For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 2:58:54 PM
Matchday 33 SV Curslack-N. SV Curslack-Neuengamme 0:1 TuS Dassendorf TuS Dassendorf
Matchday 33 Niendorfer TSV Niendorfer TSV 5:1 HEBC Hamburg HEBC Hamburg
Matchday 33 SC Victoria SC Victoria Hamburg 6:0 Meiendorfer SV Meiendorfer SV
Matchday 33 Altona 93 Altona 93 0:2 FC Teutonia 05 Ottensen Teutonia 05
Matchday 33 FC Süderelbe FC Süderelbe 3:4 SC Condor SC Condor
Matchday 33 VfL Pinneberg VfL Pinneberg 0:10 SV Rugenbergen SV Rugenbergen
Matchday 33 TuS Osdorf TuS Osdorf 5:1 TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08
Matchday 33 Concordia Concordia Hamburg 2:0 TSV Sasel TSV Sasel
Matchday 33 Barmbek-U. HSV Barmbek-Uhlenhorst 1:1 Wedeler TSV Wedeler TSV
Matchday 29 KS Samara II Krylya Sovetov Samara II 2:2 Spartak Moskow II Spartak II
Matchday 29 Ufa II FK Ufa II 3:3 FK Orenburg II Orenburg II
Matchday 29 CSKA Moscow II CSKA Moscow II 7:1 Akhmat Grozny II Akhmat II
Matchday 33 Kasimpasa U21 Kasimpasa U21 2:1 Konyaspor U21 Konyaspor U21
Matchday 33 Kasimpasa Kasimpasa 1:1 Konyaspor Konyaspor
Matchday 11 FC Botosani FC Botosani 1:0 Gaz Metan Medias Gaz Metan
Matchday 34 Braga SC Braga 2:0 Portimonense SC Portimonense
Semi-Finals Dundee United Dundee United FC 3:0 Inverness Caledonian Thistle FC Inverness Cal.
Final round first leg FC Zlin FC FASTAV Zlin 3:1 FK Mladá Boleslav Mladá Boleslav
Matchday 8 FC Inter FC Inter Turku 1:0 Kuopion Palloseura KuPS
Matchday 4 LehPa Lehmon Pallo-77 4:0 Kings SC Kings SC
Matchday 4 PAVE Iisalmi PAVE Iisalmi 1:3 Warkaus JK Warkaus JK
Matchday 4 JPS Jyväskylän Seudun Palloseura 2:1 AC Barca AC Barca
Matchday 34 SV Fortuna Regensburg SV Fortuna Regensburg 4:3 FC Tegernheim FC Tegernheim
Matchday 28 BW Bornreihe SV Blau-Weiß Bornreihe 1:2 Rotenburger SV Rotenburger SV
Matchday 28 Ahlerstedt/Ott. SV Ahlerstedt/Ottendorf 2:3 TSV Winsen/Luhe TSV Winsen/Luhe
Matchday 29 FC Dornbreite FC Dornbreite Lübeck 4:6 TSV Pansdorf TSV Pansdorf
Matchday 29 SpVg Eidertal SpVg Eidertal Molfsee 3:0 SV Grün-Weiß Siebenbäumen GW Siebenbäumen
Matchday 34 Ahrweiler BC Ahrweiler BC 4:1 SV Mehring (Rhld.) SV Mehring
Matchday 32 Füchse Berlin Reinickendorfer Füchse 3:1 BSV Al-Dersimspor Al-Dersimspor
Matchday 28 RW Thalheim SG Rot-Weiß Thalheim 3:0 Haldensleber SC Haldensleber SC
Matchday 28 Sangerhausen VfB 1906 Sangerhausen 4:1 FSV Barleben 1911 FSV Barleben
Matchday 33 SG Kinzenbach SG Kinzenbach 2:4 SF/BG Marburg SF/BG Marburg
Matchday 33 SV Bauerbach SV Bauerbach 2:3 TuS Dietkirchen TuS Dietkirchen
Matchday 27 SV Falkensee/F. SV Falkensee/Finkenkrug 4:1 Preussen Eberswalde Pr. Eberswalde
Matchday 27 Victoria Seelow SV Victoria Seelow 3:1 Union Klosterfelde U. Klosterfelde
Matchday 29 Delbrücker SC Delbrücker SC 2:1 SpVgg Vreden SpVgg Vreden
Matchday 36 Odenkirchen SpVg Odenkirchen 6:4 VfR Fischeln VfR Fischeln
Matchday 28 GW Firrel GW Firrel 4:2 SV Brake SV Brake
Matchday 12 Los Angeles FC Los Angeles FC 2:0 FC Dallas FC Dallas
Matchday 12 Kawasaki Front. Kawasaki Frontale 1:1 Nagoya Grampus Nagoya Grampus
Matchday 12 Sanf. Hiroshima Sanfrecce Hiroshima 0:1 Sagan Tosu Sagan Tosu
Matchday 12 Urawa Reds Urawa Red Diamonds 2:3 Shonan Bellmare Shonan Bellmare
Matchday 3 Thróttur Thróttur Reykjavík 1:2 UMF Víkingur Ólafsvík Víkingur Ó.
