For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 5:22:07 PM
Matchday 4 Leonidas RKSV Leonidas 3:2 MVV Alcides Alcides
Matchday 4 Be Quick 1887 Be Quick 1887 3:0 HBS Craeyenhout HBS
Matchday 4 MSC Meppel MSC Meppel 2:1 RKVV Velsen RKVV Velsen
Matchday 4 VV Hoogeveen VV Hoogeveen 3:2 VV Emmen VV Emmen
Matchday 4 Watergraafsmeer JOS Watergraafsmeer 2:2 SDO Bussum SDO Bussum
Matchday 4 SJC Noordwijk SJC Noordwijk 3:2 KVV Quick '20 Quick '20
Matchday 4 RKAVV RKAVV Leidschendam 4:1 VOC Rotterdam VOC
Matchday 4 Juliana '31 Juliana '31 4:1 UDI'19/Beter Bed UDI '19
Matchday 4 LONGA '30 LONGA '30 3:1 IFC Ambacht IFC Ambacht
Matchday 4 EHC Hoensbroek EHC Hoensbroek 1:0 AWC Wijchen AWC
Matchday 4 Unitas GVV Unitas 3:1 OJC Rosmalen OJC Rosmalen
Matchday 4 RKSV Nuenen RKSV Nuenen 0:3 RKSV Halsteren RKSV Halsteren
Matchday 4 VV Moerse Boys VV Moerse Boys 2:2 VV Baronie Baronie
Matchday 4 RKSV Minor RKSV Minor 3:0 SV Meerssen SV Meerssen
Matchday 5
Bor. M'gladbach Borussia Mönchengladbach 2:1 Fortuna Düsseldorf F. Düsseldorf
Matchday 5
E. Frankfurt Eintracht Frankfurt 2:2 Borussia Dortmund Bor. Dortmund
Matchday 7
Hamburger SV Hamburger SV 4:0 FC Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
Matchday 7
Dynamo Dresden SG Dynamo Dresden 2:1 SSV Jahn Regensburg Jahn Regensburg
Matchday 7
VfL Osnabrück VfL Osnabrück 1:1 FC St. Pauli FC St. Pauli
Matchday 9
Hansa Rostock FC Hansa Rostock 1:1 FSV Zwickau FSV Zwickau
Matchday 9
FC Bayern II FC Bayern Munich II 2:1 FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt
Matchday 6 West Ham West Ham United 2:0 Manchester United Man Utd
Matchday 6
Crystal Palace Crystal Palace 1:1 Wolverhampton Wanderers Wolves
Matchday 6
Chelsea Chelsea FC 1:2 Liverpool FC Liverpool
Matchday 6
Arsenal Arsenal FC 3:2 Aston Villa Aston Villa
Matchday 5 Getafe Getafe CF 4:2 RCD Mallorca RCD Mallorca
Matchday 5 Espanyol RCD Espanyol Barcelona 1:3 Real Sociedad Real Sociedad
Matchday 5
Valencia Valencia CF 1:1 CD Leganés CD Leganés
Matchday 5 Athletic Athletic Bilbao 2:0 Deportivo Alavés Alavés
Matchday 5
Sevilla FC Sevilla FC 0:1 Real Madrid Real Madrid
Matchday 2 Santa Coloma UE Escale Santa Coloma 2:2 FC Santa Coloma FC Santa Coloma
Matchday 2 Sant Julia UE Sant Julia 0:0 Inter Club d'Escaldes IC d'Escaldes
Matchday 2 AC Escaldes Atlètic Club d'Escaldes 2:0 UE Engordany UE Engordany
Matchday 2 CE Carroi Club Esportiu Carroi 1:1 FC Ordino FC Ordino
Matchday 4 Sassuolo US Sassuolo 3:0 SPAL SPAL
Matchday 4 Bologna Bologna FC 1909 1:2 AS Roma AS Roma
Matchday 4 Lecce US Lecce 1:4 SSC Napoli SSC Napoli
Matchday 4 Sampdoria UC Sampdoria 1:0 Torino FC Torino
Matchday 4 Atalanta Atalanta BC 2:2 ACF Fiorentina Fiorentina
Matchday 4
Lazio SS Lazio 2:0 Parma Calcio 1913 Parma
Matchday 6 Stade Rennais Stade Rennais FC 1:1 LOSC Lille LOSC Lille
Matchday 6 SCO Angers SCO Angers 4:1 AS Saint-Étienne Saint-Étienne
Matchday 6 Olympique Lyon Olympique Lyon 0:1 Paris Saint-Germain Paris SG
Matchday 10 Arsenal Tula II Arsenal Tula II 2:0 Ural Ekaterinburg II Ural II
Matchday 10 CSKA Moscow II CSKA Moscow II 1:4 FK Krasnodar II Krasnodar II
Matchday 10 Orenburg FK Orenburg 2:3 Lokomotiv Moscow Loko Moscow
Matchday 10 Dinamo Moscow Dinamo Moscow 2:3 FC Sochi Sochi
Matchday 10 Arsenal Tula Arsenal Tula 1:1 Ural Yekaterinburg Ural
Matchday 10 CSKA Moscow CSKA Moscow 3:2 FK Krasnodar Krasnodar
Matchday 8
Austria Vienna Austria Vienna 2:0 SC Rheindorf Altach SCR Altach
Matchday 8
TSV Hartberg TSV Hartberg 0:2 Wolfsberger AC Wolfsberger AC
Matchday 8
LASK LASK 2:2 Red Bull Salzburg RB Salzburg
Matchday 10 FC Botosani FC Botosani 0:3 AFC Chindia Targoviste Chindia
Matchday 10 FCSB FCSB 0:0 CFR Cluj CFR Cluj
Matchday 7 Heerenveen SC Heerenveen 1:1 FC Utrecht FC Utrecht
Matchday 7 FC Emmen FC Emmen 3:3 Feyenoord Rotterdam Feyenoord
Matchday 7 ADO Den Haag ADO Den Haag 0:1 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
Matchday 7
PSV Eindhoven PSV Eindhoven 1:1 Ajax Amsterdam Ajax
Matchday 5 C. Rizespor Caykur Rizespor 1:2 Gaziantep FK Gaziantep FK
Matchday 5
Genclerbirligi Genclerbirligi Ankara 1:1 Alanyaspor Alanyaspor
Matchday 5 Y. Malatyaspor Yeni Malatyaspor 1:1 Galatasaray SK Galatasaray
Matchday 5 Y. Malatya U19 Yeni Malatyaspor U19 0:2 Galatasaray SK U19 Galatasaray U19
Matchday 7
FC Lugano FC Lugano 1:1 FC Luzern FC Luzern
Matchday 7
BSC Young Boys BSC Young Boys 1:1 FC Basel 1893 FC Basel
Matchday 7
FC Zürich FC Zürich 2:0 FC Thun FC Thun
Matchday 6 St. Johnstone St. Johnstone FC 0:4 Rangers FC Rangers
Matchday 6 Celtic Celtic FC 3:1 Kilmarnock FC Kilmarnock FC
Matchday 6 Hibernian FC Hibernian FC 1:2 Heart of Midlothian FC Heart of Midl.
