For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 8:53:19 AM
Group Stage Georgia Georgia 3:0 Gibraltar Gibraltar
Group Stage Denmark Denmark 1:1 Republic of Ireland Ireland
Group Stage Montenegro Montenegro 1:1 Kosovo Kosovo
Group Stage Czech Republic Czech Republic 2:1 Bulgaria Bulgaria
Group Stage Ukraine Ukraine 5:0 Serbia Serbia
Group Stage Lithuania Lithuania 1:1 Luxembourg Luxembourg
Group Stage Sweden Sweden 3:0 Malta Malta
Group Stage Norway Norway 2:2 Romania Romania
Group Stage Faroe Islands Faroe Islands 1:4 Spain Spain
Group Stage Latvia Latvia 0:3 Israel Israel
Group Stage North Macedonia North Macedonia 0:1 Poland Poland
Group Stage Austria Austria 1:0 Slovenia Slovenia
Quarter-Finals Colombia U20 Colombia U20 0:1 Ukraine U20 Ukraine U20
Quarter-Finals Italy U20 Italy U20 4:2 Mali U20 Mali U20
Matchday 7 Toivalan Toivalan Urheilijat 0:3 Warkaus JK Warkaus JK
Matchday 7 LehPa Lehmon Pallo-77 4:0 Kurkimäen Kisa Kurkimäen
Matchday 27 Bad Langensalza FSV Preußen Bad Langensalza 2:2 SG Glücksbrunn Schweina SGG Schweina
Matchday 15 NYCFC New York City FC 5:2 FC Cincinnati Cincinnati
Matchday 6 Haukar Haukar Hafnarfjördur 0:3 Thór Akureyri Thór
Matchday 6 Grótta ÍF Grótta 0:0 Fjölnir Reykjavík Fjölnir
Matchday 6 Afturelding UMF Afturelding 4:1 ÍF Magni Grenivík Magni
Matchday 6 Thróttur Thróttur Reykjavík 3:0 Leiknir Reykjavík Leiknir
Matchday 7 Atlético-GO AC Goianiense (GO) 1:0 Guarani Futebol Clube (SP) Guarani
Matchday 17 Alianza Lima Club Alianza Lima 1:1 CD Unión Comercio Unión Comercio
Matchday 17 Garcilaso Real Garcilaso 0:0 Universitario de Deportes Universitario
Matchday 31 Mazur Elk MKS Mazur Elk 0:4 Sokol Aleksandrow Lodzki Aleksandrow L.
Matchday 30 Grazer AK 1902 Grazer AK 1902 1:1 ATSV Stadl-Paura Stadl-Paura
Matchday 30 Lendorf FC Lendorf 3:1 SV Allerheiligen Allerheiligen
Matchday 30 Deutschlandsbg. Deutschlandsberger SC 3:1 Wolfsberger AC II Wolfsberg II
Matchday 30 Sturm Graz II SK Sturm Graz II 4:1 WSC Hertha Wels Hertha Wels
Matchday 30 FC Wels FC Wels 1:4 SC Weiz SC Weiz
Matchday 30 Bad Gleichenb. TuS Bad Gleichenberg 4:1 VST Völkermarkt Völkermarkt
Matchday 30 SC Kalsdorf SC Kalsdorf 0:0 Union Gurten Gurten
Matchday 30 Ebreichsdorf ASK Ebreichsdorf 6:1 SV Leobendorf Leobendorf
Matchday 30 SV Schwechat SV Schwechat 1:3 SC/ESV Parndorf SC/ESV Parndorf
Matchday 30 SC Neusiedl/See SC Neusiedl/See 2:3 FC Mauerwerk Mauerwerk
Matchday 30 Traiskirchen FCM Traiskirchen 5:1 SV Mattersburg II Mattersburg II
Matchday 30 Wiener Linien Team Wiener Linien 2:2 Wiener Sport-Club Wiener SC
Matchday 30 Marchfeld FC Marchfeld Donauauen 3:3 SKN St. Pölten Juniors St. Pölten Jun.
