For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 8:03:46 PM
Quarter-Finals Marítimo U23 CS Marítimo U23 2:3 CD Aves U23 Aves U23
Quarter-Finals Braga U23 SC Braga U23 1:2 AET Rio Ave FC U23 Rio Ave U23
Quarter-Finals Benfica U23 SL Benfica U23 4:3 Estoril Praia U23 Estoril U23
Quarter-Finals Vitória FC U23 Vitória de Setúbal FC U23 1:3 Sporting CP U23 Sporting CP U23
Matchday 27 Achilles Veen Achilles Veen 2:2 FC Den Bosch U21 Den Bosch U21
Matchday 27 VV Capelle VV Capelle 4:2 SV Nootdorp SV Nootdorp
Matchday 27 Jodan Boys CVV de Jodan Boys 1:1 SC Feyenoord Rotterdam SC Feyenoord
Matchday 27 Spijkenisse VV Spijkenisse 2:2 VV Ter Leede Ter Leede
Matchday 27 Swift AVV Swift 1:1 FC 's-Gravenzande Gravenzande
Matchday 27 Zwaluwen VV Zwaluwen Vlaardingen 4:0 VV Smitshoek Smitshoek
Matchday 27 Xerxes DZB Xerxes DZB 0:2 RKAV Volendam RKAV Volendam
Matchday 27 AZSV Aalten AZSV Aalten 3:1 SV Urk SV Urk
Matchday 27 Buitenpost VV Buitenpost 0:2 VV Staphorst Staphorst
Matchday 27 Excelsior '31 Excelsior '31 Rijssen 1:0 SDC Putten SDC Putten
Matchday 27 Flevo Boys Flevo Boys Emmeloord 1:0 VV Duno Doorwerth VV Duno
Matchday 27 Genemuiden SC Genemuiden 0:1 ACV Assen ACV Assen
Matchday 27 WHC Wezep WHC Wezep 2:3 SVZW Wierden SVZW Wierden
Matchday 27 CSV Apeldoorn CSV Apeldoorn 1:3 VV Berkum Berkum
Matchday 27 Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk 1:1 VV DETO Twenterand DETO
Matchday 27 Be Quick 1887 Be Quick 1887 0:0 VV Hoogland Hoogland
Matchday 31 TuS Dassendorf TuS Dassendorf 1:0 HSV Barmbek-Uhlenhorst Barmbek-U.
Matchday 32
Bayern Munich Bayern Munich 3:1 Hannover 96 Hannover 96
Matchday 32
Bor. M'gladbach Borussia Mönchengladbach 2:2 TSG 1899 Hoffenheim TSG Hoffenheim
Matchday 32
Hertha BSC Hertha BSC 3:1 VfB Stuttgart VfB Stuttgart
Matchday 32
VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg 2:0 1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg
Matchday 32
Werder Bremen SV Werder Bremen 2:2 Borussia Dortmund Bor. Dortmund
Matchday 32
Hamburger SV Hamburger SV 0:3 FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt
Matchday 32
VfL Bochum VfL Bochum 4:2 1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg
Matchday 32
1.FC Heidenheim 1.FC Heidenheim 1846 2:3 SV Sandhausen SV Sandhausen
Matchday 36
Hallescher FC Hallescher FC 1:2 Preußen Münster Preußen Münster
Matchday 36
Karlsruher SC Karlsruher SC 2:1 SG Sonnenhof Großaspach Sonnenhof-Gr.
Matchday 36
FSV Zwickau FSV Zwickau 5:2 TSV 1860 Munich 1860 Munich
Matchday 36
Carl Zeiss Jena FC Carl Zeiss Jena 3:4 Würzburger Kickers Würzb. Kickers
Matchday 36
1.FC K'lautern 1.FC Kaiserslautern 4:0 SpVgg Unterhaching Unterhaching
Matchday 36 SF Lotte Sportfreunde Lotte 0:1 SV Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden
Semi-Finals Sundowns Mamelodi Sundowns FC 0:0 Wydad Casablanca Wydad AC
Semi-Finals TP Mazembe TP Mazembe 0:0 Esperance Tunis Esperance
Matchday 37 Bournemouth AFC Bournemouth 1:0 Tottenham Hotspur Spurs
Matchday 37 West Ham West Ham United 3:0 Southampton FC Southampton
Matchday 37
Wolves Wolverhampton Wanderers 1:0 Fulham FC Fulham
Matchday 37 Cardiff Cardiff City 2:3 Crystal Palace Crystal Palace
Matchday 37 Newcastle Newcastle United 2:3 Liverpool FC Liverpool
Matchday 36 Levante Levante UD 4:1 Rayo Vallecano Rayo Vallecano
Matchday 36 Espanyol RCD Espanyol Barcelona 3:0 Atlético Madrid Atlético Madrid
Matchday 36 Alavés Deportivo Alavés 0:1 Real Sociedad Real Sociedad
Matchday 36 Celta de Vigo Celta de Vigo 2:0 FC Barcelona FC Barcelona
Matchday 4 UE Engordany UE Engordany 0:1 FC Santa Coloma FC Santa Coloma
Matchday 35 Chievo Verona Chievo Verona 0:4 SPAL SPAL
Matchday 35 Udinese Calcio Udinese Calcio 0:0 Inter Milan Inter
