For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 7:57:53 AM
Quarter-Finals Saprissa Deportivo Saprissa 3:2 CA Independiente de La Chorrera CA Independient
Third Round Hacettepe Hacettepe Spor 0:4 Denizlispor Denizlispor
Third Round Erzin Spor Erzin Spor 1:4 Inegölspor Inegölspor
Third Round Görelespor Görelespor 4:1 Giresunspor Giresunspor
Third Round Fatsa Belediye Fatsa Belediyespor 0:4 Samsunspor Samsunspor
Third Round
Elazigspor Elazigspor 0:1 Büyükcekmece Tepecik Spor Tepecik Spor
Third Round Hekimoglu Hekimoglu Trabzon 2:0 AET Adana Demirspor Adana Demirspor
Third Round Ankara Demir Ankara Demirspor 1:2 AET Baskent Akademi FK BAK FK
Third Round Z. Kömürspor Zonguldak Kömürspor 6:7 on pens Nigde Anadolu FK Nigde Anadolu
Third Round Kemerspor 2003 Kemerspor 2003 6:4 on pens Sariyer Sariyer
Third Round Manisa FK Manisa Futbol Kulübü 2:1 Elazig Belediye Spor FK Elazig Bld FK
Third Round Bandirmaspor Bandirmaspor 2:1 AET Etimesgut Belediyespor Etimesgut Bld
Third Round BB Bodrumspor Bodrum Belediyesi Bodrumspor 3:0 Erbaaspor Erbaaspor
Third Round Tuzlaspor Tuzlaspor 2:1 Nazilli Belediyespor Nazilli Bld.
Third Round Silivrispor Silivrispor 1:2 GMG Kastamonuspor GMG Kastamonu
Third Round Kirklarelispor Kirklarelispor 1:0 1954 Kelkit Belediyespor 1954 Kelkit Bld
Third Round Menemen Spor Menemen Spor 2:1 Kirsehir Belediye Spor Kirsehir Bld
Third Round Ergene Velimese Ergene Velimese Spor 1:4 Eyüpspor Eyüpspor
Third Round Pendikspor Pendikspor 0:3 Turgutluspor Turgutluspor
Third Round Istanbulspor Istanbulspor 3:2 AET Pazarspor Pazarspor
Third Round Kahramanmaras Kahramanmarasspor 1:4 Fatih Karagümrük Karagümrük
Third Round Diyarbekir Spor Diyarbekir Spor 2:1 Eskisehirspor Eskisehirspor
Third Round Tarsus IY Tarsus Idman Yurdu 4:0 Darica Genclerbirligi Darica GB
Third Round Karabükspor Kardemir Karabükspor 6:7 on pens Gümüshanespor Gümüshanespor
Third Round Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor 0:1 Bayrampasa Bayrampasa
Third Round Göztepe Göztepe 3:0 Yozgatspor 1959 FK Yozgatspor 1959
Matchday 6 CD Leganés CD Leganés 1:1 Athletic Bilbao Athletic
Matchday 6 RCD Mallorca RCD Mallorca 0:2 Atlético Madrid Atlético Madrid
Matchday 6
Valencia Valencia CF 3:3 Getafe CF Getafe
Matchday 6
Real Madrid Real Madrid 2:0 CA Osasuna CA Osasuna
Matchday 5
AS Roma AS Roma 0:2 Atalanta BC Atalanta
Matchday 5 Fiorentina ACF Fiorentina 2:1 UC Sampdoria Sampdoria
Matchday 5 Genoa Genoa CFC 0:0 Bologna FC 1909 Bologna
Matchday 5
Inter Inter Milan 1:0 SS Lazio Lazio
Matchday 5
SSC Napoli SSC Napoli 0:1 Cagliari Calcio Cagliari Calcio
Matchday 5 Parma Parma Calcio 1913 1:0 US Sassuolo Sassuolo
Matchday 5 SPAL SPAL 1:3 US Lecce Lecce
Matchday 7 Stade Brest 29 Stade Brest 29 2:2 Olympique Lyon Olympique Lyon
Matchday 7 FC Nantes FC Nantes 1:0 Stade Rennais FC Stade Rennais
Matchday 7 Saint-Étienne AS Saint-Étienne 0:1 FC Metz FC Metz
Matchday 7 Montpellier HSC Montpellier 1:0 Nîmes Olympique Nîmes Olympique
Matchday 7 Toulouse FC Toulouse 0:2 SCO Angers SCO Angers
Matchday 7 LOSC Lille LOSC Lille 2:0 RC Strasbourg Alsace R. Strasbourg
Matchday 7 SC Amiens SC Amiens 1:3 FC Girondins Bordeaux G. Bordeaux
Matchday 7 Paris SG Paris Saint-Germain 0:2 Stade Reims Reims
Matchday 7 SShOR Zenit SShOR Zenit St. Petersburg 1:2 Akademia FK Krasnodar Akad. Krasnodar
Matchday 7 Akademia Loko Akademia Lokomotiv Moskau 3:0 DYuSSh Strogino Moskau DYuSSh Strogino
Matchday 7 Akademia Rubin Akademia Rubin Kazan 1:1 Akademia Zenit St. Petersburg Akademia Zenit
Matchday 7 Saturn-Master Saturn-Master Egorjevsk 2:2 Y. Konoplev Football Akademia Ak. Y. Konoplev
Matchday 7 DYuSSh CSKA DYuSSh CSKA Moskau 0:2 Akademia Chertanovo Moscow Akad Chertanovo
