For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 3:57:34 PM
Matchday 1
1860 Munich TSV 1860 Munich 1:1 Preußen Münster Preußen Münster
Matchday 2 Rostov II FK Rostov II 1:3 Spartak Moskow II Spartak II
Matchday 2 FC Hermannstadt FC Hermannstadt 0:2 Gaz Metan Medias Gaz Metan
Matchday 2 Chindia CF Chindia Targoviste 0:1 FC Viitorul FC Viitorul
Matchday 1
FC Sion FC Sion 1:4 FC Basel 1893 FC Basel
Matchday 2 Slovan Liberec FC Slovan Liberec 1:2 FC Viktoria Plzen Viktoria Plzen
Matchday 2 FC Copenhagen FC Copenhagen 2:1 Aarhus GF Aarhus GF
Matchday 1 Vozdovac FK Vozdovac 1:2 FK TSC Backa Topola FK TSC
Matchday 1 NK Osijek NK Osijek 2:0 Slaven Belupo Koprivnica Slaven Belupo
Matchday 1 Dinamo Zagreb GNK Dinamo Zagreb 3:0 NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva
Matchday 1 Arka Gdynia Arka Gdynia 0:3 Jagiellonia Bialystok Jagiellonia
Matchday 1 LKS Lodz LKS Lodz 0:0 Lechia Gdansk Lechia Gdansk
Matchday 2 FC Tsarsko Selo FC Tsarsko Selo Sofia 0:0 FK Arda Kardzhali Arda Kardzhali
Matchday 2 Lok. Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 3:2 Slavia Sofia Slavia Sofia
Matchday 2 NK Aluminij NK Aluminij Kidricevo 2:1 NK Triglav Kranj NK Triglav
Matchday 3 Quelle Fürth SG Quelle Fürth 0:0 1.SC Feucht 1.SC Feucht
Matchday 3 TSV Kastl TSV Kastl 0:2 SC Eintracht Freising SE Freising
Matchday 3 VfB Hallbergmoos VfB Hallbergmoos 4:1 FC Sturm Hauzenberg St. Hauzenberg
First Round SC Union 03 SC Union 03 Altona 0:7 FC Alsterbrüder Alsterbrüder
First Round Harburger TB Harburger TB 1:3 Altona 93 Altona 93
First Round ASV Bergedorf ASV Bergedorf 85 6:1 Störtebeker SV Störtebeker SV
First Round FC Winterhude FC Winterhude 4:2 SC Osterbek SC Osterbek
First Round TuS Appen TuS Appen 3:2 AET SV Krupunder/Lohkamp SV Lohkamp
First Round TuS Hasloh TuS Hasloh 2:4 SSV Rantzau SSV Rantzau
First Round Rissener SV Rissener SV 0:3 SV Halstenbek-Rellingen SV Halstenbek
First Round Oststeinbek Oststeinbeker SV 2:1 AET SV Altengamme Altengamme
First Round Atlantik 97 Atlantik 97 11:0 Sporting Clube de Hamburg Sporting Clube
First Round Lehmsahler SV Lemsahler SV 0:8 SC Condor SC Condor
First Round Willinghusen Willinghusener SC 6:2 Escheburger SV Escheburger SV
First Round Glinde TSV Glinde 0:3 Concordia Hamburg Concordia
First Round TuS Aumühle TuS Aumühle-Wohltorf 0:7 SV Curslack-Neuengamme SV Curslack-N.
First Round FSV Geesthacht FSV Geesthacht 3:1 ETSV Hamburg ETSV Hamburg
First Round Grünhof VfL Grünhof-Tesperhude 0:7 VfL Lohbrügge Lohbrügge
First Round TSV Wandsetal TSV Wandsetal 1:3 TuRa Harksheide TuRa Harksheide
First Round TuS Holstein TuS Holstein Quickborn 0:10 TuS Osdorf TuS Osdorf
First Round Altenwerder FTSV Altenwerder 0:7 TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08
Matchday 20 Cincinnati FC Cincinnati 1:4 D.C. United D.C. United
Matchday 20 Timbers Portland Timbers 1:1 Orlando City SC Orlando City SC
Matchday 17 Kataller Toyama Kataller Toyama 2:0 Yokohama Sports & Culture Club Yokohama SCC
Matchday 16 Energetik-BGU Energetik-BGU Minsk 0:1 FK Slutsk FK Slutsk
Matchday 16 Neman Grodno Neman Grodno 1:1 FK Gomel Gomel
Matchday 17 Toronto FC II Toronto FC II 3:3 Lansing Ignite FC Lansing Ignite
Matchday 10 Brasil-RS Grêmio Esportivo Brasil (RS) 0:1 Paraná Clube Paraná
First Round Hall SV Hall 1:5 FC Juniors OÖ Juniors OÖ
First Round USK Anif USK Anif 1:4 SK Sturm Graz Sturm Graz
First Round Treibach SK Treibach 1:2 WSG Tirol WSG Tirol
First Round Langenegg FC Langenegg 1:4 SK Austria Klagenfurt A. Klagenfurt
