For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 3:05:57 PM
Matchday 30 Groene Ster RKSV Groene Ster 3:0 UDI'19/Beter Bed UDI '19
Matchday 30 Baronie VV Baronie 0:1 VV Gemert VV Gemert
Matchday 30 De Meern VV De Meern 1:4 Alphense Boys Alphense Boys
Matchday 30 RKAVV RKAVV Leidschendam 2:2 SV Meerssen SV Meerssen
Matchday 30 Leonidas RKSV Leonidas 1:0 RKSV Halsteren RKSV Halsteren
Matchday 30 Unitas GVV Unitas 3:4 IFC Ambacht IFC Ambacht
Matchday 30 RKSV Nuenen RKSV Nuenen 2:1 VC Vlissingen Vlissingen
Matchday 30 SP Silvolde Sportclub Silvolde 0:1 MSC Meppel MSC Meppel
Matchday 30 RKVV DEM RKVV DEM 2:1 Achilles 1894 Achilles 1894
Matchday 30 De Bataven VV De Bataven Gendt 4:1 RKZVC Zieuwent RKZVC
Matchday 30 Alcides MVV Alcides 2:2 VV Hoogeveen VV Hoogeveen
Matchday 30 SDO Bussum SDO Bussum 2:2 Be Quick 1887 Be Quick 1887
Matchday 30 Purmersteijn VPV Purmersteijn 3:2 Fortuna Wormerveer Fortuna Worm.
Matchday 30 AWC AWC Wijchen 1:2 HVV Hollandia Hollandia
Matchday 30 Hoogland VV Hoogland 1:2 RKHVV Huissen RKHVV Huissen
Group Stage Mexico U20 Mexico U20 0:3 Japan U20 Japan U20
Group Stage Senegal U20 Senegal U20 2:0 Colombia U20 Colombia U20
Group Stage Ecuador U20 Ecuador U20 0:1 Italy U20 Italy U20
Group Stage Poland U20 Poland U20 5:0 Tahiti U20 Tahiti U20
Final UE Engordany UE Engordany 2:0 FC Santa Coloma FC Santa Coloma
Matchday 38 Torino Torino FC 3:1 SS Lazio Lazio
Matchday 38 Sampdoria UC Sampdoria 2:0 Juventus FC Juventus
Matchday 38
Inter Inter Milan 2:1 FC Empoli FC Empoli
Matchday 38 Fiorentina ACF Fiorentina 0:0 Genoa CFC Genoa
Matchday 38 SPAL SPAL 2:3 AC Milan AC Milan
Matchday 38
AS Roma AS Roma 2:1 Parma Calcio 1913 Parma
Matchday 38 Atalanta Atalanta BC 3:1 US Sassuolo Sassuolo
Matchday 38 Cagliari Calcio Cagliari Calcio 1:2 Udinese Calcio Udinese Calcio
Matchday 30 Anzhi II Anzhi Makhachkala II 1:0 Ural Ekaterinburg II Ural II
Matchday 30 CSKA Moscow CSKA Moscow 6:0 Krylya Sovetov Samara KS Samara
Matchday 30 Akhmat Grozny Akhmat Grozny 1:0 FK Rostov Rostov
Matchday 30 Zenit S-Pb Zenit St. Petersburg 4:1 Enisey Krasnoyarsk Enisey
Matchday 30 Dinamo Moscow Dinamo Moscow 3:3 Arsenal Tula Arsenal Tula
Matchday 30 Krasnodar FK Krasnodar 1:0 Rubin Kazan Rubin Kazan
Matchday 30 Anzhi Anzhi Makhachkala 0:2 Ural Yekaterinburg Ural
Matchday 30 Loko Moscow Lokomotiv Moscow 1:0 FK Ufa Ufa
Matchday 30 Orenburg FK Orenburg 2:0 Spartak Moscow Spartak Moscow
Matchday 32
RB Salzburg Red Bull Salzburg 7:0 SKN St. Pölten SKN St. Pölten
Matchday 32
LASK LASK 5:2 Austria Vienna Austria Vienna
Matchday 32
Wolfsberger AC Wolfsberger AC 2:1 SK Sturm Graz Sturm Graz
Matchday 34 Göztepe U21 Göztepe U21 2:0 MKE Ankaragücü U21 Ankaragücü U21
Matchday 34 Kayserispor U21 Kayserispor U21 2:3 Büyüksehir Belediye Erzurumspor U21 BB Erzurum U21
Matchday 34 Göztepe Göztepe 2:1 MKE Ankaragücü Ankaragücü
Matchday 34 Fenerbahce Fenerbahce SK 3:1 Antalyaspor Antalyaspor
Matchday 34 Kayserispor Kayserispor 0:2 Büyüksehir Belediye Erzurumspor BB Erzurumspor
Matchday 34 Y. Malatyaspor Yeni Malatyaspor 1:2 Bursaspor Bursaspor
Matchday 13 D. Calarasi Dunarea Calarasi 0:1 Gaz Metan Medias Gaz Metan
Matchday 13 Chiajna Concordia Chiajna 4:1 FC Politehnica Iasi FC Poli Iasi
final St. Mirren St. Mirren FC 3:1 on pens Dundee United FC Dundee United
Matchday 9 Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv 2:1 FK Lviv FK Lviv
Matchday 9 Shakhtar D. Shakhtar Donetsk 4:0 FK Mariupol FK Mariupol
Matchday 9 Zorya Luhansk Zorya Luhansk 3:1 FK Oleksandria FK Oleksandria
Matchday 5 FK Jablonec FK Jablonec 1:0 FC Slovan Liberec Slovan Liberec
Matchday 5 Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen 1:1 FC Banik Ostrava Banik Ostrava
Matchday 5 Slavia Prague SK Slavia Prague 2:1 AC Sparta Praha Sparta Praha
Matchday 36 Aarhus GF Aarhus GF 1:1 Randers FC Randers FC
final Dinamo Vranje FK Dinamo Vranje 2:0 FK Indjija Indjija
