For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 1:40:23 PM
Matchday 3 Barmbek-U. HSV Barmbek-Uhlenhorst 2:3 TuS Dassendorf TuS Dassendorf
Qualifying Round Red Star Red Star Belgrade 1:1 BSC Young Boys BSC Young Boys
Qualifying Round Rosenborg BK Rosenborg BK 1:1 GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Qualifying Round Krasnodar FK Krasnodar 1:2 Olympiacos Piraeus Olympiacos
Matchday 3 Montpellier HSC Montpellier 1:0 Olympique Lyon Olympique Lyon
Matchday 11 Ilves Ilves Tampere 3:1 Helsinki IFK Helsinki IFK
First Round NK Hrvace NK Hrvace 3:1 HNK Segesta Sisak Segesta Sisak
Third Round TSG Backnang TSG Backnang 2:4 SG Sonnenhof Großaspach Sonnenhof-Gr.
Third Round FV Biberach FV Biberach/Riß 1:5 VfB Stuttgart II Stuttgart II
Matchday 5 TSV Godshorn TSV Godshorn 2:6 TuS Sulingen TuS Sulingen
Matchday 5 TSV Pattensen TSV Pattensen 0:1 SC Hemmingen/Westerfeld SC Hemmingen/W.
Matchday 5 Krähenwinkel TSV Krähenwinkel/Kaltenweide 3:3 VfL Bückeburg VfL Bückeburg
Matchday 5 Barsinghausen TSV Barsinghausen 3:3 SV Bavenstedt SV Bavenstedt
Matchday 5 Ramlingen-E. SV Ramlingen-Ehlershausen 2:0 TSV Burgdorf TSV Burgdorf
Matchday 5 STK Eilvese STK Eilvese 1:0 OSV Hannover OSV Hannover
Matchday 5 1.FC Wunstorf 1.FC Wunstorf 3:1 FC Eldagsen FC Eldagsen
Matchday 8 1.SC Feucht 1.SC Feucht 3:1 Kickers Selb Kickers Selb
Matchday 8 Baiersdorfer SV Baiersdorfer SV 2:5 FC Vorwärts Röslau Vorw. Röslau
Matchday 4 SV Rülzheim SV Rülzheim 0:1 TB Jahn Zeiskam TB Jahn Zeiskam
Matchday 16 Botafogo Botafogo Rio de Janeiro 0:0 Associação Chapecoense de Futebol Chapecoense
Matchday 8 Deportes Tolima Deportes Tolima 2:0 Jaguares de Córdoba Jaguares FC
Second Round FK Kalush FK Kalush 1:2 FK Minaj FK Minaj
Second Round MFK Mykolaiv MFK Mykolaiv 5:1 PFK Prykarpattia Ivano-Frankivsk Prykarpattia
Second Round Dinaz Vyshhorod Dinaz Vyshhorod 1:0 SFK Nyva-V Vinnytsia Nyva Vinnytsia
Second Round Cherkashchyna Cherkashchyna 1:2 Kremin Kremenchuk Kremin
Second Round Podillia Kh. Podillia Khmelnytskyi 5:6 on pens Volyn Lutsk Volyn Lutsk
Second Round FK Vovchansk FK Vovchansk 0:1 on pens Obolon-Brovar Kyiv Obolon-Brovar
Second Round Veres Rivne NK Veres Rivne 1:2 Rukh Lviv Rukh Lviv
Second Round Hirnyk-Sport Hirnyk-Sport Horishni Plavni 7:6 on pens MFK Metalurh Zaporizhyaa MFK Metalurh
Second Round Avanhard K. Avanhard Kramatorsk 3:4 on pens Balkany Zoria Balkany Zoria
Second Round Alians Alians Lypova Dolyna 4:1 SK Chaika SK Chaika
Second Round SK Tavriya SK Tavriya Simferopol 2:3 Bukovyna Chernivtsi Bukovyna
Second Round FK Inhulets FK Inhulets Petrove 2:0 Metalist 1925 Kharkiv Metalist 1925
Matchday 2 KF Tirana KF Tirana 0:0 KF Teuta KF Teuta
Second Round Dolni Benesov FC MSA Dolni Benesov 2:3 1.SK Prostejov 1.SK Prostejov
Second Round Rosice FC Slovan Rosice 1:5 SK Sigma Olomouc Sigma Olomouc
Second Round Val. Mezirici TJ Valasske Mezirici 0:5 FK Fotbal Trinec Fotbal Trinec
Second Round SFK Vrchovina SFK Vrchovina 0:5 1.FC Slovácko Slovácko
Third Round Rasmus Värki Rasmus Värki Jalgpallikool 3:0 Anija JK Anija JK
Matchday 19 CRB Clube de Regatas Brasil (AL) 0:3 Clube Atlético Bragantino (SP) Bragantino
Quarter-Finals SIPG Shanghai SIPG 2:2 Urawa Red Diamonds Urawa Reds