First Round Bruck/L. ASK-BSC Bruck/Leitha 0:4 SV Ried SV Ried
First Round ATSV Wolfsberg ATSV Wolfsberg 4:1 ASK Elektra ASK Elektra
First Round Kitzbühel FC Kitzbühel 0:7 FC Wacker Innsbruck FC Wacker
First Round Ebreichsdorf ASK Ebreichsdorf 2:1 AET SV Lafnitz SV Lafnitz
First Round Bad Gleichenb. TuS Bad Gleichenberg 2:3 SK Vorwärts Steyr Vorwärts Steyr
First Round FC Gleisdorf 09 FC Gleisdorf 09 4:0 ASV Draßburg Draßburg
First Round Gurten Union Gurten 1:0 FC Zell am See Zell am See
First Round Seekirchen SV Seekirchen 1:4 SKU Amstetten SKU Amstetten
First Round Wiener SC Wiener Sport-Club 2:6 FC Dornbirn FC Dornbirn
First Round Mauerwerk FC Mauerwerk 1:2 FC Marchfeld Donauauen Marchfeld
First Round
SC/ESV Parndorf SC/ESV Parndorf 1:7 Red Bull Salzburg RB Salzburg
last 16 Argentinos Jrs. Asociación Atlética Argentinos Juniors 0:1 on pens Club Atlético Colón CA Colón
Group Stage Dundee United Dundee United FC 3:0 Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC
Group Stage Motherwell FC Motherwell FC 4:0 Greenock Morton FC Morton
Matchday 20 Kalju Nömme Nomme Kalju FC 1:1 Paide Linnameeskond Paide
Matchday 21 Athlone Town Athlone Town AFC 1:2 Shelbourne FC Shelbourne
Matchday 21 Cabinteely Cabinteely FC 2:0 Longford Town FC Longford Town
Matchday 21 Galway United Galway United FC 2:2 Bray Wanderers Bray Wanderers
Matchday 21 Limerick FC Limerick FC 1:4 Drogheda United FC Drogheda United
Matchday 22 Johor DT Johor Darul Ta'zim FC 3:3 Terengganu FC Terengganu FC
Matchday 26 Derry City Derry City 3:0 Sligo Rovers Sligo Rovers
Matchday 26 Waterford FC Waterford FC 0:1 Finn Harps Finn Harps
Matchday 19 Warriors FC Warriors FC 3:3 Balestier Khalsa FC Balestier FC
Matchday 19 Hougang Utd. Hougang United FC 3:1 Brunei DPMM FC DPMM FC
Matchday 3 Nizhny Novgorod FK Nizhny Novgorod 1:3 Shinnik Yaroslavl Shinnik
Matchday 1 Torpedo Vl. Torpedo Vladimir 1:1 Veles Moskau Veles Moskau
Matchday 1 Vitkovice MFK Vitkovice 0:1 MFK Chrudim Chrudim
Matchday 1 Vlašim FC Sellier & Bellot Vlašim 2:2 FC Zbrojovka Brno Zbrojovka Brno
First Round 1.FC Ersingen 1.FC Ersingen 3:2 AET TuS Bilfingen TuS Bilfingen
First Round FC Donebach FC Donebach 5:2 TuS Großrinderfeld Großrinderfeld
First Round FV Wildbad FV Wildbad 2:7 SV Spielberg SV Spielberg
First Round ASV Eppelheim ASV/DJK Eppelheim 6:0 SV Waldhilsbach SV Waldhilsbach
First Round TSV Auerbach TSV Auerbach (Bad.) 0:3 FV Niefern FV Niefern
Matchday 2 FV Illertissen FV Illertissen 0:1 TSV Buchbach TSV Buchbach
Matchday 2 FC Augsburg II FC Augsburg II 1:0 TSV 1860 Rosenheim 1860 Rosenheim
Matchday 2 W. Burghausen SV Wacker Burghausen 0:1 TSV Rain/Lech TSV Rain/Lech
Matchday 2 TSV Landsberg TSV Landsberg 3:4 FC Ingolstadt 04 II Ingolstadt II
Matchday 2 FC Pipinsried FC Pipinsried 2:2 TSV 1865 Dachau 1865 Dachau
Matchday 2 TSV Wasserburg TSV 1880 Wasserburg 4:1 SV Pullach SV Pullach
Matchday 1 Banska Bystrica MFK Dukla Banska Bystrica 3:4 MSK Zilina B Zilina B
Matchday 1 Podbrezova FK Zeleziarne Podbrezova 2:1 FC Kosice FC Kosice
Matchday 12 Vaasa IFK Vaasa IFK 0:0 Rovaniemen Palloseura II RoPS II
Matchday 18 LDU Quito LDU Quito 1:0 CD América de Quito CD América
Final Senegal Senegal 0:1 Algeria Algeria
Tajikistan Tajikistan 0:1 North Korea North Korea
Latvia U18 Latvia U18 1:2 Iceland U18 Iceland U18
Matchday 23 Mohammedan Mohammedan SC (Dhaka) 3:1 NoFeL Sporting Club NoFeL SC
Matchday 23 Brothers Union Brothers Union 0:0 Muktijoddha Sangsad KS Muktijoddha