Matchday 35 Paris SG Paris Saint-Germain 1:1 OGC Nice OGC Nice
Matchday 35 G. Bordeaux FC Girondins Bordeaux 0:1 SCO Angers SCO Angers
Matchday 35 Guingamp EA Guingamp 0:0 SM Caen SM Caen
Matchday 35 Reims Stade Reims 0:3 Nîmes Olympique Nîmes Olympique
Matchday 27 KS Samara II Krylya Sovetov Samara II 0:1 FK Ufa II Ufa II
Matchday 27 CSKA Moscow II CSKA Moscow II 0:1 Dinamo Moscow II Dinamo M II
Matchday 27 Ural Ural Yekaterinburg 0:1 Spartak Moscow Spartak Moscow
Matchday 27 Akhmat Grozny Akhmat Grozny 1:1 Zenit St. Petersburg Zenit S-Pb
Matchday 27 Arsenal Tula Arsenal Tula 2:0 Lokomotiv Moscow Loko Moscow
Matchday 29
FC Wacker FC Wacker Innsbruck 1:0 TSV Hartberg TSV Hartberg
Matchday 29
Admira Wacker FC Admira Wacker Mödling 3:4 Rapid Vienna Rapid Vienna
Matchday 29
SV Mattersburg SV Mattersburg 0:0 SC Rheindorf Altach SCR Altach
Matchday 31 BB Erzurum U21 Büyüksehir Belediye Erzurumspor U21 2:3 Bursaspor U21 Bursaspor U21
Matchday 31 Ankaragücü U21 MKE Ankaragücü U21 2:1 Caykur Rizespor U21 C. Rizespor U21
Matchday 31 Kasimpasa U21 Kasimpasa U21 2:2 Fenerbahce SK U21 Fenerbahce U21
Matchday 31 Basaksehir U19 Istanbul Basaksehir FK U19 3:0 Sivasspor U19 Sivasspor U19
Matchday 31 C. Rizespor U19 Caykur Rizespor U19 2:1 MKE Ankaragücü U19 Ankaragücü U19
Matchday 31 Bursaspor U19 Bursaspor U19 4:2 Büyüksehir Belediye Erzurumspor U19 BB Erzurum U19
Matchday 31 Y. Malatya U19 Yeni Malatyaspor U19 2:0 Akhisarspor U19 Akhisarspor U19
Matchday 31 Antalyaspor U19 Antalyaspor U19 4:0 Göztepe U19 Göztepe U19
Matchday 31 Konyaspor U19 Konyaspor U19 0:2 Alanyaspor U19 Alanyaspor U19
Matchday 31 Kayserispor U19 Kayserispor U19 3:2 Trabzonspor U19 Trabzonspor U19
Matchday 31 Fenerbahce U19 Fenerbahce SK U19 2:0 Kasimpasa U19 Kasimpasa U19
Matchday 31 Ankaragücü MKE Ankaragücü 2:2 Caykur Rizespor C. Rizespor
Matchday 31 BB Erzurumspor Büyüksehir Belediye Erzurumspor 2:0 Bursaspor Bursaspor
Matchday 31 Kasimpasa Kasimpasa 1:3 Fenerbahce SK Fenerbahce
Matchday 32
FC Basel FC Basel 1893 3:0 FC Zürich FC Zürich
Matchday 32
Grasshoppers Grasshopper Club Zurich 0:1 FC St. Gallen 1879 FC St. Gallen
Matchday 8 FC Viitorul FC Viitorul 3:1 Sepsi Sf. Gheorghe Sepsi Sf. Gh.
Matchday 32 Feirense CD Feirense 4:4 GD Chaves Chaves
Matchday 32 Marítimo CS Marítimo 1:0 SC Braga Braga
Matchday 32 Benfica SL Benfica 5:1 Portimonense SC Portimonense
Matchday 32 FC Porto FC Porto 4:0 Desportivo Aves Desportivo Aves
Matchday 8 D. Calarasi Dunarea Calarasi 1:0 Dinamo Bukarest Dinamo Bukarest
Matchday 3 Aberdeen FC Aberdeen FC 0:3 Celtic FC Celtic
Matchday 3 Heart of Midl. Heart of Midlothian FC 0:1 Kilmarnock FC Kilmarnock FC
Matchday 3 Dundee FC Dundee FC 0:1 Hamilton Academical FC Hamilton Acad.
Matchday 3 Motherwell FC Motherwell FC 1:1 St. Mirren FC St. Mirren
Matchday 3 St. Johnstone St. Johnstone FC 1:1 Livingston FC Livingston FC
Matchday 5 Zorya Luhansk Zorya Luhansk 0:1 FK Mariupol FK Mariupol
Matchday 5 Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv 1:1 FK Oleksandria FK Oleksandria
Matchday 5 Shakhtar D. Shakhtar Donetsk 5:0 FK Lviv FK Lviv
Matchday 30 Apollon Smyrnis Apollon Smyrnis 0:3 PAS Lamia 1964 PAS Lamia
Matchday 1 KSK Lierse Kem. KSK Lierse Kempenzonen 4:1 KMSK Deinze SK Deinze
Matchday 1 Sparta Praha AC Sparta Praha 3:0 FC Banik Ostrava Banik Ostrava
Matchday 1 Slovan Liberec FC Slovan Liberec 0:0 SK Slavia Prague Slavia Prague
Matchday 6 Mjøndalen Mjøndalen IF 1:0 Stabæk Fotball Stabæk
Matchday 7 AIK AIK 2:1 Athletic Eskilstuna AFC Eskilstuna
Matchday 7 Sirius IK Sirius 2:4 IFK Göteborg IFK Göteborg
Matchday 32 Hajduk Split HNK Hajduk Split 3:2 NK Inter Zapresic Inter Zapresic
Matchday 32 NK Istra NK Istra 1961 0:7 HNK Rijeka HNK Rijeka
