For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 8:03:10 PM
Matchday 28 SV DFS SV DFS Opheusden 5:0 Xerxes DZB Xerxes DZB
Matchday 28 Gravenzande FC 's-Gravenzande 2:1 FC Rijnvogels Rijnvogels
Matchday 28 SV Nootdorp SV Nootdorp 2:1 Achilles Veen Achilles Veen
Matchday 28 SC Feyenoord SC Feyenoord Rotterdam 3:1 VV Spijkenisse Spijkenisse
Matchday 28 Smitshoek VV Smitshoek 1:1 AVV Swift Swift
Matchday 28 Ter Leede VV Ter Leede 2:0 CVV de Jodan Boys Jodan Boys
Matchday 28 RKAV Volendam RKAV Volendam 0:1 VV Capelle VV Capelle
Matchday 28 Den Bosch U21 FC Den Bosch U21 0:1 VV Zwaluwen Vlaardingen Zwaluwen
Matchday 28 ACV Assen ACV Assen 0:4 Excelsior '31 Rijssen Excelsior '31
Matchday 28 Berkum VV Berkum 2:1 WHC Wezep WHC Wezep
Matchday 28 SDC Putten SDC Putten 0:1 AZSV Aalten AZSV Aalten
Matchday 28 Staphorst VV Staphorst 1:1 Flevo Boys Emmeloord Flevo Boys
Matchday 28 DETO VV DETO Twenterand 0:2 SC Genemuiden Genemuiden
Matchday 28 SVZW Wierden SVZW Wierden 3:4 Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk
Matchday 28 VV Duno VV Duno Doorwerth 3:1 VV Buitenpost Buitenpost
Matchday 28 SV Urk SV Urk 2:0 CSV Apeldoorn CSV Apeldoorn
Final Aves U23 CD Aves U23 2:0 Rio Ave FC U23 Rio Ave U23
Matchday 32 Meiendorfer SV Meiendorfer SV 0:7 Niendorfer TSV Niendorfer TSV
Matchday 32 SV Curslack-N. SV Curslack-Neuengamme 3:4 HSV Barmbek-Uhlenhorst Barmbek-U.
Matchday 33
TSG Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim 0:1 SV Werder Bremen Werder Bremen
Matchday 33
Bor. Dortmund Borussia Dortmund 3:2 Fortuna Düsseldorf F. Düsseldorf
Matchday 33
Bay. Leverkusen Bayer 04 Leverkusen 1:1 FC Schalke 04 FC Schalke 04
Matchday 33
RB Leipzig RB Leipzig 0:0 Bayern Munich Bayern Munich
Matchday 33
VfB Stuttgart VfB Stuttgart 3:0 VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
Matchday 33
FC Augsburg FC Augsburg 3:4 Hertha BSC Hertha BSC
Matchday 33
Hannover 96 Hannover 96 3:0 SC Freiburg SC Freiburg
Matchday 33
1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg 0:4 Borussia Mönchengladbach Bor. M'gladbach
Matchday 37
Hallescher FC Hallescher FC 1:0 Eintracht Braunschweig E. Braunschweig
Matchday 37
Energie Cottbus FC Energie Cottbus 2:1 VfR Aalen VfR Aalen
Matchday 37
Hansa Rostock FC Hansa Rostock 1:1 KFC Uerdingen 05 KFC Uerdingen
Matchday 37
Wehen Wiesbaden SV Wehen Wiesbaden 1:0 VfL Osnabrück VfL Osnabrück
Matchday 37
Unterhaching SpVgg Unterhaching 3:0 Sportfreunde Lotte SF Lotte
Matchday 37
Würzb. Kickers Würzburger Kickers 2:0 1.FC Kaiserslautern 1.FC K'lautern
Matchday 37
SV Meppen SV Meppen 0:1 FC Carl Zeiss Jena Carl Zeiss Jena
Matchday 37
1860 Munich TSV 1860 Munich 3:2 SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln
Matchday 37
Sonnenhof-Gr. SG Sonnenhof Großaspach 5:2 FSV Zwickau FSV Zwickau
Matchday 37
Preußen Münster Preußen Münster 1:4 Karlsruher SC Karlsruher SC
Matchday 5 FC Encamp FC Encamp 4:1 FC Ordino FC Ordino
Matchday 5 Lusitanos FC Lusitanos 0:0 UE Escale Santa Coloma Santa Coloma
Matchday 36 Atalanta Atalanta BC 2:1 Genoa CFC Genoa
Matchday 36 Cagliari Calcio Cagliari Calcio 1:2 SS Lazio Lazio
Matchday 36 Fiorentina ACF Fiorentina 0:1 AC Milan AC Milan
Matchday 36 SCO Angers SCO Angers 1:2 Paris Saint-Germain Paris SG
Matchday 36 SC Amiens SC Amiens 0:0 FC Toulouse Toulouse
