For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 8:40:31 AM
Group Stage Denmark Denmark 5:1 Georgia Georgia
Group Stage Ireland Republic of Ireland 2:0 Gibraltar Gibraltar
Group Stage Serbia Serbia 4:1 Lithuania Lithuania
Group Stage Ukraine Ukraine 1:0 Luxembourg Luxembourg
Group Stage Bulgaria Bulgaria 2:3 Kosovo Kosovo
Group Stage Czech Republic Czech Republic 3:0 Montenegro Montenegro
Group Stage Faroe Islands Faroe Islands 0:2 Norway Norway
Group Stage Malta Malta 0:4 Romania Romania
Group Stage Spain Spain 3:0 Sweden Sweden
Group Stage North Macedonia North Macedonia 1:4 Austria Austria
Group Stage Latvia Latvia 0:5 Slovenia Slovenia
Group Stage Poland Poland 4:0 Israel Israel
Matchday 29 SGG Schweina SG Glücksbrunn Schweina 7:4 FSV Martinroda FSV Martinroda
Matchday 29 SV Ehrenhain SV Ehrenhain 1:1 SV Schott Jena Schott Jena
Matchday 29 Thüringen Weida FC Thüringen Weida 4:1 FC An der Fahner Höhe FC Fahner Höhe
Matchday 29 SpVgg Geratal SpVgg Geratal 3:1 SC 1903 Weimar SC 1903 Weimar
Matchday 29 Teistungen FC Wacker Teistungen 3:1 ZFC Meuselwitz II Meuselwitz II
Matchday 29 E. Eisenberg SV Eintracht Eisenberg 2:4 SV 09 Arnstadt SV 09 Arnstadt
Matchday 29 Bad Langensalza FSV Preußen Bad Langensalza 6:0 VfL Meiningen VfL Meiningen
Matchday 29 Sondershausen Eintracht Sondershausen 3:2 1.SC 1911 Heiligenstadt Heiligenstadt
Matchday 8 Santos FC Santos FC 3:1 Clube Atlético Mineiro Atlético-MG
Matchday 8 Fluminense Fluminense Football Club 0:0 Clube de Regatas do Flamengo Flamengo
Matchday 8 Alagoano Centro Sportivo Alagoano (AL) 1:2 Botafogo Rio de Janeiro Botafogo
Matchday 14 Bethlehem Steel Bethlehem Steel FC 1:4 Nashville SC Nashville SC
Matchday 17 Ayacucho FC Ayacucho FC 5:0 Universidad San Martín de Porres USM Porres
Matchday 9 Odds BK II Odds BK II 1:2 Sotra SK Sotra SK
Matchday 9 Asker Asker Fotball 2:2 Alta IF Alta IF
Matchday 9 Arendal Fotball Arendal Fotball 2:0 Levanger FK Levanger FK
Matchday 9 Brattvag IL Brattvag IL 2:2 Egersunds IK Egersund
Matchday 9 Kvik Halden Kvik Halden 1:2 FK Vidar Vidar
Matchday 9 Byasen Byasen Trondheim 1:2 Moss FK Moss FK
Matchday 9 Fredrikstad Fredrikstad FK 5:1 Sola FK Sola FK
Matchday 9 IL Hödd IL Hödd 4:0 Nardo FK Nardo FK
Matchday 9 Stjördals B. Stjördals Blink IL 2:0 Bryne FK Bryne FK
Matchday 8 FC KTP FC KTP 0:3 Turun Palloseura TPS
qualification round Union Tornesch FC Union Tornesch 2:1 VfL Lohbrügge Lohbrügge
Matchday 9 Avarta Avarta 3:0 Boldklubben Marienlyst BK Marienlyst
Matchday 9 Kjellerup IF Kjellerup IF 1:2 Skovshoved IF Skovshoved
Matchday 9 BK Frem BK Frem 3:2 Vejgaard B Vejgaard B
Matchday 9 FC Sydvest FC Sydvest 05 3:1 Dalum IF Dalum IF
Matchday 9 Slagelse Slagelse B&I 1:2 Odder IGF Odder IGF
Matchday 10 Kolding IF Kolding IF 1:1 Middelfart Boldklub Middelfart
Matchday 10 Brabrand IF Brabrand IF 1:2 Jammerbugt FC Jammerbugt FC
Matchday 10 Akademisk BK Akademisk Boldklub 0:0 Hellerup IK Hellerup IK
Matchday 10 Skive IK Skive IK 2:1 Brönshöj Boldklub Brönshöj BK
Matchday 10 B93 Boldklubben af 1893 2:3 Aarhus Fremad Aarhus Fremad
Matchday 10 Vanlöse IF Vanlöse IF 4:0 Ringköbing IF Ringköbing IF
Matchday 29 B. Gladbach 09 SV Bergisch Gladbach 09 2:2 SV Breinig SV Breinig
Matchday 29 FC Hennef 05 FC Hennef 05 4:2 VfL Alfter VfL Alfter
Matchday 29 BW Friesdorf FC BW Friesdorf 3:2 SV Deutz 05 SV Deutz 05
Matchday 29 SSV Merten SSV Merten 1925 0:4 SC Borussia Freialdenhoven Freialdenhoven
Matchday 29 VfL Vichttal VfL Vichttal 0:1 FC Hürth FC Hürth
Semi-Finals Luzern U18 Team FC Luzern-SC Kriens U18 2:0 FC Basel 1893 U18 FC Basel U18
Semi-Finals BSC YB U18 BSC Young Boys U18 4:0 Servette FC U18 Servette U18
Matchday 7 Espoon Pallos. Espoon Palloseura 2:1 Grankulla IFK Grankulla IFK
Matchday 7 Vaasa IFK Vaasa IFK 0:4 Jakobstads Bollklubb Jakobstads BK
Matchday 4 Enyimba Aba Enyimba Aba 3:1 Ifeanyi Ubah FC Ifeanyi Ubah
Matchday 4 Akwa United Akwa United 0:0 Lobi Stars FC Lobi Stars
Matchday 4 Enugu Rangers Enugu Rangers IFC 1:1 Kano Pillars Kano Pillars
Semi-Finals Atalanta U19 Atalanta Primavera 4:3 AET Torino Primavera Torino U19
group stage Greece U21 Greece U21 5:0 San Marino U21 San Marino U21
Vanuatu Vanuatu 0:0 Fiji Fiji
Mexico Mexico 3:2 Ecuador Ecuador
Belarus U19 Belarus U19 0:1 Azerbaijan U19 Azerbaijan U19
Denmark U20 Denmark U20 2:3 Norway U21 Norway U21
Slovenia U21 Slovenia U21 1:1 Georgia U21 Georgia U21