For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 8:35:52 PM
Matchday 8 Jakobstads BK Jakobstads Bollklubb 0:2 Rovaniemen Palloseura II RoPS II
Matchday 8 SJK II SJK Seinäjoki II 2:1 Gamlakarleby Bollklubb GBK
Matchday 8 OLS Oulun Luistinseura 3:0 Vaasan Palloseura II VPS II
Matchday 8 Ilves II Ilves Tampere II 8:0 Pallo-Iirot P-Iirot
Matchday 8 Käpylän Käpylän Pallo 1:2 FC Honka II FC Honka II
Matchday 8 FC Jazz FC Jazz Juniorit 4:1 Tampere United Tampere United
Matchday 8 Espoon Pallos. Espoon Palloseura 0:2 Kaarinan Pojat KaaPo
Matchday 8 Grankulla IFK Grankulla IFK 1:4 FC Espoo FC Espoo
Matchday 8 JJK Jyväskylä JJK Jyväskylä 6:0 Kings SC Kings SC
Matchday 8 LehPa Lehmon Pallo-77 2:1 SC Riverball SC Riverball
Matchday 8 Warkaus JK Warkaus JK 4:1 Kurkimäen Kisa Kurkimäen
Matchday 11 Kokkolan PV Kokkolan Pallo-Veikot 1:3 FC Inter Turku FC Inter
Matchday 9 FF Jaro FF Jaro 1:1 AC Kajaani AC Kajaani
Matchday 9 Ekenäs IF Ekenäs IF 0:3 AC Oulu AC Oulu
Matchday 9 TPV Tampereen Pallo-Veikot 1:0 FC KTP FC KTP
Matchday 8 Vantaan U19 Vantaan Jalkapalloseura U19 1:1 Kuopion Palloseura U19 KuPS U19
Matchday 8 Mikkelin Mikkelin Palloilijat 2:2 Järvenpään Palloseura JäPS
Matchday 8 JIPPO JIPPO Joensuu 2:1 PEPO Lappeenranta PEPO
Matchday 8 FC Viikingit FC Viikingit 4:0 Vantaan Jalkapalloseura Vantaan
Matchday 8 FC Kiffen 08 FC Kiffen 08 0:2 Nurmijärven Jalkapalloseura Nurmijärvi
Matchday 9 EsPa Etelä-Espoon Pallo 0:0 Bollklubben-46 BK-46
final Freiburger FC Freiburger FC 2:2 FSV Hollenbach FSV Hollenbach
Matchday 5 Atlético Grau Club Atlético Grau 3:1 Comerciantes Unidos Comerciantes
Matchday 5 Juan Aurich Club Juan Aurich 1:0 Cultural Santa Rosa Santa Rosa PNP
Matchday 5 Santos FC Santos FC Nazca 1:1 Deportivo Coopsol Dep. Coopsol
Matchday 5 Unión Huaral Unión Huaral 1:0 Sport Victoria Sport Victoria
Matchday 5 Sport Loreto Sport Loreto 1:0 Club Alianza Atletico Sullana Alianza Atl.
Matchday 5 Cienciano Club Cienciano 5:0 CCD Los Caimanes Los Caimanes
Matchday 8 Electric City Electric City Shock 1:5 Atlantic City FC Atlantic City
Matchday 8 Monmouth FC Monmouth 3:1 Torch FC Torch
Matchday 8 Hershey Hershey FC 1:0 FC Motown FC Motown
Matchday 7 Atlanta SC Atlanta SC 0:3 Greenville FC Greenville
Matchday 7 Ga Revolution Georgia Revolution 1:2 Chattanooga FC Chattanooga FC
Matchday 18 Machida Zelvia Machida Zelvia 2:2 V-Varen Nagasaki V-V. Nagasaki
Matchday 18 Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka 1:1 Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
Matchday 12 Vanr. Hachinohe Vanraure Hachinohe 4:1 Iwate Grulla Morioka Iwate Grulla M.
