For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 7:53:13 AM
Matchday 1 Hobro Reserves Hobro IK Reserves 0:3 Randers FC Reserves RFC Reserves
Matchday 2 SIF Reserves Silkeborg IF Reserves 2:3 Esbjerg fB Reserves EFB Reserves
Matchday 4
FC St. Pauli FC St. Pauli 2:1 Holstein Kiel Holstein Kiel
Matchday 6
FSV Zwickau FSV Zwickau 3:5 1.FC Kaiserslautern 1.FC K'lautern
Matchday 1
Inter Inter Milan 4:0 US Lecce Lecce
Matchday 7 Ural II Ural Ekaterinburg II 5:3 FK Sochi II FK Sochi II
Matchday 7 Ural Ural Yekaterinburg 3:1 FC Sochi Sochi
Matchday 7 Dinamo Bukarest Dinamo Bukarest 3:0 FC Hermannstadt FC Hermannstadt
Matchday 2 Gaziantep FK Gaziantep FK 4:1 Genclerbirligi Ankara Genclerbirligi
Matchday 3 Vitesse U21 Vitesse Arnhem U21 1:1 FC Twente Enschede U21 FC Twente U21
Matchday 3 Feyenoord U21 Feyenoord U21 5:1 De Graafschap Doetinchem U21 De Graafs. U21
Matchday 3 Emmen U21 FC Emmen U21 1:1 FC Groningen U21 Groningen U21
Matchday 3 SC Cambuur U21 SC Cambuur-Leeuwarden U21 1:3 Go Ahead Eagles Deventer U21 Go Ahead U21
Matchday 3 PEC Zwolle U21 PEC Zwolle U21 3:2 SC Heerenveen U21 Heerenveen U21
Matchday 3 FC Eindh. U21 FC Eindhoven U21 2:1 FC Den Bosch U21 Den Bosch U21
Matchday 3 Sittard U21 Fortuna Sittard U21 0:4 RKC Waalwijk U21 RKC U21
Matchday 3 VVV-Venlo U21 VVV-Venlo U21 4:0 Willem II Tilburg U21 Willem II U21
Matchday 3 Dordrecht U21 FC Dordrecht U21 0:1 NAC Breda U21 NAC Breda U21
Matchday 3 NEC U21 NEC Nijmegen U21 3:1 Roda JC Kerkrade U21 Roda JC U21
Matchday 5 SK Dnipro-1 SK Dnipro-1 2:3 FK Lviv FK Lviv
Matchday 2 Standard Res. Standard Liège Reserves 2:0 KAA Gent II KAA Gent II
Matchday 2 St.Truiden Res. VV St. Truiden Reserve 1:2 Club Brugge Reserve Brugge Res.
Matchday 2 OH Leuven Res. Oud-Heverlee Leuven Reserve 1:1 KRC Genk II KRC Genk II
Matchday 2 KV Mechelen II KV Mechelen II 1:0 RSC Anderlecht Reserve Anderlecht Res.
