For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 3:15:24 PM
Second Round Kalju Nömme Nomme Kalju FC 0:2 Celtic FC Celtic
Second Round APOEL Nicosia APOEL Nicosia 3:0 FK Sutjeska Niksic Sutjeska Niksic
Second Round M. Tel Aviv Maccabi Tel Aviv 2:2 CFR Cluj CFR Cluj
Second Round
FC Basel FC Basel 1893 2:1 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
Second Round Dinamo Zagreb GNK Dinamo Zagreb 3:0 FC Saburtalo Saburtalo
Second Round Valletta Valletta FC 1:1 Ferencvárosi TC Ferencváros
Second Round Olympiacos Olympiacos Piraeus 4:0 FC Viktoria Plzen Viktoria Plzen
Matchday 3
KFC Uerdingen KFC Uerdingen 05 2:2 SpVgg Unterhaching Unterhaching
Matchday 3
Würzb. Kickers Würzburger Kickers 0:3 SG Sonnenhof Großaspach Sonnenhof-Gr.
Matchday 3
1.FC K'lautern 1.FC Kaiserslautern 0:0 FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt
Matchday 3
Carl Zeiss Jena FC Carl Zeiss Jena 0:2 Eintracht Braunschweig E. Braunschweig
Matchday 3
Hansa Rostock FC Hansa Rostock 2:1 FC Bayern Munich II FC Bayern II
Second Round Suduva Suduva Marijampole 5:0 SP Tre Penne Tre Penne
Second Round Lincoln FC Lincoln Red Imps FC 1:2 FC Ararat-Armenia Yerevan Ararat-Armenia
Second Round F91 Dudelange F91 Dudelange 1:1 Shkendija Tetovo Shkendija
Second Round KF Feronikeli KF Feronikeli Drenas 0:2 Slovan Bratislava Slo. Bratislava
Matchday 1 Desna Desna Chernihiv 1:2 FK Lviv FK Lviv
Matchday 1 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 2:1 FK Mariupol FK Mariupol
First Round SV Ochsenhausen SV Ochsenhausen 1:9 VfB Stuttgart II Stuttgart II
First Round SF Schw. Hall Sportfreunde Schwäbisch Hall 1:2 AET TSV Ilshofen TSV Ilshofen
Second Round Harburger TS Harburger Türksport 0:1 Hausbruch-Neugrabener TS Hausbruch-N.
Second Round SC Hansa 11 SC Hansa 11 Hamburg 1:4 HEBC Hamburg HEBC Hamburg
Second Round Zonguldakspor Zonguldakspor Hamburg 1:4 Rot-Weiß Wilhelmsburg RW Wilhelmsb.
Second Round Moorburger TSV Moorburger TSV 0:8 Harburger SC Harburger SC
Second Round Juventude Juventude do Minho 0:1 SC Sternschanze SC Sternschanze
Second Round Int. Eidelstedt Inter Eidelstedt 0:7 FC Teutonia 05 Ottensen Teutonia 05
Second Round FC Lauenburg FC Lauenburg 2:10 SC Wentorf SC Wentorf
Second Round SV Hamwarde SV Hamwarde 1:0 VfL Lohbrügge Lohbrügge
Second Round ASV Bergedorf ASV Bergedorf 85 0:1 ASV Hamburg ASV Hamburg
Second Round TSV Reinbek TSV Reinbek 25:24 on pens FSV Geesthacht FSV Geesthacht
Second Round Nettelnburg/A. SV Nettelnburg/Allermöhe 1:5 Concordia Hamburg Concordia
Second Round Atlantik 97 Atlantik 97 0:3 TSV Sasel TSV Sasel
Second Round 1.FC Hellbrook 1.FC Hellbrook 2:4 TSC Wellingsbüttel Wellingsbüttel
Second Round FC Eimsbüttel 1.FC Eimsbüttel 3:2 SC Condor SC Condor
Second Round Ahrensburg Ahrensburger TSV 1:2 SV Bergstedt SV Bergstedt
Second Round FC Winterhude FC Winterhude 0:4 SC Poppenbüttel SC Poppenbüttel
Second Round Kummerfeld Kummerfelder SV 3:1 AET TBS Pinneberg TBS Pinneberg
Second Round Hörnerkirchen SV Hörnerkirchen 1:9 SV Rugenbergen SV Rugenbergen
Second Round Groß Flottbek Groß Flottbeker SV 2:5 FC Roland Wedel Roland Wedel
Second Round Ki. Halstenbek Kickers Halstenbek 1:4 SV Groß Borstel Groß Borstel
Second Round MSV Hamburg MSV Hamburg 1:0 TuS Dassendorf TuS Dassendorf
Second Round VfL 93 Hamburg VfL 93 Hamburg 4:5 on pens TuRa Harksheide TuRa Harksheide
Second Round SV Blankenese SV Blankenese 5:2 TV Haseldorf TV Haseldorf
Second Round Willinghusen Willinghusener SC 0:3 FC Bergedorf 85 Bergedorf 85
Second Round SC Pinneberg SC Pinneberg 0:3 SV Halstenbek-Rellingen SV Halstenbek
Second Round TuS Appen TuS Appen 0:2 1.FC Quickborn 1.FC Quickborn
Second Round USC Paloma USC Paloma Hamburg 0:5 Niendorfer TSV Niendorfer TSV
Second Round VSG Stapelfeld VSG Stapelfeld 0:10 HSV Barmbek-Uhlenhorst Barmbek-U.