Matchday 12 a. cl. Numazu azul claro Numazu 1:0 Blaublitz Akita Blaublitz Akita
Matchday 12 Gainare Tottori Gainare Tottori 3:1 Cerezo Osaka U23 C. Osaka U23
Matchday 12 Nagano Parceiro Nagano Parceiro 0:1 Thespakusatsu Gunma Thespaku. Gunma
Matchday 12 Gir. Kitakyushu Giravanz Kitakyushu 2:0 Fukushima United Fukushima Utd.
Matchday 11 Verspah Oita Verspah Oita 1:3 Veertien Mie Veertien Mie
Matchday 11 Teg. Miyazaki Tegevajaro Miyazaki 3:0 Nara Club Nara Club
Matchday 11 Maru. Okazaki Maruyasu Okazaki 1:1 ReinMeer Aomori ReinMeer Aomori
Matchday 11 Matsue City Matsue City 1:6 Honda Lock Honda Lock
Matchday 11 Suzuka PntGttrs Suzuka Point Getters 1:1 Ryutsu Keizai Dragons Ryugasaki RKD Ryugasaki
Matchday 11 FC Imabari FC Imabari 0:0 Tokyo Musashino City Musashino City
Matchday 5 St.Andrews FC St.Andrews FC 0:2 Arterivo Wakayama Arte. Wakayama
Matchday 7 JXTG Mizushima JXTG Energy Mizushima 0:2 Mitsubishi Motors Mizushima Mits. Mizushima
Matchday 7 SRC Hiroshima SRC Hiroshima 4:0 Fuji Xerox Hiroshima SC FX Hiroshima
Matchday 7 NTN Okayama NTN Okayama 5:0 Beluga Rosso Hamada Bel.Ros. Hamada
Matchday 7 IPU FC International Pacific University FC 3:2 Harada Steel FC Harada Steel
Matchday 7 Hatsukaichi Hatsukaichi FC 0:5 Baleine Shimonoseki B. Shimonoseki
Matchday 9 Kaiho Bank Kaiho Bank SC 4:0 Kyushu Sogo Sports College FC Kyushu Sogo
Matchday 9 J.FC Miyazaki J.FC Miyazaki 2:3 Okinawa SV Okinawa SV
Matchday 9 NIFS Kanoya FC NIFS Kanoya FC 3:0 Kyushu Mitsubishi Kyushu Mits.
Matchday 9 K'moto Teachers Kumamoto Teachers SC 2:3 Kawasoe Club Kawasoe Club
Matchday 9 Ni.St. Oita Nippon Steel Oita 5:7 on pens Saga LIXIL FC Saga LIXIL
Matchday 11 BATE Borisov BATE Borisov 3:1 Shakhtjor Soligorsk Soligorsk
Matchday 11 Dinamo Minsk Dinamo Minsk 6:1 Energetik-BGU Minsk Energetik-BGU
Matchday 11 Dynamo Brest Dynamo Brest 3:0 FK Gomel Gomel
Semi-Finals Mineros Mineros de Guayana 4:3 on pens Zulia FC Zulia FC
Semi-Finals Carabobo FC Carabobo FC 1:2 Estudiantes de Mérida Estudiantes
Matchday 15 TB Rowdies Tampa Bay Rowdies 1:1 Charleston Battery Charleston
Matchday 15 Charlotte Ind. Charlotte Independence 4:1 Birmingham Legion FC Legion FC
Matchday 15 Ottawa Fury Ottawa Fury FC 0:0 Memphis 901 FC Memphis 901
Matchday 15 ATL UTD 2 Atlanta United 2 0:5 Pittsburgh Riverhounds SC Pittsburgh
Matchday 15 Loudoun United Loudoun United FC 1:2 Indy Eleven Indy Eleven
Matchday 15 Union II Philadelphia Union II 3:1 Saint Louis FC St. Louis FC
Matchday 15 Bold FC Austin Bold FC 1:1 Tacoma Defiance Tacoma Defiance
Matchday 15 RGV FC Toros Rio Grande Valley FC Toros 3:0 Colorado Springs Switchbacks FC Switchbacks FC
Matchday 15 Tulsa FC Tulsa 0:2 El Paso Locomotive FC El Paso
Matchday 15 Oklahoma City Oklahoma City Energy FC 1:1 San Antonio FC San Antonio FC
Matchday 15 Las Vegas Las Vegas Lights FC 5:1 New Mexico United New Mexico Utd.
