For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 7:27:46 AM
3rd round Qarabag Agdam Qarabağ Ağdam 0:2 APOEL Nicosia APOEL Nicosia
3rd round Rosenborg BK Rosenborg BK 3:1 NK Maribor NK Maribor
3rd round Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv 3:3 Club Brugge KV Club Brugge
3rd round Ferencváros Ferencvárosi TC 0:4 GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
3rd round FC Copenhagen FC Copenhagen 7:8 on pens Red Star Belgrade Red Star
3rd round
Ajax Ajax Amsterdam 3:2 PAOK Thessaloniki PAOK Salonika
3rd round
LASK LASK 3:1 FC Basel 1893 FC Basel
3rd round Olympiacos Olympiacos Piraeus 2:0 Istanbul Basaksehir FK Basaksehir
3rd round Celtic Celtic FC 3:4 CFR Cluj CFR Cluj
3rd round FC Porto FC Porto 2:3 FK Krasnodar Krasnodar
3rd round Kalju Nömme Nomme Kalju FC 0:1 F91 Dudelange F91 Dudelange
3rd round Linfield Linfield FC 3:2 FK Sutjeska Niksic Sutjeska Niksic
3rd round Dundalk FC Dundalk FC 1:3 Slovan Bratislava Slo. Bratislava
Matchday 1 Dordrecht U21 FC Dordrecht U21 2:2 FC Den Bosch U21 Den Bosch U21
Matchday 1 FC Eindh. U21 FC Eindhoven U21 0:4 RKC Waalwijk U21 RKC U21
Matchday 1 FC Twente U21 FC Twente Enschede U21 0:3 FC Groningen U21 Groningen U21
Matchday 15 Kings SC Kings SC 1:7 Lehmon Pallo-77 LehPa
First Round TSV Essingen TSV Essingen 2:6 Stuttgarter Kickers Stuttg. Kickers
Second Round Rott./Munderk. SGM SW Rottenacker/​Munderkingen 2:1 FV Ravensburg II Ravensburg II
Second Round Sindringen/E. SG Sindringen/Ernsbach 0:1 FSV 08 Bissingen FSV Bissingen
Second Round Heimerdingen TSV Heimerdingen 0:2 TSV Ilshofen TSV Ilshofen
Second Round FV Biberach FV Biberach/Riß 5:1 FC Mengen FC Mengen
Third Round TSV Reinbek TSV Reinbek 0:3 SV Curslack-Neuengamme SV Curslack-N.
Third Round Hoisbütteler SV Hoisbütteler SV 1:3 UH-Adler Hamburg UH-Adler
Matchday 14 Alagoano Centro Sportivo Alagoano (AL) 0:2 Fortaleza Esporte Clube Fortaleza
last 16 Real San Andrés Real San Andrés 0:1 Deportivo Cali Deportivo Cali
last 16 Orsomarso SC Orsomarso SC 0:5 Deportes Tolima Deportes Tolima
last 16 Indep. Santa Fe Independiente Santa Fe 2:0 Atlético Nacional Atl. Nacional
last 16 A. Bucaramanga Atlético Bucaramanga 1:2 Junior FC Junior FC
last 16 CD América CD América de Cali 0:0 Once Caldas Once Caldas
last 16 Deportivo Pasto Asociación Deportivo Pasto 3:1 AET CD La Equidad Seguros SA CD La Equidad
last 16 Pereira Deportivo Pereira 1:0 Rionegro Águilas Rionegro Águila
last 16 Millonarios Millonarios FC 2:2 Independiente Medellín Indep. Medellín
First Round SK Kladno SK Kladno 1:2 FK Stechovice Stechovice
First Round FK Brandys FK Brandys nad Labem 0:10 FK Ustí nad Labem Ustí nad Labem
First Round Meteor Praha FK Meteor Praha 1:3 MFK Chrudim Chrudim
First Round Olympie Brezova FK Olympie Brezova 0:3 Viktoria Marianske Lazne Mar. Lazne
