For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 7:18:44 AM
First Round Riga Riga FC 4:5 on pens Dundalk FC Dundalk FC
First Round Rosenborg BK Rosenborg BK 4:0 Linfield FC Linfield
First Round Qarabag Agdam Qarabağ Ağdam 2:0 FK Partizani FK Partizani
First Round AIK AIK 3:1 FC Ararat-Armenia Yerevan Ararat-Armenia
First Round Ludogorets PFK Ludogorets Razgrad 2:3 Ferencvárosi TC Ferencváros
First Round Piast Gliwice Piast Gliwice 1:2 BATE Borisov BATE Borisov
First Round CFR Cluj CFR Cluj 3:1 FC Astana FC Astana
First Round NK Maribor NK Maribor 2:0 Valur Reykjavík Valur
First Round Sutjeska Niksic FK Sutjeska Niksic 3:2 on pens Slovan Bratislava Slo. Bratislava
First Round Celtic Celtic FC 2:1 FK Sarajevo FK Sarajevo
First Round Chikhura Chikhura Sachkhere 2:1 CS Fola Esch CS Fola Esch
Matchday 10 Warkaus JK Warkaus JK 0:5 Lehmon Pallo-77 LehPa
Matchday 2 Jahn Forchheim SpVgg Jahn Forchheim 1:0 TuS Feuchtwangen Feuchtwangen
Matchday 2 FSV Erlangen-B. FSV Erlangen-Bruck 1:1 TSV Neudrossenfeld TSV Neudrossenfeld
Matchday 2 Vorw. Röslau FC Vorwärts Röslau 1:2 Kickers Selb Kickers Selb
Matchday 2 SC Groß'lohe SC Großschwarzenlohe 2:3 TSV Buch (Bay.) TSV Buch
Matchday 2 ASV Vach ASV Vach 0:1 SV Schwaig SV Schwaig
Matchday 2 TSV Kornburg TSV Kornburg 4:2 SV Mitterteich SV Mitterteich
Matchday 2 Unterpleichfeld TSV Unterpleichfeld 4:1 DJK Schwebenried Schwebenried
Matchday 2 TSV Lengfeld TSV Lengfeld (Bay.) 3:1 ASV Rimpar ASV Rimpar
Matchday 2 Frohnlach VfL Frohnlach 1:0 SV Euerbach-Kützberg SV Euerbach-K.
Matchday 2 FC Lichtenfels 1.FC Lichtenfels 3:5 SV Friesen SV Friesen
Matchday 2 1.FC Geesdorf 1.FC Geesdorf 3:1 SV Memmelsdorf SV Memmelsdorf
Matchday 2 FT Schweinfurt FT Schweinfurt 0:3 FC Coburg FC Coburg
Matchday 2 SVV Aschaffenb. SV Vatanspor Aschaffenburg 2:0 TG Höchberg TG Höchberg
Matchday 2 Kleinrinderfeld TSV Kleinrinderfeld 3:1 TuS Röllbach TuS Röllbach
Matchday 2 1.FC Fuchsstadt 1.FC Fuchsstadt 3:2 Alemannia Haibach Alem. Haibach
Matchday 2 SV Neukirchen SV Neukirchen b. Hl. Blut 2:1 ASV Burglengenfeld Burglengenfeld
Matchday 2 TSV Seebach TSV Seebach 1:1 VfB Straubing VfB Straubing
Matchday 2 BSC Woffenbach BSC Woffenbach 2:0 FC Tegernheim FC Tegernheim
Matchday 2 TSV Bad Abbach TSV Bad Abbach 4:1 SpVgg Lam SpVgg Lam
Matchday 2 SV Fortuna Regensburg SV Fortuna Regensburg 4:4 TV Aiglsbach TV Aiglsbach
Matchday 2 SV Grafenwöhr SV Grafenwöhr 2:3 SpVgg SV Weiden SpVgg Weiden
Matchday 2 TSV Kareth TSV Kareth-Lappersdorf 2:0 SpVgg Pfreimd SpVgg Pfreimd
Matchday 2 SC Ettmannsdorf SC Ettmannsdorf 1:2 ASV Neumarkt ASV Neumarkt
Matchday 2 ASV Dachau ASV Dachau 4:4 FC Töging FC Töging
Matchday 2 TSV Waldkirchen TSV Waldkirchen 2:0 SpVgg Landshut SpVgg Landshut
Matchday 2 SV Erlbach SV Erlbach 2:1 FC Unterföhring FC Unterföhring
Matchday 2 SB Rosenheim Sportbund DJK Rosenheim 1:3 TuS Holzkirchen TuS Holzkirchen
Matchday 2 TSV Grünwald TSV Grünwald 1:0 Kirchheimer SC Kirchheimer SC
Matchday 2 TSV Ampfing TSV Ampfing 1:2 Eintracht Karlsfeld E. Karlsfeld
Matchday 1 A. Bucaramanga Atlético Bucaramanga 0:1 Deportivo Cali Deportivo Cali
Round of 16 Karosta FK Karosta 4:1 LDZ Cargo/DFA LDZ Cargo/DFA
Matchday 10 Coritiba FC Coritiba Foot Ball Club 2:1 Esporte Clube São Bento (SP) São Bento (SP)
Matchday 10 Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta 0:0 AC Goianiense (GO) Atlético-GO
Group Stage Stirling Stirling Albion FC 1:6 Arbroath FC Arbroath
Group Stage Cove Rangers Cove Rangers FC 2:3 on pens Dundee FC Dundee FC
Group Stage Clyde FC Clyde FC 1:3 Hamilton Academical FC Hamilton Acad.
