For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 2:06:30 AM
Matchday 1 SDC Putten SDC Putten 1:0 VV Eemdijk VV Eemdijk
Matchday 1 NSC Nijkerk NSC Nijkerk 3:0 ASV De Dijk De Dijk
Matchday 1 Berkum VV Berkum 1:0 SC Genemuiden Genemuiden
Matchday 1 ACV Assen ACV Assen 1:1 VV Buitenpost Buitenpost
Matchday 1 DETO VV DETO Twenterand 0:1 AVV Swift Swift
Matchday 1 HZVV Hoogeveen HZVV Hoogeveen 0:2 VV Staphorst Staphorst
Matchday 1 SV Urk SV Urk 1:4 RKAV Volendam RKAV Volendam
Matchday 1 Purmersteijn VPV Purmersteijn 4:0 Flevo Boys Emmeloord Flevo Boys
Matchday 1 sv ARC ARC Alphen aan den Rijn 1:1 VV Smitshoek Smitshoek
Matchday 1 Gravenzande FC 's-Gravenzande 0:4 Sportlust '46 Sportlust '46
Matchday 1 Spijkenisse VV Spijkenisse 1:3 Achilles Veen Achilles Veen
Matchday 1 VV Capelle VV Capelle 2:1 DHSC Utrecht DHSC Utrecht
Matchday 1 Jodan Boys CVV de Jodan Boys 2:0 SC Feyenoord Rotterdam SC Feyenoord
Matchday 1 AZSV Aalten AZSV Aalten 1:3 FC Rijnvogels Rijnvogels
Matchday 1 VV Rijsoord VV Rijsoord 2:2 VV Zwaluwen Vlaardingen Zwaluwen
Matchday 1 VV Duno VV Duno Doorwerth 5:0 Achilles '29 Achilles '29
Matchday 1 UDI '19 UDI'19/Beter Bed 2:2 VV Moerse Boys VV Moerse Boys
Matchday 6 TuS Dassendorf TuS Dassendorf 3:0 Hamburger SV III HSV III
Matchday 3
Bayern Munich Bayern Munich 6:1 1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05
Matchday 3
Bay. Leverkusen Bayer 04 Leverkusen 0:0 TSG 1899 Hoffenheim TSG Hoffenheim
Matchday 3
VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg 1:1 SC Paderborn 07 SC Paderborn
Matchday 3
SC Freiburg SC Freiburg 1:2 1. FC Köln 1. FC Köln
Matchday 3
FC Schalke 04 FC Schalke 04 3:0 Hertha BSC Hertha BSC
Matchday 3
Union Berlin 1.FC Union Berlin 3:1 Borussia Dortmund Bor. Dortmund
Matchday 5
Arm. Bielefeld Arminia Bielefeld 2:2 SpVgg Greuther Fürth Greuther Fürth
Matchday 5
Dynamo Dresden SG Dynamo Dresden 3:3 FC St. Pauli FC St. Pauli
Matchday 5
Wehen Wiesbaden SV Wehen Wiesbaden 0:5 SSV Jahn Regensburg Jahn Regensburg
Matchday 7
Würzb. Kickers Würzburger Kickers 0:2 FSV Zwickau FSV Zwickau
Matchday 7
FC Bayern II FC Bayern Munich II 1:2 SpVgg Unterhaching Unterhaching
Matchday 7
Hallescher FC Hallescher FC 4:0 SG Sonnenhof Großaspach Sonnenhof-Gr.
Matchday 7
Viktoria Köln FC Viktoria Köln 3:0 FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt
Matchday 7
Hansa Rostock FC Hansa Rostock 1:0 Preußen Münster Preußen Münster
Matchday 4
Southampton Southampton FC 1:1 Manchester United Man Utd
Matchday 4 West Ham West Ham United 2:0 Norwich City Norwich
Matchday 4 Newcastle Newcastle United 1:1 Watford FC Watford
Matchday 4
Man City Manchester City 4:0 Brighton & Hove Albion Brighton
Matchday 4
Chelsea Chelsea FC 2:2 Sheffield United Sheffield Utd.
