For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 7:53:20 AM
Matchday 9 SE Reserves SönderjyskE Reserves 0:0 Odense Boldklub Reserves OB Reserves
Matchday 3
VfL Osnabrück VfL Osnabrück 4:0 SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98
Matchday 5
Hallescher FC Hallescher FC 1:2 FC Bayern Munich II FC Bayern II
Matchday 2
Wolves Wolverhampton Wanderers 1:1 Manchester United Man Utd
Matchday 6 Spartak Moscow Spartak Moscow 2:1 CSKA Moscow CSKA Moscow
Matchday 6 FC Voluntari FC Voluntari 0:3 Gaz Metan Medias Gaz Metan
Matchday 6 Astra Giurgiu Astra Giurgiu 1:1 FC Viitorul FC Viitorul
Matchday 1 Fenerbahce Fenerbahce SK 5:0 Gaziantep FK Gaziantep FK
Matchday 2 Groningen U21 FC Groningen U21 1:5 Vitesse Arnhem U21 Vitesse U21
Matchday 2 Heerenveen U21 SC Heerenveen U21 2:1 FC Emmen U21 Emmen U21
Matchday 2 Go Ahead U21 Go Ahead Eagles Deventer U21 2:1 PEC Zwolle U21 PEC Zwolle U21
Matchday 2 De Graafs. U21 De Graafschap Doetinchem U21 2:1 SC Cambuur-Leeuwarden U21 SC Cambuur U21
Matchday 2 Willem II U21 Willem II Tilburg U21 3:0 FC Eindhoven U21 FC Eindh. U21
Matchday 2 RKC U21 RKC Waalwijk U21 3:1 VVV-Venlo U21 VVV-Venlo U21
Matchday 2 Roda JC U21 Roda JC Kerkrade U21 1:1 FC Dordrecht U21 Dordrecht U21
Matchday 2 Tondela CD Tondela 1:2 Portimonense SC Portimonense
Matchday 1 KAA Gent II KAA Gent II 6:1 VV St. Truiden Reserve St.Truiden Res.
Matchday 1 KRC Genk II KRC Genk II 3:3 KV Mechelen II KV Mechelen II
Matchday 4 Zulte Waregem SV Zulte Waregem 3:1 RSC Charleroi RSC Charleroi
Matchday 6 Aarhus GF Aarhus GF 2:0 AC Horsens AC Horsens
Matchday 18 Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 FF 1:1 FK Bodø/Glimt Bodø/Glimt
Matchday 20 Helsingborg Helsingborgs IF 1:2 IFK Göteborg IFK Göteborg
Matchday 20 Elfsborg IF Elfsborg 4:1 Östersunds FK Östersund
Matchday 20 Djurgarden Djurgardens IF 3:0 Athletic Eskilstuna AFC Eskilstuna
Matchday 20 SJK Seinäjoki SJK Seinäjoki 0:0 Rovaniemen Palloseura RoPS
Matchday 20 VPS Vaasan Palloseura 2:1 IFK Mariehamn IFK Mariehamn
Matchday 20 FC Lahti FC Lahti 3:2 FC Honka FC Honka
Matchday 15 AC Barca AC Barca 5:4 Jyväskylän Seudun Palloseura JPS
Matchday 5 Korona Kielce Korona Kielce 0:1 Pogon Szczecin Pogon Szczecin
Matchday 6 Lok. Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 3:1 FK Dunav Ruse FK Dunav
Matchday 15 Chapecoense Associação Chapecoense de Futebol 1:0 Avaí Futebol Clube (SC) Avaí FC
Matchday 5 Necaxa Club Necaxa 3:0 Santos Laguna Santos Laguna
Matchday 5 FC Juárez FC Juárez 0:2 Querétaro FC Querétaro FC
Matchday 24 Timbers Portland Timbers 0:2 Atlanta United FC Atlanta United
Matchday 6 Junior FC Junior FC 1:0 Independiente Santa Fe Indep. Santa Fe
Matchday 6 Atl. Nacional Atlético Nacional 3:1 AD Union Magdalena Union Magdalena
Matchday 6 Deportivo Cali Deportivo Cali 1:0 Independiente Medellín Indep. Medellín
Matchday 17 KR Reykjavík KR Reykjavík 1:0 Víkingur Reykjavík Víkingur
Matchday 17 Breidablik Breidablik Kópavogur 3:3 Valur Reykjavík Valur
Matchday 3 Loros Loros de la Universidad de Colima 1:2 Alebrijes de Oaxaca Oaxaca
Matchday 5 FK Sarajevo FK Sarajevo 2:1 FK Radnik Bijeljina Radnik Bijelj.