Matchday 15 Phoenix Rising Phoenix Rising FC 3:0 Orange County SC Orange County
Matchday 15 Reno FC Reno 1868 FC 4:2 Los Angeles Galaxy II LA Galaxy II
Matchday 15 Hartford Hartford Athletic 2:3 Nashville SC Nashville SC
Matchday 15 NY Red Bulls II New York Red Bulls II 1:0 Louisville City FC Louisville City
Matchday 15 Timbers 2 Portland Timbers 2 2:2 Fresno FC Fresno
Matchday 16 Sangju Sangmu Sangju Sangmu 4:2 Jeju United Jeju Utd.
Matchday 16 FC Seoul FC Seoul 4:2 Suwon Samsung Bluewings Suwon Bluewings
Matchday 18 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi 2:1 WIT Georgia Tbilisi WIT Georgia
Matchday 12 Richmond Kicker Richmond Kickers 0:2 Chattanooga Red Wolves SC Red Wolves
Matchday 12 Greenville Greenville Triumph SC 1:1 Lansing Ignite FC Lansing Ignite
Matchday 12 Forward Madison Forward Madison FC 2:1 FC Tucson FC Tucson
Matchday 12 Tormenta FC South Georgia Tormenta FC 2:0 Orlando City B Orlando B
Matchday 15 Gwangju FC Gwangju FC 4:1 Bucheon FC 1995 Bucheon FC
Matchday 8 Tabasalu U17 JK Tabasalu U17 0:1 FC Nomme United U17 FC Nomme U17
Matchday 6 Lao Toyota Lao Toyota FC 7:0 Evo United Evo United
Matchday 12 Yangon Utd. Yangon United FC 4:0 Rakhine United FC Rakhine Utd.
Matchday 12 FC Dagon FC Dagon 3:0 Magwe FC Magwe FC
Matchday 14 Chiangmai FC Chiangmai FC 0:2 PTT Rayong PTT Rayong
Matchday 14 Bangkok Utd. True Bangkok United 2:0 Ratchaburi Mitr Phol FC Ratchaburi FC
Matchday 14 Port FC Port FC 1:3 Buriram United Buriram Utd.
Matchday 14 Chonburi FC Chonburi FC 2:0 SCG Muangthong United Muangthong Utd.
Matchday 13 Geylang Geylang International 5:0 Balestier Khalsa Balestier Khals
Semi-Finals Vilafranquense UD Vilafranquense 5:3 on pens União de Leiria Leiria
Semi-Finals Praiense SC Praiense 2:1 Casa Pia AC Casa Pia
Matchday 11 HamKam Hamarkameratene 1:2 Aalesunds FK Aalesund
Matchday 11 Ullensaker/Kisa Ullensaker/Kisa IL 5:1 Raufoss IL Raufoss IL
Matchday 11 Notodden Notodden FK 0:2 Sandefjord Fotball Sandefjord
Matchday 11 Tromsdalen Tromsdalen UIL 2:2 Nest-Sotra IL Nest-Sotra IL
Matchday 11 Sogndal IL Sogndal IL 4:2 Strømmen IF Strømmen IF
Matchday 11 Skeid Oslo Skeid Oslo 1:1 KFUM-Kameratene Oslo KFUM Oslo
Matchday 11 FK Jerv FK Jerv 0:0 Sandnes Ulf Sandnes Ulf
Matchday 11 Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 FF 2:0 Odds BK Odds BK
Matchday 11 Molde FK Molde FK 2:0 Ranheim IL Ranheim IL
Matchday 11 Mjøndalen Mjøndalen IF 1:1 Kristiansund BK Kristiansund BK
