For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 8:38:29 AM
Group Stage Norway U20 Norway U20 12:0 Honduras U20 Honduras U20
Group Stage New Zealand U20 New Zealand U20 0:2 Uruguay U20 Uruguay U20
Group Stage USA U20 United States U20 1:0 Qatar U20 Qatar U20
Group Stage Nigeria U20 Nigeria U20 1:1 Ukraine U20 Ukraine U20
Matchday 3 Lens RC Lens 1:1 FCO Dijon Dijon
relegation round Ufa FK Ufa 2:0 Tom Tomsk Tom Tomsk
relegation round Nizhny Novgorod FK Nizhny Novgorod 1:3 Krylya Sovetov Samara KS Samara
Matchday 10 FK Mariupol FK Mariupol 3:1 Zorya Luhansk Zorya Luhansk
Matchday 10 FK Oleksandria FK Oleksandria 0:2 Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
Matchday 10 FK Lviv FK Lviv 0:3 Shakhtar Donetsk Shakhtar D.
Matchday 37 Lyngby BK Lyngby BK 2:1 Vendsyssel FF Vendsyssel FF
Matchday 37 Hobro IK Hobro IK 1:0 Viborg FF Viborg FF
Third Round Tikkurilan Palloseura Tikkurilan Palloseura 5:4 on pens FC Åland FC Åland
Third Round Peto/ MJK Malminkartanon 1:2 Toukolan Teräs Toukolan Teräs
Third Round FC Kiisto FC Kiisto Vaasa 3:6 on pens Sundom Idrottsförening Sundom
Matchday 6 SC Riverball SC Riverball 2:1 FC Jyväskylä Blackbird FCJ Blackbird
Matchday 6 Warkaus JK Warkaus JK 4:1 Kings SC Kings SC
Matchday 6 AC Barca AC Barca 3:3 PAVE Iisalmi PAVE Iisalmi
Final NK Olimpija NK Olimpija Ljubljana 2:1 NK Maribor NK Maribor
Matchday 28 TSV Essingen TSV Essingen 0:0 VfL Nagold VfL Nagold
Matchday 1 TuS Dietkirchen TuS Dietkirchen 0:2 SV 1910 Neuhof SV 1910 Neuhof
Matchday 1 SV Mesum SV Mesum 1:2 BSV Schüren BSV Schüren
Matchday 14 Atlanta United Atlanta United FC 3:0 Minnesota United FC Minnesota Utd.
Matchday 14 Montreal Impact Montreal Impact 2:1 Real Salt Lake City Salt Lake
Matchday 14 D.C. United D.C. United 3:3 Chicago Fire Chicago Fire
Matchday 14 Philadelphia Philadelphia Union 1:1 Colorado Rapids Colorado
Matchday 14 Kansas Sporting Kansas City 0:2 Los Angeles Galaxy LA Galaxy
Third Round North Carolina North Carolina FC 1:0 Florida Soccer Soldiers Florida SS
Third Round Louisville City Louisville City FC 1:0 Birmingham Legion FC Legion FC
Third Round Pittsburgh Pittsburgh Riverhounds SC 1:0 Indy Eleven Indy Eleven
Third Round St. Louis FC Saint Louis FC 3:1 Forward Madison FC Forward Madison
Third Round Memphis 901 FC Memphis 901 FC 4:0 Hartford Athletic Hartford
Third Round Nashville SC Nashville SC 1:4 on pens Charleston Battery Charleston
Third Round Bold FC Austin Bold FC 4:2 San Antonio FC San Antonio FC
Third Round Switchbacks FC Colorado Springs Switchbacks FC 1:2 AET New Mexico United New Mexico Utd.
