For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 9:23:26 AM
Matchday 3 Leonidas RKSV Leonidas 4:2 RKAVV Leidschendam RKAVV
Matchday 3 Alphense Boys Alphense Boys 0:2 JOS Watergraafsmeer Watergraafsmeer
Matchday 3 VV Emmen VV Emmen 1:2 HVV Hollandia Hollandia
Matchday 3 SDO Bussum SDO Bussum 2:2 Be Quick 1887 Be Quick 1887
Matchday 3 RKVV Velsen RKVV Velsen 4:0 VOC Rotterdam VOC
Matchday 3 HBS HBS Craeyenhout 1:0 SJC Noordwijk SJC Noordwijk
Matchday 3 Quick '20 KVV Quick '20 5:4 VV Hoogeveen VV Hoogeveen
Matchday 3 SP Silvolde Sportclub Silvolde 3:3 GVV Unitas Unitas
Matchday 3 UDI '19 UDI'19/Beter Bed 2:0 RKSV Nuenen RKSV Nuenen
Matchday 3 IFC Ambacht IFC Ambacht 4:2 OJC Rosmalen OJC Rosmalen
Matchday 3 AWC AWC Wijchen 4:2 VV Moerse Boys VV Moerse Boys
Matchday 3 Baronie VV Baronie 2:0 Juliana '31 Juliana '31
Matchday 3 RKSV Halsteren RKSV Halsteren 1:0 RKSV Minor RKSV Minor
Matchday 8 USC Paloma USC Paloma Hamburg 1:3 FC Teutonia 05 Ottensen Teutonia 05
Matchday 8 TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08 1:2 SV Rugenbergen SV Rugenbergen
Matchday 8 TSV Sasel TSV Sasel 5:0 FC Union Tornesch Union Tornesch
Matchday 8 Concordia Concordia Hamburg 2:1 Meiendorfer SV Meiendorfer SV
Matchday 4
TSG Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim 0:3 SC Freiburg SC Freiburg
Matchday 4
SC Paderborn SC Paderborn 07 1:5 FC Schalke 04 FC Schalke 04
Matchday 6
SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98 3:3 1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg
Matchday 6
VfL Bochum VfL Bochum 2:2 SG Dynamo Dresden Dynamo Dresden
Matchday 6
Erzgebirge Aue FC Erzgebirge Aue 1:0 VfL Osnabrück VfL Osnabrück
Matchday 8
FC Ingolstadt FC Ingolstadt 04 2:3 Hallescher FC Hallescher FC
Matchday 8
E. Braunschweig Eintracht Braunschweig 1:2 FC Hansa Rostock Hansa Rostock
First Round Fosa Juniors Fosa Juniors FC 0:0 TP Mazembe TP Mazembe
First Round Elect-Sport FC Elect-Sport FC 1:1 Esperance Tunis Esperance
First Round Enyimba Aba Enyimba Aba 0:0 Al-Hilal Omdurman Al-Hilal
First Round Asante Kotoko Asante Kotoko SC 2:0 Etoile Sportive du Sahel ES Sahel
First Round ASC Kara ASC Kara 0:0 AS Vita Club Kinshasa AS Vita Club
First Round FC Nouadhibou FC Nouadhibou 0:2 Wydad Casablanca Wydad AC
First Round Al-Nasr Bengh. Al-Nasr Benghazi 1:3 Raja Club Athletic Casablanca Raja Casablanca
First Round USM Alger USM Alger 4:1 Gor Mahia Nairobi Gor Mahia FC
First Round RB Bolton City Roche-Bois Bolton City 1:2 Zanaco FC Zanaco FC
First Round TS Galaxy FC TS Galaxy FC 1:0 CNaPS Sport CNaPS Sport
First Round Azam FC Azam FC 0:1 Triangle United FC Triangle United
First Round Malindi Malindi SC 1:4 El Masry SC El Masry
First Round ESAE FC ESAE FC 0:0 Salitas Football School Salitas
First Round Santoba FC Santoba FC 0:0 FC San Pedro FC San Pedro
First Round Paradou AC Paradou AC 3:1 Club Sportif Sfaxien CS Sfaxien
Matchday 5 Bournemouth AFC Bournemouth 3:1 Everton FC Everton
Matchday 5 Watford Watford FC 2:2 Arsenal FC Arsenal
Matchday 4 SD Eibar SD Eibar 1:2 RCD Espanyol Barcelona Espanyol
Matchday 4 Alavés Deportivo Alavés 0:1 Sevilla FC Sevilla FC
Matchday 4 Celta de Vigo Celta de Vigo 0:2 Granada CF Granada CF
Matchday 4 Real Valladolid Real Valladolid CF 1:1 CA Osasuna CA Osasuna
Matchday 4 Real Betis Real Betis Balompié 1:1 Getafe CF Getafe
Matchday 1 UE Engordany UE Engordany 2:5 UE Sant Julia Sant Julia
Matchday 1 FC Santa Coloma FC Santa Coloma 2:0 Atlètic Club d'Escaldes AC Escaldes
Matchday 1 FC Ordino FC Ordino 2:1 UE Escale Santa Coloma Santa Coloma
Matchday 1 IC d'Escaldes Inter Club d'Escaldes 2:0 Club Esportiu Carroi CE Carroi
Matchday 3 Genoa Genoa CFC 1:2 Atalanta BC Atalanta
Matchday 3 Brescia Brescia Calcio 3:4 Bologna FC 1909 Bologna
Matchday 3 Parma Parma Calcio 1913 1:3 Cagliari Calcio Cagliari Calcio
Matchday 3 SPAL SPAL 2:1 SS Lazio Lazio