Matchday 3 Leiknir Leiknir Reykjavík 1:2 UMF Njardvik Njardvik
Matchday 3 Keflavík ÍF Keflavík ÍF 5:0 UMF Afturelding Afturelding
Matchday 30 GOSK U17 NK GOSK Gabela U17 0:4 FK Zvijezda 09 U17 Zvijezda 09 U17
Matchday 8 Energetik-BGU Energetik-BGU Minsk 3:3 FK Minsk FK Minsk
Matchday 8 Neman Grodno Neman Grodno 0:1 BATE Borisov BATE Borisov
Matchday 8 Gorodeya FK Gorodeya 1:0 Slavia Mozyr Slavia
Matchday 11 Zalgiris Zalgiris Vilnius 3:0 Atlantas Klaipeda Atlantas
Matchday 33 Ismaily Ismaily SC 2:0 El Dakhlia SC El Dakhlia
Matchday 27 FAC Floridsdorfer AC 3:0 FC Liefering FC Liefering
Matchday 27 FC Wacker II FC Wacker Innsbruck II 1:1 SV Horn SV Horn
Matchday 27 Wiener Neustadt 1. Wiener Neustädter Sportclub 0:0 SV Kapfenberg SV Kapfenberg
Matchday 27 A. Klagenfurt SK Austria Klagenfurt 2:0 SV Lafnitz SV Lafnitz
Matchday 27 Blau Weiss Linz FC Blau Weiss Linz 0:5 Young Violets Austria Wien Young Violets
Matchday 27 A. Lustenau SC Austria Lustenau 0:0 SV Ried SV Ried
Matchday 27 Juniors OÖ FC Juniors OÖ 4:1 SK Vorwärts Steyr Vorwärts Steyr
Final FC Midtjylland FC Midtjylland 5:4 on pens Bröndby IF Bröndby IF
Matchday 10 Ermis Aradippou Ermis Aradippou 1:2 Pafos FC Pafos FC
Matchday 11 Kalju Nömme Nomme Kalju FC 3:2 FC Kuressaare Kuressaare
Matchday 11 JK Viljandi JK Viljandi Tulevik 0:3 FCI Levadia FCI Levadia
Matchday 14 Binacional Deportivo Binacional 1:3 Sport Huancayo Sport Huancayo
Matchday 13 Athlone Town Athlone Town AFC 0:5 Bray Wanderers Bray Wanderers
Matchday 13 Galway United Galway United FC 2:1 Longford Town FC Longford Town
Matchday 13 Wexford FC Wexford FC 1:2 Shelbourne FC Shelbourne
Matchday 14 PKNS FC PKNS FC 1:2 Johor Darul Ta'zim FC Johor DT
Matchday 14 PJ City Petaling Jaya City FC 1:0 Kuala Lumpur FA Kuala Lumpur FA
Matchday 17 Cork City Cork City FC 0:2 Dundalk FC Dundalk FC
Matchday 17 St. Patricks St. Patricks Athletic 1:1 Bohemian Football Club Dublin Bohemians
Matchday 17 UCD University College Dublin 0:1 Shamrock Rovers Shamrock Rovers
Matchday 17 Finn Harps Finn Harps 3:2 Waterford FC Waterford FC
Matchday 2 Warriors FC Warriors FC 2:0 Garena Young Lions Young Lions
Matchday 13 CD Palestino CD Palestino 3:0 CD Cobresal Cobresal
Matchday 39 Real Zaragoza Real Zaragoza 4:2 Sporting Gijón Sporting Gijón
Matchday 34 Dunkerque USL Dunkerque 3:0 US Avranches US Avranches
Matchday 34 FC Le Mans FC Le Mans 2:1 FC Chambly FC Chambly
Matchday 34 Pau FC Pau FC 2:1 Marignane Gignac FC Marignane G. FC
Matchday 34 FC Villefranche FC Villefranche-Beaujolais 2:2 Entente SSG Entente SSG
Matchday 34 Tours FC Tours FC 2:2 SO Cholet SO Cholet