Matchday 7 Akademia Dinamo Akademia Dinamo Moscow 1:2 Akademia Spartak Moscow Akademia FCSM
Matchday 4
PSV Eindhoven PSV Eindhoven 3:1 FC Groningen FC Groningen
Matchday 4
Ajax Ajax Amsterdam 5:0 Fortuna Sittard Fortuna Sittard
Matchday 8
FC Basel FC Basel 1893 4:0 FC Zürich FC Zürich
Matchday 8
FC Sion FC Sion 1:2 FC St. Gallen 1879 FC St. Gallen
Matchday 8
FC Thun FC Thun 1:1 BSC Young Boys BSC Young Boys
Matchday 4 FK Mariupol FK Mariupol 0:1 Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
Matchday 1 Couvin-Mariemb. RES Couvin-Mariembourg-Fraire 0:0 CS Onhaye CS Onhaye
Matchday 25 Örebro SK Örebro SK 2:0 Östersunds FK Östersund
Matchday 25 Häcken BK Häcken 1:2 IF Elfsborg Elfsborg
Matchday 25 AIK AIK 1:0 IFK Göteborg IFK Göteborg
Matchday 25 Sirius IK Sirius 1:3 Hammarby IF Hammarby
Matchday 2 Javor-Matis FK Javor-Matis Ivanjica 0:2 FK Partizan Belgrade Partizan
Matchday 3 Vozdovac FK Vozdovac 1:3 Red Star Belgrade Red Star
Matchday 21 FCJ Blackbird FC Jyväskylä Blackbird 1:3 JJK Jyväskylä JJK Jyväskylä
Second Round Mlad. Petrinja NK Mladost Petrinja 0:2 HNK Hajduk Split Hajduk Split
Second Round NK Belisce NK Belisce 3:1 AET RNK Split RNK Split
Second Round Jadran Porec NK Jadran Porec 3:7 NK Inter Zapresic Inter Zapresic
Second Round NK Kurilovec NK Kurilovec Velika Gorica 2:3 AET NK Istra 1961 NK Istra
Second Round Sloga NG NK Sloga Nova Gradiska 1:2 NK Vinogradar NK Vinogradar
Second Round Zagora NK Zagora Unesic 1:2 AET NK Zadar NK Zadar
Second Round NK Slavonija Pozega NK Slavonija Pozega 1:5 HNK Sibenik HNK Sibenik
Second Round NK BSK Bijelo Brdo NK BSK Bijelo Brdo 1:0 HNK Cibalia Vinkovci Cibalia
Second Round NK Opatija NK Opatija 3:1 NK Novigrad NK Novigrad
Second Round HNK Gorica HNK Gorica 8:0 NK Zagreb NK Zagreb
Second Round NK Varazdin NK Varazdin 4:2 NK Rudes NK Rudes
Matchday 11 NK Bravo NK Bravo 3:3 NS Mura NS Mura
Matchday 11 NK Domzale NK Domzale 1:4 NK Olimpija Ljubljana NK Olimpija
Matchday 11 NK Maribor NK Maribor 5:0 NK Rudar Velenje Rudar Velenje
Matchday 2 Titus Petange Union Titus Petange 2:0 F91 Dudelange F91 Dudelange
Matchday 9 Landolfsh./Seu. TSV Landolfshausen/Seulingen 3:1 1.SC Göttingen 05 Göttingen 05
Matchday 9 B. Neunkirchen Borussia Neunkirchen 1:7 FSV Jägersburg FSV Jägersburg
Matchday 9 Quierschied SpVgg Quierschied 6:1 SV Rot-Weiß Hasborn RW Hasborn
Matchday 9 VfL Primstal VfL Primstal 1:3 SV Auersmacher Auersmacher
Matchday 9 VfB Dillingen VfB Dillingen 1:1 SV Mettlach SV Mettlach
Matchday 9 1.FC Reimsbach 1.FC Reimsbach 2:4 SF Köllerbach SF Köllerbach
Matchday 9 SV Saar 05 SV Saar 05 Saarbrücken 2:0 FV Bischmisheim FV Bischmisheim
Matchday 9 FC Homburg II FC 08 Homburg II 0:3 SC Halberg Brebach Halberg Brebach
Matchday 9 BW Papenburg Blau-Weiß Papenburg 3:1 SV Bevern SV Bevern
Matchday 11 Querétaro FC Querétaro FC 1:2 Club Necaxa Necaxa
Matchday 11 Tigres UANL Tigres UANL 0:1 Puebla FC Puebla FC
Matchday 11 Chivas Deportivo Guadalajara 2:4 CF Pachuca CF Pachuca
Matchday 11 León Club León FC 1:1 Atlas Guadalajara Atlas
Semi-Finals Deportivo Pasto Asociación Deportivo Pasto 1:2 Independiente Medellín Indep. Medellín
Third Round Alians Alians Lypova Dolyna 1:0 Balkany Zoria Balkany Zoria
Third Round Dinaz Vyshhorod Dinaz Vyshhorod 0:1 AET FK Oleksandria FK Oleksandria
Third Round Kremin Kremin Kremenchuk 2:3 Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk
Third Round MFK Mykolaiv MFK Mykolaiv 1:0 Chornomorets Odessa Chornomorets
Third Round Bukovyna Bukovyna Chernivtsi 0:2 FK Lviv FK Lviv
Third Round FK Minaj FK Minaj 1:0 Volyn Lutsk Volyn Lutsk
Third Round Ahrobiznes V. Ahrobiznes Volochysk 1:3 SK Dnipro-1 SK Dnipro-1
Third Round FK Inhulets FK Inhulets Petrove 7:6 on pens Karpaty Lviv Karpaty
