Matchday 6 AS Livorno AS Livorno 2:3 US Salernitana 1919 Salernitana
Matchday 7 Olbia Olbia Calcio 1905 1:1 Como 1907 Como
Matchday 7 Pianese US Pianese 1:1 AC Gozzano Gozzano
Matchday 7 Pro Vercelli FC Pro Vercelli 1892 0:0 US Pergolettese 1932 Pergolettese
Matchday 7 Arezzo SS Arezzo 3:1 Aurora Pro Patria Pro Patria
Matchday 7 Giana Erminio AS Giana Erminio 1:3 US Città di Pontedera