Second Round JK Pärnu Sadam JK Pärnu Sadam 3:4 on pens FC Otepää FC Otepää
Matchday 16 Bragantino Clube Atlético Bragantino (SP) 4:0 Operário Ferroviário Esporte Clube (PR) Operário-PR
Second Round Stenhousemuir Stenhousemuir FC 2:1 Edinburgh City FC Edinburgh City
Second Round Ross Cou. Res. Ross County FC Reserves 2:3 Raith Rovers FC Raith Rovers
Second Round Hearts FC II Heart of Midlothian FC Reserves 3:1 Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC
Second Round Brora Rangers Brora Rangers FC 1:2 Cove Rangers FC Cove Rangers
Second Round Peterhead FC Peterhead FC 6:7 on pens Formartine United FC Formartine
Second Round East Fife East Fife FC 0:2 Stirling Albion FC Stirling
Second Round Brechin City Brechin City FC 4:5 Elgin City FC Elgin City
Second Round Montrose Montrose FC 2:1 Forfar Athletic FC Forfar Athletic
Second Round Clyde FC Clyde FC 4:0 Motherwell FC Reserves Motherwell FC Reserves
Second Round Annan Athletic Annan Athletic FC 6:7 on pens Kelty Hearts FC Kelty Hearts
Second Round Hamilton A. Re. Hamilton Academical FC Reserves 0:1 Airdrieonians FC Airdrieonians
Second Round Dumbarton FC Dumbarton FC 0:1 St. Mirren FC Reserves St. Mirren FC Reserves
Second Round Falkirk FC Falkirk FC 7:6 on pens Celtic FC Reserves Celtic Reserves
Second Round Stranraer Stranraer FC 0:2 Rangers FC Reserves Rangers II
last 16 Al Sadd Al Sadd Sports Club 3:1 Al Duhail Sports Club Al Duhail
last 16 Hilal Al-Hilal Riyadh 0:1 Al-Ahli Jeddah Ahli
First Round IFS Birkeröd IF Skjold Birkeröd 1:4 Vanlöse IF Vanlöse IF
First Round Faarvang IF Faarvang IF 2:3 Viby IF Viby IF
First Round Toreby-Graenge Toreby-Graenge BK 0:9 HB Köge HB Köge
First Round FC Lorient FC Lorient 1:2 FC Le Mans FC Le Mans
First Round Clermont Foot Clermont Foot Auvergne 63 5:4 on pens AC Le Havre AC Le Havre
First Round Grenoble Grenoble Foot 38 5:4 on pens Rodez AF Rodez AF
First Round G. Ajaccio GFC Ajaccio 2:0 FC Chambly FC Chambly
First Round Paris FC Paris FC 2:1 FC Sochaux-Montbéliard FC Sochaux
First Round FC Niort FC Chamois Niort 3:1 LB Châteauroux LB Châteauroux
First Round SM Caen SM Caen 0:1 AS Nancy-Lorraine AS Nancy
First Round AC Ajaccio AC Ajaccio 4:1 Valenciennes FC Valenciennes FC
First Round AJ Auxerre AJ Auxerre 5:6 on pens AS Béziers AS Béziers
First Round US Orléans US Orléans 4:1 EA Guingamp Guingamp
First Round Bourg-en-Bresse Bourg-en-Bresse Péronnas 01 9:8 on pens Red Star FC Red Star FC
First Round Troyes ES Troyes AC 1:2 RC Lens Lens
Matchday 21 Kuressaare FC Kuressaare 0:3 FC Flora Tallinn FC Flora
First Round Longford Town Longford Town FC 3:1 Athlone Town AFC Athlone Town
Matchday 22 Hougang Utd. Hougang United FC 3:1 Warriors FC Warriors FC
Matchday 4 Wrexham Wrexham AFC 1:0 FC Halifax Town Halifax Town
Matchday 4 Torquay United Torquay United FC 0:2 Maidenhead United Maidenhead Utd.