Third Round Obolon-Brovar Obolon-Brovar Kyiv 0:2 AET Hirnyk-Sport Horishni Plavni Hirnyk-Sport
Matchday 12 Aragua FC Aragua FC 1:0 Portuguesa FC Portuguesa FC
Matchday 12 Deportivo Lara Deportivo Lara 2:0 Llaneros de Guanare EF Llaneros EF
Matchday 12 Zamora Zamora FC 0:1 Deportivo La Guaira Dep. La Guaira
Matchday 12 Táchira Deportivo Táchira 6:0 AC LALA FC LALA FC
Matchday 12 Zulia FC Zulia FC 2:0 Atlético Venezuela Atl. Venezuela
Matchday 12 Trujillanos Trujillanos FC 1:2 Estudiantes de Caracas SC Est. Caracas
Matchday 12 Puerto Cabello Academia Puerto Cabello 2:1 Carabobo FC Carabobo FC
Matchday 10 Radnik Bijelj. FK Radnik Bijeljina 2:1 NK Celik Zenica Celik Zenica
Matchday 10 Sloboda Tuzla FK Sloboda Tuzla 0:3 HSK Zrinjski Mostar Zrinjski Mostar
Matchday 10 Velez Mostar FK Velez Mostar 2:1 FK Tuzla City FK Tuzla City
Matchday 10 FK Sarajevo FK Sarajevo 1:0 FK Borac Banja Luka B. Banja Luka
Matchday 10 Siroki Brijeg NK Siroki Brijeg 3:2 FK Mladost Doboj-Kakanj Mladost Kakanj
Matchday 10 Zeljeznicar FK Zeljeznicar Sarajevo 6:0 FK Zvijezda 09 Zvijezda 09
Matchday 15 Slavia Slavia Mozyr 0:1 FK Vitebsk Vitebsk
Matchday 15 Gorodeya FK Gorodeya 0:0 Shakhtjor Soligorsk Soligorsk
Matchday 18 Dynamo Brest Dynamo Brest 1:1 BATE Borisov BATE Borisov
Matchday 25 FK Palanga FK Palanga 1:3 FK Riteriai Riteriai
Matchday 25 FC Stumbras FC Stumbras Kaunas 0:3 Suduva Marijampole Suduva
Matchday 25 Zalgiris Zalgiris Vilnius 4:0 Atlantas Klaipeda Atlantas
Matchday 3 US Monastir US Monastir 1:0 Stade Tunisien Stade Tunisien
Matchday 30 Memphis 901 FC Memphis 901 FC 0:1 Pittsburgh Riverhounds SC Pittsburgh
Matchday 31 Jeonbuk Motors Jeonbuk Hyundai Motors FC 0:2 Daegu FC Daegu FC
Matchday 31 Sangju Sangmu Sangju Sangmu FC 2:3 Incheon United FC Incheon Utd.
Matchday 31 Seongnam FC Seongnam FC 1:0 Gangwon FC Gangwon FC
Matchday 31 FC Seoul FC Seoul 1:1 Gyeongnam FC Gyeongnam FC
Matchday 31 Suwon Bluewings Suwon Samsung Bluewings FC 0:2 Ulsan Hyundai Ulsan
First Round Stal Rzeszow Stal Rzeszow 0:1 Pogon Szczecin Pogon Szczecin
First Round Garbarnia Garbarnia Krakow 1:2 Bytovia Bytow Bytovia Bytow
First Round Elana Torun Elana Torun 1:2 Radomiak Radom Radomiak
First Round Chelmianka Chelmianka Chelm 8:7 on pens Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow
First Round Hutnik Krakow Hutnik Krakow 2:3 AET Resovia Rzeszów Resovia
First Round Polonia Sroda Polonia Sroda Wielkopolska 0:6 Górnik Zabrze Górnik Zabrze
First Round Chemik Police Chemik Police 0:4 Stal Stalowa Wola Stalowa Wola
First Round Bielsko-Biala Rekord Bielsko-Biala 2:1 Concordia Elblag C. Elblag
First Round Blekitni Blekitni Stargard 2:1 Wisla Kraków Wisla Kraków
First Round Gryf Slupsk Gryf Slupsk 1:3 Gornik Leczna Gornik Leczna
First Round Chemik Bydgoszcz Chemik Bydgoszcz 0:1 Wisla Plock Wisla Plock
First Round Cracovia Kraków Cracovia Kraków 4:2 Jagiellonia Bialystok Jagiellonia
First Round GKS Jastrzebie GKS 1962 Jastrzebie 1:0 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Termalica
First Round Pogon Siedlce Pogon Siedlce 1:0 Podbeskidzie Bielsko-Biala Podbeskidzie
First Round GKS Belchatow GKS Belchatow 0:2 GKS Tychy GKS Tychy
First Round GKS Katowice GKS Katowice 5:3 on pens Warta Poznan Warta Poznan
First Round Olimpia Grudz. Olimpia Grudziadz 0:3 Stal Mielec Stal Mielec
First Round Chojniczanka Chojniczanka Chojnice 0:1 Rakow Czestochowa Rakow
First Round P. Niepolomice Puszcza Niepolomice 0:2 Legia Warszawa Legia Warszawa
intermediate stage Chindia CF Chindia Targoviste 0:1 FC Hermannstadt FC Hermannstadt
intermediate stage CS Faurei CS Faurei 1:5 CS Mioveni CS Mioveni
intermediate stage Industria Galda Industria Galda 0:1 Petrolul Ploiesti Petr. Ploiesti
