For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 5:34:50 AM
3rd round FC Astana FC Astana 5:1 Valletta FC Valletta
3rd round AEK Larnaca AEK Larnaca 1:1 KAA Gent KAA Gent
3rd round Sparta Praha AC Sparta Praha 2:2 Trabzonspor Trabzonspor
3rd round Pyunik Erevan FC Pyunik Erewan 0:4 Wolverhampton Wanderers Wolves
3rd round CS U Craiova CS Universitatea Craiova 0:2 AEK Athens AEK Athens
3rd round Bröndby IF Bröndby IF 2:4 SC Braga Braga
3rd round Ventspils FK Ventspils 0:3 Vitória Guimarães SC Vit. Guimarães
3rd round
FC Thun FC Thun 2:3 Spartak Moscow Spartak Moscow
3rd round Sheriff Sheriff Tiraspol 1:2 AIK AIK
3rd round Neftchi Baku Neftchi Baku 2:2 Bnei Yehuda Tel Aviv Bnei Yehuda
3rd round Malmö FF Malmö FF 3:0 HSK Zrinjski Mostar Zrinjski Mostar
3rd round Haugesund FK Haugesund 0:1 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
3rd round FK Mariupol FK Mariupol 0:0 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
3rd round Molde FK Molde FK 3:0 Aris Thessaloniki Aris Saloniki
3rd round M. Tel Aviv Maccabi Tel Aviv 1:2 Suduva Marijampole Suduva
3rd round Royal Antwerp Royal Antwerp FC 1:0 FC Viktoria Plzen Viktoria Plzen
3rd round Ludogorets PFK Ludogorets Razgrad 5:0 The New Saints FC The New Saints
3rd round CSKA Sofia CSKA Sofia 1:1 Zorya Luhansk Zorya Luhansk
3rd round Lok. Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 0:1 RC Strasbourg Alsace R. Strasbourg
3rd round
Feyenoord Feyenoord Rotterdam 4:0 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
3rd round FK Sarajevo FK Sarajevo 1:2 BATE Borisov BATE Borisov
3rd round F91 Dudelange F91 Dudelange 3:1 Nomme Kalju FC Kalju Nömme
3rd round HNK Rijeka HNK Rijeka 2:0 Aberdeen FC Aberdeen FC
3rd round FC Midtjylland FC Midtjylland 2:4 Rangers FC Rangers
3rd round Norrköping IFK Norrköping 1:1 Hapoel Beer Sheva H. Beer Sheva
3rd round FC Vaduz FC Vaduz 0:5 Eintracht Frankfurt E. Frankfurt
3rd round FCSB FCSB 0:0 FK Mladá Boleslav Mladá Boleslav
3rd round
Austria Vienna Austria Vienna 1:2 Apollon Limassol Apol. Limassol
3rd round
FC Luzern FC Luzern 0:3 RCD Espanyol Barcelona Espanyol
3rd round Partizan FK Partizan Belgrade 3:1 Yeni Malatyaspor Y. Malatyaspor
3rd round Legia Warszawa Legia Warszawa 0:0 Atromitos Athen Atromitos Athen
3rd round Torino Torino FC 5:0 Shakhtjor Soligorsk Soligorsk
First Round AS Capoise AS Capoise 1:1 SV Robinhood SV Robinhood
First Round Saprissa Deportivo Saprissa 3:1 Belmopan Bandits Bandits
Matchday 2 Büchen-Sieben. Büchen-Siebeneichener SV 4:2 SV Grün-Weiß Siebenbäumen GW Siebenbäumen
Third Round Inter 2000 Inter 2000 2:5 HEBC Hamburg HEBC Hamburg
Third Round Kummerfeld Kummerfelder SV 2:5 TuS Osdorf TuS Osdorf
Matchday 7 Corinthians Sport Club Corinthians Paulista 2:0 Goiás Esporte Clube Goiás EC
group stage Chivas Deportivo Guadalajara 2:1 Santos Laguna Santos Laguna
