For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 7:28:55 PM
Matchday 1 Leonidas RKSV Leonidas 2:1 VOC Rotterdam VOC
Matchday 1 Alphense Boys Alphense Boys 3:0 VV Hoogeveen VV Hoogeveen
Matchday 1 Alcides MVV Alcides 0:1 SJC Noordwijk SJC Noordwijk
Matchday 1 Be Quick 1887 Be Quick 1887 0:0 RKAVV Leidschendam RKAVV
Matchday 1 Hollandia HVV Hollandia 4:4 JOS Watergraafsmeer Watergraafsmeer
Matchday 1 VV Emmen VV Emmen 0:4 HBS Craeyenhout HBS
Matchday 1 SDO Bussum SDO Bussum 4:1 MSC Meppel MSC Meppel
Matchday 1 RKVV Velsen RKVV Velsen 1:1 KVV Quick '20 Quick '20
Matchday 1 SP Silvolde Sportclub Silvolde 0:1 OJC Rosmalen OJC Rosmalen
Matchday 1 RKZVC RKZVC Zieuwent 3:0 EHC Hoensbroek EHC Hoensbroek
Matchday 1 Juliana '31 Juliana '31 7:0 RKSV Nuenen RKSV Nuenen
Matchday 1 IFC Ambacht IFC Ambacht 3:0 AWC Wijchen AWC
Matchday 1 RKSV Minor RKSV Minor 0:3 GVV Unitas Unitas
Matchday 1 Baronie VV Baronie 1:0 SV Meerssen SV Meerssen
Matchday 1 RKSV Halsteren RKSV Halsteren 4:2 LONGA '30 LONGA '30
Matchday 6 USC Paloma USC Paloma Hamburg 5:2 SV Rugenbergen SV Rugenbergen
Matchday 6 TSV Sasel TSV Sasel 0:3 FC Teutonia 05 Ottensen Teutonia 05
Matchday 3
Werder Bremen SV Werder Bremen 3:2 FC Augsburg FC Augsburg
Matchday 3
E. Frankfurt Eintracht Frankfurt 2:1 Fortuna Düsseldorf F. Düsseldorf
Matchday 5
Hamburger SV Hamburger SV 3:0 Hannover 96 Hannover 96
Matchday 5
Holstein Kiel Holstein Kiel 1:1 FC Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
Matchday 5
VfL Osnabrück VfL Osnabrück 3:0 Karlsruher SC Karlsruher SC
Matchday 7
1.FC K'lautern 1.FC Kaiserslautern 1:1 SV Waldhof Mannheim Waldh. Mannheim
Matchday 7
KFC Uerdingen KFC Uerdingen 05 1:2 Eintracht Braunschweig E. Braunschweig
Matchday 4
Everton Everton FC 3:2 Wolverhampton Wanderers Wolves
Matchday 4
Arsenal Arsenal FC 2:2 Tottenham Hotspur Spurs
Matchday 3
Valencia Valencia CF 2:0 RCD Mallorca RCD Mallorca
Matchday 3
Atlético Madrid Atlético Madrid 3:2 SD Eibar SD Eibar
Matchday 3 Espanyol RCD Espanyol Barcelona 0:3 Granada CF Granada CF
Matchday 3 Villarreal Villarreal CF 2:2 Real Madrid Real Madrid
Matchday 2
Lazio SS Lazio 1:1 AS Roma AS Roma
Matchday 2 Atalanta Atalanta BC 2:3 Torino FC Torino
Matchday 2 Cagliari Calcio Cagliari Calcio 1:2 Inter Milan Inter
Matchday 2 Genoa Genoa CFC 2:1 ACF Fiorentina Fiorentina
Matchday 2 Lecce US Lecce 0:1 Hellas Verona Hellas Verona
Matchday 2 Sassuolo US Sassuolo 4:1 UC Sampdoria Sampdoria
Matchday 2 Udinese Calcio Udinese Calcio 1:3 Parma Calcio 1913 Parma
Matchday 4 Reims Stade Reims 2:0 LOSC Lille LOSC Lille
Matchday 4 Stade Rennais Stade Rennais FC 1:2 OGC Nice OGC Nice
Matchday 4 R. Strasbourg RC Strasbourg Alsace 2:2 AS Monaco Monaco
Matchday 4 Marseille Olympique Marseille 1:0 AS Saint-Étienne Saint-Étienne
Matchday 8 Ural II Ural Ekaterinburg II 1:0 FK Krasnodar II Krasnodar II
Matchday 8 Ural Ural Yekaterinburg 2:4 FK Krasnodar Krasnodar
Matchday 8 Arsenal Tula Arsenal Tula 1:2 CSKA Moscow CSKA Moscow
Matchday 8 Spartak Moscow Spartak Moscow 0:1 Zenit St. Petersburg Zenit S-Pb
Matchday 6
SCR Altach SC Rheindorf Altach 1:2 SK Sturm Graz Sturm Graz
Matchday 6
Austria Vienna Austria Vienna 1:3 Rapid Vienna Rapid Vienna
Matchday 6
SKN St. Pölten SKN St. Pölten 1:3 TSV Hartberg TSV Hartberg
Matchday 8 FC Hermannstadt FC Hermannstadt 2:1 CF Chindia Targoviste Chindia
Matchday 8 FCSB FCSB 2:1 FC Viitorul FC Viitorul
Matchday 5 FC Twente FC Twente Enschede 3:1 FC Utrecht FC Utrecht
Matchday 5 Sparta R. Sparta Rotterdam 1:4 Ajax Amsterdam Ajax
Matchday 5 Vitesse Vitesse Arnhem 2:1 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
Matchday 5 Willem II Willem II Tilburg 0:1 Feyenoord Rotterdam Feyenoord
Matchday 5
RKC Waalwijk RKC Waalwijk 1:3 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
Matchday 6
FC Basel FC Basel 1893 2:1 FC Lugano FC Lugano
Matchday 6
FC Luzern FC Luzern 2:2 BSC Young Boys BSC Young Boys
Matchday 6
FC Thun FC Thun 0:1 FC Sion FC Sion
Matchday 3 Genclerbirligi Genclerbirligi Ankara 1:2 Istanbul Basaksehir FK Basaksehir
Matchday 3 Sivasspor Sivasspor 1:1 Gaziantep FK Gaziantep FK
Matchday 3 Fenerbahce Fenerbahce SK 1:1 Trabzonspor Trabzonspor
Matchday 3 Y. Malatyaspor Yeni Malatyaspor 2:3 Alanyaspor Alanyaspor
Matchday 4 Tondela CD Tondela 0:0 CD Santa Clara Santa Clara
Matchday 4 FC Porto FC Porto 3:0 Vitória Guimarães SC Vit. Guimarães
Matchday 4 Braga SC Braga 0:4 SL Benfica Benfica
Matchday 4 Rangers Rangers FC 0:2 Celtic FC Celtic
Matchday 6 Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk 0:4 Shakhtar Donetsk Shakhtar D.