Matchday 4
Crystal Palace Crystal Palace 1:0 Aston Villa Aston Villa
Matchday 4
Leicester Leicester City 3:1 AFC Bournemouth Bournemouth
Matchday 4
Burnley Burnley FC 0:3 Liverpool FC Liverpool
Matchday 3 CA Osasuna CA Osasuna 2:2 FC Barcelona FC Barcelona
Matchday 3 Getafe Getafe CF 1:1 Deportivo Alavés Alavés
Matchday 3 Levante Levante UD 2:0 Real Valladolid CF Real Valladolid
Matchday 3 Real Betis Real Betis Balompié 2:1 CD Leganés CD Leganés
Matchday 2
AC Milan AC Milan 1:0 Brescia Calcio Brescia
Matchday 2
Juventus Juventus FC 4:3 SSC Napoli SSC Napoli
Matchday 4 Olympique Lyon Olympique Lyon 1:1 FC Girondins Bordeaux G. Bordeaux
Matchday 4 SCO Angers SCO Angers 2:0 FCO Dijon Dijon
Matchday 4 Toulouse FC Toulouse 2:0 SC Amiens SC Amiens
Matchday 4 FC Nantes FC Nantes 1:0 HSC Montpellier Montpellier
Matchday 4 Nîmes Olympique Nîmes Olympique 3:0 Stade Brest 29 Stade Brest 29
Matchday 8 Loko Moscow II Lokomotiv Moscow II 2:3 FK Rostov II Rostov II
Matchday 8 Spartak II Spartak Moskow II 3:4 Zenit St. Petersburg II Zenit II
Matchday 8 Akhmat II Akhmat Grozny II 1:1 FK Tambov II FK Tambov II
Matchday 8 Arsenal Tula II Arsenal Tula II 0:1 CSKA Moscow II CSKA Moscow II
Matchday 8 Ufa FK Ufa 1:2 FK Orenburg Orenburg
Matchday 8 Rubin Kazan Rubin Kazan 0:3 FC Sochi Sochi
Matchday 8 Loko Moscow Lokomotiv Moscow 1:2 FK Rostov Rostov
Matchday 8 Akhmat Grozny Akhmat Grozny 1:1 FK Tambov Tambov
Matchday 6
Admira Wacker FC Admira Wacker Mödling 1:3 SV Mattersburg SV Mattersburg
Matchday 6
WSG Tirol WSG Tirol 1:5 Red Bull Salzburg RB Salzburg
Matchday 6
LASK LASK 0:1 Wolfsberger AC Wolfsberger AC
Matchday 8 Gaz Metan Gaz Metan Medias 3:2 FC Politehnica Iasi FC Poli Iasi
Matchday 8 Astra Giurgiu Astra Giurgiu 3:2 CFR Cluj CFR Cluj
Matchday 3 Fenerbahce U19 Fenerbahce SK U19 1:2 Trabzonspor U19 Trabzonspor U19
Matchday 3 Göztepe U19 Göztepe U19 2:2 Osmanlispor FK U19 Osmanlispor U19
Matchday 3 Altinordu U19 Altinordu FK U19 2:2 Istanbul Basaksehir FK U19 Basaksehir U19
Matchday 3 Kasimpasa U19 Kasimpasa U19 1:1 MKE Ankaragücü U19 Ankaragücü U19
Matchday 3 Y. Malatya U19 Yeni Malatyaspor U19 2:3 Alanyaspor U19 Alanyaspor U19
Matchday 3 Konyaspor U19 Konyaspor U19 1:1 Antalyaspor U19 Antalyaspor U19
Matchday 3 Besiktas U19 Besiktas JK U19 3:2 Boluspor U19 Boluspor U19
Matchday 3 Konyaspor Konyaspor 2:2 Antalyaspor Antalyaspor
Matchday 3 Göztepe Göztepe 0:0 Denizlispor Denizlispor
Matchday 3 Besiktas Besiktas JK 1:1 Caykur Rizespor C. Rizespor
Matchday 5 Heerenveen SC Heerenveen 1:1 Fortuna Sittard Fortuna Sittard
Matchday 5 FC Groningen FC Groningen 1:2 Heracles Almelo Heracles Almelo
Matchday 5 ADO Den Haag ADO Den Haag 1:0 VVV-Venlo VVV-Venlo
Matchday 6
Servette FC Servette FC 2:2 Neuchâtel Xamax FCS NE Xamax
Matchday 4 Paços Ferreira FC Paços de Ferreira 0:1 CS Marítimo Marítimo
Matchday 4 Desportivo Aves Desportivo Aves 2:3 FC Famalicão Famalicão
Matchday 4 Sporting CP Sporting CP 2:3 Rio Ave FC Rio Ave FC
Matchday 4 Gil Vicente Gil Vicente FC 0:0 Vitória Setúbal FC Vitória Setúbal
Matchday 4 Aberdeen FC Aberdeen FC 3:0 Ross County FC Ross County
Matchday 4 Heart of Midl. Heart of Midlothian FC 2:2 Hamilton Academical FC Hamilton Acad.
Matchday 4 Livingston FC Livingston FC 2:1 St. Mirren FC St. Mirren
Matchday 4 Motherwell FC Motherwell FC 3:0 Hibernian FC Hibernian FC
Matchday 4 St. Johnstone St. Johnstone FC 0:1 Kilmarnock FC Kilmarnock FC
Matchday 6 SK Dnipro-1 SK Dnipro-1 2:1 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
Matchday 6 Vorskla Vorskla Poltava 0:1 FK Oleksandria FK Oleksandria
Matchday 6 FK Lviv FK Lviv 0:1 FK Mariupol FK Mariupol
Matchday 2 Panetolikos Panetolikos GFS 1:2 AO Xanthi AO Xanthi
Matchday 2 Panathinaikos Panathinaikos Athens 1:3 OFI Crete OFI Crete
Matchday 2 Volos NPS Volos NPS 1:0 Aris Thessaloniki Aris Saloniki
Matchday 4 KSC Lokeren KSC Lokeren 0:2 Oud-Heverlee Leuven OH Leuven
Matchday 4 KSV Roeselare KSV Roeselare 1:1 Lommel SK Lommel SK
Matchday 6 KAS Eupen KAS Eupen 0:2 Sint-Truidense VV Sint-Truiden
Matchday 6 KV Kortrijk KV Kortrijk 2:2 KV Oostende KV Oostende
Matchday 6 Waasl.-Beveren Waasland-Beveren 0:4 RSC Charleroi RSC Charleroi
Matchday 1 KSV Oudenaarde KSV Oudenaarde 1:1 KFC Sparta Petegem Sparta Petegem
Matchday 1 Zwevezele SKV Zwevezele 0:2 KFC Mandel United KFC Mandel Utd.
Matchday 1 Sint-Niklaas SK Sint-Niklaas 1:3 FC Gullegem FC Gullegem
Matchday 1 Olym. Charleroi Olympic Club Charleroi Farciennes 1:0 URSL Visé URSL Visé
Matchday 1 RWDM RWD Molenbeek (2015) 0:2 FCV Dender EH FCV Dender EH
Matchday 1 AFC Tubize AFC Tubize 0:0 KVC Winkel Sport KVC Winkel Sp.
Matchday 1 Patro Eisden Patro Eisden Maasmechelen 1:1 RFC Seraing RFC Seraing
Matchday 1 UR La Louvière UR La Louvière Centre 2:1 KSK Lierse Kempenzonen KSK Lierse Kem.