Matchday 3
AS Roma AS Roma 4:2 US Sassuolo Sassuolo
Matchday 3 Hellas Verona Hellas Verona 0:1 AC Milan AC Milan
Matchday 5 FC Nantes FC Nantes 1:0 Stade Reims Reims
Matchday 5 Saint-Étienne AS Saint-Étienne 2:2 FC Toulouse Toulouse
Matchday 5 Monaco AS Monaco 3:4 Olympique Marseille Marseille
Matchday 9 Krasnodar II FK Krasnodar II 1:3 Krylya Sovetov Samara II KS Samara II
Matchday 9 Dinamo M II Dinamo Moscow II 6:0 FK Ufa II Ufa II
Matchday 9 Orenburg FK Orenburg 2:1 Rubin Kazan Rubin Kazan
Matchday 9 Tambov FK Tambov 0:2 CSKA Moscow CSKA Moscow
Matchday 9 Krasnodar FK Krasnodar 4:2 Krylya Sovetov Samara KS Samara
Matchday 7
Rapid Vienna Rapid Vienna 5:0 FC Admira Wacker Mödling Admira Wacker
Matchday 7
SCR Altach SC Rheindorf Altach 6:0 SKN St. Pölten SKN St. Pölten
Matchday 7
Wolfsberger AC Wolfsberger AC 3:0 Austria Vienna Austria Vienna
Matchday 9 FC Poli Iasi FC Politehnica Iasi 0:0 FC Hermannstadt FC Hermannstadt
Matchday 9 CS U Craiova CS Universitatea Craiova 0:1 FCSB FCSB
Matchday 6 PEC Zwolle PEC Zwolle 6:2 RKC Waalwijk RKC Waalwijk
Matchday 6
Feyenoord Feyenoord Rotterdam 3:2 ADO Den Haag ADO Den Haag
Matchday 6 Heracles Almelo Heracles Almelo 4:1 Willem II Tilburg Willem II
Matchday 6 Fortuna Sittard Fortuna Sittard 2:3 FC Twente Enschede FC Twente
Matchday 4
Ankaragücü MKE Ankaragücü 0:4 Yeni Malatyaspor Y. Malatyaspor
Matchday 4 C. Rizespor Caykur Rizespor 0:0 Göztepe Göztepe
Matchday 4 Denizlispor Denizlispor 0:1 Konyaspor Konyaspor
Matchday 4
Trabzonspor Trabzonspor 2:2 Genclerbirligi Ankara Genclerbirligi
Matchday 5 Santa Clara CD Santa Clara 2:0 Moreirense FC Moreirense
Matchday 5 Rio Ave FC Rio Ave FC 2:4 CD Tondela Tondela
Matchday 5 Marítimo CS Marítimo 1:3 Belenenses SAD Belenenses SAD
Matchday 5 Portimonense Portimonense SC 2:3 FC Porto FC Porto
Matchday 5 Boavista Boavista Porto FC 1:1 Sporting CP Sporting CP
Matchday 7 FK Mariupol FK Mariupol 1:1 Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk
Matchday 7 Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv 1:2 Desna Chernihiv Desna
Matchday 7 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 1:0 FK Lviv FK Lviv
Matchday 3 AO Xanthi AO Xanthi 2:1 Asteras Tripolis Asteras Tripoli
Matchday 3 AEK Athens AEK Athens 2:0 PAS Lamia 1964 PAS Lamia
Matchday 3 Panionios Panionios Athens 1:0 AE Larisa AE Larisa
Matchday 3 Aris Saloniki Aris Thessaloniki 4:0 Panathinaikos Athens Panathinaikos
Matchday 7 RSC Anderlecht RSC Anderlecht 1:2 Royal Antwerp FC Royal Antwerp
Matchday 7 KAA Gent KAA Gent 3:0 KV Mechelen KV Mechelen
Matchday 7 Mouscron Royal Excel Mouscron 2:0 KV Kortrijk KV Kortrijk
Matchday 3 RFC Lüttich RFC Lüttich 4:2 FCV Dender EH FCV Dender EH
Matchday 3 Royal Cappellen FC Royal Cappellen FC 2:2 SC Eendracht Aalst Eendracht Aalst
Matchday 3 KFC Duffel KFC Duffel 4:3 AS Verbroedering Geel ASV Geel
Matchday 3 Tienen KVK Tienen 1:0 KVV Vosselaar KVV Vosselaar
Matchday 3 Bocholt VV Bocholt VV 2:0 Diegem Sport Diegem Sport
Matchday 3 Ol. Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal 4:1 Spouwen Mopertingen Mopertingen
Matchday 3 SK Londerzeel SK Londerzeel 1:1 RC Hades RC Hades
Matchday 3 Pepingen-Halle SK Pepingen-Halle 2:1 Hoogstraten VV Hoogstraten VV
Matchday 4 Solières Solières Sport 1:4 Royal Francs Borains Francs Borains
Matchday 4 RUS Givry RUS Givry 0:3 RFC Meux RFC Meux
Matchday 4 Stockay RRC Stockay-Warfusée 0:3 Royale Entente Durbuy RE Durbuy
Matchday 4 RFC Tilleur RFC Tilleur 3:3 RCS Verlaine RCS Verlaine
Matchday 4 RUS Rebecq RUS Rebecq 0:2 RES Couvin-Mariembourg-Fraire Couvin-Mariemb.
Matchday 4 RRC Hamoir RRC Hamoir 0:3 Union Namur Fosses-la-Ville UR Namur FLV
Matchday 3 VW Hamme KFC VW Hamme 1:3 KFC Sparta Petegem Sparta Petegem
Matchday 3 Merelbeke KFC Merelbeke 0:0 FC Gullegem FC Gullegem
Matchday 3 KSCT Menen KSCT Menen 1:5 KFC Mandel United KFC Mandel Utd.