Matchday 36 NK Lokomotiva NK Lokomotiva Zagreb 2:3 HNK Gorica HNK Gorica
Matchday 36 NK Osijek NK Osijek 3:1 NK Inter Zapresic Inter Zapresic
Matchday 36 Dinamo Zagreb GNK Dinamo Zagreb 3:1 HNK Hajduk Split Hajduk Split
Third Round Warkaus JK Warkaus JK 3:4 on pens Peli-Karhut Peli-Karhut
Third Round Närpes Kraft Närpes Kraft 6:1 Keuruun Pallo Keuruun
Third Round Käskö IK Käskö Idrottsklubb 2:1 Nokian Palloseura Nokian Palloseura
Third Round EBK Esbo Bollklubb 6:2 FC Fortuna Helsinki FC Fortuna
Matchday 5 SC Riverball SC Riverball 2:0 Jyväskylän Seudun Palloseura JPS
Matchday 5 Kurkimäen Kurkimäen Kisa 2:1 PAVE Iisalmi PAVE Iisalmi
Matchday 9 IFK Mariehamn IFK Mariehamn 1:0 Vaasan Palloseura VPS
Matchday 9 HJK Helsinki HJK Helsinki 3:1 Kokkolan Pallo-Veikot Kokkolan PV
Matchday 30 FC Reher/Puls FC Reher/Puls 1:4 TSV Nordmark Satrup Nordmark Satrup
Matchday 30 Schleswig 06 Schleswig 06 1:2 Osterrönfelder TSV Osterrönfeld
Matchday 30 TuS Jevenstedt TuS Jevenstedt 1:3 Eckernförder SV Eckernförder SV
Matchday 30 Büdelsd. TSV Büdelsdorfer TSV 2:2 TSV Friedrichsberg-Busdorf Friedrichsberg
Matchday 30 Hohenwestedt MTSV Hohenwestedt 5:1 IF Stjernen Flensborg IF Stjernen
Matchday 30 BSC Brunsbüttel BSC Brunsbüttel 3:2 Gettorfer SC Gettorfer SC
Matchday 30 TSV Altenholz TSV Altenholz 4:1 TSV Rantrum TSV Rantrum
Matchday 33 Spand. Kickers FSV Spandauer Kickers 2:1 Berliner SC Berliner SC
Matchday 33 Frohnauer SC Frohnauer SC 3:2 Berlin Türkspor 04 Berlin Türkspor
Matchday 33 Türkiyemspor Türkiyemspor Berlin 4:0 SV Sparta Lichtenberg SV Sparta
Matchday 33 Berolina S. FSV Berolina Stralau 0:4 SFC Stern 1900 SFC Stern 1900
Matchday 33 TSV Rudow 1888 TSV Rudow 1888 4:2 Reinickendorfer Füchse Füchse Berlin
Matchday 33 Al-Dersimspor BSV Al-Dersimspor 0:2 BFC Preussen BFC Preussen
Matchday 33 Croatia Berlin SD Croatia Berlin 2:1 SV Empor Berlin SV Empor Berlin
Matchday 34 FC Dorndorf FC Dorndorf 3:1 FC Waldbrunn FC Waldbrunn
Matchday 34 SV Zeilsheim SV Zeilsheim 3:0 DJK Flörsheim DJK Flörsheim
Matchday 34 FV Breidenbach FV Breidenbach 2:2 FC Gießen II FC Gießen II
Matchday 34 Langenaubach SSV Langenaubach 3:0 TSG Wörsdorf TSG Wörsdorf
Matchday 34 FSV Fernwald FSV Fernwald 9:1 Germania Schwanheim G. Schwanheim
Matchday 34 TSV Bicken TSV Bicken 0:12 VfB Marburg VfB Marburg
Matchday 28 Breuningsweiler SV Breuningsweiler 1:2 1.FC Heiningen 1.FC Heiningen
Matchday 30 Neuenkirchen SuS Neuenkirchen 1:1 SV Mesum SV Mesum
Matchday 30 Bor. Emsdetten Borussia Emsdetten 2:0 Beckumer SV Beckumer SV
Matchday 30 SC Roland SC Roland Beckum 0:3 SV Spexard SV Spexard
Matchday 30 SC Herford SC Herford 3:4 SV Rödinghausen II Rödinghausen II
Matchday 30 SpVgg Vreden SpVgg Vreden 7:1 TuS Hiltrup TuS Hiltrup
Matchday 30 RW Maaslingen SC Rot-Weiß Maaslingen 1:3 Delbrücker SC Delbrücker SC
Matchday 37 Kapellen-Erft SC Kapellen-Erft 7:1 VfB Solingen VfB Solingen
Matchday 37 Holzheimer SG Holzheimer SG 6:2 SSVg Heiligenhaus Heiligenhaus
Matchday 37 VfR Fischeln VfR Fischeln 8:2 FSV Vohwinkel FSV Vohwinkel
Matchday 37 1.FC M'gladbach 1.FC Mönchengladbach 5:2 Rather SV Rather SV
Matchday 37 FC Remscheid FC Remscheid 4:2 ASV Süchteln ASV Süchteln
Matchday 37 DSC 99 Düsseldorfer SC 99 1:8 TVD Velbert TVD Velbert
Matchday 37 DJK St. Tönis DJK Teutonia St. Tönis 2:4 TSV Meerbusch II Meerbusch II
Matchday 37 MSV Düsseldorf MSV Düsseldorf 2:1 VSF Amern VSF Amern
Matchday 30 SV Gonsenheim SV Gonsenheim 1:1 TSV Gau-Odernheim Gau-Odernheim
Matchday 30 SG Rieschweiler SG Rieschweiler 4:2 TB Jahn Zeiskam TB Jahn Zeiskam
Matchday 30 ASV Fußgönheim ASV Fußgönheim 3:3 TuS Rüssingen TuS Rüssingen
Matchday 30 SV Steinwenden SV Steinwenden 4:3 SC Hauenstein SC Hauenstein
Matchday 30 SV Morlautern SV Morlautern 2:4 SV Alemannia Waldalgesheim Waldalgesheim
Matchday 30 TuS Marienborn TuS Marienborn 5:0 SG RWO Alzey RWO Alzey
Matchday 29 E. Lüneburg SV Eintracht Lüneburg 4:2 MTV Treubund Lüneburg MTV TB Lbg.