Matchday 2 CS Onhaye CS Onhaye 1:2 Royale Entente Durbuy RE Durbuy
Matchday 1 KSK Hasselt KSK Hasselt 1:0 KVV Vosselaar KVV Vosselaar
Matchday 8 Bohemians 1905 FC Bohemians Prag 1905 2:1 FC Slovan Liberec Slovan Liberec
Matchday 8 Slovácko 1.FC Slovácko 1:1 FK Mladá Boleslav Mladá Boleslav
Matchday 8 1.FK Pribram 1.FK Pribram 1:2 FC Viktoria Plzen Viktoria Plzen
Matchday 8 Nordsjaelland FC Nordsjaelland 2:1 Hobro IK Hobro IK
Matchday 20 Stabæk Stabæk Fotball 2:1 Strømsgodset IF Strømsgodset
Matchday 22 Elfsborg IF Elfsborg 1:1 IK Sirius Sirius
Matchday 22 Örebro SK Örebro SK 3:1 Athletic Eskilstuna AFC Eskilstuna
Matchday 7 Vojvodina FK Vojvodina Novi Sad 1:2 Red Star Belgrade Red Star
Matchday 7 Spartak FK Spartak Subotica 2:1 FK Vozdovac Vozdovac
Matchday 7 Macva FK Macva Sabac 1:1 FK Radnik Surdulica Radnik
Matchday 7 Hajduk Split HNK Hajduk Split 1:0 GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Matchday 7 NK Istra NK Istra 1961 0:0 NK Osijek NK Osijek
Matchday 22 Kokkolan PV Kokkolan Pallo-Veikot 0:1 FC Honka FC Honka
Matchday 22 SJK Seinäjoki SJK Seinäjoki 1:3 Kuopion Palloseura KuPS
Matchday 22 Ilves Ilves Tampere 0:1 FC Inter Turku FC Inter
Matchday 22 VPS Vaasan Palloseura 3:2 Helsinki IFK Helsinki IFK
Matchday 17 FCJ Blackbird FC Jyväskylä Blackbird 4:0 SC Riverball SC Riverball
Semi-Finals PK-35 Pallokerho-35 1:4 on pens Peli-Karhut Peli-Karhut
Matchday 7 Wisla Plock Wisla Plock 2:1 LKS Lodz LKS Lodz
Matchday 7 Piast Gliwice Piast Gliwice 1:2 Lechia Gdansk Lechia Gdansk
Matchday 7 Wisla Kraków Wisla Kraków 4:2 Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin
Matchday 8 Lok. Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 1:1 Botev Plovdiv Botev Plovdiv
Matchday 8 FK Etar Etar Veliko Tarnovo 2:1 PFC Beroe Stara Zagora PFC Beroe Stara Zagora
Matchday 8 Tabor Sezana NK Tabor Sezana 1:2 NK Olimpija Ljubljana NK Olimpija
Matchday 8 NK Aluminij NK Aluminij Kidricevo 2:0 NS Mura NS Mura
Matchday 5 Vict. Rosport FC Victoria Rosport 0:3 FC Progrès Niederkorn Pr. Niederkorn
Matchday 5 FC Rodange 91 FC Rodange 91 3:3 Jeunesse Esch Jeunesse Esch
Matchday 5 Mezőkövesd Mezőkövesd Zsóry FC 0:2 Paksi FC Paksi FC
Matchday 5 Fehérvár MOL Fehérvár FC 3:0 Kisvárda FC Kisvárda
Matchday 5 Újpest FC Újpest FC 2:3 Budapest Honvéd FC Honvéd
Matchday 5 Zalaegerszeg Zalaegerszegi TE FC 1:1 Puskás Akadémia FC Puskás AFC
Matchday 5 Debrecen Debreceni VSC 0:1 Kaposvári Rákóczi FC Kaposvár
Matchday 7 Spartak Trnava Spartak Trnava 2:1 MFK Zemplin Michalovce Michalovce
Matchday 7 MSK Zilina MSK Zilina 5:0 FK Senica FK Senica
Matchday 7 Zlate Moravce FC ViOn Zlate Moravce-Vrable 4:2 MFK Ruzomberok Ruzomberok
Matchday 7 SKF Sered SKF Sered 3:3 FK Pohronie FK Pohronie
Matchday 6 TSV Kronshagen TSV Kronshagen 2:0 Osterrönfelder TSV Osterrönfeld
Matchday 6 Friedrichsberg TSV Friedrichsberg-Busdorf 3:0 TuS Collegia Jübek Collegia Jübek
Matchday 6 SpVg Eidertal SpVg Eidertal Molfsee 1:4 TSV Altenholz TSV Altenholz
Matchday 4 Schott Jena SV Schott Jena 4:1 SV Ehrenhain SV Ehrenhain
Matchday 4 SpVgg Geratal SpVgg Geratal 5:0 TSV Gera Westvororte G. Westvororte
Matchday 4 BSG Wismut Gera BSG Wismut Gera 3:1 1.SC 1911 Heiligenstadt Heiligenstadt
Matchday 4 SV 09 Arnstadt SV 09 Arnstadt 6:1 SV Blau-Weiß Bad Frankenhausen Frankenhausen
Matchday 4 1.FC Sonneberg 1.FC Sonneberg 1:4 SV Eintracht Eisenberg E. Eisenberg
Matchday 4 SV BW Zorbau SV Blau-Weiß Zorbau 0:1 FSV Barleben 1911 FSV Barleben
Matchday 4 Eintr. Elster SV Eintracht Elster 1:1 SV Kelbra SV Kelbra
Matchday 4 Romonta Amsdorf 1.FC Romonta Amsdorf 3:1 SV Dessau 05 SV Dessau 05
Matchday 4 Edelw. Arnstedt SV Edelweiß Arnstedt 3:1 VfB 1906 Sangerhausen Sangerhausen
Matchday 4 RW Thalheim SG Rot-Weiß Thalheim 3:1 Fortuna Magdeburg Fort. Magdeburg
Matchday 4 SV Westerhausen SV 1890 Westerhausen 3:1 SSC Weißenfels SSC Weißenfels
Matchday 3 Melchiorshausen TSV Melchiorshausen 1:3 SV Türkspor Bremen-Nord SV Türkspor
Matchday 9 1.FC Geesdorf 1.FC Geesdorf 1:1 1.FC Lichtenfels FC Lichtenfels
Matchday 9 SV Memmelsdorf SV Memmelsdorf 1:0 DJK Schwebenried Schwebenried
Matchday 9 TG Höchberg TG Höchberg 1:0 SV Euerbach-Kützberg SV Euerbach-K.