Matchday 3 Zwevezele SKV Zwevezele 1:1 FC Knokke FC Knokke
Matchday 6 KSV Roeselare KSV Roeselare 0:5 Royal Excelsior Virton RE Virton
Matchday 9 MFK Karvina MFK Karvina 0:0 FC Bohemians Prag 1905 Bohemians 1905
Matchday 9 FC Zlin FC FASTAV Zlin 0:2 AC Sparta Praha Sparta Praha
Matchday 9 Banik Ostrava FC Banik Ostrava 2:1 SK Dynamo Ceske Budejovice C. Budejovice
Matchday 9 Aarhus GF Aarhus GF 3:0 Aalborg BK Aalborg BK
Matchday 9 Esbjerg fB Esbjerg fB 0:3 Randers FC Randers FC
Matchday 9 Lyngby BK Lyngby BK 0:3 FC Midtjylland FC Midtjylland
Matchday 9 Hobro IK Hobro IK 2:1 FC Copenhagen FC Copenhagen
Matchday 9 Bröndby IF Bröndby IF 4:2 FC Nordsjaelland Nordsjaelland
Matchday 8 FK TSC FK TSC Backa Topola 0:0 FK Macva Sabac Macva
Matchday 8 Mladost FK Mladost Lucani 2:0 FK Spartak Subotica Spartak
Matchday 8 NK Osijek NK Osijek 2:2 NK Varazdin NK Varazdin
Matchday 8 HNK Rijeka HNK Rijeka 1:1 HNK Hajduk Split Hajduk Split
Matchday 19 Warkaus JK Warkaus JK 4:1 Toivalan Urheilijat Toivalan
Matchday 19 AC Barca AC Barca 4:1 Kings SC Kings SC
Matchday 19 Kurkimäen Kurkimäen Kisa 2:2 Lehmon Pallo-77 LehPa
Matchday 19 SC Riverball SC Riverball 0:5 JJK Jyväskylä JJK Jyväskylä
First Round FC Inter FC Inter Turku 2:0 IFK Mariehamn IFK Mariehamn
First Round KuPS Kuopion Palloseura 1:0 HJK Helsinki HJK Helsinki
First Round Ilves Ilves Tampere 0:2 FC Honka FC Honka
Matchday 8 Pogon Szczecin Pogon Szczecin 1:0 LKS Lodz LKS Lodz
Matchday 8 Górnik Zabrze Górnik Zabrze 0:0 Slask Wroclaw Slask Wroclaw
Matchday 9 FK Dunav FK Dunav Ruse 0:0 Slavia Sofia Slavia Sofia
Matchday 9 Levski Sofia Levski Sofia 3:0 Cherno More Varna Cherno More
Matchday 9 NK Triglav NK Triglav Kranj 2:3 NK Domzale NK Domzale
Matchday 9 NK Olimpija NK Olimpija Ljubljana 2:2 NK Celje NK Celje
Matchday 9 NS Mura NS Mura 1:0 NK Tabor Sezana Tabor Sezana
Matchday 6 RFCU Luxembourg Racing FC Union Luxembourg 2:2 FC Victoria Rosport Vict. Rosport
Matchday 6 Jeunesse Esch Jeunesse Esch 0:3 CS Fola Esch CS Fola Esch
Matchday 6 Titus Petange Union Titus Petange 3:2 US Mondorf-Les-Bains US Mondorf
Matchday 6 Muhlenbach FC Blue Boys Muhlenbach 0:2 FC Differdange 03 Differdange 03
Matchday 6 E. Ettelbrück FC Etzella Ettelbruck 3:2 FC UNA Strassen FC UNA Strassen
Matchday 8 Slo. Bratislava Slovan Bratislava 2:0 Spartak Trnava Spartak Trnava
Matchday 8 TuS Jevenstedt TuS Jevenstedt 2:0 Osterrönfelder TSV Osterrönfeld
Matchday 8 TSV Rantrum TSV Rantrum 4:1 FC Reher/Puls FC Reher/Puls
Matchday 12 Burglengenfeld ASV Burglengenfeld 2:1 SpVgg Lam SpVgg Lam
Matchday 12 SpVgg Pfreimd SpVgg Pfreimd 2:5 SV Fortuna Regensburg SV Fortuna Regensburg
Matchday 12 SV Neukirchen SV Neukirchen b. Hl. Blut 0:2 SC Ettmannsdorf SC Ettmannsdorf
Matchday 5 SFC Stern 1900 SFC Stern 1900 3:1 Berlin Türkspor 04 Berlin Türkspor
Matchday 5 TuS Makkabi TuS Makkabi Berlin 2:1 Berlin United Berlin United
Matchday 5 Frohnauer SC Frohnauer SC 1:0 VfB Fortuna Biesdorf Fort. Biesdorf
Matchday 5 Berliner SC Berliner SC 2:1 FSV Spandauer Kickers Spand. Kickers
Matchday 5 Türkiyemspor Türkiyemspor Berlin 5:1 FC Brandenburg 03 FC Brandenburg
Matchday 5 E. Mahlsdorf Eintracht Mahlsdorf 3:1 SV Empor Berlin SV Empor Berlin
