For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 3:41:11 AM
Matchday 3 Niendorfer TSV Niendorfer TSV 3:2 USC Paloma Hamburg USC Paloma
Matchday 3 SV Rugenbergen SV Rugenbergen 3:2 Bramfelder SV Bramfelder SV
Matchday 3 TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08 1:2 TSV Sasel TSV Sasel
Matchday 3 Teutonia 05 FC Teutonia 05 Ottensen 6:0 Hamm United FC Hamm Utd.
Matchday 3 Union Tornesch FC Union Tornesch 1:1 TuS Osdorf TuS Osdorf
First Round FSV Salmrohr FSV Salmrohr 0:6 Holstein Kiel Holstein Kiel
First Round G. Halberstadt Germania Halberstadt 0:6 1.FC Union Berlin Union Berlin
First Round SV Rödinghausen SV Rödinghausen 5:7 on pens SC Paderborn 07 SC Paderborn
First Round
Waldh. Mannheim SV Waldhof Mannheim 3:5 Eintracht Frankfurt E. Frankfurt
First Round FC Oberneuland FC Oberneuland 1:6 SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98
First Round Saarbrücken 1.FC Saarbrücken 3:2 SSV Jahn Regensburg Jahn Regensburg
First Round VfB Lübeck VfB Lübeck 6:7 on pens FC St. Pauli FC St. Pauli
First Round VfB Eichstätt VfB Eichstätt 1:5 Hertha BSC Hertha BSC
First Round
VfL Osnabrück VfL Osnabrück 2:3 RB Leipzig RB Leipzig
First Round
Chemnitzer FC Chemnitzer FC 7:8 on pens Hamburger SV Hamburger SV
First Round
MSV Duisburg MSV Duisburg 2:0 SpVgg Greuther Fürth Greuther Fürth
First Round
Wehen Wiesbaden SV Wehen Wiesbaden 5:6 on pens 1. FC Köln 1. FC Köln
Matchday 1 Newcastle Newcastle United 0:1 Arsenal FC Arsenal
Matchday 1
Leicester Leicester City 0:0 Wolverhampton Wanderers Wolves
Matchday 1
Man Utd Manchester United 4:0 Chelsea FC Chelsea
Matchday 1 LOSC Lille LOSC Lille 2:1 FC Nantes FC Nantes
Matchday 1 R. Strasbourg RC Strasbourg Alsace 1:1 FC Metz FC Metz
Matchday 1 Paris SG Paris Saint-Germain 3:0 Nîmes Olympique Nîmes Olympique
Matchday 5 CSKA Moscow CSKA Moscow 0:0 FC Sochi Sochi
Matchday 5 Arsenal Tula Arsenal Tula 1:0 FK Ufa Ufa
Matchday 5 Loko Moscow Lokomotiv Moscow 4:0 Ural Yekaterinburg Ural
Matchday 5 Akhmat Grozny Akhmat Grozny 1:3 Spartak Moscow Spartak Moscow
Matchday 3
WSG Tirol WSG Tirol 1:1 SKN St. Pölten SKN St. Pölten
Matchday 3
TSV Hartberg TSV Hartberg 1:0 SK Sturm Graz Sturm Graz
Matchday 3
SV Mattersburg SV Mattersburg 1:5 Austria Vienna Austria Vienna
Matchday 5 CS U Craiova CS Universitatea Craiova 0:1 Sepsi Sf. Gheorghe Sepsi Sf. Gh.
Matchday 5 FCSB FCSB 1:3 FC Voluntari FC Voluntari
Matchday 2 FC Utrecht FC Utrecht 3:1 PEC Zwolle PEC Zwolle
Matchday 2 Fortuna Sittard Fortuna Sittard 1:1 Heracles Almelo Heracles Almelo
Matchday 2 Heerenveen SC Heerenveen 1:1 Feyenoord Rotterdam Feyenoord
Matchday 2
RKC Waalwijk RKC Waalwijk 0:2 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
Matchday 2
PSV Eindhoven PSV Eindhoven 3:1 ADO Den Haag ADO Den Haag
Matchday 4
FC Lugano FC Lugano 0:1 FC Sion FC Sion
Matchday 4
FC Luzern FC Luzern 0:2 FC Thun FC Thun
Matchday 4
FC Zürich FC Zürich 2:2 Neuchâtel Xamax FCS NE Xamax
Matchday 1 Boavista Boavista Porto FC 2:1 Desportivo Aves Desportivo Aves
Matchday 1 Marítimo CS Marítimo 1:1 Sporting CP Sporting CP
Matchday 1 Braga SC Braga 3:1 Moreirense FC Moreirense
Matchday 2 Rangers Rangers FC 6:1 Hibernian FC Hibernian FC
Matchday 2 St. Mirren St. Mirren FC 1:0 Aberdeen FC Aberdeen FC
Matchday 3 Karpaty Karpaty Lviv 1:1 FK Mariupol FK Mariupol
Matchday 3 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 1:3 Zorya Luhansk Zorya Luhansk
Matchday 3 SK Dnipro-1 SK Dnipro-1 0:1 Desna Chernihiv Desna
Matchday 3 Sint-Truiden Sint-Truidense VV 2:1 Standard Liège Standard Liège
Matchday 3 RSC Charleroi RSC Charleroi 2:1 Royal Antwerp FC Royal Antwerp
Matchday 3 Mouscron Royal Excel Mouscron 2:1 KAA Gent KAA Gent
Matchday 2 KSC Lokeren KSC Lokeren 0:0 Lommel SK Lommel SK
Matchday 5 Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen 0:2 1.FC Slovácko Slovácko