Second Round Nykarleby IK Nykarleby IK 5:2 Rovaniemi United Roi Utd
Matchday 34 Korona Kielce Korona Kielce 0:0 Miedz Legnica Miedz Legnica
Matchday 34 Lech Poznan Lech Poznan 1:1 Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin
Matchday 34 Legia Warszawa Legia Warszawa 0:1 Piast Gliwice Piast Gliwice
Matchday 27 Ludogorets II PFK Ludogorets Razgrad II 4:0 Kariana Erden Kariana Erden
Matchday 27 C. Balchik Chernomorets Balchik 2:2 FC Litex Lovetch Litex Lovetch
Matchday 27 Lok. Sofia Lokomotiv Sofia 0:2 OFK Pirin Blagoevgrad OFK Pirin
Matchday 27 Lokomotiv GO FC Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 1:1 PFK Nesebar PFK Nesebar
Matchday 27 PFC Montana PFC Montana 3:1 Strumska Slava Strumska Slava
Matchday 32 Cherno More Cherno More Varna 1:3 CSKA Sofia CSKA Sofia
Matchday 32 Botev Plovdiv Botev Plovdiv 1:3 Levski Sofia Levski Sofia
Matchday 31 NK Aluminij NK Aluminij Kidricevo 0:3 NK Domzale NK Domzale
Matchday 31 Puskás AFC Puskás Akadémia FC 2:2 Budapest Honvéd FC Honvéd
Matchday 31 Haladás Szombathelyi Haladás 1:1 Paksi FC Paksi FC
Matchday 31 MTK Budapest MTK Budapest 0:1 Mezőkövesd Zsóry FC Mezőkövesd
Matchday 31 Diósgyőr Diósgyőri VTK 2:1 MOL Fehérvár FC Fehérvár
Matchday 31 Debrecen Debreceni VSC 1:3 Kisvárda FC Kisvárda
Matchday 31 Ferencváros Ferencvárosi TC 2:1 Újpest FC Újpest FC
Matchday 7 SKF Sered SKF Sered 2:2 MFK Zemplin Michalovce Michalovce
Matchday 7 FK Senica FK Senica 2:0 Spartak Trnava Spartak Trnava
Matchday 7 Podbrezova FK Zeleziarne Podbrezova 0:1 FC ViOn Zlate Moravce-Vrable Zlate Moravce
Matchday 7 AS Trencin AS Trencin 1:4 FC Nitra FC Nitra
Matchday 27 Friedrichsberg TSV Friedrichsberg-Busdorf 4:4 Eckernförder SV Eckernförder SV
Matchday 27 Gettorfer SC Gettorfer SC 1:0 TSV Nordmark Satrup Nordmark Satrup
Matchday 27 Osterrönfeld Osterrönfelder TSV 2:1 TSV Altenholz TSV Altenholz
Matchday 27 VfR Horst VfR Horst 3:2 Büdelsdorfer TSV Büdelsd. TSV
Matchday 27 FC Reher/Puls FC Reher/Puls 1:2 MTSV Hohenwestedt Hohenwestedt
Matchday 27 IF Stjernen IF Stjernen Flensborg 1:0 Husumer SV Husumer SV
Matchday 32 FC Moosinning FC Moosinning 1:1 TuS 1860 Pfarrkirchen Pfarrkirchen
Matchday 32 E. Karlsfeld Eintracht Karlsfeld 0:5 SB Chiemgau Traunstein SB Traunstein
Matchday 32 TSV Neuried TSV Neuried 2:4 SC Eintracht Freising SE Freising
Matchday 32 FC Töging FC Töging 4:2 ASCK Simbach Simbach
Matchday 32 ASV Dachau ASV Dachau 2:1 TSV Kastl TSV Kastl
Matchday 32 TSV Bogen TSV Bogen 1:2 TSV Grünwald TSV Grünwald
Matchday 24 Bad Langensalza FSV Preußen Bad Langensalza 2:2 SV Eintracht Eisenberg E. Eisenberg
Matchday 24 SC 1903 Weimar SC 1903 Weimar 3:5 FSV Martinroda FSV Martinroda
Matchday 24 SV 09 Arnstadt SV 09 Arnstadt 0:2 SV Schott Jena Schott Jena
Matchday 24 Meuselwitz II ZFC Meuselwitz II 0:0 FC An der Fahner Höhe FC Fahner Höhe
Matchday 24 Sondershausen Eintracht Sondershausen 3:1 FC Wacker Teistungen Teistungen
Matchday 24 SGG Schweina SG Glücksbrunn Schweina 2:3 SpVgg Geratal SpVgg Geratal
Matchday 24 Heiligenstadt 1.SC 1911 Heiligenstadt 2:3 FC Thüringen Weida Thüringen Weida
Matchday 26 SV Bavenstedt SV Bavenstedt 2:0 SpVgg Bad Pyrmont Bad Pyrmont
Matchday 26 TSV Burgdorf TSV Burgdorf 1:2 HSC/BW Tündern HSC/BW Tündern
Matchday 24 FC Grimma FC Grimma 2:1 Kickers 94 Markkleeberg K. Markkleeberg
Matchday 24 BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa 1:3 Rapid Chemnitz Rapid Chemnitz
Matchday 24 VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz 3:2 Radebeuler BC 08 Radebeuler BC
Matchday 24 SG Taucha 99 SG Taucha 99 3:3 SV Einheit Kamenz Einheit Kamenz
Matchday 24 FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz 0:0 FSV Neusalza-Spremberg FSV Neusalza-S.