Matchday 5 TSV Rudow 1888 TSV Rudow 1888 5:2 BSV Al-Dersimspor Al-Dersimspor
Matchday 8 Lübecker SC Lübecker SC 99 0:0 Breitenfelder SV Breitenfelde
Matchday 8 Büchen-Sieben. Büchen-Siebeneichener SV 0:0 SVT Neumünster SVT Neumünster
Matchday 8 Heikendorfer SV Heikendorfer SV 2:1 VfR Neumünster VfR Neumünster
Matchday 8 GW Siebenbäumen SV Grün-Weiß Siebenbäumen 3:1 TSV Travemünde TSV Travemünde
Matchday 8 TuS Hartenholm TuS Hartenholm 0:7 SV Eichede II SV Eichede II
Matchday 8 VfB Ginsheim II VfB Ginsheim II 0:1 SG Unter-Abtsteinach Unterabsteinach
Matchday 8 Sportfreunde 04 FFV Sportfreunde 1904 3:2 Germania Großkrotzenburg Großkrotzenburg
Matchday 8 Hanauer SC 1960 Hanauer SC 1960 6:0 TS Ober-Roden TS Ober-Roden
Matchday 8 SV der Bosnier SV der Bosnier Frankfurt 1:2 1.FC Erlensee 1.FC Erlensee
Matchday 8 Unter-Flockenb. SV Unter-Flockenbach 2:1 SG Rot-Weiß Frankfurt RW Frankfurt
Matchday 9 G. Schwanheim Germania Schwanheim 4:1 SSV Langenaubach Langenaubach
Matchday 9 SV Zeilsheim SV Zeilsheim 6:0 RSV Weyer RSV Weyer
Matchday 9 FV Biebrich 02 FV Biebrich 02 0:3 FC Gießen II FC Gießen II
Matchday 9 TuBa Pohlheim FC TuBa Pohlheim 2:1 FC Waldbrunn FC Waldbrunn
Matchday 5 SC Vahr-Blockd. SC Vahr-Blockdiek 1:0 TSV Osterholz-Tenever OT Bremen
Matchday 5 DJK Blumenthal DJK Germania Blumenthal 0:0 VfL 07 Bremen VfL 07 Bremen
Matchday 5 SV Grohn SV Grohn 2:3 SV Türkspor Bremen-Nord SV Türkspor
Matchday 5 Komet Arsten TuS Komet Arsten 1:3 OSC Bremerhaven OSC Bremerhaven
Matchday 5 KSV Vatan Sport KSV Vatan Sport 4:2 TS Woltmershausen Woltmershausen
Matchday 5 SG Findorff SG Findorff 0:2 TuRa Bremen TuRa Bremen
Matchday 7 VfR Mannheim VfR Mannheim 2:3 FC-Astoria Walldorf II FCA Walldorf II
Matchday 7 Durlach-Aue SpVgg Durlach-Aue 1:3 VfB Eppingen VfB Eppingen
Matchday 7 F. Heddesheim Fortuna Heddesheim 1:2 FC Germania Friedrichstal Friedrichstal
Matchday 7 VfB Gartenstadt VfB Gartenstadt 0:1 TSG 62/09 Weinheim TSG Weinheim
Matchday 7 W. Mannheim II SV Waldhof Mannheim II 3:1 VfR Gommersdorf VfR Gommersdorf
Matchday 5 Teistungen FC Wacker Teistungen 1:4 BSG Wismut Gera BSG Wismut Gera
Matchday 7 VfR Voxtrup VfR Voxtrup 2:3 VfL Oythe VfL Oythe
Matchday 7 TV Dinklage TV Dinklage 4:1 VfL Wildeshausen Wildeshausen
Matchday 7 Falke Steinfeld SV Falke Steinfeld 0:1 SC Melle 03 SC Melle 03
Matchday 7 FC Schüttorf 09 FC Schüttorf 09 1:3 SV Bevern SV Bevern
Matchday 7 GW Mühlen GW Mühlen 2:1 Blau-Weiß Papenburg BW Papenburg
Matchday 7 Petershütte TuSpo Petershütte 2:6 Braunschweiger SC Acosta BSC Acosta
Matchday 7 KSV Vahdet Vahdet Salzgitter 1:0 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde
Matchday 7 TSC Vahdet Vahdet Braunschweig 2:0 TSV Landolfshausen/Seulingen Landolfsh./Seu.
Matchday 7 SSV Kästorf SSV Kästorf 1922 6:2 1.SC Göttingen 05 Göttingen 05
Matchday 7 SV Lengede SV Lengede 1:3 MTV Isenbüttel MTV Isenbüttel
Matchday 7 TSV Lamme TSV Germania Lamme 3:0 SC Hainberg SC Hainberg
Matchday 6 Ottersberg TSV Ottersberg 2:0 Teutonia Uelzen Teutonia Uelzen
Matchday 6 E. Lüneburg SV Eintracht Lüneburg 3:3 FC Verden 04 FC Verden 04
Matchday 6 VfL Westercelle VfL Westercelle 2:2 MTV Treubund Lüneburg MTV TB Lbg.