Matchday 5 FK Jablonec FK Jablonec 2:1 Slezsky FC Opava SFC Opava
Matchday 5 Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav 4:3 AC Sparta Praha Sparta Praha
Matchday 5 Nordsjaelland FC Nordsjaelland 2:2 Silkeborg IF Silkeborg IF
Matchday 5 Aalborg BK Aalborg BK 4:0 Esbjerg fB Esbjerg fB
Matchday 5 AC Horsens AC Horsens 0:2 FC Midtjylland FC Midtjylland
Matchday 5 Hobro IK Hobro IK 0:2 Bröndby IF Bröndby IF
Matchday 17 Bodø/Glimt FK Bodø/Glimt 2:1 Viking Stavanger Viking FK
Matchday 17 Haugesund FK Haugesund 0:1 Ranheim IL Ranheim IL
Matchday 17 Kristiansund BK Kristiansund BK 1:1 Odds BK Odds BK
Matchday 17 Strømsgodset Strømsgodset IF 3:2 Vålerenga Fotball Vålerenga
Matchday 19 Häcken BK Häcken 1:1 Malmö FF Malmö FF
Matchday 19 AFC Eskilstuna Athletic Eskilstuna 2:4 AIK AIK
Matchday 19 Norrköping IFK Norrköping 2:0 IF Elfsborg Elfsborg
Matchday 19 Hammarby Hammarby IF 2:1 Helsingborgs IF Helsingborg
Matchday 4 Napredak FK Napredak Krusevac 2:2 FK Partizan Belgrade Partizan
Matchday 4 Radnik FK Radnik Surdulica 0:4 FK Vojvodina Novi Sad Vojvodina
Matchday 4 Proleter FK Proleter Novi Sad 0:1 FK Spartak Subotica Spartak
Matchday 4 Slaven Belupo Slaven Belupo Koprivnica 2:1 HNK Hajduk Split Hajduk Split
Matchday 4 HNK Gorica HNK Gorica 2:0 HNK Rijeka HNK Rijeka
Matchday 19 IFK Mariehamn IFK Mariehamn 0:1 Ilves Tampere Ilves
Matchday 19 RoPS Rovaniemen Palloseura 2:1 Vaasan Palloseura VPS
Matchday 4 LKS Lodz LKS Lodz 0:1 Piast Gliwice Piast Gliwice
Matchday 4 Cracovia Kraków Cracovia Kraków 1:0 Korona Kielce Korona Kielce
Matchday 5 Arda Kardzhali FK Arda Kardzhali 2:5 Lokomotiv Plovdiv Lok. Plovdiv
Matchday 5 Ludogorets PFK Ludogorets Razgrad 0:0 CSKA Sofia CSKA Sofia
Matchday 5 NK Domzale NK Domzale 3:5 NK Celje NK Celje
Matchday 5 Rudar Velenje NK Rudar Velenje 0:3 NK Olimpija Ljubljana NK Olimpija
Matchday 2 US Hostert US Hostert 3:5 FC Progrès Niederkorn Pr. Niederkorn
Matchday 2 Jeunesse Esch Jeunesse Esch 3:2 Racing FC Union Luxembourg RFCU Luxembourg
Matchday 2 Muhlenbach FC Blue Boys Muhlenbach 0:3 FC Victoria Rosport Vict. Rosport
Matchday 2 E. Ettelbrück FC Etzella Ettelbruck 5:2 FC Rodange 91 FC Rodange 91
Matchday 2 Differdange 03 FC Differdange 03 1:1 US Mondorf-Les-Bains US Mondorf
Matchday 2 FC UNA Strassen FC UNA Strassen 2:4 CS Fola Esch CS Fola Esch
Matchday 2 Paksi FC Paksi FC 3:1 Budapest Honvéd FC Honvéd
Matchday 2 Puskás AFC Puskás Akadémia FC 0:2 MOL Fehérvár FC Fehérvár
Matchday 2 Debrecen Debreceni VSC 4:1 Kisvárda FC Kisvárda
Matchday 4 FK Pohronie FK Pohronie 2:2 Spartak Trnava Spartak Trnava
Matchday 3 TSV Rantrum TSV Rantrum 2:2 MTV Tellingstedt MTV Tellingstedt
Matchday 3 TuS Jevenstedt TuS Jevenstedt 1:2 TSV Altenholz TSV Altenholz
Matchday 3 FC Reher/Puls FC Reher/Puls 4:2 MTSV Hohenwestedt Hohenwestedt
Matchday 6 TSV Kornburg TSV Kornburg 1:2 SC Großschwarzenlohe SC Groß'lohe
Matchday 6 1.FC H'aurach 1.FC Herzogenaurach 0:0 TSV Neudrossenfeld TSV Neudrossenfeld
Matchday 1 Durlach-Aue SpVgg Durlach-Aue 3:1 FC Germania Friedrichstal Friedrichstal
Matchday 1 FC Kirrlach FC Olympia 1919 Kirrlach 1:2 1.FC Bruchsal 1.FC Bruchsal
Matchday 1 Fort. Kirchfeld FV Fortuna Kirchfeld 2:2 VfR Gommersdorf VfR Gommersdorf
Matchday 1 TSG Weinheim TSG 62/09 Weinheim 1:0 TSV Wieblingen TSV Wieblingen
Matchday 4 G. Schwanheim Germania Schwanheim 1:1 FC Ederbergland FC Ederbergland
Matchday 3 Büchen-Sieben. Büchen-Siebeneichener SV 0:2 FC Dornbreite Lübeck FC Dornbreite
Matchday 3 Heikendorfer SV Heikendorfer SV 1:5 SV Grün-Weiß Siebenbäumen GW Siebenbäumen
Matchday 3 TuS Hartenholm TuS Hartenholm 2:4 TSV Travemünde TSV Travemünde
First Round Oberlungwitz Oberlungwitzer SV 2:4 SG Handwerk Rabenstein SG Rabenstein
First Round Forts. Lunzenau SV Fortschritt Lunzenau 0:4 SG Motor Wilsdruff Motor Wilsdruff