Matchday 36 SM Caen SM Caen 3:2 Stade Reims Reims
Matchday 36 Dijon FCO Dijon 2:1 RC Strasbourg Alsace R. Strasbourg
Matchday 36 OGC Nice OGC Nice 1:1 FC Nantes FC Nantes
Matchday 36 Nîmes Olympique Nîmes Olympique 1:0 AS Monaco Monaco
Matchday 28 Akhmat II Akhmat Grozny II 1:2 Krylya Sovetov Samara II KS Samara II
Matchday 28 Spartak II Spartak Moskow II 1:0 FK Ufa II Ufa II
Matchday 28 Zenit II Zenit St. Petersburg II 1:1 CSKA Moscow II CSKA Moscow II
Matchday 28 Enisey Enisey Krasnoyarsk 0:4 FK Krasnodar Krasnodar
Matchday 28 Akhmat Grozny Akhmat Grozny 2:1 Krylya Sovetov Samara KS Samara
Matchday 30
SCR Altach SC Rheindorf Altach 2:2 FC Admira Wacker Mödling Admira Wacker
Matchday 30
TSV Hartberg TSV Hartberg 2:1 SV Mattersburg SV Mattersburg
Matchday 30
Rapid Vienna Rapid Vienna 1:0 FC Wacker Innsbruck FC Wacker
Matchday 32 Fenerbahce U21 Fenerbahce SK U21 2:1 Akhisarspor U21 Akhisarspor U21
Matchday 32 C. Rizespor U21 Caykur Rizespor U21 0:8 Galatasaray SK U21 Galatasaray U21
Matchday 32 Besiktas U21 Besiktas JK U21 2:1 Alanyaspor U21 Alanyaspor U21
Matchday 32 Göztepe U21 Göztepe U21 0:0 Sivasspor U21 Sivasspor U21
Matchday 32 Ankaragücü U19 MKE Ankaragücü U19 1:6 Istanbul Basaksehir FK U19 Basaksehir U19
Matchday 32 Akhisarspor U19 Akhisarspor U19 0:4 Fenerbahce SK U19 Fenerbahce U19
Matchday 32 Alanyaspor U19 Alanyaspor U19 0:0 Besiktas JK U19 Besiktas U19
Matchday 32 Sivasspor U19 Sivasspor U19 1:4 Göztepe U19 Göztepe U19
Matchday 32 BB Erzurum U19 Büyüksehir Belediye Erzurumspor U19 1:1 Yeni Malatyaspor U19 Y. Malatya U19
Matchday 32 Kasimpasa U19 Kasimpasa U19 5:1 Kayserispor U19 Kayserispor U19
Matchday 32 Trabzonspor U19 Trabzonspor U19 1:2 Konyaspor U19 Konyaspor U19
Matchday 32 Galatasaray U19 Galatasaray SK U19 2:1 Caykur Rizespor U19 C. Rizespor U19
Matchday 32 Bursaspor U19 Bursaspor U19 1:1 Antalyaspor U19 Antalyaspor U19
Matchday 32 C. Rizespor Caykur Rizespor 2:3 Galatasaray SK Galatasaray
Matchday 32 Fenerbahce Fenerbahce SK 2:1 Akhisarspor Akhisarspor
Matchday 32 Göztepe Göztepe 3:3 Sivasspor Sivasspor
Matchday 33
NE Xamax Neuchâtel Xamax FCS 1:2 FC Zürich FC Zürich
Matchday 33
FC Thun FC Thun 1:0 FC Lugano FC Lugano
Matchday 9 Sepsi Sf. Gh. Sepsi Sf. Gheorghe 1:5 FCSB FCSB
Matchday 9 FC Hermannstadt FC Hermannstadt 1:0 Concordia Chiajna Chiajna
Matchday 9 FC Poli Iasi FC Politehnica Iasi 4:0 Dunarea Calarasi D. Calarasi
Matchday 33 Santa Clara CD Santa Clara 4:4 CD Feirense Feirense
Matchday 33 Portimonense Portimonense SC 3:2 CS Marítimo Marítimo
Matchday 33 Boavista Boavista Porto FC 4:2 SC Braga Braga
Matchday 33 Sporting CP Sporting CP 1:1 CD Tondela Tondela
Matchday 4 Kilmarnock FC Kilmarnock FC 1:0 Hibernian FC Hibernian FC
Matchday 4 Livingston FC Livingston FC 0:1 Dundee FC Dundee FC
Matchday 4 St. Johnstone St. Johnstone FC 2:0 Motherwell FC Motherwell FC
Quarter-Finals Inverness Cal. Inverness Caledonian Thistle FC 1:1 Ayr United FC Ayr United
Matchday 6 FK Mariupol FK Mariupol 2:0 FK Lviv FK Lviv
Matchday 6 Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv 1:1 Zorya Luhansk Zorya Luhansk
Matchday 6 Shakhtar D. Shakhtar Donetsk 2:1 FK Oleksandria FK Oleksandria
Matchday 2 RE Virton Royal Excelsior Virton 3:1 KSK Lierse Kempenzonen KSK Lierse Kem.