Third Round Las Vegas Las Vegas Lights FC 3:5 Orange County FC Orange County
Third Round Sacramento FC Sacramento Republic FC 1:0 AET Fresno FC Fresno
Matchday 10 C. Osaka U23 Cerezo Osaka U23 0:3 Vanraure Hachinohe Vanr. Hachinohe
Matchday 5 Magni ÍF Magni Grenivík 1:1 Haukar Hafnarfjördur Haukar
Matchday 36 FC Kamza FC Kamza 0:3 KF Skënderbeu KF Skënderbeu
Matchday 36 KF Tirana KF Tirana 3:0 Flamurtari FC Flamurtari FC
Matchday 36 KF Teuta KF Teuta 2:0 KF Laçi KF Laçi
Matchday 36 FK Kukësi FK Kukësi 3:1 KS Kastrioti Krujë KS Kastrioti
Matchday 36 FC Luftëtari FC Luftëtari 1:1 FK Partizani FK Partizani
Matchday 25 Club Africain Club Africain Tunis 1:0 JS Kairouanaise JS Kairouan
Matchday 25 US Tataouine US Tataouine 1:1 US Monastir US Monastir
Matchday 25 Stade Gabèsien Stade Gabèsien 1:1 CS Hammam-Lif CS Hammam-Lif
Matchday 25 CA Bizertin Club Athlétique Bizertin 1:1 Etoile Sportive Metlaoui ES Metlaoui
Matchday 25 Stade Tunisien Stade Tunisien 0:2 Etoile Sportive du Sahel ES Sahel
Matchday 25 CS Sfaxien Club Sportif Sfaxien 3:0 Avenir Sportif de Gabès AS Gabès
Matchday 31 Zamalek Zamalek SC 1:1 Entag El Harby Entag El Harby
Matchday 34 Harras Hodoud Harras El Hodoud 1:1 Pyramids FC Pyramids FC
Matchday 13 Timbers 2 Portland Timbers 2 2:1 Real Monarchs SLC Real Monarchs
Matchday 13 LA Galaxy II Los Angeles Galaxy II 2:2 Tacoma Defiance Tacoma Defiance
Second Round Botafogo Botafogo Rio de Janeiro 4:0 Club Sol de América Sol de América
Second Round CD Palestino CD Palestino 0:1 Zulia FC Zulia FC
Second Round Peñarol CA Peñarol 2:0 Deportivo Cali Deportivo Cali
Second Round CD Santaní CD Santaní 1:2 CD La Equidad Seguros SA CD La Equidad
Second Round Atl. Nacional Atlético Nacional 1:0 Fluminense Football Club Fluminense
Second Round CD Macará CD Macará 3:2 Royal Pari Fútbol Club Royal Pari
Second Round Deportivo Lara Deportivo Lara 0:2 Sport Club Corinthians Paulista Corinthians
Matchday 13 Rakvere Tarvas Rakvere JK Tarvas 2:0 FC Elva FC Elva
Matchday 13 JK Tammeka U21 Jalgpallikool Tammeka U21 1:2 FCI Levadia U21 FCI Levadia U21
Matchday 13 JK Järve Kohtla-Järve JK Järve 1:1 Pärnu JK Vaprus Pärnu Vaprus
Matchday 13 TJK Legion Tallinn JK Legion 0:0 Kalev Tallinn U21 Kalev U21
Matchday 13 JK Welco Tartu JK Welco 1:5 FC Flora Tallinn U21 FC Flora U21
Round of 16 Völsungur ÍF Völsungur ÍF 0:2 KR Reykjavík KR Reykjavík
Round of 16 Hafnarfjördur FH Hafnarfjördur 2:1 ÍA Akranes ÍA Akranes
Round of 16 Thróttur Thróttur Reykjavík 1:3 Fylkir Reykjavík Fylkir
Round of 16 Breidablik Breidablik Kópavogur 3:1 HK Kópavogs HK Kópavogs
Matchday 6 Ekenäs IF Ekenäs IF 2:1 AC Kajaani AC Kajaani
Matchday 6 FF Jaro FF Jaro 1:1 Tampereen Pallo-Veikot TPV
final
Rapid Vienna Rapid Vienna 1:2 SK Sturm Graz Sturm Graz
Matchday 6 HFX Wanderers HFX Wanderers FC 1:1 York9 FC York9 FC
Matchday 6 Forge FC Forge FC 2:0 FC Edmonton FC Edmonton
Matchday 29 FC Admira II FC Admira Wacker Mödling II 3:1 SV Schwechat SV Schwechat
Matchday 34 Bahlinger SC Bahlinger SC 6:3 1.Göppinger Sportverein 1.Göppinger SV