Matchday 6 Drocht./A. II SV Drochtersen/Assel II 4:1 VfL Lüneburg VfL Lüneburg
Matchday 11 TSV Kornburg TSV Kornburg 2:1 SpVgg Jahn Forchheim Jahn Forchheim
Matchday 11 Kickers Selb Kickers Selb 2:2 TuS Feuchtwangen Feuchtwangen
Matchday 4 Germ. Mittweida SV Germania Mittweida 2:1 FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz
Matchday 4 FSV Neusalza-S. FSV Neusalza-Spremberg 5:3 FV Eintracht Niesky Eintr. Niesky
Matchday 9 SG Bad Soden SG Bad Soden 3:0 CSC 03 Kassel CSC 03 Kassel
Matchday 9 Adler Weidenh. SV Adler Weidenhausen 4:1 Türkgücü Kassel Türkgücü KS
Matchday 9 Hünfelder SV Hünfelder SV 3:1 Melsunger FV Melsunger FV
Matchday 9 Barockstadt II SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II 3:4 TSG Sandershausen Sandershausen
Matchday 9 SG Hombressen SG Hombressen/​Udenhausen 5:2 SG Ehrenberg SG Ehrenberg
Matchday 6 Bor. Emsdetten Borussia Emsdetten 2:1 SpVgg Vreden SpVgg Vreden
Matchday 6 1.FC Gievenbeck 1.FC Gievenbeck 2:6 VfB Fichte Bielefeld VfB Fichte
Matchday 6 VfL Theesen VfL Theesen 0:4 Victoria Clarholz Vict. Clarholz
Matchday 6 SC Roland SC Roland Beckum 3:2 TuS Hiltrup TuS Hiltrup
Matchday 6 GW Nottuln Grün-Weiß Nottuln 4:2 Delbrücker SC Delbrücker SC
Matchday 6 TuS Tengern TuS Tengern 1:2 SuS Neuenkirchen Neuenkirchen
Matchday 6 SC Herford SC Herford 0:1 SV Spexard SV Spexard
Matchday 8 Bad Pyrmont SpVgg Bad Pyrmont 2:0 TSV Barsinghausen Barsinghausen
Matchday 8 OSV Hannover OSV Hannover 2:1 SV Bavenstedt SV Bavenstedt
Matchday 8 TSV Burgdorf TSV Burgdorf 2:2 TSV Pattensen TSV Pattensen
Matchday 8 TSV Godshorn TSV Godshorn 2:2 1.FC Wunstorf 1.FC Wunstorf
Matchday 8 SC Hemmingen/W. SC Hemmingen/Westerfeld 0:2 TSV Krähenwinkel/Kaltenweide Krähenwinkel
Matchday 8 TuS Sulingen TuS Sulingen 2:0 Heeßeler SV Heeßeler SV
Matchday 8 FC Eldagsen FC Eldagsen 2:3 STK Eilvese STK Eilvese
Matchday 7 Heimerdingen TSV Heimerdingen 2:1 FSV Hollenbach FSV Hollenbach
Matchday 7 Gau-Odernheim TSV Gau-Odernheim 1:3 FK Pirmasens II FK Pirmasens II
Matchday 7 SG Meisenheim SG Meisenheim/Desloch/Jeckenbach 3:3 SV Rülzheim SV Rülzheim
Matchday 7 SG Rieschweiler SG Rieschweiler 0:4 SV Morlautern SV Morlautern
Matchday 7 Bad Kreuznach Eintracht Bad Kreuznach 0:3 FC Speyer 09 FC Speyer 09
Matchday 7 SG Mendig SG Eintracht Mendig-Bell 8:1 VfB Wissen VfB Wissen
Matchday 7 SV Windhagen SV Eintracht Windhagen 0:1 TSV Emmelshausen TSV Emmelshsn.
Matchday 7 SG 99 Andernach SG 99 Andernach 4:0 SG Malberg/Rosenheim SG Malberg/R.
Matchday 7 Ahrweiler BC Ahrweiler BC 4:3 FSV Salmrohr FSV Salmrohr
Matchday 11 SV Erlbach SV Erlbach 1:0 TSV Ampfing TSV Ampfing
Matchday 11 ASV Dachau ASV Dachau 1:3 Eintracht Karlsfeld E. Karlsfeld
Matchday 4 SF Düren Sportfreunde Düren 0:7 1.FC Düren II FC Düren II
Matchday 4 Arm. Eilendorf DJK Arminia Eilendorf 3:1 FC Germania Teveren Germ. Teveren
Matchday 4 Hertha Walheim TSV Hertha Walheim 2:1 TSC Euskirchen 1848/1913 TSC Euskirchen
Matchday 4 GKSC Hürth GKSC Hürth 0:3 SV Rott SV Rott
Matchday 4 SC Brühl SC Brühl 2:2 Kohlscheider BC Kohlscheider BC
Matchday 4 Erftst.-Lechen. SC Germania Erftstadt-Lechenich 3:3 BCV Glesch-Paffendorf Glesch-Paffend.
Matchday 4 SW Düren Schwarz-Weiß Düren 3:2 SV Eintracht Verlautenheide Verlautenheide
Matchday 7 PSV Wesel PSV Wesel-Lackhausen 2:1 Holzheimer SG Holzheimer SG
Matchday 7 DJK St. Tönis DJK Teutonia St. Tönis 7:1 VfL Rhede VfL Rhede
Matchday 7 BW Dingden SV Blau-Weiß Dingden 0:2 SpVgg Sterkrade-Nord Sterkrade-Nord
Matchday 7 SV Hö/Nie SV Hönnepel-Niedermörmter 2:2 1.FC Mönchengladbach 1.FC M'gladbach
Matchday 7 VSF Amern VSF Amern 1:2 SV Sonsbeck SV Sonsbeck
Matchday 7 VfR Fischeln VfR Fischeln 4:2 SGE Bedburg-Hau SGE Bedburg-Hau
Matchday 7 Giesenkirchen DJK/VfL Giesenkirchen 3:1 ASV Süchteln ASV Süchteln
Matchday 11 TG Höchberg TG Höchberg 1:0 SV Friesen SV Friesen
Matchday 11 SVV Aschaffenb. SV Vatanspor Aschaffenburg 3:0 TuS Röllbach TuS Röllbach
Matchday 19 Chapecoense Associação Chapecoense de Futebol 1:2 Club de Regatas Vasco da Gama Vasco da Gama
Matchday 19 Palmeiras Sociedade Esportiva Palmeiras 1:0 Cruzeiro Esporte Clube Cruzeiro
Matchday 19 Ceará SC Ceará Sporting Club 0:0 Botafogo Rio de Janeiro Botafogo
Matchday 19 Athletico-PR Club Athletico Paranaense 0:1 Avaí Futebol Clube (SC) Avaí FC
Matchday 19 Atlético-MG Clube Atlético Mineiro 1:3 Sport Club Internacional Internacional
Matchday 19 Grêmio Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense 3:0 Goiás Esporte Clube Goiás EC
Matchday 19 EC Bahia Esporte Clube Bahia 1:1 Fortaleza Esporte Clube Fortaleza
Matchday 19 Fluminense Fluminense Football Club 1:0 Sport Club Corinthians Paulista Corinthians
Matchday 6 Huracán Club Atlético Huracán 0:4 Club Atlético River Plate River Plate
Matchday 6 Gimnasia Club de Gimnasia y Esgrima La Plata 1:2 Racing Club Racing Club
Matchday 6 CA Banfield Club Atlético Banfield 0:1 Club Atlético Talleres CA Talleres
Matchday 6 CA Rosario Club Atlético Rosario Central 1:1 Club Atlético Newell's Old Boys Newell's
Matchday 6 Independiente Club Atlético Independiente 2:2 Club Atlético Lanús Lanús
Matchday 5 Quilmes Quilmes Atlético Club 3:1 CA All Boys Buenos Aires All Boys
Matchday 5 Guillermo Brown Club Social y Atlético Guillermo Brown 1:0 Independiente Rivadavia Ind. Rivadavia
Matchday 5 CA Mitre Club Atlético Mitre 2:1 Argentino Agropecuario Agropecuario
Matchday 5 GyE Mendoza Gimnasia y Esgrima de Mendoza 1:2 Atlético de Rafaela Rafaela
Matchday 5 San Martín Club Atlético San Martín (SJ) 0:0 Club Atlético Barracas Central Barracas C.