First Round SV Lindenau SV Lindenau 0:5 VfB Fortuna Chemnitz Fort. Chemnitz
First Round SV Adorf SV Adorf Erzgebirge 4:6 on pens FC Bad Lausick FC Bad Lausick
First Round Reinsdorf-Vielau SpVgg Reinsdorf-Vielau 1:0 SV Eintracht Sermuth Eintr. Sermuth
First Round BSC Freiberg BSC Freiberg 1:2 Hainsberger SV Hainsberger SV
First Round FV Dresden 06 FV Dresden 06 Laubegast 2:4 VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz
First Round Emp. Possendorf SG Empor Possendorf 2:1 SG Crostwitz SG Crostwitz
First Round FC Stollberg FC Stollberg 2:1 AET Kickers 94 Markkleeberg K. Markkleeberg
First Round VfB E. Glauchau VfB Empor Glauchau 2:0 HFC Colditz HFC Colditz
First Round Reichenbach Reichenbacher FC 6:1 ATSV Frisch Auf Wurzen ATSV FA Wurzen
First Round C. Schneeberg Concordia Schneeberg 1:2 TSV Germania Chemnitz 08 TSV Germania
First Round Merkur Oelsnitz SV Merkur Oelsnitz 6:1  VfB Mühltroff VfB Mühltroff
First Round Klaffenbach FSV Grün-Weiß Klaffenbach 2:5 FC Blau-Weiß Leipzig BW Leipzig
First Round BW Bennewitz Blau-Weiß Bennewitz 1:4 FSV Motor Marienberg Mo. Marienberg
First Round SV Neudorf SV Neudorf 4:3 SSV Fortschritt Lichtenstein Lichtenstein
First Round Großröhrsdorf SC 1911 Großröhrsdorf 1:6 SV Einheit Kamenz Einheit Kamenz
Matchday 2 Wildeshausen VfL Wildeshausen 0:0 Germania Leer Germania Leer
Matchday 2 SV Bevern SV Bevern 4:1 SV Falke Steinfeld Falke Steinfeld
Matchday 2 GW Mühlen GW Mühlen 2:2 SV Holthausen/Biene Holthausen/B.
Matchday 2 Landolfsh./Seu. TSV Landolfshausen/Seulingen 2:1 Braunschweiger SC Acosta BSC Acosta
Matchday 2 SC Gitter SC Gitter 1:3 1.SC Göttingen 05 Göttingen 05
Matchday 2 MTV Isenbüttel MTV Isenbüttel 3:0 SC Hainberg SC Hainberg
Matchday 4 Sandershausen TSG Sandershausen 0:6 SV Adler Weidenhausen Adler Weidenh.
Matchday 4 FC Körle FC Körle 0:0 SSV Sand SSV Sand
Matchday 4 Barockstadt II SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II 1:2 SG Ehrenberg SG Ehrenberg
Matchday 4 OSC Vellmar OSC Vellmar 3:3 SG Bad Soden SG Bad Soden
Matchday 4 SG Johannesberg SG Johannesberg 3:0 Hünfelder SV Hünfelder SV
Matchday 1 Teutonia Uelzen Teutonia Uelzen 1:1 VSV Hedendorf/Neukloster VSV Hedendorf
Matchday 1 Ahlerstedt/Ott. SV Ahlerstedt/Ottendorf 2:0 SV Eintracht Lüneburg E. Lüneburg
Matchday 1 Rotenburger SV Rotenburger SV 6:1 SV Emmendorf SV Emmendorf
Matchday 1 VfL Westercelle VfL Westercelle 2:3 TSV Ottersberg Ottersberg
Matchday 1 VfL Güldens. VfL Güldenstern Stade 1:4 FC Verden 04 FC Verden 04
Matchday 1 MTV TB Lbg. MTV Treubund Lüneburg 5:0 TSV Gellersen TSV Gellersen
Matchday 6 Unterpleichfeld TSV Unterpleichfeld 2:1 SV Memmelsdorf SV Memmelsdorf
Matchday 6 TuS Röllbach TuS Röllbach 2:2 SV Euerbach-Kützberg SV Euerbach-K.
Matchday 6 Kleinrinderfeld TSV Kleinrinderfeld 1:4 SV Friesen SV Friesen
Matchday 1 SV Spexard SV Spexard 4:3 SV Rödinghausen II Rödinghausen II
Matchday 1 Neuenkirchen SuS Neuenkirchen 2:3 SC Roland Beckum SC Roland
Matchday 1 Delbrücker SC Delbrücker SC 1:1 VfL Theesen VfL Theesen
Matchday 1 GW Nottuln Grün-Weiß Nottuln 0:0 1.FC Gievenbeck 1.FC Gievenbeck
Matchday 1 VfB Fichte VfB Fichte Bielefeld 1:3 Victoria Clarholz Vict. Clarholz
Matchday 2 VfL Bückeburg VfL Bückeburg 3:3 SC Hemmingen/Westerfeld SC Hemmingen/W.
Matchday 2 Bad Pyrmont SpVgg Bad Pyrmont 2:2 TSV Godshorn TSV Godshorn
Matchday 2 OSV Hannover OSV Hannover 1:4 1.FC Wunstorf 1.FC Wunstorf
Matchday 2 TSV Burgdorf TSV Burgdorf 0:0 TSV Krähenwinkel/Kaltenweide Krähenwinkel
Matchday 2 STK Eilvese STK Eilvese 3:1 TSV Barsinghausen Barsinghausen
Matchday 2 SG Neitersen/A. SG Neitersen/Altenkirchen 1:0 SG 99 Andernach SG 99 Andernach
Matchday 2 TuS Kirchberg TuS Kirchberg 2:2 Ahrweiler BC Ahrweiler BC
Matchday 2 Mülheim-Kärlich SG 2000 Mülheim-Kärlich 2:1 SG Malberg/Rosenheim SG Malberg/R.