Matchday 34 Normannia Gmünd 1.FC Normannia Gmünd 1:3 SV Oberachern SV Oberachern
Matchday 34 FSV Bissingen FSV 08 Bissingen 3:4 Stuttgarter Kickers Stuttg. Kickers
Matchday 34 TSV Ilshofen TSV Ilshofen 6:0 SV Spielberg SV Spielberg
Matchday 34 SV Linx SV Linx 5:4 FC 08 Villingen FC 08 Villingen
Matchday 34 TSG Backnang TSG Backnang 0:2 FV Ravensburg FV Ravensburg
Matchday 28 St. Peter/Au UFC St. Peter/Au 2:3 SC Zwettl Zwettl
Matchday 28 SC Retz SC Retz 1:4 ASK Kottingbrunn Kottingbrunn
Matchday 28 Spratzern ASV Spratzern 1:3 Kremser SC Kremser SC
Matchday 27 FC Volders FC Volders 1:1 SV Zams SV Zams
Matchday 27 SK St. Johann SK St. Johann 0:5 SC Imst Imst
Matchday 27 Kirchbichl SV Kirchbichl 3:1 WSG Tirol II Tirol II
Matchday 27 Union Innsbruck Union Innsbruck 6:2 Völser SV Völs
Matchday 31 A. Lustenau II SC Austria Lustenau II 1:2 FC Nenzing Nenzing
Matchday 31 Dornbirner SV Dornbirner SV 0:3 SV Lochau SV Lochau
Matchday 31 Fussach SC Fussach 2:3 Schwarz-Weiß Bregenz Bregenz
Matchday 31 Admira Dornbirn SC Admira Dornbirn 1:2 FC Egg FC Egg
Matchday 28 Golling SC Golling 1:3 UFV Thalgau Thalgau
Matchday 28 ÖTSU Hallein ÖTSU Hallein 0:8 Salzburger AK 1914 SAK 1914
Matchday 28
A. Salzburg SV Austria Salzburg 3:0 USC Eugendorf Eugendorf
Matchday 21 AKA WAC U18 AKA Wolfsberger AC U18 3:1 AKA SV Ried U18 AKA SV Ried U18
Matchday 21 AKA WAC U16 AKA Wolfsberger AC U16 2:1 AKA SV Ried U16 AKA SV Ried U16
Matchday 5 Nurmijärvi Nurmijärven Jalkapalloseura 1:0 Vantaan Jalkapalloseura Vantaan
Matchday 5 Mikkelin Mikkelin Palloilijat 0:0 Klubi 04 Helsinki Klubi 04
Matchday 5 Sudet Sudet Kouvola 1:3 JIPPO Joensuu JIPPO
Matchday 5 JäPS Järvenpään Palloseura 1:2 FC Viikingit FC Viikingit
Matchday 5 Tampere United Tampere United 1:2 FC Espoo FC Espoo
Matchday 5 P-Iirot Pallo-Iirot 0:3 IF Gnistan IF Gnistan
Matchday 5 Käpylän Käpylän Pallo 1:2 Grankulla IFK Grankulla IFK
Matchday 5 Espoon Pallos. Espoon Palloseura 1:3 FC Jazz Juniorit FC Jazz
Matchday 5 KaaPo Kaarinan Pojat 3:0 Ilves Tampere II Ilves II
Matchday 5 Pallo-Kerho 37 Pallo-Kerho 37 3:0 Vaasan Palloseura II VPS II
Matchday 5 SJK II SJK Seinäjoki II 3:0 Jakobstads Bollklubb Jakobstads BK
Matchday 5 Vaasa IFK Vaasa IFK 2:0 Kajaanin Haka Kajaanin Haka
Matchday 5 JS Hercules JS Hercules 3:2 SC Kufu-98 SC Kufu-98
Matchday 5 GBK Gamlakarleby Bollklubb 4:1 Oulun Luistinseura OLS
Matchday 5 FC Vaajakoski FC Vaajakoski 0:3 Rovaniemen Palloseura II RoPS II
Matchday 6 Leppävaaran Leppävaaran Pallo 0:0 MPS/Atletico Malmi Atletico Malmi
Matchday 6 EsPa Etelä-Espoon Pallo 0:3 Töölön Taisto Töölön Taisto
Matchday 6 HIFK II Helsinki IFK II 0:3 FC Espoo II FC Espoo II
Round of 16 SH Shenxin Shanghai Shenxin 2:3 Tianjin Teda TJ Teda
Matchday 30 Wisla U19 Wisla Cracow U19 1:2 Cracovia Krakow U19 Cracovia U19
Matchday 30 Legia U19 Legia Warsaw U19 1:1 Korona Kielce U19 Korona U19
Final Vitosha FK Vitosha Bistritsa 3:0 PFC Montana PFC Montana
3rd round Toreros FC Toreros FC 0:2 SD Aucas SD Aucas
3rd round LDU de Loja LDU de Loja 1:2 Técnico Universitario Técnico U.