Matchday 14 Santos FC Santos FC Nazca 0:2 Club Juan Aurich Juan Aurich
Matchday 14 Alianza Atl. Club Alianza Atletico Sullana 2:0 Unión Huaral Unión Huaral
Matchday 14 Comerciantes Comerciantes Unidos 2:1 Club Cienciano Cienciano
Matchday 14 Santa Rosa PNP Cultural Santa Rosa 0:1 Sport Loreto Sport Loreto
Matchday 9 Monterrey CF Monterrey 0:2 Club Necaxa Necaxa
Matchday 9 León Club León FC 3:1 FC Juárez FC Juárez
Matchday 9 Chivas Deportivo Guadalajara 1:0 Atlas Guadalajara Atlas
Matchday 9 América CF América 1:1 UNAM Pumas UNAM Pumas
Matchday 9 Toluca Deportivo Toluca 0:2 Monarcas Morelia Morelia
Matchday 28 Atlanta United Atlanta United FC 1:3 Columbus Crew SC Columbus Crew
Matchday 28 Philadelphia Philadelphia Union 1:1 Los Angeles FC Los Angeles FC
Matchday 28 Orlando City SC Orlando City SC 3:3 New England Revolution Revolution
Matchday 28 Montreal Impact Montreal Impact 0:1 FC Cincinnati Cincinnati
Matchday 28 Vancouver Vancouver Whitecaps FC 2:1 Houston Dynamo Houston
Matchday 28 Timbers Portland Timbers 0:1 D.C. United D.C. United
Matchday 28 Toronto FC Toronto FC 3:2 Colorado Rapids Colorado
Matchday 28 Minnesota Utd. Minnesota United FC 3:1 Real Salt Lake City Salt Lake
Matchday 6 Chattanooga FC Chattanooga FC 3:0 Napa Valley 1839 FC Napa Valley
Matchday 6 NY Cosmos New York Cosmos 2:0 Michigan Stars FC Michigan Stars
Matchday 6 Milwaukee Milwaukee Torrent 0:1 Detroit City FC Detroit City
Matchday 11 Once Caldas Once Caldas 0:1 Independiente Santa Fe Indep. Santa Fe
Matchday 11 CD La Equidad CD La Equidad Seguros SA 1:0 Boyacá Patriotas FC Patriotas
Matchday 11 Atl. Nacional Atlético Nacional 2:3 Cúcuta Deportivo Cúcuta Dep.
Matchday 11 Jaguares FC Jaguares de Córdoba 2:2 CD América de Cali CD América
Matchday 23 Vanr. Hachinohe Vanraure Hachinohe 1:2 Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
Matchday 23 Gainare Tottori Gainare Tottori 2:0 SC Sagamihara SC Sagamihara
Matchday 23 Kataller Toyama Kataller Toyama 5:0 Iwate Grulla Morioka Iwate Grulla M.
Matchday 23 Fukushima Utd. Fukushima United 1:2 Giravanz Kitakyushu Gir. Kitakyushu
Matchday 23 a. cl. Numazu azul claro Numazu 4:0 Cerezo Osaka U23 C. Osaka U23
Matchday 23 Blaublitz Akita Blaublitz Akita 5:0 Kamatamare Sanuki Kamatam. Sanuki
Matchday 23 Nagano Parceiro Nagano Parceiro 0:0 Fujieda MYFC Fujieda MYFC
Matchday 23 G. Osaka U23 Gamba Osaka U23 0:1 Yokohama Sports & Culture Club Yokohama SCC
Matchday 21 Nara Club Nara Club 1:1 Tegevajaro Miyazaki Teg. Miyazaki
Matchday 21 RKD Ryugasaki Ryutsu Keizai Dragons Ryugasaki 1:2 Suzuka Unlimited Suzuka Unltd.