Matchday 6 Zorya Luhansk Zorya Luhansk 2:2 Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
Matchday 2 PAOK Salonika PAOK Thessaloniki 2:1 Panionios Athens Panionios
Matchday 2 AE Larisa AE Larisa 0:1 Olympiacos Piraeus Olympiacos
Matchday 2 PAS Lamia PAS Lamia 1964 2:2 Atromitos Athen Atromitos Athen
Matchday 2 Asteras Tripoli Asteras Tripolis 2:3 AEK Athens AEK Athens
Matchday 6 Club Brugge Club Brugge KV 1:1 KRC Genk KRC Genk
Matchday 6 RSC Anderlecht RSC Anderlecht 1:0 Standard Liège Standard Liège
Matchday 6 KAA Gent KAA Gent 3:2 Cercle Brugge Cercle Brugge
Matchday 6 Zulte Waregem SV Zulte Waregem 2:0 Royal Antwerp FC Royal Antwerp
Matchday 1 RFC Lüttich RFC Lüttich 0:3 KSK Heist KSK Heist
Matchday 1 Rupel Boom FC Rupel Boom 0:2 KMSK Deinze SK Deinze
Matchday 2 Solières Solières Sport 0:1 RFC Meux RFC Meux
Matchday 2 RCS Verlaine RCS Verlaine 3:1 Union Namur Fosses-la-Ville UR Namur FLV
Matchday 2 RE Acren RE Acren-Lessines 1:1 RES Couvin-Mariembourg-Fraire Couvin-Mariemb.
Matchday 2 RFC Tilleur RFC Tilleur 2:1 RAAL La Louvière La Louvière
Matchday 2 RRC Hamoir RRC Hamoir 2:0 RS Waremmien FC Waremme
Matchday 2 RUS Givry RUS Givry 2:6 RRC Stockay-Warfusée Stockay
Matchday 2 RUS Rebecq RUS Rebecq 2:3 Royal Francs Borains Francs Borains
Matchday 1 KRC Harelbeke Racing Harelbeke 2:2 KSK Ronse KSK Ronse
Matchday 1 Merelbeke KFC Merelbeke 2:0 KSV Temse KSV Temse
Matchday 1 KVK Westhoek KVK Westhoek 1:4 FC Knokke FC Knokke
Matchday 1 KSCT Menen KSCT Menen 1:2 SC Dikkelvenne Dikkelvenne
Matchday 1 VW Hamme KFC VW Hamme 1:2 KRC Gent KRC Gent
Matchday 1 Bocholt VV Bocholt VV 3:0 Hoogstraten VV Hoogstraten VV
Matchday 1 Royal Cappellen FC Royal Cappellen FC 1:1 KFC Duffel KFC Duffel
Matchday 1 Tienen KVK Tienen 2:0 Diegem Sport Diegem Sport
Matchday 1 Pepingen-Halle SK Pepingen-Halle 0:0 AS Verbroedering Geel ASV Geel
Matchday 1 Berchem Sport Berchem Sport 1:1 RC Hades RC Hades
Matchday 1 SK Londerzeel SK Londerzeel 2:3 Spouwen Mopertingen Mopertingen
Matchday 4 RE Virton Royal Excelsior Virton 1:0 KVC Westerlo KVC Westerlo
Matchday 8 FK Jablonec FK Jablonec 2:1 FC Banik Ostrava Banik Ostrava
Matchday 8 C. Budejovice SK Dynamo Ceske Budejovice 2:0 FC FASTAV Zlin FC Zlin
Matchday 8 FK Teplice FK Teplice 0:0 MFK Karvina MFK Karvina
Matchday 8 SFC Opava Slezsky FC Opava 1:1 SK Slavia Prague Slavia Prague
Matchday 8 Sparta Praha AC Sparta Praha 3:3 SK Sigma Olomouc Sigma Olomouc
Matchday 8 Aarhus GF Aarhus GF 1:0 Esbjerg fB Esbjerg fB
Matchday 8 Randers FC Randers FC 2:0 Silkeborg IF Silkeborg IF
Matchday 8 AC Horsens AC Horsens 2:1 Lyngby BK Lyngby BK
Matchday 8 Aalborg BK Aalborg BK 1:0 FC Copenhagen FC Copenhagen
Matchday 8 FC Midtjylland FC Midtjylland 1:0 Bröndby IF Bröndby IF
Matchday 20 Mjøndalen Mjøndalen IF 1:3 Molde FK Molde FK
Matchday 20 Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 FF 2:2 Viking Stavanger Viking FK
Matchday 20 Ranheim IL Ranheim IL 1:2 Kristiansund BK Kristiansund BK
Matchday 20 Lillestrøm SK Lillestrøm SK 1:3 SK Brann SK Brann
Matchday 20 Tromsø Tromsø IL 2:2 FK Haugesund Haugesund
Matchday 20 Vålerenga Vålerenga Fotball 1:1 Rosenborg BK Rosenborg BK