Matchday 4 Chesterfield FC Chesterfield FC 1:2 Woking FC Woking FC
Matchday 4 Eastleigh FC Eastleigh FC 1:1 Sutton United Sutton Utd
Matchday 4 Chorley FC Chorley FC 1:6 Solihull Moors Solihull Moors
Matchday 4 Barnet Barnet FC 0:1 Dover Athletic Dover Athletic
Matchday 4 Aldershot Town Aldershot Town 0:1 Bromley FC Bromley
Matchday 4 Ebbsfleet Utd Ebbsfleet United 1:3 Yeovil Town Yeovil Town
Matchday 4 Stockport Stockport County 3:2 Barrow AFC Barrow
Matchday 4 Dag & Red FC Dagenham & Redbridge FC 0:3 Boreham Wood FC Boreham Wood
Matchday 4 Hartlepool Utd. Hartlepool United 2:2 AFC Fylde Fylde
Matchday 4 Harrogate Town Harrogate Town 0:2 Notts County Notts County
Matchday 2 Carrick Rangers Carrick Rangers 1:2 Larne FC Larne FC
Matchday 2 Cliftonville Cliftonville FC 3:1 Glenavon FC Glenavon
Matchday 2 Glentoran Glentoran FC 2:2 Coleraine FC Coleraine
Matchday 2 Institute FC Institute FC 2:3 Dungannon Swifts Dungannon
Matchday 2 Crusaders Crusaders FC 4:0 Warrenpoint Town FC Warrenpoint
Matchday 2 Ballymena Ballymena United 8:45 PM Linfield FC Linfield
Matchday 3 Ballyclare Ballyclare Comrades FC 8:0 Harland & Wolff Welders HW Welders
First Round Tranmere Rovers Tranmere Rovers 0:3 Hull City Hull City
First Round Grimsby Town Grimsby Town 1:0 Doncaster Rovers Doncaster
First Round Wigan Wigan Athletic 0:1 Stoke City Stoke City
First Round Port Vale Port Vale FC 1:2 Burton Albion Burton Albion
First Round Nottm Forest Nottingham Forest 1:0 Fleetwood Town Fleetwood
First Round Bradford Bradford City 0:4 Preston North End Preston NE
First Round Blackpool Blackpool FC 4:6 on pens Macclesfield Town Macclesfield
First Round Blackburn Blackburn Rovers 3:2 Oldham Athletic Oldham Athletic
First Round Mansfield Town Mansfield Town 7:8 on pens Morecambe FC Morecambe FC
First Round Accrington Accrington Stanley 1:3 Sunderland AFC Sunderland
First Round Scunthorpe Utd. Scunthorpe United 0:1 Derby County Derby
First Round Rochdale Rochdale AFC 5:2 Bolton Wanderers Bolton
First Round Huddersfield Huddersfield Town 0:1 Lincoln City Lincoln City
First Round Middlesbrough Middlesbrough FC 4:6 on pens Crewe Alexandra Crewe Alexandra
First Round Shrewsbury Shrewsbury Town 0:4 Rotherham United Rotherham
First Round Salford Salford City 0:3 Leeds United Leeds
First Round Barnsley FC Barnsley FC 0:3 Carlisle United Carlisle United
First Round Colchester Utd. Colchester United 3:0 Swindon Town Swindon Town
First Round AFC Wimbledon AFC Wimbledon 4:6 on pens Milton Keynes Dons MK Dons
First Round Oxford United Oxford United 1:0 Peterborough United Peterborough
First Round
QPR Queens Park Rangers 8:7 on pens Bristol City Bristol City
First Round Plymouth Plymouth Argyle 2:0 Leyton Orient Leyton Orient
First Round Wycombe Wycombe Wanderers 3:5 on pens Reading FC Reading
First Round Charlton Charlton Athletic 3:5 on pens Forest Green Rovers Forest Green
First Round Gillingham FC Gillingham FC 3:6 on pens Newport County Newport County
First Round Stevenage Stevenage FC 1:2 Southend United Southend United
First Round Luton Luton Town 3:1 Ipswich Town Ipswich
First Round Walsall Walsall FC 2:3 Crawley Town Crawley Town
First Round Bristol Rovers Bristol Rovers 3:0 Cheltenham Town Cheltenham Town
First Round Brentford Brentford FC 5:6 on pens Cambridge United Cambridge Utd.