Matchday 34 Rodez AF Rodez AF 5:1 Sporting-Club de Lyon Sport-Club Lyon
Matchday 34 Quevilly-Rouen US Quevilly-Rouen Métropole 4:3 Stade Lavallois Stade Lavallois
Matchday 34 US Boulogne US Boulogne 2:1 Jeanne d'Arc de Drancy JA Drancy
Matchday 34 Concarneau US Concarneau 0:0 Bourg-en-Bresse Péronnas 01 Bourg-en-Bresse
Matchday 38 AJ Auxerre AJ Auxerre 1:1 Valenciennes FC Valenciennes FC
Matchday 38 AS Béziers AS Béziers 3:0 AS Nancy-Lorraine AS Nancy
Matchday 38 LB Châteauroux LB Châteauroux 2:2 Clermont Foot Auvergne 63 Clermont Foot
Matchday 38 AC Le Havre AC Le Havre 2:3 FC Lorient FC Lorient
Matchday 38 Lens RC Lens 5:2 US Orléans US Orléans
Matchday 38 FC Metz FC Metz 1:0 Stade Brest 29 Stade Brest 29
Matchday 38 FC Niort FC Chamois Niort 1:0 Red Star FC Red Star FC
Matchday 38 Paris FC Paris FC 1:0 GFC Ajaccio G. Ajaccio
Matchday 38 FC Sochaux FC Sochaux-Montbéliard 3:1 Grenoble Foot 38 Grenoble
Matchday 38 Troyes ES Troyes AC 0:0 AC Ajaccio AC Ajaccio
Matchday 34 Altay SK Altay SK 4:0 Elazigspor Elazigspor
Matchday 34 Boluspor Boluspor 3:2 Eskisehirspor Eskisehirspor
Matchday 34 Balikesirspor Balikesirspor 0:3 Hatayspor Hatayspor
Matchday 34 Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor 2:2 Ümraniyespor Ümraniyespor
Matchday 26 Pardubice U19 FK Pardubice U19 2:1 1.FC Slovacko U19 1.FC Slovacko U19
Matchday 26 Sparta Prag U19 AC Sparta Prag U19 1:3 SK Sigma Olomouc U19 Olomouc U19
Matchday 26 SK Slavia Prag U19 SK Slavia Prag U19 3:0 FK Mlada Boleslav U19 M. Boleslav U19
Matchday 25 Hulin SK Spartak Hulin 2:2 TJ Valasske Mezirici Val. Mezirici
Matchday 25 SK Lisen SK Lisen 2:1 ČSK Uherský Brod Uhersky Brod
Matchday 4 TPV Tampereen Pallo-Veikot 0:3 AC Oulu AC Oulu
Matchday 29 B. Koszalin Baltyk Koszalin 6:1 Baltyk Gdynia Baltyk Gdynia
Matchday 34 Chojniczanka Chojniczanka Chojnice 4:1 GKS Tychy GKS Tychy
Matchday 9 Loko Tashkent Lokomotiv Tashkent 0:0 Bunyodkor Tashkent Bunyodkor
Matchday 37 H Rishon leZion Hapoel Rishon leZion 1:0 Hapoel Marmorek Hapoel Marmorek
Matchday 37 Hapoel Ikhsal Hapoel Ikhsal 2:5 Hapoel Petah Tikva H. Petah Tikva
Matchday 37 Hapoel Bnei Lod Hapoel Bnei Lod 2:2 Hapoel Acre Hapoel Acre
Matchday 37 Ramat haSharon Hapoel Ramat haSharon 1:0 Maccabi Ahi Nazareth M. Ahi Nazareth
Matchday 4 Valour FC Valour FC 0:2 Forge FC Forge FC
Matchday 34
Rot-Weiß Erfurt Rot-Weiß Erfurt 2:0 BFC Dynamo BFC Dynamo
Matchday 27 SC Weiz SC Weiz 1:2 FC Lendorf Lendorf
Matchday 27 Allerheiligen SV Allerheiligen 3:2 Grazer AK 1902 Grazer AK 1902
Matchday 27 Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt 0:0 Deutschlandsberger SC Deutschlandsbg.