Matchday 11 Bodø/Glimt FK Bodø/Glimt 2:0 Strømsgodset IF Strømsgodset
Matchday 11 Lillestrøm SK Lillestrøm SK 0:2 Viking Stavanger Viking FK
Matchday 11 Rosenborg BK Rosenborg BK 3:0 Vålerenga Fotball Vålerenga
Matchday 10 Moss FK Moss FK 2:1 Brattvag IL Brattvag IL
Matchday 10 Sola FK Sola FK 1:0 Byasen Trondheim Byasen
Matchday 10 Bryne FK Bryne FK 2:1 FK Vidar Vidar
Matchday 10 Kvik Halden Kvik Halden 2:1 Arendal Fotball Arendal Fotball
Matchday 10 Baerum SK Baerum SK 3:2 FK Mjölner Mjølner
Matchday 10 Grorud IL Grorud IL 2:1 FK Senja FK Senja
Matchday 10 Alta IF Alta IF 3:1 Elverum Fotball Elverum
Matchday 32 Pelikan Lowicz Pelikan Lowicz 2:1 LKS Lomza LKS Lomza
Matchday 32 O. Zambrow Olimpia Zambrow 2:2 Znicz Biala Piska Znicz Biala P.
Matchday 13 Halmstad Halmstads BK 2:0 Mjällby AIF Mjällby
Matchday 14 Okzhetpes Okzhetpes Kokshetau 1:2 Kairat Almaty Kairat Almaty
Matchday 14 Taraz FK Taraz 0:0 Irtysh Pavlodar Irtysh
Matchday 14 Zhetysu Zhetysu Taldykorgan 1:1 Ordabasy Shymkent Ordabasy
Matchday 14 Shakhter K. Shakhter Karaganda 1:1 FK Atyrau Atyrau
Matchday 14 FC Astana FC Astana 4:1 Kaysar Kyzylorda Kaysar
Matchday 11 FK Andijon FK Andijon 1:1 Metallurg Bekabad Metallurg Bk.
Matchday 11 Bunyodkor Bunyodkor Tashkent 1:1 Nasaf Qarshi Nasaf Qarshi
Matchday 11 AGMG Olmaliq FK AGMK Olmaliq 1:1 Navbahor Namangan Navbahor
Matchday 11 Bukhara FK Bukhara 0:5 Pakhtakor Tashkent Pakhtakor
Matchday 7 Forge FC Forge FC 2:1 Valour FC Valour FC
Matchday 30 SV Breinig SV Breinig 2:2 1.FC Düren FC Düren
Matchday 30 VfL Alfter VfL Alfter 1:1 FC BW Friesdorf BW Friesdorf
Matchday 30 Huerth FC Huerth 2:2 FC Hennef 05 Hennef 05
Matchday 30 Arnoldsweiler Victoria Arnoldsweiler 9:2 VfL Vichttal VfL Vichttal
Matchday 30 Freialdenhoven SC Borussia Freialdenhoven 1:1 SV Bergisch Gladbach 09 B. Gladbach 09
Matchday 30 Siegburger SV Siegburger SV 04 2:0 SSV Merten 1925 SSV Merten
Matchday 30 SA Deutz 05 Sports association Deutz 05 4:2 SpVg Frechen 20 Frechen 20
Matchday 2 Hohenstein-E. VfL Hohenstein-Ernstthal 2:1 FC Anker Wismar Anker Wismar
Group Stage Canada Canada 4:0 Martinique Martinique
Group Stage Mexico Mexico 7:0 Cuba Cuba
Group Stage Argentina Argentina 0:2 Colombia Colombia
Group Stage Paraguay Paraguay 2:2 Qatar Qatar
Matchday 17 Spartaks Spartaks Jurmala 3:0 BFC Daugavpils Daugavpils
Matchday 7 Taiwan Steel Taiwan Steel 1:7 Taipei City Tatung Taipei Tatung