Matchday 9 FC Coburg FC Coburg 2:1 TuS Röllbach TuS Röllbach
Matchday 9 SV Friesen SV Friesen 3:2 ASV Rimpar ASV Rimpar
Matchday 9 FT Schweinfurt FT Schweinfurt 4:0 VfL Frohnlach Frohnlach
Matchday 9 Alem. Haibach Alemannia Haibach 4:1 TSV Kleinrinderfeld Kleinrinderfeld
Matchday 5 TSV Essingen TSV Essingen 5:1 FC Wangen 05 FC Wangen 05
Matchday 5 TSG Backnang TSG Backnang 4:3 FSV Hollenbach FSV Hollenbach
Matchday 5 Normannia Gmünd 1.FC Normannia Gmünd 1:2 VfL Sindelfingen Sindelfingen
Matchday 5 TSV Berg TSV Berg 1:0 TSG Hofherrnweiler Hofherrnweiler
Matchday 5 1.FC Heiningen 1.FC Heiningen 4:1 TSG Tübingen TSG Tübingen
Matchday 6 SG Neustrand SG Neustrand 0:7 Breitenfelder SV Breitenfelde
Matchday 6 Phoenix Kisdorf SSC Phoenix Kisdorf 5:0 SV Grün-Weiß Siebenbäumen GW Siebenbäumen
Matchday 6 SVE Comet Kiel SVE Comet Kiel 2:0 TSV Travemünde TSV Travemünde
Matchday 6 TSV Klausdorf TSV Klausdorf 2:2 SV Eichede II SV Eichede II
Matchday 4 E. Ueckermünde FSV Einheit Ueckermünde 1:1 FC Förderkader René Schneider FC Förderkader
Matchday 4 Anker Wismar FC Anker Wismar 5:1 Penzliner SV Penzliner SV
Matchday 4 SV Pastow SV Pastow 4:1 TSV Bützow TSV Bützow
Matchday 4 Rostocker FC Rostocker FC 1895 7:1 Güstrower SC 09 Güstrower SC
Matchday 4 Neubrandenburg 1.FC Neubrandenburg 04 2:0 FC Mecklenburg Schwerin FCM Schwerin
Matchday 4 SV Warnemünde SV Warnemünde 3:0 SG Aufbau Boizenburg SGA Boizenburg
Matchday 3 1.FC Frankfurt 1.FC Frankfurt (Oder) 1:0 Preussen Eberswalde Pr. Eberswalde
Matchday 3 FSV Bernau FSV Bernau 1:1 SV Falkensee/Finkenkrug SV Falkensee/F.
Matchday 3 Miersdorf/Zeut. Eintracht Miersdorf/Zeuthen 2:4 Blau-Weiß Petershagen-Eggersdorf Petershagen-E.
Matchday 3 GW Lübben SV Grün-Weiß Lübben 6:3 TSG Einheit Bernau Einheit Bernau
Matchday 3 Eintr. Teltow RSV Eintracht 1949 5:1 FC Eisenhüttenstadt E'hüttenstadt
Matchday 3 U. Klosterfelde Union Klosterfelde 1:3 Oranienburger FC Eintracht Oranienburg
Matchday 3 Werderaner FC Werderaner FC Viktoria 1920 4:3 MSV 1919 Neuruppin MSV Neuruppin
Matchday 3 Sachsenhausen TuS Sachsenhausen 1:2 SV Altlüdersdorf Altlüdersdorf
Matchday 4 Berlin United Berlin United 6:0 BSV Al-Dersimspor Al-Dersimspor
Matchday 9 FC Töging FC Töging 3:1 1.FC Passau 1.FC Passau
Matchday 9 SpVgg Landshut SpVgg Landshut 0:2 Eintracht Karlsfeld E. Karlsfeld
Matchday 9 TSV Waldkirchen TSV Waldkirchen 0:3 FC Sturm Hauzenberg St. Hauzenberg
Matchday 9 ASV Dachau ASV Dachau 1:2 Sportbund DJK Rosenheim SB Rosenheim
Matchday 9 TSV Kastl TSV Kastl 4:2 TuS Holzkirchen TuS Holzkirchen
Matchday 5 FSV Salmrohr FSV Salmrohr 4:1 SG Malberg/Rosenheim SG Malberg/R.
Matchday 5 SG Hochwald SG Hochwald/Zerf 4:3 TuS Kirchberg TuS Kirchberg
Matchday 5 TuS Mayen TuS Mayen 2:4 SG Alfbachtal SG Alfbachtal
Matchday 5 FSV Tarforst FSV Trier-Tarforst 0:1 VfB Wissen VfB Wissen
Matchday 5 SV Mehring SV Mehring (Rhld.) 1:2 SV Eintracht Windhagen SV Windhagen
Matchday 5 SG Schneifel SG Schneifel/Stadtkyll 0:4 TSV Emmelshausen TSV Emmelshsn.