Matchday 2 SK Deinze KMSK Deinze 3:0 KVV Thes Sport Thes Sport
Matchday 2 SFC Opava Slezsky FC Opava 3:2 FK Dukla Prag FK Dukla Prague
Matchday 2 1.FK Pribram 1.FK Pribram 1:0 MFK Karvina MFK Karvina
Matchday 2 Bohemians 1905 FC Bohemians Prag 1905 0:0 1.FC Slovácko Slovácko
Matchday 2 FK Jablonec FK Jablonec 2:0 FC Banik Ostrava Banik Ostrava
Matchday 2 Sparta Praha AC Sparta Praha 1:0 FC Slovan Liberec Slovan Liberec
Matchday 7 Lillestrøm SK Lillestrøm SK 1:1 Rosenborg BK Rosenborg BK
Matchday 8 Östersund Östersunds FK 1:1 BK Häcken Häcken
Matchday 8 Kalmar FF Kalmar FF 1:0 Helsingborgs IF Helsingborg
Matchday 8 AFC Eskilstuna Athletic Eskilstuna 0:0 Falkenbergs FF Falkenberg
Matchday 8 GIF Sundsvall GIF Sundsvall 1:2 Örebro SK Örebro SK
Matchday 36 Mladost FK Mladost Lucani 1:1 FK Cukaricki Cukaricki
Matchday 36 Napredak FK Napredak Krusevac 3:3 FK Radnicki Nis Radnicki Nis
Matchday 36 Vojvodina FK Vojvodina Novi Sad 1:2 FK Partizan Belgrade Partizan
Matchday 36 Dinamo Vranje FK Dinamo Vranje 2:1 FK Spartak Subotica Spartak
Matchday 36 Vozdovac FK Vozdovac 1:0 OFK Backa Backa
Matchday 36 Zemun FK Zemun 2:1 FK Radnik Surdulica Radnik
Matchday 36 Macva FK Macva Sabac 0:0 FK Rad Rad
First Round Radnicki K. FK Radnicki 1923 Kragujevac 6:3 on pens FK Metalac Gornji Milanovac Metalac
First Round Indjija FK Indjija 2:1 FK Zlatibor Cajetina Zlatibor
Matchday 33 NK Lokomotiva NK Lokomotiva Zagreb 0:4 NK Osijek NK Osijek
Matchday 33 HNK Rijeka HNK Rijeka 0:0 GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Matchday 7 FC Honka FC Honka 1:1 Vaasan Palloseura VPS
Matchday 7 Kokkolan PV Kokkolan Pallo-Veikot 0:0 FC Lahti FC Lahti
Matchday 7 HJK Helsinki HJK Helsinki 2:2 SJK Seinäjoki SJK Seinäjoki
Matchday 3 AC Barca AC Barca 2:2 SC Riverball SC Riverball
Matchday 35 Slask Wroclaw Slask Wroclaw 2:1 Wisla Plock Wisla Plock
Matchday 35 Miedz Legnica Miedz Legnica 0:1 Górnik Zabrze Górnik Zabrze
Matchday 35 Cracovia Kraków Cracovia Kraków 1:0 Lech Poznan Lech Poznan
Matchday 28 Litex Lovetch FC Litex Lovetch 1:2 PFC Montana PFC Montana
Matchday 28 PFK Nesebar PFK Nesebar 3:0 Lokomotiv Sofia Lok. Sofia
Matchday 28 OFK Pirin OFK Pirin Blagoevgrad 2:1 Chernomorets Balchik C. Balchik
Matchday 28 Kariana Erden Kariana Erden 2:0 PFK Dobrudzha Dobrich Dob. Dobrich
Matchday 28 Arda Kardzhali FK Arda Kardzhali 2:0 OFK Pomorie Pomorie
Matchday 32 NK Krsko NK Krsko 0:3 NS Mura NS Mura
Matchday 32 NK Maribor NK Maribor 0:3 NK Olimpija Ljubljana NK Olimpija
Matchday 33 Botev Plovdiv Botev Plovdiv 0:1 PFC Beroe Stara Zagora PFC Beroe Stara Zagora
Matchday 33 CSKA Sofia CSKA Sofia 0:0 PFK Ludogorets Razgrad Ludogorets
Matchday 32 Újpest FC Újpest FC 0:1 Puskás Akadémia FC Puskás AFC
Matchday 32 Honvéd Budapest Honvéd FC 4:4 Diósgyőri VTK Diósgyőr
Matchday 32 Fehérvár MOL Fehérvár FC 4:2 MTK Budapest MTK Budapest
Matchday 32 Mezőkövesd Mezőkövesd Zsóry FC 1:0 Szombathelyi Haladás Haladás
Matchday 32 Paksi FC Paksi FC 1:0 Kisvárda FC Kisvárda
Matchday 32 Ferencváros Ferencvárosi TC 2:1 Debreceni VSC Debrecen
Matchday 8 Slo. Bratislava Slovan Bratislava 6:2 MSK Zilina MSK Zilina
Matchday 8 Michalovce MFK Zemplin Michalovce 0:3 MFK Ruzomberok Ruzomberok
Matchday 8 Dunajska Streda DAC Dunajska Streda 3:4 SKF Sered SKF Sered
Matchday 8 Zlate Moravce FC ViOn Zlate Moravce-Vrable 2:1 AS Trencin AS Trencin
Matchday 8 Spartak Trnava Spartak Trnava 3:1 FK Zeleziarne Podbrezova Podbrezova
Matchday 8 FC Nitra FC Nitra 2:3 FK Senica FK Senica
Matchday 28 TSV Altenholz TSV Altenholz 6:2 Büdelsdorfer TSV Büdelsd. TSV
Matchday 28 Nordmark Satrup TSV Nordmark Satrup 1:2 MTSV Hohenwestedt Hohenwestedt
Matchday 28 Osterrönfeld Osterrönfelder TSV 4:1 IF Stjernen Flensborg IF Stjernen
Matchday 28 BSC Brunsbüttel BSC Brunsbüttel 1:7 Husumer SV Husumer SV
Matchday 31 SC Gitter SC Gitter 2:1 Lehndorfer TSV Lehndorfer TSV
Matchday 27 Haldensleber SC Haldensleber SC 1:1 SV Kelbra SV Kelbra
Matchday 27 Romonta Amsdorf 1.FC Romonta Amsdorf 2:0 SV Eintracht Elster Eintr. Elster
Matchday 27 Bitterfeld-W. 1.FC Bitterfeld-Wolfen 3:0 SV Edelweiß Arnstedt Edelw. Arnstedt
Matchday 27 SV Dessau 05 SV Dessau 05 0:1 SV 1890 Westerhausen SV Westerhausen
Matchday 27 IMO Merseburg VfB IMO Merseburg 3:0 SG Rot-Weiß Thalheim RW Thalheim
Matchday 33 Vorw. Röslau FC Vorwärts Röslau 0:2 1.SC Feucht 1.SC Feucht
Matchday 33 TSV Kornburg TSV Kornburg 3:2 SV Friesen SV Friesen