Matchday 22 GIF Sundsvall GIF Sundsvall 0:2 IFK Göteborg IFK Göteborg
Matchday 22 Kalmar FF Kalmar FF 0:5 Malmö FF Malmö FF
Matchday 22 AIK AIK 1:0 Djurgardens IF Djurgarden
Matchday 22 Norrköping IFK Norrköping 2:0 Hammarby IF Hammarby
Matchday 22 Häcken BK Häcken 4:1 Falkenbergs FF Falkenberg
Matchday 7 Indjija FK Indjija 1:2 FK Proleter Novi Sad Proleter
Matchday 7 Mladost FK Mladost Lucani 3:3 FK Javor-Matis Ivanjica Javor-Matis
Matchday 7 Cukaricki FK Cukaricki 1:0 FK Radnicki Nis Radnicki Nis
Matchday 7 Partizan FK Partizan Belgrade 1:1 FK TSC Backa Topola FK TSC
Matchday 7 Napredak FK Napredak Krusevac 4:0 FK Rad Rad
Matchday 7 NK Varazdin NK Varazdin 1:3 HNK Gorica HNK Gorica
Matchday 7 HNK Rijeka HNK Rijeka 1:1 NK Inter Zapresic Inter Zapresic
Matchday 17 Kurkimäen Kurkimäen Kisa 0:0 JJK Jyväskylä JJK Jyväskylä
Matchday 22 FC Lahti FC Lahti 0:1 IFK Mariehamn IFK Mariehamn
Matchday 22 HJK Helsinki HJK Helsinki 2:2 Rovaniemen Palloseura RoPS
Matchday 7 Slask Wroclaw Slask Wroclaw 1:1 Pogon Szczecin Pogon Szczecin
Matchday 7 Lech Poznan Lech Poznan 1:2 Cracovia Kraków Cracovia Kraków
Matchday 7 Legia Warszawa Legia Warszawa 3:1 Rakow Czestochowa Rakow
Matchday 8 Vitosha FK Vitosha Bistritsa 3:2 FC Tsarsko Selo Sofia FC Tsarsko Selo
Matchday 8 CSKA Sofia CSKA Sofia 2:2 Levski Sofia Levski Sofia
Matchday 8 Botev Vratsa POFK Botev Vratsa 0:1 PFK Ludogorets Razgrad Ludogorets
Matchday 8 NK Celje NK Celje 3:0 NK Rudar Velenje Rudar Velenje
Matchday 8 NK Domzale NK Domzale 0:1 NK Maribor NK Maribor
Matchday 5 FC UNA Strassen FC UNA Strassen 4:1 US Hostert US Hostert
Matchday 5 Differdange 03 FC Differdange 03 2:1 FC Etzella Ettelbruck E. Ettelbrück
Matchday 5 US Mondorf US Mondorf-Les-Bains 3:0 FC Blue Boys Muhlenbach Muhlenbach
Matchday 5 CS Fola Esch CS Fola Esch 2:0 Union Titus Petange Titus Petange
Matchday 5 F91 Dudelange F91 Dudelange 3:3 Racing FC Union Luxembourg RFCU Luxembourg
Matchday 5 Ferencváros Ferencvárosi TC 1:0 Diósgyőri VTK Diósgyőr
Matchday 7 Dunajska Streda DAC Dunajska Streda 5:2 Slovan Bratislava Slo. Bratislava
Matchday 7 AS Trencin AS Trencin 2:2 FC Nitra FC Nitra
Matchday 6 Nordmark Satrup TSV Nordmark Satrup 5:3 BSC Brunsbüttel BSC Brunsbüttel
Matchday 6 TuS Jevenstedt TuS Jevenstedt 2:2 IF Stjernen Flensborg IF Stjernen
Matchday 6 TSV Rantrum TSV Rantrum 2:3 MTSV Hohenwestedt Hohenwestedt
Matchday 6 FC Reher/Puls FC Reher/Puls 2:2 TSV Lägerdorf TSV Lägerdorf
Matchday 9 Kickers Selb Kickers Selb 5:0 1.FC Herzogenaurach 1.FC H'aurach
Matchday 9 TSV Buch TSV Buch (Bay.) 0:2 1.SC Feucht 1.SC Feucht
Matchday 4 TuS Makkabi TuS Makkabi Berlin 4:2 Hilalspor Berlin Hilalspor
Matchday 4 SFC Stern 1900 SFC Stern 1900 4:0 FC Brandenburg 03 FC Brandenburg
Matchday 4 Frohnauer SC Frohnauer SC 3:0 Berlin Türkspor 04 Berlin Türkspor
Matchday 4 Türkiyemspor Türkiyemspor Berlin 1:1 SD Croatia Berlin Croatia Berlin
Matchday 4 Berliner SC Berliner SC 3:3 SV Empor Berlin SV Empor Berlin
Matchday 4 E. Mahlsdorf Eintracht Mahlsdorf 3:2 SV Sparta Lichtenberg SV Sparta
Matchday 4 TSV Rudow 1888 TSV Rudow 1888 2:1 FSV Spandauer Kickers Spand. Kickers
