For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 7:54:56 PM
Matchday 24 DETO VV DETO Twenterand 0:1 SVZW Wierden SVZW Wierden
Semi-Finals
FC Barcelona FC Barcelona 3:0 Liverpool FC Liverpool
Matchday 3 IC d'Escaldes Inter Club d'Escaldes 1:0 UE Engordany UE Engordany
Matchday 3 Sant Julia UE Sant Julia 1:1 FC Santa Coloma FC Santa Coloma
Matchday 3 FC Ordino FC Ordino 0:0 UE Escale Santa Coloma Santa Coloma
Matchday 3 Lusitanos FC Lusitanos 1:1 FC Encamp FC Encamp
Matchday 34 Stade Rennais Stade Rennais FC 2:2 AS Monaco Monaco
Matchday 24 Sivasspor U19 Sivasspor U19 0:2 Bursaspor U19 Bursaspor U19
Matchday 34 Vojvodina FK Vojvodina Novi Sad 0:5 Red Star Belgrade Red Star
Matchday 34 Radnik FK Radnik Surdulica 4:2 FK Vozdovac Vozdovac
Matchday 34 Rad FK Rad 1:0 FK Dinamo Vranje Dinamo Vranje
Matchday 34 Zemun FK Zemun 7:0 OFK Backa Backa
Matchday 34 Partizan FK Partizan Belgrade 2:1 FK Mladost Lucani Mladost
Matchday 34 Cukaricki FK Cukaricki 5:2 FK Napredak Krusevac Napredak
Matchday 34 Macva FK Macva Sabac 2:1 FK Spartak Subotica Spartak
Matchday 5 IFK Mariehamn IFK Mariehamn 3:4 Kuopion Palloseura KuPS
Matchday 27 FC Tsarsko Selo FC Tsarsko Selo Sofia 2:1 FK Arda Kardzhali Arda Kardzhali
Matchday 30 NK Domzale NK Domzale 1:1 NS Mura NS Mura
Matchday 30 NK Maribor NK Maribor 1:1 NK Aluminij Kidricevo NK Aluminij
Matchday 23 Jeunesse Esch Jeunesse Esch 1:0 Racing FC Union Luxembourg RFCU Luxembourg
Matchday 23 US Rumelange US Rumelange 0:2 FC UNA Strassen FC UNA Strassen
Matchday 23 E. Ettelbrück FC Etzella Ettelbruck 0:2 F91 Dudelange F91 Dudelange
Matchday 23 Hamm Benfica FC RM Hamm Benfica 1:1 FC Differdange 03 Differdange 03
Matchday 23 Vict. Rosport FC Victoria Rosport 0:4 US Mondorf-Les-Bains US Mondorf
Matchday 23 US Hostert US Hostert 2:3 CS Fola Esch CS Fola Esch
Matchday 23 Pr. Niederkorn FC Progrès Niederkorn 1:0 Union Titus Petange Titus Petange
Matchday 32 FK Vereya FK Vereya Stara Zagora 1:6 POFK Botev Vratsa Botev Vratsa
Matchday 20 Hohenwestedt MTSV Hohenwestedt 3:1 BSC Brunsbüttel BSC Brunsbüttel
Matchday 26 E. Ueckermünde FSV Einheit Ueckermünde 1:1 MSV Pampow MSV Pampow
Matchday 26 Kühlungsborn FSV Kühlungsborn 2:0 SV Hanse Neubrandenburg 01 SV Hanse 01
Matchday 26 SV Pastow SV Pastow 1:0 FC Förderkader René Schneider FC Förderkader
Matchday 26 Rostocker FC Rostocker FC 1895 6:0 SV 90 Görmin SV 90 Görmin
Matchday 26 SV Steinwenden SV Steinwenden 2:5 SV Morlautern SV Morlautern
Matchday 26 TB Jahn Zeiskam TB Jahn Zeiskam 2:2 FC Speyer 09 FC Speyer 09
Matchday 26 Gau-Odernheim TSV Gau-Odernheim 2:3 TuS Rüssingen TuS Rüssingen
Matchday 26 SV Gonsenheim SV Gonsenheim 4:0 SC Hauenstein SC Hauenstein
Matchday 26 SG Rieschweiler SG Rieschweiler 0:0 Eintracht Bad Kreuznach Bad Kreuznach
Matchday 26 FK Pirmasens II FK Pirmasens II 0:5 SV Alemannia Waldalgesheim Waldalgesheim
Matchday 26 ASV Fußgönheim ASV Fußgönheim 1:2 SG RWO Alzey RWO Alzey
Matchday 26 FV Dudenhofen FV Dudenhofen 3:1 TuS Marienborn TuS Marienborn
Matchday 20 Teutonia Uelzen Teutonia Uelzen 3:1 FC Verden 04 FC Verden 04
Matchday 20 Rotenburger SV Rotenburger SV 4:0 TuSG Ritterhude TuSG Ritterhude