Matchday 27 TSV Pansdorf TSV Pansdorf 1:5 1.FC Phönix Lübeck Phönix Lübeck
Matchday 27 FC Dornbreite FC Dornbreite Lübeck 1:3 SV Grün-Weiß Siebenbäumen GW Siebenbäumen
Matchday 27 TSV Travemünde TSV Travemünde 1:1 TuS Hartenholm TuS Hartenholm
Matchday 30 SV Empor Berlin SV Empor Berlin 2:2 Türkiyemspor Berlin Türkiyemspor
Matchday 27 MSV Pampow MSV Pampow 1:1 1.FC Neubrandenburg 04 Neubrandenburg
Matchday 27 Güstrower SC Güstrower SC 09 2:1 FSV Kühlungsborn Kühlungsborn
Matchday 27 SV 90 Görmin SV 90 Görmin 2:0 Grimmener SV Grimmener SV
Matchday 27 FC Förderkader FC Förderkader René Schneider 0:7 Rostocker FC 1895 Rostocker FC
Matchday 27 TSV Stralsund TSV 1860 Stralsund 1:7 SV Pastow SV Pastow
Matchday 27 FSV Malchin FSV Malchin 0:1 TSV Bützow TSV Bützow
Matchday 25 MSV Neuruppin MSV 1919 Neuruppin 1:2 TSG Einheit Bernau Einheit Bernau
Matchday 25 Victoria Seelow SV Victoria Seelow 4:1 Preussen Eberswalde Pr. Eberswalde
Matchday 25 E'hüttenstadt FC Eisenhüttenstadt 1:3 Oranienburger FC Eintracht Oranienburg
Matchday 25 GW Lübben SV Grün-Weiß Lübben 1:0 SV Falkensee/Finkenkrug SV Falkensee/F.
Matchday 25 GW Brieselang Grün-Weiß Brieselang 1:6 Blau-Weiß Petershagen-Eggersdorf Petershagen-E.
Matchday 25 Sachsenhausen TuS Sachsenhausen 2:2 Werderaner FC Viktoria 1920 Werderaner FC
Matchday 25 1.FC Frankfurt 1.FC Frankfurt (Oder) 3:1 Union Klosterfelde U. Klosterfelde
Matchday 25 FSV Bernau FSV Bernau 3:5 BSC Preußen 07 Blankenfelde-Mahlow BSC Preußen 07
Matchday 26 Eintr. Elster SV Eintracht Elster 3:1 SV Blau-Weiß Dölau Blau-Weiß Dölau
Matchday 32 SpVgg Selbitz SpVgg Selbitz 1:2 SC 04 Schwabach SC 04 Schwabach
Matchday 32 SV Memmelsdorf SV Memmelsdorf 2:4 TSV Neudrossenfeld TSV Neudrossenfeld
Matchday 32 TSV Buch TSV Buch (Bay.) 4:1 SG Quelle Fürth Quelle Fürth
Matchday 32 SV Friesen SV Friesen 1:4 1.SC Feucht 1.SC Feucht
Matchday 32 FC Coburg FC Coburg 1:3 FC Eintracht Bamberg Eintr. Bamberg
Matchday 31 FSV Fernwald FSV Fernwald 3:1 SSV Langenaubach Langenaubach
Matchday 31 VfB Marburg VfB Marburg 5:4 FV Breidenbach FV Breidenbach
Matchday 31 TSV Bicken TSV Bicken 2:5 SG Kinzenbach SG Kinzenbach
Matchday 26 Lesum-Burgdamm TSV Lesum-Burgdamm 1:9 DJK Germania Blumenthal DJK Blumenthal
Matchday 26 Melchiorshausen TSV Melchiorshausen 2:0 FC Huchting FC Huchting
Matchday 26 SC Vahr-Blockd. SC Vahr-Blockdiek 1:2 TS Woltmershausen Woltmershausen
Matchday 26 TV Bremen-Walle TV Bremen-Walle 0:1 FC Union 60 Bremen Union 60 Bremen
Matchday 31 SV Saar 05 SV Saar 05 Saarbrücken 2:0 SF Köllerbach SF Köllerbach
Matchday 31 Halberg Brebach SC Halberg Brebach 1:0 SpVgg Quierschied Quierschied
Matchday 31 VfL Primstal VfL Primstal 3:1 Borussia Neunkirchen B. Neunkirchen
Matchday 31 FSG Steinbach FSG Ottweiler/Steinbach 4:3 SV Rohrbach (Saar) SV Rohrbach
Matchday 32 SV Donaustauf SV Donaustauf 2:1 1.FC Passau 1.FC Passau
Matchday 32 St. Hauzenberg FC Sturm Hauzenberg 4:1 SV Etzenricht SV Etzenricht
Matchday 32 SV Hutthurm SV Hutthurm 0:7 TSV Waldkirchen TSV Waldkirchen
Matchday 32 TSV Bad Abbach TSV Bad Abbach 5:2 SpVgg Pfreimd SpVgg Pfreimd
Matchday 32 Bad Kötzting 1.FC Bad Kötzting 2:2 SV Neukirchen b. Hl. Blut SV Neukirchen
Matchday 31 Adler Weidenh. SV Adler Weidenhausen 3:1 1.FC Schwalmstadt Schwalmstadt
Matchday 31 OSC Vellmar OSC Vellmar 2:2 SG Johannesberg SG Johannesberg
Matchday 25 VfL Nagold VfL Nagold 1:1 FSV Hollenbach FSV Hollenbach
Matchday 25 Ehingen-Süd SSV Ehingen-Süd 1974 1:1 VfB Neckarrems VfB Neckarrems
Matchday 25 1.FC Heiningen 1.FC Heiningen 4:0 FV Olympia Laupheim Olymp. Laupheim
Matchday 25 TSG Tübingen TSG Tübingen 2:4 TSV Essingen TSV Essingen
Matchday 34 Meerbusch II TSV Meerbusch II 0:2 1.FC Mönchengladbach 1.FC M'gladbach