Matchday 6 VfB Ginsheim II VfB Ginsheim II 0:2 SG Rot-Weiß Frankfurt RW Frankfurt
Matchday 6 Sportfreunde 04 FFV Sportfreunde 1904 0:3 Germania Ober-Roden Ober-Roden
Matchday 6 SV der Bosnier SV der Bosnier Frankfurt 2:2 TS Ober-Roden TS Ober-Roden
Matchday 6 Unter-Flockenb. SV Unter-Flockenbach 1:2 Germania Großkrotzenburg Großkrotzenburg
Matchday 6 Wald-Michelbach Eintracht Wald-Michelbach 1:3 SpVgg Neu-Isenburg Neu-Isenburg
Matchday 6 Hanauer SC 1960 Hanauer SC 1960 3:3 SG Bornheim/GW SG Bornheim/GW
Matchday 6 Lübecker SC Lübecker SC 99 1:2 SVT Neumünster SVT Neumünster
Matchday 6 Büchen-Sieben. Büchen-Siebeneichener SV 1:3 VfR Neumünster VfR Neumünster
Matchday 6 Heikendorfer SV Heikendorfer SV 1:1 FC Dornbreite Lübeck FC Dornbreite
Matchday 6 TuS Hartenholm TuS Hartenholm 1:2 TSV Pansdorf TSV Pansdorf
Matchday 4 Kühlungsborn FSV Kühlungsborn 4:0 SV 90 Görmin SV 90 Görmin
Matchday 3 SC Vahr-Blockd. SC Vahr-Blockdiek 2:1 SG Findorff SG Findorff
Matchday 3 DJK Blumenthal DJK Germania Blumenthal 1:2 TSV Osterholz-Tenever OT Bremen
Matchday 3 SV Grohn SV Grohn 1:0 SV Lemwerder SV Lemwerder
Matchday 3 Komet Arsten TuS Komet Arsten 1:2 VfL 07 Bremen VfL 07 Bremen
Matchday 3 KSV Vatan Sport KSV Vatan Sport 1:1 OSC Bremerhaven OSC Bremerhaven
Matchday 4 FCE Wernigerode Einheit Wernigerode 4:2 SV Blau-Weiß Dölau Blau-Weiß Dölau
Matchday 4 Teistungen FC Wacker Teistungen 0:0 FC Thüringen Weida Thüringen Weida
Matchday 5 Ahrweiler BC Ahrweiler BC 0:2 SV Morbach SV Morbach
Matchday 5 SG Mendig SG Eintracht Mendig-Bell 1:1 SG Neitersen/Altenkirchen SG Neitersen/A.
Matchday 5 SG 99 Andernach SG 99 Andernach 0:2 SG 2000 Mülheim-Kärlich Mülheim-Kärlich
Matchday 5 SV Union Lohne SV Union Lohne 1:3 SC Melle 03 SC Melle 03
Matchday 5 VfR Voxtrup VfR Voxtrup 3:1 Germania Leer Germania Leer
Matchday 5 TV Dinklage TV Dinklage 3:1 Blau-Weiß Lohne BW Lohne
Matchday 5 Falke Steinfeld SV Falke Steinfeld 3:2 GW Firrel GW Firrel
Matchday 5 VfL Oythe VfL Oythe 2:1 BV Essen BV Essen
Matchday 5 GW Mühlen GW Mühlen 4:1 FC Schüttorf 09 FC Schüttorf 09
Matchday 5 Holthausen/B. SV Holthausen/Biene 4:1 Blau-Weiß Papenburg BW Papenburg
Matchday 5 BSC Acosta Braunschweiger SC Acosta 2:4 TSV Germania Lamme TSV Lamme
Matchday 5 KSV Vahdet Vahdet Salzgitter 1:3 MTV Isenbüttel MTV Isenbüttel
Matchday 5 Reislingen/N. SV Reislingen/Neuhaus 4:1 Eintracht Braunschweig II Braunschweig II
Matchday 5 SC Hainberg SC Hainberg 3:1 TuSpo Petershütte Petershütte
Matchday 5 Landolfsh./Seu. TSV Landolfshausen/Seulingen 3:1 SV Lengede SV Lengede
Matchday 5 TSC Vahdet Vahdet Braunschweig 3:0 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde
Matchday 4 SV Emmendorf SV Emmendorf 2:2 VfL Lüneburg VfL Lüneburg
Matchday 4 E. Lüneburg SV Eintracht Lüneburg 3:2 Teutonia Uelzen Teutonia Uelzen
Matchday 4 TSV Gellersen TSV Gellersen 1:1 VfL Güldenstern Stade VfL Güldens.
Matchday 4 TuS Harsefeld TuS Harsefeld 2:1 FC Verden 04 FC Verden 04
Matchday 4 VSV Hedendorf VSV Hedendorf/Neukloster 4:3 SV Blau-Weiß Bornreihe BW Bornreihe
Matchday 4 Ottersberg TSV Ottersberg 0:5 MTV Treubund Lüneburg MTV TB Lbg.