intermediate stage Resita CSM Resita 0:1 CS Universitatea Craiova CS U Craiova
intermediate stage FC Botosani FC Botosani 6:4 on pens CFR Cluj CFR Cluj
Matchday 10 NK Radomlje NK Radomlje 3:2 NK Drava Dakinda Ptuj Drava Ptuj
Matchday 10 NK Dob NK Roltek Dob 1:1 FC Koper FC Koper
Matchday 10 NK Bilje Vitanest Bilje 2:1 NK Dravograd NK Dravograd
Matchday 10 NK Krsko NK Krsko 1:1 ND Beltinci Beltinci
Matchday 10 NK Rogaska NK Rogaska 1:0 NK Brezice 1919 NK Brezice 1919
Matchday 10 NK Fuzinar NK Fuzinar 1:1 NK Nafta 1903 NK Nafta 1903
Matchday 10 NK Dekani NK Dekani 0:2 ND Gorica ND Gorica
Matchday 10 NK Krka NK Krka 3:1 NK Brda NK Brda
Third Round Kuressaare FC Kuressaare 1:3 JK Trans Narva JK Trans Narva
Round of 16 SC ReUnited SC ReUnited 1:2 Kohtla-Järve JK Järve II JK Järve II
Third Round Domazlice TJ Jiskra Domazlice 1:3 FK Dukla Prag FK Dukla Prague
Third Round FC Hlucin FC Hlucin 1:3 FC Viktoria Plzen Viktoria Plzen
Third Round Loko Vltavin Loko Vltavin 1:4 SK Dynamo Ceske Budejovice C. Budejovice
Third Round Slavia Prague SK Slavia Prague 8:0 FK Slavoj Vysehrad FK Slavoj
Third Round MFK Karvina MFK Karvina 0:2 FK Viktoria Zizkov Viktoria Zizkov
Third Round FC Vysocina FC Vysocina Jihlava 1:2 AC Sparta Praha Sparta Praha
Third Round Slovan Liberec FC Slovan Liberec 3:1 1.SK Prostejov 1.SK Prostejov
Third Round Banik Ostrava FC Banik Ostrava 2:0 FC Hradec Králové Hradec Králové
Semi-Finals Karosta FK Karosta 0:5 FK Jelgava Jelgava
Matchday 27 FC Tucson FC Tucson 2:3 Greenville Triumph SC Greenville
Matchday 24 Changwon City Changwon City FC 1:2 Cheonan City FC Cheonan City
Matchday 24 Daejeon Korail Daejeon Korail FC 2:1 Gyeongju KHNP FC Gyeongju KHNP
Matchday 24 Mokpo City Mokpo City FC 1:1 Gangneung City FC Gangneung City
Matchday 24 Gimhae City Gimhae City FC 2:0 Busan Transportation Corporation FC Busan TC FC
Quarter-Finals FC Gareji FC Gareji 2:1 FC Tbilisi City Tbilisi City
Quarter-Finals Rustavi FC Rustavi 0:0 on pens Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
Quarter-Finals FC Merani FC Merani Tbilisi 0:1 on pens FC Saburtalo Saburtalo
Quarter-Finals Merani Martvili Merani Martvili 1:2 on pens FC Locomotive Tbilisi FC Locomotive
Matchday 24 Londrina-PR Londrina Esporte Clube (PR) 1:2 Sport Club do Recife Sport Recife
Matchday 24 Botafogo FC Botafogo Futebol Clube (SP) 1:1 Operário Ferroviário Esporte Clube (PR) Operário-PR
Matchday 24 Guarani Guarani Futebol Clube (SP) 1:0 Criciúma Esporte Clube Criciúma EC
Matchday 24 América-MG América Futebol Clube (MG) 2:0 Grêmio Esportivo Brasil (RS) Brasil-RS
Matchday 24 Vila Nova FC Vila Nova Futebol Clube (GO) 2:2 Clube de Regatas Brasil (AL) CRB
Matchday 24 Oeste Oeste Futebol Clube (SP) 2:1 Esporte Clube São Bento (SP) São Bento (SP)
Matchday 24 EC Vitória Esporte Clube Vitória 0:0 AC Goianiense (GO) Atlético-GO
Matchday 24 Figueirense FC Figueirense Futebol Clube 0:3 Clube Atlético Bragantino (SP) Bragantino
Second Round Wiener Viktoria SC Wiener Viktoria 1:4 LASK LASK
Second Round A. Klagenfurt SK Austria Klagenfurt 2:4 AET SK Sturm Graz Sturm Graz
Second Round
WSG Tirol WSG Tirol 5:2 Austria Vienna Austria Vienna
Second Round ATSV Wolfsberg ATSV Wolfsberg 0:6 Wolfsberger AC Wolfsberger AC
Second Round Hertha Wels WSC Hertha Wels 1:4 SC Rheindorf Altach SCR Altach
Second Round Vorwärts Steyr SK Vorwärts Steyr 3:4 SV Ried SV Ried
Second Round
Rapid Vienna Rapid Vienna 1:2 AET Red Bull Salzburg RB Salzburg
Group Stage Tampines Rovers Tampines Rovers FC 1:3 Warriors FC Warriors FC
Group Stage Home Utd. Home United FC 1:3 Balestier Khalsa FC Balestier FC
Group Stage Albirex Niigata Albirex Niigata (S) 1:2 Hougang United FC Hougang Utd.
