For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 7:23:56 AM
Matchday 3 LBK Reserves Lyngby BK Reserves 2:1 FC Nordsjaelland Reserves FCN Reserves
Matchday 3 AaB Reserves Aalborg BK Reserves 1:2 Hobro IK Reserves Hobro Reserves
Matchday 2 OB Reserves Odense Boldklub Reserves 2:1 AC Horsens Reserves ACH Reserves
First Round
Hallescher FC Hallescher FC 3:5 AET VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
First Round
Karlsruher SC Karlsruher SC 2:0 Hannover 96 Hannover 96
First Round
Hansa Rostock FC Hansa Rostock 0:1 VfB Stuttgart VfB Stuttgart
First Round
Energie Cottbus FC Energie Cottbus 1:3 Bayern Munich Bayern Munich
Matchday 5 Rostov II FK Rostov II 1:3 Krylya Sovetov Samara II KS Samara II
Matchday 5 Rostov FK Rostov 1:0 Krylya Sovetov Samara KS Samara
Matchday 5 FC Viitorul FC Viitorul 2:2 FC Botosani FC Botosani
Matchday 1 SC Cambuur U21 SC Cambuur-Leeuwarden U21 2:1 Heracles Almelo U21 Heracles U21
Matchday 1 Vitesse U21 Vitesse Arnhem U21 1:1 SC Heerenveen U21 Heerenveen U21
Matchday 1 NAC Breda U21 NAC Breda U21 1:0 Roda JC Kerkrade U21 Roda JC U21
Matchday 1 PEC Zwolle U21 PEC Zwolle U21 4:0 De Graafschap Doetinchem U21 De Graafs. U21
Matchday 1 Emmen U21 FC Emmen U21 2:2 Go Ahead Eagles Deventer U21 Go Ahead U21
Matchday 1 Vitória Setúbal Vitória Setúbal FC 0:0 CD Tondela Tondela
Matchday 5 SönderjyskE SönderjyskE 0:0 Aarhus GF Aarhus GF
Matchday 17 Lillestrøm SK Lillestrøm SK 3:2 Mjøndalen IF Mjøndalen
Matchday 19 Kalmar FF Kalmar FF 1:1 Örebro SK Örebro SK
Matchday 19 IFK Göteborg IFK Göteborg 1:1 Falkenbergs FF Falkenberg
Matchday 4 Lechia Gdansk Lechia Gdansk 1:1 Jagiellonia Bialystok Jagiellonia
Matchday 5 FK Dunav FK Dunav Ruse 2:0 FK Vitosha Bistritsa Vitosha
Second Round SV Salamander SV Salamander Kornwestheim 1:5 TSG Backnang TSG Backnang
Matchday 14 Goiás EC Goiás Esporte Clube 0:1 Club de Regatas Vasco da Gama Vasco da Gama
Matchday 4 Santos Laguna Santos Laguna 4:1 Puebla FC Puebla FC
Matchday 23 Philadelphia Philadelphia Union 2:1 Houston Dynamo Houston
Matchday 23 D.C. United D.C. United 2:1 Los Angeles Galaxy LA Galaxy
Matchday 23 Los Angeles FC Los Angeles FC 4:2 New York Red Bulls NY Red Bulls
Matchday 5 Atlético Huila CD Atlético Huila 1:1 Millonarios FC Millonarios
Matchday 5 Rionegro Águila Rionegro Águilas 2:0 Junior FC Junior FC
Matchday 5 A. Bucaramanga Atlético Bucaramanga 2:0 Cúcuta Deportivo Cúcuta Dep.
Matchday 16 Fylkir Fylkir Reykjavík 2:1 UMF Grindavík Grindavík
Matchday 24 FK Panevezys FK Panevezys 3:1 FK Palanga FK Palanga
Matchday 17 Soligorsk Shakhtjor Soligorsk 6:0 Neman Grodno Neman Grodno
Matchday 23 Timbers 2 Portland Timbers 2 3:2 New Mexico United New Mexico Utd.
Second Round FC Kose FC Kose 0:5 Paide Linnameeskond III Paide III
Matchday 23 Seoul E-Land Seoul E-Land FC 2:1 Suwon FC Suwon FC
Matchday 23 Ansan Greeners Ansan Greeners FC 1:2 Asan Mugunghwa FC Asan Mugunghwa
last 16 Al-Wahda FC Al-Wahda FC Abu Dhabi 2:3 Al-Nassr FC Al-Nassr
last 16 Zob Ahan Zob Ahan Esfahan 3:4 Al-Ittihad Jeddah Ittihad
Matchday 20 FC Chinland FC Chinland 2:0 Hantharwady United FC Hantharwady U.
Matchday 2 Petr. Ploiesti Petrolul Ploiesti 0:3 UTA Arad UTA Arad
Matchday 1 AZ Alkmaar U21 AZ Alkmaar U21 0:0 SC Telstar Telstar
Matchday 1 PSV U21 PSV Eindhoven U21 2:2 FC Den Bosch FC Den Bosch
Matchday 1 Leixões Sub-23 Leixões SC Sub-23 2:2 Estoril Praia U23 Estoril U23
Matchday 1 Vitória SC U23 Vitória de Guimarães SC U23 2:2 CD Aves U23 Aves U23
Matchday 1 Sporting CP U23 Sporting CP U23 1:0 SC Braga U23 Braga U23
Matchday 15 Odds BK II Odds BK II 5:2 FK Mjölner Mjølner
Matchday 19 Jönköping Jönköpings Södra IF 3:1 Syrianska FC Syrianska FC
Matchday 18 FC KTP FC KTP 6:1 Tampereen Pallo-Veikot TPV
Matchday 1 Reading U23 Reading FC U23 6:0 Newcastle United U23 Newcastle U23
Matchday 1 Blackburn U23 Blackburn Rovers U23 1:3 Arsenal FC U23 Arsenal U23
Matchday 1 Brighton U23 Brighton & Hove Albion U23 2:0 Wolverhampton Wanderers U23 Wolves U23
Matchday 1 Derby U23 Derby County U23 0:1 Chelsea FC U23 Chelsea U23
Matchday 1 Everton U23 Everton FC U23 0:0 Leicester City U23 Leicester U23
Matchday 1 Stoke U23 Stoke City U23 1:1 Sunderland AFC U23 Sunderland U23
Matchday 3 Békéscsaba Békéscsaba 1912 Elöre SE 2:0 Vasas FC Vasas FC
Matchday 21 CD El Nacional CD El Nacional 1:0 CS Emelec CS Emelec
Matchday 5 Cartaginés CS Cartaginés 1:1 CS Herediano Herediano
Matchday 5 Guadalupe FC Guadalupe FC 4:3 Limón FC Limón FC
Matchday 3 Lynx FC Lynx FC 5:1 Mons Calpe SC Mons Calpe
Matchday 2 West Armenia FC West Armenia 3:0 FC Shirak Gyumri II Shirak II
Matchday 2 Torpedo Torpedo Erewan 0:4 FC Ararat-Armenia II Ararat-Arm. II
Matchday 2 Alashkert II FC Alashkert II 4:1 FC Pyunik Yerevan II Pyunik II
Matchday 18 Kristianstad Kristianstad FC 1:3 Eskilsminne IF Eskilsminne
Matchday 23 SZ Dongwu Suzhou Dongwu 1:0 Jiangxi Liansheng JX Liansheng