Matchday 9 SC 04 Schwabach SC 04 Schwabach 4:0 TuS Feuchtwangen Feuchtwangen
Matchday 9 Vorw. Röslau FC Vorwärts Röslau 0:5 FSV Erlangen-Bruck FSV Erlangen-B.
Matchday 9 SC Groß'lohe SC Großschwarzenlohe 1:0 SpVgg Jahn Forchheim Jahn Forchheim
Matchday 9 SV Mitterteich SV Mitterteich 2:1 SG Quelle Fürth Quelle Fürth
Matchday 9 TSV Kornburg TSV Kornburg 3:1 Baiersdorfer SV Baiersdorfer SV
Matchday 9 ASV Vach ASV Vach 0:0 FSV Stadeln FSV Stadeln
Matchday 3 BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa 1:3 Großenhainer FV 1990 Großenhainer FV
Matchday 3 VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz 1:0 Budissa Bautzen Budissa Bautzen
Matchday 3 Motor Wilsdruff SG Motor Wilsdruff 2:0 Kickers 94 Markkleeberg K. Markkleeberg
Matchday 3 Neustadt/Spree LSV Neustadt/Spree 2:0 Radebeuler BC 08 Radebeuler BC
Matchday 3 SG Taucha 99 SG Taucha 99 0:0 SV Einheit Kamenz Einheit Kamenz
Matchday 3 FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz 2:2 FSV Neusalza-Spremberg FSV Neusalza-S.
Matchday 7 Buch. Flieden SV Buchonia Flieden 3:1 SG Hombressen/​Udenhausen SG Hombressen
Matchday 7 Hünfelder SV Hünfelder SV 2:1 SC Willingen SC Willingen
Matchday 7 OSC Vellmar OSC Vellmar 4:1 FC Britannia Eichenzell Eichenzell
Matchday 5 Idar-Oberstein SC Idar-Oberstein 3:0 SV Rülzheim SV Rülzheim
Matchday 5 SV Morlautern SV Morlautern 2:0 FC Basara Mainz Basara Mainz
Matchday 5 TuS Rüssingen TuS Rüssingen 2:2 SV Alemannia Waldalgesheim Waldalgesheim
Matchday 7 B. Neunkirchen Borussia Neunkirchen 4:1 SF Köllerbach SF Köllerbach
Matchday 7 VfL Primstal VfL Primstal 8:2 1.FC Reimsbach 1.FC Reimsbach
Matchday 7 FSG Steinbach FSG Ottweiler/Steinbach 1:5 FSV Jägersburg FSV Jägersburg
Matchday 7 VfB Dillingen VfB Dillingen 2:1 FV Schwalbach FV Schwalbach
Matchday 7 SV Mettlach SV Mettlach 7:0 FV Bischmisheim FV Bischmisheim
Matchday 6 SV Bavenstedt SV Bavenstedt 2:1 TSV Pattensen TSV Pattensen
Matchday 2 U. Schafhausen Union Schafhausen 1:3 1.FC Düren II FC Düren II
Matchday 5 Göttingen 05 1.SC Göttingen 05 0:1 SVG Göttingen SVG Göttingen
Matchday 17 São Paulo São Paulo Futebol Clube 0:0 Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio
Matchday 17 EC Bahia Esporte Clube Bahia 1:0 Centro Sportivo Alagoano (AL) Alagoano
Matchday 8 Morelia Monarcas Morelia 1:0 Tiburones Rojos de Veracruz Tiburones Rojos
Matchday 8 Atlas Atlas Guadalajara 3:0 CF América América
Matchday 9 CD La Equidad CD La Equidad Seguros SA 1:2 Alianza Petrolera Alianza Petrol.
Matchday 9 Union Magdalena AD Union Magdalena 1:2 Cúcuta Deportivo Cúcuta Dep.
Matchday 25 Yokohama F. M. Yokohama F. Marinos 3:1 Gamba Osaka Gamba Osaka
Matchday 25 Matsumoto Yama. Matsumoto Yamaga 0:0 Oita Trinita Oita Trinita
Matchday 25 Vissel Kobe Vissel Kobe 2:3 Hokkaido Consadole Sapporo H. C. Sapporo
Matchday 25 Júbilo Iwata Júbilo Iwata 0:2 Sanfrecce Hiroshima Sanf. Hiroshima
Matchday 25 Sagan Tosu Sagan Tosu 2:1 Vegalta Sendai Vegalta Sendai
Matchday 21 Iwate Grulla M. Iwate Grulla Morioka 1:1 FC Tokyo U23 FC Tokyo U23
Matchday 21 Fujieda MYFC Fujieda MYFC 1:1 Gainare Tottori Gainare Tottori
Matchday 21 Kataller Toyama Kataller Toyama 2:1 SC Sagamihara SC Sagamihara
Matchday 21 Thespaku. Gunma Thespakusatsu Gunma 3:2 Nagano Parceiro Nagano Parceiro
Matchday 21 C. Osaka U23 Cerezo Osaka U23 0:1 Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
Matchday 19 FC Osaka FC Osaka 1:5 Honda FC Honda FC
Matchday 19 Honda Lock Honda Lock 2:0 Suzuka Unlimited Suzuka Unltd.
Matchday 19 FC Imabari FC Imabari 1:1 Verspah Oita Verspah Oita
Matchday 30 Ventforet Kofu Ventforet Kofu 1:0 Omiya Ardija Omiya Ardija
Matchday 30 V-V. Nagasaki V-Varen Nagasaki 2:1 Tokyo Verdy Tokyo Verdy
Matchday 30 Monte. Yamagata Montedio Yamagata 0:0 Yokohama FC Yokohama FC
Matchday 30 Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol 1:1 Albirex Niigata Albirex Niigata
Matchday 30 Zweig. Kanazawa Zweigen Kanazawa 1:2 Kagoshima United Kagoshima Utd.