Matchday 30 Rapid Wien II SK Rapid Wien II 1:1 FC Admira Wacker Mödling II FC Admira II
Matchday 30 Bruck/L. ASK-BSC Bruck/Leitha 0:2 FC Stadlau FC Stadlau
Matchday 30 Grödig SV Grödig 2:2 FC Kitzbühel Kitzbühel
Matchday 30 Schwaz SC Schwaz 0:6 USK Anif USK Anif
Matchday 30 Reichenau SVG Reichenau 4:0 FC Pinzgau Saalfelden Saalfelden
Matchday 30 Bischofshofen SK Bischofshofen 3:10 VfB Hohenems Hohenems
Matchday 30 FC Dornbirn FC Dornbirn 2:1 FC Kufstein FC Kufstein
Matchday 30 Seekirchen SV Seekirchen 4:0 SV Wörgl SV Wörgl
Matchday 29 Frechen 20 Spvg. Frechen 20 2:2 Siegburger SV 04 Siegburger SV
Matchday 29 Spratzern ASV Spratzern 4:1 SCU Kilb Kilb
Matchday 29 Stripfing SV Stripfing 3:0 UFC St. Peter/Au St. Peter/Au
Matchday 29 Kremser SC Kremser SC 5:1 SC Ortmann SC Ortmann
Matchday 29 Langenrohr SV Langenrohr 0:1 SV Gaflenz Gaflenz
Matchday 29 Zwettl SC Zwettl 1:1 USC Rohrbach/Gölsen Rohrbach/G.
Matchday 29 Waidhofen/T. SV Waidhofen/Thaya 6:1 FC Rohrendorf Rohrendorf
Matchday 29 Scheiblingkir. USV Scheiblingkirchen-Warth 3:2 ASK Kottingbrunn Kottingbrunn
Matchday 29 SC Retz SC Retz 4:1 SC Union Ardagger Ardagger
Matchday 30 Pinkafeld SC Pinkafeld 0:2 ASV Draßburg Draßburg
Matchday 30 Stegersbach SV Stegersbach 1:1 SC Bad Sauerbrunn Bad Sauerbrunn
Matchday 30 SV Bad Ischl SV Bad Ischl 3:2 SV Grün-Weiß Micheldorf Micheldorf
Matchday 30 SV Wallern SV Wallern 1:1 Union St. Florian St. Florian
Matchday 30 Donau Linz ASKÖ Donau Linz 0:3 SV Ried II SV Ried II
Matchday 30 Edelweiß Union Edelweiß Linz 3:1 ASKÖ Oedt ASKÖ Oedt
Matchday 30 Marchtrenk SC Marchtrenk 3:3 SV Gmunden Gmunden
Matchday 30 St. Valentin ASK St. Valentin 2:2 Union Weißkirchen Weißkirchen
Matchday 30 Grieskirchen SV Grieskirchen 2:1 SPG Pregarten SPG Pregarten
Matchday 30 St. Martin/M. Sportunion St. Martin im Mühlkreis 2:1 Union Perg Union Perg
Matchday 29 Frauental SV Frauental 3:1 SC Liezen Liezen
Matchday 29 Wildon SV Wildon 3:1 SK Fürstenfeld Fürstenfeld
Matchday 29 Lafnitz II SV Lafnitz II 2:2 Donawitzer SV Leoben DSV Leoben
Matchday 29 Pöllau TSV Pöllau 1:3 FC Bad Radkersburg Bad Radkersburg
Matchday 29 ESV St. Michael ESV St. Michael 2:2 USV Mettersdorf Mettersdorf
Matchday 29 Heiligenkreuz TUS Heiligenkreuz am Waasen 2:2 SV Lebring Lebring
Matchday 29 Bruck/Mur SC Bruck/Mur 3:1 USV Gnas Gnas
Matchday 29 St. Anna/Aigen USV St. Anna/Aigen 3:1 ASK Voitsberg Voitsberg
Matchday 29 SAK Klagenfurt SAK Klagenfurt 0:1 SK Maria Saal Maria Saal
Matchday 29 ASKÖ Gmünd ASKÖ Gmünd 3:2 ASKÖ St. Michael/Bleiburg St. Michael/Bl.