Group Stage Dunfermline A. Dunfermline Athletic FC 6:0 Albion Rovers FC Albion Rovers
Group Stage St. Mirren St. Mirren FC 1:0 Edinburgh City FC Edinburgh City
Matchday 15 Pahang FA Pahang FA 3:1 FELDA United FC FELDA United
Matchday 1 Kazanka Lokomotiv-Kazanka Moskow 2:1 FK Kolomna Kolomna
First Round FV Göbrichen FV 08 Göbrichen 1:5 SG Stupferich SG Stupferich
Matchday 2 TSV Großbardorf TSV Großbardorf 5:3 SpVgg Ansbach SpVgg Ansbach
Matchday 2 DJK Vilzing DJK Vilzing 2:3 ASV Cham ASV Cham
Matchday 2 Eltersdorf SC Eltersdorf 3:3 ATSV Erlangen ATSV Erlangen
Matchday 2 Bayern Hof SpVgg Bayern Hof 1:1 DJK Ammerthal Ammerthal
Matchday 2 DJK Don Bosco DJK Don Bosco Bamberg 1:0 FC Eintracht Bamberg Eintr. Bamberg
Matchday 2 TSV Karlburg TSV Karlburg 1:4 Würzburger FV Würzburger FV
Matchday 2 TSV Abtswind TSV Abtswind 0:2 1.FC Sand 1.FC Sand
Matchday 2 Seligenporten SV Seligenporten 1:0 Viktoria Kahl Viktoria Kahl
Second Round GyE Mendoza Gimnasia y Esgrima de Mendoza 5:6 on pens Club Atlético River Plate River Plate
Matchday 13 Stallion FC Stallion Laguna FC 6:2 Philippine Air Force FC Phil. Air Force
Matchday 12 GBK Gamlakarleby Bollklubb 1:1 Pallo-Kerho 37 Pallo-Kerho 37
Matchday 16 Khanh Hoa BVN Sanna Khanh Hoa Bien Viet Nam FC 1:0 Becamex Binh Duong FC Binh Duong
Matchday 16 Nam Dinh FC Nam Dinh FC 4:2 Thanh Hoa FC Thanh Hoa
Matchday 16 Quang Nam FC Quang Nam FC 1:2 Hai Phong FC Hai Phong FC
Matchday 16 Than Quang Ninh Than Quang Ninh FC 1:0 The Cong FC The Cong
Matchday 16 HCM City Ho Chi Minh City 3:2 SHB Da Nang SHB Da Nang
Matchday 16 Ha Noi FC Ha Noi FC 1:1 Hoang Anh Gia Lai HAGL
Matchday 2 SV Mering SV Mering 3:3 1.FC Garmisch-Partenkirchen Garmisch
Matchday 2 SC Olching SC Olching 1:3 TSV Gilching-Argelsried TSV Gilching-A.
Matchday 2 SV Egg SV Egg 0:3 SC Ichenhausen SC Ichenhausen
Matchday 2 TuS Geretsried TuS Geretsried 4:3 SV Bad Heilbrunn Bad Heilbrunn
Matchday 2 TSV Jetzendorf TSV Jetzendorf 0:2 FC Kempten FC Kempten
Matchday 2 Memmingen II FC Memmingen II 1:1 VfR Neuburg/Donau VfR Neuburg/Donau
Matchday 2 SpV Kaufbeuren SpVgg Kaufbeuren 0:2 FV Illertissen II Illertissen II
Matchday 2 1.FC Sonthofen 1.FC Sonthofen 2:2 FC Ehekirchen FC Ehekirchen
Matchday 2 FC Gundelfingen FC Gundelfingen 2:0 VfB Durach VfB Durach
Third Place Play-Off Tunisia Tunisia 0:1 Nigeria Nigeria
Matchday 9 Semen Padang Semen Padang FC 2:3 Bhayangkara FC Bhayangkara FC
Matchday 9 PSS Sleman PSS Sleman 1:3 PSIS Semarang PSIS
Matchday 9 PSM Makassar PSM Makassar 2:1 Persebaya Surabaya Persebaya
Matchday 18 SIPG Shanghai SIPG 3:0 Hebei China Fortune HB CFFC
Matchday 18 WH Zall Wuhan Zall 1:1 Jiangsu Suning JS Suning
Matchday 18 SD Luneng Shandong Luneng Taishan 2:1 Tianjin Tianhai TJ Tianhai
Matchday 18 SZ FC Shenzhen FC 0:2 Chongqing Dangdai Lifan CQ Dangdai Lif.
Matchday 18 BJ Sinobo Guoan Beijing Sinobo Guoan 2:1 Beijing Renhe BJ Renhe
Group Stage Portugal U19 Portugal U19 1:1 Spain U19 Spain U19
Group Stage Armenia U19 Armenia U19 0:4 Italy U19 Italy U19
Papua N. Guinea Papua New Guinea 8:0 Tonga Tonga
New Caledonia New Caledonia 11:0 Tuvalu Tuvalu