For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 6:21:30 PM
3rd round Saburtalo FC Saburtalo 0:2 FC Ararat-Armenia Yerevan Ararat-Armenia
3rd round Vit. Guimarães Vitória Guimarães SC 6:0 FK Ventspils Ventspils
3rd round Atromitos Athen Atromitos Athen 0:2 Legia Warszawa Legia Warszawa
Final
Liverpool Liverpool FC 7:6 on pens Chelsea FC Chelsea
Matchday 3 Akademia Rubin Akademia Rubin Kazan 5:2 DYuSSh CSKA Moskau DYuSSh CSKA
Matchday 3 Akademia Zenit Akademia Zenit St. Petersburg 2:0 DYuSSh Strogino Moskau DYuSSh Strogino
Matchday 3 SShOR Zenit SShOR Zenit St. Petersburg 2:3 Akademia Chertanovo Moscow Akad Chertanovo
Matchday 3 Akademia Loko Akademia Lokomotiv Moskau 5:0 Y. Konoplev Football Akademia Ak. Y. Konoplev
Matchday 3 Akademia Dynamo Akademia Dynamo Moscow 3:0 Saturn-Master Egorjevsk Saturn-Master
Matchday 6
FC Zürich FC Zürich 2:1 FC St. Gallen 1879 FC St. Gallen
Matchday 15 Herttoniemen Herttoniemen Toverit 13:0 Hyvinkään PS Hyvinkään PS
Matchday 2 JPS Jyväskylän Seudun Palloseura 3:2 Warkaus JK Warkaus JK
Matchday 13 Hangö IK Hangö IK 4:3 Bollklubben-46 BK-46
Matchday 15 FC Finnkurd FC Finnkurd 2:3 FC Espoo II FC Espoo II
First Round HNK Suhopolje HNK Suhopolje 2:6 NK Oriolik NK Oriolik
Matchday 7 FC Tegernheim FC Tegernheim 0:2 TSV Kareth-Lappersdorf TSV Kareth
Second Round Hofherrnweiler TSG Hofherrnweiler 4:0 1.FC Heiningen 1.FC Heiningen
Second Round TSV Neu-Ulm TSV Neu-Ulm 1:4 1.FC Normannia Gmünd Normannia Gmünd
Second Round FC Holzhausen FC Holzhausen 1:2 VfL Sindelfingen Sindelfingen
Second Round SV Wittendorf SV Wittendorf 1:4 SSV Reutlingen 05 SSV Reutlingen
Second Round SV Mietingen SV Mietingen 1:3 TSV Berg TSV Berg
Second Round FC Wangen 05 FC Wangen 05 2:5 FV Ravensburg FV Ravensburg
Second Round SV Kehlen SV Kehlen 1:2 TSV Buch (Württ.) TSV Buch
Second Round FV Bad Schus. FV Bad Schussenried 1:2 SSV Ehingen-Süd 1974 Ehingen-Süd
Second Round Rot-Weiß Weiler FV Rot-Weiß Weiler 1:6 VfB Stuttgart II Stuttgart II
Second Round Satteldorf SpVgg Satteldorf 4:0 Neckarsulmer Sport-Union Neckarsulmer SU
Second Round SV Nehren SV Nehren 2:5 on pens SV Zimmern SV Zimmern
Second Round TSV Ehningen TSV Ehningen 1:2 Calcio Leinfelden-Echterdingen L-Echterdingen
Second Round Holzgerlingen SpVgg Holzgerlingen 5:4 AET VfL Pfullingen VfL Pfullingen
Second Round SSC Tübingen SSC Tübingen 3:4 AET VfB Bösingen VfB Bösingen
Matchday 2 SV Spielberg SV Spielberg 3:3 SV Waldhof Mannheim II W. Mannheim II
Matchday 2 Friedrichstal FC Germania Friedrichstal 1:1 TSG 62/09 Weinheim TSG Weinheim
Matchday 2 TSV Wieblingen TSV Wieblingen 1:3 FV Fortuna Kirchfeld Fort. Kirchfeld
Matchday 2 FCA Walldorf II FC-Astoria Walldorf II 3:1 FC Olympia 1919 Kirrlach FC Kirrlach
Matchday 2 ATSV Mutschelb. ATSV Mutschelbach 3:3 Fortuna Heddesheim F. Heddesheim
Matchday 2 SpVgg Neckarelz SpVgg Neckarelz 2:0 FC Zuzenhausen FC Zuzenhausen
Matchday 2 VfR Gommersdorf VfR Gommersdorf 0:2 VfB Eppingen VfB Eppingen
Matchday 2 1.FC Bruchsal 1.FC Bruchsal 0:1 VfB Gartenstadt VfB Gartenstadt
Matchday 2 VfR Mannheim VfR Mannheim 1:1 SpVgg Durlach-Aue Durlach-Aue
Matchday 3 VfL Oythe VfL Oythe 1:1 VfL Wildeshausen Wildeshausen
Matchday 2 Jahn Hiesfeld TV Jahn Hiesfeld 1:0 DJK Blau-Weiß Mintard BW Mintard
Matchday 2 VfB Frohnhausen VfB Frohnhausen 4:1 ESC Rellinghausen 06 ESC Rellinghsn.