Matchday 2 SV Windhagen SV Eintracht Windhagen 2:1 SG Eintracht Mendig-Bell SG Mendig
Matchday 3 Ober-Roden Germania Ober-Roden 1:0 SG Unter-Abtsteinach Unterabsteinach
Matchday 3 TS Ober-Roden TS Ober-Roden 1:1 SV Unter-Flockenbach Unter-Flockenb.
Matchday 3 SG Bornheim/GW SG Bornheim/GW 4:2 FFV Sportfreunde 1904 Sportfreunde 04
Matchday 3 Neu-Isenburg SpVgg Neu-Isenburg 3:2 SV der Bosnier Frankfurt SV der Bosnier
Matchday 3 Hanauer SC 1960 Hanauer SC 1960 5:1 VfB Ginsheim II VfB Ginsheim II
Matchday 3 1.FC Erlensee 1.FC Erlensee 3:0 SG Rot-Weiß Frankfurt RW Frankfurt
Matchday 2 Basara Mainz FC Basara Mainz 0:0 TSV Gau-Odernheim Gau-Odernheim
Matchday 2 Waldalgesheim SV Alemannia Waldalgesheim 5:2 ASV Fußgönheim ASV Fußgönheim
Matchday 2 FK Pirmasens II FK Pirmasens II 2:1 SV Rülzheim SV Rülzheim
Matchday 2 SG Rieschweiler SG Rieschweiler 2:4 TuS Marienborn TuS Marienborn
Second Round ASV Aichwald ASV Aichwald 1:3 AET SC Stammheim SC Stammheim
Matchday 1 ESC Rellinghsn. ESC Rellinghausen 06 6:1 SV Burgaltendorf Burgaltendorf
Matchday 1 Hamborn 07 Sportfreunde Hamborn 07 0:3 VfB Frohnhausen VfB Frohnhausen
Matchday 1 VfB Speldorf VfB Speldorf 4:1 MSV Düsseldorf MSV Düsseldorf
Matchday 1 SpVgg Steele SpVgg Steele 03/09 1:2 SC Düsseldorf-West Düsseldorf-West
Matchday 1 Duisburger SV Duisburger SV 1900 4:2 SV Wermelskirchen SV Wermelskirchen
Matchday 1 BW Mintard DJK Blau-Weiß Mintard 2:4 FC Remscheid FC Remscheid
Matchday 1 VfB Solingen VfB Solingen 0:3 SV Genc Osman Duisburg SV Genc Osman
Matchday 1 FSV Duisburg FSV Duisburg 2:0 TV Jahn Hiesfeld Jahn Hiesfeld
Matchday 4 SF Köllerbach SF Köllerbach 1:0 SpVgg Quierschied Quierschied
Matchday 4 FV Eppelborn FV Eppelborn 2:0 FV Schwalbach FV Schwalbach
First Round BW Büßleben SV Blau-Weiß Büßleben 4:3 AET FC Saalfeld Saalfeld
First Round Motor Gispers. TSV Motor Gispersleben 6:2 FSV 04 Viernau FSV Viernau
First Round SV Bielen SV Bielen 1926 1:3 SC Grossengottern Grossengottern
First Round SG Gospenroda SG SV Grün-Weiß Gospenroda 3:2 Eintracht Sondershausen Sondershausen
First Round GW Siemerode SV Grün-Weiß Siemerode 4:2 DJK Struth DJK Struth
First Round SV Altengottern SV 90 Altengottern 2:1 SV Schott Jena Schott Jena
First Round Hildburghausen FSV Eintracht Hildburghausen 3:4 1.FC Sonneberg 1.FC Sonneberg
First Round SV Borsch SG SV Borsch 1925 3:4 AET SpVgg Geratal SpVgg Geratal
First Round SVG Wüstheut. SV Germania Wüstheuterode 1:4 VfL Meiningen VfL Meiningen
First Round Gehörlosen SV Gehörlosen SV Bremen 0:20 Bremer SV Bremer SV
First Round SC Weyhe SC Weyhe 7:8 on pens SV Grohn SV Grohn
First Round Arberg./Mahnd. SG Arbergen/Mahndorf 1:22 TuS Schwachhausen Schwachhausen
First Round SVGO Bremen SVGO Bremen 5:1 SV Lemwerder SV Lemwerder
First Round TV Eiche Horn TV Eiche Horn 2:4 TSV Hasenbüren TSV Hasenbüren
First Round FC Roland FC Roland Bremen 4:1 on pens Habenhauser FV Habenhauser FV
First Round BSC Grünhöfe BSC Grünhöfe 0:17 DJK Germania Blumenthal DJK Blumenthal
First Round AGSV Bremen AGSV Bremen 0:5 SC Vahr-Blockdiek SC Vahr-Blockd.