Matchday 33 Quelle Fürth SG Quelle Fürth 3:1 1.FC Herzogenaurach 1.FC H'aurach
Matchday 33 TSV Neudrossenfeld TSV Neudrossenfeld 3:1 TSV Buch (Bay.) TSV Buch
Matchday 33 SV Mitterteich SV Mitterteich 1:0 SV Memmelsdorf SV Memmelsdorf
Matchday 33 SC 04 Schwabach SC 04 Schwabach 5:1 Baiersdorfer SV Baiersdorfer SV
Matchday 33 Eintr. Bamberg FC Eintracht Bamberg 5:0 SpVgg Selbitz SpVgg Selbitz
Matchday 33 SC Groß'lohe SC Großschwarzenlohe 2:0 FC Coburg FC Coburg
Matchday 33 FC Lichtenfels 1.FC Lichtenfels 3:0 TSV Sonnefeld TSV Sonnefeld
Matchday 25 Einheit Kamenz SV Einheit Kamenz 0:0 FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz
Matchday 25 Eintr. Niesky FV Eintracht Niesky 4:0 SSV Markranstädt Markranstädt
Matchday 25 Großenhainer FV Großenhainer FV 1990 1:3 FC Grimma FC Grimma
Matchday 25 Radebeuler BC Radebeuler BC 08 0:0 SG Taucha 99 SG Taucha 99
Matchday 33 VfB Hallbergmoos VfB Hallbergmoos 2:1 SC Eintracht Freising SE Freising
Matchday 33 SpVgg Landshut SpVgg Landshut 3:0 TSV Neuried TSV Neuried
Matchday 33 SB Traunstein SB Chiemgau Traunstein 2:1 SV Erlbach SV Erlbach
Matchday 33 SB Rosenheim Sportbund DJK Rosenheim 0:1 Eintracht Karlsfeld E. Karlsfeld
Matchday 33 Simbach ASCK Simbach 0:3 TSV 1880 Wasserburg TSV Wasserburg
Matchday 33 TSV Grünwald TSV Grünwald 1:1 FC Töging FC Töging
Matchday 33 TSV Kastl TSV Kastl 3:0 TSV Bogen TSV Bogen
Matchday 33 Pfarrkirchen TuS 1860 Pfarrkirchen 1:3 ASV Dachau ASV Dachau
Matchday 33 FC Deisenhofen FC Deisenhofen 2:0 FC Moosinning FC Moosinning
Matchday 26 TSV Essingen TSV Essingen 1:0 Calcio Leinfelden-Echterdingen L-Echterdingen
Matchday 26 Sindelfingen VfL Sindelfingen 7:0 FC 07 Albstadt FC 07 Albstadt
Matchday 26 FSV Hollenbach FSV Hollenbach 3:1 VfB Neckarrems VfB Neckarrems
Matchday 26 Dorfmerkingen Sportfreunde Dorfmerkingen 0:1 VfL Nagold VfL Nagold
Matchday 26 FC Wangen 05 FC Wangen 05 4:0 FV Löchgau FV Löchgau
Matchday 26 Olymp. Laupheim FV Olympia Laupheim 0:1 TSG Tübingen TSG Tübingen
Matchday 27 Woltmershausen TS Woltmershausen 4:0 TSV Osterholz-Tenever OT Bremen
Matchday 28 MSV Pampow MSV Pampow 10:0 SV Hanse Neubrandenburg 01 SV Hanse 01
Matchday 28 FCM Schwerin FC Mecklenburg Schwerin 4:1 1.FC Neubrandenburg 04 Neubrandenburg
Matchday 28 TSV Bützow TSV Bützow 3:1 SG Aufbau Boizenburg SGA Boizenburg
Matchday 28 SV Pastow SV Pastow 4:0 FSV Malchin FSV Malchin
Matchday 28 Rostocker FC Rostocker FC 1895 3:0 TSV 1860 Stralsund TSV Stralsund
Matchday 28 Grimmener SV Grimmener SV 0:3 FC Förderkader René Schneider FC Förderkader
Matchday 28 E. Ueckermünde FSV Einheit Ueckermünde 1:2 Güstrower SC 09 Güstrower SC
Matchday 33 SC Ettmannsdorf SC Ettmannsdorf 0:2 TSV Waldkirchen TSV Waldkirchen
Matchday 33 SV Etzenricht SV Etzenricht 8:0 SV Hutthurm SV Hutthurm
Matchday 33 VfB Bach VfB Bach 2:5 FC Sturm Hauzenberg St. Hauzenberg
Matchday 33 1.FC Passau 1.FC Passau 0:1 ASV Cham ASV Cham
Matchday 33 SpVgg Weiden SpVgg SV Weiden 1:2 SV Donaustauf SV Donaustauf
Matchday 33 FC Tegernheim FC Tegernheim 6:0 1.FC Bad Kötzting Bad Kötzting
Matchday 33 SpVgg Pfreimd SpVgg Pfreimd 0:1 ASV Burglengenfeld Burglengenfeld
Matchday 33 TSV Kareth TSV Kareth-Lappersdorf 3:2 TSV Bad Abbach TSV Bad Abbach
Matchday 28 ASV Fußgönheim ASV Fußgönheim 3:1 Eintracht Bad Kreuznach Bad Kreuznach
Matchday 28 SV Morlautern SV Morlautern 2:1 TuS Marienborn TuS Marienborn
Matchday 28 FC Dornbreite FC Dornbreite Lübeck 3:0 TSG Concordia Schönkirchen C. Schönkirchen
Matchday 28 Oldenburger SV Oldenburger SV 4:1 TSV Klausdorf TSV Klausdorf
Matchday 28 Phönix Lübeck 1.FC Phönix Lübeck 4:3 SpVg Eidertal Molfsee SpVg Eidertal
Matchday 25 E. Eisenberg SV Eintracht Eisenberg 3:0 Eintracht Sondershausen Sondershausen
Matchday 25 FSV Martinroda FSV Martinroda 2:2 FSV Preußen Bad Langensalza Bad Langensalza
Matchday 25 FC Fahner Höhe FC An der Fahner Höhe 1:2 SC 1903 Weimar SC 1903 Weimar
Matchday 25 Schott Jena SV Schott Jena 3:0 ZFC Meuselwitz II Meuselwitz II
Matchday 25 SV Ehrenhain SV Ehrenhain 1:2 SV 09 Arnstadt SV 09 Arnstadt
Matchday 25 Thüringen Weida FC Thüringen Weida 2:1 VfL Meiningen VfL Meiningen
Matchday 25 SpVgg Geratal SpVgg Geratal 1:1 1.SC 1911 Heiligenstadt Heiligenstadt
Matchday 26 GW Brieselang Grün-Weiß Brieselang 0:2 SV Grün-Weiß Lübben GW Lübben
Matchday 26 Petershagen-E. Blau-Weiß Petershagen-Eggersdorf 1:1 TuS Sachsenhausen Sachsenhausen
Matchday 26 Oranienburg Oranienburger FC Eintracht 2:2 SV Falkensee/Finkenkrug SV Falkensee/F.