Matchday 30 Tokushima Vort. Tokushima Vortis 2:1 Kyoto Sanga Kyoto Sanga
Matchday 30 Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka 3:0 Ehime FC Ehime FC
Matchday 30 FC Ryukyu FC Ryukyu 1:2 FC Gifu FC Gifu
Matchday 2 Al-Ettifaq Al-Ettifaq 1:2 Al-Ahli Jeddah Ahli
Matchday 2 Al-Raed Al-Raed 0:5 Al-Hilal Riyadh Hilal
Matchday 19 Grindavík UMF Grindavík 0:2 KA Akureyri KA Akureyri
Matchday 19 Stjarnan Stjarnan Gardabaer 1:3 FH Hafnarfjördur Hafnarfjördur
Matchday 19 Afturelding UMF Afturelding 2:2 UMF Njardvik Njardvik
Matchday 19 Keflavík ÍF Keflavík ÍF 2:0 Thór Akureyri Thór
Matchday 19 Magni ÍF Magni Grenivík 0:2 ÍF Grótta Grótta
Matchday 5 Potros UAEM Potros UAEM 1:1 Alebrijes de Oaxaca Oaxaca
Matchday 5 Tampico Madero Tampico Madero 2:2 Cafetaleros de Chiapas Cafetaleros
Matchday 5 Venados FC Venados FC Yucatán 1:2 Mineros de Zacatecas Min. Zacatecas
Matchday 5 Sarajevo U19 FK Sarajevo Academy U19 3:1 FK Mladost Doboj-Kakanj U19 FK Mladost U19
Matchday 5 Travnik U19 NK Travnik U19 1:5 HSK Zrinjski Mostar U19 Zr. Mostar U19
Matchday 5 V. Mostar U19 FK Velez Mostar U19 0:0 FK Zvijezda 09 U19 Zvijezda 09 U19
Matchday 7 Est. Caracas Estudiantes de Caracas SC 0:0 Deportivo Lara Deportivo Lara
Matchday 7 Carabobo FC Carabobo FC 3:1 Llaneros de Guanare EF Llaneros EF
Matchday 7 Portuguesa FC Portuguesa FC 1:0 Deportivo La Guaira Dep. La Guaira
Matchday 7 Mineros Mineros de Guayana 2:0 Aragua FC Aragua FC
Matchday 7 Mladost Kakanj FK Mladost Doboj-Kakanj 0:2 HSK Zrinjski Mostar Zrinjski Mostar
Matchday 7 Velez Mostar FK Velez Mostar 0:1 FK Radnik Bijeljina Radnik Bijelj.
Matchday 7 Zvijezda 09 FK Zvijezda 09 0:0 NK Siroki Brijeg Siroki Brijeg
Matchday 7 Zeljeznicar FK Zeljeznicar Sarajevo 5:2 FK Sarajevo FK Sarajevo
Matchday 7 FK Tuzla City FK Tuzla City 2:1 FK Sloboda Tuzla Sloboda Tuzla
Matchday 8 Banja Luka U17 FK Borac Banja Luka U17 0:6 FK Sloboda Tuzla U17 Sloboda T U17
Matchday 3 KF Teuta KF Teuta 3:1 FC Luftëtari FC Luftëtari
Matchday 3 KF Vllaznia KF Vllaznia 0:2 KF Tirana KF Tirana
Matchday 20 Slavia Slavia Mozyr 2:4 Dynamo Brest Dynamo Brest
Matchday 20 FK Slutsk FK Slutsk 3:0 FK Vitebsk Vitebsk
Matchday 20 Gomel FK Gomel 2:2 Isloch Minskiy Rayon Isloch
Matchday 22 FK Palanga FK Palanga 0:4 Zalgiris Vilnius Zalgiris
Matchday 22 Kauno Zalgiris FK Kauno Zalgiris 1:0 Atlantas Klaipeda Atlantas
Matchday 4 FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj 1:0 NK Metalleghe BSI NK Metalleghe
Matchday 4 FK Buducnost FK Buducnost Banovici 5:0 NK Zvijezda Gradacac Zvijezda G.