First Round Neurönnebeck Neurönnebecker TV 3:2 SG Findorff SG Findorff
First Round TSV Imsum TSV Imsum 0:11 Blumenthaler SV Blumenthaler SV
First Round Sebaldsbrück ATSV Sebaldsbrück Bremen 2:5 BTS Neustadt BTS Neustadt
First Round TuSpo Surheide TuSpo Surheide 7:6 TuRa Bremen TuRa Bremen
First Round 1.FC Burg 1.FC Burg 1:6 TS Woltmershausen Woltmershausen
First Round Victoria Bremen CF Victoria Bremen 05 0:4 Brinkumer SV Brinkumer SV
First Round SG Marßel SG Marßel 1:6 KSV Vatan Sport KSV Vatan Sport
First Round TSV Farge TSV Farge-Rekum 6:5 TSV Osterholz-Tenever OT Bremen
First Round Leher TS Leher TS Bremerhaven 12:0 FC Riensberg FC Riensberg
First Round ATS Buntentor ATS Buntentor Bremen 5:9 ESC 02 Geestemünde ESC Geestemünde
First Round Geestemünd. TV Geestemünder TV 0:9 SFL Bremerhaven SFL Bremerhaven
First Round Polizei SV Polizei SV Bremen 0:5 FC Union 60 Bremen Union 60 Bremen
First Round VfB Gramzow VfB Gramzow 3:2 Grün-Weiß Ahrensfelde GW Ahrensfelde
First Round TSV Stralsund TSV 1860 Stralsund 1:3 TSG Neustrelitz TSG Neustrelitz
First Round VfL Bergen 94 VfL Bergen 94 0:4 Torgelower FC Greif Torgelower FC
First Round SV Rollwitz SV Rollwitz 1:4 Laager SV 03 Laager SV
First Round Gnoiener SV Gnoiener SV 0:2 AET FSV Kritzmow FSV Kritzmow
First Round SV Sülte SV Sülte 1:2 Mulsower SV Mulsower SV
First Round PSV Rostock PSV Rostock 1:3 FSV Kühlungsborn Kühlungsborn
First Round FSV Mirow/Rechlin FSV Mirow/Rechlin 0:6 SV Pastow SV Pastow
First Round SV Hafen Rostock SV Hafen Rostock 2:4 FC Mecklenburg Schwerin FCM Schwerin
First Round Brüsewitzer SV Brüsewitzer SV 4:0 Schweriner SC Schweriner SC
First Round FC Schönberg 95 FC Schönberg 95 2:0 PSV Wismar PSV Wismar
Matchday 14 Flamengo Clube de Regatas do Flamengo 3:1 Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio
Matchday 14 Atlético-MG Clube Atlético Mineiro 2:1 Fluminense Football Club Fluminense
Matchday 14 Internacional Sport Club Internacional 0:0 Sport Club Corinthians Paulista Corinthians
Matchday 14 Palmeiras Sociedade Esportiva Palmeiras 2:2 Esporte Clube Bahia EC Bahia
Matchday 14 Botafogo Botafogo Rio de Janeiro 2:1 Club Athletico Paranaense Athletico-PR
Matchday 14 Avaí FC Avaí Futebol Clube (SC) 2:2 Cruzeiro Esporte Clube Cruzeiro
Matchday 1 Sport Victoria Sport Victoria 0:3 Club Alianza Atletico Sullana Alianza Atl.
Matchday 1 Unión Huaral Unión Huaral 2:0 Cultural Santa Rosa Santa Rosa PNP
Matchday 4 Querétaro FC Querétaro FC 2:1 CF Pachuca CF Pachuca
Matchday 4 CD Cruz Azul CD Cruz Azul 2:0 FC Juárez FC Juárez
Matchday 4 Tigres UANL Tigres UANL 3:1 Club Necaxa Necaxa
Matchday 4 Chivas Deportivo Guadalajara 3:0 Atlético de San Luis San Luis
Matchday 4 Toluca Deportivo Toluca 0:1 CF América América
Matchday 23 Toronto FC Toronto FC 1:1 Orlando City SC Orlando City SC
Matchday 23 Columbus Crew Columbus Crew SC 2:2 FC Cincinnati Cincinnati
Matchday 23 FC Dallas FC Dallas 5:3 Minnesota United FC Minnesota Utd.
Matchday 23 Kansas Sporting Kansas City 1:2 Real Salt Lake City Salt Lake
Matchday 23 Colorado Colorado Rapids 2:1 San Jose Earthquakes Quakes
Matchday 23 Chicago Fire Chicago Fire 3:2 Montreal Impact Montreal Impact
Matchday 23 Timbers Portland Timbers 3:1 Vancouver Whitecaps FC Vancouver
Matchday 23 Atlanta United Atlanta United FC 2:1 New York City FC NYCFC
Matchday 1 Chattanooga FC Chattanooga FC 0:1 New York Cosmos NY Cosmos
Matchday 1 Milwaukee Milwaukee Torrent 2:0 Napa Valley 1839 FC Napa Valley
Matchday 5 CD La Equidad CD La Equidad Seguros SA 0:0 Atlético Nacional Atl. Nacional
Matchday 5 Indep. Medellín Independiente Medellín 4:1 CD América de Cali CD América
Matchday 5 Envigado Envigado FC 4:1 Deportes Tolima Deportes Tolima
Matchday 5 Indep. Santa Fe Independiente Santa Fe 0:0 Boyacá Patriotas FC Patriotas
Matchday 5 Jaguares FC Jaguares de Córdoba 1:1 Asociación Deportivo Pasto Deportivo Pasto
Matchday 22 Cerezo Osaka Cerezo Osaka 1:2 Sagan Tosu Sagan Tosu
Matchday 22 Júbilo Iwata Júbilo Iwata 2:3 Shonan Bellmare Shonan Bellmare
Matchday 20 a. cl. Numazu azul claro Numazu 1:0 Iwate Grulla Morioka Iwate Grulla M.
Matchday 20 Nagano Parceiro Nagano Parceiro 1:0 FC Tokyo U23 FC Tokyo U23
Matchday 20 Blaublitz Akita Blaublitz Akita 1:1 Kataller Toyama Kataller Toyama
Matchday 27 FC Gifu FC Gifu 0:2 Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
Matchday 27 Monte. Yamagata Montedio Yamagata 2:0 Albirex Niigata Albirex Niigata
Matchday 27 Tokyo Verdy Tokyo Verdy 3:3 Kagoshima United Kagoshima Utd.