Matchday 19 Holthausen/B. SV Holthausen/Biene 2:0 SV Brake SV Brake
Matchday 5 SC Gitter SC Gitter 2:1 1.SC Göttingen 05 Göttingen 05
Matchday 17 SV Lengede SV Lengede 2:0 SVG Göttingen SVG Göttingen
Matchday 18 Goslarer SC Goslarer SC 1:4 TSV Germania Lamme TSV Lamme
Matchday 22 Landolfsh./Seu. TSV Landolfshausen/Seulingen 0:1 Vahdet Braunschweig TSC Vahdet
Matchday 31 SSV Kästorf SSV Kästorf 1922 4:0 Fortuna Lebenstedt F. Lebenstedt
Matchday 19 FC 07 Albstadt FC 07 Albstadt 0:3 VfB Neckarrems VfB Neckarrems
Matchday 18 SGG Schweina SG Glücksbrunn Schweina 1:2 ZFC Meuselwitz II Meuselwitz II
Semi-Finals FC Düren 1.FC Düren 0:2 Alemannia Aachen Alem. Aachen
Matchday 28 Burgaltendorf SV Burgaltendorf 5:1 TuS Fichte Lintfort Fichte Lintfort
Semi-Finals Lok Stendal 1.FC Lok Stendal 0:3 Germania Halberstadt G. Halberstadt
Matchday 2 Alagoano Centro Sportivo Alagoano (AL) 1:1 Sociedade Esportiva Palmeiras Palmeiras
Matchday 2 Corinthians Sport Club Corinthians Paulista 1:0 Associação Chapecoense de Futebol Chapecoense
Matchday 2 Internacional Sport Club Internacional 2:1 Clube de Regatas do Flamengo Flamengo
Matchday 19 Envigado Envigado FC 4:0 Atlético Nacional Atl. Nacional
Matchday 19 Patriotas Boyacá Patriotas FC 1:0 Deportes Tolima Deportes Tolima
Matchday 19 Rionegro Águila Rionegro Águilas 2:1 Asociación Deportivo Pasto Deportivo Pasto
Matchday 23 Al-Ain FC Al-Ain FC 2:2 Al Ittihad Kalba Sports Club Ittihad Kalba
Matchday 9 Zulia FC Zulia FC 0:0 Monagas SC Monagas SC
Semi-Finals Soligorsk Shakhtjor Soligorsk 4:2 AET Isloch Minskiy Rayon Isloch
Matchday 31 Arab Contr. Arab Contractors SC 2:2 El Dakhlia SC El Dakhlia
Matchday 31 Gaish Tala'ea El Gaish 1:2 El Ahly Cairo Ahly
Matchday 23 CS Constantine CS Constantine 2:0 MC Algiers MC Algiers
Matchday 26 RS Berkane Renaissance de Berkane 1:1 Kawkab Marrakech Kawkab Marrakech
Matchday 9 Louisville City Louisville City FC 2:1 Memphis 901 FC Memphis 901 FC
Matchday 9 Timbers 2 Portland Timbers 2 1:2 Rio Grande Valley FC Toros RGV FC Toros
Matchday 6 FC Tucson FC Tucson 2:0 Lansing Ignite FC Lansing Ignite
Matchday 9 Daejeon Citizen Daejeon Citizen FC 0:1 Asan Mugunghwa FC Asan Mugunghwa
Matchday 9 Suwon FC Suwon FC 1:2 FC Anyang FC Anyang
Matchday 9 Ansan Greeners Ansan Greeners FC 3:0 Jeonnam Dragons FC Jeonnam Dragons
Matchday 9 Bucheon FC Bucheon FC 1995 0:1 Gwangju FC Gwangju FC
Matchday 9 Busan IPark Busan IPark FC 4:1 Seoul E-Land FC Seoul E-Land
Matchday 2 América-MG América Futebol Clube (MG) 0:1 Botafogo Futebol Clube (SP) Botafogo FC
Matchday 2 Oeste Oeste Futebol Clube (SP) 2:0 Guarani Futebol Clube (SP) Guarani
Matchday 38
Swansea Swansea City 1:1 Derby County Derby
First Round CA Cerro Club Atlético Cerro 3:1 UTC Cajamarca Club UTC
First Round Colo Colo CSD Colo Colo 0:4 on pens CD Universidad Católica Uni. Católica
Final
RB Salzburg Red Bull Salzburg 2:0 Rapid Vienna Rapid Vienna
Group Stage Shan Utd. Shan United FC 0:5 Ceres-Negros FC Ceres-Negros FC
Group Stage Nagaworld FC Nagaworld FC 1:5 Ha Noi FC Ha Noi FC
Group Stage Binh Duong Becamex Binh Duong FC 3:1 Persija Jakarta Persija Jakarta
Group Stage Tampines Rovers Tampines Rovers FC 4:3 Yangon United FC Yangon Utd.
