For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 8:11:50 PM
Matchday 10 D. Calarasi Dunarea Calarasi 0:2 FC Botosani FC Botosani
Matchday 10 Gaz Metan Gaz Metan Medias 1:1 FC Politehnica Iasi FC Poli Iasi
Semi-Finals Inverness Cal. Inverness Caledonian Thistle FC 0:1 Dundee United FC Dundee United
Matchday 3 Bohemians 1905 FC Bohemians Prag 1905 1:4 1.FK Pribram 1.FK Pribram
Matchday 3 Slovácko 1.FC Slovácko 4:1 Slezsky FC Opava SFC Opava
Matchday 3 MFK Karvina MFK Karvina 3:0 FK Dukla Prag FK Dukla Prague
Matchday 3 Banik Ostrava FC Banik Ostrava 0:1 FC Slovan Liberec Slovan Liberec
Matchday 9 Hammarby Hammarby IF 4:0 Östersunds FK Östersund
Matchday 34 NK Istra NK Istra 1961 0:1 NK Inter Zapresic Inter Zapresic
Matchday 34 NK Rudes NK Rudes 1:4 HNK Hajduk Split Hajduk Split
Matchday 36 Miedz Legnica Miedz Legnica 0:2 Slask Wroclaw Slask Wroclaw
Matchday 36 Z. Sosnowiec Zaglebie Sosnowiec 2:4 Korona Kielce Korona Kielce
Matchday 36 Górnik Zabrze Górnik Zabrze 0:1 Wisla Plock Wisla Plock
Matchday 33 ND Gorica ND Gorica 1:2 NK Rudar Velenje Rudar Velenje
Matchday 34 Septemvri Sofia Septemvri Sofia 3:0 FK Vereya Stara Zagora FK Vereya
Matchday 23 FSV Barleben FSV Barleben 1911 2:2 BSV Halle-Ammendorf Halle-Ammendorf
Matchday 28 RS Berkane Renaissance de Berkane 3:2 Wydad Casablanca Wydad AC
Matchday 28 FAR Rabat FAR Rabat 0:0 Rapide Oued Zem Rapide Oued Zem
Matchday 28 O. Khouribga Olympique Khouribga 2:2 FUS Rabat FUS Rabat
Matchday 28 Kawkab Marrakech Kawkab Marrakech 4:1 Club Athletic Youssoufia Berrechid Berrechid
Matchday 28 Hassania Hassania d'Agadir 1:0 Moghreb Tétouan Moghreb Tétouan
Matchday 28 CR Al Hoceima CR Al Hoceima 1:1 Difaâ El Jadida Difaâ El Jadida
Matchday 32 Pyramids FC Pyramids FC 1:1 Wadi Degla FC Wadi Degla
Matchday 13 Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi 2:3 FC Saburtalo Saburtalo
Matchday 13 WIT Georgia WIT Georgia Tbilisi 0:1 Sioni Bolnisi Sioni Bolnisi
Matchday 3 Guarani Guarani Futebol Clube (SP) 3:2 Esporte Clube Vitória EC Vitória
Group Stage Home Utd. Home United FC 2:0 Kaya FC-Iloilo Kaya FC-Iloilo
Group Stage Lao Toyota Lao Toyota FC 0:3 PSM Makassar PSM Makassar
Group Stage Al-Jaish Al-Jaish SC 2:2 Al-Nejmeh Al-Nejmeh
Group Stage Al-Wehdat Al-Wehdat 2:0 Jerusalem Hilal Al-Quds Jerusalem Hilal
Group Stage Al-Najma Al-Najma 2:1 Al Ittihad Aleppo Al Ittihad Aleppo
Group Stage Al-Kuwait Al-Kuwait Sports Club 1:2 Al-Jazeera (Amman) Al-Jazeera
Matchday 13 Perak TBG Perak TBG FC 3:1 PKNP FC PKNP FC
Matchday 13 Terengganu FC Terengganu FC 3:5 Petaling Jaya City FC PJ City
Matchday 13 Kuala Lumpur FA Kuala Lumpur FA 2:1 PKNS FC PKNS FC
Matchday 13 Johor DT Johor Darul Ta'zim FC 2:0 Pahang FA Pahang FA
Semi-Finals
West Brom West Bromwich Albion 3:4 on pens Aston Villa Aston Villa
Matchday 35 Pandurii T.-Jiu Pandurii Targu Jiu 0:2 CF Chindia Targoviste Chindia
Matchday 27 Vikt. Plzen U19 FC Viktoria Plzen U19 1:2 SK Slavia Prag U19 SK Slavia Prag U19
Matchday 31 Silkeborg IF Silkeborg IF 2:2 Viborg FF Viborg FF
Matchday 8 Halmstad Halmstads BK 1:2 GAIS Göteborg GAIS
Matchday 26 Hertha Wels WSC Hertha Wels 4:3 Wolfsberger AC II Wolfsberg II
Matchday 26 Stadl-Paura ATSV Stadl-Paura 1:3 SV Allerheiligen Allerheiligen