Matchday 26 Pr. Eberswalde Preussen Eberswalde 2:2 FC Eisenhüttenstadt E'hüttenstadt
Matchday 26 Einheit Bernau TSG Einheit Bernau 1:3 SV Victoria Seelow Victoria Seelow
Matchday 26 BSC Preußen 07 BSC Preußen 07 Blankenfelde-Mahlow 0:2 1.FC Frankfurt (Oder) 1.FC Frankfurt
Matchday 26 Werderaner FC Werderaner FC Viktoria 1920 1:2 FSV Bernau FSV Bernau
Matchday 32 SV 07 Eschwege SV 07 Eschwege 0:8 OSC Vellmar OSC Vellmar
Matchday 32 SSV Sand SSV Sand 0:4 FC Britannia Eichenzell Eichenzell
Matchday 32 B. Neunkirchen Borussia Neunkirchen 1:0 SV Auersmacher Auersmacher
Matchday 32 Quierschied SpVgg Quierschied 3:2 FV Eppelborn FV Eppelborn
Matchday 32 FC Homburg II FC 08 Homburg II 1:1 FSG Ottweiler/Steinbach FSG Steinbach
Matchday 29 Erlenbach SV Erlenbach 1:3 TSV Lengfeld (Bay.) TSV Lengfeld
Matchday 29 Feuchtwangen TuS Feuchtwangen 1:1 SC Aufkirchen SC Aufkirchen
Matchday 29 1.FC Geesdorf 1.FC Geesdorf 3:5 TuS Röllbach TuS Röllbach
Matchday 29 TSV Karlburg TSV Karlburg 3:0 SV Euerbach-Kützberg SV Euerbach-K.
Matchday 29 TG Höchberg TG Höchberg 3:0 Alemannia Haibach Alem. Haibach
Matchday 29 1.FC Fuchsstadt 1.FC Fuchsstadt 3:5 TSV Kleinrinderfeld Kleinrinderfeld
Matchday 29 Schwebenried DJK Schwebenried 0:1 Viktoria Kahl Viktoria Kahl
Matchday 29 ASV Rimpar ASV Rimpar 0:2 TSV Unterpleichfeld Unterpleichfeld
Matchday 27 Rotenburger SV Rotenburger SV 1:0 Teutonia Uelzen Teutonia Uelzen
Matchday 27 TuSG Ritterhude TuSG Ritterhude 0:3 SV Blau-Weiß Bornreihe BW Bornreihe
Matchday 27 HSC/BW Tündern HSC/BW Tündern 3:0 OSV Hannover OSV Hannover
Matchday 27 MTV Almstedt MTV Almstedt 2:1 SV Brigitta-Elwerath Steimbke SV BE Steimbke
Matchday 32 FSV Fernwald FSV Fernwald 5:0 TSV Bicken TSV Bicken
Matchday 32 Langenaubach SSV Langenaubach 2:5 VfB Marburg VfB Marburg
Matchday 32 SV Altwiedermus SV Altwiedermus 0:3 Eintracht Wald-Michelbach Wald-Michelbach
Matchday 4 Fluminense Fluminense Football Club 0:1 Botafogo Rio de Janeiro Botafogo
Matchday 11 Vancouver Vancouver Whitecaps FC 1:0 Portland Timbers Timbers
Matchday 11 Cincinnati FC Cincinnati 2:1 Montreal Impact Montreal Impact
Matchday 11 FC Dallas FC Dallas 1:3 New York Red Bulls NY Red Bulls
Matchday 11 Toronto FC Toronto FC 1:2 Philadelphia Union Philadelphia
Matchday 11 LA Galaxy Los Angeles Galaxy 0:2 New York City FC NYCFC
Matchday 11 Sagan Tosu Sagan Tosu 3:1 Gamba Osaka Gamba Osaka
Matchday 11 Cerezo Osaka Cerezo Osaka 3:0 Yokohama F. Marinos Yokohama F. M.
Matchday 13 V-V. Nagasaki V-Varen Nagasaki 3:2 Albirex Niigata Albirex Niigata
Matchday 13 Tokyo Verdy Tokyo Verdy 3:2 Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
Matchday 13 Reno. Yamaguchi Renofa Yamaguchi 2:2 Omiya Ardija Omiya Ardija
Matchday 13 FC Ryukyu FC Ryukyu 1:0 Mito HollyHock Mito HollyHock
Matchday 29 Faisaly Al-Faisaly Harmah 1:4 Al-Ahli Jeddah Ahli
Matchday 29 Shabab Al-Shabab Riyadh 0:0 Al-Taawon Taawon
Matchday 29 Al-Wahda Al-Wahda Mekka 4:0 Al Qadisiyah FC Al Qadisiyah
Matchday 29 Al-Raed Al-Raed 0:0 Al-Feiha FC Al-Feiha
Matchday 29 Al-Hazm Al-Hazm 0:3 Al-Nassr FC Al-Nassr
Matchday 29 Al-Batin Al-Batin 0:1 Ohod Al-Medina Ohod Al-Medina
Matchday 29 Ittihad Al-Ittihad Jeddah 6:2 Al-Fateh Al-Fateh
Matchday 29 Al-Ettifaq Al-Ettifaq 0:1 Al-Hilal Riyadh Hilal
Matchday 3 ÍBV ÍBV Vestmannaeyjar 2:2 UMF Grindavík Grindavík
Matchday 3 Valur Valur Reykjavík 1:2 ÍA Akranes ÍA Akranes
Matchday 2 Haukar Haukar Hafnarfjördur 0:0 UMF Víkingur Ólafsvík Víkingur Ó.
