For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 8:54:14 AM
Group Stage Panama U20 Panama U20 0:2 France U20 France U20
Group Stage Portugal U20 Portugal U20 0:2 Argentina U20 Argentina U20
Group Stage S. Arabia U20 Saudi Arabia U20 3:4 Mali U20 Mali U20
Group Stage S. Africa U20 South Africa U20 0:1 South Korea U20 South Korea U20
relegation round
FC Ingolstadt FC Ingolstadt 04 2:3 SV Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden
First Round MFK Karvina MFK Karvina 2:1 FC Vysocina Jihlava FC Vysocina
Matchday 18 Malmö FF Malmö FF 2:1 GIF Sundsvall GIF Sundsvall
Third Round Leppävaaran Leppävaaran Pallo 1:3 SexyPöxyt TN SexyPöxyt TN
final FK Poprad FK Poprad 2:0 AS Trencin AS Trencin
Matchday 38 TVD Velbert TVD Velbert 4:3 DJK Teutonia St. Tönis DJK St. Tönis
Matchday 6 Avaí FC Avaí Futebol Clube (SC) 1:2 Ceará Sporting Club Ceará SC
Matchday 6 Alagoano Centro Sportivo Alagoano (AL) 1:0 Goiás Esporte Clube Goiás EC
Matchday 14 Jeju Utd. Jeju United FC 1:2 Incheon United FC Incheon Utd.
Matchday 14 FC Seoul FC Seoul 3:1 Seongnam FC Seongnam FC
Matchday 16 Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi 3:3 FC Dila Gori FC Dila
Matchday 16 Rustavi FC Rustavi 0:1 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
Matchday 16 Saburtalo FC Saburtalo 3:0 WIT Georgia Tbilisi WIT Georgia
Second Round Caracas FC Caracas FC 2:0 Liverpool FC Montevideo Liverpool FC
Round of 16 Víkingur Víkingur Reykjavík 6:5 on pens KA Akureyri KA Akureyri
Round of 16 Grindavík UMF Grindavík 3:1 Vestri Ísafjördur Vestri
Round of 16 Keflavík ÍF Keflavík ÍF 0:1 AET UMF Njardvik Njardvik
Matchday 13 JK Viljandi JK Viljandi Tulevik 1:1 JK Trans Narva JK Trans Narva
Matchday 13 Kalev Kalev Tallinn 3:0 FC Kuressaare Kuressaare
Matchday 13 FC Maardu Maardu Linnameeskond 2:1 Jalgpallikool Tammeka JK Tammeka
Matchday 13 Paide Paide Linnameeskond 0:2 Nomme Kalju FC Kalju Nömme
Matchday 15 Sport Huancayo Sport Huancayo 3:1 CD Unión Comercio Unión Comercio
Matchday 1 FC Le Mans FC Le Mans 1:2 GFC Ajaccio G. Ajaccio
Matchday 24 Chita FK Chita 1:2 Irtysh Omsk Irtysh Omsk
Matchday 24 Sibir 2 Sibir 2 Novosibirsk 2:5 Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk Sakhalin
Matchday 24 Zenit Irkutsk Zenit Irkutsk 1:1 Dinamo Barnaul Dinamo Barnaul
Matchday 10 Dalkurd Dalkurd FF 3:2 Örgryte IS Örgryte
Matchday 31 KP Starogard KP Starogard Gdanski 3:1 Baltyk Gdynia Baltyk Gdynia
Matchday 32 Czarni Polaniec Czarni Polaniec 1:3 Avia Swidnik Avia Swidnik
Matchday 7 Örebro SK U21 Örebro SK U21 5:1 Syrianska FC U21 Syrianska U21
Semi-Finals
Rapid Vienna Rapid Vienna 2:0 SV Mattersburg SV Mattersburg
Matchday 27 Spittal SV Spittal 2:0 ASKÖ Wölfnitz Wölfnitz
Matchday 5 Ponnistajat Malmin Ponnistajat 1:1 Laajasalon Palloseura LPS
Round of 16 TJ Tianhai Tianjin Tianhai 1:0 Taizhou Yuanda TZ Yuanda
Final Sakaryaspor Sakaryaspor 0:2 Fatih Karagümrük Karagümrük
Final Levski Sofia Levski Sofia 1:0 Etar Veliko Tarnovo FK Etar
3rd round CD El Nacional CD El Nacional 4:0 Anaconda FC Anaconda FC
3rd round Club Alianza Club Alianza 3:1 CD Olmedo CD Olmedo
Matchday 31 FC Yerevan FC Yerevan 2:2 FC Pyunik Yerevan II Pyunik II
Matchday 31 Lokomotiv FC Lokomotiv Erewan 2:3 FC Urartu Erewan II Urartu II
Matchday 31 Ararat-Arm. II FC Ararat-Armenia II 3:1 FC Shirak Gyumri II Shirak II
Matchday 31 Erebuni Erewan Erebuni Erewan 0:3 Banants Erewan III Banants III
Matchday 7 FC Nomme U19 FC Nomme United U19 7:1 FC Helios Tartu/Jogeva SK Noorus 96 U19 Hel./Jogeva U19
Matchday 7 Trans Narva U19 JK Trans Narva U19 4:3 Levadia Tallinn U19 Levadia U19
Matchday 7 JK Tarvas U19 Rakvere JK Tarvas U19 0:9 JK Tabasalu U19 Tabasalu U19
Matchday 7 JK Tammeka U19 Jalgpallikool Tammeka U19 0:1 FC Flora Tallinn U19 FC Flora U19
Matchday 3 Kalteng Putra Kalteng Putra FC 0:1 Perseru Badak Lampung FC Badak Lampung
Matchday 3 Bhayangkara FC Bhayangkara FC 4:2 PS Barito Putera Barito Putera
Matchday 3 Madura United Madura United FC 3:0 Borneo FC Borneo FC
Matchday 6
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles Deventer 4:5 RKC Waalwijk RKC Waalwijk
Matchday 6 De Graafschap De Graafschap Doetinchem 0:2 Sparta Rotterdam Sparta R.
final Vitesse Vitesse Arnhem 0:2 FC Utrecht FC Utrecht
Germany U16 Germany U16 3:0 France U16 France U16
Finland U15 Finland U15 2:1 Poland U15 Poland U15
Laos Laos 2:1 Sri Lanka Sri Lanka
Denmark U16 Denmark U16 2:1 Slovakia U16 Slovakia U16