Matchday 8 Desna Desna Chernigiv 0:1 Shakhtar Donetsk Shakhtar D.
Matchday 8 Vorskla Vorskla Poltava 0:5 Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
Matchday 8 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 1:1 FK Oleksandriya FK Oleksandriya
Matchday 4 AE Larisa AE Larisa 3:0 AO Xanthi AO Xanthi
Matchday 4 PAOK Salonika PAOK Thessaloniki 2:2 Aris Thessaloniki Aris Saloniki
Matchday 4 PAS Lamia PAS Lamia 1964 1:1 Panionios Athens Panionios
Matchday 4 Panathinaikos Panathinaikos Athens 1:1 Olympiacos Piraeus Olympiacos
Matchday 8 Standard Liège Standard Liège 3:0 KAS Eupen KAS Eupen
Matchday 8 Club Brugge Club Brugge KV 2:1 RSC Anderlecht RSC Anderlecht
Matchday 8 Zulte Waregem SV Zulte Waregem 2:2 KAA Gent KAA Gent
Matchday 4 Rupel Boom FC Rupel Boom 2:0 Olympic Club Charleroi Farciennes Olym. Charleroi
Matchday 4 URSL Visé URSL Visé 2:1 RFC Lüttich RFC Lüttich
Matchday 4 KVC Winkel Sp. KVC Winkel Sport 1:1 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden
Matchday 4 Eendracht Aalst SC Eendracht Aalst 5:0 KFC Duffel KFC Duffel
Matchday 4 Spouwen-Moper Spouwen Mopertingen 2:1 SK Pepingen-Halle Pepingen-Halle
Matchday 4 KVV Vosselaar KVV Vosselaar 1:0 SK Londerzeel SK Londerzeel
Matchday 4 Berchem Sport Berchem Sport 0:3 KVK Tienen KVK Tienen
Matchday 4 Diegem Sport Diegem Sport 1:3 Olympia SC Wijgmaal Ol. Wijgmaal
Matchday 5 RCS Verlaine RCS Verlaine 2:1 RRC Hamoir RRC Hamoir
Matchday 5 Waremme RS Waremmien FC 3:0 Solières Sport Solières
Matchday 5 RE Acren RE Acren-Lessines 2:1 RFC Tilleur RFC Tilleur
Matchday 4 Sparta Petegem KFC Sparta Petegem 1:0 KVK Westhoek KVK Westhoek
Matchday 4 KRC Harelbeke Racing Harelbeke 0:0 KFC VW Hamme VW Hamme
Matchday 4 FC Knokke FC Knokke 3:0 KFC Merelbeke Merelbeke
Matchday 7 OH Leuven Oud-Heverlee Leuven 1:0 Lommel SK Lommel SK
Matchday 10 Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav 2:0 FC Banik Ostrava Banik Ostrava
Matchday 10 Sparta Praha AC Sparta Praha 0:3 SK Slavia Prague Slavia Prague
Matchday 10 Hobro IK Hobro IK 1:1 SönderjyskE SönderjyskE
Matchday 10 Nordsjaelland FC Nordsjaelland 2:1 Aalborg BK Aalborg BK
Matchday 10 Silkeborg IF Silkeborg IF 2:3 Lyngby BK Lyngby BK
Matchday 10 Esbjerg fB Esbjerg fB 3:1 Bröndby IF Bröndby IF
Matchday 10 FC Copenhagen FC Copenhagen 0:0 FC Midtjylland FC Midtjylland
Matchday 9 Partizan FK Partizan Belgrade 2:0 Red Star Belgrade Red Star
Matchday 9 Hajduk Split HNK Hajduk Split 3:1 NK Inter Zapresic Inter Zapresic
Matchday 9 NK Istra NK Istra 1961 0:3 HNK Rijeka HNK Rijeka
Second Round IFK Mariehamn IFK Mariehamn 0:1 Kuopion Palloseura KuPS
Second Round Ilves Ilves Tampere 1:0 FC Inter Turku FC Inter
Matchday 9 Wisla Plock Wisla Plock 2:1 Wisla Kraków Wisla Kraków
Matchday 9 Pogon Szczecin Pogon Szczecin 1:1 Górnik Zabrze Górnik Zabrze
Matchday 9 Cracovia Cracovia 1:2 Legia Warszawa Legia Warszawa
Matchday 10 Lok. Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 3:0 PFC Beroe Stara Zagora PFC Beroe Stara Zagora
Matchday 10 Ludogorets PFK Ludogorets Razgrad 2:0 FK Arda Kardzhali Arda Kardzhali
Matchday 10 Rudar Velenje NK Rudar Velenje 2:3 NK Domzale NK Domzale