group stage Kitchee Kitchee SC 3:0 Hang Yuen Hang Yuen
Group Stage Punjab Punjab FC 2:2 Manang Marsyangdi Club Manang Marsyangdi Club
Group Stage Istiqlol Istiqlol Dushanbe 4:1 FC Dordoi Bishkek Dordoi Bishkek
Final KAA Gent KAA Gent 1:2 KV Mechelen KV Mechelen
Third Round HK Kópavogs HK Kópavogs 5:1 KF Fjardabyggdar Fjardabyggd
Third Round Völsungur ÍF Völsungur ÍF 4:0 Midas Midas
Third Round KA Asvellir KA Asvellir 1:2 Víkingur Reykjavík Víkingur
Third Round Fylkir Fylkir Reykjavík 2:1 ÍF Grótta Grótta
Third Round Augnablik Kopavogur Augnablik Kopavogur 0:3 ÍA Akranes ÍA Akranes
Third Round KR Reykjavík KR Reykjavík 5:0 Dalvik/Reynir Dalvik/Reynir
Third Round ÍBV ÍBV Vestmannaeyjar 1:0 AET Stjarnan Gardabaer Stjarnan
Third Round UMF Sindri UMF Sindri 0:5 KA Akureyri KA Akureyri
Third Round Magni ÍF Magni Grenivík 1:10 Breidablik Kópavogur Breidablik
Third Round Valur Valur Reykjavík 1:2 FH Hafnarfjördur Hafnarfjördur
Matchday 8 Universitario Universitario de Deportes 1:1 Sport Huancayo Sport Huancayo
First Round Nongbua FC Nongbua Pitchaya FC 3:0 Kranuan FC Kranuan FC
First Round Surat Thani C. Surat Thani City 4:2 AET Nakhonpathom United Nakhonpathom
First Round BSB Pakkert C. BSB Pakkert City 0:6 Lampang FC Lampang FC
First Round Lamphun Warrior Lamphun Warrior FC 2:5 Trat FC Trat FC
First Round WU Nakhon Si WU Nakhon Si United 4:1 Sompho FC Sompho FC
First Round Kanjanapat FC Kanjanapat Group FC 3:4 on pens Songkhla Aslan TSU Songkhla TSU
First Round Roi Et CF Roi Et CF 3:5 on pens Pluak Daeng Rayong United Rayong Utd.
First Round Prachinburi C. Prachinburi City 0:1 Sukhothai FC Sukhothai FC
First Round Bankhai Utd. Bankhai United 4:3 See Kwae FC See Kwae FC
First Round Huai Thalaeng Huai Thalaeng United 5:4 AET Samut Prakan FC Samut Prakan FC
First Round Satun United Satun United 1:2 AET Nakhonratchasima Mazda FC Swat Cat
First Round Chiangmai Dream Chiangmai Dream FC 0:7 True Bangkok United Bangkok Utd.
First Round Army Utd. Army United 4:3 on pens Chiangrai City Chiangrai City
First Round Watbot City Watbot City 0:2 Suphanburi FC Suphanburi FC
First Round Navy FC Navy FC 2:1 AET Muang Loei United Muang Loei Utd.
First Round Samut Prakan C. Samut Prakan City 5:0 North Vachiralai Chiangmai United North Vachiral.
First Round Ubon Utd. Ubon United 2:1 Songkhla FC Songkhla FC
First Round Sisaket FC Sisaket FC 5:0 B&B Rama II FC B&B Rama
First Round Krabi FC Krabi FC 2:1 AET Chiangmai FC Chiangmai FC
First Round Buriram Utd. Buriram United 3:1 PTT Rayong PTT Rayong
First Round Thai Honda FC Thai Honda FC 8:6 on pens Chonburi FC Chonburi FC
First Round PT Prachuap FC PT Prachuap FC 0:3 SCG Muangthong United Muangthong Utd.
First Round Air Force Air Force Central FC 4:3 on pens JL Chiangmai United Chiangmai Utd.
First Round Customs Utd. MOF Customs United 3:1 Phrae United Phrae Utd.
First Round Singburi FC Singburi Bangrajun FC 1:0 Siam FC Siam FC
First Round Port FC Port FC 6:0 Samut Sakhon FC Samut Sakhon FC
First Round Chiangrai Utd. Singha Chiangrai United 2:1 Uttaradit FC Uttaradit FC
First Round Police Tero FC Police Tero FC 6:0 Hippo FC Hippo FC
First Round BG Pathum Utd. BG Pathum United 6:2 Rajpracha FC Rajpracha FC
First Round Chainat FC Chainat Hornbill FC 2:0 Royal Thai Army FC Army FC
First Round Ratchaburi FC Ratchaburi Mitr Phol FC 4:0 Chachoengsao Hi-Tek FC Chachoengsao FC
First Round Rayong FC Rayong FC 3:1 Banbueng FC Banbueng FC
Matchday 3 JDFS Alberts JDFS Alberts Riga 3:2 FC New Project New Project
Matchday 36 Palermo SSD Palermo 2:2 Spezia Calcio Spezia Calcio
Matchday 36 Crotone FC Crotone 1:0 Benevento Calcio Benevento
Matchday 36 Perugia AC Perugia Calcio 0:0 AS Cittadella Cittadella
Matchday 36 Carpi Carpi FC 1909 1:2 US Cremonese Cremonese
Matchday 36 Padova Calcio Padova 2:1 US Lecce Lecce
Matchday 36 Hellas Verona Hellas Verona 2:3 AS Livorno AS Livorno
Matchday 36 Foggia Foggia Calcio 3:1 US Salernitana 1919 Salernitana
Matchday 36 Cosenza Cosenza Calcio 1:1 Venezia FC Venezia
Matchday 36 Brescia Brescia Calcio 1:0 Ascoli Calcio Ascoli
Matchday 16 Catanzaro US Catanzaro 2:0 AS Viterbese Castrense Viterbese
Qualifying Round Fylde AFC Fylde 3:1 Harrogate Town Harrogate Town
Matchday 26 Rukh Lviv Rukh Lviv 3:0 Zirka Kropyvnytskyi Zirka
Matchday 26 FK Inhulets FK Inhulets Petrove 6:0 PFK Sumy PFK Sumy
Matchday 26 MFK Mykolaiv MFK Mykolaiv 3:0 Metalist 1925 Kharkiv Metalist 1925
Matchday 26 Balkany Zoria Balkany Zoria 0:2 SK Dnipro-1 SK Dnipro-1
Matchday 26 Prykarpattia PFK Prykarpattia Ivano-Frankivsk 1:3 Volyn Lutsk Volyn Lutsk
Matchday 26 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 1:0 Ahrobiznes Volochysk Ahrobiznes V.