Group Stage DPMM FC Brunei DPMM FC 1:1 Geylang International FC Geylang
Semi-Finals Ha Noi FC Ha Noi FC 2:2 April 25 Sports Club April 25 SC
Quarter-Finals Kilmarnock FC Kilmarnock FC 5:4 on pens Hibernian FC Hibernian FC
Quarter-Finals Celtic Celtic FC 5:0 Partick Thistle FC Partick Thistle
Quarter-Finals Livingston FC Livingston FC 0:1 Rangers FC Rangers
Quarter-Finals Heart of Midl. Heart of Midlothian FC 5:2 on pens Aberdeen FC Aberdeen FC
Sixth Round Royal Cappellen FC Royal Cappellen FC 3:5 on pens KAS Eupen KAS Eupen
Sixth Round Zulte Waregem SV Zulte Waregem 4:2 KFC Duffel KFC Duffel
Sixth Round Rupel Boom FC Rupel Boom 2:3 RSC Charleroi RSC Charleroi
Sixth Round Saint Gilloise Royale Union Saint Gilloise 3:0 RCS Verlaine RCS Verlaine
Sixth Round RFC Seraing RFC Seraing 1:3 KV Kortrijk KV Kortrijk
Sixth Round KFC Mandel Utd. KFC Mandel United 0:2 KV Oostende KV Oostende
Sixth Round Francs Borains Royal Francs Borains 0:3 Club Brugge KV Club Brugge
Sixth Round Sint-Truiden Sint-Truidense VV 2:0 AET Oud-Heverlee Leuven OH Leuven
Sixth Round Eendracht Aalst SC Eendracht Aalst 0:4 KAA Gent KAA Gent
Sixth Round Dessel Sport KFC Dessel Sport 0:1 Royal Excel Mouscron Mouscron
Sixth Round Beerschot V.A. K. Beerschot V.A. 2:3 AET RSC Anderlecht RSC Anderlecht
Third Round Avarta Avarta 2:4 FC Fredericia FC Fredericia
Third Round Hilleröd F Hilleröd Fodbold 3:5 on pens FC Copenhagen FC Copenhagen
Third Round Vejgaard B Vejgaard B 0:6 Aalborg BK Aalborg BK
Third Round BK Marienlyst Boldklubben Marienlyst 2:5 Esbjerg fB Esbjerg fB
Third Round Akademisk BK Akademisk Boldklub 3:1 AET Viborg FF Viborg FF
Third Round Hvidovre IF Hvidovre IF 2:4 AET SönderjyskE SönderjyskE
Third Round HB Köge HB Köge 1:0 Nyköbing FC Nyköbing FC
Third Round Skive IK Skive IK 2:3 AET Bröndby IF Bröndby IF
First Round Trapani U19 Trapani Primavera 0:2 Lazio Primavera Lazio U19
First Round Juve Stabia U19 Juve Stabia Primavera 1:2 Lecce Primavera Lecce U19
First Round Genoa U19 Genoa Primavera 9:8 on pens Empoli Primavera Empoli U19
First Round Entella U19 Virtus Entella Primavera 2:1 Cittadella Primavera Cittadella U19
First Round Brescia U19 Brescia Primavera 1:3 Spezia Primavera Spezia U19
First Round Sampdoria U19 Sampdoria Primavera 4:6 on pens Milan Primavera Milan U19
First Round Sassuolo U19 Sassuolo Primavera 2:0 Pisa Primavera Pisa U19
First Round Livorno U19 Livorno Primavera 2:5 Bologna Primavera Bologna U19
First Round Parma U19 Parma Primavera 1:2 Cremonese Primavera Cremonese U19
First Round Perugia U19 Perugia Primavera 4:5 on pens Salernitana Primavera Salernitana U19
First Round SPAL U19 SPAL Primavera 3:4 AET Hellas Verona Primavera Verona U19
First Round Napoli U19 Napoli Primavera 2:1 AET Cosenza Primavera Cosenza U19
First Round Ascoli U19 Ascoli Picchio Primavera 3:0 Venezia Primavera Venezia U19
Matchday 2 Westlandia RKVV Westlandia 5:6 on pens OFC Oostzaan OFC Oostzaan
Matchday 2 Spakenburg SV Spakenburg 2:0 SDO Bussum SDO Bussum
Matchday 2 SV Oss '20 SV Oss '20 5:1 CVV de Jodan Boys Jodan Boys
Matchday 2 Dongen VV Dongen 1:2 Excelsior '31 Rijssen Excelsior '31
Matchday 2 VV Duno VV Duno Doorwerth 2:3 HV & CV Quick Quick DH
Matchday 2 EVV Echt EVV Echt 4:5 on pens Flevo Boys Emmeloord Flevo Boys
Matchday 2 SP Silvolde Sportclub Silvolde 2:3 VV Goes VV Goes
Matchday 2 ADO '20 ADO '20 Heemskerk 0:2 Fortuna Wormerveer Fortuna Worm.