Quarter-Finals Ittihad Al-Ittihad Jeddah 0:0 Al-Hilal Riyadh Hilal
Quarter-Finals FK Altyn Asyr FK Altyn Asyr 2:2 Ha Noi FC Ha Noi FC
Second Round AS Nancy AS Nancy-Lorraine 1:0 AC Ajaccio AC Ajaccio
Second Round Bourg-en-Bresse Bourg-en-Bresse Péronnas 01 7:6 on pens AS Béziers AS Béziers
Second Round FC Le Mans FC Le Mans 10:9 on pens US Orléans US Orléans
Second Round FC Niort FC Chamois Niort 5:4 on pens Grenoble Foot 38 Grenoble
Second Round G. Ajaccio GFC Ajaccio 6:7 on pens Paris FC Paris FC
Second Round Lens RC Lens 7:6 on pens Clermont Foot Auvergne 63 Clermont Foot
Matchday 2 Dep. Santamarin Deportivo Santamarina 0:1 Club Deportivo Riestra CD Riestra
Matchday 2 Quilmes Quilmes Atlético Club 1:0 Defensores de Belgrano Defensores
Matchday 26 JK Tammeka Jalgpallikool Tammeka 1:1 FCI Levadia FCI Levadia
group stage Northampt. Town Northampton Town 5:4 on pens Arsenal FC U23 Arsenal U23
group stage Mansfield Town Mansfield Town 2:5 on pens Everton FC U23 Everton U23
Matchday 4 Sport Boys Sport Boys Callao 1:1 Universidad César Vallejo César Vallejo
Matchday 28 Shamrock Rovers Shamrock Rovers 2:1 Waterford FC Waterford FC
Matchday 27 Hougang Utd. Hougang United FC 1:1 Albirex Niigata (S) Albirex Niigata
Second Round Burton Albion Burton Albion 4:0 Morecambe FC Morecambe FC
Second Round Crewe Alexandra Crewe Alexandra 1:6 Aston Villa Aston Villa
Second Round Leeds Leeds United 6:7 on pens Stoke City Stoke City
Second Round Nottm Forest Nottingham Forest 3:0 Derby County Derby
Second Round Preston NE Preston North End 7:6 on pens Hull City Hull City
Second Round Rochdale Rochdale AFC 2:1 Carlisle United Carlisle United
Second Round Sheffield Utd. Sheffield United 2:1 Blackburn Rovers Blackburn
Second Round Bristol Rovers Bristol Rovers 1:2 Brighton & Hove Albion Brighton
Second Round Cardiff Cardiff City 0:3 Luton Town Luton
Second Round Crawley Town Crawley Town 1:0 Norwich City Norwich
Second Round
Crystal Palace Crystal Palace 4:5 on pens Colchester United Colchester Utd.
Second Round Fulham Fulham FC 0:1 Southampton FC Southampton
Second Round Newport County Newport County 0:2 West Ham United West Ham
Second Round Oxford United Oxford United 6:4 on pens Millwall FC Millwall
Second Round Plymouth Plymouth Argyle 2:4 Reading FC Reading
Second Round Southend United Southend United 1:4 Milton Keynes Dons MK Dons
Second Round Watford Watford FC 3:0 Coventry City Coventry
Matchday 4 CS Mioveni CS Mioveni 2:0 SCM FC Arges SCM FC Arges
Matchday 4 Benfica U23 SL Benfica U23 4:2 Vitória de Guimarães SC U23 Vitória SC U23
Matchday 4 Aves U23 CD Aves U23 1:1 FC Famalicão U23 Famalicão U23
Matchday 4 Braga U23 SC Braga U23 2:1 Portimonense SC U23 Portimonense 23
Matchday 4 Sporting CP U23 Sporting CP U23 3:1 CS Marítimo U23 Marítimo U23
Matchday 4 Vitória FC U23 Vitória de Setúbal FC U23 2:2 Leixões SC Sub-23 Leixões Sub-23
Matchday 4 Cova Piedade 23 CD Cova da Piedade U23 0:0 Belenenses SAD U23 Belenenses U23
Matchday 3 Ostrava U19 FC Banik Ostrava U19 3:0 FC Viktoria Plzen U19 Vikt. Plzen U19
Matchday 21 Halmstad Halmstads BK 1:2 Jönköpings Södra IF Jönköping
Matchday 18 Dinamo Dinamo Samarqand 0:3 FK Bukhara Bukhara