First Round Coventry Coventry City 4:1 Exeter City Exeter City
First Round
Swansea Swansea City 3:1 Northampton Town Northampt. Town
First Round
West Brom West Bromwich Albion 1:2 Millwall FC Millwall
Matchday 1 Portimonense 23 Portimonense SC U23 1:2 CD Cova da Piedade U23 Cova Piedade 23
Second Round Velky Lapas OFK 1948 Velky Lapas 2:7 FC Nitra FC Nitra
Second Round Odeva Lipany SK Odeva Lipany 0:1 MSK Zilina MSK Zilina
Second Round Nove Mesto AFC Nove Mesto nad Vahom 2:1 FK Dubnica nad Vahom Dubnica
Second Round Banik Stranavy OSK Banik Stranavy 0:1 MSK Fomat Martin MSK Martin
Second Round Brezno FK Brezno 1:3 MFK Dukla Banska Bystrica Banska Bystrica
Matchday 4 FC Gießen FC Gießen 0:1 TSV Steinbach Haiger TSV Steinbach
Matchday 4 Bayern Alzenau FC Bayern Alzenau 2:0 TuS Rot-Weiß Koblenz RW Koblenz
Matchday 4 FCA Walldorf FC-Astoria Walldorf 3:0 TSG 1899 Hoffenheim II Hoffenheim II
Matchday 1 TSV Rain/Lech TSV Rain/Lech 0:1 SpVgg Greuther Fürth II Gr. Fürth II
Matchday 4 Grödig SV Grödig 0:1 SV Seekirchen Seekirchen
Matchday 4 Hassia Bingen Hassia Bingen 1:3 TSV Schott Mainz Schott Mainz
Matchday 4 FV Engers 07 FV Engers 07 1:4 FV 07 Diefflen FV 07 Diefflen
Matchday 4 K'lautern II 1.FC Kaiserslautern II 0:0 Arminia Ludwigshafen A. Ludwigshafen
Matchday 4 Elversberg II SV 07 Elversberg II 1:1 VfR Wormatia Worms Wormatia Worms
Matchday 4 Eintracht Trier SV Eintracht Trier 05 1:1 FV Dudenhofen FV Dudenhofen
First Round SV Endingen SV Endingen 2:5 Freiburger FC Freiburger FC
Matchday 2
SC/ESV Parndorf SC/ESV Parndorf 1:2 SC Bad Sauerbrunn Bad Sauerbrunn
Matchday 2 SC Ritzing SC Ritzing 4:0 SV St. Margarethen St. Margarethen
Matchday 2 Weißkirchen Union Weißkirchen 3:1 Union Edelweiß Linz Edelweiß
Matchday 2 SV Wallern SV Wallern 2:0 Union St. Florian St. Florian
Matchday 1 FC Seuzach FC Seuzach 3:2 FC Uzwil FC Uzwil
Matchday 15 FC Kiffen 08 FC Kiffen 08 1:1 FC Reipas Lahti Reipas Lahti
Matchday 14 Ponnistajat Malmin Ponnistajat 1:1 Atlantis FC II Atlantis FC II
Matchday 21 Barcelona SC Barcelona SC Guayaquil 2:1 Fuerza Amarilla SC Fuerza Amarilla
Matchday 3 Manchester 62 Manchester 62 FC 0:0  FC Boca Gibraltar FC Boca Gib
Matchday 2 Masis FC Masis 0:9 FC Urartu Erewan II Urartu II
Matchday 2 FC Ani FC Ani 0:1 FC Sevan FC Sevan
Matchday 2 FC Van FC Van 3:0 FC Lokomotiv Erewan Lokomotiv
Matchday 2 ZSKA Erewan ZSKA Erewan 2:1 FC Ararat Yerevan II Ararat II
Matchday 2 FC Dilijan FC Dilijan 1:5 FC Aragats Ashtarak Aragats
Matchday 11 FC Nomme U19 FC Nomme United U19 3:2 JK Trans Narva U19 Trans Narva U19
Matchday 11 Hel./Jogeva U19 FC Helios Tartu/Jogeva SK Noorus 96 U19 1:1 JK Tabasalu U19 Tabasalu U19
Matchday 11 FC Flora U19 FC Flora Tallinn U19 0:0 Levadia Tallinn U19 Levadia U19
Matchday 22 JS Suning Jiangsu Suning 3:0 Henan Jianye HN Jianye
Bosnia U17 Bosnia and Herzegovina U17 5:1 Albania U17 Albania U17