Matchday 27 FC Wels FC Wels 0:5 FC Gleisdorf 09 FC Gleisdorf 09
Matchday 27 Völkermarkt VST Völkermarkt 0:1 SC Kalsdorf SC Kalsdorf
Matchday 34
W. Bremen II SV Werder Bremen II 3:2 Holstein Kiel II Holst. Kiel II
Matchday 27 Traiskirchen FCM Traiskirchen 2:4 SC Neusiedl/See SC Neusiedl/See
Matchday 27
SC/ESV Parndorf SC/ESV Parndorf 0:3 ASK Ebreichsdorf Ebreichsdorf
Matchday 27 Mattersburg II SV Mattersburg II 2:1 Team Wiener Linien Wiener Linien
Matchday 27 Wiener SC Wiener Sport-Club 2:0 FC Marchfeld Donauauen Marchfeld
Matchday 27 Mauerwerk FC Mauerwerk 2:0 SK Rapid Wien II Rapid Wien II
Matchday 27 USK Anif USK Anif 3:3 SV Grödig Grödig
Matchday 27 FC Kufstein FC Kufstein 2:0 SVG Reichenau Reichenau
Matchday 27 St. Johann TSV St. Johann 0:0 SV Seekirchen Seekirchen
Matchday 27 Saalfelden FC Pinzgau Saalfelden 1:2 SV Wals-Grünau Wals-Grünau
Matchday 27 SV Wörgl SV Wörgl 5:0 SK Bischofshofen Bischofshofen
Matchday 34 Bayern Hof SpVgg Bayern Hof 1:1 SC Eltersdorf Eltersdorf
Matchday 32 Velbert 02 SSVg Velbert 02 5:0 TV Jahn Hiesfeld Jahn Hiesfeld
Matchday 32 Mechtersheim TuS Mechtersheim 1:1 1.FC Kaiserslautern II K'lautern II
Matchday 26 Wegberg-Beeck FC Wegberg-Beeck 3:0 Spvg. Frechen 20 Frechen 20
Matchday 28 FC Eilenburg FC Eilenburg 2:0 VfL Halle 1896 VfL Halle 96
Matchday 30 TuS Bersenbrück TuS Bersenbrück 1:2 SC Spelle-Venhaus Spelle-Venhaus
Matchday 27 Ostbahn XI SC Ostbahn XI 0:1 SC Wiener Viktoria Wiener Viktoria
Matchday 27 Mannswörth SC Mannswörth 1:2 SV Wienerberg Wienerberg
Matchday 27 SV Donau SV Donau 3:1 Post SV Wien Post SV Wien
Matchday 26 Ardagger SC Union Ardagger 0:2 SV Stripfing Stripfing
Matchday 26 Kottingbrunn ASK Kottingbrunn 0:1 Kremser SC Kremser SC
Matchday 26 Waidhofen/T. SV Waidhofen/Thaya 0:2 SC Retz SC Retz
Matchday 26 Langenrohr SV Langenrohr 3:1 USV Scheiblingkirchen-Warth Scheiblingkir.
Matchday 27 Eltendorf SV Eltendorf 2:2 SV Oberwart Oberwart
Matchday 27 Stegersbach SV Stegersbach 4:3 SV Wimpassing Wimpassing
Matchday 27 Bad Sauerbrunn SC Bad Sauerbrunn 0:5 SC Pinkafeld Pinkafeld
Matchday 27 Deutschkreutz FC Deutschkreutz 2:1 SV St. Margarethen St. Margarethen
Matchday 27 Draßburg ASV Draßburg 2:1 SV Leithaprodersdorf Leithaprodersd.
