For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 7:52:59 AM
Matchday 5
VfB Stuttgart VfB Stuttgart 2:1 VfL Bochum VfL Bochum
Matchday 7
Carl Zeiss Jena FC Carl Zeiss Jena 1:1 1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg
Matchday 8 Sepsi Sf. Gh. Sepsi Sf. Gheorghe 0:1 Dinamo Bukarest Dinamo Bukarest
Matchday 3 VVV-Venlo U21 VVV-Venlo U21 4:1 Excelsior Rotterdam U21 Excelsior U21
Matchday 3 KRC Genk II KRC Genk II 1:2 RSC Anderlecht Reserve Anderlecht Res.
Matchday 3 KAA Gent II KAA Gent II 3:0 KV Mechelen II KV Mechelen II
Matchday 3 Standard Res. Standard Liège Reserves 5:1 VV St. Truiden Reserve St.Truiden Res.
Matchday 3 Brugge Res. Club Brugge Reserve 2:2 Oud-Heverlee Leuven Reserve OH Leuven Res.
Semi-Finals Tikkurilan Palloseura Tikkurilan Palloseura 3:2 Toukolan Teräs Toukolan Teräs
Matchday 17 Corinthians Sport Club Corinthians Paulista 1:0 Clube Atlético Mineiro Atlético-MG
Matchday 17 Cruzeiro Cruzeiro Esporte Clube 1:0 Club de Regatas Vasco da Gama Vasco da Gama
Matchday 8 Querétaro FC Querétaro FC 1:1 Puebla FC Puebla FC
Matchday 8 FC Juárez FC Juárez 1:0 CF Monterrey Monterrey
Matchday 26 Sounders FC Seattle Sounders FC 4:3 Los Angeles Galaxy LA Galaxy
Matchday 26 Los Angeles FC Los Angeles FC 0:2 Minnesota United FC Minnesota Utd.
Matchday 4 Napa Valley Napa Valley 1839 FC 0:6 Chattanooga FC Chattanooga FC
Matchday 9 Indep. Santa Fe Independiente Santa Fe 2:0 Independiente Medellín Indep. Medellín
Matchday 9 A. Bucaramanga Atlético Bucaramanga 0:0 Junior FC Junior FC
Matchday 9 Atlético Huila CD Atlético Huila 0:1 Deportes Tolima Deportes Tolima
Matchday 9 Atl. Nacional Atlético Nacional 1:1 Millonarios FC Millonarios
Matchday 1 ES Metlaoui Etoile Sportive Metlaoui 0:1 Union Sportive de Ben Guerdane US Ben Guerdane
Semi-Finals Pyramids FC Pyramids FC 2:0 Petrojet Petrojet
Matchday 26 Bethlehem Steel Bethlehem Steel FC 2:0 Swope Park Rangers Swope Park
Matchday 26 New Mexico Utd. New Mexico United 0:2 Orange County SC Orange County
Matchday 26 Bold FC Austin Bold FC 3:0 Rio Grande Valley FC Toros RGV FC Toros
Matchday 26 St. Louis FC Saint Louis FC 3:2 Hartford Athletic Hartford
Matchday 23 North Texas SC North Texas Soccer Club 2:0 Toronto FC II Toronto FC II
Matchday 27 FCI Levadia U21 FCI Levadia U21 5:1 FC Elva FC Elva
Matchday 27 Kalev U21 Kalev Tallinn U21 0:0 FC Flora Tallinn U21 FC Flora U21
Matchday 3 Villa Dálmine Club Villa Dálmine 1:1 Club Almagro Almagro
Matchday 3 CA Mitre Club Atlético Mitre 0:1 Club Atlético San Martín (SJ) San Martín
Matchday 3 CD Riestra Club Deportivo Riestra 0:0 Instituto AC Córdoba Instituto AC
Matchday 20 Cork City Cork City FC 1:2 Waterford FC Waterford FC
Matchday 28 Sligo Rovers Sligo Rovers 0:2 Dundalk FC Dundalk FC
Matchday 5 Glentoran Glentoran FC 4:0 Institute FC Institute FC
Matchday 5 Larne FC Larne FC 8:45 PM Linfield FC Linfield
Matchday 2 Cesena Cesena FC 1:2 Vis Pesaro dal 1898 Vis Pesaro
Matchday 20 Colo Colo CSD Colo Colo 0:2 CD Cobresal Cobresal
Matchday 6 Paris FC Paris FC 0:3 FC Chambly FC Chambly
Matchday 6 Grenoble Grenoble Foot 38 2:2 RC Lens Lens
Matchday 5 SCM FC Arges SCM FC Arges 2:1 Pandurii Targu Jiu Pandurii T.-Jiu
Matchday 18 Kjelsas IL Kjelsas IL 1:1 Odds BK II Odds BK II
Matchday 21 FC KTP FC KTP 2:1 Ekenäs IF Ekenäs IF
Matchday 11 Örebro SK U21 Örebro SK U21 0:1 Djurgardens IF U21 Djurgarden U21
Matchday 4 Reading U23 Reading FC U23 2:1 West Bromwich Albion U23 West Brom U23
Matchday 2 Bnei Sakhnin Ihud Bnei Sakhnin 1:3 Hapoel Katamon Jerusalem Hapoel Katamon
Matchday 2 H. Petah Tikva Hapoel Petah Tikva 1:0 Hapoel Ramat haSharon Ramat haSharon
Matchday 2 Kiryat Shmona Ironi Kiryat Shmona 1:3 Hapoel Kfar Saba H. Kfar Saba
Matchday 7 ETO FC Győr ETO FC Győr 2:0 Vasas FC Vasas FC
Matchday 9 HFX Wanderers HFX Wanderers FC 0:0 FC Edmonton FC Edmonton
Matchday 9 Valour FC Valour FC 0:8 Cavalry FC Cavalry FC
Matchday 7 Optik Rathenow FSV Optik Rathenow 1:4 FC Energie Cottbus Energie Cottbus
Matchday 6 Wattenscheid 09 SG Wattenscheid 09 1:2 Sportfreunde Lotte SF Lotte
Matchday 4 Fajr Sepasi Fajr Sepasi Shiraz 4:0 Malavan of Bandar Anzali Malavan
Matchday 4 Golreyhan FC Golreyhan Alborz FC 1:0 Qashqai Shiraz Qashqai Shiraz
Matchday 4 Mes Kerman Mes Kerman 2:4 Sorkhpooshan Samasha Pakdasht Sorkhpooshan
Matchday 4 Navad Urmia FC Navad Urmia FC 1:0 Rayka Babol Rayka Babol
Matchday 4 Mes Rafsanjan Mes Rafsanjan 3:0 Niroye Zamini FC Niroye Zamini
Matchday 4 Baadraan Baadraan Tehran 3:0 Elmoadab FC Elmoadab FC
Matchday 4 Sepidrood Sepidrood Rasht FC 3:2 Esteghlal Khuzestan Esteghlal Khz.
Matchday 4 Khosheh Talaei Khosheh Talaei Saveh 0:0 Aluminium Arak FC Aluminium Arak
Matchday 24 LDU Quito LDU Quito 2:0 CD El Nacional CD El Nacional
Matchday 27 Paide U21 Paide Linnameeskond U21 1:1 JK Vändra Vaprus Vändra Vaprus
Matchday 27 JK Tabasalu JK Tabasalu 4:2 Viimsi JK Viimsi JK
Matchday 1 Crema AC Crema 1908 1:0 Ciliverghe Mazzano Ciliverghe