Matchday 2 Groene Ster RKSV Groene Ster 2:0 VV Kloetinge VV Kloetinge
Matchday 2 Blauw Geel '38 Blauw Geel '38 0:1 De Treffers De Treffers
Group Stage Gil Vicente Gil Vicente FC 1:2 Portimonense SC Portimonense
Group Stage Benfica SL Benfica 0:0 Vitória Guimarães SC Vit. Guimarães
Group Stage FC Porto FC Porto 1:0 CD Santa Clara Santa Clara
Third Round APO Atalantis APO Atalantis 2:3 AET Olympiakos Volou Olymp. Volou
Fourth Round PS Kalamata PS Kalamata 4:3 on pens AE Karaiskakis Artas AE Karaiskakis
Fourth Round AO Kavala AO Kavala 2:0 PAE Chania PAE Chania
Fourth Round AO Egaleo AO Egaleo 0:2 GS Ergotelis Ergotelis
Matchday 6 Instituto AC Instituto AC Córdoba 3:0 Club Atlético Tigre Tigre
Matchday 6 Barracas C. Club Atlético Barracas Central 1:0 Argentino Agropecuario Agropecuario
Fifth Round SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk 4:6 on pens Akhmat Grozny Akhmat Grozny
Fifth Round Luch Luch Vladivostok 1:0 Dinamo Moscow Dinamo Moscow
Fifth Round Tom Tomsk Tom Tomsk 4:0 FK Tambov Tambov
Fifth Round Enisey Enisey Krasnoyarsk 1:2 Zenit St. Petersburg Zenit S-Pb
Fifth Round Alania Vl. Alania Vladikavkaz 1:3 CSKA Moscow CSKA Moscow
Fifth Round Chaika Pes. Chaika Peschanokopskoe 0:1 FK Ufa Ufa
Fifth Round Shinnik Shinnik Yaroslavl 5:4 on pens FC Sochi Sochi
Fifth Round KamAZ KamAZ Naberezhnye Chelny 1:2 Spartak Moscow Spartak Moscow
Fifth Round Mordovia Mordovia Saransk 0:2 FK Rostov Rostov
Fifth Round Chertanovo Chertanovo Moscow 0:2 AET FK Orenburg Orenburg
Fifth Round Khimki FK Khimki 3:0 Rubin Kazan Rubin Kazan
Fifth Round Nizhny Novgorod FK Nizhny Novgorod 1:0 FK Krasnodar Krasnodar
Fifth Round Fakel Voronezh Fakel Voronezh 1:2 Arsenal Tula Arsenal Tula
Fifth Round Chernomorets N. Chernomorets Novorossijsk 0:2 Ural Yekaterinburg Ural
Fifth Round Torpedo Moscow Torpedo Moscow 2:0 Krylya Sovetov Samara KS Samara
Fifth Round Baltika Baltika Kaliningrad 5:2 on pens Lokomotiv Moscow Loko Moscow
First Round Iváncsa Iváncsa KSE 0:3 Ferencvárosi TC Ferencváros
First Round Kiskunfélegyházi TK Kiskunfélegyházi TK 1:5 Zalaegerszegi TE FC Zalaegerszeg
Matchday 4 UN Käerjéng 97 UN Käerjéng 97 4:2  FC Alisontia Steinsel Steinsel
Matchday 22 FC Flora FC Flora Tallinn 3:0 JK Viljandi Tulevik JK Viljandi
group stage Fleetwood Fleetwood Town 5:4 on pens Liverpool FC U23 Liverpool U23
Round of 16 Kashima Antlers Kashima Antlers 4:1 Yokohama F. Marinos Yokohama F. M.
Round of 16 Urawa Reds Urawa Red Diamonds 0:2 Honda FC Honda FC
Matchday 5 Trapani Trapani Calcio 0:0 US Cremonese Cremonese
Matchday 5 Salernitana US Salernitana 1919 1:1 Chievo Verona Chievo Verona
Matchday 6 Como Como 1907 0:0 SS Arezzo Arezzo
Matchday 6 Gozzano AC Gozzano 1:2 Novara Calcio 1908 Novara
Matchday 6 Pistoiese US Pistoiese 1921 0:0 AC Renate Renate
Matchday 6 Pro Patria Aurora Pro Patria 2:0 US Pianese Pianese
Matchday 6 UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe 1:1 Juventus U23 Juventus U23
Matchday 6 Monza AC Monza 0:2 Robur Siena Siena
Matchday 6 Pergolettese US Pergolettese 1932 1:2 Calcio Lecco 1912 Lecco
Matchday 6 Pontedera US Città di Pontedera 1:1 FC Pro Vercelli 1892 Pro Vercelli
Matchday 6 Feralpisalò Feralpisalò 1:3 Alma Juventus Fano 1906 AJ Fano
Matchday 6 LR Vicenza LR Vicenza Virtus 0:0 Vis Pesaro dal 1898 Vis Pesaro
Matchday 6 Rimini Rimini FC 1:1 AS Gubbio 1910 AS Gubbio
Matchday 6 Sambenedettese US Sambenedettese 1:1 Modena FC 2018 Modena
Matchday 6 Südtirol FC Südtirol 3:0 Fermana FC Fermana
Matchday 6 Imolese Imolese Calcio 1919 1:3 Virtusvecomp Verona Virtus Verona
Matchday 6 Padova Calcio Padova 1:0 Cesena FC Cesena
Matchday 6 Piacenza Piacenza Calcio 1919 3:1 Ravenna FC Ravenna
Matchday 6 Reggio Audace Reggio Audace FC 2:0 Carpi FC 1909 Carpi
Matchday 6 Triestina US Triestina 3:0 FC Arzignano Valchiampo Arzignano
Matchday 6 Ternana Ternana Calcio 1:1 Reggina 1914 Reggina
Matchday 6 Vibonese US Vibonese 3:1 AZ Picerno Picerno
Matchday 6 Avellino US Avellino 1912 0:1 Virtus Francavilla Calcio V. Francavilla
Matchday 6 Bisceglie AS Bisceglie 1913 0:0 Casertana FC Casertana
Matchday 6 Paganese Paganese Calcio 1926 5:1 Rende Calcio 1968 Rende
Matchday 6 Teramo Teramo Calcio 1913 1:1 AS Viterbese Castrense Viterbese
Matchday 6 Bari SSC Bari 1:1 SS Monopoli 1966 Monopoli
Matchday 6 Catania Calcio Catania 4:0 Cavese 1919 Cavese
Matchday 6 Catanzaro US Catanzaro 2:0 FC Rieti Rieti
Matchday 6 Potenza Potenza Calcio 0:0 Sicula Leonzio Sicula Leonzio
Third Round
Wolves Wolverhampton Wanderers 5:3 on pens Reading FC Reading
Third Round Oxford United Oxford United 4:0 West Ham United West Ham
Third Round Brighton Brighton & Hove Albion 1:3 Aston Villa Aston Villa
Third Round Sheffield Utd. Sheffield United 0:1 Sunderland AFC Sunderland
Third Round Burton Albion Burton Albion 2:0 AFC Bournemouth Bournemouth
Third Round MK Dons Milton Keynes Dons 0:2 Liverpool FC Liverpool
Third Round
Chelsea Chelsea FC 7:1 Grimsby Town Grimsby Town
Third Round
Man Utd Manchester United 6:5 on pens Rochdale AFC Rochdale
Matchday 8
Lausanne-Sport FC Lausanne-Sport 2:1 Grasshopper Club Zurich Grasshoppers
Matchday 8 FC Wil 1900 FC Wil 1900 4:1 FC Vaduz FC Vaduz
Quarter-Finals Ranheim IL Ranheim IL 3:0 Fram Larvik Fram Larvik
Quarter-Finals Mjøndalen Mjøndalen IF 1:3 FK Haugesund Haugesund
Matchday 25 Trelleborg Trelleborgs FF 0:3 Mjällby AIF Mjällby
Matchday 25 Brommapojkarna IF Brommapojkarna 0:3 IK Frej Frej
Matchday 25 Östers IF Östers IF 1:0 Halmstads BK Halmstad
Matchday 25 Norrby Norrby IF 1:0 Västerås SK Västerås SK
Matchday 25 Syrianska FC Syrianska FC 1:2 Dalkurd FF Dalkurd
Matchday 7 Motor Lublin Motor Lublin 4:1 Podlasie Biala Podlaska Podlasie B.P.
