For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 8:43:27 AM
group stage Kazakhstan Kazakhstan 4:0 San Marino San Marino
Group Stage Azerbaijan Azerbaijan 1:5 Slovakia Slovakia
group stage Greece Greece 2:3 Armenia Armenia
group stage Italy Italy 2:1 Bosnia-Herzegovina Bosnia
group stage Liechtenstein Liechtenstein 0:2 Finland Finland
Group Stage Belarus Belarus 0:1 Northern Ireland N. Ireland
Group Stage Germany Germany 8:0 Estonia Estonia
Group Stage Hungary Hungary 1:0 Wales Wales
Group Stage Albania Albania 2:0 Moldova Moldova
Group Stage Andorra Andorra 0:4 France France
Group Stage Iceland Iceland 2:1 Turkey Turkey
group stage Belgium Belgium 3:0 Scotland Scotland
group stage Russia Russia 1:0 Cyprus Cyprus
Semi-Finals Ukraine U20 Ukraine U20 1:0 Italy U20 Italy U20
Semi-Finals Ecuador U20 Ecuador U20 0:1 South Korea U20 South Korea U20
Matchday 9 Kings SC Kings SC 3:0 Jyväskylän Seudun Palloseura JPS
Matchday 28 Werderaner FC Werderaner FC Viktoria 1920 5:3 MSV 1919 Neuruppin MSV Neuruppin
Matchday 8 Goiás EC Goiás Esporte Clube 3:1 Associação Chapecoense de Futebol Chapecoense
Matchday 30 O. Khouribga Olympique Khouribga 3:1 Mouloudia d'Oujda Mouloudia
Matchday 30 RS Berkane Renaissance de Berkane 2:2 Rapide Oued Zem Rapide Oued Zem
Matchday 8 Londrina-PR Londrina Esporte Clube (PR) 1:3 Associação Atlética Ponte Preta Ponte Preta
Matchday 17 Club UTC UTC Cajamarca 4:1 Pirata FC Pirata
Matchday 12 Brage IK Brage 0:1 Örgryte IS Örgryte
Matchday 30 Hall SV Hall 2:2 FC Söll FC Söll
Matchday 13 AKA SV Ried U16 AKA SV Ried U16 0:3 AKA Red Bull Salzburg U16 AKA Salzb. U16
Qualifying Round Guam Guam 5:0 Bhutan Bhutan
Qualifying Round Brunei Brunei Darussalam 2:1 Mongolia Mongolia
Qualifying Round East Timor East Timor 1:5 Malaysia Malaysia
Qualifying Round Bangladesh Bangladesh 0:0 Laos Laos
Qualifying Round Pakistan Pakistan 1:2 Cambodia Cambodia
Matchday 8 Levadia U19 Levadia Tallinn U19 7:0 Rakvere JK Tarvas U19 JK Tarvas U19
Matchday 8 Hel./Jogeva U19 FC Helios Tartu/Jogeva SK Noorus 96 U19 1:0 Jalgpallikool Tammeka U19 JK Tammeka U19
Matchday 8 FCI Tallinn U19 FCI Tallinn U19 1:1 FC Nomme United U19 FC Nomme U19
Matchday 8 FC Flora U19 FC Flora Tallinn U19 0:7 JK Trans Narva U19 Trans Narva U19
Semi-Finals Inter U19 Inter Milan Primavera 3:0 Roma Primavera Roma U19
Group Stage Kosovo U21 Kosovo U21 3:1 Turkey U21 Turkey U21
group stage Montenegro U21 Montenegro U21 1:2 Kazakhstan U21 Kazakhstan U21
Kyrgyzstan U19 Kyrgyzstan U19 1:1 India U19 India U19
South Korea South Korea 1:1 Iran Iran
Singapore Singapore 1:2 Myanmar Myanmar
China China 1:0 Tajikistan Tajikistan
Hong Kong Hong Kong 0:2 Chinese Taipei (Taiwan) C. Taipei
Armenia U18 Armenia U18 3:0 Tadschikistan U18 Tadschik. U18
Albania U21 Albania U21 3:1 Wales U21 Wales U21
Jordan Jordan 4:1 Indonesia Indonesia
Uzbekistan Uzbekistan 2:0 Syria Syria
Finland U21 Finland U21 2:3 Sweden U21 Sweden U21
Armenia U21 Armenia U21 1:0 Moldova U21 Moldova U21
Team PFL Team PFL 3:2 Russia U20 Russia U20
Uzbekistan U23 Uzbekistan U23 3:2 Egypt U23 Egypt U23
Austria U21 Austria U21 3:1 France U21 France U21
Guatemala U23 Guatemala U23 0:4 England U20 England U20
Benin Benin 1:0 Guinea Guinea
Algeria Algeria 1:1 Burundi Burundi
Croatia Croatia 1:2 Tunisia Tunisia