Matchday 26 Sturm Graz II SK Sturm Graz II 4:2 Union Vöcklamarkt Vöcklamarkt
Matchday 26 Bad Gleichenb. TuS Bad Gleichenberg 4:1 FC Gleisdorf 09 FC Gleisdorf 09
Matchday 26 Deutschlandsbg. Deutschlandsberger SC 2:1 SC Weiz SC Weiz
Matchday 26 Grazer AK 1902 Grazer AK 1902 1:0 Union Gurten Gurten
Matchday 26 SC Kalsdorf SC Kalsdorf 3:1 FC Wels FC Wels
Matchday 26 Lendorf FC Lendorf 2:2 VST Völkermarkt Völkermarkt
Matchday 30 SC Ortmann SC Ortmann 2:2 SCU Kilb Kilb
Matchday 25 ESV St. Michael ESV St. Michael 3:1 SV Frauental Frauental
Matchday 25 Heiligenkreuz TUS Heiligenkreuz am Waasen 2:2 USV Mettersdorf Mettersdorf
Matchday 25 St. Anna/Aigen USV St. Anna/Aigen 4:1 SK Fürstenfeld Fürstenfeld
Matchday 25 Lebring SV Lebring 1:1 USV Gnas Gnas
Matchday 25 DSV Leoben Donawitzer SV Leoben 3:0 FC Bad Radkersburg Bad Radkersburg
Matchday 25 Pöllau TSV Pöllau 1:1 SC Liezen Liezen
Matchday 25 Bruck/Mur SC Bruck/Mur 0:0 SV Wildon Wildon
Matchday 25 Lafnitz II SV Lafnitz II 2:1 ASK Voitsberg Voitsberg
Matchday 24 Völs Völser SV 2:4 WSG Tirol II Tirol II
Matchday 19 Stmk.-Sturm U18 AKA Steiermark - Sturm Graz U18 2:1 AKA St. Pölten U18 St. Pölten U18
Matchday 4 Ekenäs IF II Ekenäs IF II 2:0 SexyPöxyt SexyPöxyt
Matchday 27 Arka Gdynia U19 Arka Gdynia U19 2:1 Pogon Szczecin U19 Pogon U19
Matchday 13 Uni. Católica CD Universidad Católica 2:0 CD Olmedo CD Olmedo
3rd round Orense Orense SC 0:0 Independiente del Valle Independiente
Matchday 19 FC Hound Dogs FC Hound Dogs 1:1 FC College 1975 FC College 1975
Matchday 33 Ararat Yerevan FC Ararat Yerevan 1:0 FC Lori Vanadzor Lori Vanadzor
Matchday 33 Gandzasar Gandzasar Kapan 0:1 FC Noah Erewan FC Noah
Matchday 17 Banants U18 Banants Erewan U18 0:2 FC Pyunik-2 U18 FC Pyunik-2 U18
Matchday 17 Ararat-Arm. U18 FC Ararat-Armenia U18 1:3 FC Pyunik Erewan U18 FC Pyunik U18
Matchday 17 Alashkert U18 Alashkert U18 0:3 Avan Academy U18 Avan Academy
Matchday 5 Trans Narva U19 JK Trans Narva U19 3:1 Rakvere JK Tarvas U19 JK Tarvas U19
Matchday 5 FC Nomme U19 FC Nomme United U19 2:0 Levadia Tallinn U19 Levadia U19
Matchday 5 FCI Tallinn U19 FCI Tallinn U19 5:1 FC Flora Tallinn U19 FC Flora U19
Matchday 5 JK Tammeka U19 Jalgpallikool Tammeka U19 2:0 JK Tabasalu U19 Tabasalu U19
Quarter-Finals Almagro Club Almagro 2:2 Gimnasia y Esgrima de Mendoza GyE Mendoza
Group Stage Deportes Tolima Deportes Tolima 1:1 Deportivo Cali Deportivo Cali
Semi-Finals Stuttgart U19 VfB Stuttgart U19 0:0 VfL Wolfsburg U19 Wolfsburg U19
First Round
RKC Waalwijk RKC Waalwijk 3:0 NEC Nijmegen NEC Nijmegen
First Round Almere City Almere City FC 1:2 SC Cambuur-Leeuwarden SC Cambuur
Matchday 9 Saint Gilloise Royale Union Saint Gilloise 2:0 KV Kortrijk KV Kortrijk
Matchday 9 Cercle Brugge Cercle Brugge 0:3 Royal Excel Mouscron Mouscron
Matchday 9 Waasl.-Beveren Waasland-Beveren 0:5 SV Zulte Waregem Zulte Waregem
final Annan Athletic Annan Athletic FC 1:0 Clyde FC Clyde FC
Montenegro U15 Montenegro U15 2:0 Bosnia and Herzegovina U15 Bosnia U15
Macedonia U15 North Macedonia U15 1:5 Serbia U15 Serbia U15
Belgium U18 Belgium U18 0:3 Germany U18 Germany U18
Hungary U18 Hungary U18 1:0 Switzerland U18 Switzerland U18
Bosnia U18 Bosnia and Herzegovina U18 1:0 Montenegro U18 Montenegro U18
Switzerland U16 Switzerland U16 3:1 Georgia U16 Georgia U16