For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 2:00:01 PM
Matchday 10 Bramfelder SV Bramfelder SV 1:3 TuS Osdorf TuS Osdorf
Matchday 10 Hamm Utd. Hamm United FC 1:1 Niendorfer TSV Niendorfer TSV
Matchday 10 SC Victoria SC Victoria Hamburg 3:1 SV Curslack-Neuengamme SV Curslack-N.
Matchday 10 FC Süderelbe FC Süderelbe 0:4 TuS Dassendorf TuS Dassendorf
Matchday 6
Union Berlin 1.FC Union Berlin 1:2 Eintracht Frankfurt E. Frankfurt
Matchday 8
Arm. Bielefeld Arminia Bielefeld 0:1 VfB Stuttgart VfB Stuttgart
Matchday 8
Wehen Wiesbaden SV Wehen Wiesbaden 2:0 VfL Osnabrück VfL Osnabrück
Matchday 10
1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg 3:0 Würzburger Kickers Würzb. Kickers
Quarter-Finals Alianza FC Alianza Fútbol Club 2:0 AD San Carlos AD San Carlos
Quarter-Finals Olimpia CD Olimpia 2:0 Comunicaciones FC Comunicaciones
First Round Kampala CC Kampala City Council 1:1 CA Petróleos Luanda Petro Luanda
First Round Sundowns Mamelodi Sundowns FC 11:1 Côte d'Or FC Côte d'Or FC
First Round Esperance Esperance Tunis 2:1 Elect-Sport FC Elect-Sport FC
First Round DC Motema Pembe DC Motema Pembe 4:3 on pens Khartoum Club Khartoum Club
First Round Bidvest Wits FC Bidvest Wits FC 3:0 Young Buffaloes Simunye Young Buffaloes
Matchday 7 Villarreal Villarreal CF 5:1 Real Betis Balompié Real Betis
Matchday 11 Loko Moscow II Lokomotiv Moscow II 2:0 Zenit St. Petersburg II Zenit II
Matchday 11 Rostov II FK Rostov II 1:3 Dinamo Moscow II Dinamo M II
Matchday 11 KS Samara II Krylya Sovetov Samara II 0:1 FK Tambov II FK Tambov II
Matchday 11 Dinamo Bukarest Dinamo Bukarest 2:1 FC Voluntari FC Voluntari
Matchday 6 Basaksehir Istanbul Basaksehir FK 5:0 Caykur Rizespor C. Rizespor
Matchday 8 FC Emmen FC Emmen 3:0 ADO Den Haag ADO Den Haag
Matchday 7 Boavista Boavista Porto FC 0:0 CD Tondela Tondela
Matchday 9 Shakhtar D. Shakhtar Donetsk 4:0 Vorskla Poltava Vorskla
Matchday 8 KSV Roeselare KSV Roeselare 0:2 KVC Westerlo KVC Westerlo
Matchday 11 FK Teplice FK Teplice 1:0 FC Bohemians Prag 1905 Bohemians 1905
Matchday 11 Lyngby BK Lyngby BK 2:1 Hobro IK Hobro IK
Matchday 10 NK Lokomotiva NK Lokomotiva Zagreb 0:4 GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Third Round SJK Seinäjoki SJK Seinäjoki 0:2 Kokkolan Pallo-Veikot Kokkolan PV
Third Round KuPS Kuopion Palloseura 2:0 Ilves Tampere Ilves
Matchday 21 JPS Jyväskylän Seudun Palloseura 2:3 Kings SC Kings SC
Matchday 21 SC Riverball SC Riverball 1:0 Lehmon Pallo-77 LehPa
Matchday 10 Korona Kielce Korona Kielce 1:0 Slask Wroclaw Slask Wroclaw
Matchday 11 FC Tsarsko Selo FC Tsarsko Selo Sofia 1:1 Cherno More Varna Cherno More
Matchday 14 TSV Kareth TSV Kareth-Lappersdorf 1:5 1.FC Bad Kötzting Bad Kötzting
Matchday 14 SpVgg Weiden SpVgg SV Weiden 2:2 VfB Straubing VfB Straubing
Matchday 8 Ottersberg TSV Ottersberg 1:1 FC Verden 04 FC Verden 04
Matchday 7 TuRa Bremen TuRa Bremen 3:1 TSV Osterholz-Tenever OT Bremen
Matchday 13 SB Traunstein SB Chiemgau Traunstein 3:1 TSV Ampfing TSV Ampfing
Matchday 13 FC Töging FC Töging 4:2 TSV Kastl TSV Kastl
Matchday 13 SE Freising SC Eintracht Freising 0:0 Sportbund DJK Rosenheim SB Rosenheim
Matchday 9 TuS Mayen TuS Mayen 2:3 VfB Wissen VfB Wissen
Matchday 9 FSV Tarforst FSV Trier-Tarforst 3:4 FSV Salmrohr FSV Salmrohr
Matchday 9 SG Alfbachtal SG Alfbachtal 0:1 SG Neitersen/Altenkirchen SG Neitersen/A.