Matchday 7 Taichung Futuro Taichung Futuro 1:1 Hang Yuen Hang Yuen
Matchday 7 Taiwan Power Taiwan Power Company 3:0 Ming Chuan University Ming Chuan Univ
Matchday 7 NTUPES National Taiwan University of PE & Sports 0:0 Taipei Red Lions Taipei R. Lions
Matchday 13 SL Nghe An FC Song Lam Nghe An FC 3:0 HOANG ANH Gia Lai FC H.A. Gia Lai FC
Matchday 13 Khanh Hoa B.V.N SANNA Khanh Hoa BIEN VIET NAM FC 0:1 VIETTEL FC VIETTEL FC
Matchday 13 Quang Ninh FC Than Quang Ninh FC 4:2 Hai Phong FC Hai Phong FC
Matchday 9 Khatlon FK Khatlon 0:1 FK Kuktosh Kuktosh
Matchday 10 Leader-Champion Leader-Champion Issyk-Kol 1:2 FK Abdysh-Ata Kant Abdysh-Ata Kant
Matchday 10 Kara-Balta FK Kara-Balta 1:1 Neftchi Kochkor-Ata Neftchi
Matchday 13 Vasalund Vasalunds IF 1:2 Akropolis IF Akropolis
Matchday 13 Värnamo IFK Värnamo 2:2 Utsiktens BK Utsikten
Matchday 13 ÍF Fuglafjördur ÍF Fuglafjördur 1:5 HB Tórshavn HB Tórshavn
Matchday 13 TB Tvöroyri TB Tvöroyri 0:1 B36 Tórshavn B36 Tórshavn
Matchday 13 TJ Tianhai Tianjin Tianhai (-2019) 1:1 Henan Jianye HN Jianye
Matchday 13 JS Suning Jiangsu Suning 4:1 Beijing Renhe BJ Renhe
Matchday 13 SZ FC Shenzhen FC 0:0 Tianjin Teda TJ Teda
Matchday 13 CC Yatai Changchun Yatai 3:2 Shaanxi Chang'an Athletic SX Chang'an At.
Matchday 13 GD Sou. Tigers Guangdong Southern Tigers 1:1 Liaoning FC (-2019) Liaoning FC
Matchday 13 Sfintul Gheor. FC Sfintul Gheorghe 2:0 FC Zimbru Chisinau Zimbru Chisinau
Matchday 13 Milsami Orhei FC Milsami Orhei 3:1 Dinamo-Auto Tiraspol Dinamo-Auto
Qualifying Round K. Offenb. U19 Kickers Offenbach U19 3:0 SV 07 Elversberg U19 Elversberg U19
Matchday 9 Lautoka FC Lautoka FC 4:3 Nasinu FC Nasinu FC
Matchday 9 Nadi FA Nadi FA 1:0 Tavua FC Tavua FC
Final B. Dortmund U17 Borussia Dortmund U17 2:3 1.FC Köln U17 1.FC Köln U17
Semi-Finals Albacete Albacete Balompié 1:0 RCD Mallorca RCD Mallorca
Semi-Finals Atl. Baleares Atlético Baleares 1:0 UD Melilla UD Melilla
Semi-Finals UD Logroñés UD Logroñés 0:0 Hércules CF Hércules CF
Semi-Finals Recr. Huelva Recreativo Huelva 1:1 CD Mirandés CD Mirandés
Algeria Algeria 3:2 Mali Mali
Senegal Senegal 1:0 Nigeria Nigeria
Morocco Morocco 2:3 Zambia Zambia
Egypt Egypt 3:1 Guinea Guinea
Matchday 17 Chittagong Aba. Chittagong Abahani 0:1 Arambagh Krira Sangha Arambagh KS
Matchday 17 Mohammedan Mohammedan SC (Dhaka) 2:4 Sheikh Russel KC Sheikh Russel
Group Stage Poland U21 Poland U21 3:2 Belgium U21 Belgium U21
Group Stage Italy U21 Italy U21 3:1 Spain U21 Spain U21