Matchday 10 NK Triglav NK Triglav Kranj 1:3 NK Maribor NK Maribor
Matchday 10 NS Mura NS Mura 1:0 NK Celje NK Celje
Matchday 10 NK Olimpija NK Olimpija Ljubljana 3:1 NK Bravo NK Bravo
Matchday 2 Zalaegerszeg Zalaegerszegi TE FC 1:2 Ferencvárosi TC Ferencváros
Matchday 9 AS Trencin AS Trencin 2:4 Slovan Bratislava Slo. Bratislava
Matchday 6 Spand. Kickers FSV Spandauer Kickers 1:2 SFC Stern 1900 SFC Stern 1900
Matchday 6 Hilalspor Hilalspor Berlin 1:5 TSV Rudow 1888 TSV Rudow 1888
Matchday 6 SV Sparta SV Sparta Lichtenberg 5:1 TuS Makkabi Berlin TuS Makkabi
Matchday 6 Al-Dersimspor BSV Al-Dersimspor 2:4 Frohnauer SC Frohnauer SC
Matchday 6 Berlin Türkspor Berlin Türkspor 04 1:3 Eintracht Mahlsdorf E. Mahlsdorf
Matchday 6 FC Brandenburg FC Brandenburg 03 1:3 SD Croatia Berlin Croatia Berlin
Matchday 12 E. Karlsfeld Eintracht Karlsfeld 1:1 SV Erlbach SV Erlbach
Matchday 9 VfR Neumünster VfR Neumünster 4:3 SVE Comet Kiel SVE Comet Kiel
Matchday 9 SV Eichede II SV Eichede II 1:2 Heikendorfer SV Heikendorfer SV
Matchday 9 Breitenfelde Breitenfelder SV 2:1 TSV Travemünde TSV Travemünde
Matchday 6 FCE Wernigerode Einheit Wernigerode 6:7 VfB 1906 Sangerhausen Sangerhausen
Matchday 6 Kühlungsborn FSV Kühlungsborn 2:5 Penzliner SV Penzliner SV
Matchday 6 OT Bremen TSV Osterholz-Tenever 2:2 SG Findorff SG Findorff
Matchday 6 FC Huchting FC Huchting 2:7 TuS Komet Arsten Komet Arsten
Matchday 6 SV Lemwerder SV Lemwerder 2:2 SC Vahr-Blockdiek SC Vahr-Blockd.
Matchday 6 KSV Vatan Sport KSV Vatan Sport 4:1 TSV Melchiorshausen Melchiorshausen
Matchday 5 FSV Bernau FSV Bernau 1:5 TSG Einheit Bernau Einheit Bernau
Matchday 8 Ahrweiler BC Ahrweiler BC 6:0 SV Mehring (Rhld.) SV Mehring
Matchday 8 SV Morbach SV Morbach 0:1 SG Hochwald/Zerf SG Hochwald
Matchday 8 SG Neitersen/A. SG Neitersen/Altenkirchen 1:1 SV Eintracht Windhagen SV Windhagen
Matchday 8 TuS Kirchberg TuS Kirchberg 1:2 TuS Mayen TuS Mayen
Matchday 8 TSV Emmelshsn. TSV Emmelshausen 2:2 SG Alfbachtal SG Alfbachtal
Matchday 8 Wildeshausen VfL Wildeshausen 3:0 SV Holthausen/Biene Holthausen/B.
Matchday 8 BW Lohne Blau-Weiß Lohne 6:3 GW Mühlen GW Mühlen
Matchday 8 BW Papenburg Blau-Weiß Papenburg 2:4 FC Schüttorf 09 FC Schüttorf 09
Matchday 8 SV Bevern SV Bevern 1:1 VfR Voxtrup VfR Voxtrup
Matchday 8 VfL Oythe VfL Oythe 6:2 SV Union Lohne SV Union Lohne
Matchday 8 BV Essen BV Essen 5:0 SV Falke Steinfeld Falke Steinfeld
Matchday 8 TSV Lamme TSV Germania Lamme 0:1 TSV Landolfshausen/Seulingen Landolfsh./Seu.
Matchday 8 KSV Vahdet Vahdet Salzgitter 2:2 SC Gitter SC Gitter
Matchday 8 Reislingen/N. SV Reislingen/Neuhaus 2:1 Braunschweiger SC Acosta BSC Acosta
Matchday 8 Petershütte TuSpo Petershütte 3:1 SSV Kästorf 1922 SSV Kästorf
Matchday 8 SC Hainberg SC Hainberg 0:4 SVG Göttingen SVG Göttingen
Matchday 8 Braunschweig II Eintracht Braunschweig II 2:3 SV Lengede SV Lengede
Matchday 8 MTV Isenbüttel MTV Isenbüttel 3:2 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde
Matchday 8 Göttingen 05 1.SC Göttingen 05 2:3 Vahdet Braunschweig TSC Vahdet
Matchday 7 BW Bornreihe SV Blau-Weiß Bornreihe 2:1 SV Ahlerstedt/Ottendorf Ahlerstedt/Ott.
