For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 9:13:21 AM
intermediate stage KF Feronikeli KF Feronikeli Drenas 2:1 FC Santa Coloma FC Santa Coloma
Matchday 13 Örebro SK Örebro SK 0:1 Helsingborgs IF Helsingborg
Matchday 9 FCJ Blackbird FC Jyväskylä Blackbird 5:0 PAVE Iisalmi PAVE Iisalmi
Matchday 13 Torpedo Minsk Torpedo Minsk 0:3 Neman Grodno Neman Grodno
Matchday 13 Torpedo Zhodino Torpedo-BelAZ Zhodino 3:3 Energetik-BGU Minsk Energetik-BGU
Matchday 18 Seongnam FC Seongnam FC 1:0 Sangju Sangmu FC Sangju Sangmu
Matchday 14 Toronto FC II Toronto FC II 1:1 Forward Madison FC Forward Madison
Matchday 17 JK Järve Kohtla-Järve JK Järve 3:1 Kalev Tallinn U21 Kalev U21
Matchday 17 FC Flora U21 FC Flora Tallinn U21 1:2 Tallinn JK Legion TJK Legion
Matchday 17 FCI Levadia U21 FCI Levadia U21 3:3 Rakvere JK Tarvas Rakvere Tarvas
Matchday 18 JK Tammeka Jalgpallikool Tammeka 0:0 Nomme Kalju FC Kalju Nömme
Matchday 14 FC Chinland FC Chinland 1:2 Southern Myanmar FC S. Myanmar FC
Matchday 22 UCD University College Dublin 0:1 St. Patricks Athletic St. Patricks
Matchday 22 Waterford FC Waterford FC 1:2 Bohemian Football Club Dublin Bohemians
Matchday 22 Cork City Cork City FC 1:4 Derry City Derry City
Matchday 22 Shamrock Rovers Shamrock Rovers 0:1 Dundalk FC Dundalk FC
Matchday 22 Finn Harps Finn Harps 2:0 Sligo Rovers Sligo Rovers
Matchday 15 DPMM FC Brunei DPMM FC 2:1 Balestier Khalsa FC Balestier FC
Matchday 12 TPS Turun Palloseura 4:0 Ekenäs IF Ekenäs IF
Matchday 13 Dinamo Dinamo Samarqand 1:2 Bunyodkor Tashkent Bunyodkor
Matchday 13 AGMG Olmaliq FK AGMK Olmaliq 1:1 Metallurg Bekabad Metallurg Bk.
Matchday 13 Qizilqum Qizilqum Zarafshan 1:2 Navbahor Namangan Navbahor
Matchday 10 Grankulla IFK Grankulla IFK 1:1 FC Honka II FC Honka II
Matchday 10 Puistolan Puistolan Urheilijat 0:3 Malmin Ponnistajat Ponnistajat
Matchday 10 Latino Espanol Club Latino Espanol 0:3 Koivukylän Palloseura Koivukylän
Matchday 10 Atlantis FC Atlantis FC 4:0 Helsinki IFK II HIFK II
Matchday 10 FC Espoo II FC Espoo II 7:0 Hangö IK Hangö IK
Quarter-Finals Brazil Brazil 4:3 on pens Paraguay Paraguay
Quarter-Finals Venezuela Venezuela 0:2 Argentina Argentina
Matchday 15 Carlstad United Carlstad United BK 1:2 Karlslunds IF HFK Karlslunds IF
Matchday 15 Assyriska IK Assyriska IK 1:1 IFK Värnamo Värnamo
Matchday 15 HB Tórshavn HB Tórshavn 5:0 AB Argir AB Argir
Matchday 15 EB/Streymur EB/Streymur 0:1 Skála IF Skála IF
Matchday 17 Viimsi JK Viimsi JK 5:0 Pohja-Tallinna JK Volta JK Volta
Group Stage Tunisia Tunisia 1:1 Mali Mali
Group Stage Morocco Morocco 1:0 Ivory Coast Ivory Coast
Group Stage South Africa South Africa 1:0 Namibia Namibia
Matchday 6 Persipura Persipura Jayapura 1:1 Semen Padang FC Semen Padang
Matchday 18 NoFeL SC NoFeL Sporting Club 5:2 Rahmatganj MFS Rahmatganj
Matchday 18 Sheikh Russel Sheikh Russel KC 0:3 Saif Sporting Club Limited Saif Sporting