Matchday 2 VfB Solingen VfB Solingen 0:0 MSV Düsseldorf MSV Düsseldorf
Matchday 2 Duisburger SV Duisburger SV 1900 1:0 Sportfreunde Hamborn 07 Hamborn 07
Matchday 2 Schwarz-Weiß 06 Schwarz-Weiß 06 Düsseldorf 1:4 SC Düsseldorf-West Düsseldorf-West
Matchday 2 Rather SV Rather SV 2:0 VfB Speldorf VfB Speldorf
Matchday 2 SV Genc Osman SV Genc Osman Duisburg 2:1 FSV Duisburg FSV Duisburg
Matchday 4 GW Siebenbäumen SV Grün-Weiß Siebenbäumen 3:0 TuS Hartenholm TuS Hartenholm
Matchday 2 TSV Klausdorf TSV Klausdorf 1:1 TSV Travemünde TSV Travemünde
Matchday 1 Hanauer SC 1960 Hanauer SC 1960 1:0 JSK Rodgau JSK Rodgau
Matchday 2 Giesenkirchen DJK/VfL Giesenkirchen 1:0 VSF Amern VSF Amern
Matchday 2 SV Hö/Nie SV Hönnepel-Niedermörmter 1:3 SV Scherpenberg Scherpenberg
Matchday 2 Holzheimer SG Holzheimer SG 2:3 TSV Meerbusch II Meerbusch II
Matchday 2 SGE Bedburg-Hau SGE Bedburg-Hau 3:3 VfL Rhede VfL Rhede
Matchday 2 SV Sonsbeck SV Sonsbeck 5:1 TuS Fichte Lintfort Fichte Lintfort
Matchday 2 1.FC M'gladbach 1.FC Mönchengladbach 6:0 SC Kapellen-Erft Kapellen-Erft
Matchday 2 ASV Süchteln ASV Süchteln 0:4 DJK Teutonia St. Tönis DJK St. Tönis
Matchday 2 Sterkrade-Nord SpVgg Sterkrade-Nord 3:1 VfR Fischeln VfR Fischeln
Matchday 2 BW Dingden SV Blau-Weiß Dingden 1:3 PSV Wesel-Lackhausen PSV Wesel
First Round Eichlinghofen TuS Eichlinghofen 0:5 SG Wattenscheid 09 Wattenscheid 09
First Round Bor. Emsdetten Borussia Emsdetten 2:7 SV Rödinghausen SV Rödinghausen
First Round SC Altenrheine SC Altenrheine 4:6 on pens Delbrücker SC Delbrücker SC
First Round YEG Hassel YEG Hassel 3:4 on pens SV Schermbeck SV Schermbeck
First Round FC Nieheim FC Nieheim 4:5 on pens TuS Haltern TuS Haltern
First Round SV Wanne 11 SV Wanne 11 2:3 SC Westfalia Herne Westfalia Herne
First Round TuS Bövinghausen TuS Bövinghausen 2:5 DSC Wanne-Eickel Wanne-Eickel
First Round RSV Meinerzhagen RSV Meinerzhagen 4:1 SC Verl SC Verl
First Round PTSV Detmold Post TSV Detmold 3:1 SuS Neuenkirchen Neuenkirchen
First Round FC Altenbochum FC Altenbochum 1:0 SuS Bad Westernkotten Westernkotten
First Round SpVg Hagen 11 SpVg Hagen 11 14:13 on pens ASC 09 Dortmund ASC 09 Dortmund
First Round RW Erlinghausen RW Erlinghausen 1:5 FC Gütersloh FC Gütersloh
Third Round FC Bergedorf 85 FC Bergedorf 85 1:15 TSV Sasel TSV Sasel
First Round SV Budberg SV Budberg 1:7 KFC Uerdingen 05 KFC Uerdingen
Matchday 16 Atlético-GO Atlético Clube Goianiense 2:0 Oeste Futebol Clube (SP) Oeste
Matchday 16 Coritiba FC Coritiba Foot Ball Club 2:0 Grêmio Esportivo Brasil (RS) Brasil-RS
Second Round Boca Juniors Club Atlético Boca Juniors 2:4 on pens Club Almagro Almagro
Group Stage Leones Negros CD Leones Negros de la UdeG 0:1 Cafetaleros de Chiapas Cafetaleros
group stage Querétaro FC Querétaro FC 3:2 Club Tijuana Club Tijuana
Group Stage Cimarrones Cimarrones de Sonora 0:1 Club Atlético Morelia Morelia
Group Stage Atlante CF Atlante 0:2 FC Juárez FC Juárez
group stage UNAM Pumas UNAM Pumas 1:0 Potros UAEM Potros UAEM
group stage Necaxa Club Necaxa 2:2 Dorados de Sinaloa Dorados de Sin.
group stage CF Pachuca CF Pachuca 3:1 Club Atlético Zacatepec Zacatepec
Third Round Gamba Osaka Gamba Osaka 0:2 Hosei University Hosei Univ.