Matchday 7 AC Horsens AC Horsens 0:5 Aalborg BK Aalborg BK
Matchday 19 Bodø/Glimt FK Bodø/Glimt 4:0 Vålerenga Fotball Vålerenga
Matchday 21 Falkenberg Falkenbergs FF 0:2 Hammarby IF Hammarby
Matchday 21 GIF Sundsvall GIF Sundsvall 1:2 IF Elfsborg Elfsborg
Matchday 21 IFK Göteborg IFK Göteborg 4:0 Kalmar FF Kalmar FF
Matchday 21 FC Inter FC Inter Turku 2:1 Kokkolan Pallo-Veikot Kokkolan PV
Matchday 6 Pogon Szczecin Pogon Szczecin 1:2 Wisla Plock Wisla Plock
Matchday 7 Botev Vratsa POFK Botev Vratsa 2:1 Etar Veliko Tarnovo FK Etar
Matchday 7 NK Domzale NK Domzale 1:1 NK Aluminij Kidricevo NK Aluminij
Matchday 4 Pr. Niederkorn FC Progrès Niederkorn 2:0 F91 Dudelange F91 Dudelange
Second Round TuS Tengern TuS Tengern 0:3 TuS Haltern TuS Haltern
Matchday 16 Ceará SC Ceará Sporting Club 0:3 Clube de Regatas do Flamengo Flamengo
Matchday 16 Avaí FC Avaí Futebol Clube (SC) 1:1 Sport Club Corinthians Paulista Corinthians
Matchday 16 Alagoano Centro Sportivo Alagoano (AL) 1:1 Cruzeiro Esporte Clube Cruzeiro
Matchday 6 Chivas Deportivo Guadalajara 1:2 Club Necaxa Necaxa
Matchday 25 Cincinnati FC Cincinnati 1:3 Columbus Crew SC Columbus Crew
Matchday 25 FC Dallas FC Dallas 5:1 Houston Dynamo Houston
Matchday 25 Los Angeles FC Los Angeles FC 3:3 Los Angeles Galaxy LA Galaxy
Matchday 8 Atl. Nacional Atlético Nacional 5:2 Independiente Medellín Indep. Medellín
Matchday 8 Rionegro Águila Rionegro Águilas 1:0 Independiente Santa Fe Indep. Santa Fe
Matchday 8 CD América CD América de Cali 1:0 Envigado FC Envigado
Matchday 18 Hafnarfjördur FH Hafnarfjördur 2:4 Breidablik Kópavogur Breidablik
Matchday 18 Fylkir Fylkir Reykjavík 3:2 HK Kópavogs HK Kópavogs
Matchday 18 Valur Valur Reykjavík 2:2 Stjarnan Gardabaer Stjarnan
Matchday 4 Cimarrones Cimarrones de Sonora 0:1 Tampico Madero Tampico Madero
Matchday 25 Bethlehem Steel Bethlehem Steel FC 2:3 Birmingham Legion FC Legion FC
Matchday 25 Indy Eleven Indy Eleven 3:1 Charlotte Independence Charlotte Ind.
Matchday 25 Gwangju FC Gwangju FC 0:0 Daejeon Citizen FC Daejeon Citizen
Matchday 25 Asan Mugunghwa Asan Mugunghwa FC 1:1 Suwon FC Suwon FC
Matchday 3 Aberystwyth Aberystwyth Town FC 1:10 The New Saints FC The New Saints
Matchday 3 Barry Town Barry Town United FC 2:2 Bala Town FC Bala Town
Matchday 3 Caernarfon Town Caernarfon Town 1:1 Cefn Druids AFC Cefn Druids
Matchday 3 Cardiff Metro Cardiff Metropolitan University FC 1:0 Airbus UK Broughton FC Airbus UK BFC
Matchday 3 Connah's Quay Connah's Quay Nomads FC 1:1 Carmarthen Town AFC Carmarthen
Matchday 3 Newtown Newtown AFC 1:1 Penybont FC Penybont FC
Quarter-Finals Al-Nassr Al-Nassr FC 2:1 Al Sadd Sports Club Al Sadd
Matchday 21 Dundalk FC Dundalk FC 3:0 University College Dublin UCD
Matchday 7 Hartlepool Utd. Hartlepool United 4:2 Wrexham AFC Wrexham
Matchday 7 Notts County Notts County 5:1 Chorley FC Chorley FC
Matchday 7 Dover Athletic Dover Athletic 1:2 Woking FC Woking FC
Matchday 7 Maidenhead Utd. Maidenhead United 1:2 Bromley FC Bromley
Matchday 7 Stockport Stockport County 2:0 Chesterfield FC Chesterfield FC
Matchday 7 Fylde AFC Fylde 0:0 Harrogate Town Harrogate Town