Matchday 2 Njardvik UMF Njardvik 0:2 Thór Akureyri Thór
Matchday 2 Magni ÍF Magni Grenivík 1:3 Keflavík ÍF Keflavík ÍF
Matchday 23 Sarajevo U19 FK Sarajevo Academy U19 3:0 NK Celik Zenica U19 NK Celik U19
Matchday 23 Zr. Mostar U19 HSK Zrinjski Mostar U19 5:1 FK Velez Mostar U19 V. Mostar U19
Matchday 29 Celik U17 NK Celik Zenica U17 2:0 NK GOSK Gabela U17 GOSK U17
Matchday 29 Siroki B. U17 NK Siroki Brijeg U17 3:0 FK Sloboda Tuzla U17 Sloboda T U17
Matchday 18 Metropolitanos Metropolitanos FC 0:1 Atlético Venezuela Atl. Venezuela
Matchday 18 Carabobo FC Carabobo FC 1:1 Mineros de Guayana Mineros
Matchday 31 Sloboda Tuzla FK Sloboda Tuzla 1:2 FK Krupa na Vrbasu FK Krupa
Matchday 31 Mladost Kakanj FK Mladost Doboj-Kakanj 1:0 NK Siroki Brijeg Siroki Brijeg
Matchday 31 Radnik Bijelj. FK Radnik Bijeljina 0:1 FK Zeljeznicar Sarajevo Zeljeznicar
Matchday 31 Celik Zenica NK Celik Zenica 0:1 HSK Zrinjski Mostar Zrinjski Mostar
Matchday 31 FK Tuzla City FK Tuzla City 1:0 FK Sarajevo FK Sarajevo
Matchday 31 Zvijezda 09 FK Zvijezda 09 2:1 NK GOSK Gabela GOSK Gabela
Matchday 24 Al-Wahda FC Al-Wahda FC Abu Dhabi 3:1 Ajman Club Ajman Club
Matchday 24 Al-Wasl Al-Wasl Sports Club 3:2 Sharjah Cultural Sports Club Sharjah FC
Matchday 24 Dibba Fujairah Dibba Al-Fujairah 0:2 Al-Ain FC Al-Ain FC
Matchday 7 Dnyapro Mogilev Dnyapro Mogilev 0:3 Neman Grodno Neman Grodno
Matchday 7 Isloch Isloch Minskiy Rayon 2:1 Energetik-BGU Minsk Energetik-BGU
Matchday 7 Dynamo Brest Dynamo Brest 4:0 FK Gorodeya Gorodeya
Matchday 7 Torpedo Zhodino Torpedo-BelAZ Zhodino 1:0 FK Slutsk FK Slutsk
Matchday 10 Riteriai FK Riteriai 1:0 Zalgiris Vilnius Zalgiris
Matchday 10 Kauno Zalgiris FK Kauno Zalgiris 0:3 Suduva Marijampole Suduva
Matchday 26 Velez Mostar FK Velez Mostar 3:0 HNK Orasje HNK Orasje
Matchday 26 FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj 1:1 NK Vitez NK Vitez
Matchday 26 Slaven Zivinice NK Slaven Zivinice 1:0 FK Igman Konjic FK Igman
Matchday 26 J. Bihac NK Jedinstvo Bihac 1:2 FK Olimpik Sarajevo Olimp. Sarajevo
Matchday 26 HNK Capljina HNK Capljina 2:0 NK Zvijezda Gradacac Zvijezda G.
Matchday 26 NK Visoko NK Bosna Visoko 1:5 NK Metalleghe BSI NK Metalleghe
Matchday 26 Br. Gracanica NK Bratstvo Gracanica 3:2 NK Novi Travnik NK Novi Travnik
Matchday 27 NA Hussein Dey NA Hussein Dey 0:0 ES Sétif ES Sétif
Matchday 27 USM Alger USM Alger 3:1 Olympique de Médéa O Médéa
Matchday 27 CS Constantine CS Constantine 2:0 JS Kabylie JS Kabylie
Matchday 27 DRB Tadjenanet DRB Tadjenanet 0:0 MC Oran MC Oran
Matchday 27 CABB Arreridj CA Bordj Bou Arreridj 0:0 CR Belouizdad CR Belouizdad
Matchday 27 JS Saoura JS Saoura 4:3 MC Algiers MC Algiers
Matchday 27 MO Béjaïa MO Béjaïa 1:0 Paradou AC Paradou AC
Matchday 27 USM Bel Abbès USM Bel Abbès 1:0 AS Aïn M'lila AS Aïn M'lila
Matchday 27 Rudar Prijedor FK Rudar Prijedor 1:3 FK Borac Banja Luka B. Banja Luka
Matchday 27 Kozara Gradiska FK Kozara Gradiska 1:0 FK Po­dri­nje Janja Po­dri­nje
Matchday 27 Zeljeznicar BL FK Zeljeznicar Banja Luka 2:1 OFK Sloga Gornje Crnjelovo OFK Sloga
Matchday 27 Drina Zvornik FK Drina Zvornik 1:1 FK Tekstilac Derventa Tekstilac
Matchday 27 Sutjeska Foca FK Sutjeska Foca 3:0 FK Alfa Modriča FK Alfa Modriča
Matchday 27 Mrkonjic FK Sloboda Mrkonjic Grad 1:3 FK Slavija Sarajevo Slavija S.