Third Round Vegalta Sendai Vegalta Sendai 1:0 Kataller Toyama Kataller Toyama
Third Round Kawasaki Front. Kawasaki Frontale 2:1 AET Fagiano Okayama Fagiano Okayama
Third Round Júbilo Iwata Júbilo Iwata 6:0 Vanraure Hachinohe Vanr. Hachinohe
Third Round Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse 1:0 Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
Third Round Honda FC Honda FC 2:0 Tokushima Vortis Tokushima Vort.
Third Round Veertien Mie Veertien Mie 6:7 on pens V-Varen Nagasaki V-V. Nagasaki
Third Round Urawa Reds Urawa Red Diamonds 2:1 Mito HollyHock Mito HollyHock
Third Round Yokohama F. M. Yokohama F. Marinos 2:1 Yokohama FC Yokohama FC
Third Round Sanf. Hiroshima Sanfrecce Hiroshima 2:1 Zweigen Kanazawa Zweig. Kanazawa
Third Round N.I.F.S. Kanoya National Institute of Fitness and Sports Kanoya 1:2 AET Oita Trinita Oita Trinita
Third Round Cerezo Osaka Cerezo Osaka 3:0 Renofa Yamaguchi Reno. Yamaguchi
Third Round Vissel Kobe Vissel Kobe 4:0 Omiya Ardija Omiya Ardija
Third Round Kashima Antlers Kashima Antlers 4:0 Tochigi SC Tochigi SC
Third Round Sagan Tosu Sagan Tosu 1:0 AET Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
Third Round FC Tokyo FC Tokyo 0:1 Ventforet Kofu Ventforet Kofu
Matchday 4 LALA FC AC LALA FC 2:2 Estudiantes de Caracas SC Est. Caracas
Matchday 4 Portuguesa FC Portuguesa FC 0:1 Carabobo FC Carabobo FC
Matchday 4 Metropolitanos Metropolitanos FC 4:3 Trujillanos FC Trujillanos
Matchday 4 Deportivo Lara Deportivo Lara 1:1 Mineros de Guayana Mineros
Matchday 4 Aragua FC Aragua FC 1:0 Caracas FC Caracas FC
Matchday 4 Zamora Zamora FC 1:1 Monagas SC Monagas SC
Matchday 4 Táchira Deportivo Táchira 1:0 Estudiantes de Mérida Estudiantes
Matchday 4 Banja Luka U17 FK Borac Banja Luka U17 2:2 FK Radnik Bijeljina U17 Bijeljina U17
First Round Motorlet Prague FK Motorlet Prague 4:0 FC Chomutov FC Chomutov
First Round Cesky Brod SK Cesky Brod 1:3 Slovan Velvary Slovan Velvary
First Round SK Detmarovice SK Detmarovice 1:7 FK Fotbal Trinec Fotbal Trinec
First Round FK Zbuzany FK Zbuzany 1953 1:3 TJ Jiskra Domazlice Domazlice
First Round Frenstat p. R. SK Beskyd Frenstat pod Radhostem 1:2 FC Hlucin FC Hlucin
First Round 1.HFK Olomouc 1.HFK Olomouc 0:3 FC Zbrojovka Brno Zbrojovka Brno
First Round AFC Humpolec AFC Humpolec 0:9 FC Vysocina Jihlava FC Vysocina
First Round FK Komarov FK Komarov 0:1 Loko Vltavin Loko Vltavin
First Round HS Kromeriz SK Hanacka Slavia Kromeriz 2:3 on pens MFK Vitkovice Vitkovice
First Round Sokol Lanzhot TJ Sokol Lanzhot 2:1 on pens 1.SC Znojmo 1.SC Znojmo
First Round OEZ Letohrad OEZ Letohrad 0:3 FC Hradec Králové Hradec Králové
First Round FK Kolin FK Kolin 0:1 Jiskra Usti nad Orlici Usti nad Orlici
First Round Aritma Praha Aritma Praha 0:1 FK Admira Praha Admira Praha
First Round Banik Sous FK Banik Sous 0:3 FK Baník Sokolov Baník Sokolov
First Round 1.FC Olesnice 1.FC Olesnice 2:1 FC Viktoria Otrokovice Otrokovice
First Round Strani FC Strani 1:3 1.SK Prostejov 1.SK Prostejov
First Round Zdirec n. D. Tatran Zdirec nad Doubravou 3:1 AET FSC Stara Rise Stara Rise