Matchday 26 Avanhard K. Avanhard Kramatorsk 1:1 Hirnyk-Sport Horishni Plavni Hirnyk-Sport
Matchday 27 FC Pisek FC Pisek 1:2 Jiskra Usti nad Orlici Usti nad Orlici
Matchday 28 Pribram U19 1.FK Pribram U19 1:0 on pens 1.FC Slovacko U19 1.FC Slovacko U19
Matchday 30 Frydek-Mistek MFK Frydek-Mistek 6:0 FC MSA Dolni Benesov Dolni Benesov
Matchday 30 Jiskra Rymarov TJ Jiskra Rymarov 0:1 SK Hanacka Slavia Kromeriz HS Kromeriz
Matchday 30 Uhersky Brod ČSK Uherský Brod 1:1 FC Hlucin FC Hlucin
Matchday 30 Val. Mezirici TJ Valasske Mezirici 0:6 MFK Vyskov MFK Vyskov
Matchday 30 SK Unicov SK Unicov 1:1 FK Hodonin Hodonin
Matchday 30 SK Lisen SK Lisen 1:2 FC Odra Petrkovice Petrkovice
First Round Nordstrand IF Nordstrand IF 0:1 KFUM-Kameratene Oslo KFUM Oslo
First Round Oppsal Fotball Oppsal IF Fotball 3:5 Ullern IF Ullern IF
First Round Tönsberg FK Tönsberg 0:2 Sandefjord Fotball Sandefjord
First Round Hinna Fotball Hinna Fotball 2:0 Sola FK Sola FK
First Round SK Traeff SK Traeff 3:4 IL Hödd IL Hödd
First Round Spjelkavik IL Spjelkavik IL 2:4 AET Brattvag IL Brattvag IL
First Round Verdal IL Verdal IL 1:4 Stjördals Blink IL Stjördals B.
First Round Rørvik IL Rørvik IL 1:3 Rosenborg BK Rosenborg BK
First Round Melbo IL Melbo IL 1:0 FK Mjölner Mjølner
First Round Skjervøy Skjervøy IK 0:6 Tromsdalen UIL Tromsdalen
First Round Heming Heming Fotball 1:3 Stabæk Fotball Stabæk
First Round Bergsöy IL Bergsöy IL 0:3 Aalesunds FK Aalesund
First Round Kvik Halden Kvik Halden 5:0 Lokomotiv Oslo Lokomotiv Oslo
First Round FK Sparta FK Sparta Sarpsborg 0:9 Fredrikstad FK Fredrikstad
First Round Krakeröy IL Krakeröy IL 2:6 Grorud IL Grorud IL
First Round Sprint/Jeløy Sprint/Jeløy 0:3 Sarpsborg 08 FF Sarpsborg 08
First Round Follo FK Follo FK 1:2 AET Baerum SK Baerum SK
First Round FK Lyn FK Lyn 0:5 Moss FK Moss FK
First Round IF Ready IF Ready Fotball 0:9 Skeid Oslo Skeid Oslo
First Round Gjellerasen IF Gjellerasen IF 1:3 Lillestrøm SK Lillestrøm SK
First Round Skjetten SK Skjetten SK 2:3 Lørenskog IF Lørenskog IF
First Round Eidsvold Turn Fotball Eidsvold Turn Fotball 3:0 AET Frigg Oslo FK Frigg Oslo FK
First Round Ottestad IL Ottestad IL 0:1 Hamarkameratene HamKam
First Round FK Toten FK Toten 2:5 AET Raufoss IL Raufoss IL
First Round Nybergsund Nybergsund 1:3 AET Kongsvinger IL Kongsvinger
First Round Brumunddal Fotball Brumunddal Fotball 0:3 Elverum Fotball Elverum
First Round Assiden IF Assiden IF 1:2 Kjelsas IL Kjelsas IL
First Round Vestfossen IF Vestfossen IF 0:3 Asker Fotball Asker
First Round FK Ørn Horten FK Ørn Horten 0:2 Pors Grenland Pors Grenland
First Round Flint Fotball Flint Fotball 0:7 Strømsgodset IF Strømsgodset
First Round Fram Larvik Fram Larvik 1:0 IK Start Start
First Round FK Donn FK Donn 0:2 Notodden FK Notodden
First Round Flöy Flekkeröy IF 1:2 FK Jerv FK Jerv