Matchday 23 Atyrau FK Atyrau 1:4 FC Astana FC Astana
Third Round Part. Domaniza Partizan Domaniza 3:6 OFK Dynamo Malzenice Malzenice
Fourth Round Dunajska Luzna OFK Dunajska Luzna 0:3 FC Petrzalka FC Petrzalka
Fourth Round FC Kosice FC Kosice 3:7 on pens AS Trencin AS Trencin
Fourth Round Slavoj Trebisov Slavoj Trebisov 1:2 FC ViOn Zlate Moravce-Vrable Zlate Moravce
Fourth Round Medzibrod Spartak Medzibrod 1:2 MFK Dukla Banska Bystrica Banska Bystrica
Fourth Round TJ Besenov TJ Druzstevnik Besenov 1:7 Tatran Liptovsky Mikulas Liptovsky Mik.
Fourth Round Vysoka n. Kys. Spartak Vysoká nad Kysucou 0:4 SKF Sered SKF Sered
Fourth Round Mladost Kalsa Mladost Kalsa 2:6 MFK Ruzomberok Ruzomberok
Fourth Round Spis. Podhradie MSK Spisske Podhradie 0:3 FK Poprad FK Poprad
Fourth Round Nove Mesto AFC Nove Mesto nad Vahom 0:4 MSK Zilina MSK Zilina
Fourth Round Marcelova FK Marcelova 0:3 MFK Skalica MFK Skalica
Fourth Round TJ Radimov Druzstevnik Radimov 0:2 DAC Dunajska Streda Dunajska Streda
Matchday 5 H. Kfar Saba Hapoel Kfar Saba 1:1 Sektzia Ness Ziona Ness Ziona
Matchday 5 Maccabi Haifa Maccabi Haifa 3:0 Maccabi Netanya Maccabi Netanya
Matchday 9 Hannover 96 II Hannover 96 II 2:2 Hannoverscher SC HSC Hannover
Matchday 10 RW Oberhausen Rot-Weiß Oberhausen 3:1 TuS Haltern TuS Haltern
Matchday 10 M'gladbach II Borussia Mönchengladbach II 0:2 SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln
Matchday 2 FC Basel U21 FC Basel 1893 U21 1:1 FC Zürich U21 FC Zürich U21
Matchday 8 Stade Nyonnais FC Stade Nyonnais 2:1 FC Rapperswil-Jona Rapperswil-Jona
Matchday 8 AC Bellinzona AC Bellinzona 0:1 Etoile Carouge FC Etoile Carouge
Matchday 7 Meyrin FC Meyrin FC 2:1 FC Echallens Région FC Echallens
Matchday 6 SSV Reutlingen SSV Reutlingen 05 1:1 VfB Stuttgart II Stuttgart II
Matchday 2 Shahrdari Bam Shahrdari Bam 1:0 Shahrdari Bandar Abbas Bandar Abbas
Matchday 2 Shahid Ghandi Shahid Ghandi Yazd 0:0 Persepolis Genaveh FC Persepolis Gen
Matchday 2 Be'sat K Be'sat Kermanshah 1:2 Naft Gachsaran FC Naft Gachsaran
Matchday 2 Sh. Astara Shahrdari Astara 1:2 Esteghlal Mollasani Est Mosallani
Matchday 2 Hafari Ahvaz Hafari Ahvaz FC 0:1 Naft Omidiyeh FC Naft Omidiyeh
Matchday 2 Arvand Kh Arvand Khorramshahr FC 2:1 Foolad Novin Foolad Novin
Matchday 12 Vitesse U19 Vitesse Arnhem U19 1:3 Ajax Amsterdam U19 Ajax U19
Matchday 3 Groningen U19 FC Groningen U19 5:1 SC Heerenveen U19 Heerenveen U19
Matchday 3 FC Utrecht U19 FC Utrecht U19 3:1 ADO Den Haag U19 ADO U19
Matchday 3 FC Twente U19 FC Twente Enschede U19 4:2 NAC Breda U19 NAC Breda U19
Matchday 12 Feyenoord U19 Feyenoord U19 4:2 Almere City FC U19 Almere City U19
Round of 16 SV Gonsenheim SV Gonsenheim 0:3 1.FC Kaiserslautern 1.FC K'lautern
Matchday 3 K. Offenb. U19 Kickers Offenbach U19 2:6 Eintracht Frankfurt U19 Frankfurt U19
Matchday 6 FC Sursee FC Sursee 4:2 FC Emmenbrücke FC Emmenbrücke
Matchday 30 Stallion FC Stallion Laguna FC 9:1 Global Cebu FC Global Cebu FC
Matchday 30 Kaya FC-Iloilo Kaya FC-Iloilo 5:0 Philippine Air Force FC Phil. Air Force
Matchday 21 Atlantis FC II Atlantis FC II 0:2 Pallokerho-35 PK-35
Matchday 21 Koivukylän Koivukylän Palloseura 2:3 Club Latino Espanol Latino Espanol
Quarter-Finals CS Emelec CS Emelec 2:0 Técnico Universitario Técnico U.