Matchday 5 Est. Caracas Estudiantes de Caracas SC 0:1 Deportivo La Guaira Dep. La Guaira
Matchday 5 Zulia FC Zulia FC 3:2 Trujillanos FC Trujillanos
Matchday 18 FK Slutsk FK Slutsk 0:5 Shakhtjor Soligorsk Soligorsk
Matchday 2 Paradou AC Paradou AC 1:2 MC Algiers MC Algiers
Matchday 2 JS Kabylie JS Kabylie 3:2 US Biskra US Biskra
Matchday 2 CR Belouizdad CR Belouizdad 2:1 NC Magra NC Magra
Matchday 2 CS Constantine CS Constantine 0:0 USM Alger USM Alger
Matchday 24 Indy Eleven Indy Eleven 2:1 Saint Louis FC St. Louis FC
Matchday 24 Daejeon Citizen Daejeon Citizen FC 1:2 Bucheon FC 1995 Bucheon FC
Matchday 24 Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons FC 2:0 Asan Mugunghwa FC Asan Mugunghwa
Matchday 1 Nueva Chicago Nueva Chicago 0:0 CD Morón CD Morón
Matchday 3 Ayacucho FC Ayacucho FC 3:2 Alianza Universidad CSD Alianza
Semi-Finals Dundalk FC Dundalk FC 6:1 Bohemian Football Club Dublin Bohemians
Matchday 19 Waterford FC Waterford FC 1:5 Shamrock Rovers Shamrock Rovers
Matchday 4 AJ Auxerre AJ Auxerre 2:2 EA Guingamp Guingamp
Matchday 2 Utrecht U21 FC Utrecht U21 2:1 TOP Oss TOP Oss
Matchday 2 Ajax U21 Ajax Amsterdam U21 3:3 NEC Nijmegen NEC Nijmegen
Matchday 2 AZ Alkmaar U21 AZ Alkmaar U21 1:2 SBV Excelsior Rotterdam Excelsior
Matchday 2 Feirense Sub-23 CD Feirense Sub-23 1:1 Vitória de Guimarães SC U23 Vitória SC U23
Matchday 2 Braga U23 SC Braga U23 3:1 CS Marítimo U23 Marítimo U23
Matchday 2 Benfica U23 SL Benfica U23 1:0 Belenenses SAD U23 Belenenses U23
Matchday 2 Estoril U23 Estoril Praia U23 2:2 Rio Ave FC U23 Rio Ave U23
Matchday 2 Aves U23 CD Aves U23 0:4 Sporting CP U23 Sporting CP U23
Matchday 1 Eskisehirspor Eskisehirspor 1:1 Keciörengücü Keciörengücü
Matchday 20 Varbergs BoIS Varbergs BoIS 0:0 IK Brage Brage
Matchday 19 TPS Turun Palloseura 2:2 Myllykosken Pallo -47 MYPA
Matchday 2 Chelsea U23 Chelsea FC U23 3:0 Liverpool FC U23 Liverpool U23
Matchday 2 Leicester U23 Leicester City U23 1:1 Blackburn Rovers U23 Blackburn U23
Matchday 2 Southampton U23 Southampton FC U23 0:1 Derby County U23 Derby U23
Matchday 2 Fulham U23 Fulham FC U23 1:3 West Bromwich Albion U23 West Brom U23
Matchday 2 Swansea U23 Swansea City U23 1:1 Aston Villa U23 Aston Villa U23
Matchday 3 Boca Juniors Club Atlético Boca Juniors 2:0 Club Atlético Aldosivi Aldosivi
Matchday 3 CA Tucumán Club Atlético Tucumán 1:0 Club Deportivo Godoy Cruz Antonio Tomba Godoy Cruz
Matchday 3 CA Colón Club Atlético Colón 2:1 Club de Gimnasia y Esgrima La Plata Gimnasia
Semi-Finals DL Yifang Dalian Yifang 2:3 Shanghai Greenland Shenhua SH Shenhua
Matchday 22 CS Emelec CS Emelec 1:3 Independiente del Valle Independiente
Matchday 7 LD Alajuelense LD Alajuelense 4:1 La U Universitarios La U
Matchday 1 Neftchi Baku Neftchi Baku 1:1 Sabah FK Sabah FK
Matchday 4 St Joseph's FC St Joseph's FC 7:0 FC College 1975 FC College 1975
Matchday 3 Pyunik Erevan FC Pyunik Erewan 1:4 FC Ararat Yerevan Ararat Yerevan
Matchday 18 JK Volta Pohja-Tallinna JK Volta 0:2 FC Nomme United Nomme United
Matchday 15 TR-KABO TIRA-Persikabo 3:1 PSS Sleman PSS Sleman
Matchday 15 Borneo FC Borneo FC 1:1 Persipura Jayapura Persipura
Matchday 15 Arema FC Arema FC 2:1 PS Barito Putera Barito Putera
Qualifying Round Bastia Bastia Calcio 1924 1:2 ASD Foligno Calcio Foligno Calcio