Matchday 9 BV Cloppenburg BV Cloppenburg 2:2 VfL Oythe VfL Oythe
Matchday 9 TV Dinklage TV Dinklage 1:1 BV Essen BV Essen
Matchday 9 Holthausen/B. SV Holthausen/Biene 1:1 SC Melle 03 SC Melle 03
Matchday 10 TSV Travemünde TSV Travemünde 2:6 FC Dornbreite Lübeck FC Dornbreite
Matchday 7 FSV Barleben FSV Barleben 1911 2:2 Einheit Wernigerode FCE Wernigerode
Matchday 7 Sangerhausen VfB 1906 Sangerhausen 3:3 1.FC Bitterfeld-Wolfen Bitterfeld-W.
Matchday 7 Malchower SV Malchower SV 90 9:0 SV 90 Görmin SV 90 Görmin
Matchday 7 FCM Schwerin FC Mecklenburg Schwerin 3:3 FC Anker Wismar Anker Wismar
Matchday 6 SV Falkensee/F. SV Falkensee/Finkenkrug 1:2 MSV 1919 Neuruppin MSV Neuruppin
Matchday 10 1.FC Wunstorf 1.FC Wunstorf 1:1 TSV Krähenwinkel/Kaltenweide Krähenwinkel
Matchday 21 Palmeiras Sociedade Esportiva Palmeiras 6:2 Centro Sportivo Alagoano (AL) Alagoano
Matchday 21 Fluminense Fluminense Football Club 1:1 Santos FC Santos FC
Matchday 21 Grêmio Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense 6:1 Avaí Futebol Clube (SC) Avaí FC
Matchday 21 Athletico-PR Club Athletico Paranaense 4:1 Fortaleza Esporte Clube Fortaleza
Matchday 11 Toluca Deportivo Toluca 3:1 Atlético de San Luis San Luis
Matchday 8 Michigan Stars Michigan Stars FC 2:0 Napa Valley 1839 FC Napa Valley
Matchday 13 Millonarios Millonarios FC 2:1 Alianza Petrolera Alianza Petrol.