Matchday 27 Edelweiß Union Edelweiß Linz 1:1 SV Wallern SV Wallern
Matchday 27 St. Florian Union St. Florian 4:2 SC Marchtrenk Marchtrenk
Matchday 27 SPG Pregarten SPG Pregarten 1:1 ASKÖ Donau Linz Donau Linz
Matchday 27 Union Perg Union Perg 1:0 SV Bad Ischl SV Bad Ischl
Matchday 26 Mettersdorf USV Mettersdorf 1:2 SV Lafnitz II Lafnitz II
Matchday 26 Fürstenfeld SK Fürstenfeld 0:2 Donawitzer SV Leoben DSV Leoben
Matchday 26 Liezen SC Liezen 0:2 SC Bruck/Mur Bruck/Mur
Matchday 26 Gnas USV Gnas 3:0 TUS Heiligenkreuz am Waasen Heiligenkreuz
Matchday 26 Voitsberg ASK Voitsberg 2:0 TSV Pöllau Pöllau
Matchday 25 ASKÖ Gmünd ASKÖ Gmünd 5:2 ASKÖ Wölfnitz Wölfnitz
Matchday 25 SAK Klagenfurt SAK Klagenfurt 3:1 SVG Bleiburg Bleiburg
Matchday 25 Treibach SK Treibach 2:1 SV Union Lind Union Lind
Matchday 25 Spittal SV Spittal 2:3 SV Feldkirchen SV Feldkirchen
Matchday 25 ATSV Wolfsberg ATSV Wolfsberg 3:0 ATUS Ferlach ATUS Ferlach
Matchday 25 Kematen SV Kematen 2:4 SV Telfs Telfs
Matchday 25 Kundl SC Kundl 0:4 FC Zirl Zirl
Matchday 26 Straßwalchen SV Straßwalchen 1:2 Salzburger AK 1914 SAK 1914
Matchday 26 Altenmarkt UFC Altenmarkt 2:2 UFV Thalgau Thalgau
Matchday 4 HPS Helsingin Palloseura 0:4 Etelä-Espoon Pallo EsPa
Matchday 4 Atlantis FC Atlantis FC 4:2 Nummelan Palloseura NuPS
Matchday 4 FC Espoo II FC Espoo II 3:0 FC Finnkurd FC Finnkurd
Matchday 4 Valtti Puotinkylän Valtti 2:2 Jokelan Kisa Jokelan Kisa
Matchday 4 FC Kontu FC Kontu 5:0 FC Kuusysi FC Kuusysi
Matchday 4 Latino Espanol Club Latino Espanol 2:1 MPS/Atletico Malmi Atletico Malmi
Matchday 4 LPS Laajasalon Palloseura 2:1 Tuusulan Palloseura Tuusulan
Semi-Finals Manisa FK Manisa Futbol Kulübü 1:0 Fatih Karagümrük Karagümrük
Semi-Finals Sakaryaspor Sakaryaspor 4:0 Sariyer Sariyer
Semi-Finals AC Libertas AC Libertas 0:4 La Fiorita 1967 La Fiorita
3rd round Barcelona SC Barcelona SC Guayaquil 2:0 Mineros SC Mineros SC
Matchday 13 RFS FK RFS 2:2 FK Metta Metta
Matchday 13 Liepaja FK Liepaja 1:0 FK Jelgava Jelgava
Matchday 10 Than Quang Ninh Than Quang Ninh FC 1:2 Ho Chi Minh City HCM City
Matchday 27 Lions Gibraltar Lions Gibraltar FC 0:1 St Joseph's FC St Joseph's FC
Matchday 15 Armenien U16 Team Armenia U16 3:0 Avan Academy U18 Avan Academy
Matchday 27 KSV Ankerbrot KSV Ankerbrot 1:1 Floridsdorfer AC II FAC II
Matchday 27
Vienna First Vienna FC 4:0 FC Stadlau II Stadlau II
Matchday 22 Wieselburg SC Wieselburg 0:0 SC Rabenstein Rabenstein
Matchday 22 Seitenstetten USC Seitenstetten 2:1 SC Weißenkirchen Weißenkirchen
Matchday 22 Melk SC Melk 5:2 SV Sieghartskirchen Sieghartsk.