Matchday 7 Barnet Barnet FC 2:2 Torquay United FC Torquay United
Matchday 7 Aldershot Town Aldershot Town 1:1 Sutton United Sutton Utd
Matchday 7 Barrow Barrow AFC 1:2 FC Halifax Town Halifax Town
Matchday 7 Dag & Red FC Dagenham & Redbridge FC 3:2 Yeovil Town Yeovil Town
Matchday 7 Boreham Wood Boreham Wood FC 1:2 Ebbsfleet United Ebbsfleet Utd
Matchday 7 Solihull Moors Solihull Moors 1:2 Eastleigh FC Eastleigh FC
Matchday 1 Pordenone Pordenone Calcio 3:0 Frosinone Calcio Frosinone
Matchday 1 Novara Novara Calcio 1908 2:0 Juventus U23 Juventus U23
Matchday 5 Guingamp EA Guingamp 0:1 Valenciennes FC Valenciennes FC
Matchday 10 Spartak 2 Spartak 2 Moscow 0:1 Rotor Volgograd Rotor Volgograd
Matchday 4 SSC Farul SSC Farul Constanta 0:0 Petrolul Ploiesti Petr. Ploiesti
Matchday 6 Akron Togliatti Akron Togliatti 4:4 KamAZ Naberezhnye Chelny KamAZ
Matchday 3 PSV U21 PSV Eindhoven U21 0:1 MVV Maastricht MVV Maastricht
Matchday 2 Istanbulspor Istanbulspor 2:2 Altay SK Altay SK
Matchday 17 Odds BK II Odds BK II 1:2 Grorud IL Grorud IL
Matchday 21 Trelleborg Trelleborgs FF 0:1 Varbergs BoIS Varbergs BoIS
Matchday 21 Norrby Norrby IF 1:3 IK Brage Brage
Matchday 5 Dobanovci FK Buducnost Dobanovci 2:2 Graficar Belgrad Graficar
Matchday 2 NK Osijek II NK Osijek II 6:0 NK BSK Bijelo Brdo NK BSK Bijelo Brdo
Matchday 6 Stal Mielec Stal Mielec 1:0 Miedz Legnica Miedz Legnica
Matchday 18 Bunyodkor Bunyodkor Tashkent 1:1 Lokomotiv Tashkent Loko Tashkent
Matchday 18 Metallurg Bk. Metallurg Bekabad 1:0 Navbahor Namangan Navbahor
Matchday 3 Southampton U23 Southampton FC U23 2:4 Liverpool FC U23 Liverpool U23
Matchday 3 Stoke U23 Stoke City U23 0:1 Fulham FC U23 Fulham U23
Matchday 1 Hapoel Afula Hapoel Afula 1:1 Hapoel Petah Tikva H. Petah Tikva
Matchday 1 H. Ashkelon Hapoel Ashkelon 0:0 Hapoel Ramat Gan H. Ramat Gan
Matchday 1 Hapoel Katamon Hapoel Katamon Jerusalem 0:2 Hapoel Rishon leZion H Rishon leZion
Matchday 1 Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv 0:0 Maccabi Netanya Maccabi Netanya
Matchday 8 FC Edmonton FC Edmonton 2:2 York9 FC York9 FC
Matchday 4 CA Banfield Club Atlético Banfield 0:1 Club Atlético Boca Juniors Boca Juniors
Matchday 1 EN Paralimniou Enosis Neon Paralimniou 3:4 Ethnikos Achnas Ethnikos
Matchday 17 RoPS II Rovaniemen Palloseura II 7:1 Vaasan Palloseura II VPS II
Matchday 23 CD Macará CD Macará 2:1 CS Emelec CS Emelec
Matchday 2 Zira FC Zira FC 1:0 Neftchi Baku Neftchi Baku
Matchday 4 Ararat Yerevan FC Ararat Yerevan 1:1 Alashkert Yerevan Alashkert
Matchday 5 Lokomotiv FC Lokomotiv Erewan 3:2 FC Alashkert II Alashkert II
Matchday 5 Ararat-Arm. II FC Ararat-Armenia II 1:3 FC West Armenia West Armenia
Matchday 5 FC Sevan FC Sevan 4:1 FC Dilijan FC Dilijan
Matchday 5 Shirak II FC Shirak Gyumri II 0:1 FC Urartu Erewan II Urartu II
Matchday 5 Pyunik II FC Pyunik Yerevan II 4:1 FC Masis Masis
Matchday 20 FC Trollhättan FC Trollhättan 0:2 Ljungskile SK Ljungskile
Myanmar U15 Myanmar U15 1:6 South Korea U15 South Korea U15
Russia U15 Russia U15 0:2 Vietnam U16 Vietnam U16
Ukraine U17 Ukraine U17 2:1 Latvia U17 Latvia U17
Turkey U17 Turkey U17 1:1 Lithuania U17 Lithuania U17