Matchday 7 Teutonia Uelzen Teutonia Uelzen 2:3 SV Drochtersen/Assel II Drocht./A. II
Matchday 7 VfL Lüneburg VfL Lüneburg 0:2 VfL Westercelle VfL Westercelle
Matchday 7 MTV TB Lbg. MTV Treubund Lüneburg 4:2 Rotenburger SV Rotenburger SV
Matchday 7 TuS Harsefeld TuS Harsefeld 1:1 TSV Gellersen TSV Gellersen
Matchday 7 VSV Hedendorf VSV Hedendorf/Neukloster 5:0 SV Eintracht Lüneburg E. Lüneburg
Matchday 7 FC Verden 04 FC Verden 04 2:2 SV Emmendorf SV Emmendorf
Matchday 12 1.FC H'aurach 1.FC Herzogenaurach 2:1 SC Großschwarzenlohe SC Groß'lohe
Matchday 12 Unterpleichfeld TSV Unterpleichfeld 0:2 1.FC Geesdorf 1.FC Geesdorf
Matchday 12 SV Euerbach-K. SV Euerbach-Kützberg 1:0 FC Coburg FC Coburg
Matchday 12 TSV Lengfeld TSV Lengfeld (Bay.) 0:2 1.FC Lichtenfels FC Lichtenfels
Matchday 12 ASV Rimpar ASV Rimpar 0:3 Alemannia Haibach Alem. Haibach
Matchday 12 TuS Röllbach TuS Röllbach 0:3 1.FC Fuchsstadt 1.FC Fuchsstadt
Matchday 12 Kleinrinderfeld TSV Kleinrinderfeld 0:2 FT Schweinfurt FT Schweinfurt
Matchday 5 FSV Neusalza-S. FSV Neusalza-Spremberg 1:1 SV Germania Mittweida Germ. Mittweida
Matchday 5 SG Rabenstein SG Handwerk Rabenstein 0:3 Budissa Bautzen Budissa Bautzen
Matchday 7 SpVgg Vreden SpVgg Vreden 1:3 SC Herford SC Herford
Matchday 7 Neuenkirchen SuS Neuenkirchen 2:1 Grün-Weiß Nottuln GW Nottuln
Matchday 7 Rödinghausen II SV Rödinghausen II 1:2 SC Roland Beckum SC Roland
Matchday 7 TuS Hiltrup TuS Hiltrup 3:1 VfL Theesen VfL Theesen
Matchday 7 Vict. Clarholz Victoria Clarholz 1:0 1.FC Gievenbeck 1.FC Gievenbeck
Matchday 7 VfB Fichte VfB Fichte Bielefeld 2:0 Borussia Emsdetten Bor. Emsdetten
Matchday 9 TSV Pattensen TSV Pattensen 4:3 1.FC Wunstorf 1.FC Wunstorf
Matchday 9 TSV Burgdorf TSV Burgdorf 6:2 OSV Hannover OSV Hannover
Matchday 9 Barsinghausen TSV Barsinghausen 4:1 VfL Bückeburg VfL Bückeburg
Matchday 9 STK Eilvese STK Eilvese 2:0 TuS Sulingen TuS Sulingen
Matchday 10 FC Waldbrunn FC Waldbrunn 2:0 FV Biebrich 02 FV Biebrich 02
Matchday 10 FC Gießen II FC Gießen II 4:2 Germania Schwanheim G. Schwanheim
Matchday 10 FV Breidenbach FV Breidenbach 2:3 SV Zeilsheim SV Zeilsheim
Matchday 10 RSV Weyer RSV Weyer 0:7 Spvgg Eltville Spvgg Eltville
Matchday 10 Langenaubach SSV Langenaubach 2:5 SC Waldgirmes II Waldgirmes II
Matchday 10 FC Cleeberg FC Cleeberg 2:1 FC TuBa Pohlheim TuBa Pohlheim
Matchday 6 FC Fahner Höhe FC An der Fahner Höhe 4:1 SV Ehrenhain SV Ehrenhain
Matchday 6 Bad Langensalza FSV Preußen Bad Langensalza 0:3 TSV Gera Westvororte G. Westvororte
Matchday 8 TuS Rüssingen TuS Rüssingen 2:0 ASV Fußgönheim ASV Fußgönheim
Matchday 8 TB Jahn Zeiskam TB Jahn Zeiskam 1:2 SG Meisenheim/Desloch/Jeckenbach SG Meisenheim
Matchday 8 SV Rülzheim SV Rülzheim 2:0 TSV Gau-Odernheim Gau-Odernheim
Matchday 8 FK Pirmasens II FK Pirmasens II 4:1 Eintracht Bad Kreuznach Bad Kreuznach
Matchday 8 FC Speyer 09 FC Speyer 09 1:4 SV Alemannia Waldalgesheim Waldalgesheim
Matchday 8 SG Rieschweiler SG Rieschweiler 2:4 FC Basara Mainz Basara Mainz
Matchday 9 RW Darmstadt Rot-Weiß Darmstadt 2:3 SpVgg Neu-Isenburg Neu-Isenburg
Matchday 9 SG Bornheim/GW SG Bornheim/GW 2:2 VfB Ginsheim II VfB Ginsheim II
Matchday 9 RW Frankfurt SG Rot-Weiß Frankfurt 2:1 FC Viktoria 09 Urberach Vikt. Urberach
Matchday 9 Großkrotzenburg Germania Großkrotzenburg 7:5 SV der Bosnier Frankfurt SV der Bosnier
Matchday 9 1.FC Erlensee 1.FC Erlensee 3:0 JSK Rodgau JSK Rodgau
Matchday 9 Unterabsteinach SG Unter-Abtsteinach 2:1 SV Unter-Flockenbach Unter-Flockenb.
Matchday 10 Sandershausen TSG Sandershausen 2:0 FC Körle FC Körle
Matchday 10 CSC 03 Kassel CSC 03 Kassel 2:5 Hünfelder SV Hünfelder SV
Matchday 10 Melsunger FV Melsunger FV 1:1 SV Adler Weidenhausen Adler Weidenh.
Matchday 10 SG Johannesberg SG Johannesberg 1:2 SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II Barockstadt II
Matchday 10 Eichenzell FC Britannia Eichenzell 2:4 SG Bad Soden SG Bad Soden
Matchday 5 Germ. Teveren FC Germania Teveren 0:1 Sportfreunde Düren SF Düren
Matchday 5 FC Düren II 1.FC Düren II 1:1 SC Germania Erftstadt-Lechenich Erftst.-Lechen.