Matchday 7 SG Bad Soden SG Bad Soden 2:1 Melsunger FV Melsunger FV
Matchday 7 CSC 03 Kassel CSC 03 Kassel 5:0 Türkgücü Kassel Türkgücü KS
Matchday 7 Barockstadt II SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II 4:0 FC Körle FC Körle
Matchday 7 SG Ehrenberg SG Ehrenberg 3:5 TSG Sandershausen Sandershausen
Matchday 7 SSV Sand SSV Sand 2:2 SG Johannesberg SG Johannesberg
Matchday 9 1.FC Fuchsstadt 1.FC Fuchsstadt 1:0 TSV Lengfeld (Bay.) TSV Lengfeld
Matchday 9 SVV Aschaffenb. SV Vatanspor Aschaffenburg 4:2 TSV Unterpleichfeld Unterpleichfeld
Matchday 3 SG Rabenstein SG Handwerk Rabenstein 1:3 SV Germania Mittweida Germ. Mittweida
Matchday 4 Bor. Emsdetten Borussia Emsdetten 3:2 SuS Neuenkirchen Neuenkirchen
Matchday 4 1.FC Gievenbeck 1.FC Gievenbeck 0:2 SV Spexard SV Spexard
Matchday 4 SC Roland SC Roland Beckum 2:2 VfB Fichte Bielefeld VfB Fichte
Matchday 4 Rödinghausen II SV Rödinghausen II 2:2 Victoria Clarholz Vict. Clarholz
Matchday 4 TuS Tengern TuS Tengern 1:3 Grün-Weiß Nottuln GW Nottuln
Matchday 4 SC Herford SC Herford 1:2 Delbrücker SC Delbrücker SC
Matchday 6 VfL Bückeburg VfL Bückeburg 6:2 Heeßeler SV Heeßeler SV
Matchday 6 Bad Pyrmont SpVgg Bad Pyrmont 1:1 STK Eilvese STK Eilvese
Matchday 6 TSV Burgdorf TSV Burgdorf 1:1 TSV Barsinghausen Barsinghausen
Matchday 6 SC Hemmingen/W. SC Hemmingen/Westerfeld 5:2 TSV Godshorn TSV Godshorn
Matchday 6 TuS Sulingen TuS Sulingen 1:1 1.FC Wunstorf 1.FC Wunstorf
Matchday 6 FC Eldagsen FC Eldagsen 3:0 TSV Krähenwinkel/Kaltenweide Krähenwinkel
Matchday 6 OSV Hannover OSV Hannover 1:3 SV Ramlingen-Ehlershausen Ramlingen-E.
Matchday 5 Heimerdingen TSV Heimerdingen 0:4 SV Fellbach SV Fellbach
Matchday 5 ASV Fußgönheim ASV Fußgönheim 0:5 TB Jahn Zeiskam TB Jahn Zeiskam
Matchday 5 Gau-Odernheim TSV Gau-Odernheim 3:1 SV Steinwenden SV Steinwenden
Matchday 5 SG Meisenheim SG Meisenheim/Desloch/Jeckenbach 2:1 FC Speyer 09 FC Speyer 09
Matchday 5 Bad Kreuznach Eintracht Bad Kreuznach 2:1 SG Rieschweiler SG Rieschweiler
Matchday 5 TuS Marienborn TuS Marienborn 4:3 FK Pirmasens II FK Pirmasens II
Matchday 9 SV Erlbach SV Erlbach 5:0 TSV Grünwald TSV Grünwald
Matchday 7 TuS Herrensohr TuS Herrensohr 3:2 SV Rot-Weiß Hasborn RW Hasborn
Matchday 7 FC Homburg II FC 08 Homburg II 0:1 SV Auersmacher Auersmacher
Matchday 7 Quierschied SpVgg Quierschied 0:1 SC Halberg Brebach Halberg Brebach
Matchday 2 SF Düren Sportfreunde Düren 0:1 SV Eintracht Verlautenheide Verlautenheide
Matchday 2 Arm. Eilendorf DJK Arminia Eilendorf 2:0 BCV Glesch-Paffendorf Glesch-Paffend.
Matchday 2 Hertha Walheim TSV Hertha Walheim 3:1 SV Grün-Weiß Brauweiler GW Brauweiler
Matchday 2 GKSC Hürth GKSC Hürth 0:2 Germania Teveren Germ. Teveren
Matchday 2 SC Brühl SC Brühl 0:2 SV Rott SV Rott
Matchday 2 Erftst.-Lechen. SC Germania Erftstadt-Lechenich 2:0 Schwarz-Weiß Düren SW Düren
Matchday 2 TSC Euskirchen TSC Euskirchen 1848/1913 3:0 Kohlscheider BC Kohlscheider BC
Matchday 17 Chapecoense Associação Chapecoense de Futebol 0:1 Santos FC Santos FC
Matchday 17 Athletico-PR Club Athletico Paranaense 1:0 Ceará Sporting Club Ceará SC
Matchday 17 Internacional Sport Club Internacional 3:2 Botafogo Rio de Janeiro Botafogo
Matchday 17 Flamengo Clube de Regatas do Flamengo 3:0 Sociedade Esportiva Palmeiras Palmeiras
Matchday 17 Fortaleza Fortaleza Esporte Clube 2:0 Goiás Esporte Clube Goiás EC
Matchday 8 Necaxa Club Necaxa 3:2 Club Tijuana Club Tijuana
Matchday 8 Tigres UANL Tigres UANL 1:1 Club León FC León
Matchday 8 CF Pachuca CF Pachuca 0:2 Atlético de San Luis San Luis
Matchday 8 CD Cruz Azul CD Cruz Azul 1:1 Deportivo Guadalajara Chivas
Matchday 8 UNAM Pumas UNAM Pumas 2:1 Deportivo Toluca Toluca
Matchday 26 NY Red Bulls New York Red Bulls 0:2 Colorado Rapids Colorado
Matchday 26 Philadelphia Philadelphia Union 3:1 Atlanta United FC Atlanta United
Matchday 26 Columbus Crew Columbus Crew SC 1:1 Chicago Fire Chicago Fire
Matchday 26 Revolution New England Revolution 1:1 Toronto FC Toronto FC
Matchday 26 Montreal Impact Montreal Impact 0:3 D.C. United D.C. United
Matchday 26 FC Dallas FC Dallas 3:1 FC Cincinnati Cincinnati
Matchday 26 Kansas Sporting Kansas City 1:0 Houston Dynamo Houston
Matchday 26 Vancouver Vancouver Whitecaps FC 1:3 New York City FC NYCFC
Matchday 26 Quakes San Jose Earthquakes 3:0 Orlando City SC Orlando City SC
Matchday 26 Timbers Portland Timbers 1:0 Real Salt Lake City Salt Lake
Matchday 4 Michigan Stars Michigan Stars FC 0:2 New York Cosmos NY Cosmos
Matchday 9 Once Caldas Once Caldas 2:1 CD América de Cali CD América
Matchday 9 Jaguares FC Jaguares de Córdoba 1:1 Boyacá Patriotas FC Patriotas
Matchday 9 Envigado Envigado FC 3:3 Rionegro Águilas Rionegro Águila
Matchday 9 Deportivo Cali Deportivo Cali 3:1 Asociación Deportivo Pasto Deportivo Pasto
Matchday 25 Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse 0:4 Kashima Antlers Kashima Antlers
Matchday 25 Cerezo Osaka Cerezo Osaka 2:1 Kawasaki Frontale Kawasaki Front.