Matchday 5 Shabab Al-Shabab Riyadh 1:2 Al-Ittihad Jeddah Ittihad
Matchday 5 Al-Wahda Al-Wahda Mekka 2:0 Al-Fateh Al-Fateh
Matchday 5 Ahli Al-Ahli Jeddah 0:0 Al-Nassr FC Al-Nassr
Matchday 12 Metropolitanos Metropolitanos FC 2:1 Monagas SC Monagas SC
Matchday 2 Shabab Dubai FC Shabab Al-Ahli Dubai 5:1 Al-Fujairah SC Fujairah SC
Matchday 2 Khor Fakkan Khor Fakkan 1:1 Hatta Club Hatta Club
Matchday 2 Al-Wahda FC Al-Wahda FC Abu Dhabi 3:2 Al-Jazira (Abu Dhabi) Al-Jazira
Matchday 23 Dnyapro Mogilev Dnyapro Mogilev 2:0 FK Slutsk FK Slutsk
Matchday 23 Dynamo Brest Dynamo Brest 3:0 Torpedo Minsk Torpedo Minsk
Matchday 23 FK Minsk FK Minsk 1:6 Energetik-BGU Minsk Energetik-BGU
Matchday 8 Olimp. Sarajevo FK Olimpik Sarajevo 2:2 NK Metalleghe BSI NK Metalleghe
Matchday 3 Difaâ El Jadida Difaâ El Jadida 0:0 Mouloudia d'Oujda Mouloudia
Matchday 27 Toronto FC II Toronto FC II 1:0 South Georgia Tormenta FC Tormenta FC
Matchday 8 Bala Town Bala Town FC 2:0 Aberystwyth Town FC Aberystwyth
Matchday 8 Caernarfon Town Caernarfon Town 1:0 Newtown AFC Newtown
Matchday 9 SV Kapfenberg SV Kapfenberg 0:2 FC Liefering FC Liefering
Matchday 9 SKU Amstetten SKU Amstetten 1:2 FC Juniors OÖ Juniors OÖ
Matchday 9 SV Horn SV Horn 2:4 SC Austria Lustenau A. Lustenau
Matchday 9 Young Violets Young Violets Austria Wien 4:1 Floridsdorfer AC FAC
Matchday 9 Fulham Fulham FC 2:0 Wigan Athletic Wigan
Matchday 9 Stoke City Stoke City 2:3 Nottingham Forest Nottm Forest
Semi-Finals Atlético-MG Clube Atlético Mineiro 5:5 on pens Club Atlético Colón CA Colón
Matchday 31 FCI Levadia U21 FCI Levadia U21 7:1 Jalgpallikool Tammeka U21 JK Tammeka U21
Matchday 7 CA Alvarado CA Alvarado 1:2 Club Atlético Atlanta Atlanta
Matchday 7 Nueva Chicago Nueva Chicago 1:1 AA Estudiantes de Río Cuarto AA Estudiantes
Matchday 27 Port FC Port FC 3:0 Nakhonratchasima Mazda FC Swat Cat
Matchday 31 Derry City Derry City 4:0 Cork City FC Cork City
Semi-Finals Bohemians Bohemian Football Club Dublin 0:2 Shamrock Rovers Shamrock Rovers
Matchday 11 Blackpool Blackpool FC 2:1 Lincoln City Lincoln City
Matchday 6 Pescara Delfino Pescara 1936 0:3 FC Crotone Crotone
Matchday 8 UD Las Palmas UD Las Palmas 3:2 Albacete Balompié Albacete
Matchday 9 FC Villefranche FC Villefranche-Beaujolais 0:0 USL Dunkerque Dunkerque
Matchday 9 US Créteil US Créteil-Lusitanos 1:1 Sporting Club de Toulon SC Toulon
Matchday 9 Bastia-Borgo FC Bastia-Borgo 3:2 US Quevilly-Rouen Métropole Quevilly-Rouen
Matchday 9 Concarneau US Concarneau 2:1 Red Star FC Red Star FC