Matchday 32 Petrojet Petrojet 0:1 Tala'ea El Gaish Gaish
Matchday 32 Ahly El Ahly Cairo 1:0 Smouha SC Smouha
Quarter-Finals Esperance Esperance Tunis 3:1 US Monastir US Monastir
Quarter-Finals US Bousalem Union Sportive Bousalem 2:3 Stade Gabèsien Stade Gabèsien
Matchday 10 Hartford Hartford Athletic 1:2 Memphis 901 FC Memphis 901 FC
Matchday 10 Bold FC Austin Bold FC 2:1 Oklahoma City Energy FC Oklahoma City
Matchday 10 Phoenix Rising Phoenix Rising FC 3:1 Rio Grande Valley FC Toros RGV FC Toros
Matchday 11 Incheon Utd. Incheon United FC 0:1 FC Pohang Steelers Pohang Steelers
Matchday 11 FC Seoul FC Seoul 2:1 Daegu FC Daegu FC
Matchday 27 NK Nafta 1903 NK Nafta 1903 0:0 NK Roltek Dob NK Dob
Matchday 27 Drava Ptuj NK Drava Dakinda Ptuj 1:1 NK Tabor Sezana Tabor Sezana
Matchday 27 Beltinci ND Beltinci 3:2 NK Ankaran Hrvatini NK Ankaran
Matchday 27 NK Dekani NK Dekani 4:5 NK Fuzinar NK Fuzinar
Matchday 27 NK Krka NK Krka 2:1 NK Rogaska NK Rogaska
Matchday 27 NK Radomlje NK Radomlje 2:1 NK Brezice 1919 NK Brezice 1919
Matchday 12 Sioni Bolnisi Sioni Bolnisi 2:1 FC Dila Gori FC Dila
Matchday 12 Chikhura Chikhura Sachkhere 1:0 WIT Georgia Tbilisi WIT Georgia
Matchday 12 Dinamo Batumi Dinamo Batumi 3:2 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
Matchday 11 Cheonan City Cheonan City FC 2:2 Busan Transportation Corporation FC Busan TC FC
Matchday 11 Daejeon Korail Daejeon Korail FC 1:1 Gimhae City FC Gimhae City
Matchday 11 Gyeongju KHNP Gyeongju KHNP FC 2:0 Gangneung City FC Gangneung City
Matchday 11 Mokpo City Mokpo City FC 0:0 Changwon City FC Changwon City
Matchday 11 Seoul E-Land Seoul E-Land FC 1:1 Daejeon Citizen FC Daejeon Citizen
Matchday 11 Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons FC 1:2 Suwon FC Suwon FC
Matchday 7 North Texas SC North Texas Soccer Club 4:1 Orlando City B Orlando B
Matchday 3 Bragantino Clube Atlético Bragantino (SP) 3:0 AC Goianiense (GO) Atlético-GO
Matchday 3 Vila Nova FC Vila Nova Futebol Clube (GO) 0:0 Associação Atlética Ponte Preta Ponte Preta
Matchday 3 Criciúma EC Criciúma Esporte Clube 0:0 América Futebol Clube (MG) América-MG
Matchday 3 Sport Recife Sport Club do Recife 0:0 Figueirense Futebol Clube Figueirense FC
Matchday 32 Harkemase Boys Harkemase Boys 4:0 FC Lisse FC Lisse
Matchday 32 Noordwijk VV Noordwijk 4:3 VV DOVO Veenendaal DOVO
Matchday 32 SteDoCo VV SteDoCo 3:2 VV Eemdijk VV Eemdijk
Matchday 32 Ajax Amateurs Ajax Amateurs 2:3 ONS Sneek ONS Sneek
Matchday 32 DVS '33 DVS '33 Ermelo 4:3 Odin '59 Heemskerk Odin '59
Matchday 32 ASWH ASWH Ambacht 4:1 Achilles '29 Achilles '29
Matchday 32 Groningen U21 FC Groningen U21 2:0 SJC Noordwijk SJC Noordwijk
Matchday 32 Quick Boys Quick Boys 0:2 VVOG Harderwijk VVOG
Matchday 32 De Dijk ASV De Dijk 1:9 HSV Hoek Hoek
Matchday 32 SV TEC SV TEC Tiel 1:1 KVV Quick '20 Quick '20
Matchday 26
SV Ried SV Ried 2:0 SV Lafnitz SV Lafnitz
Matchday 10 Kalev U21 Kalev Tallinn U21 0:4 FC Elva FC Elva
Matchday 10 Rakvere Tarvas Rakvere JK Tarvas 0:2 FC Flora Tallinn U21 FC Flora U21
Final PAOK Salonika PAOK Thessaloniki 1:0 AEK Athens AEK Athens
Matchday 12 Progreso Club Atlético Progreso 3:0 CA Fénix CA Fénix
Matchday 12 Racing Club Racing Club de Montevideo 1:0 Cerro Largo FC Cerro Largo
Matchday 12 Wanderers Montevideo Wanderers 0:3 Club Atlético Boston River Boston River
Matchday 12 Liverpool FC Liverpool FC Montevideo 0:5 Danubio FC Danubio FC
Matchday 12 Juventud Juventud de Las Piedras 0:0 Club Plaza Colonia Plaza Colonia
Matchday 12 Rampla Jrs Rampla Juniors FC 2:0 Club Atlético Cerro CA Cerro
Matchday 12 Defensor Defensor Sporting Club 1:1 Atletico River Plate Montevideo River Plate
Matchday 9 Omonia Nikosia Omonia Nicosia 1:2 APOEL Nicosia APOEL Nicosia
Matchday 9 AEL Limassol AEL Limassol 5:2 Nea Salamina Famagusta Nea Salamis
Matchday 10 FCI Levadia FCI Levadia 7:0 Jalgpallikool Tammeka JK Tammeka
Matchday 10 JK Trans Narva JK Trans Narva 0:1 Paide Linnameeskond Paide
Matchday 13 AD Cantolao Academia Deportiva Cantolao 1:0 Universitario de Deportes Universitario
Matchday 13 Sport Boys Sport Boys Callao 3:2  Carlos A. Mannucci Mannucci
Matchday 13 Binacional Deportivo Binacional 3:1 CD Unión Comercio Unión Comercio
Matchday 12 Longford Town Longford Town FC 0:1 Cabinteely FC Cabinteely
Matchday 11 Rakhine Utd. Rakhine United FC 0:0 Ayeyawady United Ayeyawady Utd.