First Round Tatran Sedlcany Tatran Sedlcany 0:4 FC MAS Taborsko FC MAS Taborsko
First Round Sokol Srbice Sokol Srbice 1:2 FK Kraluv Dvur Kraluv Dvur
First Round Unie Hlubina TJ Unie Hlubina 1:2 FC MSA Dolni Benesov Dolni Benesov
First Round Val. Mezirici TJ Valasske Mezirici 4:2 AET FC TVD Slavicin Slavicin
First Round FK Velké Hamry FK Velké Hamry 0:4 FK Varnsdorf FK Varnsdorf
First Round Tat. Vsechovice Tatran Vsechovice 0:4 FC Odra Petrkovice Petrkovice
First Round FK Prepere FK Prepere 6:2 TJ Dvur Kralove nad Labem TJ Dvur Kralove
First Round Rosice FC Slovan Rosice 4:2 FC Velke Mezirici Velke Mezirici
First Round Jiskra Rymarov TJ Jiskra Rymarov 2:3 SK Unicov SK Unicov
First Round TJ Skastice TJ Skastice 3:5 SK Lisen SK Lisen
First Round CLU Beroun Cesky Lev Union Beroun 0:7 FK Dukla Prag Dukla Prague
First Round FK Novy Jicin FK Novy Jicin 2:3 MFK Frydek-Mistek Frydek-Mistek
First Round Sp. Sobeslav Spartak Sobeslav 0:2 SK Benesov SK Benesov
First Round Sokol Libis TJ Sokol Libis 0:2 SK Zapy SK Zapy
First Round Sokol Hostoun Sokol Hostoun 2:1 FC Slavia Karlovy Vary Karlovy Vary
First Round SS Ostra SS Ostra 1:3 FC Sellier & Bellot Vlašim Vlašim
First Round SK Slany SK Slany 0:4 FK Slavoj Vysehrad FK Slavoj
First Round SK Libcany SK Libcany 0:3 FK Chlumec nad Cidlinou Chlumec n/Cidl.
First Round MFK Dobris MFK Dobris 0:2 FC Pisek FC Pisek
Quarter-Finals Independiente Independiente del Valle 1:0 Club Atlético Independiente Independiente
First Round BK Viktoria BK Viktoria 3:1 Hundested IK Hundested IK
Group Stage Arzignano FC Arzignano Valchiampo 2:1 Modena FC 2018 Modena
group stage Paganese Paganese Calcio 1926 2:2 US Avellino 1912 Avellino
Semi-Finals Hafnarfjördur FH Hafnarfjördur 3:1 KR Reykjavík KR Reykjavík
Second Round Rasmus Värki Rasmus Värki Jalgpallikool 5:3 on pens FC Eston Villa Eston Villa
Semi-Finals Buriram Utd. Buriram United 2:0 Nongbua Pitchaya FC Nongbua FC
Semi-Finals Chiangrai Utd. Singha Chiangrai United 6:7 on pens PT Prachuap FC PT Prachuap FC
Matchday 22 LC Sailors Lion City Sailors 1:3 Balestier Khalsa Balestier Khals
Matchday 22 Geylang Geylang International 2:1 Tampines Rovers Tampines Rovers
Matchday 8 SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk 1:2 Mordovia Saransk Mordovia
Matchday 8 Luch Luch Vladivostok 1:1 Chaika Peschanokopskoe Chaika Pes.
Matchday 8 Tom Tomsk Tom Tomsk 0:0 FK Khimki Khimki
Matchday 8 Spartak 2 Spartak 2 Moscow 1:2 Tekstilshchik Ivanovo Tekstilshchik
Matchday 8 Neftekhimik Neftekhimik Nizhnekamsk 1:2 Rotor Volgograd Rotor Volgograd
Matchday 8 Shinnik Shinnik Yaroslavl 0:0 Enisey Krasnoyarsk Enisey
Matchday 8 Fakel Voronezh Fakel Voronezh 0:2 FK Armavir Armavir
Matchday 8 Chertanovo Chertanovo Moscow 1:2 FK Krasnodar 2 Krasnodar 2
Matchday 8 Torpedo Moscow Torpedo Moscow 3:1 Avangard Kursk Avangard Kursk
Matchday 8 Baltika Baltika Kaliningrad 2:1 FK Nizhny Novgorod Nizhny Novgorod
Matchday 3 Dinamo Barnaul Dinamo Barnaul 1:0 FK Chita Chita
Matchday 3 Irtysh Omsk Irtysh Omsk 2:0 Zenit Irkutsk Zenit Irkutsk