Group Stage Tonga U23 Tonga U23 0:8 Vanuatu U23 Vanuatu U23
Group Stage Fiji U23 Fiji U23 3:1 Papua New Guinea U23 PNG U23
Matchday 2 FC Prishtina FC Prishtina 2:0 KF Dukagjini KF Dukagjini
Matchday 5 Europa FC Europa FC 2:2 St Joseph's FC St Joseph's FC
Matchday 8 Masis FC Masis 2:7 FC Lokomotiv Erewan Lokomotiv
Matchday 8 FC Ani FC Ani 0:1 FC Ararat Yerevan II Ararat II
Matchday 8 Urartu II FC Urartu Erewan II 0:1 FC Ararat-Armenia II Ararat-Arm. II
Matchday 23 EB/Streymur EB/Streymur 1:0 HB Tórshavn HB Tórshavn
Matchday 23 Skála IF Skála IF 0:1 Víkingur Göta Víkingur Göta
First Round FK Bratstvo FK Bratstvo 1946 Prigrevica 1:3 FK Mladost Lucani Mladost
First Round OFK Beograd OFK Beograd 3:2 FK Rad Rad
First Round Napredak FK Napredak Krusevac 4:5 on pens FK TSC Backa Topola FK TSC
First Round Zlatibor FK Zlatibor Cajetina 1:4 FK Vojvodina Novi Sad Vojvodina
First Round Indjija FK Indjija 2:0 FK Dinamo Vranje Dinamo Vranje
First Round Sindjelic Bg FK Sindjelic Belgrad 4:2 on pens FK Zemun Zemun
First Round Dobanovci FK Buducnost Dobanovci 1:4 FK Radnicki Nis Radnicki Nis
First Round Backa OFK Backa 1:0 FK Radnicki 1923 Kragujevac Radnicki K.
First Round Cukaricki FK Cukaricki 3:1 OFK Zarkovo Zarkovo
First Round Macva FK Macva Sabac 1:0 FK Metalac Gornji Milanovac Metalac
First Round Spartak FK Spartak Subotica 2:0 FK Novi Pazar Novi Pazar
Matchday 1 Sassuolo U17 Sassuolo Under 17 1:3 Juventus Under 17 Juventus U17
Matchday 2 Fidelis Andria Fidelis Andria 0:0 Audace Cerignola Cerignola
Second Round Chions APC Chions 0:3 ACD Campodarsego Campodarsego
Second Round Montebelluna Calcio Montebelluna 1909 4:5 on pens Union Feltre Union Feltre
Second Round ASD Villafranca ASD Villafranca Veronese 5:3 on pens Virtus Bolzano Virtus Bolzano
Second Round Seregno USD 1913 Seregno Calcio 4:1 FBC Casale Casale
Second Round Caratese US Folgore Caratese 2:0 USD Caravaggio Caravaggio
Second Round Brusaporto A.S.D. Brusaporto 5:4 on pens Villa d'Almè Valbrembana Villa d'Almè
Second Round Chieri ASD Chieri Calcio 3:0 SC Ligorna 1922 Ligorna
Second Round Seravezza Pozzi Seravezza Pozzi Calcio 2:1 US Grosseto 1912 Grosseto
Second Round Grassina ASD Grassina 2:1 CS Scandicci 1908 Scandicci
Second Round San Donato San Donato - Tavarnelle 5:4 on pens Monterosi FC Monterosi
Second Round Mezzolara Mezzolara Calcio 1:0 Vigor Carpaneto Vigor Carpaneto
Second Round Sangiustese ACD Sangiustese 1:2 Montegiorgio Calcio Montegiorgio
Second Round Trastevere Trastevere Calcio 4:5 on pens AS Ostiamare Lido Calcio Ostiamare
Second Round Atletico Fiuggi Atletico Terme di Fiuggi 1:2 Portici 1906 Portici
Second Round Savignanese ASD Savignanese 2:1 Matelica Calcio Matelica
Second Round Sanremese Sanremese Calcio 4:2 on pens Savona FBC Savona
Second Round Mantova FC Mantova FC 3:4 Ciliverghe Mazzano Ciliverghe
Second Round Mestre AC Mestre 1:4 on pens US Adriese 1906 Adriese 1906
Second Round Francavilla FC Francavilla 1931 0:2 US Città di Fasano Fasano
Second Round Lanusei ASD Lanusei Calcio 0:2 SEF Torres 1903 Torres
Second Round Pro Sesto SSD Pro Sesto 1:2 US Inveruno Inveruno
Second Round Racing Aprilia FC Aprilia Racing Club 4:3 on pens Vis Artena Vis Artena
Second Round Tolentino Tolentino Calcio 3:1