For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 8:25:19 PM
Final round first leg VVSB VVSB Noordwijkerhout 1:1 Quick Boys Quick Boys
Final round first leg ASWH ASWH Ambacht 0:1 FC Lienden Lienden
Semi-Finals Portugal Portugal 3:1 Switzerland Switzerland
Matchday 7 PAVE Iisalmi PAVE Iisalmi 1:3 Jyväskylän Seudun Palloseura JPS
Matchday 7 JJK Jyväskylä JJK Jyväskylä 5:0 SC Riverball SC Riverball
Matchday 27 Wydad AC Wydad Casablanca 4:1 Olympique Khouribga O. Khouribga
Matchday 29 Moghreb Tétouan Moghreb Tétouan 3:1 Raja Club Athletic Casablanca Raja Casablanca
Matchday 29 Mouloudia Mouloudia d'Oujda 1:1 FAR Rabat FAR Rabat
Matchday 29 OC Safi Olympique Safi 1:0 Kawkab Marrakech Kawkab Marrakech
Matchday 29 CR Al Hoceima CR Al Hoceima 2:1 Club Athletic Youssoufia Berrechid Berrechid
Matchday 32 B. Banja Luka FK Borac Banja Luka 2:0 FK Rudar Prijedor Rudar Prijedor
Matchday 7 Bragantino Clube Atlético Bragantino (SP) 2:0 Esporte Clube São Bento (SP) São Bento (SP)
Matchday 14 Liverpool FC Liverpool FC Montevideo 2:2 Club Atlético Cerro CA Cerro
final AC Pisa AC Pisa 1909 2:2 US Triestina Triestina
Matchday 29 Hr. Králové U19 FC Hradec Králové U19 7:1 FC Vysocina Jihlava U19 Jihlava U19
Matchday 29 Z. Brno U19 FC Zbrojovka Brno U19 2:0 FK Pardubice U19 Pardubice U19
Matchday 28 Dukla Prag U19 FK Dukla Prag U19 3:4 on pens FK Mlada Boleslav U19 M. Boleslav U19
Matchday 29 Karvina U19 MFK Karvina U19 3:2 on pens FC Banik Ostrava U19 Ostrava U19
Matchday 32 Loko Vltavin Loko Vltavin 3:1 FK Stechovice Stechovice
Matchday 32 Litomericko FK Litomericko 0:2 TJ Sokol Zivanice Zivanice
Matchday 32 SK Zapy SK Zapy 2:0 FC Pisek FC Pisek
Matchday 3 Sotra SK Sotra SK 3:0 FK Mjölner Mjølner
Matchday 29 Lech Poznan II Lech Poznan II 3:0 Wierzyca Pelplin Wierzyca Pelplin
Matchday 32 Sokol Sieniawa Sokol Sieniawa 2:0 Wislanie Jaskowice Wislanie J.