Matchday 12 Thanh Hoa Thanh Hoa FC 3:2 Nam Dinh FC Nam Dinh FC
Matchday 12 SHB Da Nang SHB Da Nang 2:0 Ho Chi Minh City HCM City
Matchday 12 The Cong The Cong FC 3:3 Than Quang Ninh FC Than Quang Ninh
Matchday 36 Ararat Yerevan FC Ararat Yerevan 1:7 Gandzasar Kapan Gandzasar
Matchday 36 FC Noah FC Noah Erewan 3:2 FC Shirak Gyumri Shirak Gyumri
Matchday 36 FC Urartu FC Urartu Yerevan 0:1 FC Ararat-Armenia Yerevan Ararat-Armenia
Matchday 36 Lori Vanadzor FC Lori Vanadzor 3:2 Alashkert Yerevan Alashkert
Matchday 10 Gefle Gefle IF 2:1 Team TG FF Team TG
Matchday 10 Linköping City FC Linköping City 2:2 Vasalunds IF Vasalund
Matchday 10 Boden Bodens BK 1:1 Sollentuna FF Sollentuna FF
Matchday 10 Nyköping Nyköpings BIS 0:4 Karlstad BK Karlstad BK
Matchday 10 Sylvia IF Sylvia 4:1 Sandvikens IF Sandviken
Matchday 10 Karlslunds IF Karlslunds IF HFK 2:1 Umeå FC Umeå FC
Matchday 10 Tvååkers IF Tvååkers IF 2:2 Skövde AIK Skövde AIK
Matchday 10 Eskilsminne Eskilsminne IF 2:2 Oskarshamns AIK Oskarshamn
Matchday 10 Lunds BK Lunds BK 0:2 Atvidabergs FF Atvidaberg
Matchday 10 Landskrona Landskrona BoIS 0:2 Assyriska IK Assyriska IK
Matchday 10 Oddevold IK Oddevold 2:3 Kristianstad FC Kristianstad
Matchday 29
Vienna First Vienna FC 2:0 SC Red Star Penzing Red Star
Matchday 24 Seitenstetten USC Seitenstetten 2:1 SC Wieselburg Wieselburg
Matchday 24 Bad Vöslau ASK Bad Vöslau 4:2 SC Brunn/Gebirge Brunn/Geb.
Matchday 24 AC Horsens U19 AC Horsens U19 0:1 Akademisk Boldklub U19 Akademisk U19
Matchday 25 Henndorf Union Henndorf 4:0 USK St. Michael St. Michael
Matchday 25 Mühlbach/Pzg. SC Mühlbach/Pzg. 1:2 SV Hallwang 1968 Hallwang
Matchday 6 HJK U19 HJK Helsinki U19 0:3 Kuopion Palloseura U19 KuPS U19
Matchday 6 Reipas U19 FC Reipas Lahti U19 0:0 SJK Seinäjoki U19 SJK U19
Matchday 6 Ilves U19 Ilves Tampere U19 4:2 Vantaan Jalkapalloseura U19 Vantaan U19
Matchday 6 Kaarinan U19 Kaarinan Pojat U19 0:0 Atlantis FC U19 Atlantis FC U19
Matchday 6 TPS U19 Turun Palloseura U19 0:2 FC Espoo U19 FC Espoo U19
Matchday 13 FC Helios Voru FC Helios Voru 3:2 Pärnu Jalgpalliklubi Pärnu JK
Matchday 13 JK Volta Pohja-Tallinna JK Volta 0:1 Paide Linnameeskond U21 Paide U21
Matchday 13 Nomme United FC Nomme United 3:2 Keila JK Keila JK
Matchday 13 Viimsi JK Viimsi JK 9:0 JK Vändra Vaprus Vändra Vaprus
Matchday 13 JK Tabasalu JK Tabasalu 0:5 Nomme Kalju FC U21 Nomme Kalju U21
Matchday 3 Persebaya Persebaya Surabaya 1:1 PSIS Semarang PSIS
Matchday 12 CSF Speranta CSF Speranta Nisporeni 0:1 Dinamo-Auto Tiraspol Dinamo-Auto
Matchday 12 Codru Lozova Codru Lozova 0:1 FC Petrocub Hîncești Petrocub
relegation round
NE Xamax Neuchâtel Xamax FCS 0:4 FC Aarau FC Aarau
Final Hatayspor Hatayspor 5:6 on pens Gaziantep FK Gaziantep FK
final Cittadella AS Cittadella 2:0 Hellas Verona Hellas Verona
Denmark U16 Denmark U16 3:1 Slovakia U16 Slovakia U16
Turkey Turkey 2:1 Greece Greece
First Round DJK Gebenbach DJK Gebenbach 0:1 TSV 1860 Rosenheim 1860 Rosenheim
First Round TSV Rain/Lech TSV Rain/Lech 1:1 SV Heimstetten SV Heimstetten
Group Stage SV Röchling SV Röchling Völklingen 2:2 FC Bayern Alzenau Bayern Alzenau