Matchday 28 Erlenbach SV Erlenbach 0:0 ASV Rimpar ASV Rimpar
Matchday 28 Viktoria Kahl Viktoria Kahl 7:0 1.FC Fuchsstadt 1.FC Fuchsstadt
Matchday 28 Alem. Haibach Alemannia Haibach 1:1 TSV Karlburg TSV Karlburg
Matchday 28 SC Aufkirchen SC Aufkirchen 0:3 TSV Lengfeld (Bay.) TSV Lengfeld
Matchday 28 SV Euerbach-K. SV Euerbach-Kützberg 4:1 1.FC Geesdorf 1.FC Geesdorf
Matchday 28 Unterpleichfeld TSV Unterpleichfeld 1:0 DJK Schwebenried Schwebenried
Matchday 31 SG Malberg/R. SG Malberg/Rosenheim 3:1 Sportfreunde Eisbachtal SF Eisbachtal
Matchday 31 FSV Tarforst FSV Trier-Tarforst 3:1 TuS Oberwinter TuS Oberwinter
Matchday 31 SpVgg Wirges SpVgg EGC Wirges 0:0 SV Eintracht Windhagen SV Windhagen
Matchday 27 SV Morlautern SV Morlautern 2:2 FV Dudenhofen FV Dudenhofen
Matchday 31 1.FC Erlensee 1.FC Erlensee 3:2 FC Hanau 93 FC Hanau 93
Matchday 10 Colorado Colorado Rapids 2:3 Vancouver Whitecaps FC Vancouver
Matchday 10 NY Red Bulls New York Red Bulls 3:2 Los Angeles Galaxy LA Galaxy
Matchday 10 Houston Houston Dynamo 2:1 FC Dallas FC Dallas
Matchday 10 Orlando City SC Orlando City SC 0:2 Toronto FC Toronto FC
Matchday 10 Montreal Impact Montreal Impact 0:2 New York City FC NYCFC
Matchday 17 Tiburones Rojos Tiburones Rojos de Veracruz 0:2 CF América América
Matchday 14 High Desert High Desert Elite FC 0:4 ASC San Diego ASC San Diego
Matchday 14 Temecula Temecula FC 3:1 Oxnard Guerreros FC Oxnard
Matchday 2 Kingston Kingston Stockade FC 0:2 New York Cosmos B NY Cosmos B
Matchday 1 Michigan Stars Michigan Stars FC 1:2 AFC Ann Arbor AFC Ann Arbor
Matchday 2 Storm FC Storm FC 0:10 Miami FC Miami FC
Matchday 2 Naples United Naples United FC 4:0 Central Florida Panthers SC Panthers
Matchday 10 H. C. Sapporo Hokkaido Consadole Sapporo 2:1 Vissel Kobe Vissel Kobe
Matchday 10 Matsumoto Yama. Matsumoto Yamaga 0:2 Cerezo Osaka Cerezo Osaka
Matchday 10 Shonan Bellmare Shonan Bellmare 1:1 Nagoya Grampus Nagoya Grampus
Matchday 10 Gamba Osaka Gamba Osaka 0:0 FC Tokyo FC Tokyo
Matchday 10 Oita Trinita Oita Trinita 2:0 Sagan Tosu Sagan Tosu
Matchday 8 Iwate Grulla M. Iwate Grulla Morioka 2:1 Yokohama Sports & Culture Club Yokohama SCC
Matchday 8 Nagano Parceiro Nagano Parceiro 2:0 SC Sagamihara SC Sagamihara
Matchday 12 Kagoshima Utd. Kagoshima United 2:1 Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
Matchday 12 Albirex Niigata Albirex Niigata 2:0 Renofa Yamaguchi Reno. Yamaguchi
Matchday 12 Omiya Ardija Omiya Ardija 2:1 Ehime FC Ehime FC
Matchday 7 Honda FC Honda FC 3:0 Ryutsu Keizai Dragons Ryugasaki RKD Ryugasaki
Matchday 7 FC Osaka FC Osaka 0:1 Nara Club Nara Club
Matchday 7 Sony Sendai Sony Sendai 2:1 ReinMeer Aomori ReinMeer Aomori
Matchday 2 HK Kópavogs HK Kópavogs 2:2 Breidablik Kópavogur Breidablik
Matchday 1 Leiknir Leiknir Reykjavík 4:1 ÍF Magni Grenivík Magni
Matchday 1 Thór Thór Akureyri 3:1 UMF Afturelding Afturelding
Matchday 32 FC Kamza FC Kamza 0:3 FK Kukësi FK Kukësi
Matchday 32 Flamurtari FC Flamurtari FC 0:3 FK Partizani FK Partizani
Matchday 32 KF Laçi KF Laçi 1:1 KS Kastrioti Krujë KS Kastrioti
Matchday 32 KF Tirana KF Tirana 1:0 KF Skënderbeu KF Skënderbeu
Matchday 32 KF Teuta KF Teuta 0:0 FC Luftëtari FC Luftëtari
Matchday 22 Bijeljina U19 FK Radnik Bijeljina U19 1:0 NK Siroki Brijeg U19 S. Brijeg U19
Matchday 22 V. Mostar U19 FK Velez Mostar U19 2:1 FK Sarajevo Academy U19 Sarajevo U19
Matchday 17 Dep. Anzoátegui Deportivo Anzoátegui SC 2:1 Atlético Venezuela Atl. Venezuela
Matchday 17 Metropolitanos Metropolitanos FC 3:0 Deportivo Táchira Táchira
Matchday 30 FK Krupa FK Krupa na Vrbasu 2:0 FK Zvijezda 09 Zvijezda 09
Matchday 30 Zrinjski Mostar HSK Zrinjski Mostar 1:1 FK Radnik Bijeljina Radnik Bijelj.