Matchday 5 Glesch-Paffend. BCV Glesch-Paffendorf 4:0 Schwarz-Weiß Düren SW Düren
Matchday 5 SV Rott SV Rott 3:0 Union Schafhausen U. Schafhausen
Matchday 5 Kohlscheider BC Kohlscheider BC 0:4 SV Eintracht Verlautenheide Verlautenheide
Matchday 5 GW Brauweiler SV Grün-Weiß Brauweiler 3:2 DJK Arminia Eilendorf Arm. Eilendorf
Matchday 8 SGE Bedburg-Hau SGE Bedburg-Hau 3:1 PSV Wesel-Lackhausen PSV Wesel
Matchday 8 SV Sonsbeck SV Sonsbeck 1:2 SV Hönnepel-Niedermörmter SV Hö/Nie
Matchday 8 ASV Süchteln ASV Süchteln 1:1 SV Blau-Weiß Dingden BW Dingden
Matchday 8 Sterkrade-Nord SpVgg Sterkrade-Nord 4:0 SV Scherpenberg Scherpenberg
Matchday 8 Meerbusch II TSV Meerbusch II 1:1 DJK Teutonia St. Tönis DJK St. Tönis
Matchday 8 VfL Rhede VfL Rhede 3:0 VfR Fischeln VfR Fischeln
Matchday 8 Holzheimer SG Holzheimer SG 2:3 VSF Amern VSF Amern
Matchday 8 Fichte Lintfort TuS Fichte Lintfort 2:4 SC Kapellen-Erft Kapellen-Erft
Matchday 8 VfR Gommersdorf VfR Gommersdorf 1:1 VfR Mannheim VfR Mannheim
Matchday 8 Fort. Kirchfeld FV Fortuna Kirchfeld 0:3 VfB Gartenstadt VfB Gartenstadt
Matchday 8 Friedrichstal FC Germania Friedrichstal 1:0 FC Zuzenhausen FC Zuzenhausen
Matchday 8 TSG Weinheim TSG 62/09 Weinheim 3:2 Fortuna Heddesheim F. Heddesheim
Matchday 6 DJK Donauesch. DJK Donaueschingen 2:0 FC Waldkirch FC Waldkirch
Matchday 6 FC Denzlingen FC Denzlingen 3:3 FC Teningen FC Teningen
Matchday 6 FV Lörrach-Br. FV Lörrach-Brombach 2:0 Offenburger FV Offenburger FV
Matchday 8 Jahn Hiesfeld TV Jahn Hiesfeld 4:1 VfB Speldorf VfB Speldorf
Matchday 8 VfB Frohnhausen VfB Frohnhausen 1:0 SC Düsseldorf-West Düsseldorf-West
Matchday 8 Burgaltendorf SV Burgaltendorf 7:0 VfB Solingen VfB Solingen
Matchday 8 SV Genc Osman SV Genc Osman Duisburg 3:2 Schwarz-Weiß 06 Düsseldorf Schwarz-Weiß 06
Matchday 8 FSV Duisburg FSV Duisburg 4:3 SpVgg Steele 03/09 SpVgg Steele
Matchday 8 Duisburger SV Duisburger SV 1900 2:3 Rather SV Rather SV
Matchday 8 FC Remscheid FC Remscheid 2:0 MSV Düsseldorf MSV Düsseldorf
Matchday 7 Erkenschwick SpVgg Erkenschwick 0:4 YEG Hassel YEG Hassel
Matchday 7 FSV Gerlingen FSV Gerlingen 1:1 DJK TuS Hordel DJK TuS Hordel
Matchday 7 Finnentrop/Bam. SG Finnentrop/Bamenohl 6:3 Westfalia Wickede Westfalia Wickede
Matchday 7 Brünninghausen FC Brünninghausen 2:4 FC Lennestadt Lennestadt
Matchday 7 SV Sodingen SV Sodingen 1:4 Concordia Wiemelhausen C. Wiemelhausen
Matchday 7 Wanne-Eickel DSC Wanne-Eickel 0:0 SC Neheim SC Neheim
Matchday 7 BSV Schüren BSV Schüren 3:1 TuS 05 Sinsen TuS 05 Sinsen
Matchday 7 SV Hohenlimburg SV Hohenlimburg 10 1:0 FC Iserlohn 46/49 FC Iserlohn
Matchday 10 FV Bischmisheim FV Bischmisheim 1:2 SpVgg Quierschied Quierschied
Matchday 10 FV Schwalbach FV Schwalbach 5:5 SV Saar 05 Saarbrücken SV Saar 05
Matchday 23 Cuiabá-MT Cuiabá Esporte Clube (MT) 2:0 Oeste Futebol Clube (SP) Oeste
Matchday 23 Coritiba FC Coritiba Foot Ball Club 0:2 Clube de Regatas Brasil (AL) CRB
Matchday 20 Corinthians Sport Club Corinthians Paulista 2:1 Esporte Clube Bahia EC Bahia
Matchday 20 Santos FC Santos FC 0:3 Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio
Matchday 20 Internacional Sport Club Internacional 1:0 Associação Chapecoense de Futebol Chapecoense
Matchday 20 Fortaleza Fortaleza Esporte Clube 0:1 Sociedade Esportiva Palmeiras Palmeiras
Matchday 20 Vasco da Gama Club de Regatas Vasco da Gama 1:1 Club Athletico Paranaense Athletico-PR
Matchday 20 Alagoano Centro Sportivo Alagoano (AL) 1:0 Ceará Sporting Club Ceará SC
Matchday 7 CA Tucumán Club Atlético Tucumán 0:1 Club Atlético Independiente Independiente
Matchday 7 Newell's Club Atlético Newell's Old Boys 2:0 Club Atlético Aldosivi Aldosivi
Matchday 7 Godoy Cruz Club Deportivo Godoy Cruz Antonio Tomba 0:2 Club Atlético Banfield CA Banfield
Matchday 7 Lanús Club Atlético Lanús 3:2 Club Atlético Colón CA Colón
Matchday 7 Racing Club Racing Club 2:1 Arsenal Fútbol Club Arsenal FC
Matchday 15 Unión Huaral Unión Huaral 4:1 CCD Los Caimanes Los Caimanes
Matchday 15 Cienciano Club Cienciano 2:0 Club Alianza Atletico Sullana Alianza Atl.