Matchday 16 Víkingur Víkingur Reykjavík 3:1 ÍBV Vestmannaeyjar ÍBV
Matchday 16 ÍA Akranes ÍA Akranes 1:2 Breidablik Kópavogur Breidablik
Matchday 16 HK Kópavogs HK Kópavogs 4:1 KR Reykjavík KR Reykjavík
Matchday 16 KA Akureyri KA Akureyri 4:2 Stjarnan Gardabaer Stjarnan
Matchday 16 Valur Valur Reykjavík 2:3 FH Hafnarfjördur Hafnarfjördur
Matchday 2 Zacatepec Club Atlético Zacatepec 0:4 Loros de la Universidad de Colima Loros
Matchday 2 Venados FC Venados FC Yucatán 1:1 Potros UAEM Potros UAEM
Matchday 2 Dorados de Sin. Dorados de Sinaloa 0:0 Celaya FC Celaya
Matchday 2 Leones Negros CD Leones Negros de la UdeG 1:0 Cafetaleros de Chiapas Cafetaleros
Matchday 3 Atl. Venezuela Atlético Venezuela 1:1 AC LALA FC LALA FC
Matchday 3 Trujillanos Trujillanos FC 2:0 Academia Puerto Cabello Puerto Cabello
Matchday 3 Estudiantes Estudiantes de Mérida 0:0 Zamora FC Zamora
Matchday 3 Mineros Mineros de Guayana 1:1 Llaneros de Guanare EF Llaneros EF
Matchday 19 FK Palanga FK Palanga 3:0 FC Stumbras Kaunas FC Stumbras
Matchday 19 Zalgiris Zalgiris Vilnius 3:0 FK Kauno Zalgiris Kauno Zalgiris
Matchday 17 Vitebsk FK Vitebsk 0:2 FK Gorodeya Gorodeya
Matchday 17 BATE Borisov BATE Borisov 4:1 Energetik-BGU Minsk Energetik-BGU
Matchday 17 Dinamo Minsk Dinamo Minsk 3:2 FK Minsk FK Minsk
Matchday 23 Pittsburgh Pittsburgh Riverhounds SC 3:2 Sporting Kansas City II Kansas City II
Matchday 23 TB Rowdies Tampa Bay Rowdies 0:1 Birmingham Legion FC Legion FC
Matchday 23 Switchbacks FC Colorado Springs Switchbacks FC 3:3 Rio Grande Valley FC Toros RGV FC Toros
Matchday 23 Nashville SC Nashville SC 0:0 Bethlehem Steel FC Bethlehem Steel
Matchday 23 Memphis 901 FC Memphis 901 FC 1:2 North Carolina FC North Carolina
Matchday 23 St. Louis FC Saint Louis FC 1:1 Charleston Battery Charleston
Matchday 23 Bold FC Austin Bold FC 1:3 Los Angeles Galaxy II LA Galaxy II
Matchday 23 Oklahoma City Oklahoma City Energy FC 1:2 Fresno FC Fresno
Matchday 23 Real Monarchs Real Monarchs SLC 4:1 Tulsa Roughnecks FC Roughnecks FC
Matchday 23 Phoenix Rising Phoenix Rising FC 2:1 El Paso Locomotive FC El Paso
Matchday 23 Reno FC Reno 1868 FC 1:4 San Antonio FC San Antonio FC
Matchday 23 Louisville City Louisville City FC 5:1 Atlanta United 2 ATL UTD 2
Matchday 25 Ulsan Ulsan Hyundai 1:1 Daegu FC Daegu FC
Matchday 25 Pohang Steelers FC Pohang Steelers 1:2 Jeonbuk Hyundai Motors FC Jeonbuk Motors
Matchday 25 FC Seoul FC Seoul 0:0 Gangwon FC Gangwon FC
Matchday 23 Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi 0:1 FC Rustavi Rustavi
Matchday 23 Chikhura Chikhura Sachkhere 2:2 Sioni Bolnisi Sioni Bolnisi
Matchday 3 NK Brda NK Brda 2:3 NK Drava Dakinda Ptuj Drava Ptuj
Second Round NPM Silmet NPM Silmet 5:2 FC Flora Tallinn U19 FC Flora U19
Matchday 20 Forward Madison Forward Madison FC 0:1 Richmond Kickers Richmond Kicker
Matchday 20 Tormenta FC South Georgia Tormenta FC 1:2 Chattanooga Red Wolves SC Red Wolves
Matchday 20 North Texas SC North Texas Soccer Club 1:1 FC Tucson FC Tucson
Matchday 23 FC Anyang FC Anyang 4:2 Jeonnam Dragons FC Jeonnam Dragons
Matchday 23 Busan IPark Busan IPark FC 2:0 Daejeon Citizen FC Daejeon Citizen
Matchday 15 EC Vitória Esporte Clube Vitória 2:0 Paraná Clube Paraná
Matchday 15 Cuiabá-MT Cuiabá Esporte Clube (MT) 3:2 Esporte Clube São Bento (SP) São Bento (SP)
Matchday 15 Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta 1:0 Guarani Futebol Clube (SP) Guarani
Matchday 15 Criciúma EC Criciúma Esporte Clube 1:0 Sport Club do Recife Sport Recife
Matchday 3
SV Ried SV Ried 4:1 SKU Amstetten SKU Amstetten
Second Round Venezia Venezia FC 2:1 Calcio Catania Catania
Second Round Benevento Benevento Calcio 3:4 AC Monza Monza
Second Round FC Empoli FC Empoli 2:1 Reggina 1914 Reggina