group stage San Luis Atlético de San Luis 3:1 Potros UAEM Potros UAEM
group stage Dorados de Sin. Dorados de Sinaloa 2:1 Celaya FC Celaya
Semi-Finals Minnesota Utd. Minnesota United FC 2:1 Portland Timbers Timbers
Matchday 4 Tuzla City U17 FK Tuzla City U17 1:1 FK Mladost Doboj-Kakanj U17 Doboj U17
Matchday 23 Nashville SC Nashville SC 4:0 Hartford Athletic Hartford
Matchday 23 Switchbacks FC Colorado Springs Switchbacks FC 2:2 Portland Timbers 2 Timbers 2
Matchday 23 Sacramento FC Sacramento Republic FC 0:0 Las Vegas Lights FC Las Vegas
Quarter-Finals Zulia FC Zulia FC 1:0 Club Atlético Colón CA Colón
First Round Lystrup IF Lystrup IF 1:16 Skive IK Skive IK
First Round Avarta Avarta 4:2 Skovshoved IF Skovshoved
First Round Skagen IK Skagen IK 0:8 Thisted FC Thisted FC
First Round Nordfalsters FB Nordfalsters Forenede Boldklubber 1:7 FC Roskilde FC Roskilde
First Round Vordingborg IF Vordingborg IF 1:3 Naestved Boldklub Naestved BK
Matchday 23 JK Järve Kohtla-Järve JK Järve 0:1 Kalev Tallinn U21 Kalev U21
Matchday 23 Rakvere Tarvas Rakvere JK Tarvas 1:1 Tartu JK Welco JK Welco
Matchday 4 Ural 2 Ural 2 Ekaterinburg 2:0 FK Ufa 2 FK Ufa 2
Matchday 4 Lada Dimitrovgrad Lada Dimitrovgrad 1:0 Zvezda Perm Zvezda Perm
Matchday 4 Nosta Nosta Novotroitsk 1:3 Volga Uljanovsk Volga Uljanovsk
Matchday 4 Chelyabinsk FK Chelyabinsk 1:2 FK Tyumen Tyumen
Matchday 4 Zenit Izhevsk Zenit Izhevsk 1:2 KamAZ Naberezhnye Chelny KamAZ
Matchday 4 Akron Togliatti Akron Togliatti 3:1 Lada Togliatti Lada Togliatti
Matchday 4 M. Lipetsk Metallurg Lipetsk 1:0 FK Khimki 2 Khimki 2
Matchday 4 FC Chiasso FC Chiasso 4:2 FC Aarau FC Aarau
Semi-Finals Ottawa Fury Ottawa Fury FC 0:2 Toronto FC Toronto FC
Semi-Finals Montreal Impact Montreal Impact 2:1 Cavalry FC Cavalry FC
First Round FT Schweinfurt FT Schweinfurt 1:6 TSV 1860 Munich 1860 Munich
Matchday 14 Atlantis FC Atlantis FC 4:2 FC Finnkurd FC Finnkurd
Matchday 13 Ponnistajat Malmin Ponnistajat 3:0 MPS/Atletico Malmi Atletico Malmi
Matchday 13 FC HooGee FC HooGee 3:2 Tuusulan Palloseura Tuusulan
last 16 CS Emelec CS Emelec 2:2 CD América de Quito CD América
Matchday 1 Lokomotiv FC Lokomotiv Erewan 2:1 ZSKA Erewan ZSKA Erewan
Matchday 1 Ararat II FC Ararat Yerevan II 0:1 FC Aragats Ashtarak Aragats
Matchday 23 Pärnu JK Pärnu Jalgpalliklubi 4:2 JK Vändra Vaprus Vändra Vaprus
Matchday 13 Persela Persela Lamongan 2:2 Persib Bandung Persib Bandung
Group Stage Mohun Bagan Mohun Bagan AC 2:1 ATK II ATK II
Group Stage FC Goa II FC Goa II 1:0 Army Green Army Green
Group Stage Gokulam FC Gokulam Kerala FC 4:0 Chennaiyin FC B Chennaiyin B
Japan U19 Japan U19 2:0 Belgium U19 Belgium U19
Czech Rep U19 Czech Republic U19 3:1 Georgia U19 Georgia U19
Italy U18 Italy U18 3:0 Slovenia U18 Slovenia U18
N. Ireland U17 Northern Ireland U17 2:0 Faroe Islands U17 Faroe U17
Spain U20 Spain U20 4:0 Russia U20 Russia U20