For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 7:17:47 AM
Second Round Celtic Celtic FC 5:0 Nomme Kalju FC Kalju Nömme
Second Round BATE Borisov BATE Borisov 2:1 Rosenborg BK Rosenborg BK
Second Round Ferencváros Ferencvárosi TC 3:1 Valletta FC Valletta
Second Round CFR Cluj CFR Cluj 1:0 Maccabi Tel Aviv M. Tel Aviv
Second Round NK Maribor NK Maribor 2:1 AIK AIK
Second Round Red Star Red Star Belgrade 2:0 HJK Helsinki HJK Helsinki
Second Round Dundalk FC Dundalk FC 1:1 Qarabağ Ağdam Qarabag Agdam
Second Round Slo. Bratislava Slovan Bratislava 2:1 KF Feronikeli Drenas KF Feronikeli
last 16 River Plate Club Atlético River Plate 0:0 Cruzeiro Esporte Clube Cruzeiro
last 16 Godoy Cruz Club Deportivo Godoy Cruz Antonio Tomba 2:2 Sociedade Esportiva Palmeiras Palmeiras
last 16 LDU Quito LDU Quito 3:1 Olimpia Asunción Olimpia
First Round Heeslinger SC Heeslinger SC 1:0 1.FC Germania Egestorf/Langreder G. Egestorf/L.
Quarter-Finals Chicago Fire Chicago Fire 0:2 CD Cruz Azul CD Cruz Azul
Quarter-Finals LA Galaxy Los Angeles Galaxy 5:3 on pens Club Tijuana Club Tijuana
First Round Olympic FC Olympic FC Brisbane 5:2 Bayswater City FC Bayswater City
First Round Adelaide Olym. Adelaide Olympic FC 4:3 Floreat Athena Floreat Athena
First Round Bulleen Lions FC Bulleen Lions 3:4 on pens Moreland Zebras Moreland Zebras
First Round Darwin Olympic Darwin Olympic SC 0:3 Edgeworth Eagles Edgeworth E.
First Round Mt Druitt Town Mt Druitt Town Rangers 4:6 on pens Manly United Manly United
First Round Mackay Mackay & Whitsundays 2:1 Coomera Colts FC Coomera C.
Second Round FK Baranovichi FK Baranovichi 1:7 Torpedo-BelAZ Zhodino Torpedo Zhodino
Second Round Naftan Naftan Novopolotsk 2:1 Neman Grodno Neman Grodno
Matchday 27 Zamalek Zamalek SC 3:1 Ismaily SC Ismaily
Matchday 33 Arab Contr. Arab Contractors SC 1:3 El Ahly Cairo Ahly
Matchday 17 Ulsan Ulsan Hyundai 2:2 Sangju Sangmu FC Sangju Sangmu
First Round FC Elva FC Elva 3:0 EMÜ SK EMÜ SK
Matchday 21 Orange County Orange County SC 4:1 Reno 1868 FC Reno FC
Matchday 11 Figueirense FC Figueirense Futebol Clube 0:1 Paraná Clube Paraná
Matchday 11 Coritiba FC Coritiba Foot Ball Club 2:0 Vila Nova Futebol Clube (GO) Vila Nova FC
Matchday 11 Guarani Guarani Futebol Clube (SP) 0:1 Cuiabá Esporte Clube (MT) Cuiabá-MT
Matchday 11 São Bento (SP) Esporte Clube São Bento (SP) 1:1 Operário Ferroviário Esporte Clube (PR) Operário-PR
Matchday 11 Bragantino Clube Atlético Bragantino (SP) 2:1 Associação Atlética Ponte Preta Ponte Preta
Matchday 11 Atlético-GO AC Goianiense (GO) 1:2 Botafogo Futebol Clube (SP) Botafogo FC
Matchday 11 CRB Clube de Regatas Brasil (AL) 2:0 Criciúma Esporte Clube Criciúma EC
Matchday 11 América-MG América Futebol Clube (MG) 0:0 Oeste Futebol Clube (SP) Oeste
Matchday 11 Londrina-PR Londrina Esporte Clube (PR) 3:1 Esporte Clube Vitória EC Vitória