Matchday 9 US Avranches US Avranches 1:1 AS Béziers AS Béziers
Matchday 9 Stade Lavallois Stade Lavallois 0:1 Bourg-en-Bresse Péronnas 01 Bourg-en-Bresse
Matchday 9 US Boulogne US Boulogne 1:2 SO Cholet SO Cholet
Matchday 9 Pau FC Pau FC 4:0 GFC Ajaccio G. Ajaccio
Matchday 9 Le Puy Foot Le Puy Foot 43 Auvergne 1:2 Sporting-Club de Lyon Sport-Club Lyon
Matchday 9 AC Ajaccio AC Ajaccio 2:0 Valenciennes FC Valenciennes FC
Matchday 9 FC Chambly FC Chambly 0:1 FC Lorient FC Lorient
Matchday 9 Clermont Foot Clermont Foot Auvergne 63 2:2 AS Nancy-Lorraine AS Nancy
Matchday 9 Grenoble Grenoble Foot 38 1:0 SM Caen SM Caen
Matchday 9 AC Le Havre AC Le Havre 0:1 LB Châteauroux LB Châteauroux
Matchday 9 FC Niort FC Chamois Niort 2:2 AJ Auxerre AJ Auxerre
Matchday 9 Rodez AF Rodez AF 0:2 FC Sochaux-Montbéliard FC Sochaux
Matchday 9 Troyes ES Troyes AC 1:2 US Orléans US Orléans
Matchday 9 Miercurea Ciuc AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 1:1 Universitatea Cluj U Cluj
Matchday 11 Dolgoprudnyi FK Dolgoprudnyi 2:0 Pskov-747 Pskov-747
Matchday 8 FC Volendam FC Volendam 0:4 SC Cambuur-Leeuwarden SC Cambuur
Matchday 8 MVV Maastricht MVV Maastricht 1:4 Ajax Amsterdam U21 Ajax U21
Matchday 8 FC Eindhoven FC Eindhoven 4:1 SC Telstar Telstar
Matchday 8 Excelsior SBV Excelsior Rotterdam 5:2 PSV Eindhoven U21 PSV U21
Matchday 8
NEC Nijmegen NEC Nijmegen 3:3 Go Ahead Eagles Deventer Go Ahead Eagles
Matchday 8 TOP Oss TOP Oss 0:1 NAC Breda NAC Breda
Matchday 8 Almere City Almere City FC 3:2 FC Dordrecht FC Dordrecht
Matchday 8
Roda JC Roda JC Kerkrade 1:1 De Graafschap Doetinchem De Graafschap
Matchday 9 Estoril U23 Estoril Praia U23 3:2 Vitória de Setúbal FC U23 Vitória FC U23
Matchday 7 Queen o. t. S. Queen of the South FC 1:1 Dundee FC Dundee FC
Matchday 11 Prykarpattia PFK Prykarpattia Ivano-Frankivsk 2:3 Metalist 1925 Kharkiv Metalist 1925
Matchday 9 FC Winterthur FC Winterthur 3:1 FC Schaffhausen FC Schaffhausen
Matchday 5 Olympiacos U19 Olympiacos Piraeus U19 3:1 PAS Lamia 1964 U19 PAS Lamia U19
Matchday 8 FC Zlin U19 FC Zlin U19 2:3 on pens FC Hradec Králové U19 Hr. Králové U19
Matchday 10 Ustí nad Labem FK Ustí nad Labem 1:1 MFK Vitkovice Vitkovice
Matchday 10 1.SC Znojmo 1.SC Znojmo 3:1 FC Viktoria Otrokovice Otrokovice
Matchday 25 TPS Turun Palloseura 1:1 FF Jaro FF Jaro
Matchday 11 Sandecja Sandecja Nowy Sacz 3:2 Chrobry Glogow Chrobry Glogow
Matchday 10 Pol. Warsaw Polonia Warsaw 0:2 Ruch Wysokie Mazowieckie Ruch W.M.