Matchday 15 Sport Loreto Sport Loreto 3:0 Comerciantes Unidos Comerciantes
Matchday 6 CD Morón CD Morón 1:1 Club Atlético San Martín (SJ) San Martín
Matchday 6 AA Estudiantes AA Estudiantes de Río Cuarto 0:0 Club Atlético Mitre CA Mitre
Matchday 6 San Martín (T) Club Atlético San Martín (Tucumán) 2:0 Brown de Adrogue Brown Adrogue
Matchday 10 San Luis Atlético de San Luis 2:3 Santos Laguna Santos Laguna
Matchday 10 Necaxa Club Necaxa 2:4 Club León FC León
Matchday 10 Monterrey CF Monterrey 3:2 Puebla FC Puebla FC
Matchday 10 CF Pachuca CF Pachuca 4:1 Club Tijuana Club Tijuana
Matchday 10 América CF América 2:2 Querétaro FC Querétaro FC
Matchday 10 UNAM Pumas UNAM Pumas 1:1 CD Cruz Azul CD Cruz Azul
Matchday 29 Revolution New England Revolution 0:0 Real Salt Lake City Salt Lake
Matchday 29 Cincinnati FC Cincinnati 0:0 Chicago Fire FC Chicago Fire
Matchday 29 Houston Houston Dynamo 2:1 Orlando City SC Orlando City SC
Matchday 29 Kansas Sporting Kansas City 2:3 Colorado Rapids Colorado
Matchday 29 LA Galaxy Los Angeles Galaxy 2:1 Montreal Impact Montreal Impact
Matchday 29 Los Angeles FC Los Angeles FC 1:1 Toronto FC Toronto FC
Matchday 29 Timbers Portland Timbers 0:0 Minnesota United FC Minnesota Utd.
Matchday 7 Michigan Stars Michigan Stars FC 1:4 Chattanooga FC Chattanooga FC
Matchday 7 Detroit City Detroit City FC 1:1 New York Cosmos NY Cosmos
Matchday 7 Napa Valley Napa Valley 1839 FC 2:1 Milwaukee Torrent Milwaukee
Matchday 12 Indep. Medellín Independiente Medellín 1:2 Millonarios FC Millonarios
Matchday 12 Rionegro Águila Rionegro Águilas 1:2 Once Caldas Once Caldas
Matchday 12 CD América CD América de Cali 1:1 Atlético Bucaramanga A. Bucaramanga
Matchday 12 Indep. Santa Fe Independiente Santa Fe 3:0 Envigado FC Envigado
Matchday 33 Mito HollyHock Mito HollyHock 1:0 FC Gifu FC Gifu
Matchday 33 JEF Utd. Chiba JEF United Chiba 1:1 Tokushima Vortis Tokushima Vort.
Matchday 33 Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol 2:1 Ehime FC Ehime FC
Matchday 33 Machida Zelvia Machida Zelvia 0:0 Yokohama FC Yokohama FC
Matchday 33 Tochigi SC Tochigi SC 3:1 Kagoshima United Kagoshima Utd.
Matchday 33 Omiya Ardija Omiya Ardija 2:0 Tokyo Verdy Tokyo Verdy
Matchday 22 Veertien Mie Veertien Mie 1:1 MIO Biwako Shiga MIO Biwako
Matchday 22 Matsue City Matsue City 0:1 Suzuka Point Getters Suzuka PntGttrs
Matchday 22 Maru. Okazaki Maruyasu Okazaki 0:0 Verspah Oita Verspah Oita
Matchday 22 RKD Ryugasaki Ryutsu Keizai Dragons Ryugasaki 1:1 Nara Club Nara Club
Matchday 22 FC Imabari FC Imabari 0:1 Tegevajaro Miyazaki Teg. Miyazaki
Matchday 18 Vonds Ichihara Vonds Ichihara 1:2 Tochigi City Tochigi City
Matchday 18 Tokyo United Tokyo United 5:0 Ryutsu Keizai University FC RKU FC
Matchday 18 Yokohama Takeru Yokohama Takeru FC 1:2 Tokyo 23 Tokyo 23
Matchday 18 Tsukuba FC Tsukuba FC 1:0 Briobecca Urayasu Briobe. Urayasu
Matchday 18 Toin Univ. FC Toin University of Yokohama FC 0:1 Hitachi Building Systems Hitachi BuilSys
Matchday 14 Ococias Kyoto Ococias Kyoto 3:2 Cento Cuore Harima Cen.Cuo. Harima
Matchday 14 TIAMO Hirakata TIAMO Hirakata 2:2 Kansai University FC 2008 Kansai Uni '08
Matchday 14 Lagend Shiga Lagend Shiga 1:3 Arterivo Wakayama Arte. Wakayama
Matchday 14 St.Andrews FC St.Andrews FC 2:0 Hannan University Club Hannan Uni Club
Matchday 21 Grindavík UMF Grindavík 2:2 Valur Reykjavík Valur
Matchday 21 Fylkir Fylkir Reykjavík 1:4 Stjarnan Gardabaer Stjarnan
Matchday 21 ÍBV ÍBV Vestmannaeyjar 1:1 Breidablik Kópavogur Breidablik
Matchday 21 HK Kópavogs HK Kópavogs 1:1 ÍA Akranes ÍA Akranes
Matchday 21 KR Reykjavík KR Reykjavík 3:2 FH Hafnarfjördur Hafnarfjördur
Matchday 21 Víkingur Víkingur Reykjavík 2:3 KA Akureyri KA Akureyri
Matchday 18 Bel.Ros. Hamada Beluga Rosso Hamada 1:2 International Pacific University FC IPU FC
Matchday 18 Okinawa SV Okinawa SV 1:3 J.FC Miyazaki J.FC Miyazaki