First Round Vindbjart FK Vindbjart FK 0:4 Arendal Fotball Arendal Fotball
First Round Algard FK Algard FK 0:9 Bryne FK Bryne FK
First Round IL Brodd IL Brodd 0:2 Egersunds IK Egersund
First Round Madla IL Madla IL 0:2 Sandnes Ulf Sandnes Ulf
First Round Akra IL Akra IL 0:4 FK Haugesund Haugesund
First Round Vard Vard Haugesund 2:1 AET FK Vidar Vidar
First Round Froya FK Froya FK 1:6 Nest-Sotra IL Nest-Sotra IL
First Round Fyllingsdalen FK Fyllingsdalen 3:2 Fana IL Fana IL
First Round Lysekloster IL Lysekloster IL 2:4 Sotra SK Sotra SK
First Round Bergen Nord FK Bergen Nord 1:5 Asane Fotball Asane Fotball
First Round Stryn IL Stryn IL 0:5 Sogndal IL Sogndal
First Round SK Herd SK Herd 0:1 Kristiansund BK Kristiansund BK
First Round Eide/Omegn Eide og Omegn FK 0:5 Molde FK Molde FK
First Round Sunndal Fotball Sunndal Fotball 1:0 Byasen Trondheim Byasen
First Round NTNUI NTNUI 0:2 Nardo FK Nardo FK
First Round Kolstad Kolstad Fotball 1:3 Ranheim IL Ranheim IL
First Round SK Trygg/Lade SK Trygg/Lade 2:3 Tiller IL Tiller IL
First Round Steinkjer FK Steinkjer FK 0:6 Levanger FK Levanger FK
First Round Aga IL Aga IL 0:8 FK Bodø/Glimt Bodø/Glimt
First Round Porsanger IL Porsanger IL 0:3 Alta IF Alta IF
First Round IL Norild IL Norild 1:8 Tromsø IL Tromsø
First Round Skanland OIF Skanland OIF 0:3 Harstad IL Harstad IL
First Round Arna-Bjørnar Arna-Bjørnar Fotball 1:6 SK Brann SK Brann
First Round Hönefoss Hönefoss BK 0:2 Mjøndalen IF Mjøndalen
Matchday 36 Sindjelic Bg FK Sindjelic Belgrad 2:2 FK TSC Backa Topola FK TSC
Matchday 36 FK Bezanija FK Bezanija 3:1 FK Indjija Indjija
Matchday 36 Becej FK Becej 1:0 FK Teleoptik Zemun Teleoptik
Matchday 36 Dobanovci FK Buducnost Dobanovci 0:2 FK Borac 1926 Cacak Borac Cacak
Matchday 36 Sloboda Uzice FK Sloboda Uzice 2:1 FK Trayal Kruševac Trayal
Matchday 36 Novi Pazar FK Novi Pazar 3:0 OFK Zarkovo Zarkovo
Matchday 36 Metalac FK Metalac Gornji Milanovac 1:1 FK Javor-Matis Ivanjica Javor-Matis
Matchday 26 Wda Swiecie Wda Swiecie 0:3 Baltyk Koszalin B. Koszalin
Matchday 26 Pogon II Pogon Szczecin II 3:2 Lech Poznan II Lech Poznan II
Matchday 26 Swit Szczecin Swit Szczecin 2:1 Mieszko Gniezno Mieszko Gniezno
Matchday 26 Gwardia Koszalin Gwardia Koszalin 0:1 Polonia Sroda Wielkopolska Polonia Sroda
Matchday 26 Wierzyca Pelplin Wierzyca Pelplin 0:0 KP Starogard Gdanski KP Starogard
Matchday 26 Jarota Jarocin Jarota Jarocin 2:2 Radunia Stezyca Radunia Stezyca
Matchday 26 Kotwica Kotwica Kolobrzeg 4:2 Baltyk Gdynia Baltyk Gdynia
Matchday 26 Chemik Bydgoszcz Chemik Bydgoszcz 1:1 KKS 1925 Kalisz KKS Kalisz
Matchday 26 Górnik Konin Górnik Konin 0:1 Sokol Kleczew Sokol Kleczew
Matchday 26 Foto-Higiena Foto-Higiena Gac 2:3 Lechia Dzierzoniow L. Dzierzoniow
Matchday 26 Stilon Stilon Gorzow Wielkopolski 0:3 Stal Brzeg Stal Brzeg
Matchday 26 Bielsko-Biala Rekord Bielsko-Biala 0:1 Ruch Zdzieszowice Ruch Zd.