Matchday 29 St. Jakob SV St. Jakob im Rosental 1:2 ASKÖ Wölfnitz Wölfnitz
Matchday 29 ATSV Wolfsberg ATSV Wolfsberg 1:1 SV Union Lind Union Lind
Matchday 29 SK St. Johann SK St. Johann 3:1 Völser SV Völs
Matchday 29 Union Innsbruck Union Innsbruck 2:8 WSG Tirol II Tirol II
Matchday 29 FC Volders FC Volders 1:2 SC Imst Imst
Matchday 29 Kundl SC Kundl 2:1 FC Natters Natters
Matchday 33 Rankweil Rot-Weiß Rankweil 0:1 Schwarz-Weiß Bregenz Bregenz
Matchday 33 Fussach SC Fussach 5:1 FC Nenzing Nenzing
Matchday 33 Höchst FC Höchst 5:1 FC Egg FC Egg
Matchday 30 Eugendorf USC Eugendorf 1:1 FC Puch Puch
Matchday 30 Golling SC Golling 1:1 FC Zell am See Zell am See
Matchday 30 Bürmoos SV Bürmoos 3:3 Salzburger AK 1914 SAK 1914
Matchday 30 ÖTSU Hallein ÖTSU Hallein 3:1 SK Strobl Strobl
Matchday 30 Adnet SK Adnet 1:7 UFV Thalgau Thalgau
Matchday 30 Neumarkt TSV Neumarkt 4:0 SV Kuchl Kuchl
Matchday 30
A. Salzburg SV Austria Salzburg 2:2 TSU Bramberg Bramberg
Matchday 7 Tampere United Tampere United 0:2 Ilves Tampere II Ilves II
Matchday 7 FC Vaajakoski FC Vaajakoski 1:2 SC Kufu-98 SC Kufu-98
Matchday 7 LPS Laajasalon Palloseura 4:1 Koivukylän Palloseura Koivukylän
Matchday 7 NuPS Nummelan Palloseura 1:2 SexyPöxyt SexyPöxyt
Matchday 7 HPS Helsingin Palloseura 1:1 Helsinki IFK II HIFK II
Matchday 7 FC Espoo II FC Espoo II 0:2 Atlantis FC Atlantis FC
Qualifying Round Malaysia Malaysia 7:1 East Timor East Timor
Matchday 12 Atvidaberg Atvidabergs FF 2:0 Oskarshamns AIK Oskarshamn
Matchday 30 NAC Nußdorfer AC 6:1 Landstraßer AC-Inter LAC-Inter
Matchday 25 Wieselburg SC Wieselburg 0:1 SC Amaliendorf-Aalfang Amaliendorf
Matchday 25 Seitenstetten USC Seitenstetten 0:0 SV Würmla Würmla
Matchday 25 Eggendorf ASK Eggendorf 3:2 SV Sierndorf Sierndorf
Matchday 25 Brunn/Geb. SC Brunn/Gebirge 1:1 SV Gloggnitz Gloggnitz
Matchday 26 Siezenheim UFC Siezenheim 4:2 SC Tamsweg Tamsweg
First Round Roma U19 Roma Primavera 2:2 Chievo Primavera Chievo U19
Matchday 14 SZ Dongwu Suzhou Dongwu 0:0 Chengdu Better City CD Better City
Group Stage Turkey U21 Turkey U21 2:2 Albania U21 Albania U21
Fiji Fiji 1:1 Tahiti Tahiti
Chile Chile 2:1 Haiti Haiti
Bermuda Bermuda 1:0 Guyana Guyana
Armenia U18 Armenia U18 0:2 Iran U18 Iran U18
Thailand U23 Thailand U23 2:1 Indonesia U23 Indonesia U23
South Korea South Korea 1:0 Australia Australia
China China 2:0 Philippines Philippines
Finland U18 Finland U18 0:0 Latvia U19 Latvia U19
Tajikistan Tajikistan 1:1 Afghanistan Afghanistan
Romania U18 Romania U18 1:0 Georgia U19 Georgia U19
Lithuania U19 Lithuania U19 0:0 Estonia U19 Estonia U19
Denmark U20 Denmark U20 1:2 Iceland U21 Iceland U21
Uzbekistan Uzbekistan 4:0 North Korea North Korea
Portugal U19 Portugal U19 1:0 Japan U23 Japan U23
Russia U18 Russia U18 1:2 Argentina U17 Argentina U17
Sweden U21 Sweden U21 3:1 Norway U21 Norway U21
Switzerland U21 Switzerland U21 1:2 Slovenia U21 Slovenia U21
Tunisia Tunisia 2:0 Iraq Iraq
Chile U23 Chile U23 2:1 England U20 England U20
Slovakia Slovakia 5:1 Jordan Jordan