Matchday 30 Siroki Brijeg NK Siroki Brijeg 4:0 FK Sloboda Tuzla Sloboda Tuzla
Matchday 6 Torpedo Minsk Torpedo Minsk 0:1 Dnyapro Mogilev Dnyapro Mogilev
Matchday 6 Neman Grodno Neman Grodno 0:0 Torpedo-BelAZ Zhodino Torpedo Zhodino
Matchday 9 FC Stumbras FC Stumbras Kaunas 0:3 FK Riteriai Riteriai
Matchday 25 NK Novi Travnik NK Novi Travnik 0:2 FK Velez Mostar Velez Mostar
Matchday 25 NK Metalleghe NK Metalleghe BSI 0:0 NK Bratstvo Gracanica Br. Gracanica
Matchday 25 FK Gorazde FK Gorazde 6:1 NK Jedinstvo Bihac J. Bihac
Matchday 25 FK Igman FK Igman Konjic 3:0 NK TOSK Tesanj TOSK Tesanj
Matchday 25 NK Vitez NK Vitez 4:3 NK Slaven Zivinice Slaven Zivinice
Matchday 25 HNK Orasje HNK Orasje 3:1 FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj
Matchday 25 Zvijezda G. NK Zvijezda Gradacac 6:0 NK Bosna Visoko NK Visoko
Matchday 25 Po­dri­nje FK Po­dri­nje Janja 0:1 FK Borac Banja Luka B. Banja Luka
Matchday 25 Rudar Prijedor FK Rudar Prijedor 0:1 OFK Sloga Gornje Crnjelovo OFK Sloga
Matchday 25 Kozara Gradiska FK Kozara Gradiska 2:1 FK Zeljeznicar Banja Luka Zeljeznicar BL
Matchday 25 FK Alfa Modriča FK Alfa Modriča 1:0 FK Tekstilac Derventa Tekstilac
Matchday 25 Drina Zvornik FK Drina Zvornik 3:1 FK Slavija Sarajevo Slavija S.
Matchday 25 Sutjeska Foca FK Sutjeska Foca 4:0 FK Sloboda Mrkonjic Grad Mrkonjic
Matchday 24 USM Bel Abbès USM Bel Abbès 1:0 JS Saoura JS Saoura
Matchday 27 Rapide Oued Zem Rapide Oued Zem 3:3 Raja Club Athletic Casablanca Raja Casablanca
Matchday 27 Mouloudia Mouloudia d'Oujda 1:1 Hassania d'Agadir Hassania
Matchday 27 FUS Rabat FUS Rabat 1:0 FAR Rabat FAR Rabat
Matchday 11 WIT Georgia WIT Georgia Tbilisi 2:3 FC Rustavi Rustavi
Matchday 11 Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi 3:2 Dinamo Batumi Dinamo Batumi
Matchday 11 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi 5:1 Sioni Bolnisi Sioni Bolnisi
Matchday 9 Loudoun United Loudoun United FC 3:3 Bethlehem Steel FC Bethlehem Steel
Matchday 9 Real Monarchs Real Monarchs SLC 2:4 Fresno FC Fresno
Matchday 9 Memphis 901 FC Memphis 901 FC 2:2 Birmingham Legion FC Legion FC
Matchday 10 Pohang Steelers FC Pohang Steelers 2:1 Ulsan Hyundai Ulsan
Matchday 10 Jeju Utd. Jeju United FC 2:0 Gyeongnam FC Gyeongnam FC
Matchday 10 Seongnam FC Seongnam FC 0:0 Jeonbuk Hyundai Motors FC Jeonbuk Motors
Matchday 26 NK Fuzinar NK Fuzinar 0:2 NK Radomlje NK Radomlje
Matchday 26 NK Rogaska NK Rogaska 0:4 NK Nafta 1903 NK Nafta 1903
Matchday 26 NK Bilje Vitanest Bilje 1:2 NK Krka NK Krka
Matchday 26 NK Brezice 1919 NK Brezice 1919 3:1 ND Ilirija 1911 ND Ilirija
Matchday 26 NK Bravo NK Bravo 5:1 NK Dekani NK Dekani
Matchday 26 NK Ankaran NK Ankaran Hrvatini 0:0 NK Brda NK Brda
Matchday 26 Drava Ptuj NK Drava Dakinda Ptuj 1:0 ND Beltinci Beltinci
Matchday 6 Orlando B Orlando City B 0:0 Chattanooga Red Wolves SC Red Wolves
Matchday 9 Busan TC FC Busan Transportation Corporation FC 3:0 Daejeon Korail FC Daejeon Korail
Matchday 9 Cheonan City Cheonan City FC 0:1 Gangneung City FC Gangneung City
Matchday 9 Mokpo City Mokpo City FC 0:1 Gyeongju KHNP FC Gyeongju KHNP
Matchday 10 Asan Mugunghwa Asan Mugunghwa FC 1:1 Ansan Greeners FC Ansan Greeners
Matchday 10 Gwangju FC Gwangju FC 2:0 Jeonnam Dragons FC Jeonnam Dragons
Matchday 36 Arbroath Arbroath FC 1:1 Dumbarton FC Dumbarton FC
Matchday 36 Brechin City Brechin City FC 1:1 Stenhousemuir FC Stenhousemuir
Matchday 36 East Fife East Fife FC 2:3 Forfar Athletic FC Forfar Athletic
Matchday 36 Montrose Montrose FC 1:1 Raith Rovers FC Raith Rovers
Matchday 36 Stranraer Stranraer FC 1:4 Airdrieonians FC Airdrieonians
Matchday 2 Londrina-PR Londrina Esporte Clube (PR) 1:0 Grêmio Esportivo Brasil (RS) Brasil-RS
Matchday 2 Atlético-GO AC Goianiense (GO) 1:1 Coritiba Foot Ball Club Coritiba FC
Matchday 2 Figueirense FC Figueirense Futebol Clube 2:2 Esporte Clube São Bento (SP) São Bento (SP)
Matchday 2 EC Vitória Esporte Clube Vitória 2:1 Vila Nova Futebol Clube (GO) Vila Nova FC
Matchday 31 DOVO VV DOVO Veenendaal 4:2 Ajax Amateurs Ajax Amateurs