Matchday 5 Lada Togliatti Lada Togliatti 0:2 Ural 2 Ekaterinburg Ural 2
Matchday 1 Famalicão U23 FC Famalicão U23 3:3 Académica de Coimbra OAF Sub-23 Académica S23
Matchday 1 Belenenses U23 Belenenses SAD U23 4:0 CD Feirense Sub-23 Feirense Sub-23
Matchday 4 Vejle BK Vejle Boldklub 0:1 FC Fredericia FC Fredericia
Matchday 10 Viking FK Viking Stavanger 2:1 Sarpsborg 08 FF Sarpsborg 08
Matchday 9 Stabæk Fotball Stabæk Fotball 1:1 Vålerenga Fotball Vålerenga
Matchday 10 Kristiansund BK Kristiansund BK 1:2 FK Bodø/Glimt Bodø/Glimt
Matchday 3 Radnicki K. FK Radnicki 1923 Kragujevac 0:4 FK Dinamo Vranje Dinamo Vranje
Matchday 3 Sindjelic Bg FK Sindjelic Belgrad 1:1 FK Radnicki Pirot Radnicki Pirot
Matchday 3 Zlatibor FK Zlatibor Cajetina 1:0 FK Zemun FK Zemun
Matchday 3 Zarkovo OFK Zarkovo 0:0 FK Novi Pazar Novi Pazar
Matchday 3 Backa OFK Backa 3:0 FK Smederevo Smederevo
Matchday 3 Metalac FK Metalac Gornji Milanovac 1:3 FK Kabel Novi Sad Kabel Novi Sad
Matchday 3 Trayal FK Trayal Kruševac 1:0 Graficar Belgrad Graficar
Matchday 3 Kolubara FK Kolubara Lazarevac 0:0 FK Buducnost Dobanovci Dobanovci
Matchday 3 Ursus Warszawa Ursus Warszawa 0:0 Unia Skierniewice Unia Skierniewice
Matchday 3 KS Wasilków KS Wasilków 0:2 Sokol Ostroda Sokol Ostroda
Matchday 3 O. Zambrow Olimpia Zambrow 4:1 Concordia Elblag C. Elblag
Matchday 3 Znicz Biala P. Znicz Biala Piska 1:1 Swit Nowy Dwor Mazowiecki Swit N.D.M.
Matchday 3 Ruch W.M. Ruch Wysokie Mazowieckie 2:2 Sokol Aleksandrow Lodzki Aleksandrow L.
Matchday 3 Pogon Grodzisk Pogon Grodzisk Mazowiecki 0:5 Pelikan Lowicz Pelikan Lowicz
Matchday 3 Huragan Morag Huragan Morag 1:1 Bron Radom Bron Radom
Matchday 3 Lechia Tomaszow Lechia Tomaszow Mazowiecki 4:1 RKS Radomsko RKS Radomsko
Matchday 3 Polonia Sroda Polonia Sroda Wielkopolska 0:0 Baltyk Koszalin B. Koszalin
Second Round Carlstad United Carlstad United BK 2:3 Athletic Eskilstuna AFC Eskilstuna
Second Round IFK Stocksund IFK Stocksund 0:1 Östersunds FK Östersund
Second Round Lunds BK Lunds BK 0:1 Varbergs BoIS Varbergs BoIS
Matchday 3 OFK Grbalj OFK Grbalj 1:1 FK Podgorica FK Podgorica
Matchday 3 B. Podgorica Buducnost Podgorica 3:1 Kom Podgorica Kom Podgorica
Matchday 3 OFK Petrovac OFK Petrovac 0:2 FK Zeta Golubovac Zeta Golubovac
Matchday 3 OFK Titograd OFK Titograd 0:1 Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja
Second Round Kras. Podhradie FK Krasnohorske Podhradie 0:6 MFK Zemplin Michalovce Michalovce
Second Round Lehota pod V. OFK Banik Lehota pod Vtacnikom 0:3 FC ViOn Zlate Moravce-Vrable Zlate Moravce
Second Round MFK Zvolen MFK Zvolen 0:2 SKF Sered SKF Sered
Second Round Banova TJ Jednota Banova 2:3 Spartak Trnava Spartak Trnava
Second Round SK Selce SK Selce 0:9 FK Pohronie Pohronie
Second Round Tisovec MSK Tisovec 1:8 AS Trencin AS Trencin
Second Round FC Rohoznik FC Rohoznik 0:1 FK Senica FK Senica
Second Round FK Podkonice FK Podkonice 0:4 DAC Dunajska Streda Dunajska Streda
Second Round Mala Maca TJ Druzstevnik Mala Maca 0:6 MFK Skalica MFK Skalica
Second Round Namestovo MSK Namestovo 1:6 Tatran Liptovsky Mikulas Liptovsky Mik.