Matchday 7 Fulham U23 Fulham FC U23 2:4 Middlesbrough FC U23 Boro U23
Matchday 7 Man Utd U23 Manchester United U23 2:0 Norwich City U23 Norwich U23
Matchday 7 Brighton U23 Brighton & Hove Albion U23 4:1 Tottenham Hotspur U23 Tottenham U23
Matchday 7 Everton U23 Everton FC U23 2:2 Manchester City U23 Man City U23
Matchday 7 Wolves U23 Wolverhampton Wanderers U23 1:2 Southampton FC U23 Southampton U23
Matchday 6 Bnei Sakhnin Ihud Bnei Sakhnin 1:2 Hapoel Nof HaGalil H. Nof HaGalil
Matchday 6 H. Ramat Gan Hapoel Ramat Gan 1:0 Hapoel Acre Hapoel Acre
Matchday 6 Hapoel Bnei Lod Hapoel Bnei Lod 0:4 Hapoel Katamon Jerusalem Hapoel Katamon
Matchday 6 Hapoel Afula Hapoel Afula 1:3 Hapoel Umm al-Fahm H. Umm al-Fahm
Matchday 6 Ramat haSharon Hapoel Ramat haSharon 3:0 Hapoel Ashkelon H. Ashkelon
Matchday 11 TSV Steinbach TSV Steinbach Haiger 1:2 FC 08 Homburg FC 08 Homburg
Matchday 11 FCA Walldorf FC-Astoria Walldorf 1:0 VfR Aalen VfR Aalen
Matchday 11 TSG Balingen TSG Balingen 0:2 Bahlinger SC Bahlinger SC
Matchday 13 1860 Rosenheim TSV 1860 Rosenheim 2:1 VfR Garching VfR Garching
Matchday 13 FV Illertissen FV Illertissen 0:3 1.FC Schweinfurt 05 Schweinfurt 05
Matchday 13 FC Augsburg II FC Augsburg II 2:3 SV Heimstetten SV Heimstetten
Matchday 13 FC Memmingen FC Memmingen 1:3 SV Viktoria Aschaffenburg Aschaffenburg
Matchday 10 SC Weiz SC Weiz 3:1 TuS Bad Gleichenberg Bad Gleichenb.
Matchday 10 SC Kalsdorf SC Kalsdorf 0:0 SV Allerheiligen Allerheiligen
Matchday 10 Deutschlandsbg. Deutschlandsberger SC 0:0 SK Sturm Graz II Sturm Graz II
Matchday 12 BSV Rehden BSV Schwarz-Weiß Rehden 1:1 SV Drochtersen/Assel SV Drochtersen
Matchday 10 Lok Leipzig 1.FC Lokomotive Leipzig 4:3 FSV Wacker Nordhausen W. Nordhausen
Matchday 9 Bruck/L. ASK-BSC Bruck/Leitha 1:4 SC Neusiedl/See SC Neusiedl/See
Matchday 9 Draßburg ASV Draßburg 1:0 SV Leobendorf Leobendorf
Matchday 9 Wiener SC Wiener Sport-Club 3:0 FC Admira Wacker Mödling II FC Admira II
Matchday 9 Mauerwerk FC Mauerwerk 0:4 FC Marchfeld Donauauen Marchfeld
Matchday 12 Bischofshofen SK Bischofshofen 0:7 Salzburger AK 1914 SAK 1914
Matchday 12 FC Kufstein FC Kufstein 2:1 FC Wacker Innsbruck II FC Wacker II
Matchday 12 Zirl FC Zirl 1:4 SC Imst Imst
Matchday 10 FC Helsingör FC Helsingör 1:1 BK Frem BK Frem
Matchday 10 Hellerup IK Hellerup IK 1:2 Vanlöse IF Vanlöse IF
Matchday 9 FSV Bissingen FSV 08 Bissingen 3:3 FC 08 Villingen FC 08 Villingen
Matchday 14 ASV Cham ASV Cham 1:1 SV Seligenporten Seligenporten
Matchday 9 Schonnebeck SpVg Schonnebeck 5:1 VfB 03 Hilden VfB Hilden
Matchday 11 Eintracht Trier SV Eintracht Trier 05 1:0 FV Engers 07 FV Engers 07