last 16 Peñarol CA Peñarol 1:2 Fluminense Football Club Fluminense
Group Stage Heart of Midl. Heart of Midlothian FC 2:1 Stenhousemuir FC Stenhousemuir
Group Stage Ross County Ross County FC 2:0 Forfar Athletic FC Forfar Athletic
Group Stage St. Johnstone St. Johnstone FC 4:0 Brechin City FC Brechin City
Group Stage Airdrieonians Airdrieonians FC 14:13 on pens Queen's Park FC Queen's Park
Group Stage Partick Thistle Partick Thistle FC 3:2 Clyde FC Clyde FC
Matchday 4 Tom Tomsk Tom Tomsk 2:0 Avangard Kursk Avangard Kursk
Matchday 4 Spartak 2 Spartak 2 Moscow 2:0 FK Nizhny Novgorod Nizhny Novgorod
Matchday 4 Krasnodar 2 FK Krasnodar 2 1:1 Tekstilshchik Ivanovo Tekstilshchik
Matchday 4 Neftekhimik Neftekhimik Nizhnekamsk 1:1 Luch Vladivostok Luch
Matchday 4 Shinnik Shinnik Yaroslavl 1:1 FK Armavir Armavir
Matchday 4 Fakel Voronezh Fakel Voronezh 1:2 Baltika Kaliningrad Baltika
Matchday 4 Torpedo Moscow Torpedo Moscow 2:2 Mordovia Saransk Mordovia
Matchday 4 Khimki FK Khimki 4:0 Enisey Krasnoyarsk Enisey
Matchday 4 Chertanovo Chertanovo Moscow 1:0 Rotor Volgograd Rotor Volgograd
Matchday 4 Chaika Pes. Chaika Peschanokopskoe 0:2 SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk
Matchday 2 Ural 2 Ural 2 Ekaterinburg 2:1 Lada Dimitrovgrad Lada Dimitrovgrad
Matchday 2 Nosta Nosta Novotroitsk 2:4 KamAZ Naberezhnye Chelny KamAZ
Matchday 2 Chelyabinsk FK Chelyabinsk 1:0 FK Ufa 2 FK Ufa 2
Matchday 2 Akron Togliatti Akron Togliatti 1:0 Zvezda Perm Zvezda Perm
Matchday 2 Zenit Izhevsk Zenit Izhevsk 2:1 Lada Togliatti Lada Togliatti
Matchday 2 Volga Uljanovsk Volga Uljanovsk 1:0 FK Tyumen Tyumen
Matchday 2 Rodina Rodina Moscow 2:3 Lokomotiv-Kazanka Moskow Kazanka
Matchday 2 Olimp Khimki Olimp Khimki 1:3 FK Leningradets Leningradets
Matchday 2 Zvezda S-Pb Zvezda St. Petersburg 0:1 Torpedo Vladimir Torpedo Vl.
Matchday 2 Zenit 2 S-Pb Zenit 2 St. Petersburg 2:0 FK Dolgoprudnyi Dolgoprudnyi
Matchday 2 Kolomna FK Kolomna 0:0 Znamya Truda Orekhovo-Zuevo Znamya Truda
Matchday 2 Pskov-747 Pskov-747 2:0 Veles Moskau Veles Moskau
Matchday 2 Energia V. Luki Luki-Energia Velikie Luki 0:0 FK Murom Murom
Matchday 2 Ararat Moskau Ararat Moskau 2:3 Zorkiy Krasnogorsk Zorkiy
Matchday 2 M. Lipetsk Metallurg Lipetsk 4:0 Strogino Moscow Strogino Moscow
Matchday 2 FK Ryazan FK Ryazan 0:0 Khimik-Arsenal Tula Khimik-Arsenal
Matchday 2 FK Kaluga FK Kaluga 2:0 Kvant Obninsk Kvant Obninsk
Matchday 2 Salyut Belgorod Salyut Belgorod 0:1 Sokol Saratov Sokol Saratov
Matchday 2 Dinamo Bryansk Dinamo Bryansk 2:0 Rotor 2 Volgograd Rotor 2
Matchday 2 Spartak V. Spartak Vladikavkaz 0:2 Dinamo Stavropol Stavropol
Matchday 2 Biolog Biolog Novokubansk 1:1 Volgar Astrakhan Volgar
Matchday 2 Legion-Dinamo Legion-Dinamo Makhachkala 1:1 Chernomorets Novorossijsk Chernomorets N.
