For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 7:53:55 AM
Qualifying Round Qarabag Agdam Qarabağ Ağdam 2:1 Linfield FC Linfield
Qualifying Round Riga Riga FC 1:0 FC Copenhagen FC Copenhagen
Qualifying Round Apol. Limassol Apollon Limassol 0:4 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
Qualifying Round BATE Borisov BATE Borisov 2:0 FC Astana FC Astana
Qualifying Round Molde FK Molde FK 1:1 FK Partizan Belgrade Partizan
Qualifying Round Zorya Luhansk Zorya Luhansk 2:2 RCD Espanyol Barcelona Espanyol
Qualifying Round Bnei Yehuda Bnei Yehuda Tel Aviv 0:1 Malmö FF Malmö FF
Qualifying Round AIK AIK 1:4 Celtic FC Celtic
Qualifying Round PAOK Salonika PAOK Thessaloniki 3:2 Slovan Bratislava Slo. Bratislava
Qualifying Round Spartak Moscow Spartak Moscow 1:2 SC Braga Braga
Qualifying Round Trabzonspor Trabzonspor 0:2 AEK Athens AEK Athens
Qualifying Round H. Beer Sheva Hapoel Beer Sheva 0:3 Feyenoord Rotterdam Feyenoord
Qualifying Round Royal Antwerp Royal Antwerp FC 1:4 AET AZ Alkmaar AZ Alkmaar
Qualifying Round HNK Rijeka HNK Rijeka 1:1 KAA Gent KAA Gent
Qualifying Round Ferencváros Ferencvárosi TC 4:2 Suduva Marijampole Suduva
Qualifying Round F91 Dudelange F91 Dudelange 7:5 on pens FC Ararat-Armenia Yerevan Ararat-Armenia
Qualifying Round NK Maribor NK Maribor 2:2 PFK Ludogorets Razgrad Ludogorets
Qualifying Round
E. Frankfurt Eintracht Frankfurt 3:0 RC Strasbourg Alsace R. Strasbourg
Qualifying Round
Wolves Wolverhampton Wanderers 2:1 Torino FC Torino
Qualifying Round Rangers Rangers FC 1:0 Legia Warszawa Legia Warszawa
Qualifying Round Vit. Guimarães Vitória Guimarães SC 1:0 FCSB FCSB
last 16 Dep. Guastatoya Deportivo Guastatoya 0:0 Comunicaciones FC Comunicaciones
last 16 CD Águila CD Águila 1:0 Deportivo Saprissa Saprissa
First Round Mus Menderes Mus Menderes Spor 2:1 Bitlis Özgüzelderespor Özgüzelderespor
First Round Kilis Belediye Kilis Belediye Spor 1:0 AET Dersim Spor Dersim Spor
First Round Mardin Basak Mardin Büyüksehir Basak Spor 2:1 Kahta 02 Spor Kahta 02 Spor
First Round Yüksekova Bld Yüksekova Belediyespor 0:2 Siirt Il Özel Idaresi Spor Siirt Idare
First Round Kars 36 Spor Kars 36 Spor 1:0 Hocvan Spor Hocvan Spor
First Round Görelespor Görelespor 1:0 Merzifonspor Merzifonspor
First Round 1074 Cankiri 1074 Cankiri Spor 2:0 Boyabat 1868 Spor Boyabat 1868
First Round Karaman Bld Karaman Belediyespor 1:0 Bucak Belediye Oguzhanspor Oguzhanspor
First Round Cubukspor Cubukspor 1:3 Kirikkale Büyük Anadolu Spor Büyük Anadolu
First Round Yalova Kadiköy Yalova Kadiköy 3:4 on pens Bigaspor Bigaspor
First Round Bursa Yildirim Bursa Yildirim Spor 1:0 Bozüyük Vitraspor Bozüyük Vitra
First Round Tavsanli Linyit TKI Tavsanli Linyitspor 1:0 Isparta 32 Spor Isparta 32 Spor
Matchday 8 KS Samara II Krylya Sovetov Samara II 0:3 Dinamo Moscow II Dinamo M II
Quarter-Finals Boca Juniors Club Atlético Boca Juniors 0:0 LDU Quito LDU Quito
Quarter-Finals Internacional Sport Club Internacional 1:1 Clube de Regatas do Flamengo Flamengo
Matchday 21 Türkgücü KS Türkgücü Kassel 0:0 SG Hombressen/​Udenhausen SG Hombressen
Matchday 7 León Club León FC 2:2 Santos Laguna Santos Laguna
Matchday 7 Necaxa Club Necaxa 1:1 Deportivo Toluca Toluca
Matchday 7 Club Tijuana Club Tijuana 3:2 CD Cruz Azul CD Cruz Azul
Matchday 26 Montreal Impact Montreal Impact 2:1 Vancouver Whitecaps FC Vancouver
Quarter-Finals Once Caldas Once Caldas 2:3 Independiente Medellín Indep. Medellín
Quarter-Finals Deportivo Pasto Asociación Deportivo Pasto 4:0 Deportivo Pereira Pereira
Matchday 2 Al-Adalh FC Al-Adalh FC 4:0 Damac FC Damac FC
Matchday 2 Al-Feiha Al-Feiha FC 2:1 Al-Hazm Al-Hazm
Matchday 4 Puerto Cabello Academia Puerto Cabello 3:3 Zulia FC Zulia FC
Matchday 2 US Ben Guerdane Union Sportive de Ben Guerdane 0:1 JS Kairouanaise JS Kairouan