Second Round Zvoncin Agropo Zvoncin 0:8 FC Petrzalka FC Petrzalka
Second Round VLM Pliesovce Tatran VLM Pliesovce 0:4 Slavoj Trebisov Slavoj Trebisov
Second Round Dev. Nova Ves FK Lokomotiva Devinska Nova Ves 3:5 on pens FC STK 1914 Samorin STK Samorin
Second Round Javornik Javornik Makov 0:1 MSK Puchov Puchov
Second Round Pezinok PSC Pezinok 4:2 on pens FK Raca Raca
Second Round Start Hrabusice Start Hrabusice 1:3 MFK Stara Lubovna Stara Lubovna
Second Round Agrifop Stakcin Agrifop Stakcin 3:0 Kamenica nad Cirochou Kamenica n. C.
Second Round Tre. Stankovce OSK Trencianske Stankovce 3:0 OK Castkovce OK Castkovce
Second Round Kost. Kracany TJ Kostolne Kracany 2:4 Druzstevnik Radimov TJ Radimov
Second Round Part. Domaniza Partizan Domaniza 4:0 Kovo Belusa Belusa
Second Round TJ Plevnik TJ Plevnik-Drienove 1:6 OFK Dynamo Malzenice Malzenice
Second Round Levice FK Slovan Levice 3:1 FKM Nové Zámky Nové Zámky
Second Round FC 98 Hajnacka FC 98 Hajnacka 3:4 MSK Novohrad Lucenec Lucenec
Second Round Zem. Kostolany Slovan Zemianske Kostolany 1:2 SK Vegum Dolne Vestenice Dolne Vestenice
Second Round Uhrovec TJ Tatran Uhrovec 2:3 on pens TJ Druzstevnik Besenov TJ Besenov
Second Round Surany SK Surany 1:2 FK Marcelova Marcelova
Second Round TJ Velke Lovce TJ Velke Lovce 4:1 OFK Velky Dur OFK Velky Dur
Second Round Horna Krupa Bestrent Horna Krupa 2:1 FC Slovan Galanta Slovan Galanta
Second Round Nafta Gbely Nafta Gbely 3:5 on pens TJ Slavoj Boleraz Boleraz
Second Round Stara Bystrica Pokrok Stara Bystrica 1:3 Spartak Vysoká nad Kysucou Vysoka n. Kys.
Second Round FK Predmier FK Predmier 4:2 Tatran Oravské Veselé Oravské Ves.
Second Round Chlebnice Tatran Chlebnice 1:2 Druzstevnik Oravska Poruba Oravska Poruba
Second Round Strecno FK Strecno 5:0 SK Tvrdosin SK Tvrdosin
Second Round Hont. Nemce OTJ Hontianske Nemce 1:4 FK Rakytovce Rakytovce
Second Round OSK Lieskovec OSK Lieskovec 1:4 FK Salkova FK Salkova
Second Round Slovensky Grob OSK Slovensky Grob 2:8 OFK Dunajska Luzna Dunajska Luzna
Second Round SK Soporna SK Soporna 2:4 Druzstevnik Jacovce Jacovce
Second Round Svosov OSK Svosov 0:6 MFK Ruzomberok Ruzomberok
Second Round Velke Ripnany OFK Velke Ripnany 1:5 FC Pata FC Pata
Second Round MFK Aleksince MFK Aleksince 3:1 OFK Solcany OFK Solcany
Matchday 4 SC Freiburg II SC Freiburg II 2:2 FC 08 Homburg FC 08 Homburg
Matchday 4
Saarbrücken 1.FC Saarbrücken 3:0 FSV Frankfurt FSV Frankfurt
Matchday 4 Bahlinger SC Bahlinger SC 1:2 Kickers Offenbach K. Offenbach
Matchday 4 SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846 2:0 FK Pirmasens FK Pirmasens
Matchday 4 FSV Mainz 05 II 1.FSV Mainz 05 II 1:0 TSG Balingen TSG Balingen
Matchday 4
VfR Aalen VfR Aalen 2:2 SV 07 Elversberg SV Elversberg
Matchday 4 Heider SV Heider SV 0:4 VfB Lübeck VfB Lübeck
Matchday 4 Altona 93 Altona 93 2:1 SV Drochtersen/Assel SV Drochtersen
Matchday 3 FC Augsburg II FC Augsburg II 3:3 FV Illertissen FV Illertissen
Matchday 4 Bischofshofen SK Bischofshofen 2:4 SV Austria Salzburg A. Salzburg
Matchday 4 Kuchl SV Kuchl 0:3 TSV St. Johann St. Johann
Matchday 4 Saalfelden FC Pinzgau Saalfelden 1:0 USK Anif USK Anif
Matchday 4 Wals-Grünau SV Wals-Grünau 1:2 Salzburger AK 1914 SAK 1914