Matchday 25 Shonan Bellmare Shonan Bellmare 1:1 Urawa Red Diamonds Urawa Reds
Matchday 21 Vanr. Hachinohe Vanraure Hachinohe 0:3 Giravanz Kitakyushu Gir. Kitakyushu
Matchday 21 Yokohama SCC Yokohama Sports & Culture Club 2:3 Kamatamare Sanuki Kamatam. Sanuki
Matchday 21 G. Osaka U23 Gamba Osaka U23 6:0 Fukushima United Fukushima Utd.
Matchday 19 ReinMeer Aomori ReinMeer Aomori 1:4 Tegevajaro Miyazaki Teg. Miyazaki
Matchday 19 MIO Biwako MIO Biwako Shiga 3:3 Ryutsu Keizai Dragons Ryugasaki RKD Ryugasaki
Matchday 19 Veertien Mie Veertien Mie 3:2 Matsue City Matsue City
Matchday 19 Nara Club Nara Club 2:1 Sony Sendai Sony Sendai
Matchday 19 Musashino City Tokyo Musashino City 3:2 Maruyasu Okazaki Maru. Okazaki
Matchday 30 Tochigi SC Tochigi SC 0:3 Mito HollyHock Mito HollyHock
Matchday 30 Machida Zelvia Machida Zelvia 1:1 JEF United Chiba JEF Utd. Chiba
Matchday 30 Reno. Yamaguchi Renofa Yamaguchi 1:2 Fagiano Okayama Fagiano Okayama
Matchday 19 ÍBV ÍBV Vestmannaeyjar 2:1 Valur Reykjavík Valur
Matchday 19 HK Kópavogs HK Kópavogs 1:3 Víkingur Reykjavík Víkingur
Matchday 19 KR Reykjavík KR Reykjavík 2:0 ÍA Akranes ÍA Akranes
Matchday 19 Breidablik Breidablik Kópavogur 4:3 Fylkir Reykjavík Fylkir
Matchday 5 Loros Loros de la Universidad de Colima 1:1 Cimarrones de Sonora Cimarrones
Matchday 5 Zacatepec Club Atlético Zacatepec 1:1 CF Atlante Atlante
Matchday 5 Dorados de Sin. Dorados de Sinaloa 2:3 CD Leones Negros de la UdeG Leones Negros
Matchday 5 Celaya Celaya FC 0:0 Correcaminos de la UAT Correcaminos
Matchday 8 Zeljeznicar U17  FK Zeljeznicar Sarajevo U17 3:0 FK Velez Mostar U17 Velez U17
Matchday 8 Tuzla City U17 FK Tuzla City U17 1:3 NK Siroki Brijeg U17 Siroki B. U17
Matchday 8 Zvijezda 09 U17 FK Zvijezda 09 U17 1:2 FK Sarajevo Academy U17 Sarajevo U17
Matchday 8 Zrinjski U17 HSK Zrinjski Mostar U17 3:2 FK Radnik Bijeljina U17 Bijeljina U17
Matchday 8 Doboj U17 FK Mladost Doboj-Kakanj U17 2:1 NK Celik Zenica U17 Celik U17
Matchday 3 FK Kukësi FK Kukësi 1:1 KF Laçi KF Laçi
Matchday 3 FK Partizani FK Partizani 1:0 Flamurtari FC Flamurtari FC
Matchday 3 KF Skënderbeu KF Skënderbeu 0:3 FK Bylis Ballsh FK Bylis Ballsh
Matchday 7 LALA FC AC LALA FC 1:0 Metropolitanos FC Metropolitanos
Matchday 7 Estudiantes Estudiantes de Mérida 1:2 Trujillanos FC Trujillanos
Matchday 7 Atl. Venezuela Atlético Venezuela 0:2 Zamora FC Zamora
Matchday 7 Caracas FC Caracas FC 1:2 Zulia FC Zulia FC
Matchday 7 Monagas SC Monagas SC 1:1 Academia Puerto Cabello Puerto Cabello
Matchday 5 FK Olimpik U19 FK Olimpik Sarajevo U19 1:1 NK Siroki Brijeg U19 S. Brijeg U19
Matchday 5 Zeljeznicar U19 FK Zeljeznicar Sarajevo U19 4:0 FK Borac Banja Luka U19 Banja Luka U19
Matchday 5 Prijedor U19 FK Rudar Prijedor U19 4:0 FK Krupa na Vrbasu U19 FK Krupa U19
Matchday 5 Tuzla U19 FK Sloboda Tuzla U19 2:1 FK Slavija Sarajevo U19 Slavija S. U19
Matchday 7 B. Banja Luka FK Borac Banja Luka 3:1 NK Celik Zenica Celik Zenica
Matchday 20 Neman Grodno Neman Grodno 0:1 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
Matchday 20 Energetik-BGU Energetik-BGU Minsk 1:2 Shakhtjor Soligorsk Soligorsk
Matchday 20 FK Minsk FK Minsk 3:2 BATE Borisov BATE Borisov
Matchday 4 TOSK Tesanj NK TOSK Tesanj 2:0 NK Jedinstvo Bihac J. Bihac
Matchday 4 GOSK Gabela NK GOSK Gabela 2:1 FK Igman Konjic FK Igman
Matchday 4 Radnik Hadzici FK Radnik Hadzici 2:1 NK Slaven Zivinice Slaven Zivinice
Matchday 22 FK Panevezys FK Panevezys 3:0 FC Stumbras Kaunas FC Stumbras