Matchday 26 Gornik II Gornik Zabrze II 1:1 Agroplon Głuszyna Agroplon
Matchday 26 Piast Zmigrod Piast Zmigrod 3:1 Ruch Radzionkow Radzionkow
Matchday 26 Pniowek P.S. Pniowek Pawlowice Slaskie 0:1 Sleza Wroclaw Sleza Wroclaw
Matchday 26 MKS Kluczbork MKS Kluczbork 1:2 Zaglebie Lubin II Lubin II
Matchday 26 Gwarek T.G. Gwarek Tarnowskie Góry 3:0 Miedz Legnica II M. Legnica II
Matchday 26 Warta Gorzow Warta Gorzow 0:2 Gornik Polkowice Gornik Polk.
Matchday 27 Orleta R.P. Orleta Radzyn Podlaski 2:4 Sola Oswiecim Sola Oswiecim
Matchday 27 Wólczanka Wólczanka Wólka Pelkinska 2:3 Podlasie Biala Podlaska Podlasie B.P.
Matchday 27 Wislanie J. Wislanie Jaskowice 2:0 Spartakus Daleszyce Spartakus Daleszyce
Matchday 27 Avia Swidnik Avia Swidnik 1:1 Wisla Sandomierz Wisla Sand.
Matchday 27 NKP Podhale Podhale Nowy Targ 2:0 Wisla Pulawy Wisla Pulawy
Matchday 27 Chelmianka Chelmianka Chelm 4:1 Czarni Polaniec Czarni Polaniec
Matchday 27 Stal Rzeszow Stal Rzeszow 2:0 Hutnik Krakow Hutnik Krakow
Matchday 27 KSZO Ostrowiec KSZO Ostrowiec Swietokrzyski 2:0 Sokol Sieniawa Sokol Sieniawa
Matchday 27 Motor Lublin Motor Lublin 3:0 Stal Krasnik Stal Krasnik
Matchday 33 GKS Tychy GKS Tychy 2:1 GKS 1962 Jastrzebie GKS Jastrzebie
Matchday 8 Shakhter K. Shakhter Karaganda 3:0 FK Aktobe Aktobe
Matchday 8 Tobol Kostanay Tobol Kostanay 1:1 Ordabasy Shymkent Ordabasy
Matchday 8 Taraz FK Taraz 2:6 Okzhetpes Kokshetau Okzhetpes
Matchday 8 Kaysar Kaysar Kyzylorda 2:1 Kairat Almaty Kairat Almaty
Matchday 8 Atyrau FK Atyrau 0:3 FC Astana FC Astana
Matchday 8 Irtysh Irtysh Pavlodar 0:3 Zhetysu Taldykorgan Zhetysu
Matchday 7 Pakhtakor Pakhtakor Tashkent 2:1 Metallurg Bekabad Metallurg Bk.
Final Spartak Trnava Spartak Trnava 4:3 on pens MSK Zilina MSK Zilina
Matchday 35 Vác Vác FC 1:2 Nyíregyháza Spartacus Nyíregyháza
Matchday 35 Dorog Dorogi FC 1:2 Békéscsaba 1912 Elöre SE Békéscsaba
Matchday 35 Soroksár Soroksár SC 2:1 ETO FC Győr ETO FC Győr
Matchday 35 Kazincbarcika Kazincbarcikai SC 3:2 BFC Siófok BFC Siófok
Matchday 35 Mosonmagyaróvár Mosonmagyaróvári TE 1904 2:1 Vasas FC Vasas FC
Matchday 35 Budaörs Budaörsi SC 3:0 Monor SE Monor SE
Matchday 35 Cegléd Ceglédi VSE 1:2 Zalaegerszegi TE FC Zalaegerszeg
Matchday 35 Balmazújváros Balmazújváros FC 0:2 Kaposvári Rákóczi FC Kaposvár
Matchday 35 Budafoki MTE Budafoki MTE 1:0 Duna Aszfalt Tiszakécskei LC Tiszakécske
Matchday 35 Gyirmót FC Gyirmót FC Győr 1:1 Aqvital FC Csákvár Csákvár
Matchday 2 Pacific FC Pacific FC 1:2 Valour FC Valour FC
Matchday 19 1.FC Kaan-M. 1.FC Kaan-Marienborn 4:0 TV Herkenrath 09 TV Herkenrath
Matchday 30 SV Heimstetten SV Heimstetten 3:2 VfB Eichstätt VfB Eichstätt
Matchday 26 Stade Nyonnais FC Stade Nyonnais 2:2 FC Bavois FC Bavois
Matchday 30 1.Göppinger SV 1.Göppinger Sportverein 1:4 FSV 08 Bissingen FSV Bissingen
Matchday 30 Normannia Gmünd 1.FC Normannia Gmünd 2:2 SV Spielberg SV Spielberg
Matchday 30 Stuttg. Kickers Stuttgarter Kickers 4:4 FV Ravensburg FV Ravensburg
Matchday 30 1.CfR Pforzheim 1.CfR Pforzheim 2:2 SGV Freiberg SGV Freiberg
Matchday 30 SV Linx SV Linx 3:0 FC Germania Friedrichstal Friedrichstal
Matchday 30 TSV Ilshofen TSV Ilshofen 0:3 TSG Backnang TSG Backnang
Matchday 30 SV Oberachern SV Oberachern 2:5 FC Nöttingen FC Nöttingen
Matchday 30 Neckarsulmer SU Neckarsulmer Sport-Union 2:1 FC 08 Villingen FC 08 Villingen
Matchday 22 Bayern Alzenau FC Bayern Alzenau 6:0 KSV Baunatal KSV Baunatal
Matchday 30 Türkgücü Münch. Türkgücü München 1:0 TSV Schwabmünchen Schwabmünchen