Second Round Frosinone Frosinone Calcio 4:0 Carrarese Calcio 1908 Carrarese
Second Round Monopoli SS Monopoli 1966 1:0 Cosenza Calcio Cosenza
Second Round Pescara Delfino Pescara 1936 3:2 Mantova FC Mantova FC
Second Round Crotone FC Crotone 4:3 SS Arezzo Arezzo
Second Round AC Pisa AC Pisa 1909 3:0 Potenza Calcio Potenza
Second Round Salernitana US Salernitana 1919 3:1 US Catanzaro Catanzaro
Second Round Spezia Calcio Spezia Calcio 5:0 Aurora Pro Patria Pro Patria
Second Round Chievo Verona Chievo Verona 4:2 on pens Ravenna FC Ravenna
Second Round Cremonese US Cremonese 4:0 Virtus Francavilla Calcio V. Francavilla
Second Round Cittadella AS Cittadella 3:0 Calcio Padova Padova
Second Round Virtus Entella Virtus Entella 1:2 FC Südtirol Südtirol
Second Round Perugia AC Perugia Calcio 1:0 US Triestina Triestina
Second Round Pordenone Pordenone Calcio 1:2 Feralpisalò Feralpisalò
Second Round Trapani Trapani Calcio 3:1 Piacenza Calcio 1919 Piacenza
Second Round Juve Stabia SS Juve Stabia 3:4 on pens Imolese Calcio 1919 Imolese
Second Round AS Livorno AS Livorno 0:1 Carpi FC 1909 Carpi
Group Stage Lecco Calcio Lecco 1912 1:2 AS Giana Erminio Giana Erminio
group stage Vibonese US Vibonese 2:1 Sicula Leonzio Sicula Leonzio
Group Stage Pergolettese US Pergolettese 1932 0:2 Reggio Audace FC Reggio Audace
Group Stage AJ Fano Alma Juventus Fano 1906 0:2 Teramo Calcio 1913 Teramo
Group Stage Como Como 1907 1:0 AC Gozzano Gozzano
Group Stage Olbia Olbia Calcio 1905 4:1 FC Rieti Rieti
group stage Bari SSC Bari 3:2 Paganese Calcio 1926 Paganese
Group Stage Cesena Cesena FC 3:1 Vis Pesaro dal 1898 Vis Pesaro
Matchday 4 Progreso Club Atlético Progreso 2:0 Danubio FC Danubio FC
Matchday 4 Plaza Colonia Club Plaza Colonia 0:0 Club Atlético Cerro CA Cerro
Matchday 4 Racing Club Racing Club de Montevideo 3:1 CA Fénix CA Fénix
Matchday 4 Defensor Defensor Sporting Club 2:2 CA Peñarol Peñarol
Matchday 23 JK Viljandi JK Viljandi Tulevik 1:2 Paide Linnameeskond Paide
Matchday 20 Shan Utd. Shan United FC 2:1 Zwekapin United FC Zwekapin Utd.
Matchday 20 Sagaing Utd. Sagaing United 2:1 Rakhine United FC Rakhine Utd.
Matchday 20 Magwe FC Magwe FC 5:0 Southern Myanmar FC S. Myanmar FC
First Round Lucan United Lucan United FC 2:1 Killester Donnycarney F.C. Killester Don.
First Round Collinstown Collinstown FC 1:2 Galway United FC Galway United
First Round UCD University College Dublin 5:2 Letterkenny Rovers Letterkenny
First Round Maynooth Maynooth Town 0:2 Waterford FC Waterford FC
Matchday 23 Port FC Port FC 2:0 SCG Muangthong United Muangthong Utd.
Matchday 23 Samut Prakan C. Samut Prakan City 0:3 Singha Chiangrai United Chiangrai Utd.
Matchday 23 Swat Cat Nakhonratchasima Mazda FC 1:1 Suphanburi FC Suphanburi FC
Matchday 23 Trat FC Trat FC 0:1 Buriram United Buriram Utd.
Matchday 17 Audax Italiano Audax Italiano 0:1 Huachipato FC Huachipato FC
Matchday 17 CD Palestino CD Palestino 1:1 Unión La Calera La Calera
Matchday 17 O'Higgins CD O'Higgins 1:0 CSD Colo Colo Colo Colo
Matchday 17 CDUC CD Universidad Católica 1:1 Coquimbo Unido Coquimbo Unido
Matchday 2 Sportul Snagov CS Sportul Snagov 0:3 SCM FC Arges SCM FC Arges
Matchday 2 U Cluj Universitatea Cluj 3:0 ACS Viitorul Tg. Jiu Viitorul Tg.Jiu
Matchday 1 Coimbra Académica Coimbra 3:2 Leixões SC Leixões
Matchday 1 Feirense CD Feirense 2:0 UD Vilafranquense Vilafranquense
Matchday 1 Covilhã SC Covilhã 2:0 FC Porto B FC Porto B
Matchday 1 Penafiel FC Penafiel 0:2 Académico Viseu FC Académico Viseu
Matchday 1 Benfica B SL Benfica B 2:1 Estoril Praia Estoril
Matchday 4 FC Wil 1900 FC Wil 1900 2:0 FC Stade-Lausanne-Ouchy Stade-Lausanne
Matchday 4 FC Vaduz FC Vaduz 0:1 FC Winterthur FC Winterthur
Matchday 4 Viktoria Zizkov FK Viktoria Zizkov 2:0 MFK Vitkovice Vitkovice
Matchday 4 Vlašim FC Sellier & Bellot Vlašim 1:2 SK Lisen SK Lisen