Matchday 2 ES Sahel Etoile Sportive du Sahel 0:0 US Monastir US Monastir
Matchday 3 USM Alger USM Alger 3:2 AS Aïn M'lila AS Aïn M'lila
Semi-Finals Zamalek Zamalek SC 1:0 AET Ittehad Alexandria Ittehad
Matchday 26 Loudoun United Loudoun United FC 4:0 North Carolina FC North Carolina
Matchday 26 TB Rowdies Tampa Bay Rowdies 1:2 Nashville SC Nashville SC
Matchday 26 Switchbacks FC Colorado Springs Switchbacks FC 0:3 Phoenix Rising FC Phoenix Rising
Matchday 26 Roughnecks FC Tulsa Roughnecks FC 2:1 Fresno FC Fresno
Matchday 26 LA Galaxy II Los Angeles Galaxy II 1:0 Sacramento Republic FC Sacramento FC
Matchday 26 Reno FC Reno 1868 FC 1:3 Portland Timbers 2 Timbers 2
Matchday 28 Gangwon FC Gangwon FC 2:0 Gyeongnam FC Gyeongnam FC
Matchday 28 Incheon Utd. Incheon United FC 3:3 Ulsan Hyundai Ulsan
Matchday 28 Sangju Sangmu Sangju Sangmu FC 1:1 Daegu FC Daegu FC
Matchday 28 FC Seoul FC Seoul 0:2 Jeonbuk Hyundai Motors FC Jeonbuk Motors
Matchday 6 NK Radomlje NK Radomlje 6:1 NK Dravograd NK Dravograd
Semi-Finals SuperSport Utd. SuperSport United 1:1 Mamelodi Sundowns FC Sundowns
Quarter-Finals Riga Riga FC 4:0 FK Tukums 2000 Tukums
Matchday 26 Saburtalo FC Saburtalo 1:0 Chikhura Sachkhere Chikhura
Matchday 23 Tormenta FC South Georgia Tormenta FC 1:4 Richmond Kickers Richmond Kicker
Matchday 26 Ansan Greeners Ansan Greeners FC 2:1 Gwangju FC Gwangju FC
Matchday 26 Asan Mugunghwa Asan Mugunghwa FC 2:3 Bucheon FC 1995 Bucheon FC
Matchday 26 Suwon FC Suwon FC 2:2 Jeonnam Dragons FC Jeonnam Dragons
Matchday 20 América-MG América Futebol Clube (MG) 0:0 Operário Ferroviário Esporte Clube (PR) Operário-PR
Matchday 20 Bragantino Clube Atlético Bragantino (SP) 2:1 Grêmio Esportivo Brasil (RS) Brasil-RS
Matchday 2 Quick DH HV & CV Quick 0:2 Blauw Geel '38 Blauw Geel '38
Matchday 2 RKVV DEM RKVV DEM 1:0 VV Dongen Dongen
Matchday 2 USV Hercules USV Hercules 1:3 RKSV Groene Ster Groene Ster
Matchday 2 Westlandia RKVV Westlandia 1:1 HSC '21 Haaksbergen HSC '21
Matchday 2 EVV Echt EVV Echt 1:1 VV Hoogland Hoogland
Matchday 2 OFC Oostzaan OFC Oostzaan 0:0 VV Gemert VV Gemert
Matchday 2 VV UNA VV UNA Veldhoven 1:5 ADO '20 Heemskerk ADO '20
Matchday 2 SV Oss '20 SV Oss '20 5:0 ADO Den Haag U21 ADO U21
Matchday 6 A. Lustenau SC Austria Lustenau 1:2 Floridsdorfer AC FAC
Matchday 27 JK Tammeka U21 Jalgpallikool Tammeka U21 3:1 Pärnu JK Vaprus Pärnu Vaprus
Matchday 27 TJK Legion Tallinn JK Legion 2:0 Rakvere JK Tarvas Rakvere Tarvas
Matchday 27 JK Järve Kohtla-Järve JK Järve 2:1 Tartu JK Welco JK Welco
Second Round PS Sparti PS Sparti 1:0 AO Ypatou AO Ypatou
Second Round Pandramaikos Pandramaikos AO 2:1 AET Makedonikos Foufas Makedon. Foufas
Second Round Aetos Orfanou Aetos Orfanou 4:2 Thermaikos Thermis Thermaikos
Second Round AO Xenofon AO Xenofon Krestenon 2:1 Doxa Artas Doxa Artas
Second Round Thinaliakos AS Thinaliakos 1:0 Apollon Efpaliou Ap. Efpaliou
Second Round AE Karitsas AE Karitsas 1:2 Panserraikos Panserraikos
Matchday 3 Jeunesse Canach FC Jeunesse Canach 2:2 FC Yellow Boys Weiler-La-Tour Weiler
Matchday 3 Steinsel  FC Alisontia Steinsel 1:3 FC Wiltz 71 FC Wiltz 71
Matchday 3 Mondercange FC Mondercange 1:2 UN Käerjéng 97 UN Käerjéng 97
Matchday 3 Medernach FC Blo-Wäiss Medernach 0:4 Union Sportive Esch-Alzette US Esch
Matchday 3 US Rumelange US Rumelange 2:0 FC RM Hamm Benfica Hamm Benfica
Matchday 3 Junglinster FC Jeunesse Junglinster 0:2 Union Mertert-Wasserbillig Mertert-Wass.
