For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 3:04:29 AM
Matchday 8 JJK Jyväskylä JJK Jyväskylä 0:1 FC Jyväskylä Blackbird FCJ Blackbird
First Round Freiburger FC Freiburger FC 5:2 FV Fortuna Heddesheim FV Heddesheim
Group Stage TuB Bocholt TuB Bocholt 0:2 SV Blau-Weiß Dingden BW Dingden
Group Stage Mennrath SC Victoria Mennrath 0:2 SpVgg Steele 03/09 SpVgg Steele
Fourth Round Columbus Crew Columbus Crew SC 1:0 Pittsburgh Riverhounds SC Pittsburgh
Fourth Round NY Red Bulls New York Red Bulls 2:3 AET New England Revolution Revolution
Fourth Round Houston Houston Dynamo 3:2 Austin Bold FC Bold FC
Fourth Round St. Louis FC Saint Louis FC 2:1 Chicago Fire Chicago Fire
Fourth Round Salt Lake Real Salt Lake City 0:3 Los Angeles FC Los Angeles FC
Fourth Round Quakes San Jose Earthquakes 4:3 Sacramento Republic FC Sacramento FC
Matchday 25 US Ben Guerdane Union Sportive de Ben Guerdane 1:0 Esperance Tunis Esperance
First Round FC Helios Tartu FC Helios Tartu 5:1 Rumori Calcio II Rumori II
First Round JK Tammeka IV Jalgpallikool Tammeka IV 0:4 Kalev Tallinn III Kalev III
Matchday 12 Toronto FC II Toronto FC II 3:3 North Texas Soccer Club North Texas SC
Matchday 8 Figueirense FC Figueirense Futebol Clube 2:1 Botafogo Futebol Clube (SP) Botafogo FC
Matchday 8 Brasil-RS Grêmio Esportivo Brasil (RS) 0:1 Criciúma Esporte Clube Criciúma EC
Matchday 8 Vila Nova FC Vila Nova Futebol Clube (GO) 1:0 Esporte Clube São Bento (SP) São Bento (SP)
Matchday 8 Oeste Oeste Futebol Clube (SP) 3:0 Esporte Clube Vitória EC Vitória
Matchday 8 Cuiabá-MT Cuiabá Esporte Clube (MT) 0:1 AC Goianiense (GO) Atlético-GO
Matchday 8 Bragantino Clube Atlético Bragantino (SP) 2:0 América Futebol Clube (MG) América-MG
Matchday 8 Paraná Paraná Clube 1:0 Operário Ferroviário Esporte Clube (PR) Operário-PR
Matchday 8 Guarani Guarani Futebol Clube (SP) 0:1 Coritiba Foot Ball Club Coritiba FC
Matchday 8 Sport Recife Sport Club do Recife 1:0 Clube de Regatas Brasil (AL) CRB
Matchday 7 Buriram Utd. Buriram United 5:0 PTT Rayong PTT Rayong
Matchday 29 Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 4:0 TJ Valasske Mezirici Val. Mezirici
Matchday 32 Domazlice TJ Jiskra Domazlice 2:0 SK Sokol Brozany Sokol Brozany
Matchday 32 Usti nad Orlici Jiskra Usti nad Orlici 1:0 FC Slavia Karlovy Vary Karlovy Vary
Second Round Cavalry FC Cavalry FC 2:1 Forge FC Forge FC
Matchday 1 Anker Wismar FC Anker Wismar 1:1 VfL Hohenstein-Ernstthal VfL Hohenstein
Third Round FC Sursee FC Sursee 4:2 FC Willisau FC Willisau
Matchday 26 Dardania LS FC Dardania Lausanne 1:7 Signal FC Bernex-Confignon Signal FC
Matchday 25 FC Frauenfeld FC Frauenfeld 2:2 FC Bazenheid FC Bazenheid
Matchday 7 Leppävaaran Leppävaaran Pallo 1:1 Tuusulan Palloseura Tuusulan
Matchday 8 Hangö IK Hangö IK 0:9 Etelä-Espoon Pallo EsPa
Matchday 8 FC Finnkurd FC Finnkurd 4:1 Ekenäs IF II Ekenäs IF II
relegation round FC Hermannstadt FC Hermannstadt 0:1 Universitatea Cluj U Cluj
Matchday 5 Lobi Stars Lobi Stars FC 0:1 Kano Pillars Kano Pillars
Matchday 5 Enyimba Aba Enyimba Aba 3:0 Akwa United Akwa United
Matchday 5 Ifeanyi Ubah Ifeanyi Ubah FC 2:4 Enugu Rangers IFC Enugu Rangers
Semi-Finals Dep. La Coruña Deportivo de La Coruña 4:2 Málaga CF Málaga CF
final CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada 0:0 Racing Santander Racing
Argentina U17 Argentina U17 2:0 Turkey U18 Turkey U18
Portugal U18 Portugal U18 3:1 France U18 France U18
Portugal U18 Portugal U18 3:0 France U18 France U18
Japan U23 Japan U23 7:6 on pens Mexico U22 Mexico U22
DR Congo Democratic Republic of the Congo 0:0 Burkina Faso Burkina Faso
Brazil U23 Brazil U23 2:0 Republic of Ireland U21 Ireland U21
Croatia U21 Croatia U21 1:0 Denmark U21 Denmark U21
Morocco Morocco 0:1 The Gambia The Gambia