Matchday 4 Wolfurt FC Wolfurt 2:2 FC Lauterach Lauterach
Matchday 4 Langenegg FC Langenegg 0:2 SC Rheindorf Altach Juniors Altach Juniors
Matchday 4 Röthis SC Röthis 0:1 VfB Hohenems Hohenems
Matchday 4 A. Lustenau II SC Austria Lustenau II 1:5 Dornbirner SV Dornbirner SV
Matchday 5 Hall SV Hall 3:3 SV Telfs Telfs
Matchday 5 FC Kufstein FC Kufstein 0:3 FC Kitzbühel Kitzbühel
Matchday 5 Imst SC Imst 1:2 SC Schwaz Schwaz
Matchday 5 Zirl FC Zirl 0:0 SV Wörgl SV Wörgl
Matchday 3 FC Bulle FC Bulle 2:0 FC Naters Oberwallis FC Naters
Matchday 6 FC Balzers FC Balzers 5:0 USV Eschen-Mauren Eschen-Mauren
Matchday 3 Santa Lucía C. Santa Lucía Cotzumalguapa FC 1:1 Comunicaciones FC Comunicaciones
Matchday 3 Antigua GFC Antigua GFC 3:2 Deportivo Mixco Deportivo Mixco
Matchday 2 1.FC Monheim 1.FC Monheim 2:1 1.FC Kleve 1.FC Kleve
Matchday 2 FC Kray FC Kray 5:0 SC Union Nettetal SC Union Nettetal
Matchday 2 SW Essen Schwarz-Weiß Essen 1:0 TVD Velbert TVD Velbert
Matchday 2 SC Velbert SC Velbert 3:1 SF Niederwenigern Niederwenigern
Matchday 2 TuRU Düsseldorf TuRU Düsseldorf 1:2 SpVg Schonnebeck Schonnebeck
Matchday 2 TSV Meerbusch TSV Meerbusch 0:4 SV Straelen SV Straelen
Matchday 2 Cronenberger SC Cronenberger SC 1:3 SF Baumberg SF Baumberg
Matchday 2 Ratingen 04/19 Ratingen 04/19 5:2 VfB 03 Hilden VfB Hilden
Matchday 4 Mechtersheim TuS Mechtersheim 0:1 SV Röchling Völklingen SV Röchling
Matchday 4 TuS Koblenz TuS Koblenz 1:1 SV Gonsenheim SV Gonsenheim
Matchday 4 FC Karbach FC Karbach 2:1 Sportfreunde Eisbachtal SF Eisbachtal
Matchday 4 Pfeddersheim TSG Pfeddersheim 2:8 FC Hertha Wiesbach Hertha Wiesbach
Second Round SSC Juno Burg SSC Juno Burg 3:2 FSV Fernwald FSV Fernwald
First Round FC Rastatt 04 FC Rastatt 04 0:6 SV Oberachern SV Oberachern
First Round Hochemmingen FC Hochemmingen 0:2 FC 08 Villingen FC 08 Villingen
First Round FC Überlingen FC 09 Überlingen 2:3 1.FC Rielasingen-Arlen Rielasingen
Third Round BSC Oppau BSC Oppau 1:2 FC Speyer 09 FC Speyer 09
Matchday 1 Spratzern ASV Spratzern 0:3 Kremser SC Kremser SC
Matchday 1 St. Pölten Jun. SKN St. Pölten Juniors 2:0 SCU Kilb Kilb
Matchday 1 Rohrbach/G. USC Rohrbach/Gölsen 0:3 SC Retz SC Retz
Matchday 1 Ardagger SC Union Ardagger 4:1 SV Waidhofen/Thaya Waidhofen/T.
Matchday 1 SC Ortmann SC Ortmann 3:5 USV Scheiblingkirchen-Warth Scheiblingkir.
Matchday 1 Mannersdorf ASK Mannersdorf 4:4 SC Zwettl Zwettl
Matchday 1 Schrems ASV Schrems 3:1 SV Langenrohr Langenrohr
Matchday 2 Leithaprodersd. SV Leithaprodersdorf 5:3 UFC Markt Allhau Markt Allhau
Matchday 2 Güssing SV Güssing 3:1 FSG Oberpetersdorf/Schwarzenbach Oberp./Schwarz.
Matchday 2 Eltendorf SV Eltendorf 2:5 ASV Siegendorf Siegendorf
Matchday 2 Kohfidisch ASK Kohfidisch 1:0 SV Oberwart Oberwart
Matchday 2 Klingenbach ASKÖ Klingenbach 1:3 FC Deutschkreutz Deutschkreutz
Matchday 2 Pinkafeld SC Pinkafeld 1:0 ASK Horitschon Horitschon
Matchday 2 ASKÖ Oedt ASKÖ Oedt 3:1 SV Friedburg Friedburg
Matchday 2 Micheldorf SV Grün-Weiß Micheldorf 3:2 ASK St. Valentin St. Valentin
Matchday 2 Grieskirchen SV Grieskirchen 2:1 SV Bad Schallerbach Schallerbach
Matchday 2 Mondsee Union Mondsee 0:0 Sportunion St. Martin im Mühlkreis St. Martin/M.