Matchday 4 Br. Gracanica NK Bratstvo Gracanica 2:1 FK Gorazde FK Gorazde
Matchday 4 Olimp. Sarajevo FK Olimpik Sarajevo 1:0 HNK Capljina HNK Capljina
Matchday 4 HNK Orasje HNK Orasje 1:3 NK Travnik Travnik
Matchday 4 Kozara Gradiska FK Kozara Gradiska 2:0 FK Zeljeznicar Banja Luka Zeljeznicar BL
Matchday 4 Jedinstvo Brcko FK Jedinstvo Brcko 3:0 FK Tekstilac Derventa Tekstilac
Matchday 4 Po­dri­nje FK Po­dri­nje Janja 0:2 FK Rudar Prijedor Rudar Prijedor
Matchday 4 FK Alfa Modriča FK Alfa Modriča 0:2 FK Krupa na Vrbasu FK Krupa
Matchday 3 CABB Arreridj CA Bordj Bou Arreridj 1:0 ES Sétif ES Sétif
Matchday 3 Paradou AC Paradou AC 0:3 JS Kabylie JS Kabylie
Matchday 3 MC Oran MC Oran 1:0 CS Constantine CS Constantine
Matchday 3 NA Hussein Dey NA Hussein Dey 1:2 CR Belouizdad CR Belouizdad
Matchday 3 JS Saoura JS Saoura 0:1 MC Algiers MC Algiers
Matchday 26 Charlotte Ind. Charlotte Independence 0:0 Charleston Battery Charleston
Matchday 26 Louisville City Louisville City FC 1:1 Indy Eleven Indy Eleven
Matchday 26 Ottawa Fury Ottawa Fury FC 0:4 Pittsburgh Riverhounds SC Pittsburgh
Matchday 26 Real Monarchs Real Monarchs SLC 2:2 Oklahoma City Energy FC Oklahoma City
Matchday 26 Tacoma Defiance Tacoma Defiance 5:1 San Antonio FC San Antonio FC
Matchday 28 Pohang Steelers FC Pohang Steelers 1:0 Seongnam FC Seongnam FC
Semi-Finals Polokwane City Polokwane City FC 0:0 Highlands Park FC Highlands Park
Matchday 26 Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi 1:0 WIT Georgia Tbilisi WIT Georgia
Matchday 26 Rustavi FC Rustavi 0:2 Dinamo Batumi Dinamo Batumi
Matchday 6 NK Dob NK Roltek Dob 1:7 NK Nafta 1903 NK Nafta 1903
Matchday 6 NK Bilje Vitanest Bilje 2:3 ND Gorica ND Gorica
Matchday 6 NK Krsko NK Krsko 0:1 NK Brda NK Brda
Matchday 6 NK Rogaska NK Rogaska 0:0 NK Krka NK Krka
Matchday 6 NK Fuzinar NK Fuzinar 4:1 NK Dekani NK Dekani
Matchday 6 FC Koper FC Koper 2:0 ND Beltinci Beltinci
Matchday 23 FC Tucson FC Tucson 1:0 Chattanooga Red Wolves SC Red Wolves
Matchday 26 FC Anyang FC Anyang 0:0 Daejeon Citizen FC Daejeon Citizen
Matchday 26 Seoul E-Land Seoul E-Land FC 3:3 Busan IPark FC Busan IPark
Matchday 5 Airdrieonians Airdrieonians FC 0:0 Falkirk FC Falkirk FC
Matchday 5 East Fife East Fife FC 4:2 Raith Rovers FC Raith Rovers
Matchday 5 Forfar Athletic Forfar Athletic FC 0:0 Clyde FC Clyde FC
Matchday 5 Montrose Montrose FC 1:2 Dumbarton FC Dumbarton FC
Matchday 5 Stranraer Stranraer FC 1:2 Peterhead FC Peterhead FC
Matchday 20 Paraná Paraná Clube 1:1 Vila Nova Futebol Clube (GO) Vila Nova FC
Matchday 20 Cuiabá-MT Cuiabá Esporte Clube (MT) 0:0 Criciúma Esporte Clube Criciúma EC
Matchday 20 EC Vitória Esporte Clube Vitória 0:0 Botafogo Futebol Clube (SP) Botafogo FC
Matchday 20 Oeste Oeste Futebol Clube (SP) 0:0 Sport Club do Recife Sport Recife
Matchday 20 Figueirense FC Figueirense Futebol Clube 0:1 Guarani Futebol Clube (SP) Guarani
Matchday 20 Londrina-PR Londrina Esporte Clube (PR) 0:1 Clube de Regatas Brasil (AL) CRB
Matchday 20 Atlético-GO AC Goianiense (GO) 1:0 Esporte Clube São Bento (SP) São Bento (SP)
Matchday 20 Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta 1:0 Coritiba Foot Ball Club Coritiba FC
Matchday 2 Ajax Amateurs Ajax Amateurs 0:4 DVS '33 Ermelo DVS '33
Matchday 2 FC Lisse FC Lisse 0:1 Harkemase Boys Harkemase Boys
Matchday 2 Odin '59 Odin '59 Heemskerk 0:1 HSV Hoek Hoek
Matchday 2 SteDoCo VV SteDoCo 0:2 Excelsior '31 Rijssen Excelsior '31
Matchday 2 VVOG VVOG Harderwijk 1:3 Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk
Matchday 2 Barendrecht BVV Barendrecht 4:1 VV Ter Leede Ter Leede
Matchday 2 VV Goes VV Goes 0:3 Almere City FC U21 Almere City U21
Matchday 2 VVSB VVSB Noordwijkerhout 2:2 VV DOVO Veenendaal DOVO
Matchday 4 The New Saints The New Saints FC 2:1 Penybont FC Penybont FC
Matchday 6 Bristol City Bristol City 2:2 Middlesbrough FC Middlesbrough
Matchday 6 Millwall Millwall FC 1:1 Hull City Hull City
Matchday 6
West Brom West Bromwich Albion 3:2 Blackburn Rovers Blackburn
Matchday 6 Wigan Wigan Athletic 0:0 Barnsley FC Barnsley FC
Matchday 6 Leeds Leeds United 0:1 Swansea City Swansea
Matchday 6 Nottm Forest Nottingham Forest 1:1 Preston North End Preston NE
Matchday 6 Sheff Wed Sheffield Wednesday 1:2 Queens Park Rangers QPR
Matchday 6 Brentford Brentford FC 3:0 Derby County Derby
Matchday 6 Luton Luton Town 2:1 Huddersfield Town Huddersfield
Matchday 6 Birmingham Birmingham City 2:1 Stoke City Stoke City
Matchday 6 Reading Reading FC 0:2 Charlton Athletic Charlton
Matchday 6 Vorwärts Steyr SK Vorwärts Steyr 3:2 FC Dornbirn FC Dornbirn
Matchday 5 Albion Rovers Albion Rovers FC 2:1 Stirling Albion FC Stirling
Matchday 5 Annan Athletic Annan Athletic FC 1:1 Stenhousemuir FC Stenhousemuir
Matchday 5 Cove Rangers Cove Rangers FC 3:0 Queen's Park FC Queen's Park
Matchday 5 Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC 2:1 Brechin City FC Brechin City
Matchday 5 Elgin City Elgin City FC 3:3 Edinburgh City FC Edinburgh City
Matchday 3 Banks O' Dee Banks O' Dee FC 2:0 Golspie Sutherland FC Golspie SFC
Matchday 3 Girvan FC Girvan FC 0:1 Broxburn Athletic FC Broxburn FC
Matchday 3 Threave Rovers Threave Rovers 0:2 Hill of Beath Hawthorn Hill of Beath Hawthorn
Matchday 3 Lochee Lochee United FC 5:2 Lothian Thistle Hutchison Vale FC Lothian Thistle
Matchday 3 Whitehill Whitehill Welfare FC 0:1 Penicuik Athletic FC Penicuik
Matchday 3 Camelon Camelon Juniors FC 0:2 Auchinleck Talbot FC Auchinleck
Second Round PO Elassonas PO Elassonas 5:3 on pens Tilykratis Lefkadas Tilykratis
Matchday 3 Belgrano Club Atlético Belgrano 1:0 Club Atlético Barracas Central Barracas C.