Matchday 3 Guillermo Brown Club Social y Atlético Guillermo Brown 0:1 Club Atlético Temperley CA Temperley
Matchday 3 AA Estudiantes AA Estudiantes de Río Cuarto 3:1 Independiente Rivadavia Ind. Rivadavia
Matchday 7 Danubio FC Danubio FC 0:1 Atletico River Plate Montevideo River Plate
Matchday 7 Nacional Club Nacional 3:0 CA Peñarol Peñarol
Matchday 27 JK Viljandi JK Viljandi Tulevik 3:0 FC Kuressaare Kuressaare
Matchday 27 Paide Paide Linnameeskond 1:1 FC Flora Tallinn FC Flora
Matchday 27 FCI Levadia FCI Levadia 3:1 Maardu Linnameeskond FC Maardu
Matchday 24 Hougang Utd. Hougang United FC 2:0 Home United FC Home Utd.
Matchday 24 Balestier FC Balestier Khalsa FC 1:4 Brunei DPMM FC DPMM FC
Matchday 2 Juve Stabia SS Juve Stabia 0:2 AC Pisa 1909 AC Pisa
Matchday 2 Pescara Delfino Pescara 1936 4:2 Pordenone Calcio Pordenone
Matchday 2 Frosinone Frosinone Calcio 2:1 Ascoli Calcio Ascoli
Matchday 2 Carrarese Carrarese Calcio 1908 1:1 US Alessandria Calcio 1912 Alessandria
Matchday 2 Gozzano AC Gozzano 0:2 Como 1907 Como
Matchday 2 Juventus U23 Juventus U23 2:3 Robur Siena Siena
Matchday 2 Olbia Olbia Calcio 1905 2:1 AS Giana Erminio Giana Erminio
Matchday 2 Pergolettese US Pergolettese 1932 0:2 US Pistoiese 1921 Pistoiese
Matchday 2 Renate AC Renate 4:0 US Città di Pontedera Pontedera
Matchday 2 UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe 1:1 Aurora Pro Patria Pro Patria
Matchday 2 Lecco Calcio Lecco 1912 2:0 FC Pro Vercelli 1892 Pro Vercelli
Matchday 2 Monza AC Monza 2:0 Novara Calcio 1908 Novara
Matchday 2 Feralpisalò Feralpisalò 2:2 Rimini FC Rimini
Matchday 2 AS Gubbio AS Gubbio 1910 2:2 Virtusvecomp Verona Virtus Verona
Matchday 2 Padova Calcio Padova 6:1 Alma Juventus Fano 1906 AJ Fano
Matchday 2 Südtirol FC Südtirol 2:3 Carpi FC 1909 Carpi
Matchday 2 Imolese Imolese Calcio 1919 0:0 FC Arzignano Valchiampo Arzignano
Matchday 2 LR Vicenza LR Vicenza Virtus 3:1 Fermana FC Fermana
Matchday 2 Ravenna Ravenna FC 1:2 Reggio Audace FC Reggio Audace
Matchday 2 Sambenedettese US Sambenedettese 0:0 US Triestina Triestina
Matchday 2 Picerno AZ Picerno 2:1 FC Rieti Rieti
Matchday 2 Ternana Ternana Calcio 1:0 Potenza Calcio Potenza
Matchday 2 Bari SSC Bari 1:3 AS Viterbese Castrense Viterbese
Matchday 2 Bisceglie AS Bisceglie 1913 1:1 US Catanzaro Catanzaro
Matchday 2 Casertana Casertana FC 2:0 Rende Calcio 1968 Rende
Matchday 2 Catania Calcio Catania 2:1 Virtus Francavilla Calcio V. Francavilla
Matchday 2 Reggina Reggina 1914 5:1 Cavese 1919 Cavese
Matchday 2 Vibonese US Vibonese 0:1 US Avellino 1912 Avellino
Matchday 20 Audax Italiano Audax Italiano 3:2 Unión Española Española
Matchday 20 UdeConce Universidad Concepción 0:0 CD Palestino CD Palestino
Matchday 20 Antofagasta Club de Deportes Antofagasta 1:2 CD Universidad Católica CDUC
Matchday 20 O'Higgins CD O'Higgins 0:3 Huachipato FC Huachipato FC
Matchday 1 Gümüshanespor Gümüshanespor 0:2 Samsunspor Samsunspor
Matchday 1 BAK FK Baskent Akademi FK 2:0 Sanliurfaspor Sanliurfaspor
Matchday 1 Y. Corumspor Yeni Corumspor 1:0 1922 Konyaspor 1922 Konya
Matchday 1 Kirklarelispor Kirklarelispor 1:1 Inegölspor Inegölspor
Matchday 1 Manisa FK Manisa Futbol Kulübü 1:0 Zonguldak Kömürspor Z. Kömürspor
Matchday 1 Pendikspor Pendikspor 0:1 Sariyer Sariyer
Matchday 1 Amed SK Amed SK 1:2 Sancaktepe Futbol Kulübü Sancaktepe FK
Matchday 1 Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor 4:1 Hacettepe Spor Hacettepe
Matchday 1 Tarsus IY Tarsus Idman Yurdu 1:3 Hekimoglu Trabzon Hekimoglu
Matchday 1 Bayburt Idare Bayburt Özel Idare Spor 3:1 Elazigspor Elazigspor
Matchday 1 Van Spor FK Van Spor FK 2:2 Bandirmaspor Bandirmaspor
Matchday 1 GMG Kastamonu GMG Kastamonuspor 0:2 Tuzlaspor Tuzlaspor
Matchday 1 Ankara Demir Ankara Demirspor 3:2