Matchday 18 Kyushu Mits. Kyushu Mitsubishi 6:5 on pens NIFS Kanoya FC NIFS Kanoya FC
Matchday 18 Kawasoe Club Kawasoe Club 0:2 Kumamoto Teachers SC K'moto Teachers
Matchday 18 Saga LIXIL Saga LIXIL FC 1:0 Nippon Steel Oita Nip. St. Oita
Matchday 7 Zacatepec Club Atlético Zacatepec 2:1 Correcaminos de la UAT Correcaminos
Matchday 7 Cimarrones Cimarrones de Sonora 0:0 Mineros de Zacatecas Min. Zacatecas
Matchday 11 Mineros Mineros de Guayana 0:0 Caracas FC Caracas FC
Matchday 11 Dep. La Guaira Deportivo La Guaira 3:1 Deportivo Lara Deportivo Lara
Matchday 11 Atl. Venezuela Atlético Venezuela 1:2 Trujillanos FC Trujillanos
Matchday 11 Llaneros EF Llaneros de Guanare EF 2:2 Metropolitanos FC Metropolitanos
Matchday 11 Bijeljina U17 FK Radnik Bijeljina U17 3:0 FK Zvijezda 09 U17 Zvijezda 09 U17
Matchday 11 Velez U17 FK Velez Mostar U17 2:5 FK Borac Banja Luka U17 Banja Luka U17
Matchday 8 FK MDK U19 FK Mladost Doboj-Kakanj U19 1:4 FK Velez Mostar U19 V. Mostar U19
Matchday 8 FK Olimpik U19 FK Olimpik Sarajevo U19 0:0 FK Sarajevo Academy U19 Sarajevo U19
Matchday 8 Banja Luka U19 FK Borac Banja Luka U19 2:1 FK Sloboda Tuzla U19 Sloboda T U19
Matchday 8 Travnik U19 NK Travnik U19 0:5 FK Zeljeznicar Sarajevo U19 Zeljeznicar U19
Matchday 5 Flamurtari FC Flamurtari FC 3:3 KF Laçi KF Laçi
Matchday 5 KF Vllaznia KF Vllaznia 0:0 FC Luftëtari FC Luftëtari
Matchday 9 Zvijezda 09 FK Zvijezda 09 1:2 FK Velez Mostar Velez Mostar
Matchday 9 Zrinjski Mostar HSK Zrinjski Mostar 3:0 NK Celik Zenica Celik Zenica
Matchday 22 Energetik-BGU Energetik-BGU Minsk 1:2 Isloch Minskiy Rayon Isloch
Matchday 22 Gomel FK Gomel 0:1 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
Matchday 1 Aswan SC Aswan SC 2:3 Masr El Makasa El Makasa
Matchday 1 Wadi Degla Wadi Degla FC 0:1 Tanta SC Tanta SC
Matchday 1 Entag El Harby Entag El Harby 3:0 FC Masr FC Masr
Matchday 1 El Masry El Masry SC 1:1 Harras El Hodoud Harras Hodoud
Matchday 7 FK Krupa FK Krupa na Vrbasu 3:0 FK Kozara Gradiska Kozara Gradiska
Matchday 2 Beni Mellal Raja de Beni Mellal 0:2 Moghreb Tétouan Moghreb Tétouan
Matchday 2 O. Khouribga Olympique Khouribga 0:0 Hassania d'Agadir Hassania
Matchday 2 Ittihad Tanger Ittihad Tanger 0:0 Difaâ El Jadida Difaâ El Jadida
Matchday 29 Charlotte Ind. Charlotte Independence 0:3 Sporting Kansas City II Kansas City II
Matchday 29 Louisville City Louisville City FC 5:3 New York Red Bulls II NY Red Bulls II
Matchday 29 TB Rowdies Tampa Bay Rowdies 6:1 Philadelphia Union II Union II
Matchday 29 Memphis 901 Memphis 901 FC 1:0 Saint Louis FC St. Louis FC
Matchday 29 Nashville SC Nashville SC 0:0 Pittsburgh Riverhounds SC Pittsburgh
Matchday 29 Tulsa FC Tulsa 0:1 Orange County SC Orange County
Matchday 29 RGV FC Toros Rio Grande Valley FC Toros 3:1 Real Monarchs SLC Real Monarchs
Matchday 29 El Paso El Paso Locomotive FC 2:0 Colorado Springs Switchbacks FC Switchbacks FC
Matchday 29 Fresno Fresno FC 2:1 Phoenix Rising FC Phoenix Rising
Matchday 29 Charleston Charleston Battery 2:1 North Carolina FC North Carolina
Matchday 29 Ottawa Fury Ottawa Fury FC 4:1 Hartford Athletic Hartford
Matchday 30 Incheon Utd. Incheon United 1:1 Daegu FC Daegu FC
Matchday 9 NK Brda NK Brda 3:2 NK Dekani NK Dekani
Matchday 9 FC Koper FC Koper 1:1 NK Drava Dakinda Ptuj Drava Ptuj
Matchday 26 Red Wolves Chattanooga Red Wolves SC 2:1 Orlando City B Orlando B
Matchday 26 Lansing Ignite Lansing Ignite FC 1:1 South Georgia Tormenta FC Tormenta FC
Matchday 26 FC Tucson FC Tucson 0:0 Richmond Kickers Richmond Kicker
Matchday 26 Forward Madison Forward Madison FC 1:0 North Texas Soccer Club North Texas SC
Matchday 29 FC Anyang FC Anyang 5:2 Seoul E-Land Seoul E-Land
Matchday 29 Ansan Greeners Ansan Greeners 1:2 Bucheon FC 1995 Bucheon FC
Matchday 7 Barry Town Barry Town United FC 1:0 Cefn Druids AFC Cefn Druids
Matchday 5 ADO '20 ADO '20 Heemskerk 2:2 VV Gemert VV Gemert