Matchday 2 Donau Linz ASKÖ Donau Linz 5:2 SV Bad Ischl SV Bad Ischl
Matchday 2 SPG Pregarten SPG Pregarten 2:1 Union Perg Union Perg
Matchday 2 Kirchbichl SV Kirchbichl 5:0 Union Innsbruck Union Innsbruck
Matchday 2 Fügen SV Fügen 3:1 SPG Silz/Mötz Silz/Mötz
Matchday 2 Tirol II WSG Tirol II 5:1 FC Natters Natters
Matchday 2 Kundl SC Kundl 5:1 FC Söll FC Söll
Matchday 2 SV Innsbruck SV Innsbruck 3:0 SV Zams SV Zams
Matchday 4 Fussach SC Fussach 0:0 FC Alberschwende Alberschwende
Matchday 4 Ludesch SV Ludesch 4:2 FC Schruns Schruns
Matchday 4 SV Lochau SV Lochau 5:2 FC Lustenau FC Lustenau
Matchday 4 Bezau VfB Bezau 1:4 FC Andelsbuch Andelsbuch
Matchday 19 Mendiola FC Mendiola FC 1991 0:1 Philippine Air Force FC Phil. Air Force
Matchday 19 G. Archers Utd. Green Archers United FC 0:1 Kaya FC-Iloilo Kaya FC-Iloilo
Matchday 19 United City FC United City FC 5:0 Stallion Laguna FC Stallion FC
Quarter-Finals Ind. Jrs. Independiente Juniors 2:3 Delfín SC Delfín SC
Matchday 14 Taichung Futuro Taichung Futuro 3:0 National Taiwan University of PE & Sports NTUPES
Matchday 16 Leader-Champion Leader-Champion Issyk-Kol 0:3 Neftchi Kochkor-Ata Neftchi
Matchday 16 Alga Bishkek Alga Bishkek 4:3 FK Abdysh-Ata Kant Abdysh-Ata Kant
Matchday 16 Dordoi Bishkek FK Dordoi Bishkek 1:0 FK Kara-Balta Kara-Balta
Matchday 16 Ilbirs Bishkek FK Ilbirs Bishkek 0:1 FK Alay Osh Alay Osh
Matchday 3 Lions Gibraltar Lions Gibraltar FC 0:0 Europa Point FC Europa Point FC
Matchday 1 Leopoldsdorf SC Leopoldsdorf/Mfd. 1:1 1.FC Bisamberg Bisamberg
Matchday 1 Vösendorf ASV Vösendorf 0:1 SV Stockerau Stockerau
Matchday 15 ÍF Fuglafjördur ÍF Fuglafjördur 2:4 NSÍ Runavík NSÍ Runavík
First Round SG Dahlheim/P. SG Dahlheim/Prath 0:2 SG Westerburg SG Westerburg
Matchday 3 Bad Hofgastein SC Bad Hofgastein 2:1 SV Grödig II Grödig II
Matchday 14 Persipura Persipura Jayapura 2:0 Kalteng Putra FC Kalteng Putra
Matchday 14 PSM Makassar PSM Makassar 2:1 PS Barito Putera Barito Putera
Matchday 14 Persib Bandung Persib Bandung 2:2 Borneo FC Borneo FC
Matchday 22 BJ Renhe Beijing Renhe 1:2 Hebei China Fortune HB CFFC
Matchday 22 SZ FC Shenzhen FC 4:0 Guangzhou R&F GZ R&F
Matchday 22 SH SIPG Shanghai SIPG 5:1 Tianjin Teda TJ Teda
Matchday 2 SuperSport Utd. SuperSport United 3:0 Orlando Pirates Orlando Pirates
Matchday 2 Chippa United Chippa United 1:1 Mamelodi Sundowns FC Sundowns
Matchday 3 Polokwane City Polokwane City FC 0:1 Bidvest Wits FC Bidvest Wits FC
Group Stage Chennai City Chennai City FC 1:2 FC Goa II Goa II
Group Stage Indian Air F. Indian Air Force 0:3 Gokulam Kerala FC Gokulam FC
Group Stage East Bengal FC East Bengal FC 2:1 Bengaluru FC II Bengaluru II
Myanmar U16 Myanmar U16 0:2 Indonesia U16 Indonesia U16
Montenegro U16 Montenegro U16 0:4 South Korea U15 South Korea U15
Slovenia U19 Slovenia U19 2:4 Italy U19 Italy U19
Latest Goal Scorers
Player/Club Match
Marwane Saadane Marwane Saadane Al-Fateh Al-Fateh 1:0 Al-Feiha FC
Éder Éder JS Suning Jiangsu Suning 2:1 Dalian Professional
S. Rondón S. Rondón DL Pro Jiangsu Suning 1:1 Dalian Professional
Alex Teixeira Alex Teixeira JS Suning Jiangsu Suning 1:0 Dalian Professional
Paulinho Paulinho GZ Evergrande Shenzhen FC 1:3 Guangzhou Evergrande Taobao