Matchday 31 VV Eemdijk VV Eemdijk 1:0 ASWH Ambacht ASWH
Matchday 31 FC Lisse FC Lisse 1:2 Quick Boys Quick Boys
Matchday 31 VVOG VVOG Harderwijk 0:2 VV Noordwijk Noordwijk
Matchday 31 Odin '59 Odin '59 Heemskerk 3:5 ASV De Dijk De Dijk
Matchday 31 Hoek HSV Hoek 2:0 VV SteDoCo SteDoCo
Matchday 31 ONS Sneek ONS Sneek 0:1 FC Groningen U21 Groningen U21
Matchday 31 Achilles '29 Achilles '29 1:1 Harkemase Boys Harkemase Boys
Matchday 31 SJC Noordwijk SJC Noordwijk 0:6 DVS '33 Ermelo DVS '33
Matchday 25 Wiener Neustadt SC Wiener Neustadt 1:0 SKU Amstetten SKU Amstetten
Matchday 25 A. Lustenau SC Austria Lustenau 2:0 SK Vorwärts Steyr Vorwärts Steyr
Matchday 36 Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC 2:1 Clyde FC Clyde FC
Matchday 36 Stirling Stirling Albion FC 0:0 Edinburgh City FC Edinburgh City
Matchday 36 Albion Rovers Albion Rovers FC 0:2 Annan Athletic FC Annan Athletic
Matchday 36 Queen's Park Queen's Park FC 0:2 Peterhead FC Peterhead FC
Matchday 36 Elgin City Elgin City FC 2:0 Berwick Rangers FC Berwick Rangers
Matchday 9 FCI Levadia U21 FCI Levadia U21 1:1 Kalev Tallinn U21 Kalev U21
Matchday 9 JK Tammeka U21 Jalgpallikool Tammeka U21 1:0 FC Elva FC Elva
Matchday 9 FC Flora U21 FC Flora Tallinn U21 0:0 Pärnu JK Vaprus Pärnu Vaprus
Matchday 9 JK Welco Tartu JK Welco 1:1 Rakvere JK Tarvas Rakvere Tarvas
Matchday 11 River Plate Atletico River Plate Montevideo 0:2 CA Peñarol Peñarol
Matchday 11 Plaza Colonia Club Plaza Colonia 0:1 Rampla Juniors FC Rampla Jrs
Matchday 11 Boston River Club Atlético Boston River 0:4 Liverpool FC Montevideo Liverpool FC
Matchday 8 AEK Larnaca AEK Larnaca 1:1 Nea Salamina Famagusta Nea Salamis
Matchday 8 AEL Limassol AEL Limassol 3:2 Omonia Nicosia Omonia Nikosia
Matchday 8 APOEL Nicosia APOEL Nicosia 3:0 Apollon Limassol Apol. Limassol
Matchday 9 Paide Paide Linnameeskond 2:0 Maardu Linnameeskond FC Maardu
Matchday 9 JK Trans Narva JK Trans Narva 0:1 JK Viljandi Tulevik JK Viljandi
Matchday 12 Mannucci  Carlos A. Mannucci 2:2 Club Alianza Lima Alianza Lima
Matchday 12 Unión Comercio CD Unión Comercio 0:1 Ayacucho FC Ayacucho FC
Matchday 12 Club UTC UTC Cajamarca 2:2 Deportivo Municipal Municipal
Matchday 10 Hantharwady U. Hantharwady United FC 2:1 FC Dagon FC Dagon
Matchday 10 Yangon Utd. Yangon United FC 1:1 Sagaing United Sagaing Utd.
Matchday 10 FC Chinland FC Chinland 2:0 Magwe FC Magwe FC
Matchday 12 PJ City Petaling Jaya City FC 2:0 Pahang FA Pahang FA
Matchday 12 FELDA United FELDA United FC 0:2 Johor Darul Ta'zim FC Johor DT
Matchday 12 PKNP FC PKNP FC 2:2 Terengganu FC Terengganu FC
Matchday 12 Selangor FA Selangor FA 1:1 Melaka United SA Melaka Utd. SA
Matchday 15 Sligo Rovers Sligo Rovers 2:1 Shamrock Rovers Shamrock Rovers
Matchday 10 DPMM FC Brunei DPMM FC 2:0 Home United FC Home Utd.
Matchday 46 Bradford Bradford City 0:0 AFC Wimbledon AFC Wimbledon
Matchday 46 Blackpool Blackpool FC 0:3 Gillingham FC Gillingham FC
Matchday 46 Bristol Rovers Bristol Rovers 2:1 Barnsley FC Barnsley FC
Matchday 46 Charlton Charlton Athletic 4:0 Rochdale AFC Rochdale
Matchday 46 Doncaster Doncaster Rovers 2:0 Coventry City Coventry
Matchday 46 Plymouth Plymouth Argyle 3:2 Scunthorpe United Scunthorpe Utd.
Matchday 46 Shrewsbury Shrewsbury Town 0:0 Walsall FC Walsall
Matchday 46 Luton Luton Town 3:1 Oxford United Oxford United
Matchday 46 Portsmouth Portsmouth FC 1:1 Accrington Stanley Accrington
Matchday 46 Peterborough Peterborough United 3:1 Burton Albion Burton Albion
Matchday 46 Wycombe Wycombe Wanderers 1:0 Fleetwood Town Fleetwood
Matchday 46 Southend United Southend United 2:1 Sunderland AFC Sunderland
Matchday 46 Crawley Town Crawley Town 3:1 Tranmere Rovers Tranmere Rovers
Matchday 46 Yeovil Town Yeovil Town 0:0 Carlisle United Carlisle United
Matchday 46 Bury Bury FC 1:1 Port Vale FC Port Vale
Matchday 46 Forest Green Forest Green Rovers 0:0 Exeter City Exeter City
Matchday 46 Lincoln City Lincoln City 0:3 Colchester United Colchester Utd.