Second Round Forge FC Forge FC 1:1 Cavalry FC Cavalry FC
Matchday 9 Brönshöj BK Brönshöj Boldklub 0:2 Vanlöse IF Vanlöse IF
Matchday 9 Kolding IF Kolding IF 1:0 Ringköbing IF Ringköbing IF
Matchday 9 Jammerbugt FC Jammerbugt FC 1:4 Skive IK Skive IK
Matchday 9 Aarhus Fremad Aarhus Fremad 1:1 Brabrand IF Brabrand IF
Matchday 9 Middelfart Middelfart Boldklub 2:2 Akademisk Boldklub Akademisk BK
Matchday 9 Hellerup IK Hellerup IK 0:3 Boldklubben af 1893 B93
Matchday 27 St. Jakob SV St. Jakob im Rosental 0:0 SV Feldkirchen SV Feldkirchen
Matchday 30 Straßwalchen SV Straßwalchen 1:1 UFC Altenmarkt Altenmarkt
Matchday 19 AKA WAC U18 AKA Wolfsberger AC U18 2:1 AKA Austria Wien U18 AKA Austria U18
Matchday 19 Vorarlberg U18 AKA Vorarlberg U18 0:5 AKA Red Bull Salzburg U18 AKA Salzb. U18
Matchday 20 FC Willisau FC Willisau 3:2 FC Hergiswil FC Hergiswil
Matchday 20 FC Altdorf FC Altdorf 1:2 FC Ibach FC Ibach
Semi-Finals Servette U18 Servette FC U18 2:2 BSC Young Boys U18 BSC YB U18
First Round Team Vaud U18 Team Vaud U18 1:2 FC Zürich U18 FC Zürich U18
First Round Team BEJUNE U18 Team BEJUNE U18 1:2 Grasshopper Club Zürich U18 GC Zürich U18
Semi-Finals FC Basel U18 FC Basel 1893 U18 2:2 Team FC Luzern-SC Kriens U18 Luzern U18
Matchday 27 FC Sion U18 FC Sion U18 6:0 FC Thun U18 FC Thun U18
Matchday 24 FC Vaduz U18 FC Vaduz U18 1:1 FC Rapperswil-Jona/GC U17 Rappi/GC U17
Matchday 7 FC Finnkurd FC Finnkurd 0:5 Etelä-Espoon Pallo EsPa
Matchday 7 Ekenäs IF II Ekenäs IF II 2:0 Bollklubben-46 BK-46
Matchday 7 Töölön Taisto Töölön Taisto 1:2 Hangö IK Hangö IK
Matchday 21 Gloggnitz SV Gloggnitz 0:5 ASK Bad Vöslau Bad Vöslau
Matchday 24 Korneuburg SC Korneuburg 0:0 SC Leopoldsdorf/Mfd. Leopoldsdorf
Matchday 26 Copenhagen U19 FC Copenhagen U19 0:2 Bröndby IF U19 Bröndby IF U19
Matchday 26 AC Horsens U19 AC Horsens U19 2:1 Thisted FC U19 Thisted FC U19
Matchday 25 Schwarzach SV Schwarzach 0:0 SC Bad Hofgastein Bad Hofgastein
relegation round Empoli U19 Empoli Primavera 3:1 Genoa Primavera Genoa U19
Semi-Finals FC Bayern U17 FC Bayern Munich U17 0:1 1.FC Köln U17 1.FC Köln U17
Semi-Finals B. Dortmund U17 Borussia Dortmund U17 4:1 VfL Wolfsburg U17 Wolfsburg U17
relegation round Salernitana US Salernitana 1919 2:1 Venezia FC Venezia
Group Stage Deportivo Pasto Asociación Deportivo Pasto 3:0 AD Union Magdalena Union Magdalena
Group Stage Millonarios Millonarios FC 1:2 CD América de Cali CD América
group stage San Marino U21 San Marino U21 0:3 Lithuania U21 Lithuania U21
Curaçao Curaçao 3:1 India India
Armenia U18 Armenia U18 0:2 Argentina U17 Argentina U17
Japan Japan 0:0 Trinidad and Tobago Trinidad
Montenegro U21 Montenegro U21 0:0 Georgia U20 Georgia U20
Thailand Thailand 0:1 Vietnam Vietnam
Ukraine U21 Ukraine U21 1:0 Israel U21 Israel U21
Qatar U23 Qatar U23 0:2 Guatemala U23 Guatemala U23
Qatar U23 Qatar U23 0:2 Guatemala U23 Guatemala U23
Estonia U23 Estonia U23 2:0 England C England C
Russia U21 Russia U21 0:1 Czech Republic U21 Czech Rep U21
Russia U18 Russia U18 2:1 Iran U18 Iran U18
Malta U21 Malta U21 0:0 Bosnia and Herzegovina U21 Bosnia U21
France U18 France U18 0:4 Brazil U23 Brazil U23
Second Round DJK Gebenbach DJK Gebenbach 0:2 TSV Rain/Lech TSV Rain/Lech
Group Stage Bayern Alzenau FC Bayern Alzenau 1:1 Stuttgarter Kickers Stuttg. Kickers