Matchday 13 TSV Wasserburg TSV 1880 Wasserburg 2:0 TSV 1860 München II 1860 München II
Matchday 6 Wegberg-Beeck FC Wegberg-Beeck 3:1 SV Eilendorf SV Eilendorf
Matchday 7 FSV Luckenwalde FSV 63 Luckenwalde 4:1 FC Eilenburg FC Eilenburg
Matchday 9 Leher TS Leher TS Bremerhaven 0:5 FC Oberneuland FC Oberneuland
Matchday 9 Kickers Emden Kickers Emden 2:2 SV Atlas Delmenhorst SV Atlas
Matchday 9 Spelle-Venhaus SC Spelle-Venhaus 3:1 MTV Gifhorn MTV Gifhorn
Matchday 11 Dubnica FK Dubnica nad Vahom 4:1 KFC Komarno Komarno
Round of 16 Defensa Defensa y Justicia 0:1 Club Atlético Independiente Independiente
Matchday 7 SV Donau SV Donau 3:1 SV Gerasdorf/Stammersdorf Gerasdorf
Matchday 7 Mannswörth SC Mannswörth 1:1 WAF Brigittenau WAF Brigittenau
Matchday 7 ASK Elektra ASK Elektra 4:1 SV Schwechat SV Schwechat
Matchday 9 St. Pölten Jun. SKN St. Pölten Juniors 1:1 SC Union Ardagger Ardagger
Matchday 9 Schrems ASV Schrems 0:1 ASK Mannersdorf Mannersdorf
Matchday 9 Scheiblingkir. USV Scheiblingkirchen-Warth 1:0 Kremser SC Kremser SC
Matchday 9 SC Ortmann SC Ortmann 2:2 ASK Kottingbrunn Kottingbrunn
Matchday 9 Langenrohr SV Langenrohr 4:1 SV Waidhofen/Thaya Waidhofen/T.
Matchday 9 Kilb SCU Kilb 4:0 SV Gaflenz Gaflenz
Matchday 9 Rohrbach/G. USC Rohrbach/Gölsen 6:2 ASV Spratzern Spratzern
Matchday 9 Leithaprodersd. SV Leithaprodersdorf 2:0 ASK Kohfidisch Kohfidisch
Matchday 9 Deutschkreutz FC Deutschkreutz 2:2 FSG Oberpetersdorf/Schwarzenbach Oberp./Schwarz.
Matchday 9 Siegendorf ASV Siegendorf 3:1 SV Güssing Güssing
Matchday 9 Oberwart SV Oberwart 2:1 SV Eltendorf Eltendorf
Matchday 9 Edelweiß Union Edelweiß Linz 1:1 Union Mondsee Mondsee
Matchday 9 Grieskirchen SV Grieskirchen 0:7 SV Wallern SV Wallern
Matchday 9 Micheldorf SV Grün-Weiß Micheldorf 5:1 ASKÖ Donau Linz Donau Linz
Matchday 9 Union Perg Union Perg 0:2 Union Weißkirchen Weißkirchen
Matchday 9 FC Gamlitz FC GamlitzFC Weinland Gamlitz 0:1 USV Gnas Gnas
Matchday 9 Liezen SC Liezen 1:1 Donawitzer SV Leoben DSV Leoben
Matchday 9 Ilz Ilzer SV 4:2 TUS Heiligenkreuz am Waasen Heiligenkreuz
Matchday 9 Mettersdorf USV Mettersdorf 1:1 SK Fürstenfeld Fürstenfeld
Matchday 9 Bruck/Mur SC Bruck/Mur 3:0 SV Wildon Wildon
Matchday 9 Lafnitz II SV Lafnitz II 2:0 SV Rottenmann SV Rottenmann
Matchday 10 Treibach SK Treibach 2:0 SV Feldkirchen SV Feldkirchen
Matchday 10 Spittal SV Spittal 2:1 VST Völkermarkt Völkermarkt
Matchday 9 SV Innsbruck SV Innsbruck 4:1 SV Kirchbichl Kirchbichl
Matchday 9 Kundl SC Kundl 4:0 SK St. Johann SK St. Johann
Matchday 9 SV Zams SV Zams 2:1 Völser SV Völs