Matchday 26 ATL UTD 2 Atlanta United 2 1:2 Memphis 901 FC Memphis 901 FC
Matchday 26 Loudoun United Loudoun United FC 1:1 Birmingham Legion FC Legion FC
Matchday 26 Roughnecks FC Tulsa Roughnecks FC 1:1 Las Vegas Lights FC Las Vegas
Matchday 26 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi 5:0 FC Dila Gori FC Dila
Matchday 23 Forward Madison Forward Madison FC 0:1 Greenville Triumph SC Greenville
Matchday 19 Guarani Guarani Futebol Clube (SP) 1:0 Londrina Esporte Clube (PR) Londrina-PR
Matchday 19 São Bento (SP) Esporte Clube São Bento (SP) 0:2 América Futebol Clube (MG) América-MG
group stage Picerno AZ Picerno 0:2 AS Bisceglie 1913 Bisceglie
Matchday 26 FC Flora U21 FC Flora Tallinn U21 5:2 Kohtla-Järve JK Järve JK Järve
Matchday 26 FC Elva FC Elva 4:1 Jalgpallikool Tammeka U21 JK Tammeka U21
Matchday 26 Rakvere Tarvas Rakvere JK Tarvas 4:2 FCI Levadia U21 FCI Levadia U21
Matchday 26 Pärnu Vaprus Pärnu JK Vaprus 0:2 Tallinn JK Legion TJK Legion
Matchday 26 JK Welco Tartu JK Welco 1:0 Kalev Tallinn U21 Kalev U21
Matchday 21 Chiangmai FC Chiangmai FC 0:1 Suphanburi FC Suphanburi FC
Matchday 7 FK Ufa 2 FK Ufa 2 1:3 Nosta Novotroitsk Nosta
Matchday 7 Vejle BK Vejle Boldklub 4:1 Viborg FF Viborg FF
Second Round SK Belá SK Belá 5:1 SK Zavazna Poruba Zavazna Poruba
Matchday 2 Hapoel Acre Hapoel Acre 3:3 Maccabi Ahi Nazareth M. Ahi Nazareth
Matchday 2 H. Nof HaGalil Hapoel Nof HaGalil 2:2 SC Kfar Qasem SC Kfar Qasem
Matchday 2 H Rishon leZion Hapoel Rishon leZion 1:1 Maccabi Petah Tikva M. Petah Tikva
Matchday 2 B TLV Bat Yam Beitar Tel Aviv Bat Yam 1:3 Hapoel Ashkelon H. Ashkelon
Matchday 2 Hapoel Bnei Lod Hapoel Bnei Lod 3:0 Hapoel Afula Hapoel Afula
Matchday 9 Valour FC Valour FC 2:0 HFX Wanderers FC HFX Wanderers
Matchday 9 Cavalry FC Cavalry FC 1:1 Pacific FC Pacific FC
Matchday 2 AKA Austria U18 AKA Austria Wien U18 2:3 AKA Red Bull Salzburg U18 AKA Salzb. U18
Matchday 2 AKA Austria U16 AKA Austria Wien U16 2:5 AKA Red Bull Salzburg U16 AKA Salzb. U16
Matchday 18 PEPO PEPO Lappeenranta 1:3 JIPPO Joensuu JIPPO
Matchday 18 GBK Gamlakarleby Bollklubb 0:1 SJK Seinäjoki II SJK II
Matchday 17 Töölön Taisto Töölön Taisto 4:4 Etelä-Espoon Pallo EsPa
Matchday 17 FC Espoo II FC Espoo II 2:0 Helsinki IFK II HIFK II
Matchday 17 FC Finnkurd FC Finnkurd 0:4 SexyPöxyt SexyPöxyt
Matchday 17 FC HooGee FC HooGee 2:2 Koivukylän Palloseura Koivukylän
Matchday 16 Atlantis FC II Atlantis FC II 4:2 Tuusulan Palloseura Tuusulan
Quarter-Finals Técnico U. Técnico Universitario 1:0 CS Emelec CS Emelec
Matchday 2 FC Hound Dogs FC Hound Dogs 2:2 FC College 1975 Reserve College Reserve
Matchday 5 FC Noah FC Noah Erewan 2:0 FC Urartu Yerevan FC Urartu
Matchday 6 FC Sevan FC Sevan 0:0 FC Shirak Gyumri II Shirak II
Matchday 26 Vändra Vaprus JK Vändra Vaprus 2:0 FC Nomme United Nomme United
Matchday 26 JK Volta Pohja-Tallinna JK Volta 3:4 JK Tabasalu JK Tabasalu
Matchday 26 Keila JK Keila JK 4:2 FC Helios Voru FC Helios Voru
Matchday 26 Nomme Kalju U21 Nomme Kalju FC U21 3:4 Paide Linnameeskond U21 Paide U21
Matchday 2 Floriana Floriana FC 1:0 Balzan FC Balzan FC
Matchday 2 Sliema Wander. Sliema Wanderers 1:3 Valletta FC Valletta
Matchday 2 Al-Wakrah Al-Wakrah Sports Club 2:0 Qatar Sports Club Qatar SC
Matchday 2 Al Duhail Al Duhail Sports Club 1:1 Al Arabi Sports Club Al Arabi
Matchday 2 Sh Khodrou Shahr Khodrou FC 2:1 Shahin Bushehr FC Shahin Bushehr
Matchday 2 Esteghlal FC Esteghlal FC 1:1 Foolad FC Foolad
Matchday 2 Sepahan Sepahan FC 1:0 Machine Sazi Tabriz Machine Sazi
Matchday 2 Sanat Naft Sanat Naft FC 1:1 Naft Masjed Soleyman FC Naft M.I.S F.C.
Estonia U17 Estonia U17 0:1 Sweden U16 Sweden U16
Latvia U17 Latvia U17 2:0 Azerbaijan U17 Azerbaijan U17
Belarus U17 Belarus U17 0:2 Turkey U17 Turkey U17