Matchday 22 Langenlois USV Langenlois 0:3 SV Haitzendorf Haitzendorf
Matchday 22 Eggenburg SK Eggenburg 1:3 ASV Schrems Schrems
Matchday 22 Wolkersdorf SC Wolkersdorf 0:0 SC Brunn/Gebirge Brunn/Geb.
Matchday 22 Korneuburg SC Korneuburg 1:3 SV Gloggnitz Gloggnitz
Matchday 22 Vösendorf ASV Vösendorf 2:1 FC Mistelbach FC Mistelbach
Matchday 22 Guntramsdorf SVG Guntramsdorf 1:1 ASK Eggendorf Eggendorf
Matchday 17 Copenhagen U19 FC Copenhagen U19 1:4 Odense Boldklub U19 Odense BK U19
Matchday 17 Naesby BK U19 Naesby Boldklub U19 2:4 FC Helsingör U19 Helsingör U19
Matchday 24 FC Roskilde U19 FC Roskilde U19 2:2 Thisted FC U19 Thisted FC U19
Matchday 10 Skála IF Skála IF 1:2 B36 Tórshavn B36 Tórshavn
Matchday 10 ÍF Fuglafjördur ÍF Fuglafjördur 0:4 Víkingur Göta Víkingur Göta
Matchday 23 Schwarzach SV Schwarzach 2:2 UFC Siezenheim Siezenheim
Matchday 34 Oberweikertsh. SC Oberweikertshofen 0:8 FC Memmingen II Memmingen II
Matchday 29 Genoa U19 Genoa Primavera 1:1 Cagliari Primavera Cagliari U19
Matchday 1 Persela Persela Lamongan 1:5 Madura United FC Madura United
Matchday 10 HN Jianye Henan Jianye 0:1 Shanghai SIPG SIPG
Matchday 10 BJ Sinobo Guoan Beijing Sinobo Guoan 2:1 Tianjin Tianhai TJ Tianhai
Matchday 10 WH Zall Wuhan Zall 2:3 Guangzhou Evergrande Taobao GZ Evergrande
Matchday 10 SH Shenhua Shanghai Greenland Shenhua 1:3 Shandong Luneng Taishan SD Luneng
Group Stage Deportivo Cali Deportivo Cali 1:2 Junior FC Junior FC
Group Stage Atl. Nacional Atlético Nacional 1:2 Deportes Tolima Deportes Tolima
Semi-Finals América CF América 0:1 Club León FC León
Matchday 10 KV Kortrijk KV Kortrijk 4:0 Cercle Brugge Cercle Brugge
Matchday 10 Mouscron Royal Excel Mouscron 2:4 Waasland-Beveren Waasl.-Beveren
Matchday 10 Zulte Waregem SV Zulte Waregem 2:1 Royale Union Saint Gilloise Saint Gilloise
Semi-Finals Charlton Charlton Athletic 6:6 on pens Doncaster Rovers Doncaster
Qualifying Round Spezia Calcio Spezia Calcio 1:2 AS Cittadella Cittadella
Matchday 29 Bramfelder SV Bramfelder SV 1:3 Hamm United FC Hamm Utd.
Matchday 29 Klub Kosova Klub Kosova 1:3 TuS Berne TuS Berne
Matchday 29 Rahlstedt Rahlstedter SC 2:0 VfL Lohbrügge Lohbrügge
Montenegro U15 Montenegro U15 0:1 Serbia U15 Serbia U15
Bosnia U15 Bosnia and Herzegovina U15 2:1 North Macedonia U15 Macedonia U15
Ecuador U20 Ecuador U20 0:1 South Korea U20 South Korea U20
Matchday 29 Harburger TB Harburger TB 1:1 SV Halstenbek-Rellingen SV Halstenbek
Matchday 29 FC Elmshorn FC Elmshorn 0:3 FC Türkiye Wilhelmsburg FC Türkiye