Matchday 30 1860 München II TSV 1860 München II 1:2 TSV Nördlingen TSV Nördlingen
Matchday 30 SV Pullach SV Pullach 0:1 TSV Rain/Lech TSV Rain/Lech
Matchday 34 Pfeddersheim TSG Pfeddersheim 3:0 TSV Schott Mainz Schott Mainz
Matchday 34 Eintracht Trier SV Eintracht Trier 05 3:0 FV Engers 07 FV Engers 07
Matchday 34 TuS Koblenz TuS Koblenz 0:2 1.FC Kaiserslautern II K'lautern II
Matchday 34 Mechtersheim TuS Mechtersheim 0:1 TuS Rot-Weiß Koblenz RW Koblenz
Matchday 34 FSV Jägersburg FSV Jägersburg 7:4 FV 07 Diefflen FV 07 Diefflen
Matchday 34 FC Karbach FC Karbach 0:1 Arminia Ludwigshafen A. Ludwigshafen
Matchday 34 Hassia Bingen Hassia Bingen 3:0 FC Hertha Wiesbach FC Hertha Wiesbach
Matchday 25 ASV Neumarkt ASV Neumarkt 3:1 SpVgg Bayern Hof Bayern Hof
Matchday 25 TSV Großbardorf TSV Großbardorf 0:1 1.FC Sand 1.FC Sand
Matchday 25 Ammerthal DJK Ammerthal 1:2 TSV Aubstadt Aubstadt
Matchday 22 Holzwickeder SC Holzwickeder SC 4:1 1.FC Gievenbeck 1.FC Gievenbeck
Matchday 22 Spfr. Siegen Sportfreunde Siegen 1:2 FC Gütersloh FC Gütersloh
Matchday 19 Westf. Rhynern SV Westfalia Rhynern 1:0 Hammer SpVg Hammer SpVg
Matchday 22 BV Cloppenburg BV Cloppenburg 2:3 Eintracht Braunschweig II Braunschweig II
Matchday 21 Wolfenbüttel MTV Wolfenbüttel 3:4 SV Atlas Delmenhorst SV Atlas
Matchday 30 St. Peter/Au UFC St. Peter/Au 3:1 Kremser SC Kremser SC
Matchday 30 Gaflenz SV Gaflenz 2:3 SV Waidhofen/Thaya Waidhofen/T.
Matchday 30 Spratzern ASV Spratzern 2:0 SC Retz SC Retz
Matchday 30 Rohrendorf FC Rohrendorf 0:1 SC Zwettl Zwettl
Matchday 30 Ardagger SC Union Ardagger 3:0 USV Scheiblingkirchen-Warth Scheiblingkir.
Matchday 24 Nürnberg U19 1.FC Nürnberg U19 2:1 TSG 1899 Hoffenheim U19 Hoffenheim U19
Matchday 24 SV Bad Ischl SV Bad Ischl 2:1 ASKÖ Oedt ASKÖ Oedt
Matchday 24 Grieskirchen SV Grieskirchen 1:2 SV Ried II SV Ried II
Matchday 24 SPG Pregarten SPG Pregarten 1:1 Union Weißkirchen Weißkirchen
Matchday 22 ATUS Ferlach ATUS Ferlach 1:4 SK Maria Saal Maria Saal
Matchday 22 FC Volders FC Volders 0:2 SC Kundl Kundl
Matchday 22 Kematen SV Kematen 1:0 SK St. Johann SK St. Johann
Matchday 26 Bregenz Schwarz-Weiß Bregenz 4:4 FC Nenzing Nenzing
Matchday 26 FC Egg FC Egg 4:3 SV Lochau SV Lochau
Matchday 26 Feldkirch FC Blau-Weiß Feldkirch 0:3 FC Andelsbuch Andelsbuch
Matchday 26 Alberschwende FC Alberschwende 2:2 Dornbirner SV Dornbirner SV
Matchday 26 Röthis SC Röthis 5:0 SC Fussach Fussach
Matchday 26 Wolfurt FC Wolfurt 0:1 SC Austria Lustenau II A. Lustenau II
Matchday 26 Höchst FC Höchst 1:0 Rot-Weiß Rankweil Rankweil
Matchday 18 AKA SV Ried U18 AKA SV Ried U18 2:2 AKA Burgenland U18 AKA Bgld. U18
Matchday 14 FC Vallorbe FC Vallorbe-Ballaigues 3:1 CS Romontois CS Romontois
Matchday 17 Team Ticino U18 Team Ticino U18 2:0 FC Rapperswil-Jona/GC U17 Rappi/GC U17
Matchday 10 BEJUNE U17 Team BEJUNE U17 5:2 FC Vaduz U18 FC Vaduz U18
Fourth Round WH Zall Wuhan Zall 1:3 Shanghai SIPG SIPG
Fourth Round CC Yatai Changchun Yatai 5:4 on pens Sichuan Jiuniu SC Jiuniu
Fourth Round SD Luneng Shandong Luneng Taishan 2:1 Zhejiang Greentown ZJ Greentown
Fourth Round TZ Yuanda Taizhou Yuanda 1:0 Guangzhou R&F GZ R&F
Fourth Round HLJ Lava Spring Heilongjiang Lava Spring 0:1 Beijing Sinobo Guoan BJ Sinobo Guoan
Fourth Round SZ FC Shenzhen FC 0:3 Shanghai Greenland Shenhua SH Shenhua
Fourth Round CQ Dangdai Lif. Chongqing Dangdai Lifan 1:0 Hebei China Fortune HB CFFC
Fourth Round DL Yifang Dalian Yifang 1:0 Shaanxi Chang'an Athletic SX Chang'an At.