Second Round Walddörfer SV Walddörfer SV 3:5 SC Eilbek SC Eilbek
Second Round SC Victoria SC Victoria Hamburg 9:0 FC Union Tornesch Union Tornesch
Second Round Hetlinger MTV Hetlinger MTV 3:4 SC Egenbüttel SC Egenbüttel
Matchday 12 Alagoano Centro Sportivo Alagoano (AL) 0:0 Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio
last 16 Deportivo Cali Deportivo Cali 1:0 Real San Andrés Real San Andrés
last 16 Deportes Tolima Deportes Tolima 3:0 Orsomarso SC Orsomarso SC
last 16 Atl. Nacional Atlético Nacional 3:0 Independiente Santa Fe Indep. Santa Fe
last 16 Junior FC Junior FC 2:0 Atlético Bucaramanga A. Bucaramanga
last 16 Once Caldas Once Caldas 2:1 CD América de Cali CD América
last 16 CD La Equidad CD La Equidad Seguros SA 3:2 Asociación Deportivo Pasto Deportivo Pasto
last 16 Rionegro Águila Rionegro Águilas 1:1 Deportivo Pereira Pereira
last 16 Indep. Medellín Independiente Medellín 2:1 Millonarios FC Millonarios
Matchday 15 Keflavík ÍF Keflavík ÍF 1:0 UMF Njardvik Njardvik
Matchday 15 Leiknir Leiknir Reykjavík 2:2 ÍF Grótta Grótta
Matchday 15 Thór Thór Akureyri 1:1 UMF Víkingur Ólafsvík Víkingur Ó.
Matchday 15 Thróttur Thróttur Reykjavík 4:2 Haukar Hafnarfjördur Haukar
Matchday 23 Daegu FC Daegu FC 0:2 Suwon Samsung Bluewings FC Suwon Bluewings
Matchday 23 Incheon Utd. Incheon United FC 1:1 Gyeongnam FC Gyeongnam FC
Matchday 23 Seongnam FC Seongnam FC 1:0 Sangju Sangmu FC Sangju Sangmu
Matchday 23 Ulsan Ulsan Hyundai 3:1 FC Seoul FC Seoul
Matchday 13 Coritiba FC Coritiba Foot Ball Club 3:2 Botafogo Futebol Clube (SP) Botafogo FC
Matchday 13 Sport Recife Sport Club do Recife 1:1 Guarani Futebol Clube (SP) Guarani
Matchday 2 Stade-Lausanne FC Stade-Lausanne-Ouchy 1:2 FC Winterthur FC Winterthur
Matchday 15 Kokand 1912 FK Kokand 1912 1:2 Sogdiana Jizzakh Sogdiana
Matchday 15 Qizilqum Qizilqum Zarafshan 0:5 Pakhtakor Tashkent Pakhtakor
Matchday 15 Loko Tashkent Lokomotiv Tashkent 2:0 Dinamo Samarqand Dinamo
Matchday 2 Altglienicke VSG Altglienicke 4:1 VfB Auerbach VfB Auerbach
Matchday 2 Hertha BSC II Hertha BSC II 5:2 FC Energie Cottbus Energie Cottbus
Matchday 5 Eintr. Bamberg FC Eintracht Bamberg 2:2 DJK Vilzing DJK Vilzing
Matchday 5 Würzburger FV Würzburger FV 0:4 SC Eltersdorf Eltersdorf
Matchday 5 Seligenporten SV Seligenporten 2:0 SpVgg Bayern Hof Bayern Hof
Matchday 1 Arsenal FC Arsenal Fútbol Club 1:0 Club Atlético Banfield CA Banfield
Matchday 1 CA Tucumán Club Atlético Tucumán 1:2 Club Atlético Rosario Central CA Rosario
First Round SG Arheilgen SG Arheilgen 6:7 on pens Hassia Dieburg Hassia Dieburg
Matchday 1 Spittal SV Spittal 3:1 SVG Bleiburg Bleiburg
Matchday 13 FC Kiffen 08 FC Kiffen 08 1:3 Mikkelin Palloilijat Mikkelin
Matchday 13 Grankulla IFK Grankulla IFK 2:1 FC Jazz Juniorit FC Jazz
Matchday 13 Ilves II Ilves Tampere II 4:0 Käpylän Pallo Käpylän
Matchday 12 Atlantis FC II Atlantis FC II 3:1 MPS/Atletico Malmi Atletico Malmi
Matchday 19 CD América CD América de Quito 3:0 Deportivo Cuenca Dep. Cuenca
Matchday 4 Arema FC Arema FC 5:1 Persib Bandung Persib Bandung
Matchday 25 Brothers Union Brothers Union 2:0 Team BJMC BJMC
Belarus U19 Belarus U19 1:2 Turkey U19 Turkey U19
Spain U20 Spain U20 2:0 Russia U20 Russia U20