Matchday 2 Urozhay Urozhay Krasnodar 1:1 Mashuk-KMV Pyatigorsk Mashuk-KMV
Matchday 2 Spartak Nalchik Spartak Nalchik 4:2 Alania Vladikavkaz Alania Vl.
Matchday 2 Druzhba Maikop Druzhba Maikop 1:0 FK Makhachkala Makhachkala
Matchday 2 SKA Rostov SKA Rostov-na-Donu 1:2 FK Krasnodar 3 Krasnodar 3
Matchday 9 Sogndal Sogndal IL 0:1 IK Start Start
Matchday 12 GAIS GAIS Göteborg 1:0 Norrby IF Norrby
Matchday 17 FF Jaro FF Jaro 4:3 AC Oulu AC Oulu
Matchday 3 Schwaben Augsb. Schwaben Augsburg 0:0 TSV 1865 Dachau 1865 Dachau
Matchday 3 TSV Kottern TSV Kottern-St. Mang 3:2 TSV Nördlingen TSV Nördlingen
Matchday 3 FC Deisenhofen FC Deisenhofen 2:1 TSV Landsberg TSV Landsberg
Matchday 3 Ingolstadt II FC Ingolstadt 04 II 5:2 SV Donaustauf SV Donaustauf
Matchday 3 Schwabmünchen TSV Schwabmünchen 3:1 Türkspor Augsburg Türk. Augsburg
Matchday 3 1860 München II TSV 1860 München II 0:0 FC Pipinsried FC Pipinsried
Matchday 3 Kirchansch. SV Kirchanschöring 0:5 TSV 1880 Wasserburg TSV Wasserburg
Matchday 3 SV Pullach SV Pullach 1:3 FC Ismaning FC Ismaning
Matchday 15 G. Archers Utd. Green Archers United FC 2:5 Mendiola FC 1991 Mendiola FC
Matchday 12 Hangö IK Hangö IK 1:3 Atlantis FC Atlantis FC
Matchday 12 Ekenäs IF II Ekenäs IF II 1:4 Etelä-Espoon Pallo EsPa
last 16 CD El Nacional CD El Nacional 0:0 Orense SC Orense
Matchday 2 ADR Jicaral ADR Jicaral 1:1 CS Cartaginés Cartaginés
Matchday 9 Ida-Virumaa U17 Ida-Virumaa U17 2:0 Levadia Tallinn U17 Levadia U17
Matchday 9 Maardu U17 Maardu Linnameeskond U17 6:0 Harju JK Laagri U17 Harju JK U17
Matchday 9 FC Nomme U17 FC Nomme United U17 4:0 Kalev Tallinn U17 Kalev U17
Matchday 9 TJK Legion U17 Tallinn JK Legion U17 9:1 JK Tabasalu U17 Tabasalu U17
Semi-Finals Portugal U19 Portugal U19 4:0 Republic of Ireland U19 Ireland U19
Semi-Finals France U19 France U19 3:4 on pens Spain U19 Spain U19
Matchday 24 Muktijoddha Muktijoddha Sangsad KS 1:6 Sheikh Russel KC Sheikh Russel
Matchday 24 BJMC Team BJMC 1:0 Arambagh Krira Sangha Arambagh KS
Matchday 24 Chittagong Aba. Chittagong Abahani 2:2 Abahani Limited Dhaka Abahani Ltd.