Fourth Round SH JD Boji Shanghai Jiading Boji 1:0 Beijing BSU BJ BSU
Fourth Round TJ Tianhai Tianjin Tianhai 6:5 on pens Shijiazhuang Ever Bright SJZ Ever Bright
Fourth Round GZ Evergrande Guangzhou Evergrande Taobao 2:0 Henan Jianye HN Jianye
Matchday 20 Pogon U19 Pogon Szczecin U19 1:1 Wisla Cracow U19 Wisla U19
Matchday 26 Legia U19 Legia Warsaw U19 2:1 FCB Escola Varsovia U19 Escola U19
3rd round Independiente Independiente del Valle 1:1 Orense SC Orense
Semi-Finals Qarabag Agdam Qarabağ Ağdam 2:1 FK Qabala FK Qabala
Semi-Finals Zira FC Zira FC 3:3 Sumgayit PFC Sumgayit
Matchday 30 Ararat-Armenia FC Ararat-Armenia Yerevan 1:4 FC Pyunik Erewan Pyunik Erevan
Matchday 30 Alashkert Alashkert Yerevan 2:0 Gandzasar Kapan Gandzasar
Matchday 30 FC Noah FC Noah Erewan 2:1 FC Lori Vanadzor Lori Vanadzor
Matchday 5 Boden Bodens BK 1:1 BK Forward BK Forward
Matchday 5 Sollentuna FF Sollentuna FF 0:0 Karlstad BK Karlstad BK
Matchday 5 Vasalund Vasalunds IF 1:1 Carlstad United BK Carlstad United
Matchday 5 Umeå FC Umeå FC 1:3 Akropolis IF Akropolis
Matchday 5 Karlslunds IF Karlslunds IF HFK 0:0 Nyköpings BIS Nyköping
Matchday 5 Sylvia IF Sylvia 3:3 Rynninge IK Rynninge IK
Matchday 5 Linköping City FC Linköping City 3:0 Gefle IF Gefle
Matchday 5 Sandviken Sandvikens IF 1:2 Team TG FF Team TG
Matchday 5 Utsikten Utsiktens BK 4:2 Oskarshamns AIK Oskarshamn
Matchday 5 Assyriska IK Assyriska IK 0:0 Lunds BK Lunds BK
Matchday 5 Ljungskile Ljungskile SK 4:0 Atvidabergs FF Atvidaberg
Matchday 5 Torns IF Torns IF 2:2 Skövde AIK Skövde AIK
Matchday 5 Kristianstad Kristianstad FC 0:2 FC Trollhättan FC Trollhättan
Matchday 5 Värnamo IFK Värnamo 1:3 Lindome GIF Lindome GIF
Matchday 5 Landskrona Landskrona BoIS 0:0 Tvååkers IF Tvååkers IF
Matchday 5 Oddevold IK Oddevold 4:1 Eskilsminne IF Eskilsminne
Matchday 20 Helfort SV Dinamo Helfort 15 Young Stars 1:3 1. Simmeringer SC Simmering
Semi-Finals B. Neunkirchen Borussia Neunkirchen 0:6 SV 07 Elversberg SV Elversberg
Matchday 22 Oberweikertsh. SC Oberweikertshofen 1:3 VfR Neuburg/Donau VfR Neuburg/Donau
Matchday 24 SC Ichenhausen SC Ichenhausen 0:2 TSV Landsberg TSV Landsberg
Matchday 24 Fiorentina U19 Fiorentina Primavera 2:2 Roma Primavera Roma U19
Matchday 31 Stresa  Associazione Stresa Sportiva 0:0 AC Bra Bra
Matchday 28 Tractor Tractor FC 1:1 Persepolis FC Persepolis
Matchday 28 Esteghlal FC Esteghlal FC 4:2 Esteghlal Khuzestan Esteghlal Khz.
Final FC Vaduz FC Vaduz 3:2 FC Ruggell FC Ruggell