Matchday 29 SV Emmendorf SV Emmendorf 3:5 SV Ahlerstedt/Ottendorf Ahlerstedt/Ott.
Matchday 29 Rotenburger SV Rotenburger SV 0:1 FC Verden 04 FC Verden 04
Matchday 29 TSV Gellersen TSV Gellersen 2:0 SV Blau-Weiß Bornreihe BW Bornreihe
Matchday 29 VfL Güldens. VfL Güldenstern Stade 3:2 MTV Eintracht Celle MTVE Celle
Matchday 29 Holthausen/B. SV Holthausen/Biene 1:1 Blau-Weiß Papenburg BW Papenburg
Matchday 29 TV Dinklage TV Dinklage 0:2 Vorwärts Nordhorn Vorw. Nordhorn
Matchday 29 BV Essen BV Essen 1:1 SV Bevern SV Bevern
Matchday 29 SV Brake SV Brake 1:2 SV Bad Rothenfelde Bad Rothenfelde
Matchday 29 SC Melle 03 SC Melle 03 3:1 GW Firrel GW Firrel
Matchday 29 TSV Wallenhorst TSV Wallenhorst 0:4 GW Mühlen GW Mühlen
Matchday 29 TSV Pattensen TSV Pattensen 3:1 Heeßeler SV Heeßeler SV
Matchday 29 Iraklis Hellas SV Iraklis Hellas Hannover 2:0 OSV Hannover OSV Hannover
Matchday 29 Ramlingen-E. SV Ramlingen-Ehlershausen 2:1 TSV Burgdorf TSV Burgdorf
Matchday 29 VfL Bückeburg VfL Bückeburg 0:0 TSV Krähenwinkel/Kaltenweide Krähenwinkel
Matchday 29 SC Hemmingen/W. SC Hemmingen/Westerfeld 4:0 SV Brigitta-Elwerath Steimbke SV BE Steimbke
Matchday 29 TV Stuhr TV Stuhr 0:4 TuS Sulingen TuS Sulingen
Matchday 27 Markranstädt SSV Markranstädt 0:1 VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz
Matchday 27 Rapid Chemnitz Rapid Chemnitz 3:3 FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz
Matchday 27 VfB E. Glauchau VfB Empor Glauchau 3:6 SG Taucha 99 SG Taucha 99
Matchday 33 Goslarer SC Goslarer SC 2:5 TSV Landolfshausen/Seulingen Landolfsh./Seu.
Matchday 33 F. Lebenstedt Fortuna Lebenstedt 0:1 SV Lengede SV Lengede
Matchday 33 TSC Vahdet Vahdet Braunschweig 5:5 SCW Göttingen SCW Göttingen
Matchday 33 Göttingen 05 1.SC Göttingen 05 1:1 SC Gitter SC Gitter
Matchday 33 SSV Kästorf SSV Kästorf 1922 4:4 TSV Germania Lamme TSV Lamme
Matchday 33 Reislingen/N. SV Reislingen/Neuhaus 3:3 TSV Hillerse TSV Hillerse
Matchday 33 Lehndorfer TSV Lehndorfer TSV 1:3 SVG Göttingen SVG Göttingen
Matchday 33 SC Hainberg SC Hainberg 2:1 FT Braunschweig FT Braunschweig
Matchday 34 C. Wiemelhausen Concordia Wiemelhausen 2:4 TuS 05 Sinsen TuS 05 Sinsen
Matchday 34 Kirchhörder SC Kirchhörder SC 1:2 SpVgg Erkenschwick Erkenschwick
Matchday 34 FC Iserlohn FC Iserlohn 46/49 1:2 SG Finnentrop/Bamenohl Finnentrop/Bam.
Matchday 34 RSV Meinerzhagen RSV Meinerzhagen 3:1 Westfalia Wickede Westfalia Wickede
Matchday 34 DJK TuS Hordel DJK TuS Hordel 5:2 Lüner SV Lüner SV
Matchday 34 SV Horst 08 SV Horst-Emscher 08 3:5 DSC Wanne-Eickel Wanne-Eickel
Matchday 34 YEG Hassel YEG Hassel 2:1 SC Neheim SC Neheim
Matchday 34 Lennestadt FC Lennestadt 2:2 BSV Schüren BSV Schüren
Matchday 29 Lesum-Burgdamm TSV Lesum-Burgdamm 0:5 TSV Osterholz-Tenever OT Bremen
Matchday 29 VfL 07 Bremen VfL 07 Bremen 5:1 TSV Melchiorshausen Melchiorshausen
Matchday 29 FC Huchting FC Huchting 6:1 SC Vahr-Blockdiek SC Vahr-Blockd.