Matchday 11 Yangon Utd. Yangon United FC 1:2 Shan United FC Shan Utd.
Matchday 11 FC Dagon FC Dagon 2:3 FC Chinland FC Chinland
Matchday 10 Buriram Utd. Buriram United 2:0 Nakhonratchasima Mazda FC Swat Cat
Matchday 10 Chonburi FC Chonburi FC 3:3 Trat FC Trat FC
Matchday 10 Muangthong Utd. SCG Muangthong United 0:3 Samut Prakan City Samut Prakan C.
Matchday 10 Chiangrai Utd. Singha Chiangrai United 1:0 PTT Rayong PTT Rayong
Matchday 16 Waterford FC Waterford FC 3:3 Sligo Rovers Sligo Rovers
Matchday 11 Geylang Geylang International FC 1:3 Brunei DPMM FC DPMM FC
Matchday 11 Young Lions Garena Young Lions 0:2 Warriors FC Warriors FC
Matchday 2 Cliftonville Cliftonville FC 2:0 AET Glentoran FC Glentoran
Matchday 6 Smiltene FK Smiltene/BJSS 6:2 Grobinas SC Grobinas
Matchday 6 FK Auda FK Auda Kekava 1:0 FC New Project New Project
Matchday 6 Rezeknes FA Rezeknes FA 6:0 Balvu Sporta Centrs Balvu SC
Matchday 6 Super Nova SK Super Nova 0:1 FK Tukums 2000 Tukums
Matchday 6 Dinamo Riga Dinamo Riga/Staicele 1:3 JDFS Alberts Riga JDFS Alberts
Matchday 38 Crotone FC Crotone 3:0 Ascoli Calcio Ascoli
Matchday 38 Brescia Brescia Calcio 2:3 Benevento Calcio Benevento
Matchday 38 Palermo SSD Palermo 2:2 AS Cittadella Cittadella
Matchday 38 Perugia AC Perugia Calcio 3:1 US Cremonese Cremonese
Matchday 38 Hellas Verona Hellas Verona 2:1 Foggia Calcio Foggia
Matchday 38 Padova Calcio Padova 1:1 AS Livorno AS Livorno
Matchday 38 Pescara Delfino Pescara 1936 2:0 US Salernitana 1919 Salernitana
Matchday 38 Lecce US Lecce 2:1 Spezia Calcio Spezia Calcio
Matchday 38 Carpi Carpi FC 1909 2:3 Venezia FC Venezia
Matchday 12 Antofagasta Club de Deportes Antofagasta 0:1 Huachipato FC Huachipato FC
Matchday 12 CD Iquique Club Deportes Iquique 1:0 Unión La Calera La Calera
Matchday 12 Curicó CDP Curicó Unido 2:1 CD O'Higgins O'Higgins
Matchday 12 Colo Colo CSD Colo Colo 2:1 CD Palestino CD Palestino
Group Stage Virtus Entella Virtus Entella 0:0 Pordenone Calcio Pordenone
Semi-Finals Aston Villa Aston Villa 2:1 West Bromwich Albion West Brom
Semi-Finals Derby Derby County 0:1 Leeds United Leeds
Matchday 38 Sporting Gijón Sporting Gijón 0:0 CD Lugo CD Lugo
Matchday 38 Gimnàstic Gimnàstic de Tarragona 2:1 RCD Mallorca RCD Mallorca
Matchday 38 Extremadura Extremadura UD 0:3 Real Zaragoza Real Zaragoza
Matchday 38 CD Numancia CD Numancia 2:0 AD Alcorcón Alcorcón
Final Fylde AFC Fylde 0:3 Salford City Salford
Matchday 36 Luch Luch Vladivostok 2:0 Spartak 2 Moscow Spartak 2
Matchday 36 Rotor Volgograd Rotor Volgograd 2:1 FK Tyumen Tyumen
Matchday 36 Zenit 2 S-Pb Zenit 2 St. Petersburg 3:1 Mordovia Saransk Mordovia
Matchday 36 Shinnik Shinnik Yaroslavl 1:0 Tom Tomsk Tom Tomsk
Matchday 36 Nizhny Novgorod FK Nizhny Novgorod 3:0 FK Krasnodar 2 Krasnodar 2
Matchday 36 Avangard Kursk Avangard Kursk 2:1 FC Sochi Sochi
Matchday 36 Armavir FK Armavir 0:1 Sibir Novosibirsk Sibir
Matchday 36 Fakel Voronezh Fakel Voronezh 1:1 Chertanovo Moscow Chertanovo
Matchday 36 Baltika Baltika Kaliningrad 1:0 SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk
Matchday 23 Dnepr Smolensk Dnepr Smolensk 0:3 Veles Moskau Veles Moskau
Matchday 23 Kolomna FK Kolomna 2:2 FK Murom Murom
Matchday 23 Znamya Truda Znamya Truda Orekhovo-Zuevo 0:0