Matchday 5 USV Hercules USV Hercules 2:2 VV Hoogland Hoogland
Matchday 5 HSC '21 HSC '21 Haaksbergen 2:1 ADO Den Haag U21 ADO U21
Matchday 5 Blauw Geel '38 Blauw Geel '38 1:1 VV Dongen Dongen
Matchday 5 OFC Oostzaan OFC Oostzaan 2:1 RKVV DEM RKVV DEM
Matchday 8 Vorwärts Steyr SK Vorwärts Steyr 0:0 Young Violets Austria Wien Young Violets
Matchday 8
West Brom West Bromwich Albion 4:2 Huddersfield Town Huddersfield
Matchday 10 Guaraní Club Guaraní 1:1 Olimpia Asunción Olimpia
Matchday 10 Sol de América Club Sol de América 1:0 Club General Díaz de Luque General Diaz
Matchday 3 Defensor Defensor Sporting Club 1:0 Rampla Juniors FC Rampla Jrs
Matchday 3 Plaza Colonia Club Plaza Colonia 1:0 Cerro Largo FC Cerro Largo
Matchday 3 CA Cerro Club Atlético Cerro 0:1 Danubio FC Danubio FC
Matchday 3 River Plate Atletico River Plate Montevideo 1:4 Club Atlético Boston River Boston River
Matchday 3 CA Fénix CA Fénix 3:3 Montevideo Wanderers Wanderers
Matchday 3 Progreso Club Atlético Progreso 2:1 Liverpool FC Montevideo Liverpool FC
First Round Gyöngyös Gyöngyösi AK 0:3 Szombathelyi Haladás Haladás
First Round Törökszentm. Törökszentmiklósi FC 0:5 Budafoki MTE Budafoki MTE
First Round Taksony SE Taksony SE 0:2 Nyíregyháza Spartacus Nyíregyháza
First Round ESMTK Erzsébeti SMTK 1:3 ETO FC Győr ETO FC Győr
First Round Pilisi LK Pilisi LK 0:1 Kisvárda FC Kisvárda
First Round Úrkút SK Úrkút SK 0:1 Vasas FC Vasas FC
First Round Szabadkikötő THSE Szabadkikötő 0:1 Duna Aszfalt Tiszakécskei LC Tiszakécske
First Round Svábhegy XII. Svábhegy FC 0:6 Kazincbarcikai SC Kazincbarcika
First Round Pratzerthal FC Pratzerthal-Redange 1:5 FC Jeunesse Junglinster Junglinster
First Round FC Green Boys FC Green Boys 77 Harlange-Tarchamps 2:4 AET Union Sportive Esch-Alzette US Esch
First Round Remich-Bous Union Remich-Bous 0:2 FC Progrès Niederkorn Pr. Niederkorn
First Round Berbourg FC Berdenia Berbourg 2:3 FC Wiltz 71 FC Wiltz 71
First Round FF Norden 02 FF Norden 02 0:4  FC Alisontia Steinsel Steinsel
First Round Echternach Daring-Club Echternach 1:6 F91 Dudelange F91 Dudelange
First Round Avenir Beggen FC Avenir Beggen 0:1 FC Etzella Ettelbruck E. Ettelbrück
First Round Lintgen FC Minerva Lintgen 0:6 FC Jeunesse Canach Jeunesse Canach
First Round Belvaux FC The Belval Belvaux 0:6 Swift Hesperange Hesperange
First Round FC Koeppchen FC Koeppchen Wormeldange 1:4 UN Käerjéng 97 UN Käerjéng 97
First Round Vinesca Ehnen FC Vinesca Ehnen 0:7 Union Titus Petange Titus Petange
First Round CS Grevenmacher CS Grevenmacher 1:2 CS Fola Esch CS Fola Esch
First Round FC Noertzange HF FC Noertzange HF 0:4 Jeunesse Esch Jeunesse Esch
First Round Munsbach FC Munsbach 3:6 FC Blue Boys Muhlenbach Muhlenbach
First Round FC Stengefort FC Stengefort 2:1 AET FC Yellow Boys Weiler-La-Tour Weiler
First Round SC Ell SC Ell 0:3 FC Mondercange Mondercange
First Round FC Tricolore Gasperich FC Tricolore Gasperich 0:3 FC Rodange 91 FC Rodange 91
First Round FC 47 Bastendorf FC 47 Bastendorf 1:6 US Rumelange US Rumelange
First Round Luxemb.-Porto AS Luxembourg Porto 0:7 Racing FC Union Luxembourg RFCU Luxembourg
First Round Walferdange FC Résidence Walferdange 0:7 FC RM Hamm Benfica Hamm Benfica
First Round Schieren FC Jeunesse Schieren 1:2 Union Mertert-Wasserbillig Mertert-Wass.
First Round FCM Lasauvage FC Minière Lasauvage 2:6 FC Victoria Rosport Vict. Rosport
First Round Red Boys Aspelt Red Boys Aspelt 1:3 FC UNA Strassen FC UNA Strassen
First Round FC Red Black FC Red Black Egalité 07 Pfaffenthal-Weim 1:4 US Hostert US Hostert
First Round Red Star Merl FC Red Star Merl-Belair 0:4 US Mondorf-Les-Bains US Mondorf
First Round Sandweiler US Sandweiler 0:4 FC Mamer 32 FC Mamer 32
First Round Schengen FC Schengen 4:5 AET FC Blo-Wäiss Medernach Medernach
First Round Kehlen FC Kehlen 2:1 on pens CS Sanem CS Sanem
First Round