Matchday 4 Sparta R. U17 Sparta Rotterdam U17 0:0 Ajax Amsterdam U17 Ajax U17
Matchday 8 Urania Genève Urania Genève Sport 3:1 CS Italien GE Italien GE
Matchday 8 FC Collex-Bossy FC Collex-Bossy 3:0 FC Sierre FC Sierre
Matchday 8 Xamax FCS U21 Neuchâtel Xamax FCS U21 3:1 Le Locle Sports Le Locle Sports
Matchday 1 AEK Larnaca AEK Larnaca 0:0 Apollon Limassol Apol. Limassol
Matchday 21 FC Honka II FC Honka II 1:1 Grankulla IFK Grankulla IFK
Matchday 2 AC Tripoli AC Tripoli 0:2 Al-Ahli Akhaa Aley Al-Ahli
Matchday 2 Tadamon Sour Tadamon Sour 1:2 Al-Nejmeh Al-Nejmeh
Matchday 21 HPS Helsingin Palloseura 5:4 FC Finnkurd FC Finnkurd
Matchday 8 Lech U19 Lech Poznan U19 0:2 Pogon Szczecin U19 Pogon U19
Matchday 2 AC Juvenes-D. AC Juvenes-Dogana 0:2 SC Faetano Faetano
Matchday 2 Cosmos SS Cosmos 1:2 S.S. Virtus Virtus
Quarter-Finals Barcelona SC Barcelona SC Guayaquil 0:0 CD El Nacional CD El Nacional
Group Stage A. Samoa U23 American Samoa U23 0:5 Samoa U23 Samoa U23
Group Stage New Zealand U23 New Zealand U23 4:2 Solomon Islands U23 Solomon U23
Matchday 6 Qarabag Agdam Qarabağ Ağdam 2:0 Sumgayit PFC Sumgayit
Matchday 9 Gandzasar Gandzasar Kapan 2:0 FC Yerevan FC Yerevan
Matchday 7 Ostbahn XI SC Ostbahn XI 2:3 Gersthofer SV Gersthof
Matchday 7 Wieselburg SC Wieselburg 2:2 SC Rabenstein Rabenstein
Matchday 7 Melk SC Melk 1:0 FC Rohrendorf Rohrendorf
Matchday 7 Eggenburg SK Eggenburg 0:0 SC Amaliendorf-Aalfang Amaliendorf
Matchday 7 Stockerau SV Stockerau 1:2 1. FC Bisamberg Bisamberg
Matchday 7 Korneuburg SC Korneuburg 1:3 SC Leopoldsdorf/Mfd. Leopoldsdorf
Matchday 7 Vösendorf ASV Vösendorf 0:1 TSU Obergänserndorf Obergänsernd.
Matchday 9 Bad Hofgastein SC Bad Hofgastein 6:0 SC Pfarrwerfen Pfarrwerfen
Matchday 21 Persipura Persipura Jayapura 3:1 PSM Makassar PSM Makassar
Matchday 21 TR-KABO TIRA-Persikabo 1:1 Semen Padang FC Semen Padang
Matchday 21 Borneo FC Borneo FC 1:0 Persija Jakarta Persija Jakarta
Matchday 5 Tarxien Tarxien Rainbows 1:2 Sliema Wanderers Sliema Wander.
Matchday 3 Pietà Hotspurs FC Pietà Hotspurs FC 0:3 Lija Athletic FC Lija Athletic
Matchday 3 Fgura Utd Fgura United FC 1:5 Qrendi FC Qrendi FC
Matchday 5 Al Arabi Al Arabi Sports Club 12:00 AM Al Sadd Sports Club Al Sadd
group stage Sweden U17 Sweden U17 4:2 Lithuania U17 Lithuania U17
group stage Faroe U17 Faroe Islands U17 1:6 Denmark U17 Denmark U17
Matchday 10 Klub Kosova Klub Kosova 2:3 Dersimspor Hamburg Dersimspor
Matchday 10 Rahlstedt Rahlstedter SC 1:5 ASV Hamburg ASV Hamburg
Matchday 7 Maritzburg Utd. Maritzburg United FC 1:0 Chippa United Chippa United
Matchday 10 Eimsbütteler TV Eimsbütteler TV 5:0 VfL Pinneberg VfL Pinneberg