Matchday 18 Kokand 1912 FK Kokand 1912 1:0 Nasaf Qarshi Nasaf Qarshi
Matchday 18 Sogdiana Sogdiana Jizzakh 1:0 FK AGMK Olmaliq AGMG Olmaliq
Matchday 18 Pakhtakor Pakhtakor Tashkent 5:1 FK Andijon FK Andijon
Matchday 5 ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz 1:4 Hertha BSC II Hertha BSC II
Matchday 5 VfB Auerbach VfB Auerbach 1:1 1.FC Lokomotive Leipzig Lok Leipzig
Matchday 3 RW Koblenz TuS Rot-Weiß Koblenz 1:3 1.FC Saarbrücken Saarbrücken
Matchday 1 Rapid Wien II SK Rapid Wien II 2:1 FC Admira Wacker Mödling II FC Admira II
Matchday 3 Qashqai Shiraz Qashqai Shiraz 1:2 Mes Rafsanjan Mes Rafsanjan
Matchday 3 Niroye Zamini Niroye Zamini FC 1:2 Sepidrood Rasht FC Sepidrood
Matchday 3 Sorkhpooshan Sorkhpooshan Samasha Pakdasht 0:0 Golreyhan Alborz FC Golreyhan FC
Matchday 3 Rayka Babol Rayka Babol 0:0 Baadraan Tehran Baadraan
Matchday 3 Malavan Malavan of Bandar Anzali 1:1 Damash Gilan FC Damash Gilan
Matchday 3 Elmoadab FC Elmoadab FC 0:3 Khosheh Talaei Saveh Khosheh Talaei
Matchday 3 Aluminium Arak Aluminium Arak FC 1:0 Navad Urmia FC Navad Urmia FC
Matchday 3 Arman Gohar Arman Gohar Sirjan 2:2 Mes Kerman Mes Kerman
Matchday 3 Esteghlal Khz. Esteghlal Khuzestan 0:1 Fajr Sepasi Shiraz Fajr Sepasi
Matchday 4 Aldosivi Club Atlético Aldosivi 3:0 Club Atlético Tucumán CA Tucumán
Matchday 4 Huracán Club Atlético Huracán 0:0 Asociación Atlética Argentinos Juniors Argentinos Jrs.
Second Round Freiensteinau SG Freiensteinau 0:4 FC Bayern Alzenau Bayern Alzenau
Second Round SC Willingen SC Willingen 2:3 SG Barockstadt Fulda-Lehnerz SG Barockstadt
Second Round TuS Dietkirchen TuS Dietkirchen 3:1 SC Waldgirmes SC Waldgirmes
Second Round Offenburger FV Offenburger FV 3:3 SV Oberwolfach SV Oberwolfach
Matchday 2 Schrems ASV Schrems 0:0 SC Retz SC Retz
Matchday 2 Waidhofen/T. SV Waidhofen/Thaya 0:0 ASK Mannersdorf Mannersdorf
Matchday 3 1.FC Köln U17 1.FC Köln U17 3:2 Fortuna Düsseldorf U17 Düsseldorf U17
Matchday 3 AS Calcio AS Calcio Kreuzlingen 1:2 FC Bazenheid FC Bazenheid
Matchday 17 Ekenäs IF II Ekenäs IF II 0:7 Atlantis FC Atlantis FC
Matchday 23 Independiente Independiente del Valle 2:0 Fuerza Amarilla SC Fuerza Amarilla
Matchday 2 Lions Gib Res Lions Gibraltar FC Reserve 1:2 FC Manchester 62 Reserve Manch. 62 Res
Matchday 5 ZSKA Erewan ZSKA Erewan 0:4 FC Van FC Van
Matchday 5 Aragats FC Aragats Ashtarak 3:4 Torpedo Erewan Torpedo
Matchday 5 L. Artsakh Lernayin Artsakh Erewan 5:0 FC Ani FC Ani
Matchday 13 JK Tammeka U19 Jalgpallikool Tammeka U19 4:1 Rakvere JK Tarvas U19 JK Tarvas U19
Matchday 13 FC Nomme U19 FC Nomme United U19 3:1 JK Tabasalu U19 Tabasalu U19
Matchday 13 Hel./Jogeva U19 FC Helios Tartu/Jogeva SK Noorus 96 U19 5:2 FC Flora Tallinn U19 FC Flora U19
Matchday 5 FC Voran Ohe FC Voran Ohe 3:4 SV Altengamme Altengamme
Matchday 4 Cape Town City Cape Town City FC 1:2 Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs
Matchday 4 Highlands Park Highlands Park FC 2:1 AmaZulu FC AmaZulu FC
Estonia U17 Estonia U17 3:1 Sweden U16 Sweden U16
Israel U17 Israel U17 5:0 Latvia U17 Latvia U17
Turkey U17 Turkey U17 3:1 Slovakia U17 Slovakia U17
First Preliminary Round FC Vaduz III FC Vaduz III 0:6 FC Triesen FC Triesen