Matchday 2 Olomouc B SK Sigma Olomouc B 8:0 1.FC Slovacko B Slovacko B
Matchday 2 FCB Ostrava B FC Banik Ostrava B 1:1 FK Blansko Blansko
Matchday 2 FC Zlin B FC Zlin B 0:1 SFK Vrchovina SFK Vrchovina
Matchday 2 Rosice FC Slovan Rosice 0:0 MFK Frydek-Mistek Frydek-Mistek
Matchday 1 Admira Praha FK Admira Praha 2:7 SK Slavia Prague B Slavia Prague B
Matchday 1 Hr. Kralove B FC Hradec Kralove B 0:1 on pens FK Mlada Boleslav B Ml. Boleslav B
Matchday 1 Chlumec n/Cidl. FK Chlumec nad Cidlinou 3:0 FK Jablonec B FK Jablonec B
Matchday 1 Karlovy Vary FC Slavia Karlovy Vary 3:2 on pens 1.FK Pribram B 1.FK Pribram B
Matchday 1 Pardubice B FK Pardubice B 4:2 FK Prepere FK Prepere
Matchday 1 Sokol Hostoun Sokol Hostoun 0:2 FK Motorlet Prague Motorlet Prague
Matchday 1 SK Rakovnik SK Rakovnik 0:3 FC Viktoria Plzen B Vik. Plzen B
Matchday 1 SK Zapy SK Zapy 5:2 FK Dukla Prague B Dukla B
Matchday 1 Sokol Brozany SK Sokol Brozany 2:0 FC Bohemians Prague 1905 B Bohemians B
Matchday 3 Fremad Amager BK Fremad Amager 0:0 Skive IK Skive IK
Matchday 3 FC Fredericia FC Fredericia 3:1 Naestved Boldklub Naestved BK
Matchday 3 Viborg FF Viborg FF 0:0 HB Köge HB Köge
Matchday 3 Kolding IF Kolding IF 4:3 FC Roskilde FC Roskilde
Matchday 3 Nyköbing FC Nyköbing FC 2:2 Hvidovre IF Hvidovre IF
Matchday 17 Kongsvinger Kongsvinger IL 1:0 Raufoss IL Raufoss IL
Matchday 17 Aalesund Aalesunds FK 3:1 Strømmen IF Strømmen IF
Matchday 17 Ullensaker/Kisa Ullensaker/Kisa IL 1:1 Nest-Sotra IL Nest-Sotra IL
Matchday 17 Notodden Notodden FK 1:3 Sogndal IL Sogndal
Matchday 17 FK Jerv FK Jerv 1:0 Hamarkameratene HamKam
Matchday 17 Tromsdalen Tromsdalen UIL 1:0 Skeid Oslo Skeid Oslo
Matchday 15 Moss FK Moss FK 6:2 Egersunds IK Egersund
Matchday 15 Sola FK Sola FK 1:2 Levanger FK Levanger FK
Matchday 15 Fredrikstad Fredrikstad FK 0:0 Byasen Trondheim Byasen
Matchday 15 Arendal Fotball Arendal Fotball 0:1 Kvik Halden Kvik Halden
Matchday 15 FK Senja FK Senja 0:2 Grorud IL Grorud IL
Matchday 15 Asane Fotball Asane Fotball 1:1 Fram Larvik Fram Larvik
Matchday 15 Baerum SK Baerum SK 0:1 Asker Fotball Asker
Matchday 19 Trelleborg Trelleborgs FF 1:1 IF Brommapojkarna Brommapojkarna
Matchday 19 Brage IK Brage 5:1 Östers IF Östers IF
Matchday 19 Västerås SK Västerås SK 2:0 Örgryte IS Örgryte
Matchday 19 GAIS GAIS Göteborg 1:2 Mjällby AIF Mjällby
Matchday 2 Pelikan Lowicz Pelikan Lowicz 1:1 Olimpia Zambrow O. Zambrow
Matchday 2 Gornik II Gornik Zabrze II 4:1 Ruch Zdzieszowice Ruch Zd.
Matchday 1 Sokol Sieniawa Sokol Sieniawa 1:0 Chelmianka Chelm Chelmianka
Matchday 1 Siarka T. Siarka Tarnobrzeg 2:1 Wisla Sandomierz Wisla Sand.
Matchday 1 Hetman Zamosc Hetman Zamosc 1:1 Orleta Radzyn Podlaski Orleta R.P.
Matchday 1 Stal Krasnik Stal Krasnik 2:1 Motor Lublin Motor Lublin
Matchday 3 Podbeskidzie Podbeskidzie Bielsko-Biala 4:1 Stal Mielec Stal Mielec
Matchday 3 Wigry Suwalki Wigry Suwalki 1:2 Warta Poznan Warta Poznan
Matchday 22 Irtysh Irtysh Pavlodar 0:2 Tobol Kostanay Tobol Kostanay
Matchday 22 Taraz FK Taraz 0:1 Kairat Almaty Kairat Almaty
Matchday 22 Shakhter K. Shakhter Karaganda 1:2 Ordabasy Shymkent Ordabasy
Matchday 22 Aktobe FK Aktobe 2:3 FC Astana FC Astana
Matchday 1 FK Lovcen FK Lovcen Cetinje 1:2 FK Bokelj FK Bokelj
Matchday 1 FK Drezga FK Drezga Podgorica 0:0 FK Otrant-Olympic Ulcinj Otrant-Olympic
Matchday 1 FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi 4:1 FK Ibar FK Ibar
Matchday 1 Mornar Bar FK Mornar Bar 1:1 Jedinstvo Bijelo Polje Jedinstvo Bijelo Polje
Matchday 1 Arsenal Tivat Arsenal Tivat 1:2 FK Jezero FK Jezero
Matchday 16 Sogdiana Sogdiana Jizzakh 1:0 Qizilqum Zarafshan Qizilqum
Matchday 16 Nasaf Qarshi Nasaf Qarshi 3:1 Bunyodkor Tashkent Bunyodkor
Matchday 16 Metallurg Bk. Metallurg Bekabad 0:2