Matchday 21 Musashino City Tokyo Musashino City 1:3 FC Imabari FC Imabari
Matchday 32 Yokohama FC Yokohama FC 0:0 Omiya Ardija Omiya Ardija
Matchday 32 Kagoshima Utd. Kagoshima United 0:3 Montedio Yamagata Monte. Yamagata
Matchday 3 Al-Hazm Al-Hazm 0:6 Al-Ettifaq Al-Ettifaq
Matchday 3 Faisaly Al-Faisaly Harmah 3:2 Al-Fateh Al-Fateh
Matchday 20 KA Akureyri KA Akureyri 1:1 HK Kópavogs HK Kópavogs
Matchday 6 Oaxaca Alebrijes de Oaxaca 2:1 Club Atlético Zacatepec Zacatepec
Matchday 6 Cafetaleros Cafetaleros de Chiapas 1:1 Loros de la Universidad de Colima Loros
Matchday 6 Cimarrones Cimarrones de Sonora 2:1 Venados FC Yucatán Venados FC
Matchday 6 Leones Negros CD Leones Negros de la UdeG 2:0 Celaya FC Celaya
Matchday 10 Táchira Deportivo Táchira 2:2 Carabobo FC Carabobo FC
Matchday 10 Caracas FC Caracas FC 1:0 Monagas SC Monagas SC
Matchday 10 Zulia FC Zulia FC 4:1 Mineros de Guayana Mineros
Matchday 10 Deportivo Lara Deportivo Lara 2:0 AC LALA FC LALA FC
Matchday 10 Llaneros EF Llaneros de Guanare EF 1:0 Deportivo La Guaira Dep. La Guaira
Matchday 10 Puerto Cabello Academia Puerto Cabello 2:1 Atlético Venezuela Atl. Venezuela
Matchday 10 Zamora Zamora FC 3:1 Portuguesa FC Portuguesa FC
Matchday 10 Aragua FC Aragua FC 3:0 Estudiantes de Caracas SC Est. Caracas
Matchday 7 Travnik U19 NK Travnik U19 1:4 NK Siroki Brijeg U19 S. Brijeg U19
Matchday 7 Prijedor U19 FK Rudar Prijedor U19 2:2 FK Borac Banja Luka U19 Banja Luka U19
Matchday 7 Zvijezda 09 U19 FK Zvijezda 09 U19 5:1 FK Slavija Sarajevo U19 Slavija S. U19
Matchday 4 KF Laçi KF Laçi 1:0 FK Partizani FK Partizani
Matchday 4 FK Bylis Ballsh FK Bylis Ballsh 2:1 FK Kukësi FK Kukësi
Matchday 8 Siroki Brijeg NK Siroki Brijeg 1:3 FK Tuzla City FK Tuzla City
Matchday 8 FK Sarajevo FK Sarajevo 2:0 FK Zvijezda 09 Zvijezda 09
Matchday 21 Slavia Slavia Mozyr 2:2 Energetik-BGU Minsk Energetik-BGU
Matchday 21 Isloch Isloch Minskiy Rayon 0:1 Shakhtjor Soligorsk Soligorsk
Matchday 21 Dinamo Minsk Dinamo Minsk 2:1 FK Slutsk FK Slutsk
Matchday 6 TOSK Tesanj NK TOSK Tesanj 2:1 NK Metalleghe BSI NK Metalleghe
Matchday 6 GOSK Gabela NK GOSK Gabela 2:0 FK Gorazde FK Gorazde
Matchday 6 Radnik Hadzici FK Radnik Hadzici 0:1 FK Igman Konjic FK Igman
Matchday 1 Berrechid Club Athletic Youssoufia Berrechid 1:2 Renaissance Zemamra Khemis Zemamra
Matchday 1 Rapide Oued Zem Rapide Oued Zem 0:0 Mouloudia d'Oujda Mouloudia
Matchday 5 MC Oran MC Oran 2:3 MC Algiers MC Algiers
Matchday 28 Hartford Hartford Athletic 0:1 Louisville City FC Louisville City
Matchday 28 Indy Eleven Indy Eleven 2:1 Philadelphia Union II Union II
Matchday 28 Pittsburgh Pittsburgh Riverhounds SC 1:0 Charleston Battery Charleston
Matchday 28 TB Rowdies Tampa Bay Rowdies 1:1 Atlanta United 2 ATL UTD 2
Matchday 28 San Antonio FC San Antonio FC 3:1 Oklahoma City Energy FC Oklahoma City
Matchday 28 New Mexico Utd. New Mexico United 3:1 Colorado Springs Switchbacks FC Switchbacks FC
Matchday 28 Orange County Orange County SC 2:0 El Paso Locomotive FC El Paso
Matchday 28 Las Vegas Las Vegas Lights FC 3:1 Fresno FC Fresno
Matchday 28 Phoenix Rising Phoenix Rising FC 4:1 Los Angeles Galaxy II LA Galaxy II
Matchday 28 Sacramento FC Sacramento Republic FC 2:1 Rio Grande Valley FC Toros RGV FC Toros
Matchday 29 Gangwon FC Gangwon FC 2:0 Jeju United Jeju Utd.
Matchday 29 FC Seoul FC Seoul 3:1 Incheon United Incheon Utd.