Matchday 3 Chacarita Jrs Club Atlético Chacarita Juniors 0:3 Deportivo Santamarina Dep. Santamarin
Matchday 3 Tigre Club Atlético Tigre 2:0 CA All Boys Buenos Aires All Boys
Matchday 3 Defensores Defensores de Belgrano 2:2 Atlético de Rafaela Rafaela
Matchday 3 Brown Adrogue Brown de Adrogue 0:1 Club Atlético Gimnasia y Esgrima (Jujuy) Gimnasia (J)
Matchday 3 CA Sarmiento Club Atlético Sarmiento (Junin) 3:1 Club Atlético San Martín (Tucumán) San Martín (T)
Matchday 7 Defensor Defensor Sporting Club 2:2 Club Atlético Boston River Boston River
Matchday 7 Progreso Club Atlético Progreso 0:0 Juventud de Las Piedras Juventud
Matchday 7 Racing Club Racing Club de Montevideo 2:4 Rampla Juniors FC Rampla Jrs
Matchday 7 Liverpool FC Liverpool FC Montevideo 3:0 Club Plaza Colonia Plaza Colonia
Matchday 7 Cerro Largo Cerro Largo FC 1:0 CA Fénix CA Fénix
Matchday 7 Wanderers Montevideo Wanderers 0:1 Club Atlético Cerro CA Cerro
Matchday 27 Kalev Kalev Tallinn 0:3 JK Trans Narva JK Trans Narva
Matchday 27 JK Tammeka Jalgpallikool Tammeka 1:2 Nomme Kalju FC Kalju Nömme
Matchday 24 Warriors FC Warriors FC 2:1 Albirex Niigata (S) Albirex Niigata
Matchday 6 Gillingham FC Gillingham FC 5:0 Bolton Wanderers Bolton
Matchday 6 Rotherham Rotherham United 1:1 Tranmere Rovers Tranmere Rovers
Matchday 6 Ipswich Ipswich Town 3:0 Shrewsbury Town Shrewsbury
Matchday 6 Oxford United Oxford United 3:3 Coventry City Coventry
Matchday 6 Blackpool Blackpool FC 1:1 Portsmouth FC Portsmouth
Matchday 6 Burton Albion Burton Albion 2:0 Bristol Rovers Bristol Rovers
Matchday 6 Southend United Southend United 0:3 Rochdale AFC Rochdale
Matchday 6 Peterborough Peterborough United 3:0 Sunderland AFC Sunderland
Matchday 6 Lincoln City Lincoln City 2:0 Fleetwood Town Fleetwood
Matchday 6 Accrington Accrington Stanley 2:1 Milton Keynes Dons MK Dons
Matchday 6 AFC Wimbledon AFC Wimbledon 0:0 Wycombe Wanderers Wycombe
Matchday 6 Crawley Town Crawley Town 1:0 Cheltenham Town Cheltenham Town
Matchday 6 Crewe Alexandra Crewe Alexandra 2:1 Bradford City Bradford
Matchday 6 Exeter City Exeter City 1:0 Mansfield Town Mansfield Town
Matchday 6 Forest Green Forest Green Rovers 0:2 Newport County Newport County
Matchday 6 Northampt. Town Northampton Town 3:1 Plymouth Argyle Plymouth
Matchday 6 Oldham Athletic Oldham Athletic 0:1 Colchester United Colchester Utd.
Matchday 6 Port Vale Port Vale FC 1:0 Cambridge United Cambridge Utd.
Matchday 6 Salford Salford City 1:1 Leyton Orient Leyton Orient
Matchday 6 Scunthorpe Utd. Scunthorpe United 0:1 Carlisle United Carlisle United
Matchday 6 Stevenage Stevenage FC 2:2 Macclesfield Town Macclesfield
Matchday 6 Swindon Town Swindon Town 3:1 Morecambe FC Morecambe FC
Matchday 6 Walsall Walsall FC 1:3 Grimsby Town Grimsby Town
Matchday 8 Yeovil Town Yeovil Town 3:1 Notts County Notts County
Matchday 8 Wrexham Wrexham AFC 1:2 Stockport County Stockport
Matchday 8 Chesterfield FC Chesterfield FC 1:1 Dagenham & Redbridge FC Dag & Red FC
Matchday 8 Bromley Bromley FC 2:2 AFC Fylde Fylde
Matchday 8 Halifax Town FC Halifax Town 2:1 Solihull Moors Solihull Moors
Matchday 8 Sutton Utd Sutton United 0:3 Maidenhead United Maidenhead Utd.
Matchday 8 Eastleigh FC Eastleigh FC 1:2 Barnet FC Barnet
Matchday 8 Torquay United