Matchday 46 Swindon Town Swindon Town 3:1 Notts County Notts County
Matchday 46 Stevenage Stevenage FC 2:0 Cheltenham Town Cheltenham Town
Matchday 46 Morecambe FC Morecambe FC 1:1 Newport County Newport County
Matchday 46 Macclesfield Macclesfield Town 1:1 Cambridge United Cambridge Utd.
Matchday 46 Grimsby Town Grimsby Town 2:0 Crewe Alexandra Crewe Alexandra
Matchday 46 Oldham Athletic Oldham Athletic 2:5 Northampton Town Northampt. Town
Matchday 46 MK Dons Milton Keynes Dons 1:0 Mansfield Town Mansfield Town
Matchday 5 Smiltene FK Smiltene/BJSS 3:3 JDFS Alberts Riga JDFS Alberts
Matchday 5 Tukums FK Tukums 2000 4:1 Dinamo Riga/Staicele Dinamo Riga
Matchday 5 Balvu SC Balvu Sporta Centrs 2:1 FC New Project New Project
Matchday 14 Rezeknes FA Rezeknes FA 5:0 Grobinas SC Grobinas
Matchday 5 Super Nova SK Super Nova 1:0 FK Auda Kekava FK Auda
Matchday 37 Cremonese US Cremonese 0:0 Brescia Calcio Brescia
Matchday 37 Spezia Calcio Spezia Calcio 2:0 FC Crotone Crotone
Matchday 37 Ascoli Ascoli Calcio 1:2 SSD Palermo Palermo
Matchday 37 Venezia Venezia FC 2:2 Delfino Pescara 1936 Pescara
Matchday 37 Cittadella AS Cittadella 3:0 Hellas Verona Hellas Verona
Matchday 38 Alessandria US Alessandria Calcio 1912 3:0 Albissola 2010 Albissola
Matchday 38 Pistoiese US Pistoiese 1921 0:3 SS Arezzo Arezzo
Matchday 38 Gozzano AC Gozzano 1:3 Arzachena Costa Smeralda Arzachena
Matchday 38 Virtus Entella Virtus Entella 1:0 Carrarese Calcio 1908 Carrarese
Matchday 38 Pro Piacenza Pro Piacenza 1919 0:3 Juventus U23 Juventus U23
Matchday 38 AC Pisa AC Pisa 1909 3:0 Novara Calcio 1908 Novara
Matchday 38 Siena Robur Siena 2:0 Piacenza Calcio 1919 Piacenza
Matchday 38 Lucchese AS Lucchese Libertas 1:0 US Città di Pontedera Pontedera
Matchday 38 Cuneo AC Cuneo 1905 0:0 Aurora Pro Patria Pro Patria
Matchday 38 Olbia Olbia Calcio 1905 1:0 FC Pro Vercelli 1892 Pro Vercelli
Matchday 11 UdeConce Universidad Concepción 1:2 CDP Curicó Unido Curicó
Matchday 11 O'Higgins CD O'Higgins 1:0 CD Universidad Católica CDUC
Matchday 34 Gaziantepspor Gaziantepspor 0:3 Eyüpspor Eyüpspor
Matchday 34 BB Bodrumspor Bodrum Belediyesi Bodrumspor 3:2 Sancaktepe Futbol Kulübü Sancaktepe FK
Matchday 34 GMG Kastamonu GMG Kastamonuspor 2:1 Gümüshanespor Gümüshanespor
Matchday 34 Samsunspor Samsunspor 3:0 Sakaryaspor Sakaryaspor
Matchday 34 Keciörengücü Keciörengücü 5:0 Manisaspor Manisaspor
Matchday 34 Inegölspor Inegölspor 1:1 Ankara Demirspor Ankara Demir
Matchday 34 Nigde Anadolu Nigde Anadolu FK 2:2 Hacettepe Spor Hacettepe
Matchday 34 Bayrampasa Bayrampasa 1:0 Amed SK Amed SK
Matchday 34 Sariyer Sariyer 1:3 Usak Spor AS Usak Spor AS
Matchday 34 Tarsus IY Tarsus Idman Yurdu 3:1 Darica Genclerbirligi Darica GB
Matchday 34 Bandirmaspor Bandirmaspor 2:1 Fethiyespor Fethiyespor
Matchday 34 Karagümrük Fatih Karagümrük 3:0 Tokatspor Tokatspor
Matchday 34 Etimesgut Bld Etimesgut Belediyespor 4:0 Zonguldak Kömürspor Z. Kömürspor
Matchday 34 Manisa FK Manisa Futbol Kulübü 2:0 Sivas Belediye Spor Sivas Belediye
Matchday 34 Pendikspor Pendikspor 6:3 Kahramanmarasspor Kahramanmaras
Matchday 34 Sanliurfaspor Sanliurfaspor 1:1 Tuzlaspor Tuzlaspor
Matchday 34 1922 Konya 1922 Konyaspor 4:3 Menemen Spor Menemen Spor
Matchday 34 BAK FK Baskent Akademi FK 0:0 Kirklarelispor Kirklarelispor
Matchday 37 Alcorcón AD Alcorcón 0:0 CA Osasuna CA Osasuna
Matchday 37 Real Zaragoza Real Zaragoza 0:1 Deportivo de La Coruña Dep. La Coruña
Matchday 37 Gimnàstic Gimnàstic de Tarragona 0:1 Extremadura UD Extremadura
Matchday 37 CD Tenerife CD Tenerife 2:1 UD Las Palmas UD Las Palmas