Matchday 29 Seongnam FC Seongnam FC 0:0 Suwon Samsung Bluewings Suwon Bluewings
Matchday 8 NK Radomlje NK Radomlje 0:2 FC Koper FC Koper
Matchday 8 NK Krsko NK Krsko 3:0 NK Nafta 1903 NK Nafta 1903
Matchday 27 WIT Georgia WIT Georgia Tbilisi 0:3 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
Matchday 25 Lansing Ignite Lansing Ignite FC 4:3 Chattanooga Red Wolves SC Red Wolves
Matchday 25 Richmond Kicker Richmond Kickers 0:1 Forward Madison FC Forward Madison
Matchday 25 Tormenta FC South Georgia Tormenta FC 1:2 North Texas Soccer Club North Texas SC
Matchday 27 Bucheon FC Bucheon FC 1995 1:1 Suwon FC Suwon FC
Matchday 27 Ansan Greeners Ansan Greeners 1:3 FC Anyang FC Anyang
Matchday 27 Gwangju FC Gwangju FC 3:1 Asan Mugunghwa FC Asan Mugunghwa
Matchday 22 Paraná Paraná Clube 0:0 Cuiabá Esporte Clube (MT) Cuiabá-MT
Matchday 22 Figueirense FC Figueirense Futebol Clube 1:2 Sport Club do Recife Sport Recife
Matchday 4 Hoogland VV Hoogland 1:1 VV Dongen Dongen
Matchday 4 RKVV DEM RKVV DEM 4:1 HSC '21 Haaksbergen HSC '21
Matchday 4 EVV Echt EVV Echt 2:1 HV & CV Quick Quick DH
Matchday 4 SV Oss '20 SV Oss '20 5:0 RKVV Westlandia Westlandia
Matchday 4 VV UNA VV UNA Veldhoven 2:2 USV Hercules USV Hercules
Matchday 4 ADO U21 ADO Den Haag U21 2:0 ADO '20 Heemskerk ADO '20
Matchday 4 Lienden FC Lienden 0:0 RKSV Groene Ster Groene Ster
Matchday 7 Juniors OÖ FC Juniors OÖ 0:5 FC Blau Weiss Linz Blau Weiss Linz
Matchday 7 Huddersfield Huddersfield Town 0:2 Sheffield Wednesday Sheff Wed
Matchday 7 Barnsley FC Barnsley FC 0:2 Leeds United Leeds
Second Round Stade Nyonnais FC Stade Nyonnais 0:1 FC Thun FC Thun
Second Round AC Bellinzona AC Bellinzona 1:2 Neuchâtel Xamax FCS NE Xamax
Second Round FC Bassecourt FC Bassecourt 0:3 FC Rapperswil-Jona Rapperswil-Jona
Second Round FC Wohlen FC Wohlen 0:4 FC Luzern FC Luzern
Second Round FC Aarau FC Aarau 1:2 FC Sion FC Sion
Second Round APO Atalantis APO Atalantis 1:0 Atromitos Patron Atrom. Patron
Third Round Pandramaikos Pandramaikos AO 0:3 Ionikos Nikeas Ionikos Nikeas
Third Round AO Xenofon AO Xenofon Krestenon 1:2 AO Egaleo AO Egaleo
Third Round Thinaliakos AS Thinaliakos 0:1 AET AO Kavala AO Kavala
Third Round AO Episkopi AO Episkopi Rethymnou 1:2 AO Trikala AO Trikala
Third Round Panthiraikos Panthiraikos AO 5:4 on pens OF Ierapetras OF Ierapetras
Third Round Panserraikos Panserraikos 2:0 PO Triglias PO Triglias
Matchday 1 Peñarol CA Peñarol 1:0 Defensor Sporting Club Defensor
Matchday 1 Progreso Club Atlético Progreso 2:2 Rampla Juniors FC Rampla Jrs
Matchday 1 Plaza Colonia Club Plaza Colonia 1:0 Club Atlético Boston River Boston River
Matchday 1 Danubio FC Danubio FC 1:2 Cerro Largo FC Cerro Largo
Matchday 5 FC Mamer 32 FC Mamer 32 1:1 FC Yellow Boys Weiler-La-Tour Weiler
Matchday 5 Jeunesse Canach FC Jeunesse Canach 0:5 FC Wiltz 71 FC Wiltz 71
Matchday 5 Hesperange Swift Hesperange 2:2 UN Käerjéng 97 UN Käerjéng 97
Matchday 5 Steinsel  FC Alisontia Steinsel 2:1 Union Sportive Esch-Alzette US Esch
Matchday 5 Mondercange FC Mondercange 1:0 FC RM Hamm Benfica Hamm Benfica
Matchday 5 Medernach FC Blo-Wäiss Medernach 2:0 Union Mertert-Wasserbillig Mertert-Wass.
Matchday 28 Paide U21 Paide Linnameeskond U21 7:3 FC Helios Voru FC Helios Voru
Matchday 28 Nomme Kalju U21 Nomme Kalju FC U21 1:2 JK Tabasalu JK Tabasalu
Matchday 28 Viimsi JK Viimsi JK 3:0 Keila JK Keila JK
Matchday 28 FC Elva FC Elva 2:0 Kohtla-Järve JK Järve JK Järve
Matchday 28 FC Maardu Maardu Linnameeskond 0:1 Jalgpallikool Tammeka JK Tammeka
Matchday 7 Universitario Universitario de Deportes 2:0 Deportivo Binacional Binacional
Matchday 7 Mannucci  Carlos A. Mannucci 2:1 CD Unión Comercio Unión Comercio
Matchday 7 Municipal Deportivo Municipal 0:1 Sporting Cristal Lima Sport. Cristal
Matchday 22 S. Myanmar FC Southern Myanmar FC 0:0 FC Dagon FC Dagon
Matchday 22 Yadanarbon FC Yadanarbon FC 6:2 FC Chinland FC Chinland
Matchday 22 Yangon Utd. Yangon United FC 6:1 Magwe FC Magwe FC
Matchday 22 Ayeyawady Utd. Ayeyawady United 6:0 Sagaing United Sagaing Utd.
Matchday 22 Zwekapin Utd. Zwekapin United FC 2:0 Hantharwady United FC Hantharwady U.
Matchday 22 Shan Utd. Shan United FC 4:1 Rakhine United FC Rakhine Utd.
Matchday 27 PTT Rayong PTT Rayong 2:0 Suphanburi FC Suphanburi FC
Matchday 27 Chiangrai Utd. Singha Chiangrai United 3:1 Trat FC Trat FC
Matchday 27 Chainat FC Chainat Hornbill FC 1:0 Sukhothai FC Sukhothai FC
Matchday 27 PT Prachuap FC PT Prachuap FC 2:0 Chiangmai FC Chiangmai FC
Matchday 25 Albirex Niigata Albirex Niigata (S) 4:1 Garena Young Lions Young Lions
Matchday 25 Geylang Geylang International FC 4:4 Hougang United FC Hougang Utd.
Matchday 3 Cosenza Cosenza Calcio 1:2 Delfino Pescara 1936 Pescara
Matchday 3 Crotone FC Crotone