Matchday 29 SV Hemelingen SV Hemelingen 6:0 SG Findorff SG Findorff
Matchday 29 Union 60 Bremen FC Union 60 Bremen 3:1 TuS Komet Arsten Komet Arsten
Matchday 29 DJK Blumenthal DJK Germania Blumenthal 1:2 TV Bremen-Walle TV Bremen-Walle
Matchday 29 SV Grohn SV Grohn 3:1 SV Lemwerder SV Lemwerder
Matchday 27 Teistungen FC Wacker Teistungen 3:2 VfL Meiningen VfL Meiningen
Matchday 33 PSV Wesel PSV Wesel-Lackhausen 5:2 VfL Rhede VfL Rhede
Matchday 33 Duisburger SV Duisburger SV 1900 5:1 SpVgg Sterkrade-Nord Sterkrade-Nord
Matchday 33 Niederwenigern SF Niederwenigern 5:0 FC Kray FC Kray
Matchday 33 Fichte Lintfort TuS Fichte Lintfort 2:1 GSV Moers GSV Moers
Matchday 33 A. Klosterhardt DJK/Arminia Klosterhardt 3:3 SV Hönnepel-Niedermörmter SV Hö/Nie
Matchday 33 Scherpenberg SV Scherpenberg 4:0 SV Sonsbeck SV Sonsbeck
Matchday 34 Elversberg II SV 07 Elversberg II 6:0 FV Eppelborn FV Eppelborn
Matchday 34 SF Köllerbach SF Köllerbach 3:0 SpVgg Quierschied Quierschied
Matchday 34 FC Homburg II FC 08 Homburg II 3:3 SV Mettlach SV Mettlach
Matchday 34 FC Rastpfuhl FC Rastpfuhl 0:2 SV Saar 05 Saarbrücken SV Saar 05
Matchday 34 SG Rehlingen SG Rehlingen-Fremersdorf 3:2 FSG Ottweiler/Steinbach FSG Steinbach
Matchday 34 Halberg Brebach SC Halberg Brebach 4:1 SV Auersmacher Auersmacher
Matchday 34 VfL Primstal VfL Primstal 6:1 FV Schwalbach FV Schwalbach
Matchday 6 Grêmio Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense 1:0 Clube Atlético Mineiro Atlético-MG
Matchday 6 Santos FC Santos FC 0:0 Sport Club Internacional Internacional
Matchday 6 Flamengo Clube de Regatas do Flamengo 3:2 Club Athletico Paranaense Athletico-PR
Matchday 2 Comerciantes Comerciantes Unidos 0:1 Unión Huaral Unión Huaral
Matchday 2 Santa Rosa PNP Cultural Santa Rosa 2:1 Club Cienciano Cienciano
Matchday 2 Santos FC Santos FC Nazca 2:0 Club Atlético Grau Atlético Grau
Matchday 13 Vancouver Vancouver Whitecaps FC 2:1 FC Dallas FC Dallas
Matchday 13 Philadelphia Philadelphia Union 1:3 Portland Timbers Timbers
Matchday 13 Revolution New England Revolution 1:1 D.C. United D.C. United
Matchday 13 Cincinnati FC Cincinnati 0:2 New York Red Bulls NY Red Bulls
Matchday 13 Minnesota Utd. Minnesota United FC 1:0 Houston Dynamo Houston
Matchday 13 Colorado Colorado Rapids 3:2 Columbus Crew SC Columbus Crew
Matchday 17 Oxnard Oxnard Guerreros FC 0:4 FC Golden State Golden State
Matchday 17 ASC San Diego ASC San Diego 3:0 A.S. Los Angeles A.S. LA
Matchday 17 High Desert High Desert Elite FC 0:2 Orange County FC Orange County
Matchday 17 Riverside Coras Riverside Coras 1:2 Temecula FC Temecula
Matchday 4 Greenville Greenville FC 6:0 Inter Nashville FC Inter Nashv.
Matchday 4 Asheville City Asheville City SC 2:0 Georgia Revolution Ga Revolution
Matchday 13 Yokohama F. M. Yokohama F. Marinos 4:0 Júbilo Iwata Júbilo Iwata
Matchday 13 Urawa Reds Urawa Red Diamonds 0:4 Sanfrecce Hiroshima Sanf. Hiroshima
Matchday 13 Sagan Tosu Sagan Tosu 1:0 Kashima Antlers Kashima Antlers
Matchday 13 Nagoya Grampus Nagoya Grampus 0:1 Matsumoto Yamaga Matsumoto Yama.
Matchday 13 Vissel Kobe Vissel Kobe 4:1 Shonan Bellmare Shonan Bellmare
Matchday 13 Oita Trinita Oita Trinita 0:1 Kawasaki Frontale Kawasaki Front.
Matchday 15 Kagoshima Utd. Kagoshima United 0:1 Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
Matchday 15 Monte. Yamagata Montedio Yamagata 0:0 Zweigen Kanazawa Zweig. Kanazawa
Matchday 15 Tochigi SC Tochigi SC 1:1 Fagiano Okayama Fagiano Okayama
Matchday 15 Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol 1:1 Omiya Ardija Omiya Ardija
Matchday 15 FC Gifu FC Gifu 1:2 Machida Zelvia Machida Zelvia
Matchday 6 ÍA Akranes ÍA Akranes 2:0 Stjarnan Gardabaer Stjarnan
Matchday 6 Valur Valur Reykjavík 0:1 Breidablik Kópavogur Breidablik
Matchday 6 Fylkir Fylkir Reykjavík 2:2 FH Hafnarfjördur Hafnarfjördur
Matchday 35 Flamurtari FC Flamurtari FC 3:0 FC Kamza FC Kamza
Matchday 35 KS Kastrioti KS Kastrioti Krujë 2:1 KF Teuta KF Teuta
Matchday 35 KF Laçi KF Laçi 1:3 KF Tirana KF Tirana
Matchday 35 FK Partizani FK Partizani 1:1 FK Kukësi FK Kukësi
Matchday 35 KF Skënderbeu KF Skënderbeu 2:0 FC Luftëtari FC Luftëtari
Matchday 25 Tuzla U19 FK Sloboda Tuzla U19 2:0 NK Celik Zenica U19 NK Celik U19
Matchday 31 Bijeljina U17 FK Radnik Bijeljina U17 0:0 FK Zvijezda 09 U17 Zvijezda 09 U17
Matchday 26 Al-Nasr Al-Nasr (Dubai) 3:1 Al-Jazira (Abu Dhabi) Al-Jazira
Matchday 26 Al-Dhafra SCC Al-Dhafra SCC 3:4 Ajman Club Ajman Club
Matchday 26 Al-Wahda FC Al-Wahda FC Abu Dhabi 1:0 Al-Ain FC Al-Ain FC
Matchday 26 Al-Wasl Al-Wasl Sports Club 1:1 Al Ittihad Kalba Sports Club Ittihad Kalba
Quarter-Finals Aragua FC Aragua FC 1:2 Estudiantes de Mérida Estudiantes
Matchday 24 Stade Tunisien Stade Tunisien 1:1 Etoile Sportive Metlaoui ES Metlaoui
Matchday 24 JS Kairouan JS Kairouanaise 1:1 Club Sportif Sfaxien CS Sfaxien
Matchday 24 US Monastir US Monastir 2:1 Club Athlétique Bizertin CA Bizertin
Matchday 24 CS Hammam-Lif CS Hammam-Lif 1:0 Union Sportive de Ben Guerdane US Ben Guerdane
Matchday 24 ES Sahel Etoile Sportive du Sahel 3:0 Avenir Sportif de Gabès AS Gabès
Matchday 24 Stade Gabèsien Stade Gabèsien 4:3 US Tataouine US Tataouine
Final Vitebsk FK Vitebsk 0:2 Shakhtjor Soligorsk Soligorsk
Matchday 30 O Médéa Olympique de Médéa 0:1 JS Saoura JS Saoura
Matchday 30 CS Constantine CS Constantine 1:3 USM Alger USM Alger
Matchday 30 MC Oran MC Oran 3:2 NA Hussein Dey NA Hussein Dey
Matchday 30 JS Kabylie JS Kabylie 2:0 CA Bordj Bou Arreridj CABB Arreridj
Matchday 30 ES Sétif ES Sétif 2:0 MO Béjaïa MO Béjaïa
Matchday 30 CR Belouizdad CR Belouizdad 1:0 USM Bel Abbès USM Bel Abbès
Matchday 30 MC Algiers MC Algiers 4:2 AS Aïn M'lila AS Aïn M'lila
Matchday 30 Paradou AC Paradou AC 3:0 DRB Tadjenanet DRB Tadjenanet
Matchday 12 Hartford Hartford Athletic 1:1 Ottawa Fury FC Ottawa Fury
Matchday 12 Indy Eleven Indy Eleven 0:0 Nashville SC Nashville SC
Matchday 12 Pittsburgh Pittsburgh Riverhounds SC 0:0 Charlotte Independence Charlotte Ind.
Matchday 12 Charleston Charleston Battery 1:1 Atlanta United 2 ATL UTD 2
Matchday 12 TB Rowdies Tampa Bay Rowdies 1:0 Sporting Kansas City II Kansas City II
Matchday 12 Bold FC Austin Bold FC 1:3 New Mexico United New Mexico Utd.
Matchday 12 Oklahoma City Oklahoma City Energy FC 1:0 Colorado Springs Switchbacks FC Switchbacks FC
Matchday 12 RGV FC Toros Rio Grande Valley FC Toros 3:1 San Antonio FC San Antonio FC
Matchday 12 LA Galaxy II Los Angeles Galaxy II 2:2 Orange County SC Orange County
Matchday 12 Timbers 2 Portland Timbers 2 1:1 El Paso Locomotive FC El Paso
Matchday 12 Real Monarchs Real Monarchs SLC 2:4 Phoenix Rising FC Phoenix Rising
Matchday 12 Las Vegas Las Vegas Lights FC 0:0 FC Tulsa Tulsa
Matchday 12 Bethlehem Steel Bethlehem Steel FC 2:2 Louisville City FC Louisville City
Matchday 12 Tacoma Defiance Tacoma Defiance 3:3 Fresno FC Fresno
Matchday 13 Daegu FC Daegu FC 0:0 Suwon Samsung Bluewings FC Suwon Bluewings
Matchday 13 Jeonbuk Motors Jeonbuk Hyundai Motors FC 4:1 Gyeongnam FC Gyeongnam FC
Matchday 30 Tabor Sezana NK Tabor Sezana 0:2 NK Krka NK Krka
Matchday 30 NK Nafta 1903 NK Nafta 1903 5:0 ND Ilirija 1911 ND Ilirija
Matchday 30 NK Dob NK Roltek Dob 3:3 NK Radomlje NK Radomlje
Matchday 30 NK Rogaska NK Rogaska 3:0 NK Dekani NK Dekani
Matchday 30 NK Brezice 1919 NK Brezice 1919 5:0 ND Beltinci Beltinci
Matchday 30 NK Fuzinar NK Fuzinar 2:0 NK Drava Dakinda Ptuj Drava Ptuj
Matchday 30 NK Bravo NK Bravo 3:0 NK Ankaran Hrvatini NK Ankaran
Group Stage Mokpo City Mokpo City FC 1:2 Gyeongju KHNP FC Gyeongju KHNP
Group Stage Gangneung City Gangneung City FC 0:0 Changwon City FC Changwon City
Matchday 9 Red Wolves Chattanooga Red Wolves SC 1:0 Greenville Triumph SC Greenville
Matchday 9 Tormenta FC South Georgia Tormenta FC 0:0 Lansing Ignite FC Lansing Ignite
Matchday 13 Asan Mugunghwa Asan Mugunghwa FC 0:0 Gwangju FC Gwangju FC
Matchday 5 Operário-PR Operário Ferroviário Esporte Clube (PR) 0:2 Botafogo Futebol Clube (SP) Botafogo FC
Matchday 5 Brasil-RS Grêmio Esportivo Brasil (RS) 2:1 América Futebol Clube (MG) América-MG
Matchday 5 Atlético-GO AC Goianiense (GO) 1:1 Esporte Clube Vitória EC Vitória
Matchday 34 SV TEC SV TEC Tiel 2:0 ADO '20 Heemskerk ADO '20
Matchday 34 HSC '21 HSC '21 Haaksbergen 1:6 FC Volendam U21 Volendam U21
Matchday 34 Blauw Geel '38 Blauw Geel '38 7:1 RKVV Westlandia Westlandia
Matchday 34 Dongen VV Dongen 0:6 HBS Craeyenhout HBS
Matchday 34 EVV Echt EVV Echt 3:0 VV UNA Veldhoven VV UNA
Matchday 34 VV Goes VV Goes 4:1 SV Oss '20 SV Oss '20
Matchday 34 Quick DH HV & CV Quick 4:4 KVV Quick '20 Quick '20
Matchday 34 OFC Oostzaan OFC Oostzaan 2:1 USV Hercules USV Hercules
Matchday 34 OJC Rosmalen OJC Rosmalen 5:0 JVC Cuijk JVC Cuijk
Matchday 28 Vorwärts Steyr SK Vorwärts Steyr 2:3 FC Blau Weiss Linz Blau Weiss Linz
Matchday 28
SV Ried SV Ried 1:1 SK Austria Klagenfurt A. Klagenfurt
Final F91 Dudelange F91 Dudelange 5:0 FC Etzella Ettelbruck E. Ettelbrück
Matchday 14 Boston River Club Atlético Boston River 2:3 Cerro Largo FC Cerro Largo
Matchday 14 Racing Club Racing Club de Montevideo 0:2 Danubio FC Danubio FC
Matchday 14 Wanderers Montevideo Wanderers 2:2 Club Plaza Colonia Plaza Colonia
Matchday 14 Peñarol CA Peñarol 2:2 Club Atlético Progreso Progreso
Matchday 15 AD Cantolao Academia Deportiva Cantolao 3:1 Universidad San Martín de Porres USM Porres
Matchday 15 Sport Boys Sport Boys Callao 1:2 Alianza Universidad CSD Alianza
Matchday 15 Municipal Deportivo Municipal 5:0 Pirata FC Pirata
Matchday 15 Alianza Lima Club Alianza Lima 2:1 Deportivo Binacional Binacional
Matchday 12 Chonburi FC Chonburi FC 1:0 Ratchaburi Mitr Phol FC Ratchaburi FC
Matchday 12 Bangkok Utd. True Bangkok United 2:1 Samut Prakan City Samut Prakan C.
Matchday 12 Buriram Utd. Buriram United 1:0 SCG Muangthong United Muangthong Utd.
Matchday 15 Kuala Lumpur FA Kuala Lumpur FA 4:1 PKNP FC PKNP FC
Matchday 15 Johor DT Johor Darul Ta'zim FC 2:0 Kedah FA Kedah FA
Matchday 12 Balestier FC Balestier Khalsa FC 2:4 Home United FC Home Utd.
First Round Blaublitz Akita Blaublitz Akita 0:3 Meiji University Meiji Uni
First Round Nagano Parceiro Nagano Parceiro 1:0 Niigata University of Health & Welfare Niigata Uni H&W
First Round Briobe. Urayasu Briobecca Urayasu 0:1 Hosei University Hosei Univ.
First Round Veertien Mie Veertien Mie 3:2 AET Kwansei Gakuin University Kwansei Gakuin
First Round MD Nagasaki MD Nagasaki 0:1 Kochi United Kochi Utd.
First Round Hok. Univ. Edu. Hokkaido University of Education Iwamizawa 0:2 Ryutsu Keizai University RKU
First Round Nara Club Nara Club 1:2 Ritsumeikan University Ritsumeikan Uni
First Round Matsuyama Univ. Matsuyama University 0:2 Okinawa SV Okinawa SV
First Round Gainare Tottori Gainare Tottori 6:5 on pens International Pacific University IPU
First Round Gir. Kitakyushu Giravanz Kitakyushu 6:0 Tokuyama University Tokuyama Uni
First Round Gifu Kyoritsu U Gifu Kyoritsu University 2:4 Hokuriku University Hokuriku Univ.
First Round Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto 2:0 Verspah Oita Verspah Oita
First Round Iwate Grulla M. Iwate Grulla Morioka 1:0 Yamanashi Gakuin University Pegasus YGU Pegasus
First Round Kataller Toyama Kataller Toyama 2:0 FC Kariya FC Kariya
First Round SRC Hiroshima SRC Hiroshima 1:2 National Institute of Fitness and Sports Kanoya N.I.F.S. Kanoya
Matchday 8 Super Nova SK Super Nova 5:0 Grobinas SC Grobinas
Matchday 14 Colo Colo CSD Colo Colo 3:0 Audax Italiano Audax Italiano
Matchday 14 CD Iquique Club Deportes Iquique 2:4 Club Universidad de Chile U. de Chile
Matchday 14 Curicó CDP Curicó Unido 1:1 CD Palestino CD Palestino
Matchday 14 UdeConce Universidad Concepción 1:1 CD O'Higgins O'Higgins
relegation round Rimini Rimini FC 2:0 Virtusvecomp Verona Virtus Verona
Matchday 40 UD Almería UD Almería 0:0 AD Alcorcón Alcorcón
Matchday 40 CD Numancia CD Numancia 1:0 CF Reus Deportiu Reus Deportiu
Matchday 40 Gimnàstic Gimnàstic de Tarragona 3:3 Elche CF Elche CF
Matchday 40 CD Tenerife CD Tenerife 2:1 Real Oviedo Real Oviedo
Matchday 40 Granada CF Granada CF 1:1 Cádiz CF Cádiz CF
Matchday 40 Extremadura Extremadura UD 0:0 CD Lugo CD Lugo
Matchday 25 Dnepr Smolensk Dnepr Smolensk 0:3 Lokomotiv-Kazanka Moskow Kazanka
Matchday 25 Kolomna FK Kolomna 1:2 Tekstilshchik Ivanovo Tekstilshchik
Matchday 25 Pskov-747 Pskov-747 1:3 Veles Moskau Veles Moskau
Matchday 25 Leningradets FK Leningradets 1:0 Torpedo Vladimir Torpedo Vl.
Matchday 25 Znamya Truda Znamya Truda Orekhovo-Zuevo 0:4 FK Dolgoprudnyi Dolgoprudnyi
Matchday 25 FK Kaluga FK Kaluga 1:0 FK Khimki 2 Khimki 2
Matchday 25 Salyut Belgorod Salyut Belgorod 1:1 Rotor 2 Volgograd Rotor 2
Matchday 25 Strogino Moscow Strogino Moscow 4:0 Zorkiy Krasnogorsk Zorkiy
Matchday 25 Kvant Obninsk Kvant Obninsk 3:0 Khimik-Arsenal Tula Khimik-Arsenal
Matchday 25 Sokol Saratov Sokol Saratov 1:2 Metallurg Lipetsk M. Lipetsk
Matchday 25 FK Ryazan FK Ryazan 0:1 Dinamo Bryansk Dinamo Bryansk
Matchday 25 Torpedo Moscow Torpedo Moscow 4:1 Saturn Ramenskoe Saturn
Matchday 37 UTA Arad UTA Arad 2:4 Petrolul Ploiesti Petr. Ploiesti
Matchday 30 FK Inhulets FK Inhulets Petrove 0:0 Balkany Zoria Balkany Zoria
Matchday 36 FC Aarau FC Aarau 1:0 FC Rapperswil-Jona Rapperswil-Jona
Matchday 36
Lausanne-Sport FC Lausanne-Sport 6:2 FC Vaduz FC Vaduz
Matchday 36 FC Wil 1900 FC Wil 1900 1:2 FC Chiasso FC Chiasso
Matchday 36 FC Winterthur FC Winterthur 3:2 FC Schaffhausen FC Schaffhausen
Matchday 36
Servette FC Servette FC 4:1 SC Kriens SC Kriens
Matchday 26 SK Unicov SK Unicov 3:0 SK Spartak Hulin Hulin
Matchday 26 SFK Vrchovina SFK Vrchovina 2:1 MFK Vyskov MFK Vyskov
Matchday 29 Karlovy Vary FC Slavia Karlovy Vary 3:2 FK Kraluv Dvur Kraluv Dvur
Matchday 29 Sokol Brozany SK Sokol Brozany 0:2 FK Olympia Radotin Olympia
Matchday 29 Stechovice FK Stechovice 0:3 FK Litomericko Litomericko
Matchday 10 Tromsø Tromsø IL 2:1 Molde FK Molde FK
Matchday 10 Ranheim IL Ranheim IL 1:0 Strømsgodset IF Strømsgodset
Matchday 10 Mjøndalen Mjøndalen IF 1:4 FK Haugesund Haugesund
Matchday 10 SK Brann SK Brann 0:1 Rosenborg BK Rosenborg BK
Matchday 9 FK Jerv FK Jerv 0:0 Aalesunds FK Aalesund
Matchday 9 Notodden Notodden FK 0:1 Raufoss IL Raufoss IL
Matchday 9 Skeid Oslo Skeid Oslo 0:0 Sandnes Ulf Sandnes Ulf
Matchday 9 Kongsvinger Kongsvinger IL 1:0 Nest-Sotra IL Nest-Sotra IL
Matchday 9 Strømmen IF Strømmen IF 2:3 Sandefjord Fotball Sandefjord
Matchday 7 Kvik Halden Kvik Halden 2:1 Egersunds IK Egersund
Matchday 7 Stjördals B. Stjördals Blink IL 3:0 FK Vidar Vidar
Matchday 7 IL Hödd IL Hödd 4:2 Moss FK Moss FK
Matchday 7 Levanger FK Levanger FK 3:1 Sola FK Sola FK
Matchday 7 Arendal Fotball Arendal Fotball 2:1 Bryne FK Bryne FK
Matchday 7 Kjelsas IL Kjelsas IL 3:1 Florö SK Florö SK
Matchday 7 FK Senja FK Senja 1:2 FK Mjölner Mjølner
Matchday 7 Asane Fotball Asane Fotball 2:3 Grorud IL Grorud IL
Matchday 30 Chemik Bydgoszcz Chemik Bydgoszcz 1:3 Pogon Szczecin II Pogon II
Matchday 29 Swit N.D.M. Swit Nowy Dwor Mazowiecki 1:1 Sokol Aleksandrow Lodzki Aleksandrow L.
Matchday 32 Wisla Pulawy Wisla Pulawy 0:0 Sola Oswiecim Sola Oswiecim
Matchday 11 Djurgarden Djurgardens IF 3:1 Östersunds FK Östersund
Matchday 11 Kalmar FF Kalmar FF 1:1 IF Elfsborg Elfsborg
Matchday 10 Mjällby Mjällby AIF 2:0 GAIS Göteborg GAIS
Matchday 10 Trelleborg Trelleborgs FF 1:1 Östers IF Östers IF
Matchday 9 Assyriska U19 Assyriska FF U19 3:3 IFK Norrköping U19 Norrköping U19
Matchday 9 Täby U19 Täby FK U19 1:1 FC Djursholm U19 Djursholm U19
Matchday 9 Vasalund U19 Vasalunds IF U19 4:2 IK Sirius U19 Sirius U19
Matchday 9 Lidingö U19 IFK Lidingö U19 1:1 Gefle IF U19 Gefle U19
Matchday 12 Taraz FK Taraz 0:1 Tobol Kostanay Tobol Kostanay
Matchday 12 Okzhetpes Okzhetpes Kokshetau 1:1 FC Astana FC Astana
Matchday 12 Zhetysu Zhetysu Taldykorgan 1:0 Kaysar Kyzylorda Kaysar
Matchday 12 Shakhter K. Shakhter Karaganda 1:2 Kairat Almaty Kairat Almaty
Matchday 12 Irtysh Irtysh Pavlodar 1:0 FK Atyrau Atyrau
Matchday 12 Aktobe FK Aktobe 0:3 Ordabasy Shymkent Ordabasy
Matchday 10 Pakhtakor Pakhtakor Tashkent 4:1 FK AGMK Olmaliq AGMG Olmaliq
Matchday 10 Sogdiana Sogdiana Jizzakh 2:0 FK Bukhara Bukhara
Matchday 10 Nasaf Qarshi Nasaf Qarshi 0:1 Lokomotiv Tashkent Loko Tashkent
Final
Karlsruher SC Karlsruher SC 5:3 SV Waldhof Mannheim Waldh. Mannheim
Matchday 1 Hapoel Acre Hapoel Acre 4:3 Maccabi Herzliya Maccabi Herzliya
Matchday 5 Cavalry FC Cavalry FC 2:0 HFX Wanderers FC HFX Wanderers
Matchday 7 Akademisk BK Akademisk Boldklub 1:0 Skive IK Skive IK
Matchday 34 Spfr. Siegen Sportfreunde Siegen 1:3 TSG Sprockhövel TSG Sprockhövel
Matchday 34 Holzwickeder SC Holzwickeder SC 3:0 FC Brünninghausen Brünninghausen
Matchday 34 FC Gütersloh FC Gütersloh 0:3 Hammer SpVg Hammer SpVg
Matchday 34 Rot Weiss Ahlen Rot Weiss Ahlen 5:2 TuS Ennepetal TuS Ennepetal
Matchday 34 Westf. Rhynern SV Westfalia Rhynern 0:2 TuS Haltern TuS Haltern
Matchday 34 ASC 09 Dortmund ASC 09 Dortmund 1:1 FC Schalke 04 II Schalke 04 II
Matchday 34 1.FC Gievenbeck 1.FC Gievenbeck 1:2 FC Eintracht Rheine Eintr. Rheine
Matchday 33 SC Union Nettetal SC Union Nettetal 4:0 TV Jahn Hiesfeld Jahn Hiesfeld
Matchday 33 TSV Meerbusch TSV Meerbusch 0:6 SSVg Velbert 02 Velbert 02
Matchday 33 Schonnebeck SpVg Schonnebeck 4:0 FSV Duisburg FSV Duisburg
Matchday 33 VfB Hilden VfB 03 Hilden 3:2 SC Düsseldorf-West Düsseldorf-West
Matchday 33 TuRU Düsseldorf TuRU Düsseldorf 1:1 Ratingen 04/19 Ratingen 04/19
Matchday 33 1.FC Bocholt 1.FC Bocholt 3:0 Schwarz-Weiß Essen SW Essen
Matchday 33 VfB Speldorf VfB Speldorf 4:2 SF Baumberg SF Baumberg
Matchday 33 SC Velbert SC Velbert 1:2 VfB Homberg VfB Homberg
Matchday 33 1.FC Monheim 1.FC Monheim 3:1 1.FC Kleve 1.FC Kleve
Matchday 27 B. Gladbach 09 SV Bergisch Gladbach 09 2:0 Viktoria 08 Arnoldsweiler Arnoldsweiler
Matchday 27 FC Düren 1.FC Düren 1:1 FC Hürth FC Hürth
Matchday 27 Frechen 20 Spvg. Frechen 20 1:2 SV Breinig SV Breinig
Matchday 27 SSV Merten SSV Merten 1925 0:4 FC Wegberg-Beeck Wegberg-Beeck
Matchday 27 VfL Vichttal VfL Vichttal 4:0 FC BW Friesdorf BW Friesdorf
Matchday 27 SV Deutz 05 SV Deutz 05 0:3 FC Hennef 05 FC Hennef 05
Matchday 27 Siegburger SV Siegburger SV 04 0:3 SC Borussia Freialdenhoven Freialdenhoven
Matchday 28 WAF Brigittenau WAF Brigittenau 4:2 SC Ostbahn XI Ostbahn XI
Matchday 28 Wienerberg SV Wienerberg 5:0 SK Slovan HAC Slovan HAC
Matchday 28 ASK Elektra ASK Elektra 2:1 FV Austria XIII Austria XIII
Matchday 27 Langenrohr SV Langenrohr 3:2 FC Rohrendorf Rohrendorf
Matchday 28 Wimpassing SV Wimpassing 0:4 SV Eltendorf Eltendorf
Matchday 25 Hertha BSC U17 Hertha BSC U17 1:0 RasenBallsport Leipzig U17 RB Leipzig U17
Matchday 25 Wolfsburg U17 VfL Wolfsburg U17 3:1 1.FC Union Berlin U17 U. Berlin U17
Matchday 26 Köttmannsdorf ASKÖ Köttmannsdorf 0:0 ASKÖ St. Michael/Bleiburg St. Michael/Bl.
Matchday 26 Telfs SV Telfs 5:0 FC Volders FC Volders
Matchday 26 Völs Völser SV 4:2 FC Söll FC Söll
Matchday 30 Bregenz Schwarz-Weiß Bregenz 1:3 FC Andelsbuch Andelsbuch
Matchday 30 Röthis SC Röthis 1:2 FC Lauterach Lauterach
Matchday 30 Wolfurt FC Wolfurt 1:2 Rot-Weiß Rankweil Rankweil
Matchday 30 FC